Reklama

.

.

sobota 28. dubna 2018

Severní a Jižní Koreu nedělí na cestě ke sjednocení demilitarizovaná zóna, ale ...

- VK -
28.4.2018 AE News
Severní a Jižní Koreu nedělí na cestě ke sjednocení demilitarizovaná zóna, ale americká armáda, její základny a strach Pentagonu ze ztráty strategických pozic v Jihovýchodní Asii. Hrobové mlčení Pentagonu na právě probíhající mírový proces bez asistence USA. Trumpovi zůstane nevděčná role, buď posvětí Kimův triumf cesty míru, nebo Pentagon proces zmaří a USA se spolu s Trumpem stanou vyvrhelem, jako po blamáži v Sýrii!


V demilitarizované zóně na severo-jihokorejské hranici ve vesnici Pchanmudžon dnes došlo k historickému summitu mezi prezidenty Severní a Jižní Koreje, Kim Čong un-em Mun Če-inem. Obě dvě strany se po celodenním jednání dohodly na oficiálním ukončení Korejské války po 65 letech. Strany se rovněž zavázaly, že podepíšou mírovou smlouvu a stejně tak k 1. květnu ukončí propagandistické vysílání z tlampačů na hranicích. Nejdůležitější dohodou je ovšem denuklearizace celého Korejského poloostrova, což je hlavním milníkem v cestě k dosažení trvalého míru, ale je to současně i hlavní krok k budoucímu sjednocení celého Korejského poloostrova [1].

Ačkoliv se to v západních médiích raději neuvádí, ale Severní Korea právě porazila USA na poli, kde to nikdo nečekal. Na poli diplomacie. Bez asistence amerických poradců, bez asistence amerických diplomatů a generálů, bez účasti amerického ministerstva zahraničí, byl dnes mezi oběma korejskými zeměmi zahájen nejen mírový proces, ale první krok ke sjednocení obou Koreí a je už jasné, že na konci tohoto procesu bude odchod amerických vojsk z Jižní Koreje.

Kim Čong-un a Mun Če-in, vítězné gesto a symbol “brány”

Celé to přitom začalo něčím, co zdánlivě nemá s diplomacií nic společného. Začalo to zimní olympiádou v jihokorejském Pchjongčangu. Do té doby se zdálo, že je válka na spadnutí a dokonce byly obavy, že údajně šílený Kim začne během olympiády bombardovat a ostřelovat Jižní Koreu. CNN vysílala sugestivní počítačovou grafiku zdrojovanou z Pentagonu, kde byl zobrazováno, kam až mají dostřel severokorejská děla, a jakým způsobem jsou schopna rozstřílet olympijský areál v Pchjongčangu na maděru. Jenže zatímco americká média pomalu vykreslovala katastrofické scénáře, v jihokorejském Soulu se něco stalo, něco se zlomilo, co nikdo nečekal. Jihokorejská vláda, k šoku americké vlády, nabídla Severní Korei společný olympijský tým. Zděšení a chaos, jaký to vyvolalo mezi americkými neocony, se nedal ani popsat. Globalisté totiž podle všeho toto plánovali dlouhá léta dopředu.


Vrcholný summit proběhl navzdory nesouhlasu americké armády a US ambasády v Soulu


Umístění zimní olympiády do Jižní Koreje se totiž zdálo velmi podivné, a to nejen činovníkům MOV, ale i americkým a kanadským sportovcům, protože jihovýchodní Asie je daleko od typických severských resortů pro zimní sporty, naposledy se taková exotika konala v roce 1998 v japonském Naganu, na které právě Američané a Kanaďané nemají dobré vzpomínky, zejména s ohledem na hokej, protože na prvních dvou místech skončily v hokeji dva slovanské národy. A přesně symbolicky po 20 letech se zimní olympiáda opět vrátila do exotiky, do Jižní Koreje. A opět Američané zažili porážku, jenže tentokrát mnohem větší a děsivější. Olympijský výbor, hlavní procesní nástroj globalistů, vstoupil do nejvyšší diplomatické hry a nastartoval mírový proces nejen bez účasti Američanů, ale dokonce proti jejich vůli. Protože ještě během olympiády americké ministerstvo zahraničí odmítalo, že by USA vedly přímé rozhovory se Severní Koreou, protože KLDR se prý nejdříve musí vzdát jaderných zbraní.

Vůdci obou zemí na hranici v demilitarizované zóně.

Jenže už na konci olympiády přišel další šok, kdy Soul oznámil, že dojde k setkání vůdců obou Korejí, a opět se bude jednat o bilaterální summit, pouze v dikci a orchestraci obou Korejí, nikoho jiného. Původně se uvažovalo, že by summit proběhl podobně jako plánovaná schůzka Kima s Trumpem, tzn. v Moskvě, v Paříži, nebo v Pekingu, ale to Kim Čong un nechtěl, protože by úspěch za tento mírový proces potom shrábl někdo jiný, prostředník, a to Kim Čong un nechtěl dopustit. Usiloval o to, aby světla reflektorů mířila na něj a aby tento vrcholný summit byl v jeho režii. Severní Korea se tak dostala do role země, se kterou nelze jednat jinak, než o míru, protože vojensky KLDR už porazit nejde, protože disponuje jadernými zbraněmi. USA tak zahájily proces détente, usmiřování. Pro ně je to “game over”. Už několikrát v minulosti to vypadalo nadějně, ale nakonec se mírový proces v Koreji zhatil. Tentokrát to bude jiné, protože za tímto procesem stojí globalisté. Sjednocením Korejí je sledováno něco jiného, odstavení americké ozbrojené moci od vlivu v Jihovýchodní Asii.


Američanům se nebude chtít z Jižní Koreje odejít, ani po sjednocení obou zemí. Už jednou se to stalo v Evropě a důsledky toho nese Evropa dodnes!


Na území Jižní Koreje je rozmístěno necelých 25.000 amerických vojáků na celkem 15 vojenských základnách. To není mnoho, ale mnohem důležitější jsou strategické přístavy a letecké základny pro americkou armádu. Právě z Jižní Koreje operuje 2. skupina americké Pacifické flotily, odkud pokrývá celou oblast Jihovýchodní Asie. Proces sjednocování Korejí povede dříve či později k požadavku Korejců, aby po podepsané mírové smlouvě Američané ze země odešli. Stane se tak ve chvíli, kdy KLDR bude v mírovém procesu s Jižní Koreou tak daleko, že už nepůjde couvnout ze strany Soulu a přítomnost amerických vojsk začne být vnímána jako intervenční síla, která maří mírový proces. Není to poprvé, stejný osud potkal sovětskou armádu po sjednocení Německa, odkud se sovětské jednotky musely stáhnout. Je však nutné si všimnout jiné perspektivy, a velmi důležité.


Transparenty Jihokorejců, kteří usilují o sjednocení obou zemí.

Zatímco sovětská armáda ze sjednoceného Německa odešla, americká armáda to neudělala a zdůvodnila to tím, že Německo je členem NATO a americké základny jsou součástí vojenské infrastruktury kolektivní obrany NATO. Německo na to nemohlo nic říct, nedovolilo si, navíc vznikl i obrovský lobbistický tlak od zemských vlád, které varovaly před odchodem Američanů, protože americké vojenské základny tvoří velkou část příjmů pro místní ekonomiku. Německo zároveň by muselo začít investovat obrovské peníze do Bundeswheru a vlastní obrany, což nebylo v 90. letech voličům po chuti. Takže, americké základny, které vznikly v Německu na konci II. sv. války a potom v průběhu Studené války, nadále zůstávají v provozu, zatímco sovětská armáda vyklidila své pozice nejen z NDR, ale z celé Střední a Východní Evropy, aby za několik málo let tyto země vstoupily do NATO. A právě tento model může zhatit mírový proces na Korejském poloostrově.

