Reklama

čtvrtek 5. dubna 2018

"Otec je zdravý, mě už propouštějí", odhalila dcera Skripalja lži Londýna

5. 4. 2018       zdroj
Victorie Skripaljová, neteř údajně otráveného Sergeje Skripalja, poskytla ruským novinářům záznam o telefonickém rozhovoru s Julií Skripaljovou, dcerou zběha.
Neteř v Londýně údajně otráveného Sergeje Skripalja Victorie Skripaljová poslala do redakce pořadu 60 minut televizního kanálu Rossija 1 záznam telefonického rozhovoru. Victorie ujišťuje, že mluví s Julií Skripaljovou, dcerou bývalého důstojníka Hlavní výzvědné správy, britského agenta Sergeje Skripalja. (Záznam onoho rozhovoru je ZDE na 29:37 (včetně komentáře moderátorů)


Z rozhovoru je zřejmé, že Julie Skripaljová sama Victorii telefonovala. Říká, že telefon jí nepatří, že je to dočasné číslo, a trvá na tom, že ji teď není možné odvézt z Velké Británie.

"Sama víš, jaká je teď situace, říká Julie Victorii. "Neboj se, všichni jsme v pořádku. Už mě propustí, otec je také zdravý, teď odpočívá".

Julie Skripaljová trvá na tom, že nikdo teď Victorii vízum nedá, aby mohla jet do Londýna. Teď ti ho určitě nedají. A později se možná něco změní, dodává Julie.

"Nic nenapravitelného se nestalo", znovu dodává dcera Sergeje Skripalja, "všichni žijí".

Dodejme, že moderátoři pořadu 60 minut zdůraznili, že zatím nemohou potvrdit autentičnost záznamu. Mají pouze ujištění Victorie Skripaljové, která sama požádala, aby byl telefonický rozhovor zveřejněn.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

119 komentářů :

 1. Zkrátka a dobře -cirkusový představení. Hanebný, hloupý, ale všechno špatné je pro něco dobré. Konečně je zde hmatatelný důkaz, jak snadno lze lhát a manipulovat s lidmi, a že media jsou v pravém smyslu toho slova zbraně hromadného ničení. Lidi jsou už tak manipulováni, že stačí snad už jen ještě jedna podobná vylhaná kauza. Dnes se ještě vypovídali diplomaté - zítra už se lidi vyhrnou do ulic, budou rabovat, zapalovat auta, vraždit. O tom to všechno je - dostat lidi proti sobě. Tomu se dnes říká "válka" ale je to simulovaná válka. Blbých ovcí na straně jedné, proti blbým ovcím na straně druhé. A takové ty rakety a letadla a vojáci - to jsou jen nezbytné bojové kulisy, aby to vypadalo. Ve skutečnosti se lidi jednoho kmene vyzabíjí mezi sebou. K tomu jsou najímána, vydržována, a placena media. Tak teď bude už jen zajímavé, jak se z té mediální ostudy vylžou naši političtí kašpaři, kteří vypovězením ruských diplomatů projevili údajně " sounáležitost a sympatie" se západní politikou" i když těm žvástům o "lidech otrávených Rusy" tak úplně nevěřili. Tak kde to jsme? Ale nestane se nic jiného, než že se o tom žvanit přestane. Protože je to ostuda, a musí se počkat, až mediálně nabuzené ovce trochu vychladnou, a pak se to přebije jiným šokujícím výmyslem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Cit.: "Blbých ovcí na straně jedné, proti blbým ovcím na straně druhé." A vy osobně se nacházíte na které straně blbých ovcí?

   Smazat
  2. Zkrátka asi tak.2 gr. Nivičoku prý otraví 500 lidí. Takže kdyby jim dali smaženici ze závojenky zapít džusem z rulíku a ustlali jim v kobřím hnízdě, jen by jim lehce zrudly oči. Ale von byl tenhleten Rus vždycky vodolnej.

   Smazat
  3. Ti vypovězení, tzv. diplomaté, nebyli vypovězeni kvůli jakési sounáležitosti s Británií, ale kvůli tomu, že rusové obvinili náš stát, že novičok pocházel od nás. Neplést si pojmy a dojmy. Potom je z toho guláš.

   Smazat
  4. 3.55 To jsi našel kde? Oni
   řekli, že ten fujtajbl mohl(!) pocházet i od nás a z řady jiných zemí. Ty si myslíš, že máme chemiky debily? To bys koukal co naši chemici všechno umí. Zeptej se Kalouska, ten ti ho uvaří v kuchyni PS. A to, že ten plyn u nás byl, již mnozí co se s ním tady setkali, přiznali. No i já dovedu vyrobit někdy plyny, že by je Skřípal daleko déle rozdejchal...nějakej novičok, ha. A jinak ten Kalousek? Otravuje národ už hodně dlouho, ještě že ten je odolnej jako Skřípal.

   Smazat
  5. 3:55, omyl, Rusko nikoho neobvinilo, ani z výroby a už vůbec ne z otravy. Oni jen oznámili světu, že také ČR (kromě jiných) má možnosti na výrobu látek skupiny A23x. To proto, že existuje monografie prof. Matouška z r.1992. Naopak Británie po pěti dnech obvinila Rusy.

   Babiš jasně uvedl, že se zachová tak, jako se zachovají velké země EU. To Ryan si na své rodinné dovolené stihk nejen odvézt Nikulina, ale tlačil na Babiše, aby vyhodil 30 tzv. diplomatů.

   Takže neplést pojmy a dojmy, potom je z toho guláš.

   Smazat
  6. 21.14 super -malem jste mne usmrtil.😂😂😂

   Smazat
  7. Tak to Putler je teď v prdeli! Kdoví, jestli ruské nukleární hlavice vůbec vybuchnou. Vždyť jejich nervově paralytický "novičok" nezabije a dá se vyléčit! Leda že ... ta dívka je přeci "rúskyj čelvék" a ti vydrží vše! Na západní rozmazlence třeba účinkovat bude, kdoví ...

   Smazat
  8. Zajímavé v tom případě je, že bylo zmíněno i Švédsko, jako možný výrobce a to žádného diplomata nevyhostilo.
   Který jiný předseda vlády se sejde za jeden den 3x se zahraničním hostem na dovolené.
   Navíc, když má na letišti připravený týden superstroj na odvoz hackera z další kauzy...
   Divné....

   Smazat
  9. U nás (v bývalom Československu) to už poznáme dávno - študent Martin Šmíd a agent Ludvík Zifčák.
   To len k tomu, ako dostať ľudí do ulíc. Ani bojový plyn netreba.

   Smazat
  10. 8:25 No vidíte. I se svým slabým rozoumkem jste se dopracoval k závěru, že vám lžou a že to nejspíš nebyl Novičok. Protože nepůsobil tak, jak říkají vojenští experti. Ti také prohlásili, že to spíše vypadá na západní "slabotu" VX. Její zásah se vyléčit dá, následky Novičoku ne.

   Smazat
  11. Falešní zpráva v listopadu 19896. dubna 2018 19:03

   11:29:
   • falešní zpráva - fake news
   • operace pod falešnou vlajkou - false flag operation
   Falešní zpráva (fake news) byla u nás použitá lživým Havlem, jeho kamarilou a protisocialistickými živly už v list. podvodu 1989. Byla rozbuškou prvopočátku hadrové havloidní revoluce! Přičemž podle průzkumů v r. 1989 změnu politického systému chtělo jenom 12% lidí. Takže 88% lidí si přálo zachovat ten systém, který zde byl. Chtělo to pouze vykonat nějaké kosmetické změny.
   • www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Karel-Srp-a-nezkresleny-pohled-na-listopad-89-Nebyl-to-masakr-jen-vetsi-pendrekiada-A-ten-mrtvy-soudruh-za-ktereho-pujdeme-zapalovat-svicky-407304
   Jak mrtvý student Martin Šmíd vstal z mrtvých a byl z něho živý estébák Ludvík Žifčák:
   17.11.1989 položili strůjci státního převratu na dlažbu Národní třídy Ludvíka Zifčáka alias Milana Růžičku vulgo Martina Šmída. „Mrtvý student“ zázračně ožil, popotahování se však nevyhnul. „Velitel státního převratu“ Havel vyslal za ním do věznice ministra vnitra Sachra, aby ho varoval, aby držel zobák, že „skončí jako štvanec“!
   • www.freeglobe.cz/Articles/1697-ludvik-zifcak-mrtvy-student-smid-vzpomina-na-listopad-slo-nam-o-vymenu-spicek-uvnitr-ksc.aspx
   • https://cs.wikipedia.org/wiki/Martin_Šmíd

   Smazat
  12. Proto stojí v Praze před letištěm Drahomíry Dražské lavička Ludvíka Zifčáka.

   Smazat
 2. Měla by rychle z Velké Británie odjet. Mohla by ji potkat nehoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne. Julie pro Scotland Yard dala vyhlášení, že děkuje Velké Británii za ochranu. S jejím svolením to SY prezentoval médiím. S ruským konzulem se rezolutně odmítla setkat.

   Smazat
  2. Julie si musí dávat lepší pozor na zkažené ryby v restauraci. Mám s tím vlastní zkušenosti. Po rybí konzervě jsem, na vojně, ležel 14 dnů s otravou ve vojenské nemocnici v ČB.

   Smazat
  3. "Julie pro Scotland Yard dala vyhlášení, že děkuje Velké Británii za ochranu."
   ...kdyby nedala, nepřežila by. Navíc, třeba opravdu netuší, co za tím stojí. Ale pokud je v Británii, bude muset být loajální:)

   Smazat
  4. nic take nepovedala povedala ze dakujem lekarom, Viktoria caka na viza , a povedala ze urobi vsetko aby dostala Juliu z Britanie- Julia nikdy nepovedala ze sa nechce stretnut z ruskym konzulom

   Smazat
  5. 15:15, RT si tedy vymýšlí?

   Smazat
 3. I lhát se musí umět....!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. Po valecne aktu ze strany Britanie , by mela konat RF a strestat autora falesneho obvineni MI6.Presny uderem rakety srovnat sidlo MI6 , aby jiz nikoho ze zapadu nenapadlo udelat neco podobne !

  OdpovědětSmazat
 5. Paní Dr. Grulichová už je také převychovaná - neb píše Viktorii s "c". Ale to vem čert.

  Jinak Britům chválím jejich obezřetnost, tj. že sestřence nechtějí dát vizum. Jak jsem ji viděl v ruské televizi, ta by hravě oba Skřípaly udusila i bez bojových látek - třeba polštářem.

  Tak či onak, divadelní hra vstupuje do svého dalšího, tragikomického dějství. A Skřípalům můžeme jen doporučit, aby Hollywoodu filmová práva neprodali lacino!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle ale není celé, nějak to redaktoři na R1 překroutili. Julija radí sestřenici, aby okamžitě odjela z Ruska, jak jen to bude možné.

   Smazat
  2. 20:42

   pramen = ?

   Smazat
  3. Novaja gazeta.

   Smazat
  4. 20:58
   Díky - ale našel jsem jen tohle:

   https://www.novayagazeta.ru/news/2018/04/05/140764-skotland-yard-opublikoval-obraschenie-yulii-skripal-prishedshey-v-sebya-posle-otravleniya

   Tam, ani v ostatních článcích, nic o žádné "radě" není. Konkrétní odkaz by nebyl?

   Smazat
  5. Anonym 20:58: Co tady pořád melete blbiny. Tady i na předchozím článku. Julie ji zve na návštěvu! A to, že se nechce setkat s nikým z diplomatů je velmi podezřelé. Proč asi? Mohla jin, když nic jiného tak vynadat. Proč by děkovala obyvatelům Salisbury a za co? To dělají politici okresního formátu jako klišé. Věc se má tak: Po otravě měli být do dvou minut mrtví. To chválapanubohu nejsou. Takže buďto to nebyl novičok, nebo to byl novičok a dostali okamžitě antidotum, ale od vraha, který věděl o co jde a třetí možnost - byla to jedna komedie. Nebyli vůbec otráveni. Nikdo je totiž otrávené neviděl. Pouze nějaký stan a okolo policajti. To by vysvětlilo to zázračné uzdravení i tu nechuť mluvit s ruskými diplomaty. Mohla by se prokecnout. Proto ji i SY hlídá. Tak nemelte o tajných laboratořích v Moskvě a okolí a jiné bláboly. Postě to - už po kolikáté - prasklo.

   Smazat
  6. Bohužel, četl jsem to letmo už včera a teď to taky nemůžu najít.

   Smazat
  7. Anonymní 5. dubna 2018 21:16

   "Julie ji zve na návštěvu!"
   - pramen = ?

   Smazat
  8. 21:16, Británie má efektivní záchranářský systém. Navíc, jak prohlásili v MI6, už delší dobu věděli, že se chystá chemický útok konkrétně v Londýně. Z Ruska. Mají informátora zřejmě z prostředí FSB a vědí odkud BCHL pochází. Všechny záchranky jsou už nějakou dobu vybaveny antidoty. Vědí, že se tyto látky testovaly v Sýrii na civilním obyvatelstvu. Už se chystá odveta. Myslíte, že SY a nemocnice lžou? O neochotě střetávky ze strany J.Skripal s konzulem se můžete dočíst nejen na ruských webech.

   Smazat
  9. 21:18, je o tom tento článek, který jste zřejmě nečetl.

   Smazat
  10. Fakt dobrý, teď snad ani neusnu, jak jsi mě pobavil. Jinak to vypadá, že ty jsi tajně nasazený v GB, něco jako SOHR:-))))))

   Smazat
  11. 21:34
   V článku nahoře, ani v ruském originále, o pozvání není řeč. Naopak je tam řečeno, že sestřenka vizum NEDOSTANE. - Jakpak to to Julinka (pokud je to on) vlastně ví? Řekla jí to britská vláda?

   Smazat
  12. 21:30 Antidotum můýete mít pouze v případé, že máte vzorek otravné látky. U novičoku ho musíte dostat do 2 minut! Británie tedy musela vědět o co jde a do dvou minut není u nikoho žádná záchranka. A časy z této otravy nededí vůbec. Jen melete blbiny.

   Smazat
  13. 21:06, ještě o tom telefonátě a odmítnutí konzukatu zkuste RT, tam to uveřejnili taky.

   Smazat
  14. Je super, že Angličané dokáží dodat antidotum do dvou minut po otravě!

   Smazat
  15. 21:56, Británie podle svého vyjádření už delší dobu sleduje ruskou stopu v užívání BCHL v různých částech planety. Proto prý vybavila záchranáře antidoty. U Skripalů byli za cca 4 minuty a stihli to v poslední chvíli. Podle Britů jdou za všemi otravami Rusové. Není to hezky jednoduché?

   Smazat
  16. 22:56 Takže dorazili za 4 minuty a našli na lavičce dva lidi, kterým bylo blbě. Jak poznali, že jde o otravu? A jak bez testů poznali, že jde o novičok? Za 4 minuty + vylezení z vozidla, prohlídka poetižených - no i při bleskové rychlosti tak min. 6 - 8 min. Tak to už při novičoku byli min. 5 minut po smrti. Jo a ten atom bordel ve kterém byli ustrojení vozí běžně sebou? A ti policajti v normálních uniformách co tam okouněli okolo - ti se nebáli? Jste trapný tydýt!

   Smazat
  17. A co cela a tezce otravena VLADA BRITANNIE , jsou jiz odmoreni patricne a OD-OTRAVENI z vysoce toxickych latek ? Jak se uzdravuji a zotavuji a chutna jim zase
   kaviar a sampanske ? A navstevuji hojne vecirky poradane milionari /Sorosema a Chodorkovskyma/? V Londongradu.
   A co ostatni vlady , take tezce nakazene zamorenim ? Uz se zotavuji z tezkych povinnosti a driny vyhostovani ruskych diplomatu PRO NIC ZA NIC ?!!
   Ovsem o nas a jejich volice nejde , ti je nezajimaji...
   Uz jsou take schopni si uzivat miliony uvalene a placene jim danovymi poplatniky za tu vykonnost ve vedeni statu !
   Urcite se po tom vsem zivotni uroven populace zvysi a hodne neuveritelne , ze ano ?/

   Smazat
  18. 22:39, mají efektivní záchranný systém, reagovala policie i obyvatelstvo. Podle výpovědí mohli dostat antidotum do pěti minut. Tak tvrdí Británie.

   A s těmi dvěma minutami na průnik do organismu jste vzal kde? Navíc ani udávané průniky nejsou striktně dané, záleží na aplikaci.

   Smazat
  19. Anonymní5. dubna 2018 21:30
   a pár další jeho příspěvků

   Jsi vůl. Já byl na vojně specialista odmořovač. Nejdřív v Budějcích (útvar 3257) a pak i chvilku v Liberci. Takže o tom trochu něco vím. Při zasažení NPL je třeba co nejdříve dodat antidotum. Dříve atropin, dnes už se v u nás používá lepší prostředek. Nicméně i přes podání antidota nemáte vyhráno. A na různé NPL jsou vhodná různá antidota. Ne některé G látky ani antidota nejsou. Jak blbej saniták dokáže okamžitě poznat jakej druh NPL je použit? Má mobilní laborku a chromatografem porovnává vzorky? Ale jdi ty. Nebo snad jsou všechny sanitky v Británii vybavovány konkrétním antidotem? Jak ten saniták pozná, že se jedná o otravu NPL a ne něčím jiným. Jakto, že sanitákovi se nic nestalo? JAk to, že Skřípalovi se probouzejí?

   Byla to trapná komedie a ještě špatně zrežírovaná nějakým amatérem, kterej čerpal veškerý svoje znalosti z filmu s N. Cagem.
   J

   Smazat
  20. 11:36, odpověděl jsem přece už několikrát. To není moje verze, to je verze Britů a s nimi celého svobodného světa. Britové už nějakou tu dobu sledují ruské BCHL. Tedy věděli, že se něco chystá a připravili se na to. A ano, existuje mobilní detektor NPL.
   Jestli myslíš, že se jedná o komedii, OK, ale je otázka, kdo všechno tomu uvěří. Nezapomínej, lidé uvěří úplně všemu a než ohledu na dosažené vzdělání. Někdo za peníze, někdo kvůli mentální disfunkci, někdo kvůli kamarádovi... uvidíme, jak silná je Británie.

   Smazat
 6. VB už má za sebou podobnou hru v Iráku kde to stálo asi milion lidských životů. Podle mě mají prsty i v tom plynu v Sýrii a je jen s podivem že po tom všem jim někdo tak bezmezně uvěřil nota bene takoví politický géniové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je fakt, ale píšou sem stále takoví pitomci, co nic nechápou a hltají poslední novinky z ČT.

   Smazat
 7. Český řiťolezáci vám na to skočili . Vladimír Putin niloliv .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusti diplamati jsou dosti inteligentni a tak tezce zkousena vlada Ceechiee, se vystavovala velkemu risiku.
   Pri vyhostovani mohli diplomati
   verejne Vyhlasit :
   Vis co Babis, prdel si vy...iz !
   A vystavit tak cele vedeni politbyra velkemu posnmechu...

   Smazat
 8. Tady jsou pravičáci ve válce v Čechách:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Jsme-v-konfliktu-s-Ruskem-at-chceme-nebo-ne-Tyto-veci-chteji-Americane-po-Ceske-republice-aby-pripravila-pro-boj-NATO-proti-Rusku-Byvaly-sef-U-S-Army-v-Evrope-promluvil-530826

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Díky za odkaz.
   Snad ani nevěřit tomu, o čem tam Ti kluci v uniformách povídají.
   Já osobně ve válce s nikým nejsem. Kdysi se Ali vzepřel propagačnímu nasazení ve Vietnamu. Dnes to beru jako projev opravdového hrdinství. Nebyla to jeho válka, byla to válka party okolo zbrojního průmyslu a bankéřů. Dnešní výpady proti Rusku pochází ze stejného hnízda a Češi by na to vzývání měli slyšet, a jako hloupé ovce se nechat zabíjet na cizím území, pro cizí zájmy ....
   Netušil jsem, že zažiji dobu před druhou světovou válkou. A dnešní svět, pokud si odmyslím nějakou tu technickou vychytávku, je stejný. Morálka, zájmy, cíle propagandy a ... bohužel i orientace vlády, o které si naivně myslíme, že je "naší", tedy českou a české zájmy zastupující.
   Pozadí akce "Skripal" by mě zajímalo. Takovou hovadinu by snad nevymysleli ani žáci základní školy. Jakoby akce bez scénáře. A nebo nemáme ty správné informace, o kterých se zmiňuje npř. věčný poslanec Benda?
   ABC

   Smazat
  2. Dnes do armády jdou většinou totálně nymaštěné palice ve vidině velkých peněz a výsluhy. Neni se ani čemu divit, protože žít pro většinu normálních lidí je obtížné a pro částečně postižené lidsky nemožné. Toto je společnost pro zdegenerované zvrhlé parazity co se považují za VIP, já to čtu jako vypatlanci.

   Smazat
  3. ABC Není za co bohužel o tom už mektají veřejně nemají šanci to by byl poslední hnusný čin západu.

   Smazat
 9. Tak toto dokonalé zmrtvýchvstání se dá vysvětlit jedině zázrakem. Prozatím se to stalo v historii lidstva 2x. Před 2000 lety nějaký Ježíš Kristus a nyní Skřípáci. Papež František by neprodleně měl zapracovat na svatořečení.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já myslím, že to agenti USA a VB normálně podělali a špatně spočítali dávku:).

   Smazat
  2. Já si zase myslím, že si Skřípáci dali fisch and chips, zapili to britským pivem, které chutná, jako voda z Temže a na lavičce se jim udělalo šoufl.

   Smazat
 10. Spíš si dali Makrelu s makarony, tato kombinace otrávila celou Evropu.

  OdpovědětSmazat
 11. Podle mně se již brzo prokáže, že Julie v zájmu své bezpečnosti za pomoci MI6 změnila barvu vlasů, očí, barvu a sytost hlasu, velikost nohy, výšku, váhu, pohlaví, občanství, přechodné bydliště, jméno a otce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nebojte, Britové tvrdí, že mají dostatek důkazů na prokázání viny Ruska. Mají vysledovane stopy do laboratoří u Moskvy, vědí, že se připravovaly podobné ataky v Evropě, vědí, že Rusko používalo chem.zbrane v Sýrii a na Ukrajině. Budou žádat přístup do těch laborek + dokumentaci. Mají tam svého člověka zřejmě na vysokém místě, jinak by toho tolik nevěděli. Odmítnutí bude znamenat přiznání viny. A věřte, že 95% OSN tento postup odsouhlasí. Pak odsouhlasí označení Ruska za teroristický stát. Nezapomeňte, že jsou tady o jiné případy. Litvinenko, Juscenko, MH17, diverze na Ukrajině a v Evropě... Nemají na Rusko vojensky, zkusí tohle.

   Smazat
  2. 7:26
   Jdi do vole prdele,Emile starej sráči,tváříme se kyselé a nežerem havlosračky....A zvláště ne od Lžianglánù a uASSackej zmrdů!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 7:26 Už to nehul hned po ránu ! Kolik bereš na hodinu za sezení u kompu ?

   Smazat
  4. 7:26 to jste dostal k distribuci v oběžníku z Londýna nebo přímo z Bílého domu? V praxi nám tu potvrzujete přísloví "zloděj křičí, chyťte zloděje!"

   Smazat
  5. Nejsem autor příspěvku 7,24 ale nepochopily jste ironii tohoto příspěvku.

   Smazat
  6. 8:53, ano z londýnského oběžníku. Ale dostanete se k tomu taky vy, jsou toho plné stánky. Měli byste si tam přečíst výzvu US velvyslance v Británii (Link uvedl kolega 7:42) Ten Rusy označil za kořen všeho zla, co je na světě, a celý svět vyzval na boj proti tomuto zlu. Kdo se opováží pochybovat?

   Mimochodem v Rusku znovu hořelo, znovu v dětském centru, další oběti, během čtrnácti dnů už páté místo. Kemerovo, (?), Soči, Moskva, Tjumeň. Už přestávám věřit, že se jedná o šlendrián nebo náhodu. Čili v tomto také může spočívat onen boj; útoky na dětská centra, školky, školy, porodnice, to je mimořádně efektivní. Ukrajina by měla dostat metál.

   Smazat
  7. 7:26 Britové jsou největší zlo po staletí ! kolonisté a zrádci (Mnichov 1938) . Ženou Rusi do kouta a ne aby řešili si situaci v Británii ! Na světě je kolem 14000 jaderných hlavic z toho mají Rusi 6000 a když to jen odpali na svém území je konec světa chlapečku ?!Šlechtová chce navýšit zahraniční míse a já vím kde je muže vzít ! Studenti co podepsali dokument svobody slova a demokracie ,ti 16 letí jak by se vám líbilo?

   Smazat
  8. 9:40, no vidíte, že chápete. Je nutno navýšit vojenský rozpočet a nakoupit zbraně u přátel a spojenců. Česko musí dodat brance a zároveň pustit do země mladé muslimy z Afriky, neboť bude potřeba nových mužů na oplodnění žen. Na to bude třeba peníze. Ty vezmeme tak, že přestaneme dávat senilum důchody, všelijaké příspěvky a dávky a veškeré mandatorní náklady přesuneme na nové kolonisty.

   Smazat
  9. 10:17, nic si nepochopil ,jsi jeden z nich jináč by ti nešly z huby bubliny!

   Smazat
  10. 7:59 Ty radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí funkční klávesnici s nefunkčím "R":) Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
 12. Tak z toho článku tady (pro ty, kdo znají anglicky) mě zamrazilo. Myslím, že ten trapas se Skripalem, ať je jak chce velký, Angličany a Západ už nezastaví. Toto napsal anglický velvyslanec v USA. Je to na blití a jde z toho strach. Válka holt muší bejt.

  https://nypost.com/2018/04/05/we-must-unite-to-make-putin-pay/

  OdpovědětSmazat
 13. https://www.hlavnespravy.sk/skripalova-neter-sesternica-jeho-dcery-viktoria-zverejnila-dve-mozne-priciny-otravenia-byvaly-partner-julie-morske-plody/1363298

  Viktoria Skripaľová, 45-ročná sesternica Júlie, v súčasnosti žije v ruskom Jaroslavli, ale chystá sa do Veľkej Británie a chce navštíviť Sergeja a Júliu. Prezradila, že britská ambasáda jej sľúbila víza, ale z nepochopiteľných dôvodov sa celá vec naťahuje.

  Pre britský denník The Times prezradila, že sa chce porozprávať s Júliou, ktorá sa prebrala z kómy, a zistiť, kedy sa chce vrátiť do vlasti....
  V rozhovore pre ruské médiá povedala, že britská strana akosi starostlivo utajuje informácie o objednávke, ktorú Skripaľovci urobili v pizzerii. Z ničoho nič sa táto informácia stala „britským štátnym tajomstvom“ a Londýn sa snaží vyhnúť odpovediam. Viktória Skripaľová prízvukovala, že prvé príznaky, keď Skripaľovcov našli, nasvedčovali, že ide o otravu rybnými produktmi. Na druhej strane nechápe, prečo sa potom neotrávila dievčina, ktorá ich našla ako prvá. Ešte väčšou záhadou je to, prečo a ako sa potom priotrávil policajt, ktorý sa na mieste činu objavil až neskôr…

  Viktória Skripaľová poukazuje aj na ďalšie „nedorozumenia“. Pripomenula, že sa v dome Skripaľovcov nachádzali dve mačky a dve morské prasiatka. Tieto údajne útok prudkým jedom prežili, ale ako je potom možné, že sa otrávil policajt? Mimochodom, otázky súvisiace so zdravotným stavom týchto domácich zvierat kládlo aj ruské ministerstvo zahraničia, ale britská strana nevie povedať nič súvislé a vzniká dojem, že niektoré informácie utajuje.

  Viktória Skripaľová prízvukuje, že britské vyšetrovanie prináša viac nejasností a nových otázok, ako jasností a odpovedí.

  Zaujímala sa o osud domácich zvierat Skripaľovcov: „Kde sú vlastne v súčasnosti? Aký je ich stav? Žijú – nežijú? Sú mimo nebezpečenstva? Čo je s nimi? Prečo tieto dôležité informácie britská strany utajuje?“ Zdôraznila, že ak jedovatá látka bola použitá v dome Skripaľovcov, malo to zasiahnuť aj domáce zvieratá. Prečo britskí vyšetrovatelia utajujú tieto informácie? Naopak susedia Skripaľovcov prezradili, že už po incidente videli vonku mačku Skripaľovcov a údajne bola v poriadku…

  Zatiaľ kauza Skripaľovcov prináša viac otázok, ako odpovedí. A drvivú väčšinu týchto otázok prinášajú britskí vyšetrovatelia, ktorí by naopak mali nachádzať odpovede...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Útok v domě nebyl, jen namatlané dveře. Ani nevíme kde přesně.To se klidně mohlo udělat dodatečně. MZ RF nic o zvířatech neříkalo, to se objevilo v nějakých novinách, jen jako kuriozitka naokraj, nic závažného. Asi nějaký infantilní redaktor.

   Smazat
  2. Kdo by dveře dodatečně matlal a proč? Žeby se rušti agenti po uspěšne misi ještě vratili a namatlali dveře? A hlavně, kdo vlastně dal Skřipalovcum antidotum? Odkud ho měl a jak věděl, že byli otraveni Novičokem? Kdyby je otravili Putinovci asi by jim hned nepichli antidotum? jaky smysl by to pak pro Rusi mělo - otravit a zachranit? A tež, jak je možne, že se Skřipalovci i s tim britskym pochuzkařem zazračně bez nasledku uzdravili po otravě smrtelně jedovatou latkou? A jak to, že se nic nestalo holce, ktera pry oba otravene Skřipalovce našla? To měla na sobě atombordel, když je našla? A zachranka přijela v atombordelu? Co se stalo s lekařem a pomocnym personalem ze zachranneho vozu?

   Smazat
  3. 10:16, ano ruští agenti. Jednoho už mají, donesl Novičok do Británie a během 5ti hodin zas odletěl.

   Smazat
 14. Cela historie Skripalu velmi skripe.Tohle napsat jako spionazni roman ,tak vas s tim v nakladatelstvi vyhodi uz vratny.Neco tak debilniho se nevidi.Kocka chodici otravenymi dvermi jak nic je komedie.Ve filmu by ji vystrihli a asistent rezie by dostal padaka.

  OdpovědětSmazat
 15. ANO s Pelikánem a Babičokem si nezaslouží vládnout této zemi. Ať se odeberou do zaslíbených USA pomáhat Ryanovi reinkarnovat Hillary Clinton! Potom se rozlije pravda a láska po celém NWIO světě. https://aeronet.cz/news/washington-se-snazi-vycouvat-z-kauzy-skripal-rusko-dostalo-nabidku-ze-muze-vratit-do-usa-svych-60-diplomatu-ti-kteri-z-usa-museli-odejit-pry-byli-spioni-americka-ambasada-v-moskve-je-v-krizi/

  OdpovědětSmazat
 16. Teď máme unikátní příležitost vyzkoušet si jak si stojíme v očích našich tzv. spojenců z EU a NATO.
  Stropnický si nechá předvolat velvyslance VB a předá mu ostrou nótu ve které se bude psát, že jsme zjistili, že psa Václava Havla otrávil agent MI6 s povolením zabíjet pomocí anglické slaniny na přímý rozkaz anglické královny.
  Dojde k okamžitému vypovězení asi 15. britských diplomatů a k bojkotu anglické slaniny. K čemuž vyzveme i naše tzv. spojence.
  Důkazy nemáme, ale ty teď nejsou potřeba. Schválně kdo se k nám přidá.

  PS: Aby jste si nemysleli, že jsem se zbláznil…to je samozřejmě myšleno jako ironie. Když jsme u té ironie, tak mě napadl jeden citát sice občana VB, ale váženého občana VB.
  George Bernard Shaw po návštěvě USA prohlásil:

  „O mě se říká, že jsem mistrem ironie, ale postavit Sochu Svobody do newyorského přístavu, to by nenapadlo ani mě.“

  OdpovědětSmazat
 17. 8:19 Babičok se Stropnickým a s Pelikánem to během jednoho jediného týdne natolik pod..ali, že si s nimi dnes nemůže podat žádná rozumná parlamentní strana, jinak by i na ní ulpělo trochu té hnědé zapáchající hmoty. ANO dostalo do koulí zcela po zásluze, toto není strana, která by bojovala za české národní zájmy! To má Babičok jako odměnu za tři schůzky s Ryanem během jediného dne. Blahopřeji!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. podat = podat ruku

   Smazat
  2. 8:42 Souhlasím. Tím "pozoruhodnější" bylo jak ještě ve středu předseda KSČM Filip byl "celý upocený" z představy kolik koryt pro svoji stranu dostane v případě podpory Babišovy vlády.
   Josef Skála si "zachoval tvář" a s podporou ANO nesouhlasil, což se viditelně Filipovi vůbec nelíbilo...
   Uvidíme jak dopadne dubnový sjezd KSČ ! Volby se blíží...

   Smazat
 18. A kdo se postaví za neslušné ovčany s hnutí z iniciatívi za neslušné ČeskoSlovensko.Jedine študáci sluničkárski Sorošováci.

  OdpovědětSmazat
 19. To kenom bila odemně ironie"

  OdpovědětSmazat
 20. Já věřím jedině našim britským MNICHOVSKÝM spojencům. Ti měli vždycky jenom ty nejčistší a nejnezištnější úmysly a vůbec neznají lež a konspiraci. (viz Tonda Blair)

  OdpovědětSmazat
 21. Neměl je novičok náhodou do dvou minut zabít.Zarudlé otylé albínské prase bez mozku Johnsone - odstup!!Jsi hovado a sprostej ksindl!!!!

  OdpovědětSmazat
 22. anonym 7.26 - to musí bejt buď Fendrych,Honzejk nebo Mitrofanov...jedno z těhle hovad určitě...

  OdpovědětSmazat
 23. Jak je vidět lide (britsky policista, čišnice v Pizzerce) v Britanii jsou velice otužili, když dokaži lehce přechodit utok Novičokem, ktery je pry jednou z nejotravnějěich nervově paralytickych latek. Vydrži bez antidota běhat klidně pul dne po Londonu, rozdavat děckam chleba ke krmeni kachen a nic. A pak se najednu sesypu jak kupka neštěsti a Novičok, ktery je smrtelny do několika minut po polovině dne konečně zabere. Ale vylečit se z te otravy da pry velice lehce. A bez nasledku. Britšti vědci sice ještě neznaji Novičok ale vylečit otravene umi spolehlivě a bez nasledku. Holt britšti Cimrmani.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jenže tu látku mohli aplikovat těsně před tím než je uviděl policajt na monitoru.

   Smazat
 24. Oba Skřipalovce pry osobně otravil Serjoža Putin, nevlastni bratranek Vladimira Putina - v ženskem převleku. Měl pry lodičky, ušanku, za pasem placatku vodky Gorbačevky a dlouhy plavy plnovus. Nikdo si ho pry nevšimnul na letišťi V Hitrow ani v Londoně. Enem jeden pozorny agent MI 6, ktery doručoval spěšny baliček ke Skřipalovcum pry uslyšel Putinuv hlas ve vypnutem mobilu Julije Skřipalove.

  OdpovědětSmazat
 25. Několik přikladu z šiřeni svobody a demokracije
  1/ humanytarni demokratyzace Srbska byla slavnostně ukončena kraděži časti srbskeho uzemi a ustavenim dvou vzorovych demokradyckych musulmanskych statu – Bosny a Kosova. Samo v Kosovu byla zřizena na ochranu demokracyje vojenska baze Kemp Bondstyl, aby mohly v Ojropě přistavat letadla napěchovana kvalitnim matrošem z Afganystanu, kery pote vzorně distribuuji kosovšti byznysmeni po cele Ojropě.
  2/ Dalšim pozityvnim přikladem šiřeni svobody, miru, humanyty a demokracyje bylo obranne napadeni Iraku, když Husajn chtěl zakeřně napadnuť cely zapadni demokradycky svět antraxem. Vzorkem toho antraxu třasl chvějici se rukou polni maršal Kolin Povel v OSN, když hluboce meditoval nad satelitnimi nakresy Husajnovych pojizdnych laboratoři. Iracka humanyta a šiřeni demokracyje měly za nasledek nejmeně milijon kolateralnich ztrat a vznik mirumilovneho džihadistyckeho uskupeni v Irace.
  3/ třetim takovym přikladem vzorneho šiřeni humanyty, miru, svobody a demokracije bylo osvobozeni těžce zkoušeneho libyjskeho lidu od despotyckeho dyktatora Kadafiho. Zde přiložili aktyvně ruku k dilu tež britšti a francuzšti humanyste. Vysledek misijonařskeho dila bylo povzneseni Libyje na uroveň středověkeho kalifatu s humantyrni občanskou valkou
  4/ dalšim krokem v msisijonařskem dile pvuhovanych humanystu byla podpora umirněnych džihadystu v Syriji a demokradycka okupace časti svrchovaneho syrskeho uzemi bez jakehokoliv mandatu americkym obrancem miru a svobody – spolu se saudskymi lidskopravniky. Velkym uspěchem při šiřeni svobody byl vznik svobodneho Islamskeho statu v Syriji, kteremu nepřali krvelačni agresivni Rusove, kteři na žadost legitymniho prezidenta Syrije zakeřně napadli umirněne řezače lidskych hlav.
  5/ velice pozitiyvně vplyva na svobodny rozvoj v Ojropě aktyvni americky multymilijardař Ďordi Seroš, ktery ve prospěch USA financuje barevne humanytarni politycke převraty pry podle zadani mirumilovne CIA, tzv. Dip Stejt. Tež na UkraDině se těmto šibalum povedl mistrovsky majstrštyk, když přivedli po demokradycke protiustavni revoluci k moci nacisty a špičku oligarchu – aby Zapad mohl pomoct těžce zkoušenemu ukradinskemu lidu. Dneskaj již UkraDina patři k nejrozvinutěšim regijonum v cele Ojropě stejně jak Kosovo a Bosna.
  6/ v současne době světovi nositele světla, humanyty, svobody, lidskych prav, miru a demošky připravuji dalši skvěle scenaře – obranne humanytarni napadeni agresivniho Iranu, zlosyna Kima, ktery pry chce každu chvilku napadnuť raketami sidlo světove humanyty a demokracyje USA. Pry chce rakety zakeřně střilet do USA nejbližšim směrem skrze Asiji a Ojropu. Proto USA musely urychleně vybudovat u ruske hranice protiraketovy deštnik. Proti iranskym jadernym raketam , ktere su prozatim ještě ve vyvoji a proti korejskym balistyckym raketam.
  7/ no a nakonec to nejlepši. Proti agresivnimu rozpinavemu Rusku, ktere pry hrozi pobaltskym trpaslikum a každu chvilku chce tahnuť na Pragl a posleze až do Brusele a do Londona a začalo chemicku valku v Salisbury, když rušti agenti nechali uniknuť z Porton Downu chemicke preparaty – pry jakysik Novačok – začali amici budovat na ruske hranici aktyvni utočnou obranu. Bo na ruskeho mužika pry plati enem sila. To same před amikem o negramotnem mužikovi, ktery pry umi vyrobit pouze laptě a samohonku tvrdili tež osviceni zapadni demokrade Napoleon a Hitler. A pak koukali kaj by nalezli nejbližši diru, aby mohli z drapu probuzeneho ruskeho medvěda co nejrychleji uniknout.

  OdpovědětSmazat
 26. Máte to marné. Nikdo podobné hlasy poslouchat nebude, neboť psí hlas do nebe nedojde. A také kdoví, odkud pochází. Je třeba sledovat jen oficiální linii. Zatím je ve hře POUZE britská verze. OPCW neodpovědělo na ruské otázky, nepovolí přítomnost Ruska při vyšetřování a požaduje vstup do přísně tajné laboratoře u Moskvy. V PD stejnou kontrolu nepodpořili. To je jiné než u MH17, kde se jednalo téměř o privátní investigativní grupu. Tohle je na mezinárodní úrovni.

  Cokoliv se zdá naprosto přitaženo za vlasy je potom úplně irelevantní, protože Britové prohlašují, že mají tajné informace od insidera, které nemůžou zveřejnit, a podle nich se plánovaly další útoky nejen v Evropě. Něco jako ty satelitní snímky u MH17. Nikdo z OPCW přitom nepožaduje verifikační kontakt s informatorem, stačí slovo Británie. Vzhledem na to, že se něco podobného už stalo (MH17), bude se pri vyšetřování postupovat podle stejného scénáře.

  Ostatní je jen šum, který má různou kvalitu a může být i podvržen.

  OdpovědětSmazat
 27. http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/francouzsky-general-podezriva-tri-zeme-z-otravy-skripala-a-rusko-to-neni/

  Francouzský generál Dominique Delawerde uvedl, že otrávit bývalého plukovníka GRU Sergeje Skripala v Salisbury mohly tajné služby Spojených států, Izraele nebo Británie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ženéral může tlachat jak chce, na tom vůbec nezáleží. V této chvíli už ne.

   Smazat
 28. gratuluji
  jaké štěstí
  že Rus neumí zavraždit člověka.
  Zkoprnělý jazyk dabl agenta
  jistě na pokraji sil
  osvětlí tajemství odvěká
  Teprve nyní uslyšíme zaručené zprávy
  z úst zabitého člověka.:))*

  OdpovědětSmazat
 29. Generální ředitel Organizace pro zákaz chemických zbraní (OPCW) Ahmet Üzümcü odhalil detaily analýzy jedovaté látky, která byla použita v Salisbury.

  Řekl, že experti organizace vzali vzorky z míst ve městě, která navštívili poškození, a také biometrické vzorky Sergeje Skripala a Julie Skripalové a také policisty, který se rovněž otrávil jedem. Vzorky rozdělili na části a odeslali do čtyř specializovaných laboratoří.

  „Země nebyly informovány, jaké konkrétní laboratoře byly vybrány k provedení analýzy," uvedl ředitel organizace.

  Výsledky analýzy vzorků jedovaté látky, která byla použita v britském městě Salisbury, mají být hotové začátkem příštího týdne, uvedl předtím Üzümcü.

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804047092742-reditel-skripal-opcw-rusko/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdy odebrali vzorky? Teď můžou jít s analýzou do p®dele, teď se tam může najít kdeco. Mělo se volat ihned odpoledne 4.3.2018.

   Smazat
 30. Potvrdila se ruska stopa. Policejni pes Skotlend Jardu, kteremho nechali čichnuť k Novičoku z mista činu pry dovedl vyšetřovatele na letiště v Hitrow. Pak nechal pilota aby nabral kurz na Šeremetěvo a z ruskeho letiště dovedl vyšetřovatele až do Kremlu k pracovne Vladimira Putina. (PS: na mistě činu v Salisbury našli vyšetřovatele při nasledne dukladne prohlidce 3 vlasy Vladimira Putina o delce 28 cm, pas na Jmeno Putin (psano v Azbuce) s fotkou a otiskem palce V. Putina. Tež otisk palce na Pohance ukazuje jasně na jedineho možneho skutečneho vinika tohoto mezinarodniho skandalu.

  OdpovědětSmazat
 31. Mám obavu, že teď když to prasklo , nechá britská vláda Skripala opravdu zabít a svede to na Rusko aby se z té blamáže nějak dostala. To,jaký hanebný ale zároveň primitivní podvod provedli za účelem poškození Putina před volbou prezidenta nikdy nepřiznají.

  OdpovědětSmazat
 32. Viktoria urobim vsetko pre to aby som dostala Viktoriu spat do T Ruska

  OdpovědětSmazat
 33. Oni odvysílali materiál, u něhož neměli potvrzenou autenticitu???

  OdpovědětSmazat
 34. Tak už jsem zachytil zprávu v ruském prostoru, že tamní vláda nechává zakládat požáry v dětských centrech, aby vyburcoval národ na válku proti: 1) Ukrajině 2) Evropě 3) USA 4) Západu všeobecně 5) aby připojila země bývalého SSSR.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle Pjakinovy analýzy stojí za požárem OC v Kemerovu Anglie.

   Smazat
 35. Jaký zázrak? Důkaz vyspělého britského zdravotnictví. Pro obyvatele české kotliny jdoucí do Evropy nepochopitelný fakt.

  OdpovědětSmazat
 36. 17:04
  To je opravdu zázrak vědět předem,kdo koho čím otráví...LžiAngláni jsou klíčky prolhaný!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano,je to zázrak.Toho bychom se v socialistickém státu nenadáli.

   Smazat
 37. https://www.hlavnespravy.sk/skripal-uz-nie-je-v-kritickom-stave-tvrdi-nemocnica/1364128

  „Bývalý dvojitý ruský agent Sergej Skripaľ, ktorého v Anglicku otrávili nervovoparalytickou látkou, už nie je v kritickom stave. S odvolaním sa na vyhlásenie nemocnice v meste Salisbury o tom informovala spravodajská stanica Sky News…“

  A pak že se zazraky něději. V tomto připadě je hned několik kouzel a zazraku, jak v pověstnem besteleru na menhetnu, kde 2 letadla skolily tři mrakodrapy a třeti vyřadilo NORAD a trefilo Pentagram na citlivem mistě.

  V Selisbury přežily Novičok Skřipal s dočku Juliji, bobik, holka ktera našla oba otravene, lekař i zdravoťak ze zachranky, Skřipalova kočka i s morčaty. Zachranka na mistě podle přiznaku poznala že jde o Novičok a čirou nahodou měla u sebe antidotum proti Novičoku.

  Mně posej. Rušti agenti už nedokažu ani pořadně otravit sveho zradce. Anebo byl Novičok už proexpirovany a neměl požadovane kvalitatyvni parametry.

  OdpovědětSmazat
 38. Pan Lavrov bude muset pana prezidenta Putina vytahat za lalůček...takhle hajdaláckou práci odvedli naposledy Říman s Ježíšem Kristem!!!!!!☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdoví, jestli ruské nukleární hlavice vůbec vybuchnou. Vždyť jejich nervově paralytický "novičok" nezabije a dá se vyléčit! To je prakticky Putlerův konec! Leda že je to vyjímka daná tím, že ta holka jakožto "rússkyj čelvéééék" vydrží všechno a na ty západní rozchcapence to účinkovat bude:))))

   Smazat
  2. 18:18
   Viděli jsme názorně,jak funguje uASSacká Plechová kavalerie!!!!!
   TAKOVÝ ZÁCPY NA NAŠICH SILNICÍCH NEJSOU ANI N A PRVNÍ PRÁZDNINOVÝ DEN!!!!!☺☺☺☺☺ Holt ŠROT NEOMLADÍŠ!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 18:32 Kdo dneska ale jezdí UAZem, leda nějaký ruský mongoloidi! Naši frajeři používaj zásadně model F73! - http://fortewheel.com/resources/images/RICK-F73%201_R.jpg

   Smazat
  4. 18:36
   Chce to něco novýho ty opožděnej syfilitiku!!!!!
   A uASS...To je TVŮJ GEZICHT,UNTERMENSCH,ne auto ty F73,Q56,Q54 A52!!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. 18:40 Jen pišti víc ty kremloidní posránku jehož zdechlej fotřík pjel kdysi v rámci družby s DDR spolu Merkelkou ve sboru pionýrů: "Buď vsjegdááááááááá búúúúúúúúúděěět něěěěěba, buď vjegdááááá búúúúúúděěět sóóóónce ..." :))))) Tady je jeho foto - https://www.den24.cz/wp-content/uploads/2018/03/kalousek_pion%C3%BDr-5.jpg

   Smazat
  6. A tady ti ostatní: tedy A52, Q90, Q56, Q54 - Společné foto:) - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/EomYbXO4WkY1.jpg

   Smazat
 39. Nový název pro salmonelu - "NOVIČOK".
  K.S.

  OdpovědětSmazat
 40. Kura, kde udělali sudruzi Johanson a Májova chybku? Smrtelně jedovaty Novičok se kterym přišlo do přimeho kontaktu 6 lidi a ani jeden mrtvy? Takovy šlendrijan. Dneskaj člověk nema žadnu jistotu ani když se chce otraviť stoprocentni bojovou otravnou latkou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:32
   On ten věčně sjetej a zlitej prasák,dvojče Trumpety Borisek nerozeznáte Novičok a Artyčok!!!!!

   Smazat
 41. https://cz.sputniknews.com/svet/201804067102278-zacharovova-skripal-britani-mazlicci/

  S odvoláním na údaje jednoho britského listu diplomatka poznamenává, že „morčata zahynula dehydratací, protože je nevzali z domu".
  „S kocourem se zachovali, jak to vyplývá z tisku, jinak (nemůžu najít vhodnější slovo). Dopravili ho prý (ale nikdo neví, kdy) do té laboratoře v Porton Downu a pak…utratili," napsala Zacharovová.

  „Proč ho utratili? Odpověď je taková: protože byl „ve stresovém stavu", jelikož si ho také „nevšimli" při prohlídce. Je to obvyklý postup s mazlíčky ve Velké Británii? Je to normální praxe?" zajímá se Zacharovová.

  Poznamenala, že „podle informací listu jak morčata, tak i kocoura zpopelněli".

  „Jinými slovy byla zničena, i když se zvířata mohla stát důležitým důkazem v kauze o otrávení chemickou látkou," upřesnila.

  Přitom nevyloučila, že to byla „čirá náhoda".

  „Ale pokusy s nervově paralytickým plynem probíhaly v Porton Downu právě s morčaty (před 40 lety se tyto výzkumy konaly v laboratoři na 3 400 těchto zvířatech)," poukázala mluvčí.

  OdpovědětSmazat
 42. Právě se zapojila do vyšetřování Francie. Jak uvedl šéf jejího týmu, jdou pomoci Británii s důkazy proti Rusku. Rusko ostře protestuje. Vzorky se dodaly také dalším laboratořím a už jsou známy výsledky. Potvrzena A234 bez všech pochybností.

  Momentálně je výrobna A234 lokalizována v továrně na chemické zbraně v balakovskem okrese, v městě Šichany. Moskevská laboratoř dodávala výsledky svých výzkumů a v Šichanách se obnovila výroba těchto zbraní za účelem teroru - zabíjení nevinných lidí.

  V Británii se aplikovala zbraň určená pro městské podmínky, v Sýrii zas určená pro použití v mimoměstském terénu. Jednalo se o testování na živých lidech, ale bezchybný systém britské zachranne služby zafungoval skvěle. V Sýrii to dopadlo mnohem hůře a bylo zabito nejméně 40 dětí. Aplikace v Sýrii byla několikanásobná na mnoha místech, nedávno blízko Damašku, kde bylo zabito několik desítek civilních obyvatel, převážně křesťanů.

  Šéf OPCW opětovně odmítl, že by se dovolilo Rusku společně vyšetřovat, i když je Rusko jedním z nejvýznamnějších a nejzkušenějších členů této organizace. A taky jedním z nejvýznamnějších donorů. Byl uveden i důvod - není možné, aby se umožnilo pachateli účast na vyšetřování jeho zločinů. V OPCW je sdruženo 41 států. 28 hlasovalo proti účasti Ruska, 3 pro, 2 nehlasovali, zbytek se zdržel.

  Jednoduše, svět je již přesvědčen.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je velice závažná zpráva. Tak Francie šla "vyšetřovat" kauzu Skřipal s tím, že jde pomoct svému Mnichovskému spojenci? Já myslel, že vyšetřování má být Nestranné - padni komu padni A NE PŘEDEM PODJATÉ.

   jE ZAJÍMAVÉ, ŽE rUSKU DODNES NEBYLY ZPŘÍSTUPNĚNY ŽÁDNÉ DŮKAZY, ani styk s obětmi "vraždy", je zajímavé, odkud zjistila přivolaná záchranka, že se jedná o Novičik, je zajímavé, že to záchranáři přežili, že to přežili Skřipalovi a je zajímavé, že měla záchranka antidotum proti Novičoku.

   Pro mně je případ zcela jasný - motiv nemělo Rusko ale Mnichovští spojenci, kteří měli navíc nejlepší příležitost provést operaci pod falešnou vlajkou. Žádné z uvedených otázek nebyly doposud objasněny. Báchorky o Rusku jako pachateli bez zodpovězení uvedených otázek ať si sudruzi z OPCW a Francie nechaji pro tupany, kteří hltají mejnstrím.

   Smazat
  2. 23:01, no to jste asi nečetl pořádně ani tu "technickou" zprávu JIT z vyšetřování MH17. Tam se výslovně píše, že místo odpalu je známo (tj.pachatel) a technická zpráva musí jen tento fakt dokázat. Ani tohle se jim nepodařilo, protože to nesedí. A dál se už s místem odpalu posouvat nemůžou, protože by bylo očividné, kdo za tím stojí. Snímky taky neukážou, jelikož jsou děsně tajné. Takže teď získali dostatek času na to, aby našli dostatek "svědků" a žádné snímky nepotřebovali. Případně je pozměnili do takové podoby, jaká vyhovuje.

   Ale i tak soud námitky ohledně technického vyšetřování vůbec nemusí připustit, zrovna tak, jako tomu bylo i u Miloševiče ohledně Bosny. A mezitím sdělovala hystericky vytváří tu správnou atmosféru, aby bylo veřejnosti jasné, co si má myslet.

   Takže teď stačí hystericky nasměrovat pozornost veřejnosti na vojenské městečko Šichany a udělat z toho oblast hrůzy. Je to jednoduché.

   Smazat
 43. Vysvětlí mi někdo, proč jsou tak pitomí bývalí rusští dubl.špioni a po výměně se u bydlí v GB, kde pak mívají smůlu.

  OdpovědětSmazat
 44. pokud jsou cenní, tak si je vezme do péče Amerika do své mateřské náruče, pokud jsou méně cenní, tak si nějak musejí vydělat na živobytí, a protože nic kloudného neumí, tak je zase z Londýna angažují na práci proti Rusku, ale protože dvakrát opakovaný vtip přestává být vtipem, tak to vrcholí tragédií

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.