Reklama

neděle 1. dubna 2018

Otázky pro pravdoláskaře...Příště odpovědi a jsou šokující...

Miroslav Petr
1.4. 2018   Rukojmí
Nedávno jsem měl rozhovor s pravdoláskařem, který je na toto oslovení hrdý. Dával jsem mu otázky, na které pak odpovídal. Pro délku článku dnes uvedu jen otázky a příštím blogu zveřejním jak dotyčný reagoval. 

Proč mají v ČT zakázáno vystupovat tito lidé: vojenský odborník Koller, Konvička, Sládek, Vandas, Bartoš z ND, aktivistka Procházková a mnoho dalších lidí, hájících zájmy českého národa a lidí s opačným názorem, než je propagován v ČT? Byl by Havel rád, kdyby věděl, že jeho zbožnovatelé z něj udělali kult osobnosti jako byl Lenin? Proč je v ČT opět jen jeden a ten stejný názor jako v minulém režimu? Proč nebyla v ČT informace, že Savčenková konečně přiznala, že Majdan organizoval Západ, nikoli Rusko? Proč mlčí ODS a TOP? Proč se v čt nezveřejní skutečnost, že podle ukrajinské ústavy patří Krym Rusku a že Ukrajině byl dán jen ke správě?

Proč jsme najednou všichni rasisté, radikálové, extrémisté, fašisté, náckové, když nikomu z nás nevadí Vietnamci, černoši, a jiné národnosti, které zde dlouhodobě pracují a studují? Proč se nesmí říkat černoch, ale Afroameričan? Proč se nesmí říkat cikán, ale Rom, když nové oslovení uráží všechny staré cikány? Proč se ve světě ruší slovo táta a máma a zavádí se rodič jedna a rodič dvě nebo dokonce název "táma"? Proč si už malé děti mohou vybrat, chtějí -li být kluk nebo holka? Proč se dělají wc pro transsexuály? Proč se podporuje adopce dětí homosexuálům?

Proč se ve školách propaguje Islám a LGBT? Víte, jak se dnes dětem ve školách vymývají mozky o hodných muslimech? Víte, co se dnes učí na školách, od MŠ až po UK? Proč se zneužívají dvanáctileté děti k politickým projevům, jak jsou komunisté zlí a špatní? Proč nebylo v ČT ani slovem připomenuto významné výročí 15. března? Proč se bude opakovaně zdůraznovat v ČT dvacátý první srpen?

Proč si všichni politici i novináři stále pletou zaostalý a chudý Svaz sovětských socialistických republik a kapitalistické Rusko, KSČ a KSČM, Československou socialistickou republiku a Českou republiku? Proč by Rusko válčilo, když má jen třetinovou armádu oproti NATO a má nerostné bohatství na tisíc let? Je-li Putin diktátor, proč do dnešního dne neovládnul jediný cizí stát? Je-li diktátor, jak je možné, že si ruští sportovci dovolili brát drogy? Je-li Rusko tak chudé a zaostalé, jak je možné, že je před USA, na prvním místě v počtu žádostí o azyl? Proč do chudého a zaostalého Ruska uteklo a stále utíká přes milion Ukrajinců a mnoho slavných osobností? Existuje jediná válka, kterou rozpoutalo Rusko a kterou Rusko prohrálo? Proč NATO trvale okupuje všechny cizí státy hraničící zrovna s Ruskem? Existuje jediná země, odkud by vojska USA dobrovolně odešla? Proč bylo Rusko dobré, když tam vládnul opilý Jelcin a Západ tam raboval co se dalo? Proč kamarádka opilého Vaška All Brightová řekla, že Rusko si nezaslouží mít tolik nerostného bohatství? Proč je Putin špatný, když ekonomika za jeho vlády stále roste a dělá světové rekordy, hlavně v exportu obilí a mnoha dalších oborech? Je-li Putin diktátor, proč za celou dobu svého vládnutí nezabral jedinou zemi a nevede s nikým válku?

Proč USA nepřijme Rusko a Čínu do "obranného" paktu NATO, aby neexistoval na celém světě jediný "nepřítel"? Proč je v USA busta Lenina a ne Stalina? Proč Rusové nemají rádi Lenina ale milují Stalina? Proč Stalin do pouhých deseti let po válce, kdy bylo Rusko zcela rozbombardované, dostal do vesmíru první družici? Proč Stalin v rekordní době tak brzo po válce vytvořil rozsáhlý průmysl v celém Rusku? Jak může Rusko být nebezpečné pro USA, když nedávno letěli v ruské raketě dva Američané? Proč by Putin před volbami nechal zavraždit ruského občana v cizině, když svým občanům na Donbasu dodával denně konvoje kamionů s potravinami a jinými potřebami? Proč se o tom nemluvilo v ČT? Proč v ČT neukázali skutečný Majdan, kdy velmi dobře placení radikálové řetězy a molovovými kokteily mrzačili mladé ukrajinské policisty, kteří dnes jsou invalidé na vozíčku? Proč se o nich v ČT vůbec nemluví? Proč se nemluví v ČT o Volynských Češích? Proč se vůbec nemluví o smlouvě Dublin 4 a Istambulské smlouvě, když obě smlouvy způsobí zničení celé Evropy?

Proč Anglie nevydá ruské laboratoři vzorky z jedovatého plynu? Proč tito otrávení lidé ihned nezemřeli a policista hned zkolaboval? Jak by mohli Američané přistát na měsíci, když je dál od Země ve vesmíru pás Van Allen, který obsahuje nebezpečné záření, jež by poškodilo všechny přístroje? Proč za padesát let nikdo neopakoval přistání na měsíci? Proč v Německu má tolik sportovců astma? Proč se to týká i některých našich fotbalistů? Proč známý český režisér Troška musel z právě natočeného filmu digitálně mazat čáry na nebi, způsobené chemtrailsem? Proč se chemtrails rozprašuje prakticky každý den ve dne i v noci? Proč se ve větších městech staví zábrany, když jsme šestý nejbezpečnější stát v Evropě a je u nás pouhých dvanáct imigrantů?

Je to jen náhoda, že je tolik mostů poškozených a musí se najednou opravovat? Skutečně nejde o renovaci, aby unesly americké tanky při válce proti Rusku?

Proč by západní firmy od nás odcházely, když jinde by nemohly platit tak mizerné mzdy? Proč by Západ přestal obchodovat s námi, když jiná země by jejich umělou hmotu-amarouny, pardon, takzvané "potraviny" nekoupila?

Byl by Havel rád, kdyby věděl, že z něj jeho zbožnovatelé udělají kult osobnosti jako byl Lenin? Není tohle důkaz, že pravdoláskaři převzali myšlení husákovských komunistů? Současná vzrůstající totalita, jeden názor, zákaz jiného názoru, nerespektování demokratických voleb, cenzura a zavírání nepohodlných lidí- nejsou to další důkazy téhož? Proč vláda celé roky tajila lithium a muselo to zveřejnit v únoru lonského roku až Svobodné radio? Proč ještě před deseti roky slibovaly všechny strany referendum a ted očividně porušují ústavu? Neporušovali ústavu i komunisté v minulém režimu? Jaký je rozdíl mezi dnešními a tehdejšími politiky? Jestliže je referendum základ demokracie, nejsou opravdu demokratické strany jen KSČM a SPD? Jde politikům skutečně o zájmy českého národa, odmítá-li jejich názor ve formě referenda? Proč nemůže být referendum jen na nejzákladnější záležitosti, týkající se měny, bezpečnosti a suverenity státu? Proč nás NATO nechrání, když je celá Evropa ohrožena slimáky? Jsme ještě suverenní stát, vyhrožuje-li nám EU povinným přijetím imigrantů? Proč tohle nevadí jedinému politikovi, kromě KSČM a SPD? Jde jim skutečně o bezpečnost českého národa? Skutečně se 97% politiků nedopouští vlastizrady za bílého dne? Co dělají naši europoslanci s platem půl milionu pro český národ za celé roky, co tam sedí? Jak je možné, že SPD má jen 10% ve volbách, když Aeronet čtou hlavně jeho voliči a čtenářů tohoto webu jsou tři a půl tisíce? Proč nutí imigranty žít v zemi, kde žít nechtějí? Skutečně nejde o obchod s bílým masem a porušování Listiny základních lidských práv? Proč to nevadí americkému soudruhovi Dienstbierovi a soudružce Šabatové? Existuje aspon jedna jediná výhoda členství v NATO a EU, když nás obě organizace nutí do třetí světové války proti Rusku a neporazitelné Rusko nás bude opět osvobozovat? Skutečně se neobejdeme bez banánů, a hlavně- jezdíme do ciziny každý den, aby musely být hranice nehlídané? Je stát bez hranic ještě státem? Proč strany složené z českých politiků jako ANO, ČSSD a TOP přijímají do svých stran muslimy? Nevážení politici, kdy nám naši "spojenci" pomohli konkrétně? Bylo to v roce 1938 nebo v roce 1968?

Proč se nemluví o tom, že tábor v Letech patří knížeti a kníže by tedy měl být trestán za mučení cikánů? Proč se nemluví třeba o pracovním táboře v Hodoníně? Proč až po sedmdesáti letech se najednou mluví o táboře, o kterém nikdo celou dobu nevěděl? Kolik zůstalo Hermanovi za nehty? Proč se ničí prasečinec, když prasat máme málo?

Uvědomují si všichni rusofobové, lžinenávistníci, pardon, pravdoláskaři a sluníčkáři, že Rusko může zavřít kohoutky od ropy a plynu do Evropy a všechno prodávat jen Číně? Čím bychom topili a vařili, a jak bychom se dopravovali? Používali byste třikrát dražší plyn a benzin z USA? Nepadla nečasova vláda právě proto, že premier tehdy podepsal, že Temelín bude dělat ruská firma? Uvědomujete si vůbec, že máme cenově velmi výhodný plyn a ropu z Ruska?

Opravdu jsme nebyli na světové úrovni, když naše JZD bylo na směny a pracovalo se v bílých pláštích? Jak mohli být komunisté špatní, když na všechno byly peníze a nebyly žádné dluhy, vyráběli jsme doslova všechno a byli jsme potravinově nezávislí, a vyráběli jsme skutečné kvalitní potraviny, měli levný nájem atd? Proč se musí sbírat víčka na dětské operace? Proč každá desátá rodina nemá na školní obědy? Jak je možné, že máme tolik bezdomovců? Jak je možné, že jediná organizace Červený kříž zvládla to, nač dnes musí být téměř 2 000, slovy dva tisíce ziskovek, které stojí 11 000 000 000, slovy jedenáct miliard kč? Proč dnes musí u zubaře platit důchodce od tisíce až po několik desítek tisíc kč? Proč v ČT neukázali VIP, které odcházeli z Českého lva silně podnapilí a leželi na schodech? Proč jsou nepohodlní lidé s jiným názorem opět souzeni za pravdu? Proč je opět cenzura v tisku a dalších mediích? Nedopouští se 97% politiků vlastizrady? Proč jsme zvonili klíči?

40 komentářů :

 1. konec světa se blíží -
  nová Sodoma Gomora - proto !
  navíc může za to Putin - nebo ne ?
  Tady máme to staré dobré- komu to prospívá, ať si udělá každý názor sám !

  OdpovědětSmazat
 2. Dobré otázky, ale neznám pravdoláskaře (podle skutečného významu lžimilovníka), který by měl trpělivost odpovědět na všechny tyto otázky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemůže odpovědět, nemá protiargumenty.V otázkách je pravda, kterou nechtějí slyšet.Nejsme ani nepatříme na západ.Jsme střední evropa,obchodovat bychom měli se západem,s východem,s jihem i se severem.

   Smazat
  2. Oni se raději mýlí s USA, než mají pravdu s Rusy. Takže papouškuji a chovají se jako lumíci.

   Smazat
  3. 18:49
   Obchod se může brzo stát dost nepodstatná záležitost. A to nejen kvůli hedvábné stezce. Tak jako tak, šanci na přežití a nějakou tu samostatnost má málo zemí. Ty, které nedevastovaly, neprodaly, své zdroje. Nešoupli třeba vzdělávání, zdravotnictví někam, nezazdily tvůrce, nedonuily k odchodu (zbytek může velmi rychle odejít, generace starší vymřít a zůstáva Sorošpárty, která pečlivě zabalí a za grejcar prodá i vlastní babičku. Mádl nějakou reklamu klidně vymyslí. Generace k výměne, no o tom ještě neví, bojujíc s transparenty, neuvědomujíc si svoji přičinění k účasti v PRVNÍ LINII.
   Ani jedno se nás netýká, od revoluce děláme opak, nepatří nám nic a přátelé, díky debilům od zlatých 90-tých nemáme. Bratry v triku nelze brát jinak, než partičku kriminálníku, zrovna vylezlých z díry a plánujících velkou ozbrojenou loupež. Kořist má ovšem odnést pouze jeden.

   Co se týče článku, stačí si uvědomovat jakým spůsobem jednotlivé skupiny prosazují své názory.

   Holt jedna skupina, přes lži a z očí sršící nenávist, KŘIČÍ o lásce a pravdě, ženouc všechny jako obětní beránky k válce, druhá pro změnu léta kecá.
   A teď k podstatnému, která je více liberální a která tvrdě ultrakonzervativní. Volíči TOP09 přece neohajují ráj na zemi. Stejně jako herci, který jen proto, že papouškují před kamerou hovadiny, sami sebe považují za elitu. Čím si toto privilgium sami sobě přisoudili, je mi záhadou.

   Bohatý člověk cítí více opávnění rozhodovat. Nebo člověk, který v nějakem oboru, jako nadřizený rozhoduje o podřízených. V pracovní oblasti "někdy" v pořádku.
   Problém je, že tyto nadřazené "osobnosti" cítí oprávnění rozhodovat v oborech, o kterých nemají ani základní ponětí.

   Ale co už, věčne si objajujete nerovnéostářství, dokonce i O. Krejčí se poškleboval typicky slovanskému pocitu pro rovnost.
   Proč se ale poté všichni geroji polistopadove revoluce DIVÍ, že někdo se cítí rovnější? Mají se hezky přispůsobit a když někdo za ně v nějaké pr... rozhoduje, tak jen tiše šoupat nohami.
   Ne věčne kvilet "nejsme jako oni". Jednoduše jste, je to jako opozice, která není (částečně vyjma KSČM) jiná než vláda, pouze má jiné majitele.

   Smazat
  4. 18:28
   prosím podívejte se na příspěvky k článkům v Parlametních listech, NR a jiných nezávislých zdrojích. Tam se to hemží blbými odpověďmi, jednak dobře placených provokatérů, hlupých mladých (kteří hodnotí dobu kterou neprožili a zatím si ani nevydělali na slanou vodu).

   Smazat
 3. Na mladých záleží zda budeme evropskou zemi . Zemi afrického typu . Nebo zemi s obsahem rádia .

  OdpovědětSmazat
 4. Český lev . Šli domu jako prasata . Táto Svěráková opilecká sebranka nás a Zemana bude poučovat o svobodě a demokracii .

  OdpovědětSmazat
 5. Již se těším na odpovědi. Lépe bych se nezeptal.

  OdpovědětSmazat
 6. Některé otázky jsou formulovány blbě. Např. Stalin a sputnik.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cenzoruj, to ti jde lip nez mluveni

   Smazat
  2. Nebo vymyvani mozku o hodnych muslimech.Vazne si autor mysli ,ze co muslim ,to zlocinec ?Vi neco o vrazdeni v Lybii,Syrii a v Gaze?O 500 000 zabitych deti v Iraku ?V Palestine delaji nalety Izraelci židovskeho vyznani Vietnam ,Irak a Jugoslavii bombardovali vetsinou krestane s krizky na krku.

   Smazat
  3. 6:38
   Není to nic zvláštního. Ve většíně válek obě strany vyzívali Boha aby jim dopřál vítězství. Kněží světili zbraně na obou stranách. Na obou stranách polní kněží podporovali zabíjení nepřítele, který byl ve velké většíně také stejného vyznání.
   Germáni si na opasky a dýky dali heslo Bůj je s námi.

   Smazat
  4. Stalin po smrti skutečně nebyl oslavován. Naopak. Všudypřítomný byl jen Lenin, pak dlouho nic a pak Marx a Engels. V Praze se dokonce začal stavět Stalinovi pomník, ale nikdy nebyl dokončen a to torzo tam stojí dodnes.

   Smazat
  5. Stalinův pomník v Praze na Letné byl dokončen...aby téměř v zápětí byl odstřelen.

   Smazat
 7. "Jak by mohli Američané přistát na měsíci, když je dál od Země ve vesmíru pás Van Allen, který obsahuje nebezpečné záření, jež by poškodilo všechny přístroje? Proč za padesát let nikdo neopakoval přistání na měsíci?"
  "Proč známý český režisér Troška musel z právě natočeného filmu digitálně mazat čáry na nebi, způsobené chemtrailsem? Proč se chemtrails rozprašuje prakticky každý den ve dne i v noci?"
  =========================
  :-DDDD
  Tyhle legrační otázky svedčí asi nejvíc o tom, co je ten Petr za blba. Víc už netřeba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To záření by především nepřežili ti astronauti.

   Smazat
  2. Proč se ve školách propaguje Islám a LGBT? Víte, jak se dnes dětem ve školách vymývají mozky o hodných muslimech?
   ISLAM JE DALEKO LEPSI NABOZENSTVI NEZ KRESTANSTVI. KDO LIDSTVU VICE UBLIZIL? Mohamed ci krizove vypravy, inkvizice, VALECNEE: Napoleon, 1. a 2. svetova valka a USA, kdo vyladil temer svsechny INDIANY? Ismlamsky stat, taliban a al Kaidu zridily USA - ty odpovidaji za jejich skutky, navic - vojaci IS jezdi na dovolenou do evropskych statu a jsou evakuovany do bezpeci vojsky USA.
   Byl by Havel rád, kdyby věděl, že z něj jeho zbožnovatelé udělají kult osobnosti jako byl Lenin? Není tohle důkaz, že pravdoláskaři převzali myšlení husákovských komunistů?
   NEURAZEJTE HUSAKA, za jeho tajemnictvi a presidenstvi nebyl tady ani setinove takovy neporadek jak ted. A uz vubec zadny kult osobnosti.
   Proč ještě před deseti roky slibovaly všechny strany referendum a ted očividně porušují ústavu? Neporušovali ústavu i komunisté v minulém režimu? Jaký je rozdíl mezi dnešními a tehdejšími politiky? Rozdil jako mezi Mt.Everestem a nejvyssi horou Malty. Nikdy nikdo nerekl tolik stiznosti na komunistickou vladu za celou jejich existenci jako ted za jediny rok vlady demokracie.

   Smazat
  3. Ten pás nepoškodí přístroje, to je "ošéfováno" dávno. Jak by asi sondy létaly až ke krajim sl. soustavy.
   A dá se, tedy teoreticky, ošéfovat i živá tkáň.

   Tím nechci vydávat prohlášení o přistání. No, zda již v té době mohlo k přistáni dojít, ano. Problém je to natočené, přiznáno pouze dotočené divadlo, které moc neodpovídá potřebám na měsíci.

   Dnes se záměrně vytahují různé věčné, nebo aktuálně nepodstatná témata, která mají odvést pozornost od obřích problémů, témat a vůbec všeho, co se nám jako balvany sesype na hlavu.
   Je to jako dlužnk, který čeká na zázrak, že někdo jeho dluhy splatí. Ví, že jednou může skončit na ulici, jen neví kdy. Ač nevěřící, požád doufající v zázrak.
   A pro spestření té doby, postačí i témata, která mu nezaplatí dluhy, no nachvilku ho odvedou od myšlenek, když už filmová tvorba nestojí za nic.

   Oprášíme např. měsíc, negativní reklama, také reklama. A zisky z dobře odvedených propagací na omylech, ala remake, máme ověřeny.
   Mezizím další převrat, omylem vyhozené nemocnice do luftu a civilisté, kterým každému někoho v rodině zabili člena humanitární bombardéři, na útěku.
   To není podstatné, teď je na řadě měsíc. Je daleko, moc toho nevykecá... plus nějakou další pohádku, kterých má např. i Ellon Musk hodně...
   Něco se mu musí nechat, dokáže z totálních tupců, kteří se investory zevou, obrátit hezky kapsy naruby.

   Smazat
  4. 20:48 Jenže tehdy měla ta kocábka jen slabý hliníkový plášť, který by tomu záření dovnitř nezabránil. To samé skafandry.

   Smazat
  5. Blb seš tak akorát ty, jako je blb, který dokáže poukázat na jednu chybu a říct, že celé dílo je špatné. Dokonalý není nikdo - a ty už vůbec ne.

   Smazat
  6. Příspěvek 21:29 patří 19:39.

   Smazat
  7. 21:08
   Takto, ono se to dá vysvětlit. Proč by někdo zveřejňoval metody jak se kdy kdo dostal do vesmíru. A celému svetu. Těm dlouhá léta stačily i dotočené záběry.
   Máme málo teroristů? Tady je jedno, zda žoldáky, ideové vraždící jednotky, nebo na xx panen těšící se sebevrahy. Ještě jim dát klíče od rakety... Nebo je poučovat o kvantové fyzice.
   A přesto lze dnes i dokázat, že mimo ten humbuk obě velmoci v mnoha věcech spolupracovaly.
   Je třeba si zvyknout na to, že mimo veřejnou vědu existuje i neveřejná a že např. zbraně, které ukazují v tévé jako super extra unikát, včetně jaderných, jsou jen pařátka proti tomu, co dnes můžou skutečně mít a čím ohrozit, obě strany.

   Věda je pouštěna vždy do té míry, na jaké úrovni je člověk sám.

   NO A PROTO, ŽE ZA 100 LET DOKÁZALI Z ČLOVĚKA UDĚLAT TVORA HORŠÍHO NEŽ OPICE, hrozí také jeho zánik. Tedy rozhodli se z něho udělat jeeeeště větší opici, totálně zdevastovaním školství a morálně převrátit hodnoty naruby.
   Udělali z něho tvora, který v druhém vidí pouze konkurenta, oběť, nebo možnost vlastního zisku.
   A 7mld. konkurentů, to je panečku demokratický kapitalismus. Zde je každý antimonopolní úřad k ničemu.
   Lusknou prsty, zmizí virtuální nuly, práce otevíračů různých hodnot a celý ten kolos se v konkurenčním boji vystřílí sam.

   Pomalu začíná převládat jako další komodita názor, ne fakta, ne informace, pouze názor. Čím se více hodí jedné skupině, tím má větší hodnotu, nehledě na to, že je druhé k smichu i pláči.
   Proto nemám názor k přistání, mohlo i nemuselo proběhnout, ale bylo to možné. Nějak se rozhodlo, že je měsíc nepodstatný (??), dál se nelétalo.... Nebo je nevhodné o dalších výpravách publikovat, nebo mají zákaz.
   To, že i střednědlouhý pobyt na vermírných stanicích ovlivňuji člověka mimo psychiku, hlavně fyzilogicky (někdy uváděno pozitivně, podruhé velmi negativně) lecos napovídá.
   I o cestách na Mars, kolonizaci (jak jinak) a možná je to vysvětlení toho proč další cesty jednoduše nebyly, protože to je nebezpečné, drahé, jiné metody cesty by stejně nebyly publikované a kosmonauti také nerostou na stromech... Jde o kapitál, v neveřejných sektorech někdy i o vědu.

   Smazat
  8. některé otázky mohou budit pochybnosti o jejich smyslu; "my všechno víme", ale ctěme starou antickou zásadu "de omnibus dubitandum est"

   Smazat
  9. 2:25
   To, proč ten šum teď, tomu rozumím. Cítí, že se mění počasí i politika, každou kolonii chtějí vydojit do dna a ze 7mld udělat půl. Když to nepůjde a rychle, tak raději oživíme lety někam.
   Tedy prý. Nikdy jsem si nemyslel, že těm úplně nahoře jde o zisk. Příliš jednoduché. Ne, jim jde o to, aby nikdo neměl nic a ještě k tomu byl dostatečně hloupý, tak, že tomu bude sám tleskat.
   Koneckonců i ta západní ekonomika je spíše virtuální realita.

   Jako ve všem, jsou zde fakta, která nebyla objasněna. Mezi CCCP a USA probíhal ty léta nejaktivnější závod v kosmickém odvětví. Ze všech dokumentů, teda archvních, to srší. Najednou klid, je to nepodstatné, nedůležité. I generálové v Rusku vlastně kopírují vyjádření NASA.
   Ne, nevěřím, že by najednou, v jeden moment, nebylo nic podstatné. A jak došlo k takové přátelské shodě? Blbost. Rovněž Rusko mělo dostatečné možnosti monitorovat celý průběh, od startu do přistání. I to, zda signály (kosmonauti na (dohraných, nahraných) záznamech byly v neustálem kontaktu s pozemním centrem, pochází z měsíce.
   Nebo klidně mohlo jít o smluvené ukončení obou stran, pro svoji nákladnost a přemíru vyhrocení. A klidně i s tím, že byl první na měsíci Amík - ostatně od narození do hrobu to potřebuje ke svému egu. Blbý, no první.
   Teda ano, pravdu vědí na obou stranách aaaa ...nic.
   Místo toho řada dohadů, názorů, věčne výdělečné dokumenty a moc rozumbradů, konspirátorů. I oni mají rychlé auto, také hodně žere, stejně jako fáro astrofyzika, opět většinou "experimentátora" s granty na pohodlný život.

   Výpovědi "odborníků" jsou dnes k ničemu a skoro ve všem.
   Buzz Aldrin před léty řekl že nikomu nedovolí popírat přistání na měsíci, následně se odmlčel, poté se v startu konspiračních proudech tvářil jako největší tajnůstkář s úsměvem.
   Dál, po Kubrickovi, již nevím. Jemito někde. Naposledy na měsíci viděli kolo. Vidíte neustále, že lidé za hrst drobných vymyslí dojemný příběh, nebo odrecitují naučený a následně se, JEN NĚKDY A PODLE DŮLEŽITOSTI, odhalí, že šlo o podvod.
   Kolik tedy těch odvysílaných dokumentů je k ničemu? No hodně, v některých odvětvích všechny.

   Zpravodajství? Prosím máte ČT a následně opačně informované občany, kteří samozřejmě nemají čas na kontrolu pravdivosti TV PLACENÉ KONCESIONÁŘI. VĚŘÍ JI, resp. věří lži.
   Co záběry ze Syrie, které byly sehrané. Asad již mohl viset jen díky např. Reuters, AP, CNN...
   Lež za lží, nonstop. Plus Kalousek a vůbec celý ten spolek bláznů, co si říká sněmovna, která má zaručený recept na jediný správný názor.

   Více tedy, než se zaměřit na hledání pravdy v oblastech, kde vám nikdo nic neřekne je důležitější mít schopnost odhalovat lež, kvůli vlastnímu přežití.

   A možná vás to aktuálně, svým vysoce podivným, násilným způsobem, právě učí...

   Smazat
 8. protože jsme v ŘITI za těch 25let demokracie.

  OdpovědětSmazat
 9. Proč je v naší společností kolabotantů jako nikdy v minulostí????????

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Za peníze v Praze dům, snad stačí. Dnes se dá připsat i za evropské dotace, politicko-veřejnoprávní dotace na kulturu, sport atd.

   Dále, kariera pro debily (nerad ten termín používám, no oni s ním nešetří a přitom ohrožují jednáním celý stát i sebe), "práce" v společnostech s nějakou západní přidanou hodnotou. Ani Koubek už nemusí nastavovat prdel, stačí kecat o hodnotách, nějakých, velmi selektivních, třeba mluvit o právech menšin a zlořádech většiny.
   Možností jak se dostat k penězům se někdy mění. A nikdo z "extra-elit" nechce o ně přijít.

   Ostatně každý se nějak živí a v kapitaismu většinou tím, že podvede druhé kapitalisty. Proč se neživit štvaním proti národnímu státu, když z EU mají větší peníz a "stát má jak beztak h...o a JE VELMI ŠPATNÝ HOSPODÁŘ. Zde kovaní pravičáci dětem zapoměli dodat - "v našich rukou".
   A skutečně, každý ministr financi je rekordman v zadlužování. Po Kalouskových šecích a následně rekordnímu zadlužení, na řadu přišel Babiš, který nedělá nic jiného, naopak velmi razantně tvýšil tempo. Nooo, svoji firmu by tak nek....l, ale stát může.
   On nepřišel přece zachraňovat nějaký stát, on si přišel zajišťovat dotace.
   Aaaa, protože již bohatý je, mohl si ten střed zájmů dovolit. A ještě se přesvědčil v tom, že je oligarchizace společnosti možná i zde, tím že byl zvolen, aniž by v podstatě řekl jediné moudré slovo.

   Kolaborant, to se nějak rozšířilo. Jedni považují za kolaboraci bratříčkování se západem, druzí s východem...

   Já bych měl raději přesnější vyjáření - ulhané válkychtivé prasata.

   Smazat
  2. Kolaborant je ten ,kdo pro svuj prospech spolupracuje (doslovny překlad)-zde mineno S VLADNOUCI mocí.Takže u nas je vladnoci moci kdo ?A s kym nase vladnouci moc spolupracuje ?S vychodem nebo zapadem ?Hadejte ,muzete ,v tomto pripade jen jednou.

   Smazat
 10. kolaborant upřednostní osobní prospěch nad prospěchem celku

  OdpovědětSmazat
 11. Nad některými otázkami bych se ještě zamyslel a přepracoval je. Jsou snadno průstřelné i pro nepříliš vzdělané jedince a mnohý pravdoláskař by nad nimi zajásal. Chytil by se jich a spolu s nimi smetl i ty racionální, včetně autora.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to velice tristní počteníčko, ještě že jsem nepatřil k těm blbům co hrkali klíčema, je jasně vidět, že byli pohrkaní, ale nikdy to nepřiznají. Nejsou jako oni, ale mnohem a nesrovnatelně horší. Je to prostě krach, jenom si to většina nechce přiznat ale bude ještě hůře, bohužel.

   Smazat
  2. "ještě že jsem nepatřil k těm blbům co hrkali klíčema"; nejste sám

   Smazat
  3. Horsi je ,ze jim to hrkani az do ted vydrželo.A chteli by hrkat za Havla porad.Tak moc se jim v tom zalibilo

   Smazat
 12. No jo pravdoláskařský hnůj jsou novodobý fašisté s jedinou pravdou. Kdo nejde s námi je proti nám jsem rád že du proti nim.

  OdpovědětSmazat
 13. Pro 19:39 a ostatní. Při současném stavu snímací a zobrazovací techniky a neexistenci atmosféry na Měsíci, by nebyl žádný problém přinést fotky přistávacích modulů projektu Apollo. Ptejte se, proč už to sakra, někdo nevyfotil a nezveřejnil. Při současných možnostech. Pokud je vůbec co. Nechť se vaše mysl ubírá při úvahách tímto směrem. Klidné svátky, VAL.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. nějaké stopy jsem viděl na snímcích, které, tuším, poslala čínská sonda, ale pořád je možné pochybovat o přítomnosti lidí, ale utajení by asi bylo také náročné, nevím

   Smazat
 14. Nevím jak Vy, ale protože je pořád nejvíce sledovaná televize a to je naprosto jedno jaká stanice o rádiu nemluvím je to naprosto stejné. Lidé i starší dnes mají příspup k internetu a většinou si tam přečnou zprávy z titulní strany, internetových obchodů a pod. ,málokdo zabrousí na neoficiální weby které komentují situaci jinak než oficiální media. A pokud někoho už přesvědčíte o tom, že jsou i jiné a pravdivějši informace o členech vlády, o zájmech různých politických uskupení, neziskových ornanizacích a pod. Dočkáte se většinou odpovědí: stejně nic nezměníme udělají si to jak se jim hodí a zbytečně se rozčilovat.
  Můžete je stokrá přesvědčovat, že pokud vlk sežral sousedovi krávu tak až vyhládne sežere i jejich krávu. Většinou začnou naříkat a shánět pomoc až když jim osobně teče do bot.

  OdpovědětSmazat
 15. APOLLO - no samotní Rusi potvrdili, že tam USA boli, ale kopec toho dotočili v atelieroch

  OdpovědětSmazat
 16. 16:00
  Samotní Rusi potvrdili, že letadlo s Alexandrovci spadlo zaviněním pilota. A kdo tomu věří - je ....
  Věřím tomu, že nemohli dokázat a nebo nechtěli, že letadlo které bylo starší a nemělo ochranu proti elekrotniké manipulaci bylo posláno k zemi.
  Amíci by to také nepřiznali.
  Jenom je mi líto těch skutečných UMĚLCU a velitele a ostádky letadla (těm ublížili tím rusové tím, že je vlastně učinili vrahy cestujících)

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.