Reklama

středa 4. dubna 2018

To je mimořádně nebezpečné pro NAŠI demokracii!

4. 4. 2018, P. Ďoubalík, zdroj: RT, video - titulky

Upozornění: shlédnutí videa může mít za následek změnu pohledu na některé naše "čelné" státní představitele a pracovníky masových sdělovadel!
Navazuji na včerejší příspěvek Vymývání mozků po americku. Možná už také patříte k těm, kteří větří něco smrdutého, když slyší, jak někdo dramaticky promlouvá o "naší" ohrožené demokracii. Máte alergii na ty, co se bojí o "naši" svobodu. Nechápete, kde berou tu drzost, se kterou rozhodují o názoru správném a názoru vadném.
Když si člověk poslechne ten americký ukňouraný žurnalistický dav, který odříkává píseň svého pána, hned se mu začne vybavovat ten náš. Dav jediných nosičů pravdy. Bože, a já myslel, že už to jednou skončilo. A teď jsme vyzýváni, abychom i tu nebohou chudinku ohroženou ČT bránili. Její patent na pravdu někdo ohrožuje? A ona ho má?
překlad a titulky: Ďouba NR24 komentářů :

 1. Jo tohle jsem už kdysi viděl. Jen to ale bylo na pouhých dvou,třech kanálech, teď se můžou žvásty vyslechnout na několika desítkách kanálů v mnoha jazycích.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:36 A co ty vaše "žvásty", bez jakýchkoliv důkazů, ty máme tady číst ?

   Smazat
  2. 19:32 číst ty "žvásty" samozřejmě nemusíte. Otázkou ovšem zůstává, do jaké míry jste schopen nebo i ochoten sám si utvářet co nejobjektivnější pohled na reálie lidského světa.

   Smazat
 2. Sorošovo Impérium - Od Los Angeles po Gruzii.

  Že si můžete koupit jachtu, nebo prostitutku asi nepřijde nikomu divné. Ale že si můžete zaplatit výrobu pseudoelity nějaké země, to je pozoruhodné!
  Seznam lidí, které měl u nás Soroš na výplatní pásce v osmdesátých letech. Jaký div, že se tam vyskytují nejkovanější američtí poskoci Dobrovský, Havel, Palouš, Dienstbier, Uhde, Urban, nebo vyloženě antičeské svině jako Pithart. Čest výjimkám, které se nenechaly koupit Lenka Procházková, Jan Petránek.

  https://bit.ly/2q5aJx6

  Nadace Charty 77 byla z 50% financovaná Sorošem, dále NEDem (fondem CIA založeným Reaganem) a z dalších zdrojů.

  25.1.1990 přijel Soroš na inspekci svých investic:
  https://bit.ly/2GTCBxL

  Havel jako Sorošova cvičená opice:
  https://bit.ly/2GuD4aa

  CIA spojuje Soroše s teroristickými bombovými útoky v Československu v roce 1987:
  https://bit.ly/2q5AH2B

  https://bit.ly/2q1yuGo
  https://bit.ly/2GAdIHZ
  https://bit.ly/2uKOHnU
  https://bit.ly/2GxaQaR

  Kam jsme se od roku 2006 posunuli? Nikam!
  https://bit.ly/2H7NOby
  https://bit.ly/2q4Nhjo

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celý disent v čele s V.H.byla banda opilců, darebáků a nemakačenků, kteří žili z cizích peněz a snažili se prosazovat cizí "demokratické" názory a praktiky. Bohužel komunisti byli tak hloupí, že jim leckdy ještě pomáhali.

   Smazat
  2. 21:01 Bodejť by jim nepomáhali! Však jen zrádnýmu xindlovi Havloj ty zdegenerovanej bolševickej čechomužiku vděčíš za to žes neskončil takhle právem! - http://novysmer.cz/index.php/historie/2679-budape-1956

   Smazat
  3. úchylný nevzdělaný fašisto.v Maďarsku věšeli zrovna takoví jako jsi ty.Škoda pro tebe dalších slov.

   Smazat
  4. 14:42 V Maďarsku jsme věšeli vás, rudej xindle! A u nás to bude ještě horší, si piš! Jestli zavčas nevodtáhneš se svou zdegenerovanou famílijej na Sibíř, kde ti jistě pederast Putler poskytne krom azylový kvóty i nějakej ten stakan votrávený pěny do koupelny, tak budeš absolvovat kombinované kurzy létání a plavání pana Trujilla svržením z helikoptéry do žraločí zátoky! Tak si vyber:)))

   Smazat
 3. Dělají to šikovně. Mají zato, že je společnost už dostatečně atomizovaná aby jim baštila lež jako pravdu. Jediná obrana proti tomu je kolektivizace na občanské, nikoliv stranické bázi. Skutečná demokracie je prostě nejvyšším stupněm přirozeného kolektivismu. V kolektivismu, ne! v individualismu, spočívá naše bezpečí. A to je přece nejvyšší hodnota člověka.
  Štefan

  OdpovědětSmazat
 4. Včera měla Písařovicová v ČT večer růžové šaty, takový prohřešek proti zaoceánskému bontónu! Doufám, že se to už nebude opakovat. Ale když to vezmeme prakticky. I když to asi není zrovna politicky správná barva šatů - má blízko k červené - někdo to v ČT narůžovo lakovat musí!

  OdpovědětSmazat
 5. DOUBALIKU ty muzikalne nadany zvoniku z
  kremelske veze !

  75 % Americanu NEVERI mediim ! To je vseobecne znamo !

  My jsme immuni, proti medialni masazi !

  To pouze Cesi sezobnou kdejaky sopel z kazde strany !

  Doubaliku - pojd si vymenit informace !
  NEVIS nahodou proc zena (39) - NASIM AGHDAM - puvodem z Iranu napadla YouTube v predmesti San Franciska - postrelila tam nekolik lidi a zastrelila se ?

  My nerozumime motivu !

  OdpovědětSmazat
 6. 19:33
  Vy nerozumíte NIČEMU,BANDO CELOSVĚTOVÝCH OKUPANTŮ BEZ MOZKU,jenže to ten plenární NIKDY,NEPOCHOPÍ!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. 75% Američanů sežere všechno, co se jim předloží. Nevzdělaní, nekulturní, hloupí bez jakého koliv přehledu(!!!), svého názoru je stádo ovcí daleko, daleko hloupějších a stupid, než nám chce vnutit nějaký bezvýznamný honololo, že tací jsou Češi. Daleko daleko ne! Američani znají tak akorát prachy pak dlouho nic, pak prachy to je jejich modla to je to co je žene vpřed. Hamty, hamty...Nezastávej se tady furt těch režimem zmanipulovaných amerických hlupáků. Vzbuzují tak akorát lítost. Bohužel nám sem Amerika importