Reklama

čtvrtek 26. dubna 2018

Svědci chemického NEÚTOKU vypovídají v Haagu - přímý přenos

26. 4. 2018, P. Ďoubalík

RF přivezla do Haagu svědky ze Sýrie, kteří byli v nemocnici a na záběrech videa "Bílých přileb", všichni vypovídají, že to byl podvod "Bílých přileb" a chemický útok žádný nebyl
živě:
v angličtině na Sputniku zde:
https://cz.sputniknews.com/video/201804267231089-tisk-konference-rusko-predstavitel/

v ruštině na RT - včetně pokračování tiskovky, dotazy z publika:

47 komentářů :

 1. Vážně si někdo myslí , že skvěle placení páni soudcové v Haagu poskoci USA uznají na základě těchto výpovědí svědků že šlo skutečně o podvod ze strany bílých přileb ?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vážně si myslíte, že je to nějak moc důležité? Západ je v úpadku, páchá válečné zločiny a stačí mu, aby se Blair omluvil, aby Powell přiznal, že lhal a vše je OK. Vytváří se tím "jen" informační pole a ať to Haag rozhodne jak chce, Západu to bude jedno a ostatní svět si zasadí další střípek do mozaiky. Podstatné věci jsou za kulisami. Dochází k opětovnému geopolitickému přesunu, nic víc. Západ si jede své /jeho kroky jsou sice nemravné, zločinné, ale logické), Rusko si jede své, Čína si jede své. Ani jeden nemá zájem na přímém střetu a jaderné válce. Ukázali to jak Rusové, tak Čína, tak i USA. EU je jen takovej apendix a má takové lídty, jaké si zasloužíme.

   Smazat
  2. Já si myslím, že je to velice důležité. Bude to mít přinejmenším vliv na veřejné mínění. Může to ovlivnit příští volby a v neposlední řadě, ať to Haag uzná nebo ne, někteří presstituti si příště budou dávat pozor co papouškovat.
   Rusové do této akce neinvestovali zbytečně.

   Smazat
  3. Nedovolil bych si s jistotou tvrdit, že Soudci v Haagu jsou poskoci USA.
   Američani totiž Haagský tribunál neuznávají, respektive prohlásili, že nikdy žádný Američan se v Haagu nebude z ničeho zpovídat.

   Smazat
  4. 18:55no nevím či jsou soudci poskoci USA,ale podvod to byl.RT použila záběry ze staršího filmu syrského režiséra,který se už ozval!Dokonce to bylo i v ruských mediích zveřejněno.

   Smazat
  5. Anonymní26. dubna 2018 21:57+
   Nebyl by odkaz ?

   Smazat
  6. https://rasica.files.wordpress.com/2013/03/they-are-back.jpg

   Smazat
  7. to 21:57
   To co říkáte nemá logiku, proč by RT použila trik, který kdokoliv odhalí ? Myslím si, že lžou všichni, každý trochu jinak. Je to mix reality, přání a dokonalých lží a říká se tomu propaganda a je jedno odkuď přichází. Stačí chvíli poslouchat ČT nebo ČR a máte lekci o tom jak se dělá propaganda "zadarmo".

   Smazat
  8. 9:28

   Netvrdím, že vím jak to je. -
   Ale proč by RT nepoužívala ve své propagandě stejné či podobné fígle jako druhá strana? Co je na tom "nelogického"?

   To byste se zrovna tak mohl ptát proč Britové předvádějí triky, které kdekdo odhalí - a pak je bez uzardění obměňují.

   Smazat
 2. Ako povedal Boris Johnson , koho by dnes uz zaujimala pravda !! Pravda je , ako rozhodla EU a USA .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak to už přestává platit. Ptavda je pro Západ to, co se rozhodl Západ mít za pravdu. Zbytku světa se to přestává lídit, Je to díkybohu evoluce.

   Smazat
 3. Jasný dôkaz USA , NATO , EU vojnovej propagandy v mene vyvolávania vojen, zabíjania, vraždenia , rozvratu štátov. Žiadny chemický útok sa nekonal v Sýrii pred rokom ani teraz. Bolo to vymyslené a režírované USA, NATO i štátmi EU. Jasný dôkaz konfrontačnej, vojnovej , zabíjackej , vraždiacej politiky USA, NATO, EU. Hrozné je ža aj my Slovensko a Česko sa stávame zapredancami USA i NATO. Tí , ktorí vedome rozputavajú vojnovú propagandu proti štátom ktoré nie su po chuti USA, NATO, EU sa stávaju vojnoví zločinci a vrahovia. Určite raz sa postavia pred medzinárodný tribunál ktorý nebude propagandisticky režírovaný USA , NATO i EU a budu spravodlivo potrestaní. Tak sme sa stali spoluvinníkmi pri rozputavaní vojnového besnenia a vraždenia v réžii USA, NATO, EU !

  OdpovědětSmazat
 4. populaci zajímá facebook youtubeři a další hovadiny. je to dekadence společnosti jakkoliv se nám to nelíbí

  OdpovědětSmazat
 5. Zprávy čt ani slovo . Sedmimiliardový ksindl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jedná se o marginální záležitost, proč by měli o tom dávat zprávu?

   Smazat
  2. Marginální záležitost 6:50? To, že lež obhajují naši předsavitelé Stropnický a ta ambiciózní kráva na MO? Že budeme přebudovávat mosty, aby unesly 90t těžké tanky USA směrem na Rusa? Že se již lže, kdo nás osvobodil a USA historická voj. vozidla se prohánějí Prahou, kterou osvobodila? Je to hnus a hanba naší mediální a politické reprezentace.

   Smazat
 6. Čt OKAMŽITĚ ZRUŠIT!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. Západní hodnoty, táhněte do prdele. Vemte si s sebou hovnošťoucha Jandu!!!!!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Západní (evropské) hodnoty26. dubna 2018 20:53

   • www.novarepublika.cz/2017/07/evropske-hodnoty-jsou-shnile-brambory.html
   Západní hodnoty jsou ty které především vyhovují západním státům. Kdo se postaví proti je označen za toho kdo je proti těmto hodnotám. Po převratu 17.11.1989 jsme přijali západní hodnoty a to tím, že jsme se podle všech ekonomických kritérií stali kolonii Západu. A funguje to takto. Oni nám dají evropské dotace v řádu milionů EUR, za které musíme stavět cyklostezky, rozhledny a další nesmysly a my jsme jim darovali veškerý průmysl, zlikvidovali jsem si zemědělství a odvádíme na Západ zisky v řádech stovek milionů EUR. Takže to vypadá, že nám EU daruje peníze na ty cyklostezky, na kterých musí viset velká tabule, jak to postavila EU. Ale na miliardových ziscích, které plynou od nás na Západ žádná taková tabule není. Jinými slovy oni nám dají 10 EURO a MY ODVEDEM 10.000 EURO a ještě jim děkujeme a protože oni na Západě mají pořád málo tak naše centrální banka nám ještě korunu úmyslně znehodnotí, aby to, co dovážíme, bylo pro nás vícenásobně dražší, a to co vyvážíme, aby bylo vícenásobně levnější. A rozdíl jde do bilionů korun, o které jsme okradeni. NO A TO VŠECHNO JSOU ZÁPADNÍ HODNOTY, KTERÉ NESMÍ NIKDO KRITIZOVAT A NIKDO O NICH NESMÍ ANI DISKUTOVAT, PROTOŽE TYTO HODNOTY TO JE TO, NA ČEM STOJÍ ZÁPAD. TYTO ZÁPADNÍ HODNOTY NEJSOU BEZBRANNÉ, ALE JSOU CHRÁNĚNY STOVKAMI AMERICKÝCH ZÁKLADEN PO SVĚTĚ. Mimochodem Západ vyloupil Afriku, Latinskou Ameriku a Asii. A teď rabuje střední Evropu a chystá se vyrabovat Rusko a Čínu. A TO JSOU VŠECHNO ZÁPADNÍ HODNOTY.
   KDE JSOU ZÁPADNÍ EVROPSKÉ HODNOTY? Na zbytečných summitech, na shnilých bramborách, na přípravě války s Ruskem, na evropském zábavním podniku? Evropské hodnoty jsou shnilé brambory a podřadné jídlo pro nás - Slovany.
   Pokud se mluví o západních (evropských) hodnotách a o cestě do Evropy, patří k tomu i no-go zóny, nezákonní emigrace vetřelců, jejich terorismus a kriminalita. Bez toho už dnes Evropa nemůže být. Nejdeme přece do staré dobré Evropy, ale do té nové dnešní.

   Smazat
  2. Ti brouzdající po F budou vědět autora. Neskrývám se mám před sebou málo času a tak jsem se rozhodl. Píšu to co jsem schopen rozlišit s novými pojmy. Pojmy natolik srozumitelnými pro trochu více vzdělané, že pochopí o čem píšu. Proti válečnickým militaristům, kteří bohatnou na mrtvolách, krvi atd. označuji jako superimperialisty. Ty lhostejné, rabující konzumem - spojence bohatnoucích označuji ignorabisty. Pomozte mi, používejte tuto dichotomickou jednotu. Domluvíte se rychleji - dál už záleží na činech nejen psaní.

   Smazat
 8. 19:39
  Zapoměl jste na lejnolahvárenskohavlistický sajrajt!

  OdpovědětSmazat
 9. Hnus celý západ jenom lží a lží. Kromě prachů, rabování a ovládaní pomalu celého světa je nic jiného nezajímá. Bez morálky, respektu k druhým to je ta západní podělaná demokracie.

  OdpovědětSmazat
 10. Prezident teď uklidí do závětří v Izraeli válečného zločince, který se v čele ministerstva zahraničí a na vládě podílel na válečném štvaní a schvaloval útok pod falešnou vlajku.

  OdpovědětSmazat
 11. len aby necestovali tí sudcovia z haagu v jednom lietadle ako kedysi vedci ktorí už nie sú medzi živými

  OdpovědětSmazat
 12. Znal jsem jednoho blba, který nám vykládal o pravdě a lásce. Mám problém v tom, zda to byl idiot, nebo vědomě lhal.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pravda a láska jsou opravdové a morální hodnoty, zasahující do životů každého člověka. Jsou základem pro smysluplný život a proto jsou tyto hodnoty tak zneužitelné. Má možnost prožít hodnotný život člověk bez lásky a pravdy?
   Kdo používá tyto pojmy ve spojeních, jako je používala Vámi zmiňovaná osoba, pošlapává tyto hodnoty. Historie lidstva je plná případů, kdy se zneužila k nekalým cílům touha lidí po spravedlnosti a lásce. Ti, co zneužívají, mají kde studovat.
   Bohužel lid nestuduje a zapomíná používat zdravý rozum.
   ABC

   Smazat
  2. 20:59 Byl to idiot, to je jisté

   Smazat
  3. A že těch pravdoláskařských lhářů je v ČR hodně.

   Smazat
  4. Víte, já bych se hanbou propadl, kdybych měl kázat o morálce a při tom se nechal živit Sorošem a CIA, jako to dělal Havel a spol.
   Je v tom až něco deviantního.

   Smazat
  5. Nestoudnost je jedním z pilířů současného společenského uspořádání.

   Filosof Karel Kosík to vyjádřil takto:

   "Co je skrytou tendencí superkapitálu, vyjevuje v karikaturní nestoudnosti, přímočarosti a bezohlednosti lumpenburžoazie."

   Celý esej "Lumpenburžoazie a vyšší duchovní pravda" (1997) =
   http://www.sds.cz/docs/prectete/epubl/kko_lavd.htm

   Kokotko

   Smazat
 13. Odpovědi
  1. Souhlas - byl to idiot, který vědomě lhal!

   Smazat
 14. Ve světě dochází ke změnám. V minulém století dosáhla kolonizace vrcholu. USA se podařilo prosadit pomocí vojensko-ekonomického tlaku získat vliv ve spoustě zemí po celém světě. Princip je stále stejný, vrcholné politiky uplatit, případně utratit, a zbytek vysávat. Kolonizace se pohybovala na pomyslné hraně únosnosti dané lokality.
  Střední východ bohatý na nerostné suroviny je středem pozornosti pro celý svět. K nabízené kolonizaci, drancování a porobení ze strany západu, zdá se přibyla alternativa v podobě nabídky rovných podmínek spolupráce, postavených na vzájemné výhodnosti, nabízená Ruskem.
  Zjednodušeně řečeno, svět si může nyní vybrat cestu pro další desetiletí. Buď bude směřovat k totalitě a nebo ke svobodě. Na konci jednoho směru čeká ovládnutí většiny zdrojů planety elitáři a pro zbytek jen tvrdá práce, druhý směr poskytuje naději na spravedlivější dělení zisku.
  Politika západu alo do je založená na podvodech, lžích a pokud bych měl zmínit příklad, použiji kolonizaci severní Ameriky a genocidu původního obyvatelstva. To zasahovalo do utváření severoamerického prostoru pouze v ojedinělých případech nepodařených pokusů o zvrácení běhu událostí. Svoji porobu se jim odvrátit nepodařilo.
  Jen slepí nevidí tragické rozpory v tvrzeních západních médií a politiků k situaci v Sýrii.
  Pokrytectví ..... pro vlastní prospěch udělejme vše, co by mohlo vést v náš prospěch, bez ohledu na morálku a zájmy kohokoliv jiného, než nás ...
  ABC

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Totalita a svoboda jsou proměnné za které lze dosadit cokoli.
   Já bych veřejně činným osobám zakázal tyto pojmy používat úplně.

   Smazat
  2. Přesně tak 21:20 Zisk je vždycky příjemný ať už pochází z čehokoliv .

   Smazat
 15. Ještě je pořád příliš mnoho lidí, kteří věří pohádce o západní demokracii a to je zlé.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
 16. Hlavně, aby to řekli i tomu kokotovi s přehazovačkou!

  OdpovědětSmazat
 17. Podle mě jde o absolutní konec amerického impéria.
  Který ovšem ve své nadutosti ani nezaznamenají.

  OdpovědětSmazat
 18. Já bych měl dotaz mimo téma, na server Novinky. Spousta lidí tam nadává pod článkem, že samoživitelky nedostaly několik měsíců příspěvky a lidé tam nadávají na Babiše, na vládu v demisi, která ani tak dlouho nevládně. Mně to připadá, že server Novinky, je určený pro dementní spoluobčany, nebo myslíte že se šmejdi snaží účelově oblbnout lidi, jako vláda Sobotky se Zaorálkem?

  OdpovědětSmazat
 19. Ve věci propagandy se západní demokraté dostali na úroveň nacistických pohlavárů. Ve skrytu duše doufám, že je síla ruské armády udrží na uzdě ve věci rozpoutání světového vojenského konfliktu.

  OdpovědětSmazat
 20. Videa a zprávy které nejsou prověřené USA nezajímají ani Malkrona zvaného Makaron svěřenec přestárlé učitelky.

  OdpovědětSmazat
 21. Jedno je jisté. Západ končí. A osudným se mu stane to, na čem vyrostl. Lži a korupce. Všechny velké civilizace měly svůj zrod, růst a pád. A všechny vykazovaly před svým koncem naprosto stejné příznaky. Abnormální nárůst byrokracie a neschopnost státu řešit i ty nejjednoduší problémy.
  Hanibal stál před branami Říma. Když žádal Kartágo o posily, byly mu, díky intrikám ve státní správě odepřeny. A díky tomu zůstal Řím zachován a Kartágo později porazil.

  OdpovědětSmazat
 22. Nerozumím tomu, proč OPCW dovolila uspořádání tohoto teátra. Tím se dost snížila důstojnost této instituce. Pracovníci OPCW mají vědeckými metodami dokazovat požití chem.zbraní a ne se účastnit podobných komedií. Sám Asad potvrdil, že se útok stal, jen není přesná lokalizace místa. On ovšem tvrdí, že za tím stojí Džajš al-Islam. Takže nakonec to může být tak, že za všemi útoky BCHZ stojí Rusko. A proto tahle komedie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Asad nic nepotvrdil, jak by mohl, měl nějaké důkazy, že se něco stalo? A to slyšení bylo v Haagu, s tím snad OPCW neměla co do činění.

   Smazat
  2. 7:02 - mistře dedukcí, můžete mi vysvětlit, proč by to Rusové dělali? To, že jsou tebou nenáviděni ještě k obžalobě nestačí. Nebo jo?

   Leo

   Smazat
  3. Jané trotle 7:02, Rusko hledalo v rozbombarované Sýrii, podobné herce, aby je mohli dotáhnout a udělat z mírumilovných západních buzerantů idioty, protože už jimi jsou. Ten Assad to řekl ty blbe, v havlo-ČT? Ty musíš mít velmi jednoduchý život, když jsi vypotil tak ubohý příspěvěk, to můžeš napsat pornobuzíku jandovi do jevropských hovnot, mimoni.

   Smazat
  4. Ale přece ani Putin netvrdil, že se útok nestal. Rusko (Lavrov) tvrdí, že to, co bylo přineseno jako důkaz a důvod pro následné bombardování, nebyl útok chlorem ani ničím jiným. Ale jinde nějaký útok být mohl. Ani Asad to nepopřel, naopak tvrdí, že se tak stalo, jen se neví, co přesně a kde, a odmítl, že by za tím byla SAA. Za viníky označil Dajš al-Islam, ale bůhví, kdo to byl. SANA několikrát potvrdila chem. útok a nakonec Rusáci našli i laboratoře. Nedavno Gerasimov opět ohlásil nebezpečí chem.útoku.

   Ono to s tou láskou Rusů k Asadovi není tak jednoznačné a Asad to ví. To oni ho přinutili k opakování voleb v předvečer jejich vstupu do Sýrie, aby se zjistil stupeň podpory obyvatelstva. Co se týká Asada, mnohem raději by spolupracoval s Brity nebo Francií, ale jen Rusové zřejmě mají pro něj lepší nabídky. Není třeba připomínat, že i Sýrie je směsice různých klanů a zájmů - jejich vlastních.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.