Reklama

čtvrtek 12. dubna 2018

Tak prý je už ve vzduchu letadlo "soudného dne"

Jiří Babača
12. 4. 2018
Osobně si však myslím, že běh událostí nebude tak překotný, jak by se na první dojem mohlo zdát. Zítřejšího rána asi ještě dožijeme. Domnívám se totiž, že trumpeta z bílé chatrče v tuto chvíli posílá pár vysloužilých kocábek a starých leteckých vehyklů na sebevražednou misi, jejíž hlavním smyslem je spektakulární divadlo Hollywoodského střihu s velkým množstvím mrtvých, ale pozor amerických vojáků! Prostě cílem podle mě je vytvořit vhodnou atmosféru, společenské klima, pro opravdové východní tažení na "krvelačného Rusa".
Podle Sputníku je prý už ve vzduchu letadlo "soudného dne". ZDE

Podobně jako to učinily USA před jejich účasti v I. WW s Lujsitánií, před II. WW s Perl Herberem, před válkou ve Vietnamu s Tonkinským zálivem, před invazí do Jugošky s Račakem atd atd.

Jinými slovy smyslem téhle mise je podle mého názoru donutit Rusa aby už konečně zabil alespoň několik desítek, nebo ještě lépe stovek USA-boys. Tak aby vyvolal vlnu rozhořčení veřejného mínění v USA a na území jejich protektorátů. Čím víc mrtvých Američanů a rozbitých starých krámů, tím líp pro tuto část jestřábího scénáře.

Ono totiž infrastrukturní přípravy na válku s Ruskem již běží na plné obrátky. To je vidět i na vlastní oči celkem jasně, ale technologické omezení nedovolují zahájit masivní logistické přípravy velké války dříve než za několik měsíců. Nevím, jestli je reálné aby to stihli do mistrovství světa ve fotbale, ale spíš ne. Podle mě skutečný útok na Rusko nepřijde dříve jak za rok až dva. To je můj laický odhad. Dnes v noci anebo do tří dnů dojde jen k rituálnímu obětování co největšího počtu amerických vojáků a spousty starého opotřebovaného šrotu bohu války. Skutečná válka s Ruskem se podle mě chystá na později. Bohužel to však k ní směřuje mílovými kroky...

Tak alespoň pro dnešek klidné spaní.


17 komentářů :

 1. Pokud těmi našimi, v podstatě americkými, logistickými přípravami na válku s Ruskem máte na mysli výstavbu a rekonstrukci našich "strategických dálnic", železnic, mostů, apod. tak se nějakého útoku na Rusko zřejmě ještě dlouho nemusíme obávat.
  Dřív než je stačí naši i cizí "odborníci" postavit nebo rekonstruovat, tak se znovu "rozpadnou".
  Posledním dokladem "zlatých českých ručiček" je nedávno "otevřený" tunel Blanka....
  L.S.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. co mají společného zlaté české ručičky a Blanka ?

   Smazat
  2. 10:24 Máte pravdu, kousek od nás je uzavřená silnice, kvůli opravě malého mostku. ten mostek opravují už 11 měsíců. Nedá se nic dělat, prostě už 29 let jsou na vedoucích místech v celé naši kolonii, pouze samí špičkoví odborníci.

   Smazat
  3. 12:25 nechápete? Informovaná soudružka Langšádlová vám to vysvětlí, to všechno jsou přece Putinovi agenti na klíčových místech.

   Smazat
  4. Jedenáct měsíců na opravu mostku? To vím o místě, kde "pracují " silničáři už několik let a stále je to ve stejném stavu. Slyšel jsem v knajpě, že pro naše mosty vytáhnou z muzejí tanky Sherman. Ale Jarda co to říkal byl zase nalitej, tak uvidíme.

   Smazat
 2. Autor pojmenovává jasně to, co zatím až tak jasně nezaznělo, a přitom to může být hlavním cílem:
  "hlavním smyslem je spektakulární divadlo Hollywoodského střihu s velkým množstvím mrtvých ... amerických vojáků! Prostě cílem podle mě je vytvořit vhodnou atmosféru, společenské klima, pro opravdové východní tažení na krvelačného Rusa."

  I když nakonec snad to tažení nespustí, tohle opravdu může být hlavním cílem, definitivně svět rozdělit na My a Oni a rozdělující příkop prohlubit tak, aby byl nepřekročitelný!

  A proč? Protože Rusko je nákaza! Nákaza horší, než Čína, protože kulturně je Rusko západu mnohem blíž, než Čína.

  Ani idiotští konzervativci (doufám!!) nepotáhnou na Rusa, když vítězství je tak nejisté.
  Ale příkop mezi Anglosionisty, s jejich zotročenými protektoráty, a příliš samostatným Ruskem, musí být totální!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. vnitřní (ne vnější) politice RF nevíte zhola nic. Tj., že podíl RF ma svět. ekonomice činí ani ne 2 %, zatímco RSFSR se podílela na svět. ekonomice asi 15 %. Mám na mysli nikoli celý SSSR, ten se podílel dokonce 22 %. Uvedená data vztahuji na konec 80. let.

   Aby toho nebylo málo. Za Jelcina počet dolar. miliardářů v RF činil 6, slovy šest osob. A dnes? Více než sto osob. Jejich počet roste, zatímco počet Rusů bez schopnosti uhradit nájemné a zaplatit jídlo pro rodinu vytrvale roste jakbysmet. Těchto vysloužilců je dnes v Rusku přes 20 miliónů. A polovina všech vědců a aspirantů z VŠ odchází do zemí Západu. Že by za tohoto stavu někdo pomýšlel na horkou válku s Ruskem? Rusko se rozkládá zrádným dolarovým oligarchickým režimem SAMO A ZEVNITŘ. Je to jako s rakovinou. Takového pacienta netřeba střilet mezi oči, on sejde z tohoto světa sám, až ho ten rak nadobro sežere...

   Smazat
  2. Netuším jak jste z mých řádků vyvodil, že o tom, co jste napasal vy, nic nevím. Naopak. A kromě tohoto vašeho pomýlení s vámi dokonce souhlasím. Vždyť přece je jasné, že vládnoucí elita Ruska bere globální ekonomické procesy jako nevyhnutelné, a chce na nich mít účast, jenomže pod vlastní kontrolou a rovnocenně.

   Zjednoduším to, jde o zdroje.
   Rusko nechce přijít o kontrolu nad svými zdroji, které leží:
   1. v zemi a 2. v lidském potenciálu schopným v tamních podmínkách pracovat.
   A Anglosionisti si chtějí:
   1. udržet svoje tenčící se zdroje, které z velké míry tvoří zmanipulované ovce v jejich protektorátech a 2. dostat se co nejlevněji a nejtrvaleji ke zdrojům zejména v Rusku.

   Smazat
  3. Americe začíná docházet ropa z břidlic. Právě bojují o ropu v Sýrii. Třeba o ropu ze Saudské Arábie bojovat nemusejí, protože ji zdatně vyměňují za vojenský předražený šrot, který SA stejně není k ničemu, stačí na ně Jemenci s klacky v rukách :-).

   Smazat
  4. 12:10 Irák = levná ropa pro USA, Lybije = levná ropa pro USA, Sýrie = velmi drahá ropa pro USA :-)

   Smazat
  5. Ad 11:32. Proč si myslíte, že RF, která má k dispozici Sarmat, Kinžal, Petrel, Burevestnik a další hračky, neví, v jakém ekonomickém propadu je jejich země? Co byste dělal vy, kdyby vám zloději vybrakovali usedlost a zůstaly po nich jen díry v plotě? Asi byste se taky nejdřív vyzbrojil, aby je příště přešla chuť. Těch dalších 6 let si to V.V.P. rozdá s těmi, kteří škodí zemi zevnitř. Podobně, jako Trump má zásadu "My country first".

   Smazat
 3. Americká elita do krytů na Novém Zélandu, letadlo soudného dne ve vzduchu, ale na plebsu jim nezáleží, každý se musí postarat sám o sebe. Rusové naopak zveřejníli instruktáž pro všechny: https://aeronet.cz/news/americane-poslali-do-vzduchu-letadlo-soudneho-dne-ruska-televize-odvysilala-instrukce-pro-obyvatelstvo-se-seznamem-potravin-pro-pripad-evakuace-do-protiatomovych-krytu-gru-disponuje-informacemi/

  OdpovědětSmazat
 4. USA - zcela jednoznačně - největší svině na této planetě!!!Zrůdy a degeneranti....co dodat...

  OdpovědětSmazat
 5. Válka nebude a jsem si jistý protože na válku s Ruskem treba tři věci,a to su euráeurá,rublíki a doláre.Takhle si nadále sněte o válce aneb si zahrajte DEFCON-3,ta hra je na obchod plaer ke stažení i na mobyl,je to super hra.Střízliví Jozef.

  OdpovědětSmazat
 6. Bohužel, agenti na Radiožurnálu už hlásili, že v v ruské tundře vylezli medvědi,takže jsou zřejmě jaderné zbraně v pohotovosti.

  OdpovědětSmazat
 7. Nechci dobadnout ako lidi z filmu den poté 1983 a v Sobotu sem pozvaní na svatbu k sestřenke.

  OdpovědětSmazat
 8. Vzpomínáte na Jade Helm ? Ony už ty přípravy trvají vcelku dlouho...

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.