Reklama

úterý 10. dubna 2018

Pražská marioneta a US bukanýři řídící svět přes vibrátory na bluetooth aneb důsledná presumpce viny a roztržený pytel s „fejkovým“ zpravodajstvím

Vladimír Franta 10.4.2018 Literárky
Předání hackera Nikulina americké justici jest záležitostí ikonickou. Pokud se abstrahujeme od podrobností tohoto konkrétního případu a zamyslíme se nad věcí čistě systémově, jednomu z toho až běhá mráz po zádech. Hrad vzkázal, že Američané se zkrátka o Nikulina rvali více, více než Rusové, dokonce si pro něj i přiletěli, tak ať ho tedy mají mít oni. Z toho všeho vlastně vyplývá, že i kdybyste třeba pravdu neměli, ale rvali se o svou oběť se zuřivostí býka, tak vám všichni raději ustoupí. Jaká práva má „oběť“ (Nikulin prý žádal o azyl v ČR)? V ČR jsou s vámi hotoví raz dva tři!? Jaký pak soud!?

Česká společnost po deset století hledala vlastní identitu. Našla ji. Aby ji hned ztratila?

Jedno české přísloví říká, že vůl má také „knihu“, ale moudře se nechová. Jinými slovy: kdybychom vydávali „obviněné“, kteří měli „highly likely“ (dokonce přímo „overwhelmingly likely“)*/ něco spáchat na území jiných států, respektive kdybychom tyto nařčené měli vydávat jen těm cizím státům, se kterými máme odpovídající o tom smlouvy a které o vydání požádaly, byla by věc sice stále diskutabilní, nicméně ještě docela pochopitelná. Zcela jiná situace by také nastávala, kdyby vydávaný s aktem vydání velice ochotně, dobrovolně a bez vyvíjeného nátlaku na něj – aniž by předtím dlel na medikaci v Bohnicích atd. – souhlasil.

Colu, pijeme Colu, není to náhoda, že u jednoho stolu!

Česká republika je však principiálně schopna vydat „obviněného“ cizím státem právě tomuto cizímu státu, a to i tehdy, kdyby se jednalo o cizí stát, s nímž nemáme žádné zvláštní smlouvy o vydávání občanů/ cizinců. Úplně stačí, aby na vás bylo podáno obvinění přes Interpol nějakým třeba panem Vonáskem z vykřičeného honky-tonky Banánistánu, a budete dost pravděpodobně vydáni tomuto Banánistánu. Vydáni byste nebyli, leda by vám v Banánistánu hrozilo závažné nebezpečí, což ale mohou posoudit jen nevládní organizace ze svých zateplených civilizovaných kanceláří vyhřívaných výpary evropských kaváren. Přímluvu NO by české soudy mohly vzít v potaz. Zajímat se o to, zda jste opravdu něčím vinni, v takovýchto případech česká justice nemá čas, nemá ani k tomu náležité informace. Neprobíhají žádná soudní slyšení na dálku. Soudy dopředu vědí, že „obviněného“ vydají, protože systémově procedurálně se vlastně nedá ani nic jiného dělat. Stačí si vzpomenout na usměvavého prince z Kataru a není co moc řešit.

Nedivme se proto divochovi z písničky Andrews Sisters „Civilizace“ (1947), když zpívá: “So bongo, bongo, bongo, I don't wanna leave the Congo, oh, no, no, no, no, no …“ Domorodec zhruba říká to, že, “[…] ať je přesvědčován civilizovanými lidmi sebevíce, neopustí svojí džungli v Kongu, jelikož nestojí o civilizovaná vězení, civilizované střelné zbraně, civilizované rybářské náčiní, civilizované golfové kluby […]“

Nevíme zatím, je-li Nikulin vinen. Fakt ale je, že byl doslova lapen, unesen a eskortován do země, která si dělá, co chce. Nahrává-li tomu ČR, stává se zodpovědnou za osud Nikulina. Doslova hasíme to, co nás nepálí. Hasíme-li však tu správnou směsí?

V případě kauzy Skripal a kauze Nikulin naši politici principiálně selhali, pokud kývali na rychlost, s jakou byly činěny Západem závary. Jistě čtenáři zaregistrovali, že příbuzní Skripala nedostali víza do Velké Británie. Nebude jim jen tak umožněno, aby své zotavující se (?) příbuzné navštívili. Z Londýna se dokonce ozývá, že Skripalovým bude nabídnuta nová identita. Dá se předpokládat, že potom se po nich zem slehne a nikdo je už nikdy neuvidí, ani příbuzní. Nyní se dokonce od Donalda Trumpa dovídáme, že za zbrusu novým „údajným“ použitím chemických zbraní Asadem (9. duben 2018), stojí benevolentní Rusko a Írán. Dost pravděpodobně se jedná o novou provokaci, která má zamést pod koberec obě kauzy Nikulin i Skripal tak, aby se na ně co nejrychleji zapomnělo. Za připomenutí stojí, že hacker Nikulin se ještě na našem území obával, že mu hrozí otrava. Suma sumárum, vyhoštění ruských diplomatů z ČR, extradice Nikulina do USA je selhání podstatné části českého establishmentu. Škoda, že v rozhovoru s Jaromírem Soukupem český prezident Miloš Zeman, možná že i bona fide, celou věc jaksi bagatelizoval…

Z jednoho elektronického bankovnictví (viz systém GEORGE) budeme moci spravovat účty u různých bank, již nyní dochází ke slučování hesel různých elektronických služeb. „Velký bratr“ tě sleduje bedlivěji, než před tím. Mysli dvakrát, než se rozhodneš si něco myslet…

Z moderních inovací, přiznám se, mě nejvíce zaujalo, jak jsme nuceni k „emigraci“ do cloudu (virtuální tzv. cloudové uložiště dat, které je jistě lokalizováno na území USA). Tato uložiště sbírají veškeré informace, které si zálohujete pomocí PC, či které se zálohují automaticky z vašich TV, ledniček, chytrých hodinek i vibrátorů. Zajímalo by mě, zda si ženy používající vibrátory ovládané přes bluetooth a „smartfóny“ vůbec uvědomují, že na území USA zkoumají, jaká frekvence vibrací se jim líbí a v kterou část dne si jaký režim na vibrátoru nastavují.

Českou identitu jsme zaprodali tedy dost levně. Pijeme u jednoho stolu Coca-Colu, o které Viktor Pelevin, spisovatel, v knize Pokolení „P“ napsal, že jest to tekutina hodna „hovno-cuců“. Zaprodali jsme se za možnost dělat si selfíčka, sdělovat cloudu data ze svých vibrátorů, za možnost být bombardováni ať už fyzicky či jen dezinformacemi. Projevíte-li jiný názor, okamžitě dostanete označení „troll“ či „kremrole“. A jestli máte pocit, že jsme v NATO, aby na nás bomby nepadaly, tak si zajděte na Karlovo náměstí a na budově nemocnice uvidíte plaketu, již tam umístili radní Prahy 2. Dočtete se na ní, že je to na paměť osudového bombardování Prahy. Kdo tehdy Prahu bombardoval, tam explicitně zmíněno není. Na to radní Prahy 2 buď neměli odvahu, nebo jim bylo výslovně zakázáno to zmiňovat. Možná si řekli, že Alcatraz již sice „nepremává“, ale co kdyby pro ty Čechy někdo udělal výjimku? (žert, kterým jsem nechtěl urazit ani členské státy EU, ani USA a který jsem utrousil v rámci své určité autorské licence a epické šíře tohoto eseje).

Pane Blaire, pane Powelle a spol., … že za chemickým útokem v Sýrii opět stojí Asad, Rusko či Írán? Jak to, že vidíme obrázky relaxovaných („pospávajících“) dětí? Kde jsou rodiče? Takhle že působí bojové látky? Jak to, že jsou tito lidé ošetřováni osobami bez chemické protekce, někteří mají na bosých nohách plážovky? Jak to, že Izrael provedl vojenský zásah? To už zase počítáme na raz-dva-tři?

Rád bych čtenářům připomněl výrok Ronalda Reagana. Řekl ho v rámci zkoušky mikrofonu. Ale řekl. Schválně? Přeřeknutí? Freudismus? Či se zapomněl a děl pravdu?Ronald Reagan: „My fellow Americans, I'm pleased to tell you today that I've signed legislation that will outlaw Russia forever. We begin bombing in five minutes. “

Ronald Reagan: “Moji drazí Američané, Jsem potěšen, že vám mohu oznámit, že jsem dnes podepsal zákon, který postaví Rusko jednou provždy mimo zákon. Začneme s bombardováním za 5 minut.”

Co Vy na to, pane Kohn?


*/ highly likely (angl.)= velmi pravděpodobně,  overwhelmingly likely (angl.) =  nanejvýš pravděpodobně

17 komentářů :

 1. Jaképak řeči. Vydat kohokoli ke stíhání do země, která nejen odmítá úmluvu o nepřípustnosti mučení, ale ještě se výsledky mučení chlubí je zrůdné.
  J. Hruška

  OdpovědětVymazat
 2. Vydat bratra Slovana zvrácenému zločineckému impériu, je jako udat přítele gestapu. Neomluvitelný zločin!
  Pelikán by měl být souzený pro vlastizradu!

  OdpovědětVymazat
 3. Jen technickou poznámku:

  Po zádech nám běhají okupanti z EU a NATO, a s nimi jejich domácí přisluhovači – pražští kavárníci a elity.
  Mráz nám po zádech běhal už dávno, od chvíle, kdy jsme my komunisti pochopili, co je to ta „slavná“ Gorbačovova perestrojka a komu slouží.
  Během brutálního listopadového puče nám tekly slzy, slzy bezmocného vzteku, když vedení Strany odmítlo jít osvědčenou sovětskou (a čerstvě i čínskou) cestou, a nenechalo havlisty humánně rozjezdit tanky naší ČSLA.
  Pak nám tuhla krev v žilách, když se zdálo, po rozpadu SSSR, že je všemu konec.
  Samozřejmě, vše se v dobré obrátilo, neboť marx-leninsko-stalinské zákony jsou prostě DRTIVĚ pravdivé: Přišel Vladimír Vladimirovič Putin, viděl – a zvítězil.
  S těch por se nám vrátila barva do lící, i když, jak jsem napsal výše, ještě pořád po nás šlapou Euroameričani a sionisti. My sice trpíme, ale zároveň víme, že konečné vysvobození se NEZADRŽITELNĚ blíží: Brzy bude Milošovo referendum o URYCHLENÉM vystoupení naší vlasti z EU a NATO, pak bude válka, neboť okupanti nás nepustí z chřtánu po dobrém.
  A když bude nejhůře, když po zuby ozbrojení žoldáci US Army & krvežízniví revanšisti z Bundeswehru budou šturmovat hořící staroměstskou radnici, tak přijde nepřemožitelná Armáda Ruské federace.
  Armáda-osvoboditelka přijde včas, jak legendární vojska z dávných kronik, náš Miloš vydá sérii Dekretů, jimiž navždy rozdrtí ekonomickou základnu třídního/národního nepřítele, a náš Babiš nám povládne TAKOVÝM způsobem, že budeme čumět.
  To je prostě zákonitý vývoj, jasný jako facka, jako úder služebním obuškem do rozšklebené tváře třídního/národního nepřítele.

  „Pravda jest přece věc velmi prostá a jednoduchá - stačí proto, aby ji řekl a podepsal jeden člověk. Není-li pak něco pravda, nestane se to pravdou, ať to podepíše kolik chce lidí.“ (Z. Nejedlý)

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 16:37
   Co na to říct nebo napsat: Holota která už ani neřve vlast (protože neví co to je) a myslí na trůny kšefty a chlast viď Radosto

   Vymazat
  2. Ty to Radosto myslíš ironicko-sarkasticky, ale vono se to blíží skutečnosti víc, než by bylo záhodno:-(

   Vymazat
  3. P. Radosta Vykašlete se na to na ty vaše bláboly nikdo neskočí sem chodí dospělý lidi.

   Vymazat
 4. Halt die klape uASS Blbstein!☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 17.39
   ty kreténe už zase otravuješ

   Vymazat
  2. 19:28 To neumím, rudoprde, nejsem novyčok, ani smrad z Putlerovy prdele jako ty ...

   Vymazat
  3. RuSSák poudáš, Blbsteine? Oni si rádi hrajou na to že se bráněj, že jsou skoro jako esesáci! (Schutzstaffel = Ochranný oddíl) - proto si dali do názvu taky dvě "S" - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Jenže my co známe jejich agresivitu jim zásadně říkáme RuSÁci! Tedy od zkratky útočných oddílu pouličních rváčů SA (Sturmabteilung= útočné oddíly).

   Vymazat
  4. 20:29 Kus vyschlého kemru z makrely promluvilo.

   Vymazat
  5. 22:02 Jasněěěě! Všichni normální Evropané jsou vyschlý makrely a ty jsi úplný potok! Ale putleroffskejch hoven ze kterejch vzlínáš, ty bolševickej smrdutej rudoprde!

   Vymazat
  6. 7:26
   nejsi normální Evropan ,ty jsi normální kretén

   Vymazat
  7. 0:12 - ... zadula rudá posranina vypuštěná z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   Vymazat
  8. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!
   A to urychleně,mamrde!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Vymazat
  9. 8:21 Zajímavý, a v jakým jazyce ti on dává pokyny? - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   Nebo tě vypuští z lejnolíhně pokaždý už naprogramovanýho? ☺☺☺☺☺

   Vymazat
 5. P.Radosto, ty prostě nezklameš. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.