Reklama

středa 11. dubna 2018

Rusko je připraveno na válku - nálada je ponurá

Cvičný start ruské strategické rakety Bulava
- rp -
11. 4. 2018  zdroj
Nálada v Rusku se od té doby, co žiji v této části světa, zcela změnila. Když jsem sem přišel před několika lety, Rusové, se kterými jsem se potkal, byli vůči Západu velmi pozitivní, píše na svém blogu von Freeman.


A to mě opravdu překvapilo po negativních zkušenostech se Západem během studené války, píše se dále na blogu Schall und Rauch.Rozpad Sovětského svazu, lži o 9/11, ilegální války proti Afghánistánu a Iráku, ilegální válka NATO proti Jugoslávii a pak Libyi. Ale přinejmenším od mediální kampaně proti olympijským hrám v Soči v roce 2014, násilného svržení legitimní vlády na Ukrajině, obvinění ze sestřelení MH17, války na Donbasu, sankce za žádost o připojení krymských obyvatel k Rusku, jednotky NATO blíže k ruské hranici a vojenské obklíčení, vyloučení Rusů z olympijských her a ještě mnohem více, Rusové se vzdali svých iluzí, že Západ bude považovat Rusko za skutečného partnera a bude s ním zacházeno spravedlivě.

Ruští experti říkají, že je čas vyhodit do vzduchu „americkou loď“.

„Nyní si uvědomují, že Západ mluví o ponížení Ruska, aby se vzdalo, nebo o válce, dokud Rusko nepadne. Jak jsem již několikrát napsal, to byl vždy záměr Západu po dobu nejméně 200 let, dobývání a následné vykořisťování Ruska v důsledku úplné světové nadvlády,“ píše von Freeman.


Evropská komise oznámila jakýsi "Schengen pro tanky": Členské státy by měly stavět silnice a mosty a odstranit právní bariéry, aby byl umožněn tankům volný pohyb. Směr nebyl určen, ale je východní. Tato politika není úplně nová: v Polsku vede nádherná, málo používaná dálnice na východ k ukrajinské hranici.


Nálada v Rusku je nyní velmi odlišná a mnoho Rusů konečně pochopilo skutečné záměry Západu. Pokud Západ neustále démonizuje Rusko bez důvodu jako nepřítele a představuje ho jako zlo, pak jsou Rusové připraveni bojovat s plnou silou. To je vidět z nálady, kterou jsem zaregistroval.

Jedna jiskra stačí: NATO a Rusko riskují konfrontaci


Z televizní debaty ruských odborníků o tom, co s USA dělat. Zde je několik zajímavých bodů:

 • Zajímavé je, že existuje také shoda, že dokonce i úplný americký útok na Sýrii bude příliš pozdě na to, aby změnil situaci v terénu.
 • Dalším zajímavým závěrem bylo, že jedinou opravdovou otázkou pro Rusko je, zda by pro Rusko bylo lépe odložit tuto maximální krizi nebo urychlit události a učinit vše. Na to nebyl žádný konsensus.
 • Dále se shodli v názoru, že prosby, zdůvodnění, žádost o spravedlnost nebo dokonce o zdravý rozum, byly marné. Ruský pohled je jednoduchý: Západ je řízen gangem kriminálníků podporovaných nekonečně prolhanými a pokryteckými médii, zatímco široká veřejnost na Západě je beznadějně zombifikována. Autorita takzvaných "západních hodnot" (demokracie, právního státu, lidských práv atd.) je v Rusku dnes cestou smrti.
 • Existuje rovněž široká shoda, že americké elity Rusko vážně neberou a že současné diplomatické úsilí Ruska (zejména vůči Velké Británii) je zbytečné. Jediným způsobem, jak to změnit, by byla velmi drsná opatření, včetně diplomatických a vojenských opatření. Všichni se shodli, že mluvit s Borisem Johnsonem není jen ztráta času, ale velká chyba.
 • K mému úžasu byla myšlenka, že Rusko by mohlo potopit několik US lodí nebo použít rakety Kalibry na americké síly na Středním Východě, považována za skutečnou, možná nevyhnutelnou možnost. Opravdu nikdo nebyl proti.

"Utvořte si své vlastní závěry, já jen dodám, že žádný z "odborníků" nepatří do ruské vlády nebo nepracuje pro ni. Vládní experti mají nejen lepší informace, ale také vědí, že životy milionů lidí závisí na jejich rozhodnutích, což není případ takzvaných "odborníků". Přesto slova těchto odborníků odráží, podle mého názoru, rostoucí lidový konsensus," dodává von Freeman.


- - -

44 komentářů :

 1. Bude valka
  Opustte mesta!
  Jde o zivot

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:30, hysterko, neblázněte. Nicméně si lze domyslet, co udělají vyznavači evropských hodnot války s Ruskem v případě, kdyby se něco šustlo. Potáhnou vlaky a auty, někteří ekoteroristi pěšky, co nejrychleji do Rakouska, jehož území nebudou mít ruští plánovači v mapách pro úder Kalibry. Uvidíte spěch upřímných vlastenců, aby nechali ostatní pobít a oni sami se zachránili.

   Smazat
  2. 20:47 koho oslovujes, hysteraku? A hlupaku
   Ty naopak v meste zustan
   A chcipni tam

   Smazat
  3. 20:47 v cesku jsou jen sebevrazi, hysterko
   Me je uplne jedno jestli chcipnes, bude o hulvata min

   Smazat
  4. Být Putinem, tak Velké Británii zhasnu, myslím že by na to stačilo pár iskanderů a kalibrů, rozsekat pár rozvoden a Mayová by byla v loji i s královským rodem. Přihřátému Macronovi by došlo, že nejlepší pro frantíky je držet zobák. Izrael dostane po kokosu v každém případě. A co mi? Rusko není zaostalý stát a nemá zaostalou armádu. Spousta poskoků americké ambasády tomu ale věří. A tramp? Ten je přesvědčený že za oceánem je v bezpečí. Mažou mu med kolem huby a o Topol M, Vévoda, Jars,Rubež, Bulava a pár dalších neví co to znamená. Při tom pouze dva vévodové, každý s deseti dvoumegatunovými bombami jsou schopny zbavit svět od říše zla za dvacetpět minut.

   Smazat
  5. 20:47 nad tvym bezcennym zivotem nebude hystercit nikdo, krome tebe, smrade
   Placici hrdinove tvyho typu jsou smutny hnupi

   Smazat
  6. 21:01
   Tvoje uASSacká zdechlina tě po výskytu hodila do hnoje a smrdíš jak KURVY KUFR POŘÁD!!!!!

   Smazat
  7. Mayová je čubka.

   Smazat
  8. 21:32 A ty rudá předzdechlino, esi zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej za Ural, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber:)))

   Smazat
 2. YELOWSTONE je zaměřen ! Ponorkové loďstvo RF s jaderným arzenálem a nakladené jaderné nálože v mořích kolem USA jsou připraveny k odpálení.....!!!
  Co zbyde z Říše Zla ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Z říše zla nezbyde vůbec nic, možná jen pár ostrovů z vrcholků hor, protože se potopí jako jedna velká letadlová loď.

   Smazat
  2. Myslíš Stalinův průplav mezi Kanadou a Mexikem?

   Smazat
  3. Stalinův průplav v dané lokalitě by byl nečestnou konkurencí Panamskému průplavu, po válce zřejmě bez zdymadel, bez elektřiny a bez personálu.

   Smazat
 3. Rodina nám koupila borovici kleč . Nevím zda ji zasadit nebo kopat kryt . Rusové nežijí blahobytem jako amigos . Stojí američanům válka za to ? Jsem z Ruskem , zničili isis .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Amigos žijí blahobytem?A kde a kdy?Aby nějak přežili tak musí vždy přepadnout nějakou zemi ,lidi povraždit a vše vyplenit.To je ten blahobyt yankejský verbeže.

   Smazat
 4. https://www.hlavnespravy.sk/apokalypsa-sa-odklada-americania-len-hysterizuju/1368536

  OdpovědětSmazat
 5. Jak bylo dříve někde psáno, ekonomika USA je už za hranou, dost hodně za hranou. Obrovský státní dluh ... A jak z toho? Buď hyperinflace nebo válka. Experti už tenkrát říkali, že volba je jednoduchá ....... VÁLKA. No a je to tady. A ČR v tom bude za užitečného idiota, jak jinak. Šoupnou nás do přední linie, dříve se tomu říkalo, dnes slušně řečeno, "nakrmit kulomety" nepřítele. Kdo z našich politiků půjde do přední linie, myslím jako příklad pro ostatní?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jsi upadl na hlavu??? Naši politici do přední linie??? To nepřichází v úvahu. No a obyčejní vojáci by rychle zjistili o co v tom případě jde a houfně by přebíhali na stranu Ruska jako za 1 sv. války. Až by bylo jasněji, tak by možná nějaký hrdinný politik vystrčil nos z krytu a když by viděl, že politika západu šla do sračřek, tak b se přidal k přeběhlíkům (na to jsme mistři) a nakonec by byl ještě slavný.

   Smazat
  2. Nejvíce si přejí z našich politiků válku dva venkované: Gazdík a Kalousek.

   Smazat
  3. 9:59 nezapomínat na pana Farského ze Semil, snaží se občana Gazdíka přetrumfnout! Pravda ovšem, že Semily jsou okresní město! Ode vždy revoluční.

   Smazat
 6. Rusko dopláca na to, že po skončení studenej vojny chceli byť rovný "západu" .... preto boli ochotní sa nechať kopať do zadku, fackovať, poúčať, vykorisťovať, ničiť si hospodárstvo i povesť.
  --- A to všetko iba preto, aby ich nejaký západniari potľapkali po chrbte a pochválili akí sú dobrí, učenliví a demokratickí....
  .
  Na rozdiel od Číny, ktorá na to všetko kašle!
  Číne je úplne jedno či niekto súhlasí s jej politickým systémom, s jej predstavou ľudských práv či ekonómiou.
  -- Chceš obchodovať, fajn. Nechceš, v poriadku. ---Ale na vyhrážanie odpovieme vyhrážaním a na úder úderom.
  .
  Preto nakoniec Čína má viac rešpektu ako dnes Rusko.
  A Rusko bude musieť zaplatiť nakoniec viac ako keby sa celý čas správalo ako Čína!!

  OdpovědětSmazat
 7. První dva komentáře, teď třetí, krátký: C. Roberts: Na prahu války. Otázka hlasatelky zpráv v ČT24: Tak co myslíte, kdy spojenci zaútočí na Damašek? Jinak šot na Centrum.cz., Trump: na Rusy máme připravené nové rakety. Otázka: Je to normální? Zdá se Vám, že titulek článku Trump: Na Rusy máme připravené nové rakety, v době kdy se jedná o nějvětší krizi od doby, kdy Emeričané chtěli vtrhnout do Syrie /před 7 lety?, za Obamy, kdy jakýsi ruský křižník zažehnal tuto možnost tak že vplul na dohled emerických letadlových lodí s raketami s jadernými náložemi/, zdá se Vám, že toto jsou normální reakce průměrně inteligentních lidí, když někteří lidé piši o možností jaderného konfliktu /Roberts/? Kde to žijeme? Vždyť ta totalita, která tu byla, byla více normální.

  OdpovědětSmazat
 8. Abyste se dozvěděli, o čem se v Rusku mluví, poslouchejte diskuzní pořad "60 minut", který najdete na youtube. Diskuzi řídi dva moderátoři, ženská a chlap. Diskutuje 6 osob. Tři jsou zastánci Ruska, dva patří k opozici, která v 90. létech Rusko rozkradla. Ti do kola našeptávají, aby se Rusko vzdalo a bylo po vůli západu, protože jinak se budou opožďovat. Jeden takový ksicht radil, aby se Rusko chovalo jako počtem obyvatel rovnocenná Brazílie. Do počtu 6 je jeden Ukrajinec nebo Polák, kteří budí dojem zvířecích monster, která útočí na Rusko, za všechno, kdy se jen bránilo a nenechalo porazit. Vzhledem k výsledkům prezidentských voleb, které prohráli, se mi zdá zbytečné s mizivou 5. kolonou mluvit. Rusové mají však pod čepicí a těmito opozičními ksichty divákům připomínají, co by se stalo, kdyby se tato sebranka dostala v Rusku k lizu. Bude vám do smíchu, jak tito vykuci slibují zlepšení životní úrovně v zaostalých částech Ruska. Jen nemohu pochopit, proč svou příležitost promarnili za Jelcina a dali přednost kradení všeho, co bylo možné odcizit. Jako u nás.

  OdpovědětSmazat
 9. Nejen v Sýrii válka, taky v Evropě. Budou nás mobilizovat do války s Ruskem. Dají nám zbraně. Budeme střílet. Je třeba připomenout slova velikána světové literatury, Ernesta Hemingwae: " V případě války je třeba nejdříve postřílet ty politiky, kteří vás do války zatáhli". Buďme připraveni.

  OdpovědětSmazat
 10. Myslím že pokud vypukne válka , tak na mobilizaci nebude čas .

  OdpovědětSmazat
 11. Dejte těm našim spojencům pořádně přes pazoury, nebo raději přes držku !!! A já se budu cítit jako vítěz.

  OdpovědětSmazat
 12. Škoda že se RUSKO nepostavilo na obranu Jugoslávie . Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Rusko bylo tehdy paralyzováno Jelcinem. Ale Jugoška vedla k nástupu Putina. To si málokdo uvědomuje, ale znovuzrození Ruska začíná právě zničením Jugošky, protože to byla generálka na zničení Ruské federace.

   Smazat
 13. Jo tak to je a doufám že má Rusko ty lepší zbraně a obranu proti západním zbraním.

  OdpovědětSmazat
 14. Pan skoro "profesor" nick honolulu se vam pokusi na jednoduchych prikladech ukazat, jak se ctou znameni , kterym smerem se bude situace vyvyjet !

  Nejdrive je dulezite znat OSOBNOSTI politickeho zivota a potom sledovat jejich akce.

  Co to znamena, kdyz president Trump pozval do Bileho domu Alana Dershowitze na veceri ? (Slavny advokat z N.Y.)
  To znamena , ze Chuck Schumer velky potentat v alianci a cily s Globalisty ma prusvih.

  Co to znamena, kdyz president pouzije silna slova proti Damasku - pres. Asada ?
  To znamena, chce penize na plot na jizni hranici, od Kongressu, ktery je pod vlivem Globalistu ?
  NECO ZA NECO !

  Co to znamena, kdyz nejkrasnejsi babicka Ameriky soudkyne Jeanine Pirro je pozvana presidentem na veceri do Washingtonu ?

  To znamena, ze Robert Mueller, attorney general a dlouholety direktor FBI ve sluzbach globalistu ma prusvih a tim je znovu zeslabena fronta globalistu.

  Tak a podobne se cte kam smeruje Amerika.

  Moje skvela deduktivni logika mi rika + plus moje intujice , ze valka nebude.
  Prece nepujdeme do valky kvuli Syrii ?  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Toto jsou projevy imbecilní americké vnitřní politiky, kterou má odnést zbytek světa?
   To je o tom, že samotný americký prezident v americkém prezidentském systému nemá prakticky žádnou moc?
   To nám chceš Honolulane říci, že k vůli americké vnitřní debilině má zařvat celá planeta?

   Hitler šel do války kvůli vysílači v Glivicích. Proč by Trumpeta a jeho melody boys and girls nešli do války kvůli nějaké Doumě v Sýrii. Když chce někdo vládnou světu a jít proto do války, tak ho detaily nezajímají.
   Nechť Alláh slitovný posvětí pruhy a hvězdy!

   Smazat
 15. V pripade, ze jsem na omylu - mohl by mi nekdo predlozit theorii, jaky benefit by Amerika mela, kdyby to v Syrii vyhrala ? Nevim o zadnem !

  Jo, valka proti Rusku, v Evrope - tam by benefit byl ! Ale v Syrii ? Tam neni benefit zadny, krome zvetseni uzemi Israele.

  Musim sebekriticky priznat , ze kdyz ctu znameni, tak nemohu vynechat to, co rika NEW AGE.

  New Age rika, ze zijeme v nejnebezpecnejsi dobe v dejinach lidstva , ale to rikaji pouze vedmy z Bostonu. Jejich slezina v Sandusky v Ohiu zatim mlci .

  -------------------------------------------------------

  V pripade valky ! Tak zv. nuklearni zima trva i 10 let, kdy neni slunce a nic neroste !
  To uz zde bylo pred 70 000 lety, kdy vybuchla Mt. Toba a deset let byla tma, kvuli popelu kolem zemekoule.
  Takze zchudneme a budeme nacmudli !

  OdpovědětSmazat
 16. Vladimíre rozflákej jim všechny okna !

