Reklama

úterý 3. dubna 2018

Otevřený dopis panu Drahošovi, který by rád majdan

Jiří Baťa
3. 4. 2018
Pane Jiří Drahoši,
za jistých okolností bych Vás oslovil „vážený“, ale ty okolnosti bohužel, nenastaly. Proč? Mohu citovat Vaše slova z otevřených zdrojů:
„Pokud by v této záležitosti došlo k obstrukcím, tak v případě potřeby jsem připraven svolat své příznivce do ulic a vyzvat lidi i k občanské neposlušnosti. Zde bych viděl možnou inspiraci například v posledních událostech na Slovensku, kde si tlak ulice vynutil rekonstrukci vlády a pád premiéra Fica. Vůbec bych podobnou nátlakovou akci nevylučoval ani u nás. Zejména ve velkých městech. Cítím velmi silnou podporu a hodlám ji plně využít ve prospěch posílení demokracie v této zemi..."

Informace, které se v současné době nesou éterem, sdělovacími prostředky jsou, z mého úhlu pohledu natolik irelevantní, že Vám nemohu „vyseknout“ jakoukoli poklonu ve smyslu významnějšího společenského oslovení. Pravda, jste jistě člověk vzdělaný, jste inženýr, nositel profesorského titulu, český vědec, chemik, vysokoškolský učitel, bývalý předseda Akademie věd České republiky. Resumé, které nemá každý. Ale to k tomu, abyste byl „vážený“ zdaleka nestačí. Vám totiž chybí to podstatné: čestnost, poctivost, skromnost, upřímnost a hlavně, srdce vlastence!

Z uvedeného by neinformovaný člověk usoudil, že jste také inteligent, člověk na úrovni, pozitivního myšlení, kladného charakteru, ale také, že vzhledem k Vašemu věku, budete mít, řekl bych pozitivní, vlastenecké, národní a slovanské cítění, že se budete, vzhledem k Vašemu bývalému společenskému postavení, hlásit k té části občanů, kteří se nejen cítí, ale také to dávají najevo, že jsou Češi, hlásí se k českým kořenům a tradicím, usilují o zachování Českého státu, jeho suverenity, samostatnosti, zkrátka dávají jasně najevo, že jsou vlastenci. Zdůrazňuji čeští vlastenci (včetně Moravanů a Slezanů)!

Budu upřímný a otevřený pane Drahoši když řeknu, že mezi tyto lidi Vás bohužel, zařadit nemohu. Patřím mezi občany, kterým je rozhodně česká košile bližší, než eurohujerský či severoatlantický kabát. Ve Vašem případě je to přesně naopak, pane Drahoši. Jsem Čech (z Moravy) jako poleno, jsem však nesmírně smutný z toho, jak dopadla naše republika po (ne)slavném listopadu 1989, kdy během několika let z bohaté, prosperující republiky zbylo jen rozkradené, rozprodané a vytunelované torzo, v jiných případech trosky či ruiny našeho průmyslu, zemědělství, zdravotnictví, školství, kultury a všeho, co jakkoli bylo řízeno komunistickým režimem, přesto bylo relativně na vysoké úrovni, života a ve světě konkurence schopné.

Vy pane Drahoši, po skončení své dlouhé profesní kariéry místo odchodu do zaslouženého odpočinku, jste se (ctižádostivě) rozhodl vstoupit do prostředí Vám zcela cizího, obrazně řečeno do jámy lvové, tedy do nejvyšší státní politiky. Nevím, zda je to otázka odvahy nebo ne příliš rozumného rozhodnutí, ale nabídka, která Vám byla učiněna, to jest kandidovat na post prezidenta České republiky, Vám zcela evidentně mimořádně zaimponovala, když zrovna nepoužiji výraz „zatemnila mozek“! Nechci být nezdvořilý, ale Vaše rozhodnutí ve světle Vašich dalších kroků, nepovažuji za rozumné a nám občanům prospěšné. Jste neobyčejně ambiciózní, ale také do značné míry ješitný, ctižádostivý, ale také neskromný člověk. Jako šéf AV ČR jste nebyl pro širokou veřejnost nijak známá persona, jakkoli to byl post významný, spíše jste byl jen taková šedá myš vědeckého světa. Vám učiněná nabídka, kandidovat na prezidentský post byla šance, která se neodmítá zvláště, když to dává šanci stát se na stará kolena slavným. Stalo se, jste slavným přesto, že jste ve volbách nezvítězil, ale svým neopakovatelným, bohužel falešným šarmem jste vstoupil do povědomí národa. Vaše těsná prohra Vám zanechala šmouhu na duši, vnitřní nespokojenost, protože jste měl k vítězství hodně blízko. Zaplať pánbůh, nestalo se tak. Prohru jste nesl dost těžce, i když jste na veřejnost a musím říct že očividně neupřímně, gratuloval vítězi, Miloši Zemanovi. Vaše následující dny a kroky pak ukázaly, jak neférový je Váš charakter. Abych to doložil fakty, zde jsou:

„Nezvítězili jsme, ale neprohráli jsme.“ „Jdeme dál.“ „Slibuji vám, že tuto energii a naději ponesu dále, neodcházím z veřejného života.“ „Rozhodně se nikam nechystám utíkat zadním vchodem.“ Nabubřelá, nadnesená, domýšlivá, vágní slova. Už jenom to vyjádření v množném čísle o mnohém napovídá. Váš souboj s Milošem Zemanem ani zdaleka nebyla Vaše osobní záležitost, po vstupu do finále s M. Zemanem to už byl z Vaší strany zcela evidentní politický komplot. Prohrál jste a Vaše slova odhodlání nebyla slova čestně poraženého, ale slova, vyjadřující odhodlání, něco na způsob rčení krále Jana Lucemburského po bitvě u Kreščaku: „Toho Bohdá nebude, abych z boje utíkal!“ Jenže on byl král, co jste Vy?

Na druhé straně ani se Vám, pane Drahoši, nedivím. Tolik sympatií, které jste získal hlavně díky pravicovým politikům, médiím, pražské kavárně a zpitomělé mládeže, které či kteří rozsévaly a šířili nenávist, pomluvy a urážky na adresu Vašeho soupeře Miloše Zemana, ve Vás zanechal silný dojem a pocit podpory a naděje. Ty Vám, v intencích sloganu Red Bullu „dodala křídla“, povzbudila a vybídla Vaše ego k další aktivitě.

Posledního tři čtvrtě roku jste si užíval takový zájem veřejnosti, který byste si jako nevýznamný vědec, profesor a šéf AV nezažil celý život. Mnozí do Vás také vkládali vlastní naděje, dost lidí do Vás vložilo nemalé peníze. Bylo by zřejmě trestuhodné na to všechno zapomenout, hodit za hlavu. To nedalo klidně spát ani Vám, a už vůbec ne Vašim přátelům, kteří do Vás vkládali jak naději, tak peníze.

Jak se dozvídám(e), v rámci Vašeho neukojeného ega a již zmíněné neskromnosti a ctižádosti jste, nepochybně na radu svých přátel, přišli na myšlenku, resp. způsob, jak se dostat stávajícímu prezidentovi „na kobylku“. Na základě hloupého, neadekvátního vzoru z USA, vymysleli jste pro Vaši, ale i potřebu Vašich politických přátel, novou funkci „viceprezidenta“. Pokud by to bylo jen z Vaší hlavy pane Drahoši, snad bych Vás pro nedostatek politických zkušeností mohl i pochopit. Jenže to není Váš nápad, ale nápad Vašich kompliců. Záměr, který postrádá základní pravidla společenské a bohužel dnes tolik dehonestované politické kultury a morálky. Tento záměr totiž není o poctivé a čestné spolupráci s hlavou státu, ale naopak, Vy chcete nebo v rámci této funkce hodláte Miloši Zemanovi, případně A. Babišovi zkomplikovat život. Bože, jak „vznešený“, nečestný a sviňský současně je to úmysl!

Ale to není zdaleka vše, co touto funkcí sledujete, resp. jak užitečná by tato funkce byla pro republiku, potažmo její občany. Víme, že se nijak netajíte svou prozápadní orientací, což jste dal jasně najevo při svých vystoupeních v rámci prezidentské kampaně. Stejně tak se netajíte sympatiemi k bývalému prezidentu Václavu Havlovi a jeho životnímu odkazu, že Pravda a láska zvítězí nad lží a nenávisti. Víme, že jste zastánce prozápadní politiky, že podporujete naše členství jak v EU, tak NATO. Ani Vaše otevřené protiruské tendence neunikly pozornosti občanské veřejnosti. Suma sumárum, Vaše potenciální funkce „viceprezidenta“ by se setkala nejen s nepochopením, ale hlavně s velkým nesouhlasem většiny občanů, i když nepochybuji, že jistá část občanů by Vás v této nečisté a nečestné hře významně podpořila. Jak nečistá a nečestná by to byla hra, nasvědčují Vaše slova:

„Pokud by v této záležitosti došlo k obstrukcím, tak v případě potřeby jsem připraven svolat své příznivce do ulic a vyzvat lidi i k občanské neposlušnosti. Zde bych viděl možnou inspiraci například v posledních událostech na Slovensku, kde si tlak ulice vynutil rekonstrukci vlády a pád premiéra Fica. Vůbec bych podobnou nátlakovou akci nevylučoval ani u nás. Zejména ve velkých městech. Cítím velmi silnou podporu a hodlám ji plně využít ve prospěch posílení demokracie v této zemi.

Je nutné bezpodmínečně omezit Babišovu a Zemanovu moc. Jsem plně připraven i na veřejnou debatu o prospěšnosti funkce viceprezidenta. Argumentů mám dost a dost a nebojím se ani případných názorových střetů s odpůrci. Již mě v tomto podpořila i Česká televize, která mi v hlavním vysílacím čase nabízí dostatečný prostor pro prezentování mých myšlenek.“
Tolik Vaše silná a nabubřelá slova.

Pane Drahoši, tímto jste toho řekl tolik, že více netřeba. Ano, můžete být pro stát užitečný, o tom nepochybuji, ale sorry, jen jako „užitečný idiot“. Nic víc, nic méně. Pokud si myslíte, že Vás tato funkce vynese na piedestal, dělejte, jak si rozumíte. To, že jste ve svých seniorských letech tak naivní, se dá ještě pochopit, jsem také senior, byť o víc jak deset let starší, ale že jste v těchto letech, po celoživotní práci a zkušenostech infantilní, hloupý, politicky poddajný a úplatný, to je pro výkon zamýšlené veřejné funkce naprosto nepřijatelné. Říkám otevřeně: dost bylo korupce, dost bylo podrazů, dost bylo lidí, kteří jsou jako Vy. Pane Drahoši, nebyl jste zde (na politické scéně) do loňska, nemusíte tu být ani napříště, takže zcela upřímně: „Jděte i s Vaším viceprezidentem k čertu!“

S všeobecným pozdravem, ale také s patřičným opovržením


Jiří Baťa

55 komentářů :

 1. Pan proffessor není zas tak mladý, takžeby si měl na ten tlak dávat pozor. Mohl by se přinejmenším taky posrat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Drahoš je ješitný, nesoudný a díky této kombinaci mimořádně hloupý. A navíc je pod pantoflem své ctižádostivé manželky, která ho řídí.

   Smazat
  2. Informace, že Drahoš chce být víceprezidentem byla publikována 1. dubna. Máta ověřeno, že nejde o apríl?

   Smazat
  3. Rychlokvaška a havloidní bublifuk Drahoš4. dubna 2018 1:11

   Kdo chtěl domu migroše volil havloDrahoše!
   Drahoš je mediální rychlokvaška, havloidní bublifuk, fake politik, pravdoláskař, eurohujer, falešná ikona, manekýn, narcis, maskot, manipulant, okopávač kotníků…. Je to prázdny sud na antizemanovské hlasy! Případná prezidentská éra s Drahošem na Hradě by znamenala konec české státnosti, národní identity, existence a svébytnosti ČR! Kdo volil Drahoše za prezidenta volil arcizloděje Kalouska za premiéra, poserplínu Šlafengerna za mentálního guru a celou zlodějsko-tunelářskou TOP09 pakáž k vládnímu korytu. A jako třešničku volil Drahošovy poradce z Evropských hodnot, Petra Koláře a Jakuba Jandu! Drahoš vystupoval jako elitářský antidemokrat, falešný a pokrytecký, hájící demokracii jen tehdy, když mu to hrálo do jeho velkopanských chutí. Proto byl NEVOLITELNÝ!
   • https://vimeo.com/252849569 (video)
   • www.youtube.com/watch?v=AVUsgarXTjg (video)
   • www.novarepublika.cz/2018/01/slusni-hosi-z-prazske-brnenske-kavarny.html (video)

   Smazat
 2. Milý pane Baťo, Drahoš je natolik splachovací, že si s tím vytře zadek, proto škoda slov.Po tom všem jak se projevil, nemá šanci aby aspiroval na prezidentskou funkci. Minimálně větší polovina národa ho má za nýmanda.Jen mi je líto jeho dětí, stigma rodičů se přenese i na ně.

  OdpovědětSmazat
 3. No jo, pan Baťa a jeho velká záliba v psaní otevřených dopisů.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč by pan Baťa nemohl psát otevřené dopisy? Pokud to má hlavu a patu, proč né? Zato v té vaší poznámce je tolik pitomosti, že by asi bylo lepší moudře mlčet.

   Smazat
  2. Pan Baťa si samozřejmě může psát, co chce. Panu Baťovi ale bohužel jde o to, aby jeho otevřené dopisy četlo co nejvíc jeho čtenářů, ale vůbec mu nejde o to, jestli to čte adresát dopisu.

   Smazat
  3. Proto je to otevřený dopis dotyčnému a je jedno, jestli to čte adresát. Jenom si myslím, že to měl adresovat Drahošové, to je spíše hnací síla a touha. On už zdaleka vypadá že podpantofelník

   Smazat
 4. Jaký majdan? Co je to za bláboly? Vždyť je to úplně bezvýznamný člověk, jakých je řada. Bylo přece více kandidátů na prezidenta - ne? To se zase bude omílat a přemílat jen Drahoš? Faktem zůstává, že zde operují tisíce parazitů, kteří jsou nějakým způsobem přicucnuti na státní, polostátní, nebo nějaký trafikantský cecek, žvaní a žvatlají, bulvár je neustále zviditelňuje, a tito lidé nikdy pracovat - ve smyslu "práce - nebudou! Vždycky budou přelézat z jednoho pelechu do druhého, protože jim to současná doba, kdy "práce" je druh činnosti vhodný tak akorát pro pošklebování se, umožňuje. V naší ekonomice je peněz dost, když lze soudit podle finančních pozic statisíců šmejdů a parazitů, kteří nedělají vůbec nic -ale nejsou peníze pro ty, kteří pracují. Ti by měli být elitami a snoby, posílajícími selfíčka bulváru - a paraziti, politici, celebrity, a ty tisíce druhů žvanivých šmejdů by měli být žebráky. Tato doba je zvrácená - ale majdan? A proč? Co by z toho paraziti měli?

  OdpovědětSmazat
 5. No, neni to jen o drahosovi, je to taky o nas, kteri vnimame, ze to, co dela neni dobre.
  Jen drobna pripominka, pokud Babis zajisti, by meli duchodci podstatnou slevu na dopravu, jsou liche vymluvy, ze se neda zajet do Prahy a protestovat. Ono to, ostatne se seniorpasem jde i ted za 50% jizdneho. Staci jen den pred cestou zajit na vlakove nadrazi s kopii vymeru o duchodu. Tem stvacum a jejich dusevne omezenym sympatizantum je potreba rici, ze takhle teda NE!

  OdpovědětSmazat
 6. Nechci prezidenta, který nerespektuje výsledky voleb, to je totalita! Už žádný Sorošův protektor!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale vždyť nikoho takového nemáte. Proč píšete ty praštěné bláboly? Abyste předvedl, že umíte ťukat do klávesnice? Super - i ve svém věku jste se to dokázal naučit, to se hodnotí. A nepište sračky - Sorošův protektor - co to je? To jste někde četl? Kde? Já si to tam taky přečtu. V kterých novinách? Někde na internetu?

   Smazat
  2. 11:03 Sorošův protektor je sice opravdu blábol, ale dobře to vypadá. Je to takový úderný...

   Smazat
  3. to 11:03
   Milý pane, asi nechápete více věcí a to je tím, že občas někam vlezete uděláte pšouk a jdete dále."Sorošův protektor" je takový termínus technikus některých názorových proudů, ale mám pocit, že je to mimo vaše chápání. Nesouhlasím osobně s obsahem této diskuze, ale to ještě neznamená, že se budu přihlouple ptát na věci o kterých cvrdlikají i vrabci na střeše. Pane, čtěte, vzdělávejte se , diskutujte jen se hloupě neptejte.

   Smazat
  4. Totéž ovšem platí i pro vás 11.51 - Vzdělávejte se, a nepište podobné zbytečné sračky. Proč mne napadáte? Protože mám z diskuze vedené tímto praštěným směrem srandu? Myslíte, že se ptám "přihlouple"? A o čem že to cvrlikají brabci - asi jsou u nás jiní brabci, protože ti u nás o žádném Sorošově protektorovi necvrlikají. Je to jen o tom, že lidé trpící osamělostí, nepotřební, a bez jakékoliv smysluplné aktivity, se nudí, a zabavují se čtením věčně obsahově stejných článků a psaním přihlouplých příspěvků. Ale budiž jim čest a chvála vy pšouku. Starejte se o svoje pšouky - ještě vám to jde? Tak to je hlavní. A co moč - ještě udržíte moč? Tak to je pozitivní. A mně nechte na pokoji.

   Smazat
  5. 19:28
   Ty už tady smrdíš 100 let a jednu zimu,prostatiku.

   Smazat
  6. Hele 19:28 nejseš ty ten Drboš,opravuji Drahoš

   Smazat
 7. Přesně na to poukazovali mnozí,Drahoš Kalouskův kůň a Kalousek by skládal vládu místo Babiše,ale ono to vyjde na stejno,jak se ukazují kroky Babiše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo na to poukazoval 10.51 - vy? Aha, tak to jo. Kteří mnozí? Další důchodci dřepící u počítačů od rána do noci? Aha - tato společnosti nejvíc platná úderná jednotka. Co je to Kalouskův kůň - on má koně? Tak to jsem ještě nikde nečetl. A kam že to kráčí Babiš? - Nic o tom nevím. Když už je pro vás nutné psát takové hovadiny, napište ještě, kam že to Babiš jde? Zločinec jeden!

   Smazat
  2. Když nic 11:07 nevíte a něco jste nečetl, tak proboha nic nepiště. Jenom ze sebe děláte hňupa. To kvílení havlérky potvrzuje, že má pan Baťa pravdu.

   Smazat
  3. to 11:07
   Už jsem ti to říkal, neptej se hloupě. Ty nemáš "koně", takže místo toho máš "bobra" ? Možná nemáš ani jedno o to hůř. Chtěl by jsi "koně nebo bobra" ? Velkého nebo malého a čiperného ? Víš co píšeš, nebo píšeš poslepu ? Máš na krku hlavu nebo zadek ? Co máš v hlavě slámu nebo nas... ? Povykládej, svěř se tetě Miluši. Trápí tě něco? Povykládej ! Pomůžeme ti !

   Smazat
  4. Co je to "havlérka" vážení staříci? Už jste se jak tak pozoruji, z těch medií hodně naučili. Než jste začali pročítat články ( asi vám děti opatřily počítač, abyste se zabavili?) věděli jste o všem prdlačku kvrdlačku, každý bývalá lopata ( viz vaše inteligentní příspěvky) ale díky mediím se z vás stali chytráci, kteří vědí všechno, a mohou dokonce peskovat druhé lidi prostřednictvím diskuzí. Když někdo napíše "Kalouskův kůň" chci samozřejmě vědět, jak na to přišel, a odkud má tak rozsáhlé informace. Sice vím, že dotyčný diskutující je jen blbý dědek, který předvádí chytrého a mele, co z diskuzí stačil pochytit, ale budiž. Ptám se znovu - Kalousek má koně? A jestli nemáte patřičné informace, proč píšete ty sračky? A blbé žvásty o "bobru".. a tak dále - to jako mělo být vtipné? Obvyklé přitroublé stařecké výpady. Myslíte si, že vám nějak úmyslně kazím a beru vaši moderní modlu - články a diskuze - což se stalo vaší církví, bez které už nedovedete žít? Omyl - já z toho mám jen srandu, ale dědečkovskou zábavu dědečkům přeju. Co taky jiného mají v životě za radosti? Tak jen do mně - staříci!

   Smazat
  5. 19:36
   Kraďousek nemá koně,ale vola...naposled se projevil v tvým vejžbkeptu☺

   Smazat
  6. 19.36
   proč do tebe? Hovnu se každý raději vyhne.

   Smazat
  7. 19:36
   Já mám do dúchodu daleko, ale musím se starší generace zastat. Nevím v jaké rodině jsi vyrůstal, možná jsi měl smůlu, tak si jedině dovedu vysvětlit tvé vulgarismy a zatrpklost. Na rozdíl od tebe,jsem měl pohádkové dědečky. Nebyla to asi vyjímka, protože na tu bídu ve které žili, toho dost dokázali.Nevím, cos dokázal ty, že se stavíš do role soudce. Věřím, že se ti snažili dát do života to nejlepší, asi se jim to nepovedlo.Přiznám se,že moje výchova dětí má do dokonalosti daleko, ale hulváty nebudou.

   Smazat
 8. Pan Baťa má naprostou pravdu a co čekat od kandidáta kavárny. Je smutné že tolik Čechů skočilo na jeho „slušnost". A nezjistily si koho vlastně volí.

  OdpovědětSmazat
 9. Pan Drahoš jen ještě větší zmetek než jsem si myslel. Politik, který nehodlá respektovat výsledky demokratických voleb a vyzývá proto k občanské neposlušnosti a tedy k násilnému převratu je fašista !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale tady takových je hafo! K čemu vyzývají celebrity, modelky, různé druhy umělců a brebtalů, a podobná, hanebně přeplácená pakáž? A otevřeně! A manifestují a řvou! Copak Drahoš je nějakým ztělesněním ďábla? Tady takových je!

   Smazat
  2. A proč tady řešíme nějakého Drahoše? Udělal svou práci špatně, neuspěl, jede se dál. Myslíte, že alespoň třetina těch nekňubů, co ho volili, po něm ještě vzdechne? To je jenom jeho dojem, že má nějakou podporu.Není ničím zajímavý. Nemá žádnou nosnou myšlenku, kterou by šlo rozvíjet. Co s ním? Na zdechlém koni nikam nedojedete. Musíte hledat čerstvého.

   Smazat
 10. Ta myšlenka s viceprezidentem je mimo chápání. Viceprezident může mít smysl v Prezidentských systémech u nás nikoliv. Máme místopředsedu(y)
  vlády. V případě nemoci zastupuje prezidenta předseda senátu.

  OdpovědětSmazat
 11. Drahoš je jen trapná prázdná nádoba, které se zalíbilo ve světle kamer a pozornosti médií. Taky penízky se vždy hodí.Někdo však stojí za ním a organizuje.To je třeba vypátrat!


  OdpovědětSmazat
 12. Prostě další z cest jak ničit dále společnost. Oslabit sílu těch lidí, kterým ještě zůstalo trochu rozumu.
  Drahoš je pouze nástroj. Ani ne tak užitečný, jako idiot.
  Nafoukaný narcis, neschopný, nepraktický bez kapky soudnosti.
  Samozřejmě utvrzovaný v jeho výjimečností nejen kavárnou, ale i tou jeho brécou.
  Je jasně vidět na Trumpivi, jak je zablokovaný a ani nos si sám neutře, pokud mu to ti, kteří skutečně v USA vládnou nedovolí.
  Je fakt, že po tom kotrmelci, co předvedl premiér s Nikulinem je už pomalu jedno, jetli budeme mít ještě nějakou figurku viceprezidenta, či co.
  Tady se teď jede úplně jiná liga, bojím bojím co bude za půl roku až ten čobol přijme Dublin.

  OdpovědětSmazat
 13. Babiš se po akci na Slovensku připosral a k tomu ještě ztratil soudnost. Stále plácají o demokracii a nejsou schopni respektovat výsledky voleb. Pokud proti SPD něco mají ať to řeší ústavně jinak je to jenom manipulace. Drahoš jenom potvrzuje přísloví "Koho chleba jíš toho píseň zpívej". Socany jsem nikdy nevolil a do minulých voleb jsem volil komouše, přesto že s ními ve všem nesouhlasím. Je potřeba se začít organizovat k odporu proti současným zdegenerovaným zvrhlým parazitům.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co s tím má společného Babiš? On to organizuje? Šmejdi, které reprezentuje loutka Drahoš, se Babiše snaží vláčet po soudech! Ty jsi jak Cimrman, který vytvořil teorii a zároveň ji vyvrací:) Řekni Sorošovi, ať vám dá lepší školitele.

   Smazat
  2. Babiš s tím má hodně společného. On si totiž těmi kroky chrání záda. Ne nadarmo komunikuje s Makrelou, Makronem a s Usákama. Oni jej teď potřebují, takže má klid na další devastaci naší země. Jak hospodářskou, všechno bude ..fert, tak politickou. Vždyť se dává dohromady s těmi, kteří mu "zatápěli". To byla jen hra na přeplnění našich mozečků. Občas něco prohlásil proti migrantům na uklidnění, když se to vymykalo. Zeman se jej nekriticky zastával, teď jen kouká co to je za veš..... Hodně lidí to vědělo již dříve, ale 30% je 30%. Teď by je již neměl. Proto ten pakt s ČSSD a možná i tiché schvalování pokusu o viceprezidenta ke snížení vlivu Zemana. Toho již nepotřebuje, má jiné, mocnější ochránce,

   Smazat
  3. 12:56 Mýlíte se, Babiš pana prezidenta potřebuje víc než dříve. Nebyl jím podruhé ještě jmenován předsedou vlády...
   Už před Babišovými piruetami ohledně komunisty Ondráčka, vyhoštěním ruských diplomatů, aplausem při projevu v PS a vydáním Nikulina pan prezident "mírně znervózněl"...

   Smazat
 14. Nedopouští se trestného činu, když vyzývá ke svržení demokraticky zvolených zástupců? Proč na něj nepodají trestní oznámení? Tomuhle říkají evropské hovnoty?

  OdpovědětSmazat
 15. vláda nahovno, opozice trapná, Drahoušek a jemu podobný smradlavé svině...zůstávám v klidu, nic nového za 25 let v CR.

  OdpovědětSmazat
 16. 12:14
  Možná máte pravdu, jedou v intencích Farského, Gazdíka a spol, kteří když někdo má jiný názor než oni tak už vyhrožují termíny jako vlastizradou a podobně. Vychází to všechno u nich z velmi nízkého právního vědomí a velmi vysokého politického sebevědomí. V každé lidské společnosti je cca 15 % lidí co mají problémy , nejsou schopni se uživit prací, mají o sobě vysoké sebevědomí ale přitom parazitují na společnosti. V číslech to v naší populaci znamená 1,5 mil. lidí, kteří budou vždy nespokojeni, vždy budou ostratizovat ostatní, budou se považovat za něco lepšího, ale nikdy nebudou chtít poctivě pracovat. Bohužel musí se s tím člověk smířit, to je realita světa.

  OdpovědětSmazat
 17. Potřebují nahnat blbce do ulic, jinak se zloději a lháři k moci nedostanou a je jedno, pod jakou záminkou to udělají.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:29 Otevření stavidel českému politickému primitivismu, který v současné době u nás prožíváme, se v případě "nahnání blbců do ulic" se může, dříve či později, obrátit proti organizátorům podobných akcí. Historie, nejen naše, je toho důkazem...

   I v tomto případě platí: "Komu není rady, tomu není pomoci..."
   L.S.

   Smazat
 18. Pane Baťo, dal jste tomu nabubřelému idiotovi co jeho jest.
  Děkuji.

  OdpovědětSmazat
 19. Pane Drahoši,
  jděte laskavě už do prdele.

  OdpovědětSmazat
 20. Copak asi dělá paní Eva, jestlipak neustále navštěvuje se svoji přítelkyní, Marií Rottrovou domovy důchodců a opečovávají společně naše spoluobčany. Je to hodná paní, taková starostlivá, stejně jako Maruška. To se jen tak nevidí. Díky za takové lidi, co vůbec nehledí na sebe a nemohoucím se zuby nehty snaží ze všech sil pomoci.

  OdpovědětSmazat
 21. To se jevi tak, ze ta vase prazska "kavarna' jede presne podle stanov nasich Globalistu.

  Oni se nikdy nedokazi smirit s prohranymi volbami.

  President Trump je u nas tezce sabotovan v jeho usli.
  Pres veskerou sabotaz ma vsak castecny uspech ! O to vice stojime my za presidentem !

  A vy Cesi STUJTE ZA PRESIDENTEM ZEMANEM ! V pripade vyhry Globalistu (a vasi prazske kavarny) - prestanete existovat jako statni celek ! Nebudete mit vliv na svoje osudy a budete mit prijmy $ 96 mesicne.

  Budete ujarmenymi cizinci ve vlastni zemi - DRUHORADYMI OBCANY.

  Vase mesta budou zaplavena drogami a gangy, ktere vas budou tyranizovat a ZABIJET ! Vsak se podivejte na osud Johannesburgu ! ! T.j. vykladni skrin Globalismu !
  AT ZIJE CESKY PRESIDENT ZEMAN !
  Proziravy samostatne myslici statnik, ktery ma respekt ve svete .
  (Zemana znaji i v jizni Americe a nasi cernosi a Hispanci take ! Vaseho "profesora" nezna nikdo a u tech co ho znaji ma reputaci VITACE !)

  OdpovědětSmazat
 22. PRO ZAJIMAVOST !
  Tak jako u nas, tak i u vas existuje velmi trapna kampan, pri ktere se organizuje zapojeni skolaku a velmi mladych lidi do politiky.
  Je to ubohost a Amerika na to reaguje pohrdavym nazorem na ucitele...

  V tyto dny na presidenta utoci najmute pornograficke "hvezdy", dle kterych mel s nimi pomer pred mnoha lety.
  t.j. nova americka VESELOHRA ! Srandy kopec.

  Horsi je , ze z Centralni Ameriky je na pochodu do USA 1.5 millionu lidi a USA je definitivne nechce !
  Jak je dokaze zastavit hranicni straz na Rio Grande nevime !

  OdpovědětSmazat
 23. Mlhoš je prověřený soudruh.
  Ale jeho tupost je bezbřehá.
  Doufám, že ho profesorka Syková ve volbách sestřelí jako bažanta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:34 Ve volbách do Senátu lze očekávat podobný scénář jako při volbách prezidenta. Drahoš, Syková a několik dalších pro "rozmělnění" jejích hlasů.
   Další možností je, že p.Syková "dobrovolně" nebude kandidovat...

   Smazat
 24. Viceprezident Drahoš - dobrej fór,opravdu dobrej.Takovej ksindl a viceprezident.Já to hovno slyšel v debatách se Zemanem a musím říct zcela otevřeně: Drahoš je hlupák a ubožák!!!!

  OdpovědětSmazat
 25. By chtěl diskutovat v ČT demokrat jeden zkurvenej.Prohrál jsi volby,hovado,tak jakou občanskou neposlušnost tu chceš vyvolávat,ty líbači pražskokavárenskejch prdelí...

  OdpovědětSmazat
 26. Fajn, tak az priste vyhraje treba fialovo ods, stluceme na venkove partu cca deseti tisic lidi a vyrazime do prahy prazakum rozbit drzky. To je ta spravna demokracie. Pak tam nekdo vystreli a dopadneme jako na ukrajine. No neni ten drahos exemplarni kokot?

  OdpovědětSmazat
 27. A furt bude sebranka skuhrat ..Drahoš...Drahoš...Drahoš. Škoda že jim nebyl v článku předhozen nějaký pan Kýbl - to by psali sračky na tema Kýbl ...Kýbl...Kýbl. Je zbytečné tady tomu materiálu věčně dřepícímu u internetu psát, proč vlastně se má řešit jakýsi Drahoš, když podobných je v ČR spousta. Ono to totiž už vůbec nečte názory druhých, ono to totiž nečte už ani celé ty články, ono to totiž jen vřeští a vřeští ty svoje píčoviny jak smyslů zbavení. Ke jménu "Drahoš" navřeští stovky diskuzních sraček o ničem. Článek o Drahošovi je článek o ničem, ale všechno je vděčné tema - vřešťouni u bedny se zabaví psaním kravin. A o to jde především.

  OdpovědětSmazat
 28. Hrozná byla představa že by toto individuum mohlo býti prezidentem,podvod na lidech ,totalní poroba hrdého Čecha...(to už by klidně mohli udělat prezidentem protestující holčičku VIKI...

  OdpovědětSmazat
 29. Konečně chápu na co máme senát. Že neplní funkci pojistky demokracie, ví už každé dítě. Snad i Wiki od Voršilek. Dnes už vím, díky panu profesoru Drahošovi, že senát je trafikou pro neúspěšné plitiky.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.