Reklama

.

.

pátek 20. dubna 2018

Pravda zvítězí za 30 let, před tváří Boha, na prahu Alzheimera a senilní psychózy!

Margarita Simoňjan
20. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroj: pořad "60 minut", video - titulky

Vystoupení Margarity Simoňjan (1980, vedoucí RT a Sputnik) v diskusním pořadu "60 minut". O Sýrii, Skripalových, pravdě...

Video: M. Simoňjan o nesmyslech a bezuzdné lži Západu a jeho kapesních organizacích ("Bílých přilbách"...)překlad z audia a titulky: Ďouba NR

Pořad "60 minut", vždy výborně připravení moderátoři
 Olga Skabejevová a Jevgenij Popov, 10x za týden!
Margarita Simoňjan (RT, Sputnik)


Olga Skabejevová


43 komentářů :

 1. Ano. Pravda zvítězí nad lží a nenávistí. Margita asi byla kámoška miláčka našeho národa Havla.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pravda je,

   že už dnes začiná být zbytečné dokazovat ,kde je pravda.
   Cilem tzv majitelů velkých peněz je vyvoláni VELKÉ VÁLKY,kdy se dá vydělat nejen na zbranich ale hlavně na našich mrtvolách.
   Oni pokládaji peníze,které prý zbytečně vydávaji na sociál za svoje a nejen,že nám je dnes kradou onije válkou chtěji ušetřit vůbec a věři,že přežiji jen oni v dirách,které si už pro tu válku vykopali.

   Vymazat
  2. TAKHLE
   nějak se vedou diskuze na úrovni !
   Jisté oživení by určitě přinesla účast amerického Majkla, jehož argumenty, obhajující zločinnou politiku USA, vyvolávají pak pouze smích.
   Když jsem shlédl několik videí s tímto fanatickým kašparem, který beztrestně propaguje metody americké demokracie v ruské společnosti, pouze jsem si potvrdil, kolik práce je třeba ještě udělat, aby ta pátá kolona v Rusku, prezentovaná nesčetnými neziskovkami a zahraničními politickými nadacemi, byla zlikvidována,coby dědictví po Jelcinovi.
   NEBOŤ pro stabilitu státu není nic důležitějšího, než zlikvidovat všemi prostředky vnitřního nepřítele.
   Protože na Rusko si vojensky nikdo netroufne.

   Vymazat
  3. Jenom proto se přeci nezřekneme nároku na pravdu, že se jí zaštiťoval Havel.

   Vymazat
  4. S pravdou je to jednoduché, pokud je ignorována přijde smrt. Můžete si nalhávat, že silnice je pořád rovně a nikde žádná zatáčka, ale pokud přijde ta zatáčka a volantem nepohnete vyjedete z cesty a pak záleží na dalších okolnostech (rychlost auta, prostředí mimo silnici atd.) jak vážná bude havárie.

   Proto jde lidská společnost od havárie k havárii (od genocidy, ke genocidě, od krize ke krizi), protože žije ve lži a podle dogmat a nereaguje inteligentně na měnící se skutečnost a potřeby lidstva (ne zdegenerovaných rádoby elit).

   Nicméně není jednoduché se k pravdě dobrat, protože se rodíme do neznáme a získáváme zkreslené informace o chodu společnosti, která je řízena s cílem zotročit lidstvo, tak aby si to neuvědomovalo a docela se to daří i tak primitivní doktrínou jako je zlaté prase, všichni si myslí jak důležité jsou peníze a pro ně jsou ochotni jakékoliv špinavosti.

   Vymazat
  5. Když se podíváme do minulosti, tak pravda několikrát zvítězila, ale jen na krátkou dobu. Poté se vše vrátilo do zajetých kolejí elit.

   Vymazat
 2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Radosto piča je dobrá věc,ale nesmi to být chlap!

   Vymazat
  2. Pane Radosto, takové dlouhé texty vám musí dát hodně práce a sežerou spousty času. Vybodněte se na to. On to stejně nikdo nečte. Stačí přelítnout první dvě tři věty, pak se podívat na podpis a jde se dál. Ušetřete se toho. Říkám to upřímně. Zřejmě to má být pokus o humor. Jenže to je velmi choulostivé. Prostě když na to nemám, tak jsem raději vážnej.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Nepatřím k přesvědčeným o autorizaci Ruska,v akci jedu i plynu, ale promiňte,Margarita Simoňjan mi připadá jako zaklínačka hadů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tak jsem to zkouknul a přijde mi jako normální rychle mluvící ženská, u nás když se rozjede Tvarůžková, tak jí to také odsejpá. Zaklínače hadů si představuju jinak.

   Vymazat
 5. 16:09
  Radosto ty ubožáku mněli jsem tu čest poznat světoběžníka a poradce presidenta Trumpa Honolula, ten je proti tobě opravdu odvarem. Tvá blbost se dotýka hvězd.
  Václav

  OdpovědětVymazat
 6. Pravda zvítězí až za 30 let nad samolibostí blba, když se ocitne ( na konci života ) před tváří Boha, na prahu Alzheimera a senilní psychózy!
  Už je ta alegorie srozumitelnější ??

  OdpovědětVymazat
 7. Ad Radosta: „Vždyť žádný tzv. Bůh neexistuje! To víme, BEZPEČNĚ ..“, že někdo může pronášet takovou blbost sice nepřekvapuje, pouze dokumentuje, jak může být rozum mdlý a víra v božskou sílu evoluce silná, nepřekonatelná, hory i vědu přenášející.
  Radosto, pokud byste spoléhal na evoluci, tak byste se nedokázal nejenom vyprázdnit, ale ani byste nenapsal ten blábol.

  OdpovědětVymazat
 8. ...pravda zvítězí ale my tady už nebudem...

  OdpovědětVymazat
 9. Radosta, všech trolů je starosta.Obávám se jestli to není sám vrchní hnědopich Janda

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:09 = 19:21 / Radosta = "Honolulu"

   Vymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Kdysi měly diskuze k článkům NR docela slušnou úroveň. Než sem začali lézt různí střelení zmrdi - o tom připitomělém senilním exulantovi ani nemluvím, ale co ten druhý praštěný magor "Radosta"?? Kde se to tady vzalo? Proč to píše takové hovadiny?Stačí když pod nějaký článek vlezou na diskuze tihle dva, a je konec.Nic dalšího už psát nelze. Proč to tihle páchnoucí tchoři dělají? Proč diskuze kazí záměrně? Ten praštěnej exulant - ani Čech - ani Američan - je úplnej nezmar. Stokrát ho mohou smazat, a po sto prvé na diskuze vleze zase se svými magorskými, sprostými, oplzlými sračkami. Proti tomu hajzlovi není možná žádná obrana. Američtí zmrdi ničí cizí země a zabíjejí tam obyvatele, tenhle prašivej zmrd ničí alespoň diskuze. Má z toho obrovskou radost. A " Radosta"? Magor, který se zde objevil náhle, a píše jen magoriády. Proč to dělají? Z osamělosti. Nikdo je nepotřebuje - nikdo je nechce - nikdo o ně nestojí. Nemají žádné normální aktivity. Proto dřepí u počítačů a vykecávají se - mají radost, když můžou ostatní lidi naštvat a zkazit jim diskuze. Jsou to v podstatě dobytkové. Duševní mrzáci. Ale s tím nelze nic udělat - nelze se jich zbavit.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 20:07
   "nelze se jich zbavit..."
   Lze, docela snadno: stačí prostě zrušit anonymní diskuse.

   Vymazat
  2. 20:07
   Naprostý souhlas. Blokace těch pomatenců by byla vhodná.
   20:13
   Anonym je každý, i vy. Nikdo Vám nemusí věřit, že jste tím, za koho se vydáváte.

