Reklama

čtvrtek 26. dubna 2018

Ruské Su-30 zničilo u syrských břehů válečnou loď (VIDEO)

- rp -
26. 4.2018 RusVesna a PrvníZprávy
Ruské Su-30 zničilo ve Středozemním moři válečnou loď a varovalo tak flotilu USA a NATO.
Vojenské cvičení leteckých sil a ruského námořnictva se konalo 15.dubna u pobřeží Sýrie v době zhoršování vztahů mezi Ruskem a USA.


Víceúčelový stíhací letoun Su-30 vystřelil proti lodi raketu Ch-35 a zničil syrský hlídkový člun třídy 159, který během manévrů fungoval jako cvičný cíl.

Vojenské cvičení, během něhož ruské letectvo potopilo válečnou loď, se stalo jasným signálem pro loďstvo USA a NATO, a také pravděpodobnému protivníkovi, jaké mohou být možné důsledky střetu s ruským vojenským letectvem.

Video ukazuje okamžik, kdy ruská podzvuková protilodní střela s plochou dráhou letu Ch-35 narazila na pravou stranu vyřazené lodi syrského námořnictva. Po silném výbuchu stoupá do nebe sloupec ohně a kouře a rozprskla se spousta úlomků do všech směrů. Druhá raketa se vrhá proti válečné lodi, a konečně potopí cíl.


36 komentářů :

 1. Jo flotila byla dobrá v 2 sv v dnešní době je odepsaná z malé lodě vystřelí kalibr a letadlová loď půjde ke dnu.

  Tady je moc pěkný článek od Konvičky:

  https://cz.sputniknews.com/ceskarepublika/201804267226705-Konvicka-rozhovor-narodni-stat-budoucnost-EU-migrace-terorismus

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Uplný vojenský diletant: Již druhá světová válka ukazala, že letadla mají navrch nad loďmi - včetně těch letadlových. Američané vyřídili japonskou flotilu se svými letadlovými lodmi asi jedn díky štěstí - bylo špatné počasí a letadlové japonské lodě byly bez letadel, Emeričané je tedy bez překážek potopili nebo těžce poškodili. Nevím jak se jmenoval ten britský křížník, který byl potopen japonskými letadly někde myslím malajského poloostrova - Britové byli natolik hloupí, že poslali tuto loď zcela bez letadlového jištění. Příklad toho britského křížníku je snad nejevystižnější. Britové podcenili význam letadel ve druhé světové válce.Němci díky tomu, že neměli letadla na Atlantiku, rovněž své bitevní lodě ztratili - britska letadla navedly lodstvo na jejich stopu a díky přesile, bylo následně po nich. Letadla byly nebezpečné i pro ponorky, řadu z nich zlikvidovaly právě letadla.

   Smazat
  2. Mate asi na mysli Price of Wales a Repulse, viz https://cs.wikipedia.org/wiki/Zni%C4%8Den%C3%AD_Svazu_Z

   Smazat
  3. 12:31 Myslel jsem chráněnou flotilu tohle si přečtěte já to mám:

   https://www.databazeknih.cz/knihy/pacifik-v-plamenech-46802

   https://www.databazeknih.cz/knihy/vitezstvi-v-pacifiku-46743

   https://www.databazeknih.cz/knihy/ofenziva-v-pacifiku-33542

   https://www.databazeknih.cz/knihy/pacificka-saga-boj-o-filipiny-70092

   Letadlové lodě na dnešní rakety nemají čtěte a budete vědět více.

   Smazat
  4. Jako Stalin predtim , nez byli rusove napadeni spojenou Evropou, porad varovani , porad protesty a nic to nepomohlo....
   Hitler mel celou Evropu a porad chteljeste ten Lebensraum..Navic.

   Smazat
  5. Souhlas! Letadlová loď v dnešní době vyspělé raketové techniky je přežitek a nesmysl.Zejména v konfliktu mezi mocnostmi.Nemůže se přiblížit k pobřeží "nepřítele" na takovou vzdálenost,aby se letadla mohla vrátit, protože už je dávno v dostřelu raket. A skutečnost,že jedna protilodní
   raketa,ať už z letadla,ponorky , či podmořského dronu dokáže potopit jak letadlovou loď tak kocábky kolem ní,takže jedna levná raketa potopí seskupení za miliardy dolarů i s letadly,
   je natolik fatální , že jen úplnej blbec by to riskoval.

   Smazat
 2. Je to videomontaž z Falklandske valki je to Ruske fake a Putinovska propaganda, chudáčti Rusové se na nič jiní nezmúžou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ty být dobrá čecha, dobra vlastenec :D

   Smazat
  2. Ubožáčku, ani na pořádný vtip se nezmůžeš.

   Smazat
  3. 10.41 Ty jsi taky videomontáž,vole!!Rozumíš tomu jak koza petrželi,česky neumíš a o zbraních RF nemáš ani ponětí.Zto amíci trefí ze 103 raket akurát opuštěnou továrnu a zbytek jim sestřelí.Chytré rakety tak jako ty a Trump!!

   Smazat
  4. 10:41 To je tak dojemné, že je vám Rusů tolik líto. Až vás ta svíravá bolest přejde, věnujte čas českému pravopisu.

   Smazat
  5. Ale jsou posraní Amíci z chudáčků Rusů !

   Smazat
  6. Prosim ja tébe. A to ti Šoroš takhleže dóbřže platí za tvá žvásta ? Ty být ten černý imegrant ?

   Smazat
  7. 10:41 hadaj kto tu je uboziak ? Nevadi , ostatni to vedia...

   Smazat
  8. Bože ty seš trouba. K tomu nelze víc dodat.

   Smazat
 3. Sluničkářka byla vyléčena:

  http://svobodnenoviny.eu/svedska-zena-ktera-doprovazela-dva-afghance-aby-dokazala-ze-je-xenofobie-spatna-byla-zneuzita-a-znasilnena/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Otázkou je, co očekávala a zda její očekávání došlo naplnění.

   Smazat
  2. hm, šla k nim domů v noci a dívala se, jak chlastají...nevím, co má tohle společného s islámem; to jsou typické projevy naší kultury, takže ti hoši se hodně rychle začlenili. A dotyčná žena dost možná chtěla prachy; nic nedostala a tak "byla znásilněná". Jinak fakt nechápu, co dělala v noci u nich v pokoji na párty. Celá situace je celkem jasná a používat něco takového jako "propagandu proti islámu" je na hlavu. Takových akcí tady mají rodilí Čechové každý víkend několik desítek až stovek; pouze si ty "znásilněné" nedovolí jít na policii, protože by se jim tam vysmáli. Chce to trochu objektivity a méně debilního fanatizmu.

   Smazat
  3. 10.41 , nech Rusko zit , vzdyt se do CR nemicha a zije si svim zivotem ,tak nac ty agresivni keci ?

   Smazat
 4. Koalice Rusko, Anglie a USA zvítězila již ve dvou sv. válkách. Nyní chtějí třetí. Kdo by jim věřil ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kterou rozpoutali tví příbuzní.

   Smazat
 5. Skromné upozornění i největšímu loďstvu světa, že na mořském dně je spousta volného místa... Funguje to ovšem všeobecně. Díky "admirálu" Koženému a Klausově privatizaci ovšem naše popřevratové vlády dokázaly, že ani ta nejsilnější a nejlépe vyzbrojená loďstva celého světa, každé zvlášť i vespolek, nemohou potopit jedinou loď českého státu... kromě několika soukromých jachet pár majetných dobrodruhů. Takže i moc US NAVY je relativní;-).

  Vítězství, sláva památce Vency Flašky a jeho kavárny. Danke schön.

  OdpovědětSmazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:40: Já Vám něco poradím. Vy máte podobný smysl pro humor jako Cynická svinie na youtubu, možná, že máte i dobré vizuální podání Vašich moudr, to Cynické svini chybí, přesto má obrovskou sledovanost a odchovanci dnešního školství neštědří pochvalami nad jeho výkony - cynická svině je on. Založte něco podobného u uvidíte, jak dobře pochodíte, stanete se mnohem populárnější než zde. Já třeba ty Vaše bláboly a radoby vtipnosti nečtu. Nedávno jsem se doslechl, že lidé dávají přednost poslechu před čtením - příznak to Nové magorské doby. Zde je škoda Vašeho talentu a Vaši moudrosti.

   Smazat
 7. Uvažuji o tom, jestli v dějinách je mnoho zemí, které udělaly krok zpátky ve svém vývoji. Asi se to občas stane. Ono paradox je, že nám ta novodobá lumina troubí, že 40 let po válce to byl krok zpět. Veliký to omyl. Po roce 1989 se jednalo o krok zpět. Jsem přesvědčen, že dějiny mně /ale prosím Vás to není z mé hlavy/ dají za pravdu. Je třeba zařadit zpátečku - zpatečníci - to jest vystoupit z Titaniku směřujícího ke zkaze. Volit strany, které umožní referendum a díky referendům vystoupit z NATO a EU. Volte komunisty nebo Okamuru. Babiš je jen lokaj. Již to někdo zde napsal o něm - konečně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemusíš mi napovídat koho mám volit ! Vlastenci vymřeli po druhé světové válce a pak to je jen na východ a západ .Poslední 28 let už to stojí za to ,vyhlazení Evropy !

   Smazat
 8. Cvičení
  vyřazená loď...
  Kdo tedy spustil záchranné čluny na vodu ?*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kde jako jsou tam ty zachrane cluny na vode? To mate asi jine video, ne?
   A pokud to myslite tak, kde jako ty cluny jsou, tak vy kdyz nechate sesrotovat auto, ho do srotu hodite sakumprask i s fungujicim radiem a plnou nadrzi benzinu?

   Smazat
  2. To se děje automaticky.

   Smazat
  3. ...vidět jsou ke konci videa...
   ...také mě napadlo že se to děje automaticky
   ovšem vyřazená loď pro účel potopení
   je komplet odstrojená a ekologicky nezávadná
   tady hoří palivo ve strojovně
   mimo jiné*

   Smazat
  4. 18.42 I záchranné vory a jejich automatika mají z bezpečnostních důvodů nepřekročitelnou životnost... a nebylo na škodu záchranné vory na cílové lodi ponechat, nebo i instalovat, a sledovat jak budou fungovat při skutečné lodní katastrofě... pod ostrou palbou.

   Smazat
  5. ...radiolokátory, antény...
   :))
   Budu kupovat záchranný vor a tak koukám na respirační doby a opravdu více než pětiletou záruku jsem nikde nenašel...
   ..ty na videu můžou být již jen na pokusy*

   Smazat
  6. Tak pětiletou záruku na RESPIRAČNÍ dobu bys chtěl, ty pravicový ignorante?
   Tak já ti zaručuji, že nevydržíš ani dvě MINUTY, až ti náš soudruh vyšetřovatel strčí tu tvou hloupou pravičáckou šišku do vany s fekáliemi.

   Já vím, že nerozumíš, tupoune. Takže ti dám radu zdarma: Nepoužívej cizí slova, máš v nich hokej, bruselante.

   „Učit se, učit se, učit se!“ (V. I. Lenin)

   P. Radosta

   Smazat
 9. !!! POZOR - CENZURA !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ - ЦЕНЗУРА !*!*!*!*!

  Soudruzi, opět na sajtách Nové Republiky řádí agenti CIA a Mossadu!
  Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!!

  TO JE CENZURA, ODPORNÝ NÁSTROJ EUROAMERIKY A BURŽOASIE !!!!!

  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!!
  Vzkřikněme kolektivně do tváří těch pravičáckých zakuklenců z 5. kolony své revoluční NO PASARÁN!
  Jinak nepřátelští agenti zesílí, časem převezmou vládu nad naší MILOVANOU Novou Republikou, a udělají z tohoto dosud 200% SPOLEHLIVÉHO orgánu KSČM a Velvyslanectví Ruské federace pravý opak: hlásnou troubu kapitalismu a demokracie!!!

  Snad vám nemusím vysvětlovat, soudruzi, jaký JEDINÝ trest je za takové trestuhodné selhání v boji proti fašismu a Euroamerice.
  Myslete proto hlavou, ano?

  Děkuji Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 26. dubna 12:40.

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. P.Radosto, patří vám soudružské díky za geniální podnětný příspěvek.

   Smazat
 10. Agresivní USA budou DRTIVĚ rozdrceny!

  Drazí soudruzi!
  My Češi úpíme pod jhem USA, NATO a EU již skoro 30 let!
  Za tu UKRUTNOU dobu naše vlast DĚSIVĚ upadla, všestranně.
  Dá mi za pravdu – LENINSKOU pravdu – každý komunista a putinista, jenž si vzpomíná na naše slavné výdobytky, na náš typicky socialistický blahobyt. Že?

  Kam se poděly všechny ty GIGANTICKÉ hodnoty, které jsme každoročně vytvářeli, pod moudrým vedením KSČ?
  Euroameričani nám je ukradli, a utratili za sex, drogy a tzv. rock 'n' roll.

  Ale zúčtování se již blíží, NEODVRATNĚ.
  Jak vidíte na výše uvedeném videu, rusko-sovětské mírové ozbrojené síly SNADNO potopí USácké letadlové lodi i křižníky, a muslimští partyzáni zničí brutální USácké mariňáky i pěšáky.

  A samotné USA? Ty budou NA POPEL spáleny mírovými raketami lidové Koreje.
  Kdo nevěří, tak ať zhlédne JÁSAVÉ oslavy blížícího se vítězství korejského lidu: http://www.thesun.co.uk/video/news/north-korean-mock-up-birthday-video-shows-missiles-blowing-up-u-s/

  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.