Reklama

úterý 10. dubna 2018

Potvrzeno – za útokem chemickými zbraněmi v Sýrii stojí Intel Drop, Trump a Bolton

Gordon Duff
10. 4. 2018   Veterans Today (dále jen VT), překlad TOP-CZ
Německo, Británie, USA, Izrael, Veterans Today poskytuje důkazy chemické války a válečných zločinů. VT již dlouhou dobu sleduje napomáhání teroristům prostřednictvím americké koalice a dalších zemí NATO. Považujeme to za nekontrolovanou hlavní bezpečnostní hrozbu pro všechny země. 


 Západní korporátní média s finančními zdroji, které jsou daleko za hranicemi VT, hrály v celém příběhu Mickey Dunce, přičemž realita je taková, že zpravodajské agentury varovaly příslušné země, aby se od všeho držely dále, nebo by mohly nést následky.

VT také pečlivě sledovala dlouhou řadu falešných útoků s chemickými zbraněmi, a to jak sarinem, tak i vojenským stupněm chlóru, protože jsme věděli, že Syřané nikdy nebudou tak hloupí, aby dali americké koalici, na stříbrném talíři cokoliv, z čeho nevyplývá vůbec žádný zisk, naopak jen další problémy.


Také jsme byli znepokojeni tím, že čím více budou občané „zúčastněných zemí“ letargičtí vůči konání jejich vlád, tím více nevinných lidí bude zavražděno údajnými ochránci svobody a demokracie ve světě. Bohužel, i přes naše největší varování, občané těchto zemí nedělají takřka nic, co by konkrétní „zločince“ přivedlo k odpovědnosti za jejich činy.

Ke změně by mohlo dojít nyní, kdy po našich několika prosbách, nám vedení Sýrie poskytlo fotografické důkazy o zdrojích chemických zbraní, které byly zabaveny, jejich sériové čísla a další podrobnosti, a tak jsme se dostali ke zdrojům viníků a myslíme si, že někdo uvnitř příslušných zemí začne klást několik tvrdých otázek.

Nalezení a zabavení tohoto zařízení pro chemické zbraně, bylo obrovskou událostí. Viníci se tak dozvěděli, co teď na ně Sýřané mají. Čekali jsme, až uvidíme, kdo, kde a co první udělá.
  


Naši pozornost také upoutalo zvýšení počtů vojenských havárií, jelikož historicky víme, že tuto metodu používá armáda ke skrytí úmrtí v zámoří, pro které by jakékoli veřejné vyšetřování bylo trapné.

Ve Vietnamu, když se v jednom týdnu ztratilo 1000 našich vojáků, tak se oznámení rozložilo a rodinám se lhalo. Vítejte na tmavé spodní straně Ameriky.

Naše prosba v Sýrii byla odměněna těmito novými fotografiemi. V rámci dohody o stabilizaci a přidružení jsou nyní i zajatí důstojníci z americké koalice a Rusko oznámilo Spojeným státům, Britům, Izraelcům a Saúdům, že budou muset jednat s Damaškem.

Jak dlouho mohou americké média a náš vlastní Kongres předstírat, že nevědí, o koho jde a proč se o hlavních teroristických činech většinou bojí zmínit? Dům z jejich karet se rozpadá a „oni“ budou v této situaci nebezpečnější, neboť zde mluvíme o velmi závažných zločinech.

Jsme velmi podezřívaví, proč Britové shromáždili to, co vidíme a co vypadá jako velmi mizerná falešná vlajka, dokonce i proti Rusku, jen aby dostali své lidi zpět ze Sýrie a zachovali tento příběh mimo hlavní distribuci zpráv.

Nastal čas, aby někteří z těch opravdových viníků museli konečně zaplatit? Uvidíme. Ale k tomu, co zbylo z nekompromisních veřejných institucí, měli by občané zúčastněných zemí konečně promluvit.

Chemický dělostřelecký náboj

Dnes se ve Východní Ghoutě nacházely další zásoby chemických zbraní, které byly vyráběny v Německu, komerčně vyráběné firmou Merck. Merck byl primárním producentem chemických zbraní v Německu v první světové válce a George Merck založil War Research Service spolu s Frankem Olsonem v roce 1944, který pomocí poraženého Německa a japonských vědců a výzkumných zařízení, převzal kontrolu nad americkou biologickou a chemickou produkcí, pokračuje dodnes ve zařízeních ve Fort Meade v Marylandu a v laboratoři Lugar v Tbilisi v Georgii, ve spolupráci se současnou vládou Ukrajiny.
 
Raketa s chlorovým plynem z Port Down, Salisbury, vyrobena firmou Merc, nalezená ve východní Ghoutě

Minulý týden oznámily Rusko a Sýrie zadržení britských zásob chemických zbraní ve východní Ghoutě spolu se zadržením členů „koalice“ a zařízení pro chemické zbraně se všemi zaměstnanci.

„Syrská arabská armáda a za pomoci ruských vojsk zadržela zásilku chemických zbraní určených pro východní Ghoutu. Jednalo se o britské zbraně vyrobené v Port Down v Salisbury. Rusko má podezření, že to souvisí s kauzou Skripal, jelikož podle jejich záznamů, Skripal pracoval v Port Down jako obchodník s chemickými zbraněmi ve spolupráci s ukrajinskou firmou. Rusko popírá, že útočilo na Skripala, ale připouští, že byly pod dohledem jeho aktivity zahrnující podporu terorismu v Sýrii a obchodování se zbraněmi.

Obal prozrazující brtiský původ chemické zbraně

Rusko také potvrzuje, že mezi zadrženými jsou američtí, izraelští a saúdští zpravodajští důstojníci, kteří byli zadržení syrskou armádou v jednom z těžce opevněných operačních sálu během invaze syrské armády a jejích spojenců z východní Ghouty. „

VT požádala syrskou vládu o sériová čísla a detailní fotografie použitých chemických zbraní. Sýrie nám je dnes poslala.


Dnes syrská armáda zachytila následující německé zbraně s jedovatými plyny, které byly dodány do Sýrie přes Ukrajinu a Turecko a dodány do Ješil al-Islámu vrtulníkem USA CH53, podle výroků „údajně“ získaných z výslechu POW*/. Americký, britský a izraelský vojenský personál zadržený v Sýrii potvrdil, že jim byly jejich vládami, nařízeny chemické útoky ve východní Ghoutě.

Američané jsou stále drženi spolu s izraelskými zajatci, zatímco o britských vězních se vede vyjednáváni. Zdroje v Damašku nám říkaly, že se v Damašku obrátili zástupci Ománu jménem Británie na ruskou kancelář pro usmíření kvůli návratu britského personálu pro chemickou válku.

Obaly ve výše uvedeném videu byly identifikovány jako plyn VX z britských zásob. 

 
Ruští úředníci v Sýrii informovali k žádosti Británie prostřednictvím Ománu, že se Británie o návrat svých zaměstnanců, bude muset přímo vypořádat se Sýrií. Nedostali jsme žádné další informace, protože Damašek nesdělil jak, nebo kdy by jednání probíhala.

Víme, že americký zástupce Tulsi Gabbard z Havaje, irácký bojový veterán z Iráku, se setkal s prezidentem Assadem a Donaldem Trumpem, aby zajistil tajnou výměnu zajatých Američanů.

Nedávný plynový útok v Sýrii byl načasován, když se poslední teroristé vzdali kvůli přemístění v oblasti Douma v kapse Ghouta. Podle našich vysoce umístěných zdrojů útok naplánoval osobně prezidentský poradce John Bolton a prezident Donald Trump.

Naše zdroje v Rusku na nejvyšší úrovni, nám řekly, že útok byl proveden na základě informací, které obdržely od amerických a izraelských vězňů zadržených ve východní Ghoutě při pokusu o evakuaci.

Minulý týden tak VT v Damašku získal důkaz, že Američané, zvláštní armádní síly USA a izraelští důstojníci z odvětví chemických zbraní byli zadrženi ve východní Ghoutě. Také nám bylo řečeno, že místo nebylo jen velitelským zařízením pro koordinaci využití moderních zbraní, ale také skladištěm zásob několika stovek britských 81 mm bombardovacích pum, které byly také zabaveny.

Bývalí specialisté na MOD**/ zbraně po shlédnutí videa identifikovali zelený proužek na nábojích zabavených ve východní Ghoutě jako VX plyn z britských zásob.

Většina těchto útoků měla kořeny v britské MI6 a jejích pobočkách, dále v syrské NGO pro lidská práva a bílých helmách.

Spojené státy v současné době čelí spojeným vojenským operacím ze strany iráckých, syrských a ruských sil proti jimi okupované zóně v Iráku. Spojené státy by měly stáhnout své ozbrojené síly ze Sýrie, jinak budou čelit širšímu konfliktu.

Ve skutečnosti jsou Spojené státy a Rusko v Sýrii již nejméně měsíc ve válce proti sobě.

*/ POW - angl. zkratka pro válečného zajatce
**/ MOD - angl. zkratka pro moderní

- - -


Zdroj textu a foto: Veterans Today
Překlad a zkráceno: Admin.


32 komentářů :

 1. Nevím proč ty zajatce Rusko+Sýrie nedají do všech medii je třeba celému světu ukázat pravdu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Třeba do Čt, co? Tam by to jistě zveřejňovali aspoň týden v kuse. Karel z Plzně

   Smazat
  2. Informační pole je potřeba měnit pomalu postupně. Dokonce i opravdový vědec s trénovaným kritickým myšlením

   (ne pseudovědec - typický vzorek Drahoš - skutečný vědec nepůjde do politky, protože je to objevitel, hledaqč pravdy zákonů podle, kterých svět funguje, kdežto politik musí lhát malovat lživé obrazy v hlavách druhých lidí)

   může spáchat sebevraždu místo toho, aby přehodnotil to čemu dlouho věřil.

   To, že v Sýrii operuje neregulérní armáda USA už vím dlouho o té doby co to bouchlo na Ukrajině a začal jsem se o to co se děje ve světě zajímat. Nicméně mnoho mých známých by propadlo hysterii, kdybych jim to ukázal a nejsou to nutně špatní lidé jenom je to nezajímá a tak informace nekriticky přejímají a to jim utvoří chybný obrázek v hlavě. Změna toho obrázku pokud je náhlá dost bolí. Přísloví "vymytý mozek" je dost blbě formulovaný. Spíš by se hodilo "vymalovaný mozek", jsou v něm nahrány informace, které neodpovídají skutečnosti a vedou tvora k chybným krokům třeba do otroctví, což je ovšem pro otrokáře žádoucí.

   Smazat
  3. Nepřipadá vám trochu divný, že pokud by tedy Západ chtěl dělat false flag operaci s použitím chemických zbraní, za kterou chce svalit vinu na Asada, a pokud možno Rusko, a použije teda balení s etiketama, že byly vyrobené v Německu nebo Anglii?

   Osobně bych teda při takovým falešným útoku těm balením minimálně přelepil ty etikety, aby byly v arabštině nebo ideálně ruštině s místem výroby v Rusku, nebo spíš bych vyrobil speciální sérii, která by imitovala sériově vyráběné chemické zbraně v Rusku, nebo ty ze syrských skladů, které se údajně už likvidovaly.

   Nebo že by na tom Západě byli opravdu už jen samí blbouni? Nemyslím si to. Ty vedoucí jelita tam jsou určitě nemorální, všehoschopný, možná i zvrácený, ale neřekl bych, že až tak totálně blbý.

   Smazat
  4. 19:17 Národ který chce bombardovat jiný národ a neví kde se nachází je totálně zdegenerovaný američané odpovídaly kde je KLDR.

   Smazat
  5. Pro 19:17 A vám se snad zdá, že např. diplomatický sbor, případně premiér Spojeného království jsou prudce inteligentní? Tak proč by měl myslet poslední seržant UK, když bezmezně věří svým velícím intelektuálním špičkám?

   Smazat
  6. A v "našich nezávislých" mainstreamových médiích není o těch zvěrstvech USA, Trumpa, Velké Británie, Saudské Arábie, Turecka či západní koalice ani zmínka !!! Za tím stojí Ilumináti a mezinárodní zločinecká kabala ze sídly ve Vatikánu a USA - skandální a šokující !!! Kdo ty šílence a válečné štváče zastaví ?.....

   Smazat
 2. protože to je trumf, kterej se vynese až v pravou chvíli.
  J.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jaký trumf?Vždyt je to stále stejný scénář jako před přepadením Iráku,Libye a dalších zemí fašistickou koalicí vedenou režimem USA.Potřebují válku nejen v Sýrii ale jsou připraveni přepadnout Rusko.Proto se neustále přesouvají vojska US ARMY ve velkém počtu k hranicím Ruska.Už to začalo cca před 2 roky a to tzv.DLOUHODOBÉ CVIČENÍ,bude trvat neustále až do povelu k přepadení Ruska.

   Smazat
 3. Veterans today dále tvrdí, že američtí mariňáci kteří údajně zahynuli při pádu vrtulníku v USA byli ve skutečnosti zabiti v Goutě při pokusu evakuovat US zpravodajce a chemické zbraně.

  OdpovědětSmazat
 4. Už je to dávno všem jasné, že USA provádí prostřednictvím svých teroristů, které nazývají, rebely, chemické útoky, které svádějí na Assada a na základě toho bombardují všechny města v Sirií.
  Demokratický západ postupuje tak i v případě sestřelení MH 17, Skripala. Jsou to všechno jeho akce, které svádějí na jiné, aby na ně mohli útočit.

  OdpovědětSmazat
 5. no protože to žádné korporátky s větší sledovaností "ovcí" neodvysílají a nezávislá media se širokým záběrem impaktu na obyvatelstvo už tady dávno nemáme. Zbývají pouze alt. zdroje s poměrně malou sledovaností,

  OdpovědětSmazat
 6. Tulsi Gabbard
  https://en.wikipedia.org/wiki/Tulsi_Gabbard

  MOD - ministry of defence

  Obal prozrazující brtiský původ chemické zbraně - kouřový granát BÍLÝ

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uspechany preklad do cestiny.

   Smazat
  2. Gordon Duff, Senior Editor - kouřový granát naplněný sarinem. dodaný americkým vrtulníkem z US základny poblíž al TANF (viz vyjádření pod článkem VT, jsou tam i údaje ke G. Duffovi)

   Smazat
  3. Anonymní10. dubna 2018 13:10
   Ten překlad jsem dělal já a článek byl původně na mém webu www.topcz.net. Ale ty dvě zkratky - POW a MOD - jsem já nepřekládal, nepovažoval jsem to za nutné, to dopsali až zde na NR. Rovněž jsem nepovažoval za nutné vložit INFO o Gordonu Duff, protože se to přímo netýkalo tématu.

   Smazat
 7. Tulsi Gabbard je moc pěkná ženská, jediná hinduistická US kongresmanka, za Hawai. Protestovala proti akcím CIA v Sýrii, byly o tom videa i na CNN, takže upřímě - tady někdo plká nesmysly, aniž by znal ty úplně nejzákladnější fakta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V ćom je problem s Tulsi Gabbard?

   Smazat
  2. Ani jedna vec tu neni pravda!!!

   Smazat
  3. 13:07 A čo ťa tak rozčuľuje na informácii, že sa Tulsi Gabbard zúčastnila na výmene zajatcov? To ju akože tým niekto urazil, keď to zverejnil? je to zakázané? Spáchala tým zločin? Či čo?

   Smazat
  4. 16:52 Takže uveď konkrétne dôkazy, že to, čo uvádza článok nie je pravda. Inak si iba sprostý troll.

   Smazat
 8. My Český vlastenci výme že Rusko zlikvidovalo ISIS podporovaný USA .
  Rusko bojuje za nás . EU neumí nic jak živit
  islamistické radikály a ještě je posílat do zemí které takovou sebranku nechtějí .

  OdpovědětSmazat
 9. USA je země zla . Zřejmě mají zálusk na bohactví východu .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ovšem, bývalá ministryně zahraničí M.O. kdysi prohlásila: Rusko má příliš nerostného bohatství, aby si ho v budoucnu nechalo pro sebe.. a tímto se řídí amerika stále.

   Smazat
  2. Jak říkala moje drahá babička o naší nenažrané příbuzné: "Emila nebude mít nikdy dost. Až jí nasypou na palici hlínu, pak teprve bude mít dost". A to platí obecně, však on se každý dočká-:).

   Smazat
 10. Trump,jak vidno podle jeho plků a vyzáže trpí PROGRESIVNÍ PARALÝZOU...tu zřejmě dostal jako dárek od Floridských obdivovatelů!!!!!

  OdpovědětSmazat
 11. Mozna v tomto clanku je 30% pravdy mozna vic ci mene .Urcite by to zmocnenec ruska prednesl ve svolanem mezinarodnim zasedani co probehlo v techto dnech.Kde britska a USA strana a EU staty napadali rusko ohledne chemickych utoku.

  OdpovědětSmazat
 12. A moZno si Rusi nechavaju eso v rukave vytiahnu to v pravý čas....

  OdpovědětSmazat
 13. Ministrině USA Madeline Albright prohlásila:,že není spravedlivé aby jedna zemně vlastnila tolik nerostného bohaství jako Rusko.To hovoří za vše.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je pravda, protože tihle to rozhodně nevyužijí! - https://www.youtube.com/watch?v=I1ImlHGLPj0

   Smazat
 14. Ne nadarmo si Putin nechal udělat psychologický profil na Trumpa. Moc dobře vytušil, že je to sebestředný, arogantní psychopat. Velmi nebezpečný pro osud lidstva na naší planetě.

  OdpovědětSmazat
 15. Nakopat zločinné Anglosasy do zádele až do posledního Satana!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.