   Vymazat
  3. Jenže pan Kopecký je se svým žvástem o "anonymech" úplně zatvrzelý. Už jsme to tady "diskuzně" probírali mockrát. Už jsem se ho ptal, jak chce dokázat, že se jmenuje Kopecký? To, že pod tímto jménem píše, nedokazuje vůbec nic. Tak když já se podepíšu Venda Benda, a budu pod tímto jménem psát, přestal jsem být anonymní? Vždyť je to blbost! Konkretní příklad -novinky! Tam se musí diskutující registrovat jménem i adresou, kam jim přijde nějaký kód povolení k diskuzím - a jak je tedy možné, že tam diskutují provokatéři ( redakce?) pod jmény Hroch, Žabička, Zralý, Lopata, Navrátil, kteří se pak změní na Singer, Černín, Hnida, Hnízdo, a tak dále, a píšou stále stejné, nesmyslně hloupé, provokativní příspěvky- to má rozproudit diskuze, aby příspěvků pak bylo víc. Ale s Kopeckým je to zbytečné - zatvrzele bude tady psát, že oplzlé, úchylné a magorské příspěvky by odstranilo uvedení jména - taková pitomost! Přece ten exulant se podepisuje Honolulu - ne? Nebo je tady BroukPytlík, Unknown,HorníDolní, teď Radosta - takže tím to nejsou anonymy? Jak by bylo možné "zrušit"anonymní diskuze? Jak by se poznalo, že jde o vymyšlené jméno? Ani kdyby dotyčný musel zaslat otisky prstů, by nevyřešilo nic - ověřit nelze nic. Ale to je zbytečné zde psát -Kopecký si bude mlít svou.

   Vymazat
  4. Přátelé, vážení čtenáři a slušní diskutující! Nás to také mrzí, víme o tom, že několik nenormálních jedinců diskusi kazí. Jejich činnost nese charakter "usilovné záměrné práce", vždyť jen považte, který normální diskutující by si svůj komentář zálohoval a pak ho kopíroval? Dříve, než se nám podaří tuhle špínu eliminovat, dívejme se na to z té pozitivní strany: jejich nepřetržitá PRÁCE je důkazem toho, že "jandovci" vyhodnotili web Nová republika jako velmi dobrý. Myslíte, že by vysedávali někde, kde "chcípnul pes"? Tak přeji pevné nervy a shovívavé pousmání nad jejich výpotky, Ď.

   Vymazat
  5. Petr Ďoubalík 20. dubna 2018 20:53

   Nechci Vám brát Váš optimismus, ale o kvalitě patníku či kandelábru nesvědčí to, že na něj psi rádi močí.

   Vymazat
  6. Bez obav, Honzíku Kopecký, optimismus mi neberete. Vaše přirovnání totiž kulhá na obě nohy. Ono snad ani nekulhá, prostě je úplně mimózní. To se někdy stane, už se tím netrapte.

   Vymazat
  7. Dovolím si poznámku.
   Být anonymní není zase tak podstatné. Co záleží na jménu, titulu, či vykonávané funkci. Pokud příspěvek obsahuje zajímavou myšlenku, je jedno kdo jej napsal. Můžete ji použít a třeba rozvinout, posunout své znalosti. Někdy stačí souhlasný a nebo nesouhlasný komentář k vašim příspěvkům, jako důvod k zamyšlení.
   Vulgární výrazy, nadávky atd. se budou vyskytovat i v případě neanonymních příspěvků. Ty omezíte pouze diskuzí s očí do očí, kdy hrozí, že vznětlivější účastník rozepře přejde k fyzické konfrontaci. :-)
   ABC

   Vymazat
  8. Petr Ďoubalík 20. dubna 2018 22:05

   Jak jste přišel na nápad oslovovat mě zrovna "Honzíku"?

   Vymazat
  9. 22:12 já osobně bych to pochopil jako přátelské gesto. Vaši reakci, pane Kopecký, rozumím tak, že jste fouňa. V tom jste si vytrvale věrný, hlupák ovšem nejste. Vím, že pomoci Vám není. JiH

   Vymazat
 15. Kdepak jsi ty náš všeznale HONOLULU. Nějak jsi se dost dlouho odmlčel. Copak je asi příčinou???

