Reklama

čtvrtek 12. dubna 2018

Syrská armáda zcela obsadila ​​Východní Gutu. Do "otrávené" Dumy vstoupila ruská vojenská policie

12. 2018 lenta a pravda
Syrské vládní síly nastolily kontrolu nad městem Duma, která byla dříve pod kontrolou teroristů skupiny Jaysh al-Islam. Oznámil to velitel Centra pro usmíření znepřátelených stran Jurij Jevtušenko. Sdělila to RIA Novosti. "Dnes se stala významná událost v historii Syrské arabské republiky. Vztyčená státní vlajka nad budovou města Dumy znamená kontrolu nad tímto městem a tudíž nad celou Východní Gutou", řekl. Dodal, že ve městě osvobozeném od teroristů začínají pracovat jednotky ruské vojenské policie. "Ruské ozbrojené síly jsou garantem dodržování práva a pořádku ve městě", uvedlo Ministerstvo obrany RF.
Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová
 
 

10 komentářů :

 1. Zaujímalo by ma, či na oslobodenom území našli aj nejakú bielu prilbu aj s personou, aby im poskytli nejaké podrobnosti o chemickom divadielku.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Snad se najde odhozená bílá přilba, ale zaručeně se nenajde nikdo, kdo by ji nosil.

   Smazat
 2. 20:45
  Obávám se,že uASSackejm fimovej
  štáb byl včas evakuováno!
  A pro tentokrát příbrali i teroristy!

  OdpovědětSmazat
 3. Důkazy budou zničené ale možná se najdou přeživší co tu frašku viděly.

  OdpovědětSmazat
 4. O ty se uASSacký okupanti postarají,aby je nikdo nenašel!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nevím zda Ušácký okupanti na to měli dost času, a jak se zdá, tak jim čím dál častěji hoří koudel u zádele a to je potom fofr. Však uvidíme, dneska kdy mají mobily malé děti a tajné služby s podporou místních obyvatel vědí o všem, je téměř nemožné něco utajit.

   Smazat
 5. Východní Němci Ossis vidí svou minulost:
  "Čtenář Gerhardt v ET. Vyrostli jsme na Lessingovi, Goethem, Schillerovi,..,ale též na Gorkém, Tolstém, Puškinovi, Adrzejewském. A to v hluboké brandenburské provincii. Jednou za měsíc jsme povinně přinesli 10 marek a celá třída povinně do divadla, na operu, činohru atd. Deset marek kdysi nebylo tak málo a rodiče často skřípali zuby. (Velká)kultura chtíc nechtíc nám vstoupila pod kůži. Po sjednocení se západem multikulti(pa)kultura. Puškin už neexistuje, o Andrzejewském nikdo nic neví, Goethe v nesmyslných inscenacích hochdotovaných tyátrů, k smrti nudný."

  http://www.meras.cz/2018/04/ossis-wessis.html

  OdpovědětSmazat
 6. MALÁ ZKOUŠKA PŘED PREMIÉROU.
  https://www.youtube.com/watch?v=yCsfJdpglHE

  OdpovědětSmazat
 7. Od SS a VB hezký pokus, jak zachránit teroristy z organizace J.al I., ale nevyšel a tito v Sýrii pomalu končí, tedy tam kde území už nekontrolují SS a podobní. EU se má nač těšit, to co se v EU nyní děje, tak to je pouhopouhý počátek. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 8. geroťáčku Macrone,pane s Tupé,Frau Merkel a May s koulema...Dotaz.Kdepak máme ten chemický útok Bašára Assada??Nemohl by nám to objasnit vodnatý morfinik Johnson??Už je delá ta chátra v prdeli a k smíchu!!!Bravo Rusi!!!!Bravo!!!!

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.