Reklama

středa 11. dubna 2018

Pravda přináší lidem a městům pozitivní výsledky – sdílejte ji!

Radek Novotný
11. 4. 2018  Outrsidermedia
V dnešním světě je tolik informací, že nevíme, co se kolem vody děje, kdo vodárny vlastní, jak se určuje ceny vody a proč stále zdražuje.


Spoléháme tak na zdravý rozum politiků. Věříme, že miliardy, které platíme ve vodném a stočném končí v obnově a investicích a netušíme, že ve vodárenství v řadě regionů zdravý rozum nahradilo kupčení a vládne cíl – dostat co nejvíce peněz od lidí na soukromé účty.

Základ nápravy jsou jen informace podstatné a pravdivé. Proto jsme vytvořili internetový portál www.pravdaovode.cz. Problematice vody se věnujeme řadu let a rozpletli jsme uzly pochybný vztahů, pletichy, různé machinace, ale také jsme doložili, že rozumní politici vodu drží ve rukou městských vodáren, které vodu umí dodávat často lépe a levněji než soukromé firmy.

Informovanými nelze manipulovat a proto podstatné a pravdivé informace pro vás máme. Vždy se snažíme pravdivě informovat a vše dokládat DOKUMENTY. Zprávami a daty podporujeme města, vysoké školy i některé státní instituce. Odborníci i soudci nám dávají za pravdu. Za zásadní považujeme, že jsme dosáhli 5x verdiktů Ústavního soudu České republiky, které jsme vyhráli. Pravdivé informace pomáhají O tom, že naše informace pomáhají a jaká je jejich kvalita svědčí jak rostoucí zájem lidí o vodu, tak reference politiků i občanů.

Věříme, že pravda je nejúčinnější lék na současný neutěšený stav nejen ve vodárenství, ale v celé společnosti. Povědomí lidí o pravdivých informacích a dat dokáže pohnout celou společností a vede politiky nápravě, jinak je informovaní lidé ve volbách nahradí  .

Nadační fond PRAVDA O VODĚ informace zpřístupňuje lidem zdarma. Jejich zajištění, aktualizaci a zpřístupnění financuje z příspěvků lidí, kteří chápou důležitost vody a ví, že dostupnost informací pomáhá vrátit vodu do vodáren v rukou měst/státu, jako služby.

S úctou

Radek Novotný
spoluzakladatel Nadačního fondu PRAVDA O VODĚ
www.pravdaovode.cz/nfpov

P.S.: Znáte Pátou dohodu od M.Ruize? Pak ji použijete a nevěřte bezhlavě nikomu a vše si ověřujte a poté si dělejte vlastní názor. 
 
 
- - -

10 komentářů :

 1. No jo tím zkaženým počasím bude voda jednou nedostatková.

  OdpovědětSmazat
 2. Západní státy nad námi vyhráli tím, že nám vnutili přesvědčení, že oni jsou chytřejší a my jako tupci, se jim musíme podřídit. Po puči v listopadu 1989 v přesvědčení, že to co přichází ze západu, je to nejlepší na světě, jsme se vydali v šanc západním spekulantům, kteří využili naší blbosti, když jsme jim svěřili hospodaření nad naší nejdůležitější surovinou, vodou. Západ nic neinvestoval a jenom inkasoval a do dnes jenom inaksuje. A protože západní kapitalismus má neustálý nedostatek, neustále zvyšoval ceny vody. Když to došlo tak daleko, že lidé začali, tak šetřit s vodou, že její spotřeba dramaticky poklesla a západu se snížily zisky, západ promptně vymyslel dvousložkové účty za vodu, což znamená, že platíš i když žádnou vodu nespotřebuješ. Výsledkem všeho je, že máme nejvyšší ceny vody v Evropě a ve srovnání, ceny a platy, máme absolutně nejvyšší ceny vody v Evropě. Západ se samozřejmě nezastaví ani na tom, protože heslo západu je, drancuj dokud můžeš a dokud je z čeho a když není z čeho, je nutné toho, koho drancují donutit se zadlužit a dostat ho do postavení otroka. A to se západu s pomoci naších vládních zaprodanců daří na sto procent.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Anonymní 11. dubna 2018 12:53

   Západní státy nad námi vyhráli tím, že nám vnutili přesvědčení, že oni jsou chytřejší a my jako tupci, se jim musíme podřídit."

   _________________________________________________

   Především jsme si vše zavinili sami, naší volbou úplatného, chamtivého xindlu na radnice, které My jsme zvolili a oni s náma vyj€bali.

   Západ věděl co dělá, veděl, že tu máme např. exprimátora Chomutova a exsenátora Alexandra Nováka a tisíce dalších úplatných "politiků",
   kteří, za úplatek mnoha stovek milionů nechají podříznout svou vlastní matku.

   A rázem jsme vystřízlivěli a probrali se v kapitalismu.

   Havel na hrad! Kamarád Junek na hrad! Chemapol kam, do ...! Prachy z Chemapolu, vždyť Vy víte k Vénovi?!

   No a nakonec Vencu pohřbili s německými boxery.

   Praktic

   Smazat
  2. Západ nikdy nevyhrál ani nemůže vyhrát a navíc rozpor je jinde Elity versus obyvatelstvo. Proč západ nemůže vyhrát, protože je to letadlo a i když protivníka zahubí tak stejně dovede lidstvo do katastrofy a západ tedy tak jako tak zemře.

   Dále s tím vystřízlivěním to není snadné, protože se rodíme do neznáma jsme nuceni přijímat informace od společnosti, ve které žijeme. Moudrost přichází až z věkem, kdy poznáme kde nám společnost lhala.

   Perestrojka a prodání východního bloku začala již za Chruščova. Namátkou pár "úspěchu" Chrusčova (podle autora G.Sidorov)

   - Přestal každý rok snižovat cenu základních potravin
   - Razantně narušil základní princip: "každému podle jeho práce". Za "prokletého" Stalina jsi získal tolik, kolik jsi si vydělal. Pokud jsi odpracoval za milión, zaplatili ti ho.
   - Pracovní normy se dříve měsíčně nezvedaly, pak je začali ničit ty nejchtivější a místo, aby dostávali více peněz, tak ničili normy ostatním (i sobě, ale většinou normy strhali a pak odešli strhat normy jinde, kde se dalo vydělat - většinou děti elitářů)
   - Zablokoval vytvoření silné flotily (Stalin spočítal, že její vytvoření neohrozí životní úroveň obyvatelstva) a dal sešrotovat nově postavené lodě
   - Zlikvidoval letecké konstrukční kanceláře (většinu) a dal sešrotovat stovky nejmodernějších letadel
   - Zničil potravinovou soběstačnost, debilním projektem na pěstování kukuřice
   - Zbavil Ruska zlata placením desítek zahraničních Komunistických stran. Což je něco jako dnešní zahraniční neziskovky, když zlato došlo, strany přestali existovat.

   To všechno nebyli rány smrtelné, ale největší ránu dal nové generaci. Množství lidí, zvláště mladých, si začalo myslet, že práce na blaho národa je podlým vykořisťováním, které je národu vnuceno prosředky bolševistické propadandy. Že sen o spravedlivé komunistické společnosti není nic než chiméra. Mýtus, který se nikdy nenaplní. Že je čas učit se žít pro sebe. A abyste měli v materiální rovině vše dobře zařízeno, je třeba buď krást, nejlépe státu, nebo se stát vyšším představitelem strany nebo státního aparátu, protože čestnou prací ničeho, co byste chtěli mít, za celý život nedosáhnete. A "mít" se chtělo velmi mnoho věcí. Západní propaganda za Chruščova pronikla velmi hluboko.

   Poznámka:
   Probíhalo obrovské okradení Ruska. A nikdo v Kremlu tomu neodporoval. Otázka - proč? Jasná odpověď nebyla do dnešního dne nalezena. Vše bylo provedeno postupně a tiše. Bez povšimnutí, plánovitě. Teprve nyní je jasné, co bylo vzdáleným cílem. Za prvé, odebrat Rusku úrodné jižní země. Proměnit ho v chladný severní stát, ekonomicky závislý na jižních sousedech. A za druhé, kvůli bezproblémovému ovládnutí těch nejlepších území bez války, po rozpadu Sovětského svazu. Což se při druhé perestrojce i stalo.

   Smazat
 3. Západní státy nad námi zvítězily protože jste byly ovce. Všechno co bylo vlastnictvím státu a tím všech občanů bylo za pomocí banditů za výpalné doslova rozdáno zdegenerovaným zvrhlým parazitům. Již když cinkači křičely nejsme ovce jsem věděl ve svých 45 letech a to jsem nebyl u komoušů, co bude následovat. Protože jsem pochopil že s tím nelze nic udělat, jsem si prožil úžasný nástup kapitalizmu a protože jsem prožil i krásný čas konce socializmu měl jsem nádherný život. Tohle co je teď tady je systém co můžeš urvi a co nemůžeš zkurvi.

  OdpovědětSmazat
 4. Voda. Naše ale většinou cizí. Drahá. Západní majitelé vysmátí nad blbosti či spíš ubohostí našich poddaných.
  Ale jsou tady důležitější věci, kdy nám už i ta voda bude k ničemu. Svět na prahu války, pro další zisky západních "přátel".

  OdpovědětSmazat
 5. Profesionální demonstranti pana Kalouska zase zorganizují protestní akce proti Zemanovi, Babišovi, Okamurovi. Kdo sjednotí nás ostatní, co nechceme válku, nechceme kapitalismus, který bez válek není schopen existence. bv.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle na Radostu nevypadá. Ten magor se pod svoje magoriády podepisuje. Samozřejmě že se Radosta nejspíš nejmenuje. Mohl by taky být Trampota, nebo Starosta.

   Smazat
 6. „Pravda? Co je pravda?“ (národní Vůdce Babiš)

  Soudruh Radek Novotný možná ví leccos o vodě, ba dokonce o VODÁRENSTVÍ, snad.
  Ale naše mateřština mu není příliš vlastní, a ontologie je pro něj ZCELA cizí slovo.
  Ano, soudruh Novotný zapomíná (nebo vůbec netuší?), že pravda je třídní kategorie: Existuje Naše pravda, marx-leninsko-stalinsko-putinská, jež je NEROZBORNĚ spjata s naší zdravou třídní/národní nenávistí.
  Ovšem souběžně existuje pravda třídních/národních nepřátel, jež je spojena s tzv. Láskou. Ano, Pravdoláska je založena na víře v něco tak směšného a děsivého zároveň, že našinec se přímo DUSÍ, když má to slovo napsat – či, nedej Lenine – říci na veřejnosti. Ano, soudruzi, to tragikomické slovo, jež mám na mysli a nemohu se ho zbýti, je tzv. Bůh.

  Bez tzv. Boha prý není ani skutečné pravdy, ani opravdové lásky, tvrdí naší zarytí třídní/národní nepřátelé. Mají sui generis pravdu, neboť pravd je opravdu víc; kdo by to měl vědět lépe než my, dnes, v době postfaktické.
  Proto vážně nevěřme nikomu bezhlavě, jak správně píše s. Novotný. Věřme jen hlavám našeho státu resp. Strany: Vůdcům Milošovi a Babišovi, Tomiovi, Vojtovi (Filipovi, samozřejmě), a především Vůdci všeho Slovanstva, Velikému Putinu. Věřme jim nikoli „hlavně“, nýbrž ABSOLUTNĚ.

  K problému vodárenství v naší vlasti: Před Prohraným listopadem vodné+stočné hradila z valné části Strana, ze svých vlastních zdrojů. Proto bylo jedno, kolik vody jsme spotřebovali, a kolik se jí ztratilo ze zastaralé vodovodní sítě. Proč byla vodovodní síť v našich městech zastaralá? Protože imperialisti, za činné pomoci zbytků poražených tříd, podvraceli a rozvraceli naše národní hospodářství.
  Ano, kdybychom mohli klidně plánovitě budovat, tak bychom vodovodní i kanalizační síť DÁVNO zmodernizovali, a nečekali bychom na násilný převrat, na tzv. investice soukromokapitalistů, ani na tzv. dotace od EU.

  Každopádně: S. Novotný má pravdu – NAŠI pravdu - ve svém tvrzení, že město (stát, společenství nezávislých států) hospodaří vždy lépe než soukromokapitalista. To je prostě OČIVIDNÉ, když se vědoucíma očima podíváme na hospodářské výsledky kapitalistických (= zbídačených) zemí a kvetoucích zemí socialistických.
  Proto znárodnění vodních zdrojů a celého vodárenství bude obsahem jednoho z Dekretů prezidenta republiky (tzv. Milošových dekretů), ihned po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
  Ano, zanedlouho, za pár let, bude všechno tak dobré, jako bylo za dob naší svobody a samostatnosti, před Prohraným listopadem.
  Už se vážně ani nemůžu dočkat.

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 7. 0:22 Prosím admina, aby mazal příspěvky tohoto imbecila

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.