Reklama

pondělí 16. dubna 2018

Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015

- VK -
16.4.2018 AE News
Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii! Stížnost za lživé obrazové materiály už míří k Radě ČT a také na RRTV! Rozpusťte už ten spolek manipulátorů z Kavčích hor!


A je to tady znovu. Česká televize čelí dalšímu skandálu, který ukazuje na katastrofální stav zpravodajství České televize. Diváci v České republice měli možnost včera v sobotu od rána sledovat informační a nepřetržité pásmo zpravodajství o raketovém útoku USA, Velké Británie a Francie na cíle v Sýrii, a to bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Raketový úder skončil katastrofálním fiaskem pro americkou armádu, protože např. v Damašku během úderu dokonce ani nezhasla pouliční světla, nedošlo k žádným škodám, neboť americké a britské rakety zasáhly jen několik budov, mj. poštovní úřad a sklad mouky. Desítky amerických raket dopadly do polí okolo Damašku a ruská armáda je v těchto okamžicích sbírá a chystá převoz trosek amerických raket do laboratoří v Rusku. Opět u mnoha raket Tomahawk došlo k vypnutí motorů za letu a ke zřícení raket během letu.

Pravé fotografie Damašku v době útoku. Všimněte si, že celé město svítí. Jediná raketa je ta vypálená z pozic syrské PVO.
Západní média zachvátila panika, takže se snaží okamžitě šířit do světa dezinformace a lži, a to včetně obrazových materiálů. Všechna média na západě čekala na mohutné údery, které ozáří noční oblohu nad Damaškem a obrazové materiály uchvátí západní veřejnost a potvrdí moc a sílu amerických zbraní. Jenže houby s octem, nic takového se nejen nekonalo, ale paradoxně jediné rakety, které byly vidět, byly ty ruské, které startovaly ze země s cílem sestřelovat americké Tomahawky a britské rakety Shadow Storm. V západních médiích proto vypukla panika, takže se začalo improvizovat. A nejvíce se improvizovalo v “americké” televizi na Kavčích horách v Praze. Česká televize totiž divákům celý den od rána až do noci ukazovala noční záběry explozí z města, které ovšem nemá s Damaškem nic společného. Jedná se totiž o noční raketové ostřelování města Luhansk raketovými systémy Grad ukrajinské armády ze dne 12. února 2015.


Kavčí hory se rozhodly upravit divákům obrazovou realitu zpravodajství ze Sýrie


Česká televize se tak dopustila další úmyslné lži a dezinformace, což je opravdu pikantní a humorné, protože právě Česká televize nejvíce bojuje proti tzv. fake news a dezinformacím. Jak je však vidět, samotná Česká televize je největší dezinformační vysílačkou v České republice s rozpočtem přes 7 miliard korun ročně, které čerpá z kapes českých daňových poplatníků, a to bez toho, aby její hospodaření s veřejnými prostředky kontroloval Nejvyšší kontrolní úřad. Ten totiž ze zákona nesmí a nemá právo hospodaření České televize kontrolovat. Redaktoři zpravodajství ČT totiž zjevně usoudili, že po provedených úderech západní koalice proti Sýrii nejsou k dispozici žádné obrazové materiály, které mají tzv. “production value”, tedy obrazově přitažlivou hodnotu. A logicky žádné takové materiály ani neexistují, protože syrská PVO sestřelila Američanům a Britům de facto všechno, co mohla. Takže žádné exploze, žádné výbuchy a spektakulární ohně na obzoru noční oblohy se nemohly konat.

VIDEO] Původní zdroj videa, který použila Česká televize. Všimněte si, že Luhansk je celý temný ihned po skončení první salvy, nikde nesvítí žádná světla a exploze vybuchují velmi hustě a blízko sebe. Raketový systém Grad v akci.


Manipulování s veřejným míněním je však dalece za hranou zákona o České televize a již byl podán podnět nejen Radě ČT, ale věcí se bude podle našich informací zabývat i Rada pro rozhlasové a televizní vysílání. Stejně tak jsme postoupili obrazové materiály poslancům parlamentu ČR, aby se sami podívali na důkazy a fakta, jakým způsobem pracuje veřejnoprávní médium na Kavčích horách z peněz daňových poplatníků. Šíření obrazové dezinformacA je to tady znovu. Česká televize čelí dalšímu skandálu, který ukazuje na katastrofální stav zpravodajství České televize. Diváci v České republice měli možnost včera v sobotu od rána sledovat informační a nepřetržité pásmo zpravodajství o raketovém útoku USA, Velké Británie a Francie na cíle v Sýrii, a to bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Raketový úder skončil katastrofálním fiaskem pro americkou armádu, protože např. v Damašku během úderu dokonce ani nezhasla pouliční světla, nedošlo k žádným škodám, neboť americké a britské rakety zasáhly jen několik budov, mj. poštovní úřad a sklad mouky. Desítky amerických raket dopadly do polí okolo Damašku a ruská armáda je v těchto okamžicích sbírá a chystá převoz trosek amerických raket do laboratoří v Rusku. Opět u mnoha raket Tomahawk došlo k vypnutí motorů za letu a ke zřícení raket během letu. e je nezpochybnitelné, protože Česká televize záměrně vydávala celý včerejší den obrazové záběry explozí na obzoru nočního Luhansku za autentické zpravodajství ze Sýrie a konkrétně z Damašku. Ani v jednom okamžiku a ani na jednom ze záběrů nebylo uvedeno upozornění pro diváky, že jde pouze o tzv. “ilustrační záběry” a nikoliv o obrazový záznam z místa úderů v Sýrii.

Česká televize možná naletěla hoaxu z YouTube


Když si dáte na YouTube do vyhledávaní Sýrii a informace o raketových úderech, narazíte na desítky videí, které jsou upravené tak, že na začátku je záznam vysílání nějaké televize, která informuje o úderu a následně poté je do videa vložen záznam z Luhansku. Po ukončení salvy můžete ve všech verzích těchto videí slyšet, jak v dáli houkají autoalarmy. Podle všech indicií to vypadá, že Česká televize naletěla těmto hoaxům a převzala tyto záběry z YouTube, aniž by se obtěžovala se čtením komentářů na YouTube, protože tam všude lidé upozorňují, že jde o podvrh a právě o video z Luhansku, o žádnou Sýrii. Jedno takové fejkové video je zde, další zde. Možná jste zaregistrovali, že mainstreamová média včera oznámila, že na internetu v souvislosti s úderem v Sýrii došlo k nárůstu fake news informací o 2000% a lidé by se měli mít na pozoru. Je úsměvné, že Česká televize s rozpočtem 7 miliard nemá peníze na zaplacení fact checkera. Co je to za klauni?


Porušení zákona o veřejnoprávních médiích a vydávání obrazového materiálu z Ukrajiny za autentický záznam ze Sýrie


Česká televize tak porušila zákon o veřejnoprávních médiích a dopustila se manipulace s veřejným míněním, kdy úmyslně po celý včerejší den vydávala obrazové záběry z ukrajinského Luhansku ze dne 12. února 2015 za oficiální záběry raketových úderů USA, Francie a Velké Británie ze včerejší noci v Sýrii. Zajímavé je, že tyto zmanipulované záběry od České televize ochotně převzala média i na Slovensku, kde jsou tyto záběry taktéž šířeny a vydávány za oficiální záběry ze Sýrie. Na tomto příkladu vidíte, jak pracuje Česká televize za vašich 7 miliard, které si bere každý rok z vašich kapes. Skutečně nezávislým médiem v dnešní době jsou pouze internetová média, tzv. alternativa a sociální sítě, kde se člověk může bez asistence České televize sám přesvědčit o tom, co se stalo a nestalo v Sýrii. Syřané natáčeli videa na mobily, na kamery, je toho plný internet a všude byly vidět výbuchu a exploze, ovšem ne na zemi, ale vysoko na obloze, kde syrská PVO sestřelovala americké a britské rakety.

[VIDEO] Tomahawk zaútočil na zorané pole.


Redakce Aeronetu znovu vyzývá poslance SPD, KSČM a Hnutí ANO, aby se zasadili o změnu zákona o veřejnoprávních médiích a jejich kontrole, protože to, co předvádí Česká televize za peníze daňových poplatníků, to už překračuje naprosto všechny meze. Čeho se dočkáme příště? Dezinformace o tom, že zemřel Miloš Zeman [1], nebo že Prahu navštívil Elvis Presley? Znamená to tedy, že od této chvíle musí čeští občané dešifrovat už nejen vyslovené informace na České televizi, ale už dokonce i ty obrazové? Pamatujete si, jak Česká televize čelila skandálu s atomovým výbuchem ve vysílání počasí [2], kde skupina Ztohoven propašovala do vysílání počítačově upravený obraz? Tehdy z toho byl skandál, ale uplynulo pár let a dnes už Česká televize vesele celý den vydává brutální ostřelování Luhansku útočící Porošenkovou ukrajinskou armádou z roku 2015 za oficiální záběry ze Sýrie a všichni jsou happy.
 

Američané si lížou rány po fiasku v Sýrii, situace je kritická, Pentagon nemá nic, co by mohl dát médiím a novinářům za obrazový materiál. Ti potom v zoufalství lezou na YouTube a ukazují divákům exploze z Luhansku. To nevymyslíš!


Celé to navíc zarámuje český mainstream, který zopakoval lživé informace amerického Pentagonu o tom, že všech 105 raket zasáhlo své cíle a ministr zahraničí Martin Stropnický dostal podrbáno za ušima a pochvalu od amerického protějšku [3] za to, že česká vláda v čele s Andrejem Babišem podpořila americký útok proti Sýrii bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. Navzdory tomu, že na YouTube si každý může přehrát tisíce videí ze Sýrie, které ukazují, jakým fiaskem dopadl americký a britský nálet, tak přesto bude Česká televize a Babišova vláda dál opakovat americké postoje až za hrob, i když všichni už vědí, že císař je nahý. Američané se ztrapnili tak, jak jen mohli. Žádné exploze se nekonaly, natočená videa zobrazují jiný příběh, a tak Česká televize musela přispěchat na pomoc s obrazovými záběry z Luhansku. To už je projev naprostého zoufalství, zoufalství Američanů, České televize a české vlády v demisi.

Nenechávejte si tento článek pro sebe a sdílejte ho prosím na sociálních sítích a v emailech, rozešlete článek i svým poslancům, ať se také podívají, kam až zašla situace v České televizi. Je vrcholem drzosti, když veřejnoprávní televize, která brojí proti tzv. fake news médiím, je přitom de facto sama tou největší dezinformační vysílačkou v České republice.

-VK-
Šéfredaktor AE News


Poznámka redakce NR:
Zpravodajství ČT je proslavené doslovným opisováním od svých vzorů - propagandistické CNN, Fox News, BBC a dalších. Inkriminované záběry mohly tedy podstrčit do mezinárodní agenturní směny i ony "velká mediální autority svobody a demokracie" a opisovači z ČT je jako vždy bezhlavě použili.
vd

22 komentářů :

 1. Zdá se, že ČT je takový velký prasečí chlív a v něm státo PŘEsviní.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Většina Němců si myslí, že Trump je nebezpečnější než Putin!

   22:25 16.04. 2018

   Většina obyvatel Německa (více než 75 %) se domnívá, že americký prezident Donald Trump je nebezpečnější než jeho ruský protějšek Vladimír Putin, ukázal to průzkum provedený institutem Forsa na objednávku společností Wiese Consult GmbH.

   Při odpovědi na otázku, zda se bojí Ruska, 83 % Němců odpovědělo negativně, 17 % pozitivně.

   V Německu zpochybnili efektivnost protiruských sankcí

   Polovina respondentů se domnívá, že za rostoucím napětí mezi Západem a Ruskem jsou zodpovědné Spojené státy, 25 % — Rusko, 7 % vedoucími představiteli zemí EU, 8 % věří, že vina patří všem.

   55 % Němců hlasovalo pro postupné zrušení protiruských sankcí. Pro posílení — 13 %.

   Průzkum byl proveden od 10. do 13. dubna. Zúčastnilo se ho 2 025 dospělých občanů Německa.

   V roce 2014 uložily USA a další západní země sankce proti Rusku kvůli ukrajinskému konfliktu. Tato opatření byla několikrát prodloužena. Ruská strana podnikla odvetná opatření omezující vývoz výrobků ze Spojených států, zemí EU, Austrálie, Kanady a Norska. Moskva opakovaně zdůraznila, že je kontraproduktivní mluvit s Ruskem v jazyce sankcí.

   K dalšímu kolu napětí mezi Ruskem a Západem došlo po vzájemné masové deportaci diplomatů. Důvodem byl atentát v britském Salisbury na bývalého zpravodajského důstojníka GRU Sergeje Skripala a jeho dceru Julii. Londýn a některé další země bezdůvodně obvinily z incidentu Moskvu.

   Rusko kategoricky odmítá zapojení do tohoto zločinu a nazývalo pozici Západu provokací!

   Bambůčo

   Smazat
 2. Zdechovsky, Babis, Slechtova, Stropnicky, CT a dalsi podobny: bozi mlyny melou pomalu, ale jiste! Az nastane skutecny konflikt bude vyhlasen vyjimecny stav a voj.soud=lidovy soud ve zkracene dobe 24 hod.odsoudi kolaboranty. Lidi pamatujte si vsechny kolaboranty!!!
  dustojnik-valecny veteran

  OdpovědětSmazat
 3. Vůbec mě nepřekvapuje, že ČT z nás dělá blbce. Oni si tam totiž myslí, že všichni obyvatelé této země jsou stejně tupí, jako oni. Pamatuji si, jak někdy na konci roku 2014 ČT v hlavním zpravodajství odvysílala ústy Anety Savarové reportáž o tom, jak obyvatelé Doněcku do posledního místečka zaplnili stadión Šachtaru Doněck, kde provolávali touhu zůstat součástí Ukrajiny. Zajímavé na tom bylo, že z tohoto zaplněného stadionu o kapacitě přes 50 000 míst, kameramani natočili jen několik desítek křiklounů s vlaječkama, a na ten přeplněný stadión jaksi zapomněli vytočit kamery (asi jim došly baterky). Na jiném videu ze stejné akce bylo vidět, že ten "zaplněný" stadión tvořila asi stovka mávačů, kteří na pokyn režiséra začala nadšeně provolávat slávu Ukrajině, což z běžecké dráhy natáčela skupina různých televizních štábů, úzkostlivě dbající na to, aby náhodou nezabrala ty neobsazené oranžové sedačky naprosto prázdného stadiónu. Takto se dnes dělá objektivní zpravodajství a havlokavárna je nazývá svobodnými demokratickými médii.

  OdpovědětSmazat
 4. Tak alespoň po letech vidíme pravdu, jak ten hodný Porošenko a jeho super demokratická vláda, poslušná a stvořená západem bombarduje vlastní lidi, za tmy, projíždí auta, takže nečekaně, bez varování...
  To nikomu ve státech a 3 lídrům, kteří teď napadli Sýrii nevadilo a nevadí?
  O objektivitě a vyváženosti ČT se snad nemá cenu ani bavit. Za tu manipulaci by snad už ale měl mít někdo odpovědnost
  Za ten herecký výstup by ten herec měl okamžitě odstoupit. Možná může vyšetřovat v seriálu na ČT. Ne zastupovat 10 milionů lidí.Takové divadlo si nezasloužíme ani od herce

  OdpovědětSmazat
 5. Jo dal jsem tu předtím odkaz na ty hnusné lži.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 22:51 - Dvořák opět zaspal dobu a váš odkaz si přivlastnil, váš smázl. Salieri

   Smazat
  2. 22:51 - zde je váš odkaz, Dvořák ho obšlehl, jak je jeho zvykem!

   -----------------------------------------------


   Anonymní 16. dubna 2018 19:03

   Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii!
   https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odvysilala-falesne-obrazove-zpravodajstvi-ze-syrie-divakum-na-obrazovkach-ukazovala-misto-damasku-nocni-utok-ukrajinske-armady-na-mesto-luhansk-z-roku-2015/

   Smazat
  3. 13:52 Račte chápat, při vašem vzdělání, že NR není čistě autorským webem, ale většinou přebírá zajímavé články z jiných zdrojů a nijak to neskrývá. Jestli to označujete za "obšlehnutí", tak jen prokazujete svojí poněkud sníženou inteligenci. Pan Dvořák článek nevydává za svoje dílo, v úvodu článku najdete i odkaz na původní zdoj. Jestli si uvedeného článku někdo všimnul dříve a dal na něj odkaz je sice hezké, ale tím k němu nesískal žádná vlastnická práva. Jestli je to pro něj tak významný čin, tož gratuluji, je to hrdina.

   Smazat
  4. 15:10 - madam z jakého jste století, při vašem plácání? Píšete NESÍSKAL nebo jste si něco šlehla a nic jste tím NEZÍSKALA, omluvte se 19:03, vážená paní PSOTOVÁ, pokud někdo nesleduje (rada pro rozhlasové a televizní vysílání) obsah a to co jsem popsal, tak vám bude kašlat na vlastnická práva. Mrzí mě že jste nepochopila.
   reagovat

   Ladislav Žižka dnes 17:14 :
   Z televizního vysílání se stal pouze byznys. Zákon o reklamě hovoří jasně, nejen o hlasitosti, ale i četnosti reklam.. a tak to vymysleli tak, že zrušili reklamu po skončení pořadu, ihned napojí další pořad a do něj, kde je reklama dražší vloží reklamu, tedy dříve ve filmu 3, nyní 4 atd.. podle délky pořadu. A Nova ta navíc odstřihne závěrečné titulky filmu.. kde jsou nejen tvůrci, ale i použitá hudba ad. U českého filmu si to nedovolí, protože režisér filmu, by si to nenechal líbit.. Ale zahraniční film... ? porušování autorského práva jim na srdci neleží, protože kde není žalobce, není ani soudce !Titulky jsou nedílnou součástí filmu a závěrečná písnička mnohdy koresponduje s dějem, to je jim ale jedno.. a možná, ani nerozumí anglicky a tak neví VO CO DE !Jedeme rychle dál, ať byznys za reklamu frčí... a tak by se dalo pokračovat. A co dělá Rada pro televizní vysílání ? NIC ! MLČÍ.
   reagovat

   Karel Mareček dnes 17:13 :
   ZASE JEDEN POVEDENÝ ČESKÝ ZÁKON !!!BANÁNOVÁ REPUBLIKA , PARÁDA !!!
   reagovat

   Roman Groman dnes 17:12 :
   Trvejme na reklamních kanálech.Kdo má zájem kupovat,jistě se tam naladí.Pořady a filmy chtějme přerušení.Co vlastně máme v buržouststánu za 29 a v EU za 15 let výhodné,při našich příjmech???Ale je to volbou poslanců,tak si to zase 4 roky vyžerte...:-I
   reagovat

   Josef Juran dnes 17:12 :
   Asi nejhorší je ten hlasitý zelený skřet z ALZY.Myslím si,že je tak protivný,že spíše zákazníky odpuzuje.
   reagovat

   Zdenek Smerda dnes 17:11 :
   Jedno z největších svistev marketingového PR - velmi hlasitá reklama.Asi se to s dnešní politickou garniturou, hlavně demokrat. blokemnezmění. Budeme dále trpět.
   reagovat

   Miroslav Jančík dnes 17:11 :
   Největší prasárna je, kdy na Nově zařadí reklamu do zpráv :o(
   reagovat

   Josef Schnurch dnes 17:11 :
   p.Kremonik jestli voni nekecaj.
   reagovat

   Stanislav Burian dnes 17:11 :
   Uzákonit nejen přijatelnou hlasitost, ale vpravo dole obrazovky uvádět i čas reklamy ! Jinak by bylo dobré uvádět jednu delší reklamu v polovině filmu a dost.
   reagovat

   Martha Gárfield dnes 17:11 :
   Což reklamy ! Ale ta neskutečná hrůza repríz všeho druhu, a to pořád dokola! Nevím za co chtějí v ČR poplatky? Za ty kraviny, které jdou stále dokola? Myslím si, že i bezva filmy za chvíli každému zhnusí, věčnými opáčky! Nic nového nevyrábějí, a když už, tak je to na dvě věci, a nedá se na to koukat.
   reagovat

   Roman Fadějev dnes 17:10 :
   I kvůli reklamám jsem s TV skončil.Dnes osobně nechápu,na co lidi v té televizi čučí.Nedavno jsem to viděl v hospodě.Když hospodský v nejexponovanějí čas týdne,v Sobotu večer, projel asi milion kanálů tak prohlásil-"Tvl oni všude dávají úplný h.... :-). Tož kvůli tomu se na reklamy koukat nebudu :-).
   reagovat

   Smazat
  5. dobrý den, vítejte v Kocourkově

   Smazat
  6. 17:32 Zkuste to prosím znovu, až vystřízlivíte. Takto není vašemu blábolení rozumět.

   Smazat
  7. Anonymní 17. dubna 2018 22:20

   22:51 - zde je váš odkaz, Dvořák ho obšlehl, jak je jeho zvykem!

   -----------------------------------------------


   Anonymní 16. dubna 2018 19:03

   Skandál: Česká televize odvysílala falešné obrazové zpravodajství ze Sýrie, divákům na obrazovkách ukazovala místo Damašku noční útok ukrajinské armády na město Luhansk z roku 2015, aby byla zakryta skutečnost selhání amerického úderu na Sýrii!
   https://aeronet.cz/news/skandal-ceska-televize-odvysilala-falesne-obrazove-zpravodajstvi-ze-syrie-divakum-na-obrazovkach-ukazovala-misto-damasku-nocni-utok-ukrajinske-armady-na-mesto-luhansk-z-roku-2015/

   Smazat
 6. Děkuji za vysvětlení původu záběrů. Už při vysílání těch snímků se mně zdálo divné, jak jsou ty výbuchy slabé a rozptýlené na velké ploše. Vůbec to nesouhlasilo se současně pronášenými slovy o chirurgické přesnosti Tomahawků a popisovaných cílech. Kromě toho, výbuch hlavice s 1450kg trhaviny by určitě vypadal jinak.

  Později se na Internetu objevili skutečné záběry z Damašku. Pak jsem pochopil, proč je nemohli zveřejnit. Těžko by mohli lhát, že Sýrie žádné rakety nesestřelila, když jsou na těch záběrech jasně vidět zásahy.

  Moc mi nevadí, že ČT lže. Vím to a najdu si pravdu jinde. Ale vadí mi, že považují diváky za naprosté idioty, když lžou tak primitivně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Také si pravdu hledám jinde než v ČT ale co těch dalších deset milionů občanů?

   Smazat
  2. ČT je dobrá jen k tomu aby se člověk dozvěděl, že se NĚCO stalo. Ale JAK se to doopravdy stalo je třeba si zjistit jinde.

   Smazat
 7. Čt, respektive její vedení, je potřeba nechat prošetřit a případně tvrdě odsoudit. Stropnický již odsouzen je, nebude ministrem zahraničí, kde by stejně zase hrál jen křoví vedle skutečných herců, ale andrej mu plánuje vytvořit teplé místečko v Bruselu. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:37 Vedení ČT prošetří komise psychiatrů, jako tu prolhanou pošmistrovou ve Švejkovi. Nejspíš dojde ke stejnému závěru: "Jsou sice úplně blbí, ale to jim nebrání zastávat libovolnou státem placenou funkci".

   Smazat
 8. Lidí nebuďte idioti ,nesledujte Čt a neplaťte koncesionářské poplatky !!!

  OdpovědětSmazat
 9. Heslo ČT: demonstrace, nebo menstruace, to je jedno, hlavně když teče krev....

  No nic, guma se neustále šponuje a až to povolí, to bude v ČT hukot ...

  OdpovědětSmazat
 10. Denní lhaní z obrazovek je opravdu skandální
  pouze v zemi s platným zákonem.
  V kolonii si může systém s otroky dělat co se mu zalíbí.
  Jediná obrana je na osobní úrovni...
  Přestaňte platit a sledovat*

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.