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SAMOZŘEJMĚ,ŽE VĚTŠÍNA OBČANŮ MÁ RADA HONOLULU,

   problém je,že sice píšete AT ŽIJE PAN TRUMF,ale nemyslíte to vážně .MY TO TU VÁŽNĚ MYSLÍME a to je ten problém, chcete,aby pan president byl smeten komunistickou vlnou neomarxismu?

   KDE JE VÁŠ BOJ PROTI NEOMARXISMU DRAHÝ?

   Nášemu boji za svobodu a proti pošlapáváni lidských práv většiny taky nechcete pomoci.
   Pak se nedivte,že obsah vašich komentářů se ovčanům jevi prázdný a chtěji vás uzemnit.
   A tak rádi A HNED uvitáme váš trochu větši boj proti neomarxismu,cenzuře a za americkou ŮSTAVU!

   Vymazat
 18. PTAM SE TE - 21:27 ! A jak mohu psat kdyz me mazou ?

  Oni uz mazou i astrologicky profil dulezitych statniku, ktery vydalo NEW AGE.
  Napred mi reknou, ze jsem BLBEC / HVEZDOPRAVEC a sup jsem pryc !
  (Misto aby se pobavili , zasmali a zamysleli.)

  A jeste neco, co me privadi k udivu !

  My jim "kazime diskuzi" ?

  Kdyby jste meli co rici, tak by vam nikdo nedokazal pokazit - diskuzi !

  Protoze NEMATE co rici, (vy prazdne makuvky) jen vase upravene a cenzurou procezene nazory, tak to svadite na nas.

  Vase perspektiva konci v Hrensku a v Zelezne Rude. V Tesine a v Breclave !
  Je dobre Kopecky, ze ztracis v Cesku vliv.

  Ja se ted stehuji mentalne osvezit do Dallasu. Co asi rika Rick Wiles a nebo Alex Jones.
  America je BALZAM na dusi !
  Bye, bye.
  (Dvoraku, klidne to zabalte ! Uvidite, ze NEBUDETE MIT VDEK !)
  Dvoraku, az vas ta jejich parta nebude potrebovat, tak dopadnete jako James Comey a deset jinych z jeho party.
  NEVERTE JIM ANI SLOVO !

  Oni usiluji o moc nad narodem a az ji budou mit, tak zacnou processy ! Ze jo Kopecky ?

  OdpovědětVymazat
 19. Mno nic západní lupiči mají stejný cíl jako hitler tak furt budou mektat svou.

  OdpovědětVymazat
 20. Cilem znicit Anonymitu jsou registacni karty (index) politickych oponentu, kteri nesouhlasi s prosazovanou agendou Globalistu. (Hulvati, to jsou jejich najmute zaminky.)
  Oh, jak pruhledne a jednoduche ! My to zde v Americe zname velmi dobre ! U vas jsou to HULVATI a u nas je to Antifa , nebo BLM (Black Lives Matter.)
  Akce techto skupin ohrozuji demokracii tim, ze oduvodnuji nutnost totality !

  Kopecky ty intrikane, uz jsi asi pod dohledem chytrych policajtu - existuji-li v Praze vubec. (Ale asi NEEE !)

  OdpovědětVymazat
 21. Konečné řešení problému s nepřáteli míru a socialismu je SNADNÉ!

  Vážení a drazí soudruzi, sleduji vaši diskuzi se vzrůstajícím zklamáním: Vy prostě ŽVANÍTE.
  Ano, žvaníte, všichni, navíc PÍSEMNĚ; včetně s. Ďoubalíka, což je vážně do Moskvy volající.

  Pochopte, prosím, KONEČNĚ, že tento problém je SIGNIFIKANTNÍ*) pro současnou PŘECHODNOU dobu. Chápete? Tato doba je opravdu PŘECHODNÁ, a zadlouho jí bude konec.
  Ano, nejpozději po opětovném osvobození naší vlasti od kapitalismu a demokracie bude internet zaveden do většiny ministerstev a několika dalších PEČLIVĚ vybraných státních a Stranických úřadů.
  A NIKAM JINAM!!!!
  Ano, k internetu bude mít přístup, v celé naší osvobozené vlasti, jen několik desítek NEJPROVĚŘENĚJŠÍCH soudruhů.
  A bude po problému.

  Náš lid bude řádně informován o všem potřebném prostřednictvím masmédií (televize, rozhlas, rozhlas po drátě, denní i periodický tisk), i lokálními médii (místní rozhlas, vývěsky národních výborů a složek Národní fronty).
  Další VYSOCE důležitá složka informačního systému: veřejné schůze Strany.
  Ano, soudruzi, bude to náročné i naši práci. Budeme se muset setkávat – PRAVIDELNĚ – s občany, poslouchat jejich náměty i stížnosti, radit se (советоваться) s nimi.

  Takže prosím: Přestaňte zde neplodně datlovat své nevyzrálé myšlenky, a pilně se připravujte na dobu po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace.
  Opravdu PILNĚ, ať nejste zaskočeni šíří a hloubkou úkolů.

  Ať žije náš prezident Zeman! Ať žije náš předseda vlády Babiš! Ať VĚČNĚ žije Veliký Putin!

  P. Radosta

  ----------------------------------------------------

  *) Vysvětlení onoho zcela cizího slova, především pro starší soudruhy: http://slovnik-cizich-slov.abz.cz/web.php/hledat?cizi_slovo=SIGNIFIKANTN%C3%8D&typ_hledani=prefix

  OdpovědětVymazat
 22. Nebýt toho, že přispěvatel Radosta netuší, že "neomarxismus" nemá obsahově nic společného s komunisty ani s Marxem, soudil bych na nositele hrdého titulu RSDr. Takhle to vypadá sotva na VUML, ten bez červeného diplomu. Jinak je zřejmě uražen, když byl nejspíš až pozůstalými komunisty vyloučen. Po listopadu 1989, pro přílišnou předchozí horlivost.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Grafoman "P.Radosta" má zjevně rozumu jako malé dítě. Co byste po něm chtěl.

   Vymazat
 23. To jsou zase kecy …

  „…před tváří Boha …“ – že se autor takového žvástu nebojí Nesmrtelného Lenina?!
  Vždyť žádný tzv. Bůh neexistuje! To víme, BEZPEČNĚ víme, my všichni komunisti a putinisti.
  Že Veliký Putin občas navštíví sobor a nechá se požehnat popem?
  No a co?!
  Veliký Putin je Vládce vší Rusi, a z toho titulu je též glavnokomandujuščim všelidové ideově-politické organizace. V období 1917 až 1991 to byla Strana, před tím a dnes je to Pravoslaví, ruský národní ekvivalent Strany.

  Ano, já, jako BYTOSTNÝ komunista, se mohu přidat k Pravoslavným nebo k Husitům (CČSH - Církev československá husitská), aniž bych se JAKKOLI zpronevěřil svému vědeckému ateismu, čili skálopevné víře ve smrt, Naši pravdu a zdravou nenávist.

  Prostě: Nechme tzv. Boha křesťanským (muslimským, sionistickým) tmářům, soudruzi.
  Náš bůh je Nesmrtelný Lenin, Jeho panenskou matkou je Velebná Matka Příroda, Jeho Věrozvěstem Karel Marx, Jeho náměstkem Veliký Putin.

  Otčenáš vědeckého ateisty:

  Nesmrtelný Lenine, Otče náš a Spasiteli,
  posvěť se jméno Tvé, přijď Rusko Tvé,
  buď vůle Tvá a Putinova jak na zemi, tak v celém Vesmíru.
  Pivo a vodku dej nám dnes i zítra,
  odpusť nám naše viny a rozdrť naše nepřátele,
  jimž nikdy neodpouštíme.
  Neuváděj nás v pokušení pozlátkem kapitalismu a demokracie,
  ale zbav nás od zlého NATO a EU.
  Neboť Tvé je Veliké Rusko i moc a sláva navěky.
  Ура! Ура! Ура!

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat