Reklama

pátek 20. dubna 2018

Tajemství se provalilo: chemické zbraně Západu byly objeveny v Gutě

Ilja Novický
20. 4. 2018      zdroj
Sýrské vládní síly nalezly ve Východní Gutě sudy s chlórem z Německa a dýmovnice, které byly vyrobeny v Salisbury. Oznámila to zástupkyně ministerstva zahraničí RF Marie Zacharová. Zacharová zdůraznila, že chlór je nejstrašnějším druhem chemických zbraní, a také uvedla, že nálezy ve Východní Gutě podkopávají víru v humánnost západních politiků a vůdců. Takže USA uskutečnily svým raketovým útokem na Sýrii krycí operaci. "Nové, chytré" Trumpovy střely měly skrýt stopy starých Obamových sudů s chemickými zbraněmi.


A pamatujete si, s jakým důrazem západní média hovořila o Salisbury. Jaké to je prý tiché a klidné město, ve kterém není možné představit si útok s otravnými látkami. Jsem přesvědčen, že britské sdělovací prostředky budou považovat výrobu dýmovnic pro teroristy za naprosto normální a nebudou o tom informovat ze stránek všech svých novin.

USA a Velká Británie byly usvědčeny. Přece jen existuje spojení mezi otravou Skrypaljových a provokací ve Východní Gutě, a stopy vedou do Londýna a Washingtonu. Macron už zjevně není rád, že byl vtažen do útoku na Sýrii. Francouz si stěžuje, že Německu se podařilo se vykroutit kvůli zvláštnostem své ústavy.

"Německá ústava neumožnila Angele Merkelové, na rozdíl od toho, co udělala britská premiérka Theresa Mayová, učinit potřebné rozhodnutí", řekl Macron...

Mezitím bylo ve Východní Gutě dosaženo dohody o příměří s teroristy. Teroristé DAEŠ a Tahrir al-Sham složí zbraně a opustí Gutu.

Diplomatické bitvy teprve začínají. Rusko má všechny možnosti jak se patří Státy a Velkou Británii potrestat za dvě provokace s chemickými zbraněmi a také za raketový útok na Sýrii. První kolo se rýsuje brzy: syrský chlapec, kterého Bílé přilby použily ve svém lživém filmu o chemickém útoku v Gutě, vystoupí na tribuně OSN.

 Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

83 komentářů :

 1. Ruská propaganda jede, jak vidno, na plné obrátky, ruští poskoci David s Dvořákem a Ďoubalíkem jsou ve svém živlu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 23:30 Buď ticho bílá punčocho.

   Smazat
  2. A ty, havlisticky klaune, jen trapne blekotas

   Smazat
  3. 23:34 a 23:36
   Držte huby rusáčtí dementi, nebo vás poleju německým chlórem.

   Smazat
  4. 22:36 Je rozdíl mezi chlorem a demokratickým chlorem, stejné je to i s bombami, jak správně rozlišil Václav Havel. Dovedete si představit, že pojmenujeme letiště, po nějakém prolhaném dobytku? Nesmysl! Ať žije Václav Havel.

   Smazat
  5. Clor ale neni nejstrasnejsi a je videt ve vzduchu , siri se pomalu dla rychlosti vetru a laze pred nim odejit a nebo utect s navlhcenym kapesnikem...
   Tak vida , nemci uz zase poradaji Holokosty...
   Vono to dlouhe bez nich nevydrzi...
   Podkopavani , njaky VIRY je pak holy nesmysl, kdo veri nejakymu humanismu dnes je neco jako ochocena vopice , nebo ratlik za kousek cukru...
   Prilbove spise Prilbisti je jen dalsi druh teroristu..Ne barve nezalezi...To uz je znamy taky dlouho...

   Smazat
  6. To jsou první a skutečné hmatatelné důkazy.....prochazarský ebilku-ekrbilku....

   Smazat
  7. 23:30, přesně tak, tentokrát má navrch rusácká propaganda. Blbé, že? Ale Nezoufejte, drtivá většina planety tomu stejně nevěří. Porazit Murdochovo impérium byť jen v této jediné bitvě není fakticky možné.

   Smazat
  8. Milej pane 1:36 když mám taku rodinu ,která kolaborovala s fašisty, tak budu žít někde v ústraní a jak jde o majetek tak proto zrobím vše .Disidenti ti praví se ani domů nevrátili,když věděli co je Havel zač ! Jen muže děkovat své ženě Olze, jak asi by dopadl. Fidel Castro nechce mít své jméno ani v názvu ulic ,nádraží ,škol natož letiště i když za to mohou jíní!

   Smazat
  9. dyť ho nechhte. je to takova roztleskavacka, ale mam obavy, ze bude hnusnej, treba jako jako janda.

   Smazat
  10. 23:47 Argumenty nejsou tak se vyhrožuje že slouho slouhů a neměl bys zyklon-b v tom máte velkou praxi?

   Smazat
  11. No jo, rusofobové stále věří, že otrava Novičokem se vyléčí stejně rychle jako rýma a otrava lidí chlórem, kteří však nemají ani jediný příznak otravy touto látkou, se raz dva vyřeší politím studenou vodou. Taky je naprosto "logické", aby Assad osvobozoval své lidi z rukou islamistů, a když už byl jeho cíl na dosah, tak na ty osvobozované (své voliče) hodil chlór. Myslím, že tady se už nejedná o snahu ohlupovat veřejnost, protože těm nesmyslům nemůže kromě havlokavárníků a jejich užitečným idiotům (média, studenti, umělci a placení trolové) nikdo věřit, ale jedná se o test tolerance a netečnosti veřejnosti vůči naprosto zjevným lžím. Oni už vědí, že si můžou dovolit absolutně cokoliv, aniž by se vzedmula jakákoliv vlna odporu ze strany veřejnosti. To je dosti nebezpečně a obávám se, že se to bude stupňovat.

   Smazat
  12. může mi někdo vysvětlit, proč by Asad mě používal chemické zbraně když vyhrává? Komu by to asi prospělo? To můžou vymyslet jen choré americké a GB mozky. Zde je každému myslícímu tvorovi jasné, kde je pravda.
   Olda CV

   Smazat
  13. 23:30 A koho jste poskok vy?

   Smazat
  14. https://www.veteranstoday.com/2018/04/08/proof-intel-drop-trump-bolton-behind-syria-chemical-attacks-confirmed/

   Smazat
 2. To jsem zvědav jestli se váleční štváči a podporovatele teroristů budou zodpovídat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je to na nas je pohnat pred lidovy soud

   Smazat
 3. Ti kteri podporuji krvave juesej at taky pro ne zdechnou .A jestli mame my Slovane zdechnout s Rusi , at se tak stane !Ale ne pro zradne americany a spol , za jejich falesne hodnoty !

  OdpovědětSmazat
 4. Dobře to sledujte, tzv. demokracie, je nejhorší odrůda chazarského fašismu! Hitlera dosadili stejní živočichové, lidi to nejsou!

  OdpovědětSmazat
 5. Musíte si uvědomit, že prezidenta Makaróna a tu anglickou krávu, zvolili tupí voliči. U stejných debilů, byl Standa Gross nejpopulárnější politik, stejní kreténi zvolili Špidlu, protože zdroje jsou a když jim jejich byty, předal Sobotka Kabalovi, tak jim v těch tupých hlavách došlo, že je něco špatně, ale zvýšený nájem za trest platit musí.
  Teď se zamyslete, co s debily, kteří produkují odpad, přemnožují se a zasírají celou Zem odpadky!? Nemají sionisti pravdu, když redukují počet dementních obyvatel?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Možná by bylo třeba zredukovat tebe demente.

   Smazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Jak ukazuje bezpočet příkladů z historie, vítězství ve válce nezaručuje technická a technologická převaha, ale ochota lidí umírat. Jedno, zda za svou zemi, nebo svou myšlenku. A Íránci ochotní jsou. O tom vůbec nepřemýšlím. Začít s nimi válku může jenom naprostý debil.
   Jediné, co si západ může touto akcí vykoledovat, je obnova jejich jaderného programu.
   A pozor. Íránci jsou hluboce věřící. Pro ně je smrt vstupenkou do ráje.

   Smazat
  2. Hricáku, o Iráncích víš naprosté hovno.

   Smazat
  3. Hulvát 7:03 zapomněl na 1 milión padlých Peršanů (Íránců) během irácko-íránské války v 80tých letech. Hricák má pravdu a hulvát je jen nevychovaný dobytek.
   Leo

   Smazat
  4. Leo, každý se mění a ani Írán není výjimkou. Mnoha lidem vadí nejen přísná doktrína, ale hlavně sankce. Nebýt útoků Izraele a nájemných vražd jejich vůdčích vědeckých pracovníků, Írán (vláda) by měla větší problémy s udržením loajality se současným režimem, trvajícím už několik desetiletí. Takhle i mladší ročníky ve městech zůstávají většinově bez větší radikalizace a menší skupiny se daří utilizovat. Osobně mám k Íránu, bez ohledu na kulturní dědictví, velice vyhraněný postoj, právě z důvodu rigidity režimu, který je s námi kulturně neslučitelný.

   Smazat
  5. 7,03
   Zato ty jsi odborník, který ví úplně všechno.
   Muslimové obecně jsou ochotní umírat a Íránci muslimové jsou. Jak jinak si lze vysvětlit vysoký počet sebevražedných útoků. S takovým protivníkem se těžko bojuje. Člověk, který dokáže díky své víře potlačit pud sebezáchovy, bude bojovat i v situaci, kdy 99% evropanů vyvěsí bílý prapor a zvedne ruce.

   Smazat
  6. Hricák: všeobecně platí, že radikalizace obyvatelstva je nepřímo úměrná jeho sociálnímu statusu. Čím delší období sociálních jistot, "blahobytu" a absence válek, tím nižší ochota válčit. Ovšem pouze osobně a na vlastním území. Z pozice generála nebo manipulantů s joystickem se naopak válčí velmi dobře. Vyprodukuje dostatečně sociálně deprivované hladové evropské obyvatelstvo, navíc pod útlakem cizí kultury a možná bychom se velmi podivili.

   Smazat
  7. Sází se jenom hlupák.

   Smazat
 8. Proč asi Putin nezasáhl,vždyť se ti politici západu likvidují sami.Jejich propagandisté zaspali dobu,už tomu nikdo nevěří,jak třeba před deseti lety a více.Takže si to domyslíme,lže se neustále,ale to lhaní už přeteklo a každý už to pozná.

  OdpovědětSmazat
 9. Radosto, ty JEDACU !
  Ta pani Zacharova, t.j. velmi hezka zena !
  To musis uznat ! A ted nam napis , kdo tam tu fackovacku na Middle East vyhraje !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo vyhraje nevím. Ale už je jasné, kdo jí prohrál. Obyčejní lidé. Jedno, zda Syřané, nebo Iráčané.
   Pravda, jejich vůdci nebyli a nejsou žádní andělé. Ale za desítky let jejich vlády nezemřelo tolik lidí a celé země nezazažily tolik utrpení, jako nyní, při importu západních hodnot

   Smazat
  2. Ale zemřelo, Hricáku. Jen ty jsi ignorantský hňup který o těch masových vrazích nic neví.
   https://en.wikipedia.org/wiki/Human_rights_in_Saddam_Hussein%27s_Iraq
   Tím neříkám, že druhá invaze do Iráku nebo do Sýrie byla správná.

   Smazat
  3. Zkuste řídit mnohonárodní, multikulturni stát, ve kterém je více naboženstvi, ktera se navíc nesnášejí. Občas musite tvrdě zasáhnout a pak si může HRW o vás vymyslet cokoliv. I to, že vnímáte malé děti.Ale pochopí to sprosťák 7:00?
   Leo

   Smazat
  4. Anonymní 7:00
   Co když už v tedy to byly chemické zbraně západu,použité proti Kurdům a mělo to posloužit proti Saddamovi.Kurdové jsou trojským koněm USA,co nám to dokládá i jejich činnost v Sýrii.

   Smazat
  5. 7:25, jojo, za Háfize Asada, Bašárova otce, by se tohle v Sýrii s největší pravděpodobností nestalo.

   Smazat
  6. 7,00
   Hňup jsi ty, nebo neumíš počítat. V Iráku zemřelo při invazi a po ní milion lidí. Země upadla do naprostého chaosu, z kterého vzešly další tisíce mrtvých. K "dobru" šíření západních hodnot a odstranění Husajna je totiž nutné přičíst i nástup IS a jejich oběti, protože za Husajna by se vznik tohoto extremistického hnutí nekonal.
   Ono je to jako s vládou komunistů u nás. Tisícům lidí komunisté ublížili, ale milionům pomohli. Miliony se za nich měly tak, jak se dnes nemají a mít už nikdy nebudou.
   A tím nechci ospravedlňovat jejich způsob vlády.

   Smazat
  7. pane hricáku.sice píšete že nechcete obhajovat způsob vládnutí komunistů ale svým komentářem to de fakto děláte.

   Smazat
  8. 8:23, a na tom, že někdo neodsoudí minulý režim jako nejhrůznější období v dějinách národa, je něco amorálního? To myslíte vážně, že se 40 let zaškatulkuje jako období bezprecedentního teroru a rozvratu, bez možnosti objektivního (i subjektivního) dialogu? Přitom třeba takový nacismus a Protektorát je už dávno zkoumán a diskutován z mnoha stran. Vy jste totalitární demagog.

   Smazat
  9. Havlov blbec 8:23: predstav si,že spôsob vládnutia komunistov obhajujeme a budeme obhajovať, pretože za socializmu sa mali dobre aj tí kaviarenski povaľači a "umelci", ktorí teraz vykrikujú, ako boli prenasledovaní, a keď si pozrieš ich portfólio, tak je plné toho, čo vyprodukovali za socializmu! A okrem toho,dobre sa mali všetci, ktorí pracovali /dokonca aj cigáni/, zatiaľ čo teraz sa majú dobre tí, ktorí ani nevedia, čo to skutočná práca je!

   Smazat
 10. Takže Německo a Británie byly "usvědčeni"? Jak? tím, že to řekla Zacharovová? To je vše? Nějaký důkaz? Jak se toto "usvědčení" liší od "usvědčení" Asada Mayovou? Byl nalezen opravdu chlór? Jak to, že zrovinka teď? A pokud ano tak v jaké formě? Pokud vím, tak se chlor běžně používá například k desinfekci vody.

  Ale zdejší jednozáviti se na nic neptají. Zacharovová prostě "usvědčila", tak radostně začnou kvičet a oslavovat to samé za co před týdnem chtěli ukřižovat Mayovou.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdybys nebyl, milý 6:48, sám zapouzdřenỷ ignorant, tak bys už dávno věděl, že nálezy chemických jedů ve skladech islamistů se v Sýrii dlouhou dobu opakují. Stejně bys byl seznámen s existencí továren islamistů na území Turecka. Stačí si trochu zagůglit. Z lžitelky ČT, ani z Bakalovin (Hospodářky, Respekt) či Babišovin (MaFie Dnes, Lidičky) se to nedozvíš.
   M.M.

   Smazat
  2. 6:48, zrovínka teď - no možná i proto, že to zrovínka teď dobyli a mohou prezentovat. Předtím by islamisté ruského slídila podřízli jako vepře, tedy pokud by ho nesejmuli vlastní při bombardování Vých.Ghúty.

   Zvěsti o BCHL se objevily už při prvních útocích na Vých.Ghútu (Gerasimov), jen k útoku nedošlo. Z oblasti má každá strana své informátory. Západ: White Helmets, Dajš al-Islam, vlastní žoldáky a Británie ještě SAS. Rusko nějaké ty Asadovské kanály a určitě mají infiltraci i v bojových grupách islamistů.

   Zacharova může říkat, co chce, my máme info i odjinud. Třeba z The Independent, nebo ruských šmejdilů, nebo insitních syrských. Dokonce také občas přijde s něčím zajímavým Izrael.

   Smazat
  3. Aha, takže teroristi, ktorí nemali nič iné na práci, len ostreľovanie Damašku a sem-tam nejaké podrezanie či zastrelenie odporcov z radov civilov, boli takí ľudomili, že chlórovali vodu pre obyvateľov Východnej Ghúty, že? To si hovorte na vašich zlezinách u soroša, tam je vás dosť kreténov na to, aby ste tomu uverili.

   Smazat
 11. Ten kto ma kameru môže natočit podobné stupidné video ako v Gute a predložit ako dôkaz. Stačí zobrat Pepu, Honzu, Máňu a par deciek. Polejete ich hadicou a máte dôkaz. USSA , British gentlemans killers, nasládli French podrazáci Vás určite vybombarduju. Tí túžia po krvi ako celé obranné NATO. Malo by sa uzákonit Tí ktorí chcu tak bojovat v NATO že budú v prvej línii. Generál Drahoš a jeho zástupci Kalousek, Fiala, Bělobrádek, Gazdík, Kocáb a pešiaci zdegenerovaná havlokavárna nech idú na jatky. Vítazstvo bude ich. USSA i NATO zvítazí do posledného havlodegeneráta.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No zrovna tak může argumentovat západní propaganda na nález dýmovnic že Salisbury. Že to bylo instalováno a jakože objevení. Jenže v tomto případě mají i svědky z řad významných dzihadistu. Samozřejmě, i zde se bude argumentovat, že byli donuceni ke "svědectví" mučením.

   Smazat
  2. Stačí zjistit u výrobce kam byly uvedené šarže prodány.

   Smazat
 12. Mám námět pro dr. Davida, možná by se hodil článek o tom proč na NR chodí, čtou a píší lidé jasně extremisticky zaměření a hlavně proč mají potřebu ostatní urážet. Sám si nad tím "hlavu lámu" a jistě nejsem sám. Odborné pojednání by mi pomohlo se s tím srovnat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ono stačí si jich nevšímat, když budou osamělí mezi normálními diskutujícími, tak to nevadí, vadí ty nekonečné reakce na ně. Skoro to vypadá, že si to píší sami, aby lidi dlouhým vláknem otrávili. Ale to jde o zvyk. Každý zná ze svého okolí obtížného člověka, kterému se vyhýbá a nereaguje na něj. Z psychiatrického hlediska asi to bude dost složité hodnocení, politika, psychopatie, sebestřednost, tam se toho bude mlít docela hodně. Ale stejně je nejlepší jim nepřikládat důležitost. To je živí.

   Smazat
  2. 7:54

   Hlavní důvod, proč se tu sebranka schází, je výběr - v drtivé většině odjinud převzatých - textů. Web NR tudíž zůstává na úrovni vývěsní skříňky uličního výboru, kam domovní důvěrníci umisťují výstřižky.

   Odborné studie netřeba - ten ksindl je prostě početně významnou částí dnešní české společnosti.

   Okamura to správně pochopil a žije z toho. A i Miloš Zeman by bez nich byl namydlený. Tak to chodí.

   PS: To, že si Zeman t.č. bere jako poradce (byť neoficialně) Vladimíra Dlouhého, jednoho z největších darebáků popřevratové epochy, mluví za vše. A to, že Zemanovi protikandidáti byli ještě mnohem horší než on, je pro českou společnost nepěkným vysvědčením.

   Smazat
  3. Vývěsní skříňky uličních organizací a výstřižky domovních důvěrníků ?? Tedy Vy jste znalec !Vůbec Vám nevadí, že to spolu vůbec nesouvisí ?

   Smazat
  4. 15:13

   Je to míněno obrazně (možná netušíte, co to slovo znamená?), ale kromě toho se tyto činnosti reálně velmi často překrývaly. Možná to prostě nepamatujete. - Ale to není podstatné.

   Jde o to, že NR (nejen účastníci "diskuse") často sklouzávají na úroveň primitivní antipropagandy a že jde o pohodlné přebírání materiálů z druhé ruky. Původní je tu jen ďoubalík a občasná glosa Ivana Davida. To je docela málo.....

   Smazat
 13. 6:53
  Dobrý nápad tyto zrůdy vysadit někde ve válečné zoně, myslím, že by to pro odstrašení jejich soukmenovců stačilo.
  Václav

  OdpovědětSmazat
 14. Mě by spíš zajímalo, jak jsme mohli celá léta "nevidět":
  můžete mi říct v čem je v jednotlivých doktrínách rozdíl???
  - "břímě bílého muže"
  - "boj mezi rasami affinge a heldinge"
  - "životní prostor pro německého nadčlověka"
  - "musí být politikou US chránit svobodné lidi"

  OdpovědětSmazat
 15. Mazané a potom, že jsou ve SS jen samí pitomci. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 16. Halo havloide už si poblahopřál:

  https://cz.sputniknews.com/svet/201804207197630-Poslankyne-Ukrajina-Hitler/

  OdpovědětSmazat
 17. To je zas blábol. Sudy s chórem z Německa a dýmovnice z Británie. Proboha, tomu snad někdo věří?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:57 Samozřejmě, Němci i Britové nic netají, ti dodávají své výrobky přece i s "vizitkami" a návodem k použití. Akreditované laboratoře tak už nemusí nic zkoumat...

   Smazat
  2. No tak to je asi stejné, jako v Iráku... odkud Američané věděli, že jsou tam zbraně hromadného ničení??? (no je to jednoduché, měli schované účtenky)

   Smazat
  3. Jsou tam z OSN tak se nato podívají a můžou si to odvézt do budovy OSN

   Smazat
 18. Doufám že toho chlapce hlídají .

  OdpovědětSmazat
 19. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 20. V roce 2018 slavíme 100. výročí založení Československé republiky.

  https://aeronet.cz/news/je-vymalovano-cssd-pujde-do-vlady-s-andrejem-babisem-lidovy-dum-obsadi-ministerstvo-vnitra-a-dalsi-4-ministerstva-jenze-babis-muze-po-ziskani-duvery-vladu-rekonstruovat-a-ministry-vymenit/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. V roce 2018 slavíme PŘEDEVŠÍM dvě opravdu SLAVNÁ výročí:

   1) 70 let od Vítězného února, splnění snů nesčíslných generací našeho a ruského lidu.

   2) 50. výročí bratrské internacionální pomoci spřátelených socialistických států, vedených Sovětským svazem.

   Ano, naši starší ruští bratři nás před 50 roky zachránili, doslova NA POSLEDNÍ CHVÍLI, před brutální okupací žoldáckými armádami NATO a revanšisty z Bundeswehru.
   My všichni komunisti a putinisti víme MOC DOBŘE, co by se bylo bývalo stalo, kdyby nás nepřemožitelná Sovětská armáda nezachránila: Naše vlast by byla vyrvána z naší rodné Západní Asie, byla by NÁSILÍM zatažena do Evropy.
   Přišli bychom o všechny naše milované výdobytky, jichž jsme dosáhli díky Vítěznému únoru a pomoci Sovětského svazu, především o vedoucí roli Strany ve společnosti.
   Prostě: Tragédie roku 1989 by se stala o 21 let dřív.

   Ano, KAŽDÝ DEBIL ví, že kapitalismus a demokracie je zdroj nezměrné bídy a utrpení, pro nás Čechy a Rusy, čili nás roduvěrné Západoasiaty.

   Proto, drazí soudruzi, se ŘÁDNĚ připravme na slavení onoho NÁDHERNÉHO dne 21. srpna.
   A modleme se k Nesmrtelnému Leninu, aby se ten den opakoval CO NEJDŘÍVE, aby Veliký Putin vyslal svou nepřemožitelnou Armádu Ruské federace k dokončení našeho současného osvobozovacího procesu.

   Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!

   P. Radosta

   Smazat
  4. Pan RADOSTA se lepši,

   jeho přispěveky by možná mohly suplovat práci ideologického odděleni KSČM,která jim velice chybi.

   Smazat
 21. USA, věrný pokračovatel tradic nacistického Německa Adolfa Hitlera. Prostě, genetice neporučíš.

  OdpovědětSmazat
 22. Na Slovensku takmer všetky strany odsudili bombardovanie Sýrie pod zamienkou chem. utoku. V Česku všetky pravicové strany s výnimkou SPD Tomia Okamuru i Zemana odsúdili útok NATO v Sýrii. Názorný priklad Havlozmrdov ako sa od princípu že láska a pravda zvítazí nad lží a nenávisti priklonili k príncípu že láska a pravda zvítězí jedine ve světe bombardovaním , zabíjením , vraždením made in USA i NATO. Havlovi čecháčci se zrazu stali zabijakmi, vrahmi. To je to stejné ako Goebbels propagoval Hitlerove zabíjanie , vraždenie, vojny. Čítal som že kde končí dosach presstitutov z ČT TV tam končia vojny a začína pravda . To je jasná pravda.

  OdpovědětSmazat
 23. Mimo lávku .
  Pane monsiňore Duko .
  Proč jste nenechali arcibiskupa Berana přivézt domů do vlasti po revoluci ?
  Ale až po 28 létech . Dnes budete pomlouvat prezidenta . Beran byl na rozdíl od vás hrdina a nikoho neurážel . Jsem rád že jsem byl u jeho hrobu ve Vatikánu . Doma se na něj zapomene ! Češi jsou neznabozi , ale zato Husité . Astala vista . Marcel

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. DOUBALIKU zvoniku z kremelske veze ! Vysvetli Radostovi , ze putinovo Rusko nema s komunisty nic spolecneho...
  (To vim i ja, ktery vi o Rusku velmi malo.)

  OdpovědětSmazat
 26. Další důkazy - chlor z Německa a dýmovnice ze Salisbury:
  https://cz.sputniknews.com/video/201804217200431-video-chemie-zbran-syrie/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chemikálie na výrobu Sarinu v Dúmě.
   https://www.youtube.com/watch?v=6IP-NRn6Q3k
   https://www.youtube.com/watch?v=JWyX1PbMgn4

   Smazat
 27. Kdy Přehazovačka pošle sofistikované rakety na anglickou fabriku, kde se to svinstvo vyrábí?

  OdpovědětSmazat
 28. Je to HNUS, vážně!

  Nechápu, jak někdo může – po proslovu soudružky Marije Vladimirovny Zacharovové – věřit Západu JEDINÉ slovo!
  Vždyť nyní už vidí doslova KAŽDÝ DEBIL, že Veliký Putin měl vždy pravdu, když nám říkal, že Západ lže ve prospěch kapitalismu a demokracie.

  No nic, už je to za námi – celá ta neblahá éra Havla a demokracie. Nyní směřujeme tichým pevným krokem, v hustě sevřených řadách, zpět do nitra Západní Asie, zpět k našim jistotám a výdobytkům.
  Po letech, až naše vlast bude opět chráněna dráty a minami na hranicích a Střední skupinou Armády Ruské federace ve vnitrozemí, prostě až bude vše při starém a dobrém, nám naši pionýři snad ani nebudou chtít uvěřit: „Soudruhu tatínku, soudružko maminko, vy jste opravdu VĚŘILI Euroamerice?!“

  Ne, milý synku-pionýre. My komunisti a putinisti jsme Západu nevěřili NIKDY. Ale určitá část dezorientovaných občanů našim dědičným nepřátelům na chvíli uvěřila, a z té jejich slepé víry povstalo to velké neštěstí.
  Díky Leninu a Putinu už je to pryč.
  A hlavně: Už se to NIKDY nebude opakovat, díky Poučení z krizového vývoje ve Straně a společnosti po XVII. sjezdu KSČ, to ti vážně slibuji.
  Fakticky!

  S Velikým Ruskem na věčné časy a nikdy jinak, ani na malou chviličku!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Podle polednich přispěvků vidime se RADOSTA rychle zlepšuje.
   Dostává předloženo co má psát od ideologa komunistické rudé skály,že ANO přiznejte se starý brachu!

   Smazat
  2. 3:18 Není to tak. Ve skutečnosti je porucha na vašem přijímači, když nedokážete rozpoznat Radostovu rádoby vtipnou ironii. Ten trouba si ani neuvědomuje, že jeho "humor" je z větší části pravdou.

   Smazat
  3. Ano,děkujeme za upozorněni,
   porucha může být v krátkém terminu odstraněna.Věřite,že máte ve vašem přispěvku pravdu?

   Smazat
  4. 3:18 4:26 8:57

   Mohu se mýlit, ale řekl bych že u "Radosty" se sbíhají dvě věci: potěšení z vlastní domnělé písařské zručnosti (narcismus) a potřeba vytrvale provokovat (škodolibost).
   Otázka, zda to dělá z osobních pohnutek (tomu by napovídaly jeho podobné exhibice na Neviditelném psu) nebo plní něčí zadání je sekundární a zabývat se jí by byla zbytečná ztráta času.

   Zabývat se obsahem jeho stereotypních pamfletů je stejně nesmyslné jako snažit se najít tu nějaký vztah k "pravdě". Je to svým způsobem červená knihovna - vystačí si s několika málo frázemi, které neustále opakuje. Napsat něco skutečně trefného mu buďto nestojí za námahu nebo - což je pravděpodobnější - mu k tomu chybí schopnosti. Vykazuje totiž i nápadné znaky (sociálního) autismu.

   Smazat
  5. 9:13 Myslím si totéž, ale nedovedl bych to tak pěkně napsat. Tou pravdou byly myšleny výroky, ke ktrým Radosta přijde jako slepé kuře k zrnu. Například:
   "Západ lže ve prospěch kapitalismu a tzv.demokracie."
   " celá ta neblahá éra Havla a tzv.demokracie."
   "Ale určitá část dezorientovaných občanů našim dědičným nepřátelům na chvíli uvěřila, a z té jejich slepé víry povstalo to velké neštěstí".

   To jsou momenty pravdy, které se Radostovi přihodí maximálně jednou za 10 let.

   Smazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.