Reklama

.

.

pátek 20. dubna 2018

Nová hvězda Hollywoodu je ze Sýrie

Hassan Diab
20. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroje: RT, Sputnik, Rossija1, video - titulky

Hassan Diab (11 let) zatím dostal jen malou roli v krátkometrážním filmu, ale hned se stal hvězdou.  Jeho první honorář: fíky a sušenky. Jeho první tvůrčí filmová skupina: "Bílé přilby".


Krátký film, ve kterém hraje Hassan, zapůsobil na svět nebývalou silou. Dostal podporu "novinářů" v žoldu zla (a že jich je!) a výsledkem tohoto "důkazu" byla agrese v podobě raketového útoku tří států na jiný suverénní stát - Sýrii. 
Těžkou roli v Sýrii teď plní OPCW, která má za úkol nalézt stopy chemického útoku, který nebyl. Ale za ten chemický útok už padlo obvinění, odsouzení i trest. Co se tedy stane, když se zjistí, že nebyl? Může se to vůbec stát? Těžký úkol má před sebou OPCW...


Přikládám video s titulky a níže další dva odkazy k témuž. V prvním videu je publikován text, který RT zaslala organizaci "Bílé přilby", překlad je zde (do titulků se nevešel):

Od: RT
Komu: "Bílé přilby"
V reportáži reportéra TV kanálu "Rossija 24" Evgenije Poddubného (viz odkazy níže), 11-letý Hassan Diab, který vystupuje ve vašem videu o nemocnici, říká, že tam přijel s dalšími lidmi, poté, co někdo na ulici začal křičet: "Běžte do nemocnice!" Tam chlapce polili vodou a natočili na kameru. Hassan potvrzuje, že žádný chemický útok ve skutečnosti nebyl. Prosíme vás, podívejte se na oba záznamy a najděte čas na to, abyste nám dali komentář. Předem děkujeme!

Mimochodem, Evgenije Poddubného sleduji už několik let. Jeho reportáže z válkou zmítané Sýrie jsou výsledkem obrovského nasazení a odvahy. Takoví žurnalisté se u nás už asi nerodí.
Evgenij Poddubnyj(1983) nalezl nejprve dva dospělé účastníky natáčení fingovaného chemického útoku v Dúma a nyní i malého Hassana.
E. Poddubnyj

E. Poddubnyj
Video RT
překlad z audia a titulky: Ďouba NR

Další podrobnosti včetně videa s českými titulky jsou zde:

https://cz.sputniknews.com/video/201804197188402-syrsky-chlapec-promluvil-duma-falesne-video/

A zde podobné video s dobrými záběry z nemocnice v Dúma apod (bez titulků).
Mladý herec ukazuje, jak se natáčelo fejkové video "Bílých přileb":


20 komentářů :

 1. Jak je to možné! Vždyť se tam prý mezinárodní komisaři nemohou dostat.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 9:35 A oni tam nějací mezinárodní komisaři opravdu chtějí jet? Co by chtěli zjišťovat, když vše je přece "dané"? Myslíte, že BIS skutečně zjišťuje, zda se u nás vyvíjel a vyráběl "novičok", i když o tom "cvrlikají i vrabci ve větvích" ?

   "Páníček" řekl, a to platí...!

   Vymazat
  2. Ono stačí, když tam vyjedou a párkrát někdo vystřelí a už jsou zase zpátky. Na Ukrajině to trvalo několik měsíců, než se dostali k tomu spadlému letadlu nějací odborníci, aby to zkoumali. Tam jim rovnou bránili ve výjezdu v Kyjevě. Tady je snahou Rusů je tam dostat co nejdříve, ale živé, mrtvý odborník by byl špatnou vizitkou.

   Vymazat
  3. Chemičtí odborníci zatím nedostali svolení od bezpečnostního odboru své vlastní mateřské OSN.

