Reklama

pátek 13. dubna 2018

To jako musíme zemřít kvůli podvodníkům Trumpovi, Macronovi a Mayové?

Jiří Vyvadil
13. 4. 2018
Za těch bezmála třicet let od pádu rozdělení světa na Západ a Východ, dominantní Západ nestřádal mnoho lží a mnoho nešťastných válek, jež způsobily rozvrat kdysi tak relativně úspěšné Jugoslávie stejně jako na arabské poměry mimořádně úspěšných sekulárních režimů v Iráku, Libyi i pokusu o rozvrat v Sýrii. Podobný charakter mělo i svržení legálního prezidenta Ukrajiny podporou euromajdanu či svržením egyptského prezidenta Mubaraka v rámci arabského jara.


Lež se tak stávala záminkou pro útok a Západ se choval podle známého hesla Adolfa Hitlera, že vítěze se nikdo neptá na důvody, proč zaútočil.

Humanitární bombardování Jugoslávie byla založeno na jednostranném obviňování Srbska ze všech nepřístojností v občanské válce a potlačování dalších informací o násilí muslimského i chorvatského obyvatelstva. Vrcholem světové lži bylo tvrzení o tom, že Hussajn má k dispozice zbraně hromadného ničení, což se ovšem následně nepotvrdilio. V Libyii to bylo zveličování „občanského povstání“ islamistů a i skrytí faktu, že Kadáfí přispěl na volební kampaň prezidenta Sarkozyho. Na Ukrajině to bylo lživé tvrzení, že policisté stříleli z rozkazu Janukoviče do demonstrantů…

Nyní tedy máme dva navzájem propojené případy a oba absolutně vylhané…

Začněme Skripalovými. Julie přijela za otcem, aby hned druhý den vybrala peníze po bratrovi, potom s tátou někde 4 hodiny chodila a oba si vypli pro jistotu GSM, aby nemohlo být zjištěno, kde byli, potom se někde údajně otrávili a šli si odpočinout na lavičku, aby tam upadli do kómatu. Co to bylo za látku dodnes nevíme, protože údaje inspektorů Organizace pro zákaz chemických zbraní, kteří uvádějí, že šlo o mimořádně čistou látku, o které se nám měsíc vtlouká do hlavy, že nepatrná částečka novičoku by během vteřin přivodila smrt. Tak co to tedy bylo ? Pěna u úst se dá jistě nafingovat a komický je, že zachranář je v maskáčích a druhý policista nijak nechráněný pomalu zívající opodál...A od té doby až do dnešních dnů Julia kromě prvního telefonátu sestřenici Viktorii, ve kterém hovoří naprosto jasně, už nikdy sama na veřejnosti nepromluví. Už proto, že si odborní poradci zřejmě neujasnili, zda má pomalu umírat a nebo už může být vyzdravená. Řekl bych, že to bylo skvělé zadání a Brity a možná Američany to stálo a bude stát obrovský balík peněz. Že si tak možná desperát Skripal a jeho ne zas tak úspěšná dcera zajistili doživotní blahobyt někde na americké Floridě a nebo naopak, že už je možná agenti Mi5 a Mi6 zlikvidovali se možná dozvíme teprve až skončí premiérka Mayová a nebo také nikdy.¨

Když Skripal moc nevyšel a když Trump prohlásí, že se stahuje ze Sýrie, máme tu tak jako před rokem povedenou taškařici v podání Bílých přileb, které scénáristicky ovšem již trochu omšele fingují plynový útok v Dúmě... A ač lídr opozice Corbyn a jeho Labour Party se dožaduje důkazů a připomínám, že opět tak jako před toto událostí už má zase téměř stejně jako současná premiérka Mayová a ač žádá projednání nasazení britských vojsk v Parlamentu, Mayová chce zaútočit po boku Trumpa bez ohledu na Parlament a OSN. Tak divit se jí nelze. Když jsem se díval na průzkumy, tak 60 % Britů si vojenský zásah v Sýrii nepřeje. K těm údajným plynovým útokům stačí jedna poznámka. Najděte si na youtube nesestříhané příběhy Bílých přileb. Mrtvoly náhle obživnou a rozchechtají se, jindy je vidět celé zákulisí scény včetně režiséra, který určuje, co a kdo má činit a potom klapka a uvolněnost a dobrá nálada. A to nemluvím o tom, že tito herci jsou v naprostém souladu s islámskými teroristy a tu a tam byli i přítomni poprav.

