Reklama

úterý 17. dubna 2018

Skladiště chemických zbraní zasaženo a nic ?

Jaroslav Loudil
16. 4. 2018
Pozoruhodná informace o útoku agresorů z NATO se objevila v našem tisku. Prý 29 !! raket agresorů zasáhlo sklad chemických zbraní syrské armády západně od Homsu. I malé školní dítě si dovede představit, tu spoušť ,pokud přesně a na jedno místo dopadne 29 střel a vybuchne !! Tak to tvrdí Trump ! Asad by jistě v tomto sladišti neskladoval jeden barel chemikálií  či 10 deka yperitu. Šlo by  významné  a masívní množství ! 


Těžko totiž někdo bude stavět sklady kvůli jedinému sudu chlóru. Co by tedy muselo nutně nastat , pokud by ve skladišti něco skutečně bylo ? Po roztrhání barelů s plynem by muselo dojít k obrovskému  úniku jedů do okolí  ,vytvořil by se veliký jedovatý oblak skoro jako po výbuchu  v Hirošimě. Lidé  v okolí by umírali ,patrně by bylo nutné evakuovat  i samotné město Homs. Nic podobného není ale hlášeno.

P.S. Takže zase jeden povedený fejk z dílny NATO ! Pokud by se  u Homsu vytvořil obří oblak chemických látek ze zničeného Asadova skladiště, jistě by tam USA mohly ihned vyslat své drony, aby tyto látky "nasály" a přivezly  k následnému rozboru pod mezinárodním dohledem. Nevím o ničem podobném ! Hnusné dezinformace od Trumpa, Macrona a Mayové otravují dnes mozky nejen českých lidí ! Goebbels  si rozhodně počínal  v propagandě obratněji, jak naši dnešní lháři z NATO. Jejich  trapným dezinformacím se   chechtají  i žáci základních škol, když o velké přestávce tajně hulí cigarety v kabinkách  školních WC. Nějaký nový fejk ? Tak je jistě z NATO ! Laskaví čeští pedagogové mají dnes opravdu plné ruce práce, aby z amerického Hitlera udělali mírotvorce.

38 komentářů :

 1. Autor netuší, že humanitární US demokratické sofistikované rakety, zároveň likvidují chemické zbraně.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. proti atomovýmu záření bylo natřít se hořčicí.
   tady stačí proti chemii výbuch tnt nálože ... nemaj' Amíci třeba krakatit??

   Smazat
  2. "Asad zakázané látky přemístil pod zadky Ruských poradců, kteří nesmí být napadeni raketou nebo bombou pod pohrůžkou odvety."

   Co jim za to posezení asi slíbil. Free ropu doživotně?

   Smazat
  3. 9:07 Schovali to do zadku trumpa macrona mayové.

   Smazat
  4. Pane Ševečku, proti účinkům chemických zbraní se stačí polít octem. To dnes ví každé malé dítě. Stejně jako se octem předchází účinkům chemtrails přeci.

   Smazat
 2. Užaslý, průměrně vzdělaný jedinec, pochopí, co se stane, když si zapálí při plnění starých klimatizačních jednotek freonem.
  Co se musí stát při zásahu skladu s chemikáliemi, určenými k zabíjení lidí, to musí pochopit i chovanec Jedličkova ústavu.
  Jen ústavní a vládní činitelé, pokorně poklonkující tzv. moci, se tváří a vyjadřují tak, že normální jedinec zákonitě nabývá dojmu, že by ani ten Jedličkův ústav nebyli schopni absolvovat...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane Pivoňko
   pročpak říkáte že Chovanec je z ústavu :))*

   Smazat
  2. USA už "věří" jen Theresa May a Eman Macron, každý z jiných důvodů. Ostatní vědí, že falešná vlajka vždycky odstartovávala války. Karel z Plzně

   Smazat
  3. Na DAMU to ministra neučili.

   Smazat
  4. 1:03jako průměrné vzdělaný člověk určitě víte za jak dlouho,když bouchne takový slad řekněme v Brně budou lidi na západě v Aši padat jak mouchy,že.A to je z Brna do Aše kratší vzdálenost než ten sklad nedaleko Hokej,pane!

   Smazat
 3. Jak nic ?
  Celé obyvatelstvo je s té propagační chemoterapie
  mentálně otrávené*

  OdpovědětSmazat
 4. honolulu je vydesen k smrti asi se dlouho neohlasi

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulu je ok, to vy Cesi jste v narazove zone, tedy chodici mrtvoly

   Smazat
  2. Ale ano, kde je Honolulu?

   Smazat
 5. sklad chemických zbraní - žluklý olivový llej?

  OdpovědětSmazat
 6. Jeníčka a Mařenku čarodějnice vykrmovala, a chodila do nich píchat, jestli už jsou dost tlustí, aby je mohla sežrat. Podobně krmí lidi jedovatými debilitami, a testují, jestli už jsou lidi dost debilní, aby jim sežrali jakoukoliv hovadinu. Tato strategie ale selhává, a ukazuje, že idioti jsou oni sami, když jim ty ptákoviny už lidi nespolknou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mluvíte o lidech, ale jen hrstka z nich si může vytvářet na základě jiných informací vlastní názor.Většina má informace z našeho tisku a TV. A tisk,TV, vláda musí !! plnit noty západu. Bohužel se jim ale ta propaganda daří prvda prohrává !!!!!

   Smazat
  2. 8.07 ono v době internetu a jazykových překladačů je spíše jenom hrstka těch, kteří nemají na internet... nebo nemají o dění zájem, protože "přeci to stejně neovlivním... ale Mařka má kozy jako balóny a ten gól z posledního kola... Jardo, ještě pívo a rum!"

   Smazat
 7. Off topic
  Aby toho nebylo málo, vznikl nový poradní orgán České televize!!! Jmenuje se to "Divácká rada České televize".
  A teď se podržte, kdo je jejím vedoucím - Šimon Pánek
  Soroš tu televizu úplně ovinul jako krajta.

  https://www.parabola.cz/zpravicky/29312/dnes-poprve-zasedla-divacka-rada-ceske-televize/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to mě opravdu rozesmálo.
   Zakládajícím členem je mimo klasických sorošovek také SONS - Sjednocená organizace nevidomých a slabozrakých ČR.

   https://www.mediaguru.cz/clanky/2018/04/divacka-rada-ct-poprve-zasedala-ma-vice-nez-60-clenu/

   Smazat
  2. Ježiši, chraň nás od zlého. Včera taky ve zprávách dlouze o bílých přilbách, jako jak jsou skvělí a úžasní a jak o nich někdo pořád říká zlé větičky a že ten někdo je Sputnik a Putin. Žádné záběry z inscenovaných fotek a videí neukázali, asi protože ty už všichni známe z jiných sdělovadel. A ještě se u toho Železný ironicky usmíval, jakože: chtěli jste vyváženě informovat o Bílých přilbách? Tak čumte, hovada.

   Smazat
  3. Otrocky platíme to, co nechceme. Tlačme na poslance, aby s tou serešovskou hnilobou něco už konečně udělali. Člověk v plísni, nechť pojde v tísni.

   Smazat
  4. Tak trochu cynismu, jestli slabozrací, tak to se asi začne vysílat černobíle, ale zato hodně konstrastně.

   Smazat
  5. Šimon Pánek, je můj bývalý spolužák, který si zapůjčil lebku v Kostnici v Kutné hoře. Zajisté ji vrátí. Bohužel se obávám, že se nezměnil.

   Smazat
  6. no to je už vrchol všeho! pánek zcela ztratil kredit účelovostí svého člověka v tísni, který plní politické zadání..a ta drzost, že se jako by postaví do čela diváků, je teda už bezbřehá...kritizujete televizi, rada na vaše útoky nestačí,tak tady si zveme na vás pomocníka nad jiné...tuhle bojovou linii dalších goebbelsů už neprostřelíte..

   Smazat
  7. Sorošismus je jako rakovina mízních uzlin. Je založen na zneužívání citového potenciálu společnosti.

   Smazat
  8. 8:34, přesně moje slova...zneužití samotné lidskosti a humanismu v lidech..naprosté CHUCPE

   Smazat
  9. Prohnilý hlídací pes:
   http://www.skrytapravda.cz/domaci/1580-ceska-televize-upi-aeronet-opet-vyskolil-7-miliardoveho-manipulanta-a-hlidacipes-org-vzteky-zarval

   Smazat
 8. Kdyby nějaká raketa zasáhla zimní stadion, kde se používá ke chlazení chlór, je půlka města otrávena...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Čpavek, kolego, čpavek!

   Smazat
  2. Správně, čpavek. Ale efekt popisovaný anonymem 8:08 by byl stejný - otrávené široké okolí!

   Smazat
 9. "Pozoruhodné" je, že v současnosti se média převážně zaměřila jen na "veletoče" v názorech Andreje Babiše v poslední době a vůbec nehovoří o výroku Miloše Zemana na adresu strůjců raketového útoku proti Sýrii:

  "Inteligent, pane redaktore, udělá jednu chybu a pak ji neopakuje. Člověk s průměrnou inteligencí, spíše debilitou, udělá dvě chyby za sebou, a co říci o těch, kdo udělají tutéž chybu třikrát. Abych se vyhnul nějaké mezinárodní žalobě,…"

  Čekám na to, jak je otitulujete.

  "…tak Vám radši neodpovím. Budu pouze konstatovat, že je to hloupost, a to je to nejmírnější vyjádření, které zde mohu říci."

  Za "povšimnutí" také určitě stojí, že Karla Šlechtová a Martin Stropnický po rozhovoru M.Z. pro Frekvenci 1 zřejmě "odjeli na dovolenou"...

  OdpovědětSmazat
 10. Pro ty, co umějí rusky a chtějí slyšet i druhou stranu:
  https://www.youtube.com/watch?v=zFhmAgnAPDI

  OdpovědětSmazat
 11. Od kdy je nutno chodit do skladu s naftou v atombordelu.

  OdpovědětSmazat
 12. Novináři amerického televizního kanálu One America News Network navštívili syrské město Dúma a nenalezli žádné známky použití chemických zbraní.
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/americti-novinari-nenasli-v-dume-dukazy-o-chemickem-utoku/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Novináři nejsou vyškolení chemici na BCHL. Čekejte či řekne OPCW. Její šéf se nechal slyšet, že tam jdou jen kvůli liteře zákona, ale důkazy už mohly být dávno zlikvidovány. Ale já si myslím, že nějaké stopy po A23x tam určitě najdou, když bylo tolik mrtvých a hlavně mezi dětmi. Spousta lidí tohle nebude akceptovat a před OPCW promluví. Rusů se bojí.

   Smazat
 13. Pěkný článek, akorát nerozumím výrazu "v našem tisku". Sorošovy sračkomety, tomu rozumím.

  OdpovědětSmazat
 14. Samé fake news ze strany USA. Intervence USA v Sýrii pouze destabilizují region a podpoří ISIS a Al-Káidu. Bohužel. USA na blízkém východě jenom škodí. Svržení Assada bude vést pouze k nestabilitě.

  http://www.epshark.cz/clanek/611/farage-svrhnuti-assada-v-syrii-muze-vest-k-chaosu-nestabilite-a-vzestupu-isis

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.