Reklama

čtvrtek 19. dubna 2018

Projev Lenky Procházkové na protiválečné demonstraci 18. 4. 2018 na Václavském náměstí


Lenka Procházková
19. 4. 2018
Po vojenském útoku USA, Velké Británie a Francie proti Sýrii svolal Martin Stropnický tiskovou konferenci. Někteří se naivně domnívali, že ministr uvede důkazy proti pachatelům údajného chemického útoku na civilisty v oblasti Dúmy. Jeho vystoupení před mikrofonem však zřejmě mělo pracovní název: Braňme naši cenzuru!Komparzisté v rolích novinářů vyslechli výzvu k ostražitosti, neboť terén, ve kterém se pohybují, když dělají svou práci, je prý plný nástrah. Muž v roli ministra zahraničí úpěnlivě varoval před tím, že veřejný prostor bude otráven necenzurovanými zprávami a žádal novináře, aby se ujali funkce čističů a chránili tak obyvatele ČR před nákazou.

Ke konci projevu se řečník do své role vžil natolik, že sám působil jako morový sloup.

Na rozdíl od této zkameněliny, která se setrvačně domnívá, že pravdy je třeba se bát, prezident naší republiky naopak občany povzbuzuje ke statečnosti při hledání pravdy.

Podstatné podle prezidenta je čerpat informace z různých zdrojů včetně internetových a poté si na základě zdravého rozumu utvořit vlastní názor.

Schopnost kritického myšlení má v naší zemi dlouhou tradici.

Naděje, že pravda vítězí je i heslem na prezidentské vlajce. Vlajka může být ukradena a rozstříhána, ale pravda tím nezanikne.

A tak se ani z agresivního útoku proti suverénnímu státu nemůže stát apoštolská mírová mise. K odsouzení agrese už vyšly do ulic evropských měst zástupy rozhořčených lidí. Dnes i c Praze. A to je teprve začátek! Věřím, že brzy se k nám přidají i někteří novináři. Budou k tomu potřebovat odvahu změnit se z poslušných mopslíků na skutečné hlídací psy demokracie. Odvaha je schopnost, ke které člověk dorůstá. Není to přidělená role, ale výsledek sepětí naší vůle s naším svědomím a rozumem.

Informační válka, kterou dnes prožíváme, má, tak jako každá válka, své hrdiny i své zbabělce a samozřejmě i své generály. Pan Stropnický, který už selhal v roli ministra obrany a jako podměrečný působí i v roli ministra zahraničí, si na sobotní tiskové konferenci zkusil i roli maršálka, když dirigoval štáb novinářů do útoku proti pravdě. Uvidíme kdo z novinářů tuto roli pokrytecky přijme a kdo ji maršálkovi hodí pod nohy.

My, kteří jsme se tu dnes sešli a odsoudili agresi proti suverénnímu státu, nejsme herci žádných rolí, ale dobrovolní pěšáci. Jediné rozkazy, které posloucháme, nám diktuje naše svědomí. Když selhává mezinárodní právo, zbývá jediný zákon, a ten zní: Hledej pravdu, slyš pravdu, uč se pravdě, miluj pravdu, mluv pravdu, drž pravdu, braň pravdu až do smrti!

- - -


96 komentářů :

 1. Sejít se a odsoudit agresi je slabý čaj. Sejít se je potřeba k tomu abychom odsoudili a odmítli kapitalismus a začali bojovat o skutečnou svobodu a demokracii a jak na to!

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. štefane,k tomu co píšete je zapotřebi sily a ta se v návaznosti na NP občanů voličů bude teprve hledat.

   Vybulit kapitalismus to by byla fuška, dyť vidite,že se to nepodařilo ani kadlikovi Marxovi a havaroval ,nebot se mu zmizeli dělnici a rolnici,kteři konečně dosahli vytouženého cile

   STÁT SE BURŽOASII.

   Tady prosie reflektujte na Českou školubrouků,kterou se oni myni budou muset učit jak křižit kusadla.

   Přidejte se drahý brouku,

   NEBO BUDE POZDĚ A BOUCHNE TO!

   Smazat
  2. Kdo nečte tenhle plátek a možná pár dalších nevěděl že se něco organizuje.
   Je třeba před každou podobnou akcí
   vylepit informační leták
   v každém kraji na každý k tomu určený prostor.
   Pak se možná i Lence rozklepou kolena
   až bude hovořit opravdu k davu*

   Smazat
  3. Tak pozor!Paní Lenka Procházková se nikoho nezalekne!Je zvyklá k davu mluvit a je to moje favoritka na prezidentku po prezidentu Zemanovi.A mimo to,je vlastenka a vynikající novinářka.

   Smazat
  4. 13:10
   Souhlas. Kadlikovi Marxovi se vybulit vládu privátního kapitalismu nepodařilo, protože ani nemohlo, ale to by bylo téma na hlubší diskurz, ale pozor!!!, švýcarskému lidu ano, auž je to drahně let. Samozřejmě tam mají kapitalisty, leč ne v pozici vládců!!!!!!!!

   Štefan

   Smazat
 2. Stropnickému by měl diagnózu a léčbu určit Dr. Hnízdil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mladý Stropnický mu představil svého přítele a nemůžou se už dočkat vnoučátek.

   Smazat
  2. 16:24
   Heč a já vím už i jméno prvního vnuka....Kubík Jandovic!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 1. Trump slíbil trestnou výpravu na Sýrii s napadením Ruských základem zejména protiletecké obrany.
   2. Putin slíbil odvetu nikoliv Americe ale místům odkud bude útok veden.
   3. Turecko a Itálie se od akce diferencovali což je nevýznamné, ale zároveň nepovolili útok provést ze základen v Itálii a Tureckého icirlingu. Patrně si vyhodnotily že Putin by už nemohl váhat a o válku s Putinem evidentně nestojí
   4. Z Francie letět s nákladem pum až do Sýrie a zpět se nedá. Tady je důvod proč nedoletěly Francouzské rakety na cíle v Sýrii. Takže je Syřani nemohli zlikvidovat a asi se jen vytahují. (mohlo to být jinak ale nenapadá mne jak to narychlo provést).
   Když Američani nemohli použít Icirlink a nacvíčený útok na leteckou obranu napadaného státu, tak je statečnost přešla a útok realizovali dálkovými bombardéry až z Kataru. To se jim povedlo a co chtěli to trefili.
   5. Útok Američanů Tomahavky z moře byl klasický a částečně úspěšný. Staré Ruské protirakety neumí cíle nízko nad vodou a moc jim nejdou ani nízko letící cíle.
   5. Anglie po Brexitu potřebovala ukázat sílu. Má základnu na Kypru a počítala s tamními starými dobrými Tornády a raketami z vyslané ponorky. Tornáda byla úspěšná ale ponorku Rusové našli a žádnou akci jí nedovolili. Asi ji ale umožnili poslech častušek v hydrofonu. Škoda že to nebylo v televizi.
   6. Turci věrni slibů Putinovi a členství v NATO nedovolili USA vyhrát ale jejich angažmá schválili protože to nebylo z jejich kapsy a bylo to asi dost drahé. Na zbourání pár nepoužívaných baráků to bylo drahé divadlo.
   7. Tohle má Putin určině dobře uložené v paměti. Sice ho urazili, Ale NATO jako pevná aliance už neexistuje. Bitvu Američani vyhráli, ale válku tedy ne.
   8. Tohle je taky políček Zemanovi za Bombardování Jugoslávie s využitím našeho vzdušného prostoru. Turci a Taliáni mají svou hrdost. Zeman ne.

   Smazat
 3. STROPNICKÝ NA LÉČENI NEMÁ ČAS,

  musi řidit Babičoka,kterému už v pozici ministra války nařidil převelet naše vojsko pod následnika Wehrmachtu.

  TED OVŠEM PRÝ UŽ NEMUSI PRACOVAT VŮBEC NEBOT JEHO PRÁCI PŘEVZAL ŠÉF.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prý si v nemocnici léčí páteř - asi křivou nebo ohlou nebo obojí.

   Smazat
 4. Je nutno souhlasit, že pořádat demonstraci bez propagace nemá smysl.

  OdpovědětSmazat
 5. Opět obvyklý blaf od vlastizrádkyně Procházkové. Doufám byl přijat obrovským potleskem velkým davem demonstrantů na Václaváku!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud tomu nerozumíš idiote, tak se nevyjadřuj a běž si hrát na písek. To je tvá parketa. Tvá debilita je výsledek havlistického inkluzivu, zachráněný potrate.

   Smazat
  2. 14:19 Paní Procházková je naopak vlastenka, a zaslouží si velké uznání. Podle toho, co jsi napsal, jsi naopak ty, placený kolaborant. Díky tvé idiocii, o čemž svědčí tvůj komentář, jsi naštěstí neškodný, a pro své páníčky, z téhož důvodu neužitečný a nepoužitelný.

   Smazat
  3. 15:19 Ten 14:19 je tak blbý, že se tu předvádí jako trotl zadarmo. Prachy shrábnou páníčkové a on je šťastný, že může podle jejich povelů štěkat.

   Smazat
  4. 15:19 Pokud to, že chodím do práce, kde si vydělávám na živobytí, nazýváte, že se v tomhle nemravném režimu vezu, pak ano. Tenhle "nemravný režim" je pro ty, co nebrečí, ale koukají se starat.
   Uplakánky chlácholil ten minulý režim, který zas byl nemravný z mého pohledu. Mně být pětadvacet, tak ty holky naháním taky. No, bohužel mi pětadvacet už dávno není (tolik je mýmu synovi). Ale v klidu, nevím, kde maká Gabča Koukalů, ale na MV ČR rozhodně nikoliv. A jsem zaměstnancem normální firmy, která je sakra zisková.
   A ještě k tomu si přivydělávám na svoji živnost. Jo, jeden se musí otáčet, aby si občas mohl pořídit i něco, co nutně nepotřebuje. Já se vůbec nehoním, prostě chodím do práce a tu a tam si něco přivydělám bokem, když mám čas. Půjčku ani hypotéku nemám, takže vše, co vydělám, je pro nás.
   Třeba dneska jsem si celé dopoledne v klídku přesazoval rajčata. A Amazon fakt není nic pro mě, běhat poklusem po nějakým skladu, to vážně nemám zapotřebí.

   Smazat
  5. To známe,tapeta proběhla včera na jiným místě.

   Smazat
  6. 15:19 a 19:09 duše prosté, osoby levné k pořízení, jako taková nejspíš i slušně rentabilní. Víc takových, aby se celé ta chatrč nezhroutila. I když mám víc než dobře vystaráno, vidím, že právě ta chatrč, je to svinstvo. Milej 19:09, sem tam něco co nutně nepotřebujete, rajčátka a podobně, ale. Co když ta vaše sakra zisková firma bude v krizi propouštět, co když zdraví selže, co když, bůhvíproč, přijde exekutor...? Vždyť stačí, že třeba někdo blbě vezme, nebo vůbec nevezme za volant, že?

   Smazat
  7. 15:19 a 19:14 Jo a na Václaváku jsem nebyl, mám to docela z ruky. Ale vy, koukám, taky ne, tak jsme si kvit.

   Smazat
  8. 14:19 Vlastizrádci jste vy a ten poskok stropnický chce ČR vehnat do války proti Rusku.

   Smazat
  9. 10:43 Kečupe, ty nemravo, podle čeho posuzuješ vlastizrádce? Pochlub se svou stupnicí hodnot.

   Smazat
 6. Cesi , cenzori jsou ta nejnebezpecnejsi pakaz, ktera znasilnuje a manipuluuje vasimi mozky.
  Dela to za ucelam vas desorientovat a zatajit vam to, co rikaji vlivne osobnosti verejneho zivota u nas !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:49
   Zmlkni ty uASSackej papundeklu a sežeň si psychiatra!!!!

   Smazat
  2. A víš že nás celkově nezajímá co říkají nějaké židy ovládané "osobnosti" u "vás"?
   Je to tam jen shnilá banda hnusů v čele s Trumpem.
   Ten tvůj idol se pěkně profláknul, co? Jenže to ty s papundeklu nikdy nepřiznáš,heh?
   Mám zde v Thajsku mnoho známých američanů a ani jeden nemůžu přijít Trumpovi na jméno.

   Smazat
 7. Jsem zvědav zda váleční křiklouni z ODS a TOP09 půjdou na frontu s rodinýma příslušníkama jako v první řadě?Němcová s Kalouskem a knížetem se mohou radostně chytnout za ruce na cestě do uranového pekla!Lidé jim neodpustí US-kolaboraci!

  OdpovědětSmazat
 8. Slibuji verejne, ze budu vsude, kde mam moznost nasirat cenzory a presne a pravdive pprehazovat z anglictiny do cestiny to, co rikaji u nas svobodna media.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Skvělému HNL hrozi,že mu super Češi budou pomáhat,až jim od té těžké práce narostou mozoly.

   At žije DONALD,kterého jenom Češi umi zachranovat před komunistickým NEOMARXISMEM se kterým teďka U.S.A boj prohrává a bude průser nebot mu nedá plnit to heslo AMERIKA FIRST nebo jak,nebo co?

   JE TO TAK PANE hnl?

   Smazat
 9. Cesi SEAN HANNITY REKL , ze nikdy nebyla v dejinach zeme takova korupce v DEEP STATE jako je dnes a prejmenoval Wasingtonskou bazinu - doslova na - SEWER - coz je v anglictine potrubi plne hoven !

  Cenzore ty opicku SEAN HANNITY je informacni osobnost v Americe cis. 2

  SEAN HANNITY ted dostal prokuratora za zverejneni statniho tajemstvi ! On vsak odmitl rici, kdo mu to rekl !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:41 To je u vás přece normální. Trump také řekl, že určitě ví o napadení plynem, ale že důkazy zveřejnit nemůže. To je teď běžné, že stačí věřit a důkazů netřeba. Drží se toho i Mayová, Macron a všichni "demokraté". Nejspíš opět přichází do módy víra, která hory přenáší:
   "Ježíš říká: Kdož by koli řekl hoře této: Zdvihni se a vrz sebou do moře, a nepochyboval by v srdci svém, ale VĚŘIL BY, ŽE SE STANE, COŽKOLI DÍ, budeť jemu tak, což by koli řekl."

   Smazat
 10. Cesi, ja jsem jeste vubec nezkoncil !

  RICK WILES je nas americky Sv. Jan Krtitel. On jak se pomodli, tak vyleje na Zionisty kybl sracek a zaluje na ne vse, co je silne politicky nekorektni . Zije v Dallasu / Ft. Worth, ale ma rozhlasove a TV stanice na nekolika mistech v Americe a jedna je i zde na Floride.

  OdpovědětSmazat
 11. Cesi ! RICK VILES rekl, ze naseho oblibeneho presidenta Trumpa Zioniste zavreli do "boxu" (krabice poslusnosti), protoze nemoralne skotacil s porno hvezdou.

  OdpovědětSmazat
 12. Poseroutko cenzore, nez to smazes, tak si to 10 Cechu precte a v hospocde to reknou jejich kamosum !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nepřečte si NIKDO NIC TY SLABOMYSLNEJ BLÁBOLE Z TRUMPETOLATRÍNY!!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. Dementní odrodilý stařec 14:54 se sotva probudil, a už zase fest trousí. Taky ho už nečtu.

   Smazat
 13. Komunisticka kravicka je zrejme rada, kdyz Asad a Putler plynuji male deti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 15:00
   To ti napsal pornoJanda nebo ti to odkázat udavač a uASSackej kolaborantskej vožrala Havel ty májová sračko?!!!!☺

   Smazat
 14. RICK WILES rekl (prominte preklepy, honi me na comp. cenzor coz je horsi nez prujem.)

  Ze Israel bombardoval Syrii a zabil nekolik dustojniku z IRANU a president Putin ted nevi, jak udrzet Iran na uzde, aby nebombardoval Israel. (Oni tam ti fanatici nikoho neposlouchaji, krome presidenta v Rusku.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu. Zapominas, ze Putin je s Israelem zadobre, v prve rade proto, ze temer polovina zidu v Israeli, ma jeste i obcanstvi R.F. ...aby taky ne, kdyz chazarsky kaganat lezel na byvalem uzemi SSSR ;-)

   Smazat
  2. 15:54

   Ty jeden juro - ty jsi úplně stejně pitomej jak ten "Honolulu"!

   Smazat
 15. IRAN rekl, ze ma pro Israel darecek k jejich svatku, ale ze kdyz jim nedovoli Putin poslat darecek tento tyden, ze ho poslou pristi tyden !
  To nam vysvetlil RICK WILES z Dallasu.

  OdpovědětSmazat
 16. Israel ma letadla na Aljasce , kde nacvicuji zimni podminky !
  Me je to jasne - protoze ma prijit nova doba ledova a na Middle East bude snezit ! Ale mozna, ze chteji napadnout Finsko , nebo ukrast Putinovi Kamcatku !

  RICK WILES RIKAL, ze zioniste chteji po Putinovi penezenku a ji nechce dat.

  Lidi ja za nic nemohu ! Ja jsem pavlacova KLEPNA ze Smichova nepravem pronasledovana !

  PROVOLAVAM ZDE SLAVU uslechtile knezne ceskeho naroda -
  pani Prochazkove ! Hned jak prijedu do Olomouce , tak vas zvu na besedu pri kavicce a videnskem strudlu.

  OdpovědětSmazat
 17. 14:59 Samozrejme, ze si to precte, jinak bych nebyl tak tak fanaticky mazan ty SATANE z mozeckem kolibrika z Captivy. (To je ostrov ty provincionalni krupane.)

  OdpovědětSmazat
 18. Cesi, ve 12:00 naseho casu bude mluvit RUSH LIMBAUGH !
  (Nejoblibenejsi brodcaster v Americe.)
  Vsechno co bude politicky nekorektni vam prehodim do cestiny za ucelem nakadeni cenzorum do kuchyne.
  Ja jsem chlouba ceske emigrace, ktera je aristokracii naroda a nejlepsi klepna ze Smichova.

  OdpovědětSmazat
 19. Stropnickému,tomu žvatlalovi,kouká z americké prdele už jen rypák:-)...Neví chudáček,jak by už více ohnul hřbet před páníčkem...Až ho z toho rozbolel krk,slouhu jednoho uctivého..

  OdpovědětSmazat
 20. 14.19 - lidský odpad,bezmozek,morální dno a k tomu úplný hovno v palici.Strašná kombinace.Tak se nedivte,že je tak rádoby chytrej...

  OdpovědětSmazat
 21. 15:25 - jaky pak starec - ty nevzhledna skaredo ?
  Kdyz me nectes , tak jak to, ze na me reagujes ?

  Vdyt ty si ve svych vetach ODPORUJES - ty nedonosena mentalni zricenino.

  Cesi , NEVERTE atrocitni propagande namirene proti
  moji osobe !
  Citim se dobre a mam krasnou povahu PODTRZENOU zjevem.

  Bojuji za svetovy MIR proti "ceskym" Frankesteinum ve sluzbach globalistu. V Americe my Trmupovi volici, jdeme od viteztvi k viteztvi a v Evrope to vyhrame casem take !
  Ohlasuji COFFEE BREAK !

  OdpovědětSmazat
 22. 15:39 - ZAVIST, ZAVIST, ZAVIST !

  Ja jednou hodil zrcadko mezi opice v na Limpopu v Africe... To bylo tolik revu a takova bitva, ze jsem musel ujet.
  Ale ted s odstupem casu si jasne uvedomuji, ze ty opice v Africe byly daleko uslechtilejsi, nez jsou ve vasi prazske kavarne ! (A take byly na Limpopu daleko hezci zjevem !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:00
   Ty seš takovej DEBIL,ŽE MUSÍŠ MÍT ŘIDIČÁK I NA KOLOBĚŽKU,ZULUKAFŘE KŘÍŽENEJ S HOTENTOTEM!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 23. Vidite toho VOLA - 15:39 ?
  Ja prelozim, co reknou osobnosti jako je Sean Hannity , nebo Rick Wiles a to upisteny menecenne podsvice zacne jecet na me !
  Co budes delat, ty omyle prirody, az zacnu psat to, co rekl ALEX JONES ?
  Hmmm ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16;07
   Nepiš co víš,když nevíš co čteš....geronte!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. Co řek Alex Jones dnes nikoho nezajímá, Alex Jones je odepsanej sionistickej shill

   Smazat
 24. Oтлично, soudružko Procházková!

  Vážně: Čím jsi starší, tím jsi lepší bojovnice proti všemu euroamerickému, křesťanskému!
  A ta Tvoje píle! Ten Tvůj zápal pro naši věc, pro návrat našich výdobytků!!
  Ano, drahá soudružko Procházková, pomalu se blížíš do bodu, kdy Ti naše Strana bude moci říci rovnou do obličeje: „Tak ses zasloužila o definitivní rozdrcení kapitalismu a demokracie, že ti promíjíme všechny tvoje staré hříchy, především nestoudné pelešení s L. Vaculíkem, tím ZARYTÝM havlistou a agentem CIA. Čest tvojí záslužné práci!“

  A potom, drahá s. Procházková, potom Ti naše Strana a vláda bude dávat – KAŽDÝ MĚSÍC!! – starobní důchod.
  A to se vyplatí.

  „Hej, Slované, ještě naše slovanská řeč žije, pokud naše věrné srdce pro náš národ bije!“

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Radosto, ty nikdy nezklameš! V.J.Horák

   Smazat
  2. Sloužím socialistické vlasti!

   Smazat
  3. V Bohnicích udělali pro Blbostu odloučenou jednotkou???!!!☺

   Smazat
  4. Kopírovat Rudé Právo 70.let, včetně osobních útoků - to má být co? Další ubožák v plejádě "čtenářů" NR?

   Smazat
  5. 20:27
   Třeba je to Honolulanovo zapomenutý potomek....jeho projev i.velikost ÍÁ by tomu odpovídalo!☺

   Smazat
 25. Řekni na ferovku ty pološílená zdechlino,KDO KONKRÉTNĚ SE PROSÍ O TVÝ HOVNA Z TRUMPETOLATRÍNY,KTERÝM TY ŘÍKÁŠ KOMENTÁŘE A NOVINKY???!!!!
  Překvapení nás ty Blbsteine bez mozku!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 26. Pani Prochazkova, pouze pro zajimavost a na zasmani. Vsimnete si prispevku 15:39 !
  Jak se snadno pozna, kdo je kdo !

  Kdyz byla volebni kampan v Americe (2016), tak Hillary nam stoupencum Trumpa, rekla, ze jsme
  DEPLORABLE. (To slovo je velmi negativni a da se prolozit nekolika zpusoby, ale snad nejvystizneji je SPODINA.)

  -------------------------------------------------------

  My jim vsak nerekneme, ze je - ty barbary - pozname na dalku a ze se jich stitime ! Ze nam kralovnou prirodou zabudovany RADAR rekne , kdo je kdo !

  To slovo SPODINA, proti nim nepouzivame protoze je NEVYSTIHUJICI, (prilis slabe) pouzijeme-li je, na jejich adresu..

  My jsme kulturnejsi a vsimavejsi a cesky narod se jich musi zbavit - z pozic vlivu je poslat na pracak. Jinak prumernemu Cechovi bude stale hure a hure.
  Take Cechum hrozi VMANIPULOVANI do valky proti Rusku, kterou nas president Trump a MY NECHCEME a oni chteji !

  Timto moje denni osvetova prednaska konci. Zase mam hvezdicku v nebicku ! (Jdu vycuchat, co rika Dallas.)

  OdpovědětSmazat
 27. Lide v Cesku , ja se odsud nedostanu ! A povinnosti volaji !
  Kdyz hodim nektere vase prispevky do anglictiny, tak Americane jeci smichem !

  Prvni misto v pokrocile retardaci a nevzdelanosti vyhrava prispevkar - zv. "cesky" Mugabe - lidozrout, za prispevek 16:18 !

  [(...Hlupaku ! Hotentoti a Zulove nikdy neprisli do vzajemneho styku a Kafir je nadavka v africanstine pro cernochy - vseobecne ! Jako vzdy ty (i) primitivni, mas vse popletene.)]

  "Kavarno" - 16:18 vam dela spatnou reputaci. (Jeste horsi nez mate.) Zbavte se ho ! Nemuze vas
  representovat blbec !

  Povinnosti volaji Bye, Bye,

  (Sean Hannity zije , kousek od me ! V mojich ocich je hrdina.)

  OdpovědětSmazat
 28. demokracie znamená - inteligence,humanitní uvědomění,toleranci,sociální cítění.Tak tedy řekněte kde by se v této republice vzala.To je jako když si popletete pindu s ocasem.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. demokracie znamená - vládu lidu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

   Štefan

   Smazat
 29. Stačí podpis P. Radosta, nebo komentář bez diakritiky, a celá diskuze je znehodnocená. Naštěstí je možné čtení příspěvků těchto pomatených idiotů podle těchto poznávacích znaků vynechat.

  OdpovědětSmazat
 30. 17:49
  Kdyby Blbostu,Hovnolulana a podobný GENITALNÍ MAMLASY redakce neopustila na tyhle stránky byl by klid!

  OdpovědětSmazat
 31. 18:04 - byl by klid jako na hrbitove, ty hrobniku ceskeho naroda !

  Prislo by take k intelectualni degeneraci v narode, ktery by byl pouze pod vlivem takoveho myslenkoveho TRPASLIKA jako jsi ty - ty dobytku !

  PROC nectes Materidousku ? Nebo globalistickou pornografii ? Hmmm ? Proc sem lezes ? Zde je Forum Romanum, ktery sleduje mocensky boj !

  OdpovědětSmazat
 32. 19:06
  A kdo stojí o zvratky podporovatele uASSackejch okupantů ty hovne nad hrobem???!!!!
  NIKDO!!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
 33. Panove ! Hillary napsala knihu a na jeji promoci ve Washingtone , neprisel jeden jediny obcan !
  Doufam, ze vam nemusim vysvetlovat, co to znamena vy, "Einsteini" z prazske kavarny !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:11
   Knížka má PROMOCI????!!!!!
   No to jsou NOVINKY!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 34. Znáte nějaký stát, kde by fungovala demokracie?

  OdpovědětSmazat
 35. 19:11 - tesi me, ze jsi prave ty (!) muj
  nepilnejsi ctenar !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:14
   Nemá co,vidím jen špatnou češtinu a o dramatické nebudu raději mluvit,ty lejno z trumpetolatríny!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
 36. 19:20
  Le pardon....gramatiku!

  OdpovědětSmazat
 37. Já tyhle nácviky na Majdan nemám rád.

  OdpovědětSmazat
 38. 19:13 - V San Francisku, pod vladou "demokratu" fungovala ta jejich "demokracie", tak "dobre", ze ted kdyz tam prijedete, tak dostanete 3 mapy !

  V jedne jsou ulice, kde je nebezpeci JEHEL na chodnicich a silnicich po narkomanech a mate tam moznost chytit AIDS.

  V druhe mape jsou zaznamenany ulice , kde se budete brodit ve vykalech po bezdomovcich, az po kotniky !

  Ve treti mape jsou zaznamenany ulice, kde budete zmlacen do bezvedomi, pro vasi penezenku, ktera bude zabavena panem MLATICKOU.

  Mimo to jsou tam obrovske dane a nerovnost mezi temi, co nemaji nic a temi druhymi, co maji vse, je nejvetsi v Americe.

  To zavinily stoupenci Hillary a jeji ideologie.
  (Kdysi to bylo moc zajimave a pekne mesto. Byl jsem tam nekolikrat.) Snad tam znovu budou vladnout lide presidenta Trumpa a bude dobre !

  OdpovědětSmazat
 39. 17:49... Prestan zavidet - ty omylem prirody narozene a upistene podsvice - a priznej si - malost rozhledu a bystrozrakosti...

  Jsi neschopne nemyslici nemehlo a mas zamestnani pouze docasne, a to na zaklade nepotismu.

  Po nasem revolucnim viteztvi Trumpovi agendy ti nakopnem zadnici a poslem na pracak s tim, cemu se zde rika PINK SLIP - termination a tam bude napsano FIRED pro symptom IDIOTISMU !
  Doctor psychologie ze Smichova v.r.

  OdpovědětSmazat
 40. Hahahahahahaha, TVOJE VROZENÁ TĚŽKÁ MENTÁLNÍ RETARDACE A ROZSÁHLÁ PROGRESIVNÍ PARALÝZA UDĚLALA SVOJE....PROTO JSI TADY TY ZDECHLINO RETARDOVANÁ,PROLHANÁ TAK V OBLIBĚ,ŽE JSI TAK VYSMÍVANEJ A VE FINÁLE SMAZANEJ!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  Jen tak dál psychopate nad hrobem!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 41. 20:44
  Achillovou patou každého idiota je jeho hlava,viď ty zombii nad hrobem!!!!!☺☺☺☺☺☺☺
  A jedinej,KDO tady hýká a zvrací,i kdyz je VSEM K SMÍCHU JSI TY,HOVNONULANE!!!!!

  OdpovědětSmazat
 42. 21:36
  Koukám,že na náklady exkurevník a a lháře se zrzavýmu,topnými tupé ti udělali NOVOU LOBOTOMII.....JENŽE ZBYTEČNĚ A JEŠTĚ BLBĚ!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sakra...na náklady kurevníka a lháře se zrzavým tupé..☺

   Smazat
  2. 21:53 - Zde je Centrála - Národní Rada osob s mentálním postižením ČR a.s.. Forma právní subjektivity spolek Cenzoři, s.r.o., nemaží vulgarity, nýbrž "nekorektní vyjádření" na dané téma, skopírované z jiných webů!
   Auditor

   Smazat
 43. (Doufám, pane Dvořáku, že se Vám spolu s odborníky podaří najít nějaký nový modus diskuse. Zhovadilost 80-90% procent zdejších /míním příspěvky pod VŠEMI články/ příspěvků je do nebe volající - a Nové republice v žádném případě neprospívá. Držím palce, i když - upřímně řečeno - nevěřím, že k to mu dojde...)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 21:53 - Zde na NR je Centrála - Národní Rada osob s mentálním postižením ČR a.s.. Forma právní subjektivity spolek Cenzoři, s.r.o., nemaží vulgarity, nýbrž "nekorektní vyjádření" na dané téma, jima skopírované z jiných webů!
   Auditor

   Smazat
 44. Já už jenom roluji stránku, abych přeskočil ty hloupé komentáře bez diakritiky, ničící diskusi normálních lidí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A taky toho dalšího šílence Radosty.

   Smazat
 45. 22:06 - kdyz ti chybi I.Q. tak musis rolovat stranky !
  Neboj ! Zit v tuposti je nejhorsi pouze prvnich 100 let.

  OdpovědětSmazat
 46. Jakym pravem vy SLABOMYSLNI HURVINCI, kritizujete moje prispevky, kdyz je to cisty preklad nejlepsich a nejvlivnejsich lidi Ameriky !

  Nemate pravo na kritiku, kdyz sami nejste schopni prinest kontribuci na myslenkovy VZESTUP naroda.

  Jste k nicemu a majitele medii si toho vsimnou, coz je pouze otazka casu.

  Moje ciste krestanske srdce vam koupi rohlik, jak vas uvidim na lavicce pred Wilsonakem.
  A ted jdu poslouchat Seana Hannity, abych vam jeho recmi zkazil naladu.

  OdpovědětSmazat
 47. Jdi do PRDELE ty starej tupej sráči!

  OdpovědětSmazat
 48. 22:53 - nepropadej panice a pesimismu ty zoufale podsvice a nevriskej ve strachu ! JA SE VRATIM !

  OdpovědětSmazat
 49. Zde zmizelo 20 prispevku !
  Cenzore jdu se pomodlit, aby jsi dostal zachvat MALARIE !
  (A aby jsi mel pokadene schody ! Az budes utikat do kadibudky.)

  OdpovědětSmazat
 50. Jen technickou poznámku:

  I když si soudružka Procházková již téměř zasloužila odpuštění hříchů proti socialismu a míru, svým NEÚNAVNÝM bojem za návrat našich předlistopadových výdobytků, tak na dva její potomky se odpuštění vztahovat nebude, samozřejmě.

  Ano, mám na mysli oba nemanželské potomky, které s. Procházková zplodila s L. Vaculíkem, tím ZARYTÝM havlistou a agentem CIA.
  Je jasné jako Kremelské Slunko, že ŽÁDNÝ potomek takového samozvance a zaprodance nebude připuštěn ke studiu na střední škole: Nebudeme si přece hřát hady na prsou, nebudeme za naše, za dělnické peníze vzdělávat potenciální zrádce dělnické třídy, že.
  Takže tak.

  Čest a Nazdar!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 51. Snad nebudu příliš mimo téma, ale mně osobně velmi vadí, že k útokům proti našemu panu prezidentovi Miloši Zemanovi se českou Kavárnou nechal naverbovat (jak se proslýchá) i pan Pavel Kohout. Panu Kohoutovi přeji hodně zdraví v jeho vysokém věku. On jakožto přítel (nebo spíš "přítel"?) Miloše Zemana se s manželkou Jelenou nechali naším panem prezidentem celý den hostit v Novém Veselí, v roce 2012. Avšak v posledních měsících Pavel Kohout (ze svého vídeňského sídla?) uveřejnil na internetu už sedm ošklivě útočných článků proti panu prezidentovi, v článcích se autor PK chytá kdejaké záminky. PK se ze svého důchodového (vídeňského?)sídla podivuje, že mu prezident republiky na jeho kavárenské polobláboly neodpovídá. Mluví i o svých dětech, napočítal jsem jich šest(?), přičemž čtyři z nich zřejmě sídlí v zahraničí. Pane P. Kohoute, uvědomujete si vůbec, jak obrovsky má Miloš Zeman nabitý svůj pracovní program? Na rozdíl od Vás - třebaže Vaše datum narození respektuji. Víte co, pane Kohoute, nebuďte slouhou pražské či české Kavárny v jejích intrikách, naopak udělejte si výlet do některého českého kraje a konkrétního města, až tam bude náš pan prezident Miloš Zeman na náměstí debatovat s občany. Tam pak můžete své kritické podněty vyslovit a pan prezident Vám rád veřejně odpoví. (Jste Vy vůbec občanem České republiky?) Takže, pane Kohoute, poťouchlosti Vašich sedmi protizemanovských článků v dresu Kavárny Vám netřeba, tím totiž jenom kazíte Váš kredit.
  S pozdravem Václav Urbánek z Prahy

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:38

   Pane Urbánku,

   ze sedmi článků, o kterých mluvíte (kde jsou?), jsem našel jeden:
   https://echo24.cz/a/Svfgp/vazeny-pane-prezidente-milosi

   Týká se Zdeňka Ondráčka a nepřipadá mi zrovna poťouchlý.
   Můžete, prosím, ty poťouchlosti blíže popsat?
   Doufám, že nezastáváte názor, že Miloš Zeman je nekritizovatelný.

   Smazat
  2. Pane Kopecký, k těm sedmi článkům jsem se dostal spíše náhodou či zkusmo, zkuste to prosím přes vyhledávač. Je jich opravdu sedm, sám pan Pavel Kohout uvádí, že po sedmi (magická cifra 7) si zařadí odpočinek. Vy mě kapku chytáte za slovo, netvrdím, že VŠECHNY věty těch článků jsou nutně poťouchlé, ale celkově protizemanovské zaměření z nich čiší. Kavárna vede tažení proti prezidentu republiky, svobodně zvolenému národem. Svůj předchozí příspěvek upřesňuji v tom smyslu, že manželé Kohoutovi zřejmě už nepobývají ve Vídni, ale v ČR na Sázavě.
   Václav Urbánek

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.