Reklama

středa 11. dubna 2018

Odpověď' Ruska musí být tvrdá!

Jaroslav Loudil
11. 4. 2018
Pokud se USA rozhodnou vojensky napadnout další stát OSN - po Vietnamu ,Srbsku, Afganistánu, Iráku, Lybii nyní  tedy i Sýrii, je na místě mimořádně tvrdá vojenská odpověď Ruska. Osobně považuji za vhodné potopit všechna vojenská plavidla USA ve Středozemním a Rudém moři, odkud budou vypáleny americké rakety. 


Rusko k tomu má dostatek vojenských prostředků, například protizemní a protilodní střely Kinzhal o doletu 2000 km a rychlosti letu - 3 km/sec. USA se zřejmě domnívají, že to není možné. Je nutné je ale přesvědčit  o opaku. Největší světový  agresor po roce 1945, který stojí za smrtí kolem 3  milionů nevinných civilistů, musí konečně  už jednou zaplatit tu nejvyšší daň!! Podplacení  západní agenti  z Bílých přileb  v Sýrii opět "zinscenovali jeden chemický útok", který chtějí USA využít  k invazi. Mezinárodní právo nezná  situaci, že by -  -"případný možný a neověřený !!" útok chemickými zbraněmi ,dával právní možnosti k vojenskému napadení dané země.  Pokud USA zahájí útok, je to útok ve stylu a la Hitler. Tedy sprostá agrese  a invaze.

P.S. Známe všichni dobře rok 2003 a lhaní USA o existenci chemických zbraní  v Iráku. Nyní máme rok 2018 a USA  nám zase znovu  lžou o chemických zbraních, tentokráte  v Sýrii!! Není jim to už trapné?? Není! USA samy jak známo ve Vietnamu používaly chemické bojové látky Agent Orange. A tvrdily tehdá, že je to - " V pohodě".  Zničily vietnamskou přírodu a zabily desetitíce Vietnamců touto geneticky působící chemikálií.
Co  na závěr ? Rus musí odpovědět tvrdě!! a nekompromisně!

https://www.novinky.cz/zahranicni/blizky-a-stredni-vychod/468843-pripravte-se-na-nase-krasne-rakety-vzkazal-trump-rusum.html

https://www.youtube.com/watch?v=3XV3kFLJDbA

41 komentářů :

 1. Odpovědět tvrdě a nekompromisně... Fajn. A dál. Dál už žádná protiodpověď a protiprotiodpověď nebude?
  To je jak ze Švejka: "Zabiloi jste mi strejčka, tumát přes držku!"

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle je těžké, možná už je na všechno pozdě a i my pohani a bezvěrci bychom se měli začít modlit. Některé situace snad ani nemají dobré řešení. Ustoupit může znamenat konec. Tvrdá odpověď také. Mezi dvěma blbými konci je třeba najít ten čestnější.

   Smazat
  2. ...dále neúspěch jestřábů
   Doník využije k oslabení vlivu
   těchto psychopatů na politiku.
   Každá protiakce je předem odsouzená k neúspěchu...tedy povede zase jen
   ke konkrétní odpovědnosti
   architekta války...

   ...samo sebou za předpokladu
   že Američané
   nebo Britové v panice nezačnou
   bránit demokracii atomovými bombami.
   Izrael ten
   snad nepatří mezi vlastníky jaderné munice*

   Smazat
  3. Útok USA na Sírii, jestli k němu dojde, je důsledkem toho, že USA v Sírii neuspěly a nepodařilo se jim za celou dobu, co vedou vojenské akce s podporou teroristů, dosáhnout toho, aby území Sírie ovládli a nastolili tam svojí vládu, která umožní vybudování plynovodu z Kataru do Evropy a prodej Katarského plynu Americkými společnostmi a v druhé řadě rozkradení a přisvojení si, zásob ropy, které se na území Sírie nachází. Tedy z těchto záměrů se nic nepodařilo a přitom na dosažení tohoto cíle bylo utraceno Američany, za dobu pěti let války v Sírii, sedm trilionů dolarů a výsledek žádný. Trump prohlásil, že se stáhne ze Sírie, ale jak je vidět generálové v Pentagonu mu to neschválili a spustili scénář, který byl již dopředu avizován všemi, co v Sírii působí, že je Američany připravován a to je fiktivní útok chemickými zbraněmi. Je až s podivem, že USA, které ve filmové tvorbě patří mezi špičku, dokážou zpackat tak triviální záměr, natočit údajný chemický útok chlórem a sarinem. Omývat člověka zasaženého chlórem vodou z hadice, znamená spustit chemickou reakci , která nezvratně poškodí zdraví zachraňovaného. Všichni ti, kteří mají základní vzdělání vědí, že to co ukazují na záběrech o chemickém útoku ze Sírie, světová média, je naprostá pitomost. A západní media neberou v zřetel ani fakt, že nemocnice v blízkosti údajného chemického útoku, neměla jediného pacienta, který by vyhledal ošetření a byl zasažený chemickou otravnou, bojovou látkou. Jinými slovy, vše to bylo připravené jenom proto, aby USA měly příčinu zaútočit na Sírii raketami, když pomocí jim vyzbrojených teroristů, jejich poradců a zbraní za sedm trilionů dolarů, se jim pokořit Sírii nepodařilo. V této souvislosti vzpomeňme na válku ve Vietnamu, kde USA použily miliony tun chemických zbraní, bomb z napalmem a dodnes jsou celé tisíce kilometrů území Vietnamu nepoužitelná pro život. Nikdo z Američanů nebyl pohnán před válečný soud za válečné zločiny, které USA páchá po celém světě. USA v současné době je nejnebezpečnější stát pro život na planetě Zemi.

   Smazat
  4. Počátkem března V. putin oznámil světu, že Rusko vlastní rakety s jaderným pohonem. Ty mohou doletět kamkoliv. Američané doráželi, že tomu nevěří. Teď bude vhodná příležitost to demonstrovat. Ale ne potopením letadlové lodi, apod. Raketa bude odpálena ne nějakou opuštěnou americkou základnu a přesně zasáhne cíl. Video z družice bude následovat ...

   Smazat
  5. Ideální by bylo "zarušit" vzdušný prostor tak, že US NAVY nebude schopna nějaké rakety vystřelit, aniž by jí nepopadaly hned po startu.
   Ostatně, je-li pravda, že tam v poslední době blbne signál dopravnímu letectvu, je to reálné.
   Ruské rušičky jsou kvalitní.
   US drony jsou už rušené, Rusko je schopno "vypnout" i satelitní navádění.
   Tím by byl znemožněn masivní útok ze Středozemního moře. Z ostatních směrů je to už diskutabilnější. Fakticky je teď Sýrie obklíčená. Asad sice udělal dobrý tah, že sezval do Damašku muslimské učence z okolních zemí, ale ty režimy klidně obětují.
   Počet S-300/400 je pořád počtem ekvivalentně 1:2 vůči výzbroji US NAVY, která může mít reálně v lokalitě přes 400 raket. Írán by mohl vyřadit základny v Iráku, pořád ale zůstává Jordánsko, Izrael, SA a flotila US v Rudém moři. Pak by Rusku skutečně nezbývalo něco Amíkům ze vzduchu potopit,..........a to by znamenalo..........skutečně III. světovou válku.

   Smazat
  6. Možná by stačilo, kdyby Putin "prodal" Sýrii několik moderních, protilodních střel.
   Sýrie má stejně jako každý jiný stát právo na obranu. Pokud na ně budou pálit z moře, byť mezinárodních vod, mají právo lodě recipročně napadnout také.
   A Rusové jim "jenom" dodají moderní zbraně. Konec konců, to dělají Američané v jednom kuse.

   Smazat
  7. Souhlasím že jde o vliv na celý region včetně
   Rudého moře a východní Afriky.
   Jako by před osudovou bitvou
   zrovna východ Afriky je tektonicky velice nestabilní*

   Smazat
  8. to 21:25
   Ono to stejně jednou skončí celosvětovým masakrem. Jako psychiatr víte, že ustoupit agresorovi znamená podnítit ho k ještě větší agresi. Ti lidé co si chtějí hrát na válku, jsou psychicky nemocní lidé a jako lékař víte, že pokud je neizolujete nebo "pomocí léků je chemicky" nezpacifikujete ohrožujete celou společnost.Eliminací nemocných chráníte zdravé. Každá válka je špatná a normální lidé by ji měli odmítnout, bohužel těch normálních je čím dále méně....

   Smazat
  9. Tak si maj od Amíků nechat kálet na hlavu? AŤ táhnou odkud přišli a bude klid. Tam nemaj co dělat a nikdo je tam nezval.

   Smazat
  10. Gratuluji. právě jsi prokázal IQ -1.

   Smazat
 2. Najvbäčší vojnový štváč na zemi a vykonávatel vraždenia , zabíjania , vojen je USA i NATO !

  OdpovědětSmazat
 3. Loudal, tebe akorat poslechnou
  Proc sem toho slabomyslneho rvouna davate

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:36
   A proč voní Icik vůbec dejchají???!!!!

   Smazat
 4. Tak a co jiného má Rusko udělat pokud ustoupí tak to usa budou praktikovat dál nastrčené figurky barevné revoluce. Putin řekl že spojence neopustí Rusové nejsou západní zaprodanci.

  OdpovědětSmazat
 5. Souhlas ze znicenim lodi, ale i zakladen v Reistein-D, Kosovo, Okinava a nutne neco v USA. Pak se usa poserou a bude klid!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 6. Rusko mělo bránit Jugošku . Sportovec Putin ení ožralec Jelcin .

  OdpovědětSmazat
 7. zklidněte hormón. Ta hra na válku totiž probíhá na zcela jiném levelu o kterém většina z nás nemá vůbec tušení. vyzkouší si oba nějaké nové systémy budou při tom vojáci obou stran na telefonu, budou nějaké kolaterální ztráty a odjedou zase domů. USA ví velmi dobře že Syrii už ztatili a tak se snaží aby neztratily tvář. Teď jde především o israel, protože v případěodchodu USA ze Syrie tam převezme pozice Irán a Turek a to je konec Israele a oni to vědí. Proto ty pochody Palestincú "návrat domů" Oni už to také vnímají...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zřejmě jste zapomněl na Rusko, v případě odchodu USA ze Středního Východu převezme ochranu Izraele.
   Nepůjde o nic "nového pod sluncem", spolu s námi bylo jeho ochráncem v době jeho vzniku v letech 1945 až 1948...

   Smazat
  2. 22:01 - Souhlas. Navíc Rusko je jediné schopno svou politikou zkonstruovat dlouhodobý mírový symbiotický modus vivendi mezi Izraelem a jeho arabským okolím.

   Smazat
  3. Anonymní11. dubna 2018 22:01
   Myslím, že by nebylo od věci zopakovat si dějepis.
   1. V roce 1945 žádné Rusko neexistovalo nýbrž CCCP.
   2. CCCP nijak Izraeli vojensky nepomáhal, jen Stalin jaksi přivřel oči, když ČSR navzdory zákazu OSN dodávat Židům zbraně, tyto prodala. Podle Židů se platilo na dřevo a nebylo to levné, ale i přes to nám jsou dodnes vděční.
   O pár let později Stalin i my jsme "statečně" prodávali zbraně Arabům, aby mohli Izrael vymazat z mapy.
   Ke cti Židů je potřeba dodat, ,že nám tyto dodávky zbraní Arabům nikdy nevyčítali, ale berou to tak, že jsme jako vazalové Stalina jinou možnost neměli.

   Smazat
  4. 23:22
   Vaše tvrzení nejsou zcela přesná. Je známo, že izraelský generál (Izraelci opěvovaný) Moše Dajan (ale i např. čínský generál Čankajšek) byli absolventi sovětských vysokých vojenských škol.

   Smazat
 8. nepřevezme, nebude mu to umožněno. potřebuje si už konečně v syrii uvolnit ruce a začít budovat vlastní hospodářství neb má pořád co dohánět. Nechápu proč by se mělo brát za izrael i když tam má několik milionů svých židů kteří šli za hlasem své víry

  OdpovědětSmazat
 9. Štěstí, že takový vymaštěný idiot jako Loudil nestojí v čele Ruska, jejich ministerstva obrany nebo generálního štábu. Je vůbec možné aby svéprávný člověk vyplodil takový slint?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co vám připadá nepochopitelného na principu akce a reakce? Pokud USA uskuteční své výhrůžky a napadnou svrchovaný stát, spojence Ruska, je přeci přirozené, že bude následovat odpověď.
   Jen slaboši mlčky inkasují rány a čekají, až to agresora přestane bavit, aby mohli projevit svou podřízenost. A ten si povzbuzen jejich slabošstvím vždy znovu a rád přijde na nich zchladit žáhu. Ovšem pokud se agresor setká s tvrdou odpovědí a sám skončí na zemi s rozbitým nosem, velice dobře si příště šermování pěstičkami rozmyslí. To snad ví každý chlap. Tedy CHLAP.

   Smazat
  2. 22:10 Pláčete na špatném hrobě. Agresor není Rusko.

   Smazat
  3. Rusko tu není už víc jak 100 let. Nahradil ho kagal SSSR a jeho nástupce - Chujlostan! Blbečkům spikleneckejm se nakecalo že se jako plní coudnhovnistický projekt rasové výměny v Evropě, ale houno houno! Jde o nordickou lest! Barbarossa II. bude bezbolestná pro naši rasu! Paní Merkel a an Macron spolus s panem Trumpem naoko provádí plán hraběte. Ale v reálu je to jen chytrá záminka! Ti čmoudi budou posláni právě na Východ jako odminovači, sebevraždední atentátníci (živá torpéda) a odstřelovači. Mnozí z nich totiž prodělali výcvik již ve svých zemích původu a navíc znaj putleroffce a jejich způsob boje! Nenávidí je a budou mstít za Kábul,Groznyj, Allepo a další místa zničená bolševickou a putleroffsku soldateskou! Sami většinou padnou v boji a vezmou sebou putlerské vrahy. A naši poté již jen obsadí tuto barbarskou zem, aby ji pozvedli k civilizaci ....

   Smazat
  4. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!
   A nedělej si z huby sráči,mamrde!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. 8:32 Nač, těkavý bezhubý mamrde (v lžidodebilovštině "soudruh"?), já přeci jeho spisy číst nepotřebuju! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 10. Nejlépe by bylo,ještě předtím, než naši partneři připraví své nové skvělé rakety k odpálení, vypnout jejich lodičkám zase na čas jejich lodní elektroniku a jako pozdrav jim shodit z letadel na paluby pár pytlů s pískem na místo bomb. No a pak už jen čekat, až si amerikáni vyperou připosrané trenýrky a otočí svá kormidla na kurs "rychle domů" než se medvěd doopravdy nasere!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdepak. Rusové to nemusí dělat (protože toho samozřejmě nejsou schopni). Stačí jen na nějakých přiblblých alternativních sračkostránkách napsat, že to udělali a blbečci jako ty budou mít z toho fakenewsu vánoce.

   Smazat
  2. 23:01
   Je vidět, že sračkostránky ti vrtají v palici. Helemese, pan Havloid si není jistý. Nebudu mít vànoce, už je mám!

   Smazat
  3. Havloidi a jiní národní škůdci jsou velmi znejistěni. Strýček Sam se lehce zbláznil a jeho pošetilost a vulgarita jsou natolik patrné, že jen blbec by se s nimi chtěl veřejně identifikovat.

   Smazat
 11. Na Sputniku už se zmetci z neziskovek tarkan a malá radují jak dostane Rusko po hubě hlupáci.

  OdpovědětSmazat
 12. Naprosto souhlasím , jenom doufám, že potopí i ty ponorky které jsou v blízkosti.

  OdpovědětSmazat
 13. Hlavně Rus musí vědět, kam se zahrabou prolhaní hajzlové, co tohle vyprovokovali.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak tak, zlu musí být především ustřelena hlava, obslužný aparát zla se pak velice rychle zklidní a bude čekat na povely nového pána. Se stejnou devótností, jako k předešlému. Jsou to lidé bez mozku, ale při správném vedení mohou být i užiteční.

   Smazat
  2. Odpověď proto musí být stejně tvrdá jako kokot tohodle soudruha! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 14. Osobne si myslím, že žiadna vojna našťastie nebude. Je pravda, že celé vojenské vedenie NATO, svetové a domáce politické elity, podnikateľské elity, informačné domy...sú prešpikované psychopatmi, sociopatmi, zločincami... Tiež som presvedčený, že vojenské velenie v USA, Británii... vie, že vojnu vyhrať nemôže, že 3. sv. vojna by víťaza nemala. Predpokladám, že tí, čo ten červený gombík by mali stlačiť, sú triezvejší ako novinári a politici. Skôr si myslím, že vojenské velenie zvrhne vlády ako by skočilo do rýchliku, ktorý sa volá 3. sv. vojna. Keby som sa predsa mýlil, ok, tak zahyniem, ale s presvedčením, že Rusi vezmú so sebou a s nami do Valhaly aj všetkých tých vojnových štváčov a ich pankhartov. No čo už, začneme asi zase všetci v inom živote po x.tý krát. :-)

  OdpovědětSmazat
 15. Právě proto že Trump chtěl odvolat svoje vojáky se Syrie mu byla zapálená Trumpová věž ! Momentálně vyhrožování zabiti i jeho nejmladšího syna ! Je těžké někoho odsuzovat pokud vyhrožují zabitím vaši rodiny ! To se nijak nechci toho lumpa zastávat to jsou ale fakta!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo nestačí na funkci, do které se hrnul, nebo ji z jakýchkoli důvodů nemůže vykonávat jak by si přál, ten snad má vždy možnost funkce se vzdát - odstoupit.
   Pokud to neudělá, pak je mu funkce přednější než jeho "ušlechtilé snahy pracovat pro blaho lidu" a nese plnou zodpovědnost za důsledky svého konání.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.