  OdpovědětSmazat
 17. Vylidni uASS ŽUMPU prezinde Putině....NAVŽDY!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jo toho prezenta si už brzo podaj! - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/178161_640.jpg

   Smazat
  2. Není rozumět tvý LŽIDODEBILOVŠTINĚ VOHONE,POŘIĎ SI PŘEKLADAČ!!!!!!!
   A to urychleně,mamrde!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  3. 8:30 Nejsem tvůj soudruh! Takže oslovení si nech pro svýho vypuštěče A52 - https://pbs.twimg.com/media/DQ3D5L9WsAAByD3.jpg

   On ti vše přeloží, i když nač, když se za pár minut rozplyneš nad Chujlostanem, že? Lepší když tě bude z lejnolíhně vypuštět už naprogramovanýho. Nejsem povinnej rudýmu puchu nic překládat do té "správné" azbucké lžidodebilštiny!

   Smazat
 18. 21:55 - Ja ti chtel dat priklad a ukazku boje o MOC, a o pristi nasmerovani Ameriky - ktery se vede mezi dvema skupinami.

  Mnozi Americane tvrdi, ze Americe - daleko vice hrozi obcanska valka zde, ve Statech, nez valka s Ruskem.
  (Napr. uzasny Rush Limbough !)

  My nevime NIC podlozeneho logikou, proc by k valce melo prijit , ale DOW (Wall Str.), ktery je teplomerem doby se priklani k tem, kteri citi nebezpeci.

  Moje briliantni intuice vypestovana v africke busi hlasi pohodu a slunecno !
  Valka nebude - Nostradamus honolulu !

  Ty valky ktere BUDOU, jsou pouze REGIONALNI - na potrebne snizeni poctu nezadoucich - podle nauky a vlivu zv. Aquarius, do ktereho nase planeta vztoupila.

  Tato nauka chladne pocita potrebne a nepotrebne. Zatim co byvala nauka vse pocitala EMOCIONALNE.

  Globaliste vas pocitaji za nepotrebne ! Vcetne vasi kavarny ! (Za Expandable and Deplorable.)

  OdpovědětSmazat
 19. Vazeny pane presidente Putine ! Prijedte k nam na FRTANA a pratelskou besedu - a nezapomente sebou vzit krasnou pani Zacharovu.

  Ja ji obdivuji uz 10 let, ale bojim se ji to napsat.
  V 68 roce jedna Ruska zfackovala meho kamarada na Smichove a ja mam strach, ze bych dopadl stejne.
  GOD BLESS AMERICA - Land of free and Home of brave !

  OdpovědětSmazat
 20. Každý další ústupek USA je pro Rusko jenom další příškrcení. Nakonec by to mohlo skončit ještě hůře než Gorbyho rádoby reformy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Myslím že časy ústupků Ruska skončily už s potlačením Gruzínské agrese proti Osetii a Abcházii v roce 2008. Rusové konečně přijali fakt, že USA rozumí jedině hrubé síle.

   Smazat
 21. Pokud by mělo dojít k válce ane zrovna k té kratší s rychlou výměnou jaderných balíčků, tak je plán z NATO a našich "spojenců" jasný. ČR zabere Wehrmacht, sorry vlastně Bundeswehr a Češi spolu s bratry Slováky a Ukčky "dobrovolně" nastoupí cestu na východ na Rusa. Pro anglosasy s germány ideální kombinace bratrovražedného boje a vyřešení Lebensraumu....

  OdpovědětSmazat
 22. Zapomínáte,že Rusko už tušilo kdo je v pozadí všech akcí a většinu financí dalo na vývoj a výzbro nových zbraní! Současně s tím udělalo smlouvu a Čínou a Indií dalo jim nejnovější technologie a letadla poslední generace už se vyrábí nemluvě o tom,že mohou postavit až 250ti milionovou armádu a i větší dle rychlosti výroby moderních zbraní!!A zbrojovka už vyrábí jak v Číně tak Indii.USA chtěli sibiř neboť nemají suroviny,ale zadarmo za pomyslnou celosvětovou vojenskou ochranu ze strany USA.Chtí dělat za ůplatu celosvětového placeného policajta s respektem.CIA pro to dělá vše je to vidět ovlivňují světové mínění a dělají vše,vše vše!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.