Reklama

úterý 10. dubna 2018

Rakousko se obrací na Východ

Jaroslav Loudil
10. 4. 2018
Rakouská státní - "superdelegace" - v Pekingu uzavřela obchodní dohody za 1,5 mld. USD . Během jednání Čína - Rakousko panovala výtečná atmosféra, oba státy uzavřely - "Strategické partnerství". Rakouská ministryně zahraničí Kneislová prohlásila , že končí - "euroatlantický model světa" a přichází nový - "europacifický".


Jinými slovy oznámila, že Rakousko dnes jasně vidí, že : "Starému brachovi za oceánem se už notně podlamují kolena a budoucnost je nutné vidět v Pekingu místo ve Washingtonu". Rakousko se tak postavilo na stranu realistů, kteří dokáží vidět věci jasně . Stalo se pragmatickým o moderním. Zatuchlá velmoc ze oceánem už dnes skutečně nemá co nabídnout. Snad jen záměrné vyprovokování Třetí světové války díky svým gigantickým vojenským výdajům 800 mld. USD ročně , tedy 40 % celosvětových. 4 % obyvatel světa /USA/ vydávají na přípravu války 40 % světových výdajů. Fuj. Z toho se zvedá žaludek.

https://www.youtube.com/watch?v=HRcel59mccU
https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/miliardovy-byznys-i-panda-rakousti-politici-dobyvaji-cinu_475067.html

61 komentářů :

 1. Loudile, kolik ti Číňani a Rusáci platí za tyhle pitomoučké propagandistické cancy? Nebo jsi jen užitečný idiot a děláš to zdarma?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rakousku chybí upřímný šmejd jako Špidla, který vyrábí dluhy, protože zdroje jsou. Za dluhy Rockefelllller dává posty a místo mzdy a důchodu nabízí každý měsíc, výhru ve Sportce.

   Smazat
  2. Rakousko vidí dopředu a bude se z toho mít dobře. Ne tak jako česká pravice, která bojuje za zájmy USA a dělá vše proti svým voličům.

   Smazat
  3. 1:15 - Která strana dělá vše proti svým voličům? Podle mě se zatím všechny chovají stejně jako před volbama. Že by nějaká strana od voleb otočila svoje názory jsem nezaznamenal.

   Smazat
  4. Je na čase,abychom z Moravy začali místo do Prahy,jezdit do Vídně,protože Praha není ČR a pražáci nejsou češi,Vídeň je nám blíže než američan či germán....

   Smazat
  5. tonicekkopr 11. dubna 2018 9:16

   Pokud se naučíte kvalitně stavět a opravovat silnice, nic tomu nebude bránit...

   Smazat
  6. tonicekkopr 11.dubna 2018 9:16

   Morava byla za Rakouska po staletí spravována direct z Vídně.Z železniční mapy je to vidět.Hlavní trať byla ze Lvova do Wiener Nord
   (dnešní Přerov-Břeclav) a ostatní odbočky (Brno, Olomouc) byly trati druhého řádu. V Čechách pak kolínský most přes Labe byl dřevěný (myslím, že se časem zřítil).Československo už se rozdělilo, a ve vedlejším článku trefně poznamenává Jan
   Keller, že možná uprostřed běsnění ze strachu, aby se nevrátil rok 1948 přijdeme o něco z roku 1918.

   Smazat
 2. Z toho se Švorcenberci a Kalousci osypou.

  OdpovědětSmazat
 3. Rakousko se nebojí "táhnout" na Východ a do Číny. Pro zemi dělají výhodné obchody. Jenom naši politici jsou tak zavrtaný v EU-USA zadku, že je výhodné obchody s jinou zemi ani nenapadnou, nebo je rovnou zavrhnou jako nedemokratické. Žádná budoucí vize. Vidí z bídou jen na konec svého volebního období plného hádek, lží a lstivosti. Šance na změnu se vytrácí.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. S Ruskem a Čínou se obchodovalo již v době, kdy v Rakousku řešili večeři. Obchody skončily teprve po nástupu Schwarzenberské kliky na Hrad.A trvaly 60 let, kdežto zpráva píše o samém počátku, to není totéž.

   Smazat
 4. Pro Rakousko to dává smysl. Je to země bankovnictví a turismu. A zatímco se světové finanční centrum přesouvá do Šanghaje, Čínští turisté už nyní živí Prahu a Vídeň

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tomu na tý fotce vpravo už se šikměj oči!:)) Každá žlutá opice má mít tohle na krku. A zahodit klíče! - https://www.dhm.de/fileadmin/medien/lemo/images/ba008251.jpg

   Smazat
  2. 8:13
   To je dvoje fotka z archivu FBI, ty F73??!!!!☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 8:30 Víš co to vůbec je za zkratku, rudoprde? 73-letej frustrát! Čili F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

   Smazat
  4. 8:30 A tu je tvý foto! Z archivu KGB! - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   ☺☺☺☺☺

   Smazat
  5. Ano,...je na čase,když zde přesunuly z Německa proti vůli občanů americký Amazon,aby byla zdravá konkurence,zřídit zde Chinazon...Babiš brzy prodá Agrofert číňanům,aby se konečně ta demokratická opozice do.rala blahem,akorát se to přejmenuje na Chinafert,nebude potřeba vymýšlet nové pojmenování za miliony,budou mít konečně od Babiše klid a my zase od Prahy a nebudeme muset řešit sluníčkáře.héééérečky a uzeranty.....a Čapí hnízdo bude sloužit,jako Čínská rezidence Chinafertu.......vol.vé....

   Smazat
 5. A zase se na Novou Republiku vplížil podlý agent nepřítele!
  Ano, můj ryze internacionálně-vlastenecký levicový příspěvek z 23:40 je pryč, vinou globalististických elit, vlastizrádných kavárníků, či přímo kmenových agentů CIA a Mossadu.
  Ale jak známo, i kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci, rudý prapor se srpem a klidem zavlaje.
  Prostě znovu vkládám svůj příspěvek, v naději, že soudruzi z redakce NR agenta odhalí a na místě potrestají:

  Jen klid, drazí soudruzi! Rakušáci nikdy, zdůrazňuji NIKDY, nebudou pro naše čínské soudruhy tak důležitými partnery jako my Češi a Rusové.
  Ano, i kdyby se Rakušáci třeba rozkrájeli, tak zůstanou (rozkrájenými) Němčoury; Slovani se z nich nestanou ani opakovanými transfůzemi naší čisté árijské slovanské krve.

  Navíc: Který rakušácký prezident prohlásí před celým svým němčourským národem, ZARYTĚ vyznávajícím evropské hodnoty, že jezdí do ČLR učit se, jak stabilizovat společnost prostřednictvím tanků a veřejných humánních poprav?
  No jistě žádný; protože žádný rakušácký prezident nesahá našemu Milošovi ani po palec u nohy (myslím ten ZDRAVÝ Milošův palec, samozřejmě).
  Nadto: Krteček je náš český; a co jiného hodnotného mohou Rakušáci čínským soudruhům nabídnout? Nic mne nenapadá, a i kdyby napadlo, tak se snadno ubráním, díky svému bojovému výcviku.

  Prostě: Soudruh Si Ťin-pching, generální tajemník Ústředního výboru KSČ, doživotní prezident a předseda Ústřední vojenské komise, nás Čechy a Rusy nezradí kvůli rakušáckým servilním úsměvům a NULOVÉ praktické nabídce.

  „Z východu světlo, z Východu svoboda!“

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No pane jo. Soudruhu, ten matroš si vaříš sám, nebo to někde kupuješ?

   Smazat
  2. 0:40 Myslím,že sis mohl ušetřit dva dny usilovné práce a tento příspěvek vypustit. Ono by se vůbec, ale vůbec nic nestalo.

   Smazat
  3. 5:39 To nemůže. Páníček mu obojek nepovolí, jidášský groš si musí zasloužit.

   Smazat
  4. Zase kecáš služebníčku zla 8:12. Ale je to slabota, jidášský groš si musíš lépe zasloužit.

   Smazat
  5. 8:20 A komu bych tak asi sloužil (kdo by mi zaplatil), když loutkovodci těhle parazitů držej globálkasu?:)

   Smazat
  6. Tady 8:30:
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/1568-prezidente-zemane-usa-vyhlasily-v-cr-granty-na-cenzuru-nova-totalita-protektorat-zde-je-dukaz-z-americke-ambasady
   Můžeš do chléva k radostovi.

   Smazat
  7. Radosto, kdyby blbost kvetla tak ty už jsi obalenej jako jabloň v máji. Nechápeš že jsi tady všem jenom pro smích ? Normálně bych ti ale řekl vypadni, zdržuješ.

   Slávek

   Smazat
 6. Jednostrane obchodni a prumyslove smlouvy zvyhodnujici CINU - president Trump kritizoval, nekolikrat uz ve volebni kampani !
  Na ocel a hlinik byl ted uvalen tarif a zamestnancum v tomto prumyslu se ulevilo !

  Cina ted ma za partnera Rakusany a dostane za odmenu vsechen strudl co bude potrebovat.
  (Mam radej Viden , nez Prahu, tak se mi to take libi.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě vaši američtí soudruzi kapitalisté nejvíce pomáhali vytvořit Čínu ve stávající ekonomické velikosti. To oni tam začali přemisťovat jednu fabriku za druhou a tím pomohli Číňanům do sedla.
   A dnes se všichni diví, že je Čína největším americkým věřitelem a začíná dělat problémy?
   Sami si za ně můžete. A evropští kormidelníci to dorazili. Za posledních sto let jste posrali doslova vše, na co jste sáhli.

   Smazat
  2. Mluvíš mi z duše,...aspoň se zbavíme černokněžníka,na kterého je v Rakosku asi 333 žalob,nemusí ani pro něho létat letadlem,my jim ho tam přes noc dovezeme sami a ještě tam přihodíme ty jeho kumpány,podle toho,kolik bude místa....

   Smazat
 7. Mohokrat me velmi udivilo , jak hluboce nemate radi Ameriku, aniz by jste meli nejake opodstatnene duvody, jine nez zavist.

  -------------------------------------------------------

  Byli to globaliste , kteri z Ciny udelali velmoc a Americane z prumyslu , ktery se stehoval do Ciny za levnou pracovni silou, tomu rikali
  OUTSOURCING !

  Ted se stehuji zpet a to velmi rychle.

  President Trump rekl americkym firmam , ze pro ne prosadi takove dane, ze napr. oplatek z jine zeme od americke firmy , ktery se jmenuje OREO, bude nedostupny v Americe.

  Cinane ustupuji pozadavkum presidenta Trumpa a Cina hleda nove odbytiste, jejich vyrobku - a v Americe je mene cinskeho zbozi.

  To prijde do Ceska a Rakouska. Takze jdete tam, kde my jsme byli a nelibilo se nam to !

  NEZAPOMENTE prskat nadavky na Ameriku a na pisatele techto radku, abych vedel, ze jsem mezi vami !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co to zase Honolulu blábolíš. Vždyť ti Vaši požírači hambáčů nejsou schopni již nic dělat. V podstatě 99% všech vědeckých pracovníků a těch co tam ještě pracují jsou cizinci. Za ty doláče co si tam natisknete už doma nic nevybudujete. Nenadáváme na Vás zblblé američany ale na 1% těch Vašich zdegenerovaných zvrhlých parazitů co už stratily pojem o lidskosti a ty svým způsobem parazitického myšlení se jich zastáváš. Ty že jsi katolík a znalec Bible? Máš hodně knih a víš hovno co je v nich. Lidskost, morálka a skromnost jsou podle tebe blbosti. Je patrné že žiješ bez rodiny.

   Smazat
 8. From nick honolulu to nick RADOSTA !
  Presto, ze me desite a v mnoha vecech s vami silne nesouhlasim ,- TAK VAS POMAZUJI ZA KRALE na Nove Rep. !

  Vy mate tak jedovate pero a srandovni, ze je to strasidelne. Vy ve sve ironii, pouzivate rethoriku tech nejzazranejsi komousu z 50-tych a 60-tych let, z kterych jsem mel hruzu.
  To byl ten NEJHORSI system v dejinach lidstva.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu kecas -tohle pred Panem neomluvis ale vy katolici jste to nejvetsi svinstvo na zemekouli to je ten NEJHORSI system Panu Jezisovi je z vas spatne .nick atheista

   Smazat
  2. H-lulu máš pravděpodobně osobní zkušenost s nejhorším systémem v dějinách (nejen lidstva) z 50-tých let.Museli ti hrozně ublížit a byl jsi teprve kojenec.Psychické trauma z dětství tak způsobilo tvou invliditu.Nebuď smutný,jsme s tebou, drahý Homo-lulu.

   Smazat
 9. oprava 1:48 - POVAZUJI !
  (Pisi rychle, delam chyby.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdyby byl Krist tak vyčůraný jako ty Honolulu tak odešel do JUSEJ a užíval si hambáče a kolu.

   Smazat
 10. Atheisto, 2:33 !
  Krist neni zodpovedny za chyby cirkve ! Krist je svym snazenim v jeho zivote - nasim navigatorem na rozbourenem mori zivota - (a socialnim reformatorem !)
  Ty jsi pod jeho vlivem take, atheisto !
  (I kdyz vase "more" je bublava hnojuvka.)

  A vsude tam kde mel Krist vliv na mysleni cloveka, tak je materialne daleko lepe nez tam, kde vliv nema a nemel ! Porovnej treba Evropu a Asii. Nebo Rusko a Pakistan. (Ale co te to napadlo, tak prudka zmena v thematu ?)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. honolulu sam vis ze byly hroznejsi systemi nez 50-60 let.Jiste bylo to hrozny ale chtel bys zit treba v dobe kdyz se napichovalo na kul, nebo v dobe kdyz jsi byl mucen jenom za to ze jsi neveril v pana boha
   nick atheista

   Smazat
 11. 23.38. Tak proč se všichni klání Číně na západě .

  OdpovědětSmazat
 12. Rakousko se obrací na Východ...

  ...kurva, a kavárna nic?! Žádné červené karty, žádné demonstrace?
  Tady se nám odehrává drama přímo za humny a my se o tom ani nedovíme. Rakouské elity nám táhnou zemi přímo do náruče čínských komunistů a Báře Štěpánové je to fuk? A co Svěrák, nebo Hřebejk?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ale jdi, Rakousko se nikam neobrací. To jen pan Loudil zas trošku fantazíruje. No, snad se z toho vyspí.

   Smazat
  2. 5,35
   Ale my zřejmě ano. Jinak si potom nelze vysvětlit hysterickou reakci naší kulturní fronty na návštěvu čínského prezidenta v Praze a následnou návštěvu Zemana v Číně.
   A že si Rakušané odvážejí domů větší kufr peněz v podobě uzavřených kontraktů? Ono je to o tom, co můžeme Číňanům nabídnout my a Rakušané. Doby, kdy tam znali jenom bambus a železo si tavili v každé vesnici jsou dávno pryč. Dnes Číňané už létají do vesmíru a začínají dotahovat na ty nejlepší z nejlepších.

   Smazat
 13. Na pobaveni a na ZASMANI, POUZE ! Jaka je to sranda - kdyz mocnosti nezname dopusti - tak vse je mozne a i motika spusti a policati maji poplach.
  PRO ATHEISTY ! Na pobaveni a zasmani !
  E 9th St. a Superior v Clevelandu (Ohio) je kostel a tam plakal illegalni immigrant z Mexica.

  Ze zamestani ho propustili, pobyt mu zamitli, zena mu utekla s kamaradem a jeho 10 let stare auto prestavalo jezdit a na opravu nemel. Chlap uplne na dne.

  Kdyz vysel z kostela, tak uhybal velke opancerovane dodavce u ktere se otevreli dvere a k noham mu spadl bankovni pytel s penezi - a v nem 3/4 Millionu.

  Mexican okamzite vedel, ze mu to "poslala" sv. Panna Marie a pytel zbalil a jel domu, pocitat penize.

  3 dny pocital penize a nemohl se dopocitat kolik ma. Ve stejne dobe policie jezdila po Clevelandu a hledala ztraceny pytel penez.

  Vpadli i k nam do uradu a my nevedeli proc ! Dorvali nas jako pacholky od krav a hledali pytel penez. Proc u nas jsme nevedeli.

  Za 3 dny Mexican sel k Fordovi ! Vybral si Pick-up (nakladak) a vysypal na stul penize v hotovosti. A uz ho meli.

  U soudu se moc rozciloval, ze ty penize jsou jeho, ze mu to dala Panna Marie a nadaval policajtum -
  ze kradou ! - JEHO PENIZE !

  Soud zabavil Mexicanovi penize , ale nechal mu koupeneho Forda , kdyz se vrati domu do Mexica, ze je uplne blby, ze by to poskodilo mesto a tim je neviny !

  My jsme v Clevelandu slzeli smichem.
  Pouceni ! CESTY BOZI JSOU NEVYSPITATELNE !
  (Kousek od kostela je Federalni Banka. Jedna ze 6 nejvetsich v Americe. Vsichni vedeli ze to byla chyba posadky v dodavce.)
  Zazitek na zamysleni pro Atheisty.

  OdpovědětSmazat
 14. 4:37 - nechtel , ale bylo by to mene nebezpecne nez v SSSR mezi lety 1918-1938. Pokracovani jindy, musim koncit ahoj.

  OdpovědětSmazat
 15. Rakousko jedná racionálně, z hlediska svých vlastních zájmů. To je u suverénních zemí obvyklý jev.

  OdpovědětSmazat
 16. Je třeba se spojit s kýmkoliv proti bruselské diktatuře -likvidátoru hrobníku evropské civilizace...Kdo to nechápe?????????????
  V Rakousku žiju-mění se v Istambul,projedte se metrem,podívejte se na mládež nenajdete školáky čistého rakouského vzhledu....muslim muslim ,černoch

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A s kým by ses, prosím tě chtěl spojovat ?! 7:54

   S tím stádem poslušných a disciplinovaných ovcí,
   které obývají Německo ?!
   HLAVNÍ
   je vlastenectví, národní identita,být hrdý na svou vlast.
   A tohle najdeš jenom v Maďarsku.
   Ti ostatní, kterým vévodí ve své podlézavosti ČR, jsou zalezlí hluboko v bruselské, nebo americké zadnici,
   tak zklidni hormony.

   Smazat
 17. Mnozí už si všimli (mj. Ilona Švihlíková, která stála u začátku projektu), že se Nová republika stala žumpou. Anonymita k tomu připívá významnou měrou.

  ------

  K tématu článku samotného:
  Nadpis je naprosto idiotský: Rakousko se neobrací na Východ. Zůstává prostě otevřené.
  V Číně působí 900 rakouských firem.
  Letos končící president hospodářské komory Christoph Leitl aktuální situaci shrnul lapidárně: Čína nechce obchodní válku s USA.

  K redakci: umístit pod titulek fotografii bývalého rakouského presidenta namísto toho současného svědčí buďto o ignorantství nebo o zoufalé lenosti.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Proč se v té žumpě tak angažujete ?

   Smazat
  2. Jan Kopecký Tak proč sem chodíte? Jestli si myslíte že jste hrdina s napsaným jménem to nejste.

   Smazat
  3. Z mého pohledu
   tady většina komentátorů pouze upouští páru, tím se trochu zbavují své frustrace, že je vlastně už nikdo nepotřebuje, protože jsou staří, v důchodu. (hřičák a spol.)
   Jednodušší je to pouze tím, že se k diskuzi nemusejí všichni přihlašovat - zatím.
   PŘESTO
   se Jan Kopecký vůbec nemusí jmenovat Jan Kopecký, protože založit emailové konto si může i Ferda Mravenec.
   A jestli ta "žumpa" Kopeckému natolik vadí,tak přece může excelovat na novinkách,
   nebo v aktuálně cz, kde najde neanonymní žumpu v té koncentrované podobě.

   Smazat
 18. Západ se musí vzpamatovat a poctivě jednat s RF i ČLR, jinak dopad jak Sovětský svaz. Proč SS chtějí Severní Koreu, je tam jeden z největších dolů na lithium a další vzácné zeminy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je jasný, chtěj to tam zprivatizovat, aby soudruh Kim neměl kam umístit různé politické dobrodruhy v jejich hanebném žoldu! NEPROJDOU!

   Smazat
 19. Další ODPORNÝ zločin havlistů a kavárníků!

  Drazí soudruzi, jak víme, všechno souvisí se vším (V. I. Lenin). A dnešní BOLESTNÁ zpráva souvisí s výše uvedeným článkem s. Loudila jak bída s kapitalismem a demokracií:
  Soudružka Krnda Krnáčová, dlouholetá podřízená našeho milovaného národního Vůdce Babiše, oznámila v slzách, že v příštím volebním období již nepovede naši Matičku stověžatou k dalšímu netušenému rozvoji. Prostě ji uštvaly ZVÍŘECKÉ útoky havlistů a kavárníků …
  My komunisti a putinisti cítíme jen smutek a hnus.

  Připomeňme si fakta: Pravicoví samozvanci a zaprodanci s. K. Krnáčovou napadali za všechno možné i nemožné, ale ZCELA NEJHORŠÍ byly útoky, spojené s organizačním zabezpečením převzácné návštěvy soudruha Si Ťin-pchinga, generálního tajemníka Ústředního výboru KSČ, doživotního prezidenta a předsedy Ústřední vojenské komise.
  Ano, s. K. Krnáčová se velkou měrou zasloužila o zdárný průběh oné radostné a slavné návštěvy: Provokační „tibetské vlajky“ (takový nesmysl – copak provincie ČLR mají vlastní vlajky?) byly rychle odstraněny soudruhy z Policie ČR, provokatéři z řad elity dostali přes své nevymáchané huby od čínských soudruhů (naši soudruzi policisté výkony trestů bedlivě sledovali – jako poučení a inspiraci), a byl klid.
  Tedy: MOHL být klid, nebýt Euroameričanů, našich dědičných nepřátel, a jejich domácích přisluhovačů. Mohl být klid, kdybychom již byli zbaveni okovů EU a jařma NATO, kdyby elity již kopaly výkopy či (lépe) uran pro mírové potřeby Ruské federace.
  Jenže tak daleko vpřed ještě nejsme, Leninu žel, takže elity měly volnou cestu k podlým útokům na soudružku primátorku – a její dnešní rezignace je toho přesmutným důsledkem.

  Leč nevěšme hlavy ani sebe, soudruzi! Každý z nás je nahraditelný, jako mravenec v mraveništi. S. Krnáčová umdlela, jiný soudruh ji nahradí, soudruh z ANO či naší Strany, ono je to jedno, když jdeme stejnou cestou pod stejnými prapory.
  Ano, i kdybychom padli všici, vstanou noví bojovníci, ruský prapor zavlaje vedle čínského, v našich ulicích, na našem Pražském kremlu!
  Sláva a Urááá!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 20. Z radosty má husí kůži i takový magor honolulu, který se rád hádá, jak sám napsal. A to už je co říct, a tak to vypadá, že na NR bude brzy vstup pouze s blicími sáčky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:27 - mezi oběma zmíněnými idioty není naprosto žádný rozdíl: dva provokatéři bez špetky talentu a s notnou dávkou samolibosti a žvanivosti.
   Proč se jimi vůbec zabývat - a ne raději článkem, pokud za něco stojí?

   Kokotko

   Smazat
  2. Jen ho nechte, kdo si hraje, nezlobí. Radosta si jen hraje na "komunisti a putinisti". Je v tom stejně ubohý a "přesvědčivý", jako když si politici DemoBloku hrají na obránce demokracie.

   Smazat
 21. Pane Radosta Váš vývoj jde tím správným směrem. Je jen otázka času kdy na znamení změny začnete cinkat klíčema a vyzvete studenty k hromadné protestní sebevraždě.

  OdpovědětSmazat
 22. Kapitál na černo má také namířeno z Česka do Číny, ale to se nesmí říkat - neb stále se spíš udržuje v podvědfomí občánku, že jde o zemi socialistickou a tedy sotva rozvojovou. Kéž by občané v Česku už konečně dostali svůj rozum a poučili se, když ne už v Číně či Rusku, tak aspoň v Rakousko z NEUTRALITY. Nezdá se, že by na tom až tak prodělávala. Jenže pošta rozum nevozí a ani na ALSA cz. není k mání. Takže raději v NATO a
  my rozvojovou zemí - než obráceně.
  Zatím studenti klíčemi necinkají a nevím proč - snad neslyší ten mohutnějící hlas svých otců "proč jsem já blbec v tom 1989 těmi klíčemi cinkal" a často doplněno "zlatý komunismus a zas...ný kapitalismus". Ale ne studenti cinkají proti slevě na svoji dopravu do škol, ale hlavně proti svým dědům, aby neměli slevy na vlaky či autobusy oni! V Česku nic nového, omladina je vychovávána jako za nacistů a je jen otázkou doby, kdy budou žádat likvidaci těch tělem, myslí či věkem neschopných, co na ně a za ně nevydělávají many.

  OdpovědětSmazat
 23. Za zblblou omladinu můžou jejích vlastní rodiče a prarodiče. Umetali jim cestičky, dávali štědré kapesné aby nestrádali. Nenaučili je zodpovědnost, myslet a číst mezi řádky a tak všemu omladina věří, hlavně když to jde ze Západu a USA, to jsou zaručeně pravdivé zprávy a je to cool. Myslet a používat vlastní rozum není potřeba.

  OdpovědětSmazat
 24. from honolulu to Radosta !
  Kokotko 9:30 napsal, ze jsem stejny IDIOT jako Vy.
  Povazuji prirovnani k vam za lichotku Vy cesky
  Honore de Balzacu ..On napsal LIDSKOU COMEDII , vy ji popisujete take, a to s jeho lehkosti.
  POKRACUJTE dal !

  OdpovědětSmazat
 25. Radosto, Cesi vam nikdy nezapomenou, kdyz je v necem prevysujete, aniz by jste si to uvedomoval.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:34 Jediné, v čem se dá "převyšovat, aniž by si to člověk uvědomoval", je blbost. Čím větší blbec, tím méně je schopen si to uvědomit. Máte pravdu, Radostu jste vystihl dobře. Normální Čechy převyšuje v blbosti o tolik, že se to nedá zapomenout.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.