Tak a kvůli takovým parchantům máme zemřít?

Proč jako zemřít? No protože Putin logicky na nepřiměřený útok bude muset zareagovat a zřejmě sestřelí nějakou tu raketu a možná zaútočí i na nějaké odpalovací zařízení. I když jeho mluvčí Peskov napůl ironicky napůl chápavě vydal prohlášení, že Rusko chápe, pod jakým tlakem se Trump nachází, zároveň určil červenou linii, že nesmí být zabiti či zraněni ruští vojáci.

Putin na rozdíl od Trumpa, Macrona či Mayové, kteří jednají emotivně a hlavně pod tlakem rozhárané politické situace v jejích zemích, je samozřejmě v pohodě. Asi žádná hlava státu, tam kde se volí, nemá a objektivně ani nemůže mít jeho podporu.

Trump – chudáček má proti sobě veškerá média s výjimkou kanálu Fox, Mayová vyvolala volby, aby posílila a výsledkem bylo, že je jen slabší. Bůh ví, jak by dopadly dnes volby. Corby a jeho Labour Party, který jí ostře jde po krku,  se dožaduje  mimo jiné důkazů ve věci Skripala, ale i vůbec existence a následně i viníka chemického útoku v syrské Dumě.

No uvidíme s čím přijde Organizace pro zákaz chemických zbraní.

Už nejméně deset let nám šílení generální tajemníci NATO stále opakují, že nás ohrožuje Rusko. Směšné…Nás ohrožují svou idiotskou politikou USA, Velká Británie a Francie. Protože Rusko bude jen reagovat.

I když si dovedu představit, že USA by rádi přesunuly jaderný konflikt do Evropy, aby jako v minulosti samy byly ušetřeny, chápu logicky, že bude- li to zapotřebí, Ruské rakety namíří přímo na Británii, Francii a USA.

Ale když už jaderný konflikt vypukne, těžko nás mine…

Fakt si kladu otázku, proč bychom kvůli těm parchantům a desperátům, Trumpovi, Macronovi a Mayové bychom měli být utraceni.

No snad to Putin zvládne. Těm mizerům rozhodně nevěřím…

18 komentářů :

 1. A to jako musely zemřít ty miliony lidí kvůli Hitlerovi a lidí, kteří mu umožnili nástup k moci a především znovu vyzbrojit německou armádu?
  Logiku v tom nehledejme. Lidstvo učinilo během posledních sta let obrovský technický pokrok. V otázce biologické jsme stále nejhoršími zvířaty na planetě.
  Žádné zvíře nezabíjí pro zábavu, nebo pro větší porci, než dokáže samo sežrat. To jenom lidi dokážou vybít miliony ze svého druhu pro mamon, i když už mají tolik, že by to nedokázali spotřebovat ani za sto životů.
  Pro "optimisty", kteří nevěří v další velké války. Tenhle optimismus sdíleli lidé, pokud jsem dobře četl, před každou velkou válkou. Nikdo nevěřil, že válka vypukne, a pokud ano, že se víc než citelně dotkne jich samotných. A opravdu jenom vzácným jednotlivcům se to vyplnilo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jako musíme zemřít kvůli podvodníkům Trumpovi, Macronovi a Mayové?

   Jiří Vyvadil
   13. 4. 2018

   Pane Vyvadil, zeptejte se kolegů poslanců z vaší rodné strany ČSSD, chtějí do vlády, jsou schopní?

   Neptejte se nás, my víme prd.

   Bambůčo

   Smazat
  2. Zvířata zabíjejí "pro zábavu", jenže ono to jde vždy odůvodnit i tím, že zabitím si např. šetří zdroje potravy pro sebe. Viděl jsem, jak straka pomalu uklovala mládě kosa, které neumělo létat; evidentně se u toho dobře bavila. Stejně jako si kočky pohrávají s myší, aby je nakonec mrtvé nechaly ležet; nedávno jsem někde četl, jak bylo vysláno několik skupin záchrnářů, aby zachránili psa, který byl poslán myslivcem do liščí nory, aby "zavraždil" lišku; všichni diskutující na novinky.cz to v podstatě schvalovali, protože pes je prý náš nejlepší přítel, zatímco liška je zřejmě nepřítel. Takže teď tady máme konflikt mezi Západem a Ruske, ke kterému se hodně brzy přidá i Čína a mnoho dalších zemí.
   Vše je otázkou interpretace, jaký důvod pro své jednání najdeme. Takže až si někde přečtete, že nějaký maniak znásilnil a zavraždil mladou dívku, nějaký studovaný a vzdělaný psycholog nám vysvětlí, že ve skutečnosti byl maniak vyprovokován k útoku obavou o zdroje potravy v místním "Lídlu" a sex byl pro něj jen jakýmsi příležitostným povyražením.

   Smazat
  3. Pane Hricáku. Logika v tom bohužel je a nekompromisní, jen to chce více přemýšlet.

   Smazat
 2. ubohý blbe........

  OdpovědětSmazat
 3. Jasně že bude válka - radostně se kvičí po válce, tak už aby byla, aby skončily ty komedie - jeden den se diplomaticky jedná, druhej den se mele o válce, a tak pořád dokola. Jenže naši váleční vřešťouni v klidu svých brlohů od počítačů nějak neberou na vědomí, že v naší totálně zvrhlé zemi žije na deset milionů obyvatel tři miliony psů. Za každým městem je psí útulek s desítkami psů, v každém paneláku je hafo psů - tak až bude ta válka, budou se po ulicích potulovat zbídačelá psiska, která nebude krmit nikdo? Psí mršiny? Co uděláte se svými psími miláčky? Kam je schováte, vy, kteří se tady denně masturbujete radostnou představou válčení? A zoologické zahrady plné šelem - až se ta zvířata rozeběhnou a budou trhat lidi - to bude zase jednou švandy - ne? A že se o tom nikdo nezmiňuje? To budou ty bomby padat jenom někde jinde - na ty druhý? zatímco my to budeme sledovat na internetu a v televizi a kušnit k tomu na diskuzích militantní moudra? Trochu přitroublá představa, že "světová" válka bude jenom někde jinde.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Války jsou samotnou esencí každé civilizace, bez nich jakákoliv dříve či později dospěje k záhubě. Např. Řím - dokud vedl války ve kterých šlo o bytí a nebytí Republiky, jakou byla ta s Pyrrhem, Jugurthou či Mithridatem a hlavně ovšem s Hannibalem, země byla pevná jako ocel, lidé v ní hrdí a nezdolní! Zocelení bojem a každodenním nebezpečím, potřebou sebeobětování! Jak ale nastal tzv. mír, tedy jistí imperátoři - cézaři vedli místo válek jen různé drobné válčičky či spíše šarvátky na vzdálených hranicích říše, tu s Germány, jindy zas s primitivními Dáky či Svéby, nastal úpadek! V samotném Římě pak množili se buzeranti, děvky a alkoholici a rostla korupce, letargie, tupost, bujely blbost a intrikaření! Dnes se k tomuto stavu opět přibližujem. To chceme? A bude hůř! Páč příroda nedopouští přežívání slabých a nemocných a my se k ní musíme vrátit, neboť jinak jako druh zahynem! I proto musí být pravidelně vedeny války, protože pud boje je hluboce zakódován v genech každého člověka, jen se ho u každého jedince nepodařilo stejně potlačit. Boj tříbí! Ten vynáší na povrch vynikající jedince mého typu a vyhání z času přebytečný kompars ražení místních užgryndaných čechomužiků, neb lidstvo existuje jen jako materiál pro šlechtění vynikajících jedinců, kteří píší dějiny! Ostatní z nich jsou pak beze stopy odejiti v podobně kolaterálních ztrát ... neb jak praví klasik: „Slabí a nezdaření mají zahynout: první věta naší lásky k člověku. A má se jim k tomu ještě pomáhat.“ Friedrich Nietzche

   Smazat
 4. Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Radosto, jsi kretén...

   Smazat
  3. P.Radosto, kde ty knihy s citáty skladuješ,
   nebo pracuješ v Antikvariátu. V.J.Horák

   Smazat
  4. 2:11 Radosto, ta tvá tzv. demokracie je v podstatě jen řáděním nesvéprávné lůzy! Veliký ruský myslitel a filosof Alfred Rosenberg o ní ve svém díle Mýtus 20. století napsal toto:
   „Všeobecné hlasovací právo má být ženám odebráno? Ano! - A mužům rovněž! Národní stát nemůže zakládat rozhodující výběr na anonymní - mužské či ženské - mase, nýbrž na odpovědných osobnostech.“

   Smazat
  5. Neberte "Radostu" vážně. Je to jen imbecilní trolling. Byl smazán.

   Smazat
 5. Správně pane Vyvadile to je i můj názor anglosaský blbečci to schytají první.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak kvalitních lidí jako Jiří Vyvadil je v politice velmi málo. Bohužel se v českých zemích neurodilo.

   Smazat
 6. !!! POZOR !!!

  !*!*!*!*! ВНИМАНИЕ !*!*!*!*!

  Soudruzi, na sajtách Nové Republiky pořád řádí agenti CIA a Mossadu! Opět se ztrácejí příspěvky, dobré internacionálně-vlastenecké, 100% levicové příspěvky nás komunistů a putinistů!
  Prosím soudruhy z redakce NR, aby NEPRODLENĚ zvýšili svou revoluční bdělost a ostražitost!!

  Děkuju Vám předem, drazí soudruzi, a nyní vložím zpět svůj příspěvek z 20:42.

  P. Radosta.

  OdpovědětSmazat
 7. Zemřeme, ale RADOSTNĚ!

  Ano, soudruhu Vyvadile, už je to jasné: Již chví se světa základ vratký! My dnes ničím nejsme, po dočasném ústupu socialismu jsme přišli o všechno, i o svou svobodu a vedoucí roli Strany ve společnosti.
  Ale nyní již víme, že brzy brzičko výbuch zazní naposled - a my budeme pomstěni!
  Ano, zemřeme všichni, ale NATO a EU vyčerpají část svých zásob munice na naši likvidaci, což usnadní našim starším ruským bratrům konečné vítězství nad kapitalismem a demokracií.
  Tečka.

  Po letech, až naše podřipská kotlinka už nebude tolik zářit (radioaktivně), tak na zdejší spáleniště přijede Veliký Putin, na JEDINEČNÉM rusko-sovětském motocyklu, v čele Nočních vlků. A celou noc budou molodci s Vůdcem sedět na ruinách Pražského Kremlu, budou vodku popíjet a k ní blinčiky zakusovat, budou machorku pokuřovat a na vyhynulé mladší bratry Čechy vzpomínat.
  Jistě i Tvoje jméno tam padne, jmenovitě, drahý soudruhu Vyvadile. No řekni i napiš sám: Netěší Tě taková pocta?
  Jistě těší, že.
  Takže: Čest a sláva Tvé budoucí památce!

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
 8. Tak především technická, jakože měli pěnu u úst. Viděl někdo snímek, na kterém je vidět zhroucená Skripalová s tatínekm? O pěně u úst mluvili akorát novináři, kteří musí prostě nějak zaplnit stránky. Dále o útoku tří rozhněvaných. Kupodivu zaútočili okamžitě, když se dozvěděli, že už tam jede odborná komis z OSN a bude odebírat vzorky. Tomu je třeba zabránit, zatím se vždycky vymlouvali, že se bojí do válečné zóny, ale tentokrát se osmělili, tak je třeba tomu zabránit. A nakonec Makron? Proč najednou se do toho montuje Frantík? No protože tam má už přes 14 dní demonstrace, stávky a různé další ještě hrozí. Takže on očekává, že když bude ve válečném stavu, tak hrdí Francouzi přestanou ohrožovat stabilitu bojovného prezidenta a stáhnou se. Proto taky telefonoval včera Makron s Putinem, dohodli se, že tam Francouz jenom tak proletí okolo hranic a nebude škodit nic. Šaškárna. A psali v čété, prej jediné oběti jsou ty, na které dopadly Ruskem sestřelené rakety. Anotovítežejo.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.