Reklama

neděle 15. dubna 2018

Roberts: „BZ toxin“ z kauzy Skripal nepochází z Ruska, ale používaly jej USA a Británie

Paul Craig Roberts
15. 4. 2018 blog autora
Jak oznámila švýcarská
chemická laboratoř v městě Spiez, byl Skripal zasažen plynem, nazývaným BZ. Tento plyn nebyl vyroben v Rusku, ale používaly jej USA, Britanie i další státy NATO.

Sergej Skripal, někdejší ruský dvojitý agent a jeho dcera byli otráveni znehybňující látkou, známou jako 3-Quincucnidinyl benzilat, nebo BZ, prohlásil ruský ministr zahraničí Lavrov, když citoval výsledky zkoušky, provedené švýcarskou chemickou laboratoří, jež zkoumala vzorky, předané Londýnem Organizaci pro zákaz chemických zbrani (OPCW).

Švýcarské centrum poslalo své výsledky (OPCV), avšak hlídací pes v OSN se ve své zprávě o švýcarském šetření omezil pouze na to, o jakou látku šlo, ale to nejzajímavější, co švýcarský dokument obsahoval (že tato látka nepochází z Ruska, ale byla používaná v USA a Británii), taktně zamlčel.

Lavrov řekl, že Moskva hodlá položit OPCW otázku, co vedlo k tomu, že právě tato důležitá informace švýcarské laboratoře se v její zprávě neobjevila.

Laboratoř ve švýcarské městě Spiez je mezinárodně uznávanou institucí a patří k pěti centrům, jež jsou oprávněny s OPCW spolupracovat.Vybral a přeložil Lubomír Man

10 komentářů :

 1. Vše je jasné zadlužení nýmandi z usa a jejich „spojenci".

  OdpovědětSmazat
 2. Tak tak, takzvaná 'koalice všehoschopných'. A odpověď OPCW bude určitě zajímavá.

  OdpovědětSmazat
 3. Vypadá to, že je nejvyšší čas, aby experti konečně doložili, že Roberts je odjakživa ruský agent, kterého Putin řídí přes svého poskoka ve Washingtonu, Roberta Muellera.
  Mohli by začít tím, že Roberts odkazuje na ruské zdroje - https://www.rt.com/news/424149-skripal-poisoning-bz-lavrov/

  Ab to bylo tak nějak "highly likely"...

  OdpovědětSmazat
 4. To už je ale fakt na zvraceni... Kdy se kdo Rusku omluví?

  OdpovědětSmazat
 5. PSŮM PSÍ SMRT !

  Co spojuje jména Sergej Viktorovič Skripal, Alexandr Valterovič Litviněnko, Georgi Markov, Stepan Bandera, Lev Rebet, Николай Фёдорович Артамонов?
  Jsou to HNUSNÍ zrádci Slovanstva, míru a pokroku, kteří zemřeli psí smrtí, byvše otrávení agenty CIA a Mossadu.

  Jistě, S. V. Skripal asi ještě žije, ale agenti našich dědičných nepřátel brzy – a úspěšněji - zopakují své travičské dílo, aby mu zabránili v pokorném návratu do Velikého Ruska.
  Ti ostatní výše jmenovaní zrádní psi: Co si uvědomili, v posledních sekundách svého zrádného psího života? Že zrada Strany, Sovětského svazu, Velikého Stalina a Velikého Putina se DĚSNĚ nevyplácí.

  Co spojuje jména Viktor Juščenko, Георгий Сергеевич Околович, Николай Евгеньевич Хохлов, Josip Broz Tito, John Wayne?
  Tito zrádci resp. primitivní antikomunisti přežili pokusy CIA a Mossadu je zlikvidovat, a svést zločin na naše soudruhy z NKVD/KGB/FSB.

  Co spojuje jména Hafizullah Amin a Lev Davidovič Trockij (budiž jeho jméno prokleto a zapomenuto)?
  Oba byli zlikvidováni agenty CIA a Mossadu, a jejich psí smrt Euroameričani svedli na naše ruské/sovětské soudruhy.
  Také zločin hitlerovských fašistů, kteří vylikvidovali polské elity v Katyni (+ dalších lokalitách SSSR), byl našimi dědičnými nepřáteli sveden na naše ruské soudruhy.
  Takový podlý HNUS!

  A kdo, v době těsně po osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Rudou armádou, unesl a zlikvidoval zrádné bělogvardějce a elity-emigranty ze SSSR, drze žijící v předválečné ČSR?
  Nu kdo asi – anglo-sionistické tajné služby, to dá rozum každému komunistovi a putinistovi.

  Stejné anglo-sionistické tajné služby mají na svědomí (přesněji: MĚLY BY na svědomí, kdyby něco takového měly) smrt Jana Masaryka, dobrého soudruha, jdoucího se soudruhem presidentem Benešem vstříc (národnímu) socialismu a Sovětskému svazu.

  A co psí smrt 170 teroristů a rukojmích v moskevském divadle na Dubrovce, 26. října 2002?
  Ano, i zde působili ZVÍŘEČTÍ agenti CIA a Mossadu, v marné snaze svést tento zločin na naše soudruhy z FSB.

  Sečteno a podtrženo:
  Skripala nemohli otrávit naši drazí soudruzi z FSB, prostě NEMOHLI.
  Jednoduše proto, že něco tak ODPORNÉHO my Slovani prostě neděláme, a dělat nikdy nebudeme.
  Ano, my nad kapitalismem a demokracií zvítězíme naší příslovečně slovanskou povahou lvích holubic.

  Mupy mup!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Radosta, podle písemného projevu jste také Slovan. Nejnovější zkoumání historie ukazuje, že Jana Masaryka vyhodil z okna Slovan jako jste vy, který byl ve službách MI 6 nebo 7, což je už jedno.

   Smazat
 6. Pisatel "P.Radosta" hodně připomíná Steigerwalda, Doležala a podobné grafomany z "Reflexu". Honorář bude nejspíš o něco skromnější. Ale třeba se ještě finančně vypracuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. On se tady vyprazdňuje, obešel bych ho obloukem, neřešte to, neprohlížejte si to, nešlapejte v tom.

   Smazat
 7. Tak teď nevím, jak je to s délkou noh LŽI. Ale účel byl splněn, lidstvo diktaturou kapitálu totálně zrazeno a hozeno přes palubu, jako přítěž! Iluze o možné lidskosti kapitálu utopeny i s lidstvem, ale pozdě bycha honit! Kapitál tančí na palubě, ale jeho loď půjde dříve nebo později ke dnu a voda bude spíše žhavá, než ledová. Kapitalismus, jako systém žijící z antihumanity, je neudržitelný, vymývání mozku nebude nekonečné a Svět pravdy proti němuá povstane - je to otázka jen času. A čím bude kapitalismus zvířečtější, tím jeho čas rychleji vyprší.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Až budou všechny mozky vymyty dočista, svět pravdy přestane existovat. Už nyní má namále. Je jen otázka času, kdy se to velkokapitálu podaří dokončit. Tím ovšem dokončí i existenci lidstva.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.