Reklama

úterý 10. dubna 2018

Současná moc v šoku. Maďarsko a my

Radim Valenčík
10. 4. 2018 blog autora
 

Současná globální moc je v šoku.
 

Normální lidí jsou mnohem více normální (nezmanipulovatelní), než si (v logice současné moci degenerující) elity dokážou představit.
 

Maďarsko další výprask.

Jedno, jestli Maďaři, Slováci, Češi, Němci... Třeba i Angličani. Ti už toho mají taky dost. Dost manipulace a lhaní.

Díky těm normálním lidem lidská civilizace oproti zdegenerovaným šílencům přežije.

. . .

Aktuálně:

Teď se bude hodně měnit.

Všechna současná paradigmata padla.

Na jedné straně tlak, aby se prostituti urvali části ANO a podpořili tzv. demokratické síly (ty, co kradli a přispívali k vyvolávání konfliktů).

Na druhé straně vznik dost čitelné situace, kterou začínají chápat i ti méně zkušení mladší, tj. že jsme v trochu jiné situaci, než na jakou byli připravování.

...

Každopádně:
Učit se (obecně z toho, co vymysleli ti před námi),
učit se (z protichůdných názorů, protože umět uvažovat v alternativách znamená přijmout odpovědnost),
učit se ze zkušeností (považovat rozdíl mezi očekávaným a tím, co se stalo, za hlavní zdroj poznání).

Hlavně: Neztratit orientaci v manipulovaném světě.

Zdroj: http://radimvalencik.pise.cz/5617-soucasna-moc-v-soku-madarsko-a-my.html

31 komentářů :

 1. Pane bože, kdybychom byli na tom tak jako v Maďarsku!
  Vivat Orbán!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Poslouchal jsem nějaký rádio, kde komentovali vítězství Orbána. Kam se hrabou bolševici.
   Tolik špíny, lží, hnusu a nenávisti, kolik v sobě mají havloidi, nad tím zůstává rozum stát.

   Smazat
  2. V maďarských volbách získala Orbánova strana
   133 ze 199 mandátů.
   Nejvýrazněji negativně se k drtivému vítězství
   vyjadřovala mediální žumpa v sousedním Německu.

   To, že hrozí Orbánizace Evropy, patřilo k těm nejmírnějším.
   Maďarský lid je, ve své většině hrdý na svou
   zemi, své předky,tradice, kulturu.

   Navzdory podpoře Sorosem financované NGO, jsou v Maďarsku vítači a eurohujeři v naprosté menšině,
   na veřejnoprávní média bez výrazného vlivu,
   na rozdíl od ČR,kde ta Havlova sebranka ovládá vše.
   Maďarská zahraniční politika je sebevědomá,
   s jasnými prvky vlastenectví, což přivádí Brusel a Západ k zuřivosti.
   Ve vládě současného Maďarska nenaleznete takové přizdisráče a patolízaly, jako v té české, byť je v demisi.
   Maďarští politici prostě neolizují kdejakou
   americkou zadnici a s Bruselem jednají na své úrovni, nikoliv v předklonu,jak to praktikoval Sobotka a spol, se svým hlavním poradcem, kovaným eurohujerem V.Špidlou.

   Češi by se měli za svou politickou elitu stydět, bohužel ale není ani v blízké budoucnosti NIC JINÉHO NA SKLADĚ .

   Smazat
  3. Zapomněl jsi dodat,
   že většina těch uvedených přizdisráčů má již
   cestičku na americkou ambasádu pěkně prošlápnutou.
   Bez pokynů svých páníčků si soudem potvrzený
   agent STB,Bureš,alias Babičok ani koblihu nedá.

   Smazat
  4. 12:21 Jo to bych též moc rád aby i u nás řekly ani migranta do ČR.

   Smazat
 2. Naprostý souhlas se soudruhem Valenčíkem!
  Ano, výsledek posledních voleb v Maďarsku*) je další úder do drzých tváří válečných štváčů.
  Ano, nejděsivější moc současného světa – čili neomarxističtí vrazi z Wall Streetu a Bilderbergu, vedení Sorosem a jinými podobnými – se zachvěla v základech: „Další země se vymaňuje z našich osidel! Po České republice se i Maďarsko osvobodilo, a směřuje zpět k národnímu socialismu!! Co jen budeme dělat, my podlí vykořisťovatelé, jestli VŠECHNY dnes utlačené země se opřou o Velikého Putina a vymknou se z naší nadvlády?!?
  Ano, takto kvílí a naříká Soros a všichni jemu podobní. Ano, vykořisťovatele vždy OPRAVDOVĚ bolí, když se vykořisťovaný emancipuje a shodí se sebe jeho okovy – vždyť vykořisťovatel přichází o zisk, o samotné ZRŮDNÉ potěšení z vykořisťování člověka člověkem!
  Prostě: My roduvěrní Češi a Rusové se z maďarského vítězství nad Pravdou a Láskou, nad kapitalismem a demokracií euroamerického ražení, radujeme zcela upřímně.
  My komunisti a putinisti tiskneme na dálku ruce našim maďarským soudruhům a soukmenovcům. A voláme z plných plic: „Jen houšť a větší kapky! Nechť se všechny státy a národy osvobodí od kapitalismu a demokracie! Pak nastane mír a spolupráce mezi národy, vedenými Velikým Ruskem a Lidovou Čínou vpřed, ke šťastným zítřkům, k Rudozlatému věku lidstva!“

  Volte ANO, KSČM a našeho Miloše, ať se k nám krásní ruští lidé vrátí co nejdříve!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. *) Tyto v Maďarsku volby jistě nebyly ÚPLNĚ poslední; jistě nějaké další budou, po konečné porážce globalismu, Pravdy, Lásky a Euroameriky.

   P. Radosta

   Smazat
  2. Běž otravovat někam jinam, debile!

   Smazat
  3. Potkat vás J.Hašek, píše volné pokračování Švejka a vy jste v hlavní roli. Jinak konec demokracie a začátek chálífátu se po blízkém východu a severní Africe, blíží už i do Evropy, ale to vy jistě tušíte a pro to i voláte. Karel z Plzně

   Smazat
  4. 12:30: Napsano tak, že nevím co si o tom myslet. Místy ironie? Smíchat ANO s KSČM? Neomarxisté? Dodnes nevím co to je. Jsem zastancem černobílého světa. Lidé dobří - špatní. Neomarxisté na Wall-Street? nebo v Bruselu. Matení pojmů. Co mají s marxismem společného dnešní kapitalisté. Já osobně to matení pojmů odmítám, buďto je někdo pravičák, přivrženec kapitalismus, vykořisťování člověka člověkem - a to je i Babiš, nebo je někdo komunista, jako je třeba Filip a tímto pádem přítel humanity. Stanovy KSČM jsem zatím nečetl, takže nevím jestli se vším budu souhlasit, cítím však že Filip, Skála ale stejně Okamura, když říká o referendu o vystoupení z NATO a EU jsou ti, co chtějí pro lidi dobře. Další diskuse nemá cenu.

   Smazat
  5. Anonymní10. dubna 2018 12:30
   To je tedy zatrolený příspěvek!
   „Nechť se všechny státy a národy osvobodí od kapitalismu a demokracie!“
   Řekl bych, že je třeba odstranit současný liberalismus, který dává firmám už málem volební právo a zájmy občanů mu jsou u zádele. Od demokracie není třeba se osvobozovat, o tu je třeba usilovat. P.K.

   Smazat
  6. Ani Švejk by to lépe nenapsal...

   Smazat
  7. Nebyl tchán vašeho otce, pane Radosti, nějaký gymnaziální učitel DUB? Já jenom, co jste říkal již před lety panu krajskému hejtmanu... jistě za TOP 09...

   Smazat
  8. P,Radosto, ty musíš mít ty mozkové závity úplně vařicí, dej si studenou sprchu, Už nejsi ani trochu vtipný, převládá jen debilita. V.J.Horák

   Smazat
  9. Cesi budou dal soupat nohama a havlovat

   Smazat
  10. 6:35
   Tou dutou lebení musíš o zeď tříska víc,třeba se pak urodí pidimyšlenka,pablbe!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  11. 9:03 To se tobě stát nemůže co, těkavý prde z lejnolíhně tohodle mongoloida:)) - http://risovach.ru/upload/2012/09/comics_Lenin_orig_1347032282.jpg

   Smazat
 3. Potřebujeme Orbána. Zeman je sice OK, ale už je dost starý.
  Potřebujeme někoho, kdo jednou provždy vyžene Sorosovi magory z veřejného prostoru.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Orbán tu opravdu není, ani předseda polské PIS. Zeman může tak jenom poradit, ale je nato u nás sám a T.O., ten snad, ale měl by ještě pár let jít k Orbánovi na zkušenou. Karel z Plzně

   Smazat
 4. co je to za lidi ti židovští spoluobčané? Když vyhrají Poláci volby v Polsku začnou je pomlouvat nenávistně urážet a hanobit. když vyhrají Maďaři v Maďarsku, lomí rukama hanobí Maďarský národ plivou napravo, nalevo jedovaté sliny a předhání se v urážkách Maďarů.
  Co jim je do toho. Kdyby kdokoliv začal stejně hanobit židy v Izraeli, okamžitě by vyskakovali s hesly, jako antisemitismus, právo na sebeurčení,...
  Myslím, že je čas ukázat kde je jejich místo, jako v Maďarsku, tak v naší překrásné vlasti.
  Ukažme jim, kde nechal tesař díru.

  OdpovědětSmazat
 5. ti se jen tak vyhodit nenechají. Mají skrytou moc a hooodně peněz. Dovedou skrytě manipulovat davem (viz...)a manipulátory nastrčené po "zásluze" odměňovat. No neber to. mladí lidé nejsou politicky vzdělaní, přebírají jen to co se jim předkládá jako "jediná pravda". Komouši, totalita, Stalin, Putin to vše jsou záporné kategorie na které lze shodit všechno. Neštěstím této "společnosti" je že se žije v relativním blahobytu a není tady žádnýrevoluční náboj. S plným žaludkem se to revoltuje obtížně neb není za co. Z toho bude těžké vybřednout.
  S.

  OdpovědětSmazat
 6. Je to tak . Maďaři jsou Maďaři . Byli první kdo se vzepřel bývalému SSSR a teď jsou zase první kdo se vzepřel šílencům ze Západu . Češi zase vyčkávají . Jako obvykle .Nejslabší článek v řetězu V4 .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Češi se totiž, pane 15.37, za staletí naučili, že je spojenci, "přátelé cizáci" a všichni sousedi zradí, dříve či později prodají, okradou či dokonce napadnou... Takže opatrnost na místě. Myslíte, že nějací Poláci, Slováci, nebo Maďaři budou hájit české národní zájmy? Santa simplicitas, pane.

   Smazat
  2. A kdo tedy - mnichovští dobráci? Anglie, Francie, Itálie, Německo?

   Smazat
  3. Re 17:20
   Takže opatrnost na místě ? Člověče odkud jste spadl snad z višně ? Češi se za ta staletí nenaučili nic . Jak je možné že po těch zradách Západu v minulosti jim opět Češi lezou do zadku a na ty kteří nás zachránili před těmito zrůdami jen plivají , uvalují sankce a vyhošťují jejich diplomaty jen proto aby se zavděčili svým páníčkům ze Západu ???
   Takže nejen opatrnosti je potřeba , ale hlavně je potřeba používat zdravý selský rozum .Ten ale českým politikům zřejmě chybí .

   Smazat
 7. Svět je plný perverzit. Jsou pamětnící dob, kdy židé kšeftovali a Němci bojovali, nyní je doba, kdy Němci kšeftují a židé bojují. Ale nejen to. Němci se dobře poučili ze zkušeností židů a i židé převzali co se dalo z nacistické 3. Říše. A v tom je dnes i nemalý kámen úrazu. Izrael okupuje Palestinu a válkou permanentně ohrožuje vše v arabském světě, co svědčí o tamním civilizačním i politickém pokroku a naopak podporuje či přímo vyvolává produkci teroristů. Je z toho cesta ven?
  Snad přesunout stát Izrael mimo teritoria arabská?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A nebo udělat konečně pořádek. Ja je vidět Germáni do Evropy nepatří.To skutečně Rusové posrali.

   Smazat
  2. oprava k 23:30
   ..Jak je vidět...

   Smazat
  3. Stalin mel nemce znicit

   Smazat
  4. 6:43 Stalin se o Němce a Německo vždy opíral! Od Rapalla. To američtí židáci jakým byli Baruch či Morgentau měli zájem poškodit jak Německo, tak i uvrhnout do koloniální závislosti země východní a střední Evropy, nás nevyjímaje! V jejich plánu odsunu Němců byla obsažena dvojí škoda pro nás: 1. zemědělské na několik států rozdělené Německo by nestíhalo uživit početné přistěhovalce z východu a dostalo by se na pokraj hladomoru. 2. země zbavené schopné populace by upadly do zaostalosti (což se stalo) a navíc by se usnadnilo vítězství komoušských protibílých sil v těchto zemích (což ovšem se stalo taktéž). Jenže plán přeci jen hochům stoprocentně nevyšel! A to navzdory tomu že zavraždili Pattona a jiné velké muže bránící zájmy naší rasy! Totiž postavil se jim sám FDR, což nečekali a po něm i Churchill a proti realizaci té první části byl i sám Stalin! Proto byl tento zločinný plán realizován jen v té druhé části - tedy odsunem Němců z území ovládnutém Moskvou, protože s tím počítaly loutkové Kremlem dosazené vlády těchto zemí, jimž se hodila možnost odstranit tento poslední problém k nastolení rudé totality. Sám velký generál George Patton po návštěvě trosek Berlína napsal 23. července 1945 své paní: „Z Berlína jsem byl smutný. Zničili jsme potenciálně skvělou rasu a chystáme se ji nahradit mongolskými divochy. Komunisté ovládnou celou Evropu. Říkají, že za první týden po obsazení města zastřelili všechny ženy, které se pokusily utéct – a znásilnili zbytek. Kdyby mi to dovolili, mohl jsem město obsadit sám (namísto Sovětů).“ Během následujících týdnů v něm toto podezření – tedy že jej spolu s americkou armádou politici zneužili ke zločinným účelům – dále narůstalo. Při večeři s francouzským generálem Alphonsem Juinem v srpnu překvapilo Pattona generálovo souhlasné stanovisko. Ve svém deníkovém zápisu z 18. srpna generála Juina cituje: „Nepochybně je neštěstím, mon General, že Angličané s Američany zničili jedinou zdravou evropskou zemi – a tím nemyslím Francii. Tím otevřeli cestu nástupu ruského komunismu.“ Pozdější deníkové zápisy a dopisy manželce opakují tytéž závěry. 31. 8. si zapsal: „Ve skutečnosti jsou Němci poslední slušný národ v Evropě. Pokud bych měl volit mezi nimi a Rusy, volím Němce.“ 2. září: „Ničíme jediný napůl moderní stát v Evropě, aby ji Rusko mohlo celou zhltnout.“ A Ben Klassen k tomu napsal ve své knize Na kraji krvavé rasové války: "Mnoho realistických vojáků, jako generál Patton a jiní prozíraví bílí vůdci prohlásili, že jsme měli jedinečnou možnost zničit komunismus. Mohli jsme to skoncovat už v roce 1945 a vydat se přímo na Moskvu abychom vyčistili to hnízdo hadů. Avšak Židé kteří byli u moci si to nepřáli. Tajně zabili lidi jako byl Patton a umlčeli jiné navždy. Naplno začali s propagandou a rozšírili ideu, že "posvátnou rolí Ameriky je přebudovat rozpadlý svět", který oni pomáhali předtím zničit."

   Smazat
 8. raději přesunem teritoria arabská

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.