 

Mírový proces na Korejském poloostrově je dalším z procesů globalistů na odstavení americké ozbrojené moci ve světě


Když došlo k podepsání příměří mezi Severní a Jižní Koreou v roce 1953, čínská armáda nakonec ze Severní Koreje odešla, ovšem americká armáda zůstala v Jižní Koreji. Příměří navíc podepsala jen Čína, Severní Korea a USA, Jižní Korea se k podpisu nepřipojila v roce 1953 a dodnes se má zato, že to tak bylo uděláno úmyslně, aby americká armáda měla argument, proč chce zůstat v Jižní Koreji. Pentagon to zdůvodnil v americkém kongresu v roce 1953 tím, že USA jsou teď smluvním garantem příměří na Korejském poloostrově a musí na toto příměří dohlédnout.

Pokud by příměří podepsal i Soul, mohli by senátoři v americkém kongresu namítat, že za příměří zodpovídá Soul a Pchjongjang, vždyť Čína ze Severní Koreje slíbila odchod, tak proč by na jihu zůstávala americká armáda? Generálové Pentagonu věděli, že přesně tento argument by v kongresu zazněl a US Army by se musela z Jižní Koreje stáhnout, a to Pentagon a americký vojensko-průmyslový komplex nemohly dopustit. Proto Jižní Korea příměří nepodepsala, na základě dohody s Pentagonem.

Vojenská přehlídka

Jenže tato éra podle všeho končí, globalisté zahájili proces ukončování amerického angažmá v Jižní Koreji a dokonce Donald Trump pohrozil, že stáhne americké vojáky z Jižní Koreje, pokud Soul uvalí celní tarify na americké komodity v právě začínající obchodní válce mezi USA a globalisty [2]. Zaznělo to od Trumpa v půlce března a pokud k tomu dojde, potom Donald Trump vhodí do plánů Pentagonu a neoconů doslova odjištěný granát, protože stažení amerických vojsk z Jižní Koreje je právě to, o co usilují globalisté.

Trump je v roli likvidátora americké pozůstalosti po americké moci?


V této pozici se Trump chová jako kůň globalistů, ale problém u Trumpa je, že jeho výroky často nejsou zasazeny do skutečného rámce reality, protože jeho činy jdou daleko více na ruku neoconů, i když v konečném důsledku činy neoconů naplňují pocitem radosti právě globalisty, protože na co američtí neoconi sáhnou, to zvrtají takovým způsobem, že z toho profitují zase jenom globalisté, viz. blamáž s raketovým úderem na Sýrii za chemický útok, který byl zinscenovaný Bílými přilbami. Obě Koreje tak mají před sebou dlouhou cestu, ale na cestu jim budou svítit globalistické reflektory ze všech stran.

Kim Čong Un a Donald Trump, jejich schůzka je také v plánu

Nejen o legendárním summitu v Koreji budeme hovořit dnes od 19:00 hodin (27.4.2018 - pozn.red.NR) v mém pravidelném pořadu na Svobodném vysílači CS. Všichni jste srdečně zváni k poslechu. Přesto však bych si dovolil všechny čtenáře závěrem měsíce poprosit, aby zvážili finanční příspěvek pro zachování provozu našeho serveru, protože pár dní před koncem měsíce jsme na tom opravdu nedobře, máme vybránu jen sotva polovinu sumy nezbytné na pokrytí provozních nákladů. Vzhledem k tomu, kolik lidí každý den čte AE News, tak nás opravdu mrzí, že u tolika lidí vítězí lhostejnost. Na výši Vaší darované částky nezáleží, protože i každé málo pomáhá. Co nepomáhá, to je lidská lhostejnost, která zabíjí dobrovolnické projekty jako dýmějový mor. Jenom zopakuji, pokud se vám líbí, jakou práci děláme, zvažte prosím jakýkoliv příspěvek pro náš server na naší darovací stránce zde, protože bez Vaší podpory tento projekt nebude moci pokračovat. Moc Vám děkujeme!VIDEO s českými titulky ZDE
*České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.

-VK-
Šéfredaktor AE News39 komentářů :

 1. Koreu teď zachrání naši sluníčkáři,študentíci a hééééérečky,...budou neomezeně demonstrovat za svobodu a tu největší demokracii Jednotné Koree a co nejrychlejší osvobození od cizích imperialistických mocností,aby mohli uspíšit to jaderné odzbrojení,které po tu dobu samozřejmě nemůže být uskutečněno,je třeba,aby se do toho procesu zapojilo i Japonsko,čína tím bude naopak nadšená,protože získá veliké obchodní partnery pro vzájemnou spolupráci.....je to jen a jen na vás piráti,tím posílíte.....

  OdpovědětVymazat
 2. No jsem zvědav jak to dopadne. Už nyní křičí západ, že to jednání je podvod, Kimovi nelze přece věřit, že bych chtěl mír.Po podepsání případného míru vznikne další problém. Vyplave na povrch jak je to skutečně s tou hroznou tyranií a hladomorem v SK. To opět bude ostuda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. SK? Na Slovensku už je hladomor?

   Vymazat
  2. 18:52, Ano, bohužel je to tak. První migrační vlna těch, kteří ještě můžou chodit, se již utábořila nedaleko obce Brodské a města Holíč a domáhá se vstupu na české území. Horské průchody obsazeny nejsou, neboť ubozí hladovějící nejsou schopni vylézt coby jen na malý kopeček.

   Vymazat
 3. S tím aeronetem opatrně! Když jsem je napomenul, tak trochu zbrzdili, ale to semeniště primitivního antisemitismu je lepší ignorovat. Erik.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Asi tak. AENews taktéž pozapomněl, že se vrcholná schůzka odehrála poté, co KLDR navštívil Pompeo a zřejmě dal k počátku fúze podnět. Taktéž zůstává faktem, že USA na poloostrově zůstávají s tentokrát je od hranice Rusko-Cína už nebude dělit vůbec nic. USA tak budou poprvé mít svoje jaderné rakety přímo na východní hranici Ruska přímo na dostřel do Vladivostoku a nic se nemění na tom, že je dlouhá jen 12 km. Do této chvíle mohli šmírovat jen okolo Hokkaidó.

   KLDR se tak po mnoha desetiletích může stát naopak tím nejžhavějším protivníkem Ruska a neuralgickým bodem.

   Vymazat
  2. Pompeo žáný "podnět" nedal. Jel se jen informovat a uklidnit Washingtonské Politbyro neoconů.
   Američaná za poloostrově sice zatím zůstávají, ale Čína ani Rusko nepřipustí, aby se sjednocení Korejí odehrálo podle amerického scénáře.

   Američané mají své rakety dávno na dosah od Vladivostoku, protože je mají na lodích, letadlech letadlových lodí, na ponorkách, na Aleutách, v Japonsku, na Guamu a Okinavě a na dalších místech.

   Leo

   Vymazat
  3. 11:52 Čéče a jak víš tak přesně, s jakým úkolem tam Pompeo jel?

   Vymazat
  4. Čečééé, přečti si ofiko zprávu z Bílé Chatrče o jeho návštěvě a pak komentáře z WP a NYT. Umíš-li číst mezi řádky, tak ti to je jasné.

   Leo

   Vymazat
  5. Leo, mít rakety na hranicích a mít je na lodích anebo na vzdálených ostrovech je celkem rozdíl.

   Pompeo byl odobřít Kimův krok zřejmě po jednání s Čínou, bez které se v těchto oblastech moc dělat nedá. Rusko nemá na události žádné větší páky. Koneckonců byla to Čína, která postavila dálnice v KLDR, a to rovnou takové, jaké nemá ani Jižní Korea. Čína tak buduje spojnici přez obě Koreje do Japonska. Nejvíc se mi líbí úvahy Ruska, jak spojí "tunelem" Sachalin s Hokkaidó, přitom jejich jediná možnost v budoucnosti bude, pokud budou hodní, použít právě tuto dlouhou dálniční trasu z Vladivostoku přez KLDR na Kjúšú.

   Vymazat
  6. Problem ovsem vypukne, kdyz Cong bude spravedlive pozadovat taky odstraneni Usackych zakladen s nuklearnimi raketami z oblasti a
   Z cizich uzemi ...
   Jako podminku zruseni vlastnich a obrannych zakladen Usaku vsude okolo......
   Dojde k urychlene NEDOHODE...

   Vymazat
  7. 2:28, nemusí nutně. Pokud Pompeo naznačil kontinuitu rodiny Kim i v novém uspořádání, což je míněno tak, že se nezpochybní jejich nároky při participaci na budoucí privatizaci KLDR, pak se naopak mohou překlopit z horlivého zastánce komunismu na horlivého zastánce kapitalismu. A mohou to navýšit vysokou porcí rusofobie. Stačí, aby při následné schůzce Kim Čong Un vs Trump, dostal rukolapné záruky, že se tak stane. To samé Turecko.

   Ukázalo se, že miliskováním s Ruskem Turecko vyběhlo nejen s USA ale i s Ruskem. Teď dostane nejen Idlíb a Afrín, ale i podíl na Mandžíbu se zásobami ropy a hlavně vody, a navíc slevu na Patrioty. Nebudou sice tak levné jako S300, ale zato kompatibilní s NATO a zvýší se jejich prestiž před USA. Ovečka je zpět a změnila se nám v pořádného berana. Turecko je pro americké generály mnohem cennější než to evropské směšné želé. Evropa je dobrá akorát ne to, aby poskytla: 1) prachy, 2) kanonenfutter 3) území pro nástup na metu vytouženou - RUSKO.

   Vymazat
 4. Je třeba upozornit, že ve světové politice se angažuje dvojí americká politika. Někdy se us-politiky překrývají, jindy jdou proti sobě. Korea i Sýrie to dobře dokumentují. Zdá se, že "deep state" tahá za slabší konec a snaha vyvolat války skomírá.

  OdpovědětVymazat
 5. každodenní výzva " zlikvidujme zasraný američany dokud je čas " jsou hnisajícím vředem na planetě Zemi !!!!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Srandovní heslo.
   A co pro naplnění toho hesla děláš ty osobně?

   Vymazat
 6. Docela to Korejcům přeji, zaslouží si mír. Oba státy učinily velký pokrok, řekněme za posledních padesát let. Je jasné, že ušáci budou vždy proti míru, však války živí nemalou část jejich průmyslu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tady si porovnej ty "velké pokroky KLDR", ty blbe.

   https://www.irozhlas.cz/zpravy-svet/kldr-severni-jizni-korea-data-srovnani-zivot-chudoba-armada-zbrane-ekonomika_1804270850_mls

   Zbrojní průmysl živí v USA na rozdíl od Rusáků část průmyslu zcela nepatrnou.

   Vymazat
  2. Kyjovský Hulváte 13:45 - Severní Korea praktikuje velmi vadný ekonomický model, ale vlivem Číny a jejích subdodávek do Koreje se věci začínají měnit. Jižní i Severní Korejci jsou hrdí na to, co v obou částech země dokázali, včetně "severních" raketových a nukleárních technologií.

   Ale to tvůj zapouzdřený mozek neveme, že?!

   Vymazat
  3. 15:38

   Aha, tak konečně je mi jasno. Onen "velký pokrok" KLDR dosáhla tak, že jim ho zaplatila Čína. A taky se projevuje tak, že slavný Kim dolezl s prosíkem a je ve svém zoufalství, kdy mu KLDR padá na hlavu, ochoten k dříve nemyslitelné věci, odzbrojení.

   Vymazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 8. Naše úvahy jsou pouhými spekulacemi, takže pokračuji: Po sjednocení zbaví Koreu nukleárních zbraní a raket, Američané tam mohou zůstat pod jakoukoli záminkou (i vyprovokovanou) a budou na doteku s Čínou. Co může udělat Čína?- nic. Co mohou Rusové?- nic. Amíci s Kazachstánem dohodli přístavy v Kaspiku, Ukrajina je živá, stejně jako Pobaltí a Sever. U nás i jinde se budují a upravují (mosty) komunikace na Východ (jako Hitler dálnice), takže vše se pomalu připravuje pro expanzi. Amerika (deep state) se chová logicky, aby podobně jako v minulosti Anglie (Španěly, Portugalce, Nizozemce), zadrželi potenciálního konkurenta, kterým je Čína. Moře ovládají a budou potřebovat kontrolu nad jejími pozemními trasami. Takže přes Sibiř a také Irán. Nádavkem bude surovinový profit Ruska a nové trhy. Ještě jedna možnost se rýsuje, a tou je možný průnik a dohoda finančníků s čínskými… Jenže co z toho plyne pro nás? Stejná katastrofa, nádavkem lze očekávat, že příští válčení se rozhodne v kosmu a slabší to vzdá předem (nebo vnitřní zradou), s vědomím vlastní nedostatečnosti. L.H.

  OdpovědětVymazat
 9. Americké mírové holubice nemohou dopustit, aby se Korea spojila. Kde by pak byla jakákoliv záminka na setrvání tří desítek tisíc amerických vojáků v Koreji, kteří ve dne v noci bdí na 15ti základnách nad tím, aby se Korejci nespojili podle vzoru Vietnamu do jednoho silného a prosperujícího státu? Jak by potom zdůvodnili svoje "mírové" působení v Asii? Jak by naplnili britské heslo "rozděl a panuj"?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Idiote, Amíci si nic jiného než právě spojení obou Koreí nepřejí.

   Vymazat
  2. 16:55 Někdo je "idiot", někdo "génius". Otázka je, kdo je kdo ?

   Vymazat
  3. Milý a vychovaný 16:55, Amíci si přejí vládnout celé planetě. Když budou muset odejít z Koreje, uvidíš, jak se jim to nebude líbit! Korejci okupanty nemají rádi. Nezapomeň,m že tam drželi vojenskou krutováládu až do poloviny 80tých let minulého století

   Vymazat
  4. 19:25, naivo.

   Vymazat
 10. Gratuluji Americké administrativě
  jejich prosazování míru po celém světě
  opravdu přinášejí plody...:))
  Celý svět zjišťuje
  že král kazisvět je jen psychopat*

  OdpovědětVymazat
 11. To by bylo skvělé kdyby us žoldáky z Koreje vykopli.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. vykopli, třeba ke Šlechtové do Brdských lesů :-)

   Vymazat
 12. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 13. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 14. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 18. Co to sem psalo za pitomce, že ho zrušili na dvě doby? Blbe ještě dej o sobě vědět, ať se pobavím...

  OdpovědětVymazat
 19. Kapitalismus, sionismus a demokracie - viník všech válek a bídy!

  Soudruzi a soukmenovci!
  My komunisti, putinisti, zemanisti a babišisti nemusíme plýtvat slovy na označení viníka všeho zla: Je to mezinárodní kapitalismus, sionismus a demokracie, a nositelé těchto odporných neřestí – LEPŠOLIDI.

  Opravdu nemusíme tuto leninskou pravdu popisovat slovy: Stačí přece ukázat na DĚSIVÝ rozdíl mezi naší dnešní českou realitou a naším bývalým šťastným a plodným životem v Československé socialistické republice.
  Ano, do Prohraného listopadu, do okupace naší vlasti silami NATO a EU, do zničení Československa jsme žili šťastně, bohatým životem budovatelů socialismu, předstupně putinismu a komunismu.

  Pak, vinou podlé zrady agenta CIA a Mossadu Gorbačova, socialismus dočasně ustoupil, a nepřemožitelná Sovětská armáda byla dočasně brutálně vyhnána z naší vlasti.
  Načež jsme – ZÁKONITĚ – upadli do otroctví Západu, a samozřejmě do příslovečné západní bídy a násilí. Stejně tak HROZNĚ by dopadli pracující KLDR, kdyby jejich vlast byla okupována USA a Jižní Koreou.

  Kdy se to změní, kdy budeme žít jako před Prohraným listopadem? Kdy bude Lidová Korea v bezpečí před agresory?
  Až se my Češi zbavíme okupace NATO a EU, až nás opět bude chránit nepřemožitelná Armáda Ruské federace. Až bude Jižní Korea osvobozena spojenými silami mírových sborů KLDR a ČLR.

  Naše milovaná Nová Republika na tomto dějinném úkolu všech komunistů, putinistů a maoistů pracuje ZE VŠECH SIL.
  Díky, drazí soudruzi z redakce! Přidáváte blankytu do křídel míru.

  Bratrská internacionální pomoc z 21. srpna 1968 zachránila naši vlast před euroamerickou okupací, před hrůzami EU, NATO, kapitalismu a demokracie!


  P. Radosta

  OdpovědětVymazat