Reklama

sobota 14. dubna 2018

Reakce V. Putina na útok USA proti Sýrii

Alexandr Jakovenko
14. 4. 2018, P. Ďoubalík

Reakce V. Putina na útok USA a spojenců proti Sýrii. Velvyslanec RF ve Velké Británii Alexandr Jakovenko tlumočí postoj ruského prezidenta. Video - titulky
překlad a titulky: Ďouba NR


40 komentářů :

 1. https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/469187-skripalovi-nebyli-podle-rusu-otraveni-novicokem.html

  Lavrov v sobotu řekl, že to, že se oba uzdravují, znamená, že zřejmě nebyla použita látka A-234. Ta by je podle Lavrova musela zabít.

  Rusové tvrdí, že šlo o látku BZ
  Lavrov dále řekl, že podle analýz provedených v jedné švýcarské laboratoři, která pracuje pro Organizaci pro zákaz chemických zbraní (OPCW), bylo ze vzorků odebraných v Salisbury zjištěno, že byla použita toxická psychoaktivní látka označovaná jako BZ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. FOKUS optik, diskutéři,Vy se snad proberete a pochopíte, jde pouze a jenom o prachy>směr>PRAHA!

   FOKUS optike
   Shop FOKUS optik klub Mapa stránek
   FOKUS optik na Facebooku

   Kontakty:

   FOKUS optik a.s.
   Třeboradická 1110/51
   182 00 Praha 8

   IČ: 25639854
   DIČ: CZ25639854

   Tel.: +420 296 119 111
   Fax: +420 296 119 119
   E-mail: info@fokusoptik.cz

   Kontaktní formulář


   Naši partneři

   O2 extra výhody
   Život dětem
   Dejmě dětem šanciNadace prof. VejdovskéhoSwitchCrown premium
   FOKUS optik a.s.
   Třeboradická 1110/51
   182 00 Praha 8 IČ: 25639854
   DIČ: CZ25639854 Tel.: +420 296 119 111
   Fax: +420 296 119 119 E-mail: info@fokusoptik.cz

   Počet zobrazení za dnešek + 6 předchozích dní
   444,652

   Počet zobrazení do 31. 3. 2018

   56 564 342

   Smazat
 2. Ďoubalíku to je zase nějaká blamáž Mosfilmu?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neni to žadný Mosfilm,
   prý vysvětluji strejdovi Putinovi jeho generálové,že rakety nelze zadržet jakýmisi papírY Z MEZINÁRODNICH SMLUV a je docela možné že ho dali má do vězeni a tam mu to zdůraznuji jako za Jelcyna,nebot je divné,že se neozývá sám už dost dlouho a posilá papíry!

   Tak co diskutéři neni to podivné?

   Smazat
 3. Je to všechno na hovno. Američané, potažmo zbytek západu a bohužel, nás nevyjímaje, se rozhodli zahájit válku s Ruskem. Tady už je úplně jedno, jestli se bude jednat v OSN, nebo se něco bude vyšetřovat. Západ už se rozhodl. Neptejme se zda, ale kdy. Jandové, můžete se těšit. Co nevidět poznáte na vlastní kůži, jak vypadá válka.
  Konečně se dočkáte!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už tu válku s Ruskem neustále předvídáte co je Nová republika Novou republikou, tzn 5 let. A furt nic. Baví vás to? Vzrušuje vás to nějak?

   Smazat
  2. No tak - Hricák, ten se přímo třese, jak se nemůže dočkat, až mu budou lítat na palici nějaké bomby. Hlavně aby to všem těm magorům rozbilo jejich počítače.Nemohli by psát o válce, a to by je zničilo dřív, než ty bomby. Jsou to ubožáci. Bez válečného zavřeštění každý den, by nemohli usnout.

   Smazat
  3. 20:12- ona se ta válka setsakramentsky za těch 5 let přiblížila. Jen vy jste stále omezený, omezený, omezený a omezený ...

   Smazat
  4. Válka s Ruskem nikdy neskončila, jen se s nástupem Putina Rusko znovu začalo bránit.

   Smazat
  5. No tak vy válečníku od počítače - ta válka už se setsakramentsky přibližuje asi deset let - ne pět. Dřív, když nebyly na internetu ty idiotské články a ještě idiotštější diskuze, se nám to tak nezdálo. Každý den zasraný blábol o válce - dokud se blábolilo o Drahošovi, byly všechny články a žvejkárny plný Drahoše, a neblábolilo se o válce. Nebo Čapí hnízdo -to taky vyplnilo jeden čas všechen mediální prostor pro žvanění. Nebo strejda Brady. Nebo Skřípalovi s tou otravou. Válčení rozfoukávají mediální šmejdi - neměli by o čem psát. Kdyby se nepsalo o válce, o čem by se psalo? Nic mně nenapadá. A to si myslím, když ještě nemáme vládu, a od těch tragických voleb se všichni ti darebáci, kteří o nás rozhodují, jen a jen hádají, to pro nás znamená neustálý strach - co když se vlády chopí nějaká zasraná smečka, a zas budou lidi bez práce??? Třeba - práce nebyla deset let! Deset let, které pro spoustu lidí bylo sebevražedných. A dál - už několik let se pouští na svobodu vrazi, lotři, a šmejdi, kteří kdysi dostali trest. Pouští se s jinou identitou, všichni závislí na prášcích na deprese, každej poloviční magor - ti jsou nebezpečnější než ta válka, kterou pořád a každý den přežvejkávají media. Přitom - co je nám do toho? Co je nám do Syrie? Proválčili jsme se už u počítačů Lybií, Irákem, Afghanistánem, Ukrajinou, teď zase Syrie - je to jak u blbých na dvorečku. Celej ten zmagořenej svět je jak maškarní bál.Plnej blbců, potvor, a maškar. Vlastně ne bál - maškaráda. Samozřejmě, že kdo má důchod, nemusí se bát, že přijde zase o práci. Takoví můžou dřepět od rána do večera u počítačů a žvejkat ty blbosti. Války se snad dočkáte -přál bych vám to, vždyť byste byl děsně smutnej.

   Smazat
  6. 21.06 co je nam do toho ?Hodne.Kdyby byla valka kdekoliv ,my blbci ,clenove NATO budem posilet svoje decka na frontu.

   Smazat
  7. Na zničení USA dnes opravdu stačí Sev.Korea....toho jsou si američané vědomi a proto dělají ten hunbuk.....s tím nic nenaděláš.....

   Smazat
 4. Putin je komik.Zbabělý komik.Neudělal by nic i kdyby NATO bombardovalo Moskvu :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On vám to opravdu řekl, statečný bojovníku?

   Smazat
  2. A ty jsi sprostej dobytek z novinek.Člověka, který chrání celý svět před válkou nazýváš zbabělcem? Ty a tobě podobní hajzlové by zasloužili veřejně utratit někde na náměstí. Počítače vám narazit na vaše přiblblé palice a vyrazit vám z nich vypatlaný, zlý, perverzní mozek.

   Smazat
  3. Škoda, že jaderný kufřík nemá v ruce udatný velemozek jako vy. Už bysme se nemuseli starat o takové věci, jako je budoucnost nás a našich dětí.

   Smazat
  4. Je to jinak kašpárku,
   Ten napomádovanej "hezoun" si pustil hubu na špacír a plácl cosi o chytrých raketkách. Aby doma neztratil ksicht a jestřábi ho nesežrali zavolal Putinovi, oznámil co bude odstřelovat a jako že teda ruský posice ani náhodou. Puťa dal cunt Assadovi/s tím se počítalo/ aby se beztak již váklou značně zničené cíle evakuovali. Komédia.
   Po netu už běhaj videa, že použití chemie byla opět false flag. Němci a nejen oni od toho dávají ruce pryč.
   U nás se rozuměl zachoval jen Zeman, mladej Klaus a pár dalších.
   Andy s celou vládou, Kalous, Fiala a spol se klasicky "spojenecky " předposrali. Doufám, že jim to volič spočítá.

   Smazat
  5. Tak je asi dobře placenej těma, jejichž zájmy hájí, ne? - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/image02021.jpg

   Smazat
 5. Dopadlo to vše dobře, byť scénář o údajném chemickém útoku byl odporný i trapný zároveň. Ale v dané situaci, kdy velkou většinu světových elit v "první" lize řídí nebo minimálně zásadně ovlivňují nejbohatší rodiny světa, to nemohlo zatím dopadnout lépe. Nebudeme rozebírat "detaily", ale média si jako vždy stejně vytvoří svůj vlastní guláž rádoby ověřených faktů a dle orientace svých vlastníků, ato vč. Čt, budou přesvědčovat veřejnost o své jedině správné pravdě. Proto musím opět říci, v dané chvíli, zaplať pán bůh za Putina i Trumpa! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. I Trumpa ?No to opravdu.Hlavne v Syrii jsou z nej nadseni.A radost ma urcite i Hilary ,prevzal pekne jeji ambice.

   Smazat
 6. Jistě pane minitře a Jistě pane premiére v praxi. Skripal byl ohromná blamáž, tak přišla opět chemie. Ono jim toho moc jiného nezbývá, protože v každé slušné společnosti by byli mnozí z našich západních partnerů "" v kriminále za podporu terorismu a za rozpoutání útočné války - Irák, Lybie, Sýrie .....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No, to je spíš Gladio znovu v praxi.

   Smazat
 7. Poslechněte si vyjádření Stropnického, chvíli jsem měl pocit, že si skočí domů pro khaki a půjde to Asadovi spočítat. Podle intonace a koulení očima se náš ministr rozhodl pro vendetu nožem ala Rambo. Syřani mají štěstí, že na ně pan Stropnický myslí a my bychom zase na něj měli myslet u voleb ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Na toho jsem se vydržel dívat asi 10 vteřin, dýl to fakt nešlo. Kdybych měl soudit národ dle naší politické representace, tak bych musel konstatovat, že máme ten rektální alpinismus a předposranost v genech.
   Oni si snad myslí, že na jejich názor je někdo zvědavý.

   Smazat
  2. Stropnický je borec . Jako ministr obrany daroval Ukraj.armádě vojenské boty aby je hřáli u Debalceva . Vtom kotli jim bylo teplo , ale z opolčencu . Dnes vypadal brunátní a hral roli Českého bojovníka proti zlu . Jenže NATO bombarduje a napadá nezávisle staty . Kdo pomůže Palestincům a napadne Izrael , pane Stropnický ? Palestinské děti jsou střílená jako zvěř . Že by Asad ?

   Smazat
 8. Pysky, pysky, pysky - ale skutek utek! To se už nedá poslouchat!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ať si Trump vychutná svůj triumf . . .

   Smazat
 9. Zajímavé je, že iniciace pochází opět z UK, jako za Blaira blahé paměti a jeho tuových info o ZHN v Iráku.
  Ta anglická blbka si asi neví rady s Brexitem a tak kalí vodu. Se Skřípalama, kteří zázračně přežili novičok \ podle posledního šetření jim zachránila život anglická mlha - to by nevymyslel ani Pepek Vyskoč/ to jaksi nevyšlo, tak tu máme chemii v Sýrii. Anglánama placený bílý přilby jsou tak provařený, že na to může skočit jen intoš Trumpova kalibru,

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz se ozval poslanec britskeho parlament znacne nas.an,ze Tereza misto debat s vlastnim parlamentem naklusala s Trumpem bojovat a na vlastni parlament hodila bobek

   Smazat
 10. No tak to jsem zvědav jak to v OSN dopadne jestli válečné západní zločince obviní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uz to vetsina odmitla.Bombardovani suverenniho statu ,clena OSN je v poradku.Tahle lidska civilizace je k bliti.Palestici zastreleni v Izraeli jsou vsem u pr..le jak by smet.Jdu zvracet.Alain Delon nedavno prohlsil :Nebojim se smrti ,tenhle svet je tak odporny ,ze ho opustim s radosti.

   Smazat
 11. Pro koment o Stropnickém. Lid nevolí Stropnického, nebo ANO, lid volil Babiša.Co na tom že vydal rusáka do USA, nechal vyhostit ruské diplomaty...nejdůležitější je Babiš ukázal na špinavé praktiky a dal vyházet poradkyně a podobné věci- to lidi rádi slyší.O tom se mluví i píše.Média vám vytvoří téma, v pravý čas pustí informaci, kterou budete mít v podvědomí a pak se hodí hlas Babišovi, nebo pirátům, nebo KDU.No jo. Dokud bude nejčtenější Blesk, dokud budou lidi zajímat kdo odhalil ňadro, komu vyfotili kalhotky, tak bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo eFPe, my ale sakra už nějakej ten pátek žijeme v prostředí, ve kterém je nejčtenějším tiskem Blesk. Všichni politici to vědí, ale jen Babiš z toho dokáže těžit?

   Smazat
  2. Anonymní 22:38

   Jaký je rozdíl mezi Bleskem a tzv. seriózními novinami? Zatímco Blesk se zabývá zejména pomluvami tzv. celebrit, tzv. seriózní média šíří pomluvy o lidech a zemích, které nehopsají podle not protektora a režimu. Blesk má za cíl pobavit a nijak se tím netají, tzv. seriózní média šíří páníčkem nadiktovanou propagandu a desinformace, přičemž se to snaží maskovat a tvářit se seriózně.
   Babiš těží především z vlastnictví nakladatelství Mafra, stejně jako např. Bakala z vlastnictví nakladatelství Economia.

   Smazat
 12. A k samotné reakci- je zajímavé, že tyto slova na kameru neřekl sám prezident.Historie ukáže nakolik to bylo správné, nebo jakékoliv- dosaďte si třeba slabošské, nebo prozíravé.Uvidíme co bude následovat. Tipnu si že se zvětší tlak na Rusko. Útok na kurz rublu, a tlak na zejména Bělorusko a Kazachstán, myslím že budou tlačit na jejich odklon ze ruské sféry vlivu.O tom, že budou chtít zmařit nebo zesměšnit MS ve fotbale o tom žádná.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A ja si myslim ,ze se Rusove nedaji.Nejsou to takovi mekkoty jak Cesi.Maji tvrdy trenink.Zatimco my jsme trpeli nedostatkem bananu ,oni se rvali o zivot

   Smazat
 13. https://cz.sputniknews.com/svet/201804147156404-lavrov-putin-macron-syrie-utok/

  OdpovědětSmazat
 14. Postoj ruského prezidenta tlumočí ruský velvyslanec v Británii a vysílá to RT.
  Rozumíte tomu někdo?

  OdpovědětSmazat
 15. Veliký Putin = LENINSKÝ mírotvůrce!

  Proč Veliký Putin nepotopil usácké loďstvo ve Středozemním moři, proč nesestřelil usácká, anglánská, žabožroutská letadla, rozsévající smrt v Syrské arabské republice?
  Protože je LENINSKÝ mírotvůrce.

  Připomeňme si fakta:
  Když USáci potopili Kursk (viz např. http://eduard-456.livejournal.com/538820.html ), Veliký Putin mohl vydat rozkaz potopit jakoukoli usáckou jadernou ponorku nebo letadlovou loď.
  Neučinil tak, protože je LENINSKÝ mírotvůrce.

  Když USáci zapálili Ostankino (27. 8. 2000), Veliký Putin mohl vydat rozkaz zničit nejvyšší budovy v New Yorku, tj. WTC.
  Neučinil tak, protože je LENINSKÝ mírotvůrce.

  Když Poláci lživě obvinili Sovětský svaz a NKVD z humánní likvidace bestiální polské elity v Katyni, Veliký Putin mohl vydat rozkaz zničit polské vládní letadlo plné polských elit.
  Neučinil tak, protože je LENINSKÝ mírotvůrce.

  Když se vlády v Malorusku (nesprávně „Ukrajině“) zmocnili fašističtí banderovci, za pomoci žoldáků NATO a EU, Veliký Putin mohl vydat rozkaz k osvobození Krymu a Donbasu.
  Neučinil tak, protože je LENINSKÝ mírotvůrce.

  A tak dále, a tak podobně.
  Prostě: Veliký Putin je největším žijícím leninistou, o tom žádná. A můžeme klidně směle říci, že pokud Veliký Putin půjde dál stejným směrem a stejnou rychlostí, tak se jednoho krásného dne stane největším leninistou VŠECH DOB, větším leninistou, než byl Veliký Stalin. A to je NEJVĚTŠÍ úspěch, jehož může člověk vůbec dosáhnout.

  Ano, my Češi jsme v podstatě šťastným národem, přes všechnu bídu a hrůzu, kterou právě zakoušíme vinou okupace naší vlasti silami NATO a EU: Jsme šťastným národem, protože žijeme v éře Velikého Putina. Takže opětovné osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace je jen otázkou času.

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám krásní ruští lidé vrátí co nejdříve!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 16. Pane Radosto, ma to byt asi vtipne, ma to asi nekoho presvedcit..ale ono to vase psani postrada hloubku a vaznost a jakysi jemnocit pro namahave objektivizovani...budte rad ze vam takto domlouvam, zaslouzime si lepsiho oponenta..d.lazarov

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.