Reklama

.

.

úterý 17. dubna 2018

Rusko v. Amerika: dobro v. čiré zlo


Stephen Lendman
17. 4. 2018  zdroj
Geopolitický záznam obou zemí hovoří jasně: Ruská federace žádnou jinou zemi ještě nenapadla, zatímco Amerika vede své agresivní války proti suverénním nezávislým státům, se snahou proměnit je na prozápadní státy loutkové, permanentně. Nespočitatelné miliony mrtvých, další ztráty a materiální destrukce dříve nepředstavitelných rozměrů tuto nemilosrdnou cestu za světovou hegemonii Ameriky dosvědčují.Amerika je největším globálním potupitelem lidských práv v historii Světa, mimo jakoukoli kontrolu jednající hegemon, snažící přivlastnit si nikým neomezenou totální nadvládu, ignorující principy vlády práva, neohlížející se na lidské ztráty a jednající s těmi nejzranitělnějšími nehumánně. Je to národ směřující k neomezené tyranii a ohrožující přežití lidstva.

S tím, jak inspektoři Organizace pro zákaz chemických zbraní zahajují svou práci v syrském městě Duma, obvinila ruská kancelář této organizace Washington, že ještě předtím, než komise OPCW na místo dorazila, se pokouší „autoritu OPCW pří šetření domnělého plynového útoku v tomto městě podkopat“.

Ruská kancelář OPCW k tomu dodala: „Rusko znovu a znovu opakuje, že trvá na vnějším nezasahování do práce komise OPCW i na tom, že všem jejím členům zaručuje bezpečnost“.

Americký představitel OPCW Kenneth Ward lhal, když řekl, že Moskva „už možná předmětné místo plynového útoku v Dumě zfalšovala“ a žádal, aby OPCW „syrskou vládu chemického teroru“ odsoudila.

Jestliže inspektoři PPCW v Dumě žádnou známku po domnělém útoku, jak jej Washington, Britanie a Francie ohlásily, nenajdou, je jasné, co bude následovat.
Rusko bude obviněno z toho, že všechny pozůstatky po plynovém útoku „vymazalo“. A to bez ohledu na to, že každý chemik vám dosvědčí, že totální vymazání pozůstatků plynového útoku krátce po jeho provedení, je nemožné.

(K Lendmanově článku připojuje P.C. Roberts tuto poznámku: cenný pohled S. Lendmana. Mám však obavu, jestli nepodceňuje schopnost Washingtonu ohnout si OPCW tam, kam bude potřebovat).Vybral a přeložil Lubomír Man


34 komentářů :

 1. Tenhle západní křesťanský katolický blok
  si vzal za oponenta Boha
  v pravém slova smyslu.
  Církevní křižácké středověké výpravy trvají do dnešních dnů.
  Tam kde se Boží zákony dodržují
  tam je diktatura.
  Kdo neuznává Vatikánský smyšlený princip církevních hodnot
  je nepřítel.
  Fanatičtí idioti za zástěrkou Ježíška
  mladého přítele nejctnostnějších charakterových vlastností
  generují zlo po staletí
  Bůh se stal těmto lidem diktátorem*
  demokracie pojmem k ovládání lží

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. https://youtu.be/vbYjWX2mrxc

   Vymazat
  2. Ad 11:43 - "Tam kde se Boží zákony dodržují, tam je diktatura.", co to je za blábol? Bůh Vám dává naprostou svobodu volby, což je podstatou křesťanství. Jak se rozhodnete, je pouze Vaše volba! Jakýpak je to diktát? Dodržovat Desatero přece nemusíte, což sám dosvědčujete!

   Vymazat
  3. Dovolime si upozornit,že sami zdejši diskutujici budou muset zkusit požádat vedeni tohoto webu,aby diskuze pod články byly zaměřeny na hledáni toho co je deklarovánov záhlavi tohoto webu.
   Jinak by se mohlo stát,že pozadavky občanů voličů na SMĚROVÁNI na deklarovaný nadpis budou považovány za jejich JENOM PR a proto žádná opravdováí diskuze v tomto směru se nemůže uskutečnit.

   Vymazat
  4. Ad 11:43 - "Tam kde se Boží zákony dodržují, tam je diktatura.", co to je za blábol?
   ..v pojetí katolické církve myšleno*

   Vymazat
 2. Naše bezpečí spočívá v opuštění NATO i EU. Jsme tam totiž jen za pro USA užitečné idioty. Jestli si ještě dnes někdo myslí, že neexistuje zločinnější společenský systém než komunistický socialismus je mírně řečeno slabé mysli.

  Štefan

  OdpovědětVymazat
 3. https://www.lidovky.cz/v-katedrale-sv-vita-je-nova-socha-sv-vojtecha-fm8-/zpravy-domov.aspx?c=A180417_104316_ln_domov_ele

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ad 11:59 -- sice dobrá zpráva, ale nevím, jak to souvisí se článkem" Rusko v. Amerika: dobro v. čiré zlo".

   Vymazat
  2. ...církev a tisíc podob zla*

   Vymazat
 4. Milý Štefane, možná víte co my nevíme, nebo máte nápady, které neznáme. Napište nám jak to udělat aby Česko mohlo opustit NATO i EU. Dle mého názoru to v nejbližších létech není možné. Referendum to neřeší protože žádný zákon o něm nemáme a než budeme mít uběhne nejmíň deset let. Podívejte se jak dopadli Katalánci a to chtěli jen autonomii. Abychom mohli opustit NATO i EU by s tím muselo souhlasit právě NATO i EU a to se nestane.Takže jak ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ...jak a kdy :))
   Dovolil bych si malou teorii
   Je čím dál tím více nasraných nejen lidí civilistů
   ale i policajtů vojáků a politiků.
   Začínají si uvědomovat že už nejde o rozdělení společnosti na pravici a levici
   nýbrž o likvidaci všech a všeho našeho.
   Dříve či později
   vydegeneruje tahle doba osobnost
   jenž třeba i za cenu svého života
   povede dav*

   Vymazat
  2. 12:01
   Tomu musí samozřejmě předcházet demokratizace společnosti. Teprve v demokratizované společnosti lze, skrze referenda, NATO a EU opustit. Očekávám, v brzké době, seminář NR na téma demokratizace Česka, kde by se mělo jak? a kdy? diskutovat.

   Štefan

   Vymazat
  3. ANO,PANE ŠTĚPÁNE MÁME TU K DISPOZICI ODKAZ

   nesmrtelného vizionáře pana Dr.Ing.Josefa Mrázka CSc ve formě

   NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ.

   Kde jsou naše problémy jasně a krátce zformulovány a ukazuji cestu jak znovu můžeme nzbýt ztracené demokracie.

   DEMOKRACIE JE DISKUSE A PROTO DŘIVE NEBO POZDĚJI TATO DISKUZE BUDE MUSET ZACIT NEBO SNAD NE?

   Vymazat
  4. 13:02
   Demokracii jsme neztratili, protože jsme žádnou neměli! Absence demokracie je východiskem, cílem je demokracie.

   Štefan

   Vymazat
  5. 12.01.

   Stále se nám vnucuje,že máme vystoupit z EU.
   To je naprostý nesmysl.EU se totiž rozpadává samo a bude muset kličkovat.
   Bude žádat,aby naši prý zastupitelé brzy podepsali tajně a podvodnicky VSTUP do prý zdravého jádra EU,

   O tom jak to salámovoumetodou bude uskutečnováno se nesmi ovčané dozvědet,proto ten nesmyslný humbuk o výstupu,kterymá jen odvést pozornost davu.

   AI O TOM JE NUTNÉ DISKUTOVAT,NEBO TAKY NE?

   Vymazat
  6. Jak jsme vstoupili, tak vystoupíme. Referendem, byť na jedno použití, jako bylo to o vstupu do EU. Z NATO můžeme vystoupit jen rozhodnutím vlády a většiny v parlamentu a po předběžném informování Washingtonu. Ale stačilo by jako první krok opustit vojenské struktury NATO, jak to udělala DeGaulleova Francie v době studené války a války ve Vietnamu, kdy Francouzi nechtěli být zataženi do oněch šílených anglosaských zločinů a dobrodružství.
   Leo

   Vymazat
  7. Správně LEO,

   ovšem podle návrhu NP Nr.8.tj aby se stalo NATO pro ČR zbytečným by se muselo rozdiskutovat jak a požadovat to po našich zástupcich, jinak je volit,pokud si to do jejich Programů NEOSVOJI nebudeme nebo dokonce nesmíme.Ona ta cesta se může hledat až ji najdeme a bude klid!

   Proto je zejména i tady nutno věc rozdiskutove v rámci

   NÁRODNIHO PROGRAMU OBČANŮ VOLIČŮ

   jinak budeme dále vlečeni jako pitomci pod pásy tanků strejdy Putina,který bude jimi hájit své zemljanky a že to bude křupat to je jisté!

   Vymazat
 5. Jo usa největší hajzlové na zeměkouli kteří mají plné huby boha a humanity už aby zkrachovaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemá smysl spinat ruce a lamentovat,zkuste se dozvědět od našich intelektuálů,kde schovávaji navrhy na řešení no ni?

   Vymazat
 6. Naše vláda je ze zákona povinna zahájit jednání o vystoupení z NATO, neboť dochází stále častěji k porušování mezinárodních smluv a zatahování ČR do válečných akcí bez mandátu OSN. Paragrafy k těmto krokům tady byly včera (cca) uvedeny. Jakékoliv otálení může být vysvětlováno jako souhlas s mezinárodním terorismem proti suverénní zemi (aktuálně Sýrie).

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. V Národnim programu voličů je bod NP Nr.8.kde se mluvi o tom,jak pro ČR udělat NATO zbytečným!

   Vymazat
 7. Ruska federace žádnou zemi nenapadla?To pan profesor má asi jinačí informace.To samé o totálním vymazání po plynovém útoku.Byvaly šéf sovětských chemiků,dnes občan USA Kim Alibek by mu mohl říci,jak se to dělá aby se nic nenašlo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To co my oprávněně chápeme jako okupaci, amíci vůbec jako okupaci nevidí, dělají to úplně běžně, protože oni jsou ti, kteří smějí zavádět správné pořádky. Následně pak vždycky v každé zemi dosadí předem vybrané ochotné lokaje, kteří jim zpětně okupaci "odobří". Stejně jako se takoví našli u nás. Nově dosazená vláda to pak neřeší, nikoho žalovat nebude a kde není žalobce není soudce. Co si myslí "lid" nikoho nezajímá.
   Ve skutečnosti z pohledu Američanů nám Rusové nic špatného neudělali. My jsme podle nich předurčeni k tomu být vazaly.

   Vymazat
  2. Ty slavný anonyme,jako anonym ti píšu,že nejsi asi duševně zdráv a už vůbec nic ti neříká historie.Pokud umíš číst tak si přečti Kroniku 20.století a tam se dozvíš,kdo je největší agresor.Bohužel Rusové byly vždy na pozvání vlády,ať se to někomu líbilo či nikoliv.A z poslední akce "spojenců"je zřejmé,kdo zasahuje bez mandátu RB OSN.A teď babo raď.

   Vymazat
 8. Přestal jsem sledovat Českou televizi, hlavně program ČT 24 a "jedničku". Ty lži a lživé komentáře a rozhovory s Romancovem, Šírem, Dvořákovou vedené Tvarůžkovou, Železným a ostatními tzv. redaktory, jsem už nevydržel sledovat. Lhát a propagovat válu, vedenou zločinci Hitlerova ražení, jako je Tramp, Meyová, Macron, na to musí mít člověk žaludek a je vidět, že ho v České televizi mají, ale pěkně zkažený.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Oni nejenže vypouštějí kachny, oni jimi i jsou, aspoň podle síly jejich žaludků.

   Vymazat
 9. ako vystupit z EU a NATO - tak to je najjednoduchšia vec na svete - prestať ich rešpektovať a prestať skákať podľa ich pokynov, a zvoliť si na to takú istú salámovú metódu akou oni ovládajú štáty ....

  OdpovědětVymazat
 10. Zadny z vas nema pravo hodnotit Ameriku NEGATIVNE, protoze 90 % informaci toho, co se v Americe deje, se k vam vubec nedostane.
  Mate 100 x horsi a hloupejsi cenzuru nez meli bolsevici a hitlercici dohromady !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Naopak HNL,

   my tu máme ejmeriku rádi a chceme ji pomoci,ale blbé je to,že ona nezvládá komunistickou doktrinu NEOMARXISMU a chce být ji poražena na hlavu a co si počneme se Stalinovým průlivem je fakt otázka no ni?

   Vymazat
  2. Hodnotí se sama, jení zlo_činy hovoří za vše.

   Vymazat
 11. Nemusíme jako blci plnit vše co nám NATO přikáže. Vždyt nemusíme posílat vojáky do akcí na cizí území, jsme tak připosraní, že platíme naše žoldáky a vysíláme je do cizích válek. A to musím říci jak jsem volil p. Zemana, tak on je největším propagátorem těchto misí. Nemusíme jako blbové nechat projíždět amerecké plechovky do našich zhuntovaných silnicích. Nemusíme cpát naše vojáky pod velení germánů. To všechno nemusíme, ale jsme prostě vlezdoprde..y.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Stateční bojovníci, co maj hypotéky, tam rádi pojedou. Až tak hluboko klesla tradice ČSLA.

   Vymazat
 12. Pomluvy našeho přítele,USA, není za tím skryt antisemitismus ?

  OdpovědětVymazat
 13. A koho náš přítel pomlouvá ?

  OdpovědětVymazat