   Vymazat
  4. Uz dlouho jsou Americky velkofilmy plny zrud , plazu a jinych bestii , asi je jich na zapade dost a dost, jsou velmi chudy na dej ale bohaty na Specialni Efekty. A propagandy...
   Troufam si taky predpovedet ze po afere Weinstein /a Me Too/.znacne UBYDE priliv novych a velice "Talentovanych" a krasnych a uzasnych celebritnich herecek...
   I jinych talentovanych feministek...
   Napr. jedna manazerka ted soudi /vo miliony/ svoji zpevacku /Carey/ ,ze ta pred ni chodila naha a tim ji zpusobila znancne skody na zdravi...

   Vymazat
 2. Jo v točení trapáren jsou západní prašivky nepřekonatelné.

  OdpovědětVymazat
 3. A kadet Biegler Stropnický pokorně políbí lem roucha jeho a řekne: Zum Befehl,Herr Oberst, postavit most přes řeku Bug....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Někteří vypadají kvůli svým výrokům v krátkodobém horizontu pro Západ jako hvězdy, v dlouhodobém (po očekávaném zjištění pravdy) pro celý svět jako debilové. LA

   Vymazat
  2. 10:08 Tak to se komediantovi nepovede jak něco začne tak hned nebude mít komu sloužit.

   Vymazat
  3. Jó náš vzorný papoušek Stropnický...

   Vymazat
  4. Ano, to je známý problém, že někteří lidé /viz. náš komediant/ rychleji mluví než přemýšlejí. Pokud tedy přímo nelžou!

   Vymazat
 4. https://cz.sputniknews.com/svet/201804197186929-rakousko-kontrola-hranice-uprchlik/

  OdpovědětVymazat
 5. Divné posuzování,divný trest,přes 100 raket na Damašek a ani jeden mrtvý?..asi nejdříve než umře,tak je jako zraněný,že do minuty zemře bez hlavy a končetin,to není mrtvý !!,..a co je potom už je pryč....Kalousek by to měl vysvětlit,to je největší chytrolín,jaký se na této planetě narodil,navíc chemik-mičurin....

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. KALOUSEKje chemik na baterky, míchal v MITASU jen směs na gumáky a protože do nich teklo tak se raději dal na politiku.

   Vymazat
  2. Ještě že nemíchal směs na prezervativy, to by teklo z nich.

   Vymazat
 6. Většina obyvatel naší země, ale i celého světa se o to nezajímá a část z nich vidí jen zprávy "hlavního proudu" médií, např. Čt apod. A sledovat jen zprávy velkých médií, které jsou všechny pod dohledem USA a EU nebo jejich přímých poskoků, tak to je jenom cesta do sluníčkářské pohodičky a jejich "telecího" pohledu na svět, který následně vládnoucí autority využívají ve svůj prospěch. A tyto sluníčka ani netuší, že v budoucnu pak hlavně proti nim. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 7. A nemohlo to být, soudruhu ĎouBalíku, náhodou třeba tak, že ten váš "hrdina" Poddubnyj dobře zaplatil tomu malému herci aby vykládal tyhle hlouposti? Kdo to rozklíčuje?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anonymovi 14:06 - Na tuto vaši hloupost již v předstihu odpověděla Margarita Simoňjan, za chvilku vám ji přidám na NR, jak vidět máte službu a zájem, tak si to určitě poslechnete. Uvědomujete si vůbec, že takovou otázkou můžete zpochybnit úplně vše? Pak nemá smysl nic a o to méně pak má smysl vaše vysedávání na NR, do které jste se zjevně (pracovně) zamiloval. Tak hodně nezdaru ve vaší neplodné a smutné službě, Ď.

   Vymazat
  2. 14:06 havlovsky hlupaku, tedy popiras ze jde o toho sameho chlapce co je natocen na videu v nemocnici?
   Logika ti nic nerika
   Nestydis se?

   Vymazat
 8. Ať bylo jak bylo, ale tak špatně sehraná záchranná akce se Hollywoodu nepodařila. Kdyby tam aspoň rozprášili slzák, mohlo to vypadat aspoň pro blbé věrohodně.

  OdpovědětVymazat