Reklama

čtvrtek 12. dubna 2018

Polní tažení v Ghůtě u konce!

Jaroslav Loudil
12. 4. 2018
Polní tažení syrské a ruské armády v oblasti Východní Ghůty je u konce. Nad největším městem, které nejdéle vzdorovalo , nad Dúmou, dnes opět zavlál prapor Syrské arabské republiky. Neúnavná a těžká práce syrských  a ruských jednotek  byla korunována velkým polním vítězstvím ! Je to další a velmi  významný krok ke znovusjednocení státu Sýrie pod jednou vlajkou. Teroristé z Al Kajdy  a jejích různých odnoží byl poraženi na hlavu.

P.S. Stopy po údajném plynovém útoku ze 7.dubna nebyly v osvobozené  Ghútě nalezeny. Západní fraška s videem , které s nejrůznějšími dobrovolnými  i nedobrovolnými herci natočily nenáviděné a prolhané Bílé přilby  ,odpornější hajzlové, jak Gestapo, tak definitivně skončila.

Blahopřání do Damašku u Moskvy  k  důležitému  polnímu vítětství.

https://www.youtube.com/watch?v=I5TQ9MIclTc

46 komentářů :

 1. Spasiba ti Rasija . Bojovali jste i za nás . Nechceme islám v Česku !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale, vždyť i my, blbí čecháčkové, tam bojujeme! Ale na špatní straně frontu! A také tak dopadneme!

   Smazat
 2. Jo a to měly podporu západu a jejich poradců skvělé vítězství.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Buzík Macron pude do boje. Frantíci huráááááá.

   Smazat
  2. Když Macrona nachytala manželka v postely s Ryanem, zrovna mu ho kouřil. To je hnus. A takováto pakáž rozpoutá velkou válku.

   Smazat
  3. 22:40 Byl natočen v gay clubu doma má babičku obyčejný pedofil by chtěl válečnou slávu.

   Smazat
  4. Kdyz ma KVA , KVA Kvacron dukazy , proc je ihned neuvede ??

   Smazat
  5. A tak ani stopadesat US valecnych lodi dukaz neposkytne...

   Smazat
  6. Celistvá Sýrie! Kurdská autonomie ! Kurdské obsazení Amických základen v Sýrii , tvrdě a nekompromisně!!!

   Smazat
 3. RUSKO SME TU!!!DO NATO nas prihlasil Dzurinda a Americky lokaji. MY Vieme kto su slovania a vieme ako nas Anglosasi zradili a vzdy zradia!!!!!

  OdpovědětSmazat
 4. pro Brno a okolí...

  Prosím zvažte, zda příjdete uctít padlé za naši svobodu společně s Nočními vlky. V Brně jsou 6. května na Ústředním hřbitově od 17- 18 hodin
  Bez nich bychom se nebyli narodili... važme si míru a životů, které za nás položili váleční hrdinové

  OdpovědětSmazat
 5. 21:43
  Dík za upozornění.
  Pojedu,ale nějaký kontakt na někoho by se hodil....

  OdpovědětSmazat
 6. Blahopřání Al Asadovi a Vladimíru Putinovi,
  Západní hnus je stejné inscenace jako Hitlerovi Glowice!

  OdpovědětSmazat
 7. Vyčistenie od teroristov v v Gute nie je po chuti USA i ich prisluhovačov teda aj Slovenska. USA i NATO po celú dobu podporovali teroristov v Sýrii za učelom odstranenia Sadata čo malo za nasledok sta tisice mrtvych a uprchlicku krízu v Europe. Dnes na SK TA3 ukazovali opät chemický utok v Gute a opät širili vojnovú propagandu a ani cek o oslobodení Guty od teroristov , teda o celkovom zničen´teroristov v Syrii. Vojnová prpaganda ide na plné pecky i v SK TV.

  OdpovědětSmazat
 8. "Bílé přilby" jsou oficiální organizace. Proto by neměl být problém, najít její členy podle zveřejněných videí a konfrontovat je na místě se skutečností. To bych na místě Ruska v tuto chvíli neustále požadoval na všech zainteresovaných státech. Trval bych na tom, aby USA, VB a Francie, které tak halasně věřili onomu videu, vyslali své zástupce do už bezpečné Dumy a nalezli místa a osoby, které jsou na oněch videích. Možná by pak ani žádné chemické analýzy nebyly potřeba.

  OdpovědětSmazat
 9. Významné je, že ve státech, které USA pomohly rozvrátit, vládly - s výjimkou Afgánistánu - NENÁBOŽENSKÉ (Saddam Hussein, Muammar Ghadaffi, Bashar Assad) režimy.
  - V Egyptě jim to nevyšlo.
  - V Turecku dlouhodobě probíhá protikemalovská kontrarevoluce.
  - Írán se velmi opatrně a plíživě vrací od náboženského fanatismu k sekulárnímu fungování státu: imámové pravděpodobně začínají chápat, že jejich negramotní venkovští voliči, kteří se přestěhovali do velkoměst, zemi nikam nepřivedou, a že musí dělat kompromisy městskou buržoasií. Při zpětném pohledu celá Chomejního islámská revoluce začíná spíš připomínat rekatolizaci.
  - Ruské angažmá na Blízkém východě hodně souvisí i s potřebou neutralizovat fanatismus islámské populace doma.

  OdpovědětSmazat
 10. Dobrá a očekávaná zpráva, gratuluji. Láme se chleba, a teď se teprve ukáže, kdo je lhář, podvodník, zloděj, manipulátor a hlavně zbabělec. Za nedlouho to všichni uvidíme, doufám, že to nebude jaderný hřib. Pak už by to bylo stejně jedno, ale to se věřím nestane. Trolíci jaksi dneska zůstali v kanálech, či v análech? Punťo zůstaň...

  OdpovědětSmazat
 11. Jakýsi Američan sděluje, že Sýrii zbavily "Islámského státu" USA ("pod jeho vedením"):

  "Never said when an attack on Syria would take place. Could be very soon or not so soon at all! In any event, the United States, under my Administration, has done a great job of ridding the region of ISIS. Where is our “Thank you America?”"
  - Apr. 12, 2018, 6:15 a.m.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:43 Na Trumpův dotaz "Kde je vaše poděkování Americe za vyčištění regionu od ISIS?" dobře odpověděla mluvčí MZ RF Zacharovová: "Prostě ještě všichni neskončili s děkováním Americe za intervenci do Iráku, jejímž výsledkem byl vznik ISIS".

   Smazat
  2. Ted ten imbecil vyvadi a ani nevi kdy zautoci na Syrii...Muze to delat az bude treba v duchodu..
   To je USA v nebezpeci , kdyz zautoci rusove nebo Cina , odlozi obranu na NEURCITO na pristi petiletku , az to nekdo naplanuje....
   To je sbirka asylaku ani nevim jak je nazvat...
   V Syrii neni ani Mc Donald a bez toho Usaci nemuzou zautocit..
   Kde vezmou penize na Coca Colu ?
   Plechovka stoji okolo dolaru a tedy velkoobchodni cena je asi 50 centu.
   Po utoku na Irak dostala korporace Haliburton a bez souteze za ukol dovezt plechovky CocaColy do iraku na osvezeni vojaku , je tam horko.
   Jedna plachovka tam stala taky okolo
   1 dolaru a tedy 50 pro Korporaci haliburton. Normalka zatim...Jo.
   Nikdo neuhodne kolik si za tu sluzbu korporace Haliburton volneho trhu napocitala Us vlade....
   Tedy opakuju platbu za dovezeni plechovek s CocaColou a prodej v Iraku.
   1 plechovka -- 247 dolaru.

   Smazat
 12. Co pak se asi v USA děje s tím mladým rusem, kterého poskok Pelikán vydal Ryanovi. Pravděpodobně ho teď USA gestapo mučí a snaží se aby něco podepsal. Další falešnou vlajku proti Rusku. Pak mu daj 35 let basy a už o něm nikdo neuslyší. Tady by mně zajímalo, jestli zaprodaní poskoci jako Pelikán mají svědomí. Třeba jednou s jeho dětmi také zatočí nějakej prodejnej zmrd.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chudáček . Určitě bude mít břicho jak Talinskej rybník . Vatermučení má na svědomí Pelikán .

   Smazat
  2. Pokud Nikulin přežije, určitě si Pelikána najde.

   Smazat
 13. A teď – směr Tel Aviv, Londýn a Washington!

  Kdo z nás komunistů a putinistů by dnešní vítězství neoslavil sledováním SKVĚLÝCH zpráv ruské televize, nad butylkou Stoličné? No nikdo, to dá rozum. A řada z nás si ke Stoličné otevře ještě Cobetckoe Игристое, ať slavíme jak za mlada, za NEZAPOMENUTELNÝCH večerů Družby se sovětskými důstojníky ze Střední skupiny Sovětské armády. Ech, to byly časy, a zase jednou budou!

  Ale zpět do žhavé současnosti: Skupina placených anglo-sionistických agentů byla humánně vylikvidována, a my slavíme. Ale PRAVÍ pachatelé trestu stále ještě unikají, a PRÁVĚ TEĎ, když my si připíjíme na počest nepřemožitelné Armády Ruské federace a na stálé zdraví Velikého Putina, tak váleční štváči najímají další diverzanty, další traviče studní a mezinárodního ovzduší.
  Ano, takové odporné pikle kují PRÁVĚ TEĎ, když by měli přemýšlet o bezpodmínečné kapitulaci!!!
  Bylo by proto přímo SEBEVRAŽEDNÉ podléhat dojmu, že válka proti anglo-sionismu je vyhraná. Ani zdaleka ještě není, a nebude, dokud nepřemožitelná Armáda Ruské federace nevykouří největší imperialistické zmije z jejich hnízd.
  Prostě, jak v takových slučajích říkával Nesmrtelný Lenin: „Předně - nedat se strhnout vítězstvím a nevypínat se; za druhé - upevnit dobyté vítězství; za třetí - dorazit protivníka, neboť je jenom poražen, ale ani zdaleka není ještě doražen.“

  Ano, máme pořád možnost zapojit naši (budoucí) Českou lidovou armádu nejen do osvobozování Evropy od Evropanů, ale i Středního Východu od Anglosasů a sionistů. Kolikpak asi našich gerojů půjde ve stopách hrdinů od Sokolova a Dukly? Kolik asi našich borců bude nagražděno současným nejvyšším vyznamenáním celého vesmíru, Zlatou hvězdou Hrdiny Ruské federace, třeba in memoriam?
  Prostě: Máme se nač těšit.

  Světu slovanský mír!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P. Radosta Provokatére z neziskovky nepiš ty bláboly na to ti nikdo neskočí.

   Smazat
  2. Zlatou hvězdu RF by měli dostat takový hrdinové jako Ivo Stejskal a ostatní . Vaše dedušky bojovali za osvobození Československa . Dnes bojujeme za osvobození vašich vnuku na Ukrajině .

   Smazat
 14. NR - nechejte si projet server, při vstupu na váš server mně to hází opakovaně virus do truhly!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:24 Škoda, že vám to nehází truhly Radostu a Honilulana. To bylo znamení, že váš počítač už dorostl do Artifical Inteligence.

   Smazat
 15. POZOR - nick honolulu preklada z TruNews TV
  Dnes 17:00 naseho casu !

  Rusove skladuji potraviny a vodu v krytech.

  CIA, Israel a Saudi Arabia jsou zodpovedni za vznik ISIS v Syrii !

  Israel je obvine Americany, ze zavinil pad IRAQU, LIBYE a valku v Syrii v ramci jeho znahy o zbudovani VELKEHO ISRAELE !

  Zioniste rekli presidentu Trumpovi, ze ho odvedou z Bileho domu v zelizkach, nepujde-li do valky proti Syrii a vsem kdo tam jsou, (Rusove a Iranci) !

  Hillary a Obama jsou zodpovedni za chaos a valku v Syrii a zato, tam vlezli Rusove a Iranci !

  Ruske lode opusti Syrii a plavou naproti americkym lodim. Jmena lodi nejsou dulezita , ale jsou hlasena.

  Ruske ponorky zaujali bojove pozice,
  (nevim co to zn.) ?

  Od proti zakonneho utoku na office Michaela Cohena ! president je v moci Zionistu a nema moznost svobodneho rozhodovani.

  Ve Wasingtonu je velka schuze a chaos !

  V pripade, ze americane NEZDICIPLINUJI Zionisty, tak je valka. Amerika tu valku nechce, ale je ji vnucena tim, cemu se rika Deep state, ktery je ovladan Zionisty.

  A nenadavejte mi, ja jsem tlumocnik - ja nejsem vas nocnik !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Honolulu" jak je jeho zvykem s křížkem po funuse. A jelikož se rouba rusky neučil, ví hovno, a následujícímu nebude rozumět:

   https://www.youtube.com/watch?v=XOnWtmpLH8s

   Trump má šanci stát se prvním americkým presidentem po Rooseveltovi, kterému půjdou američtí námořníci ke dnu. A nesedí-li v Pentagonu jen samí idioti (pravděpodobně ne), moc dobře to vědí.

   Israel na Ameriku dnes sere. Stará se o vlstní bezpečnost a ne o erekci nějakého trotla v USA.

   Smazat
 16. 23:38 - to video jsem videl . Bohuzel rusky nerozumim ani slovo ! (Hledal jsem krasnou pani Zacharovavou a nasel skarede chlapy, tak jsem utekl s ulekem.)

  Ten "trotl s erekci" o kterem mluvis impotente, je nas pan president - Konstitucne zvolen a musi byt osvobozen z rukou Zionistu.
  A nemej tak velke sebevedomi - ty osli ohanko !

  Mike Pompano dnes rekl, ze CIA v Syrii zabila nekolik stovek Rusu v mesici February ze skupiny VAGNER, coz je dobrovolna skupina kamarada od presidenta Putina.

  Ja hlasuji jednotne obema rukama , aby byl mir !
  pravdomluvna klepna - nick honolulu

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Musíme důsledně bojovat proti demokratickým sviním!

   Smazat
 17. 23:38 proc kdyz vite o organizovanych Zionistech je nejmenujete a misto toho pouzivate therminologii - "zly Americane" ? ? ?

  Protoze jste poseroutkove a opatrni prizdisraci a neznate cestnost politicke NEKOREKNOSTI !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Protože Americane jsou ty Zionisti to ostatní ta jsou MODERNÍ OTROCI. Honolulu jste otrok konzumu.

   Smazat
 18. 23:38 - t.j. v poradku, ze se stara Israel o svoji bezpecnost sam !
  TAK PROC DO TOHO VTAHUJE AMERICANY, kteri valku s Ruskem nechteji ?

  Trump rekl v roce 2016, ze chce odejit ze Syrie a rekl, ze nesouhlasi s politikou Obami a Hillary.

  Ze NEbude delat policajta kde komu a ze pro neho bude Amerika na prvnim miste ! To rekl !

  Me funguji usi dobre, akorat nepoznam, co se smi rict a nesmi rikat !
  OSVOBODTE NASEHO PRESIDENTA - ze zajeti !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 1:48

   Kdo Vám nakukal, že Israel do něčeho zatahuje USA?! Je to naprostý nesmysl.
   Ti, kdo chtějí "vytrestat" Rusy a zbavit se mindráků z toho, co všechno už na Blízkém východě (Afgánistán, Irák, Sýrie, Jemen) a v okolí (Libye) posrali, sedí ve Washingtonu!

   Nedělejte z Trumpa chudáčka! Musel vědět do čeho jde. A pokud to nevěděl, je ještě větší vůl než se o něm říká. Teď si přitáhl do vlády největší svině, které mohl: Boltona a Pompea. Jako by nestačil ten sráč, co mu dělá vicepresidenta.....
   Je-li "v zajetí", může si za to v první řadě on sám. Pustil se do něčeho, nač prostě nestačí. To ho semele a skutečně vládnout budou dál ti vaši stejní hajzlové jako vždycky.

   Smazat
 19. 1:55 -To mi "nakukaly" officiani zpravy dnes v 17:00 naseho casu a nenadavejte presidentovi, vy neinformovany prislepliku !
  Uvedomte si , ze byl konstitucne zvolen ! On je legne stale jeste presidentem.

  Aby jste se mel cemu divit - tak tezka politicka vaha Stephen K. BANNON je zpet u presidenta a chce zneskodnit Roberta Muellera (FBI direktor mezi lety 2001-2013 - lovec Rusu) a Roda Rosensteina (Deputy Attorney General). Bannon vyprasi kozich Trumpove opozici.

  Lide se stavi proti valce s Ruskem a je jim jedno, je-li to ve prospech Israele (Zionistu) nebo Globalistu !

  Balton je globalista ! Prostudujeme ho, vse vyslepicime na vsechny strany ! Pompeo slibil uzakonenou stabilizaci, proti drivejsimu chaosu ve State Departmentu. Dejte mu moznost se projevit.

  Trump se vystavuje nebezpeci tim, ze chce usmirit narod. On si mysli, ze je to stale mozne. Proto nekdy najme i nekoho z opozice, aby ho za mesic vyhodil
  Ctete vse ze vsech stran !
  Ohledne Syrie NENI ZATIM ROZHODNUTO !
  Lide se VELMI hadaji !


  OdpovědětSmazat
 20. Trump REKL ve volebnich projevech, ze chce odejit ze Syrie. Pamatuji si to urcite !

  Proc mu ted na Syrii zalezi ? PROTOZE MU nekdo "zkoutil ruce" a ohrozuje jeho pozici !
  Kdo ? Ten ktery chce, aby Rusko v Syrii bylo napadeno !

  A kdo by to asi mohl byt ? To je otazka pro prvnacky zodpovezena nasi TV !
  Budeme vedet vice behem 24 hod. !

  At cokoliv napisi - tak znovu opakuji ! NIC neni z moji hlavy. Vy si z toho vyberte co chcete !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:24 Ten váš "skvělý" prezident Trump napsal:
   "Never said when an attack on Syria would take place. Could be very soon or not so soon at all! In any event, the United States, under my Administration, has done a great job of ridding the region of ISIS. Where is our “Thank you America?"
   A krásná, moudrá a vtipná paní Zacharovová mu na to odpověděla: "Prostě ještě všichni neskončili s děkováním Americe za intervenci do Iráku, jejímž výsledkem byl vznik ISIS".
   Tak a včil mudruj, jestli Trump je nebo není idiot.

   Smazat
 21. 4:20 - ISIS - according nejposlednejsich informaci vznikl za ucelem zniceni a porcovani Syrie, a to pricinnenim Saudske Arabie, ktera nesnasi Iran, Israele, ktereho ohrozuje Iran a administrace Obami s pomoci Hillary.

  TO BYLO V DNESNICH ZPRAVACH !

  Presidentovi Trumpovi to nemuzeme mit za zle - protoze se vzdy ridil heslem Amerika na prvnim miste a zahranicni politika zustala v rukou Globalistu - coz Ameriku privedlo k velkemu napeti s Ruskem.

  (Globaliste nesnasi Rusko, ale uvest jejich duvody znamena okamzite smazani v Cesku, kdezto u nas o tom mluvi , kde kdo.)

  Iraq neustale vyhrozoval Israeli znicenim a proto byl neutralizovan. (Sadam vubec nebyl chytry. On mel velkou hubu !)

  Kdyz se vsichni se vsemi na Middle East fackuji dohromady , tak nam to muze byt jedno - protoze to delaji uz 3000 let.

  CO BUDE DAL ? Ti se budou fackovat tak dlouho, dokud jedna strana nebude znicena. To tvrdi RUSH LIMBAUGH a ja mu davam za pravdu ! Mam antickou knihovnu a ta rika to stejne.

  Nejnebezpecnejsim narodem pro Evropu je vsak Pakistan.
  Kdybych nebyl mazan, tak napisi proc !
  Protoze jsem mazan, nechame to na priste.

  President Trump se soustreduje na vnitrni problemy Ameriky a resi je vyborne.
  V zahranicni politice je s nim MANIPULOVANO lidmi, kteri maji jejich vlastni zajmy a ne zajmy Ameriky.

  Je skoda , ze Cesko nevnima rozdil mezi dvemi hlavnimi skupinamy bojujicimi o moc v Americe a generalizuje Ameriku jako celek, tim ji vidi zkreslene !
  Je to fain zeme !

  Za hodinu bude mluvit George Noory a to je velmi nadana klepna , ktera prozradi kde co. Proto budu zitra vypadat chytre ! NEVERTE MI ! Nebude to z moji hlavy !
  Good Night !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zase jedna Honolulí naivní představa.

   "Saddám ... byl neutralizován" -- úžasné, na co US propaganda nepřijde a na co Honolulu s klidem skočí.

   Nejv ětším nebezpečím pro lidstvo a mír jsou USA - kdo je konečně "neutralizuje"?

   Smazat
  2. Honolulu Americane jsou jen ti Zionisti a ostatní tam jsou jen MODERNÍ OTROCI. Vy jste otrok konzumu.

   Smazat
 22. Ať si jde válčit ten odpornej kokot Stropnický...i se svýmn teplým synkem,bývalým zeleným....

  OdpovědětSmazat
 23. Zajímalo by mě, kde jsou těla těch desítek otrávených. Přece je museli někde pohřbít. A možná, že si někdo taky pořídil seznam jmen. A taky co na to jejich příbuzní. To jim nechybí ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asi otrávené vykřísili 100% novičokem a poslali je pod falešnou identitou na dovolenou do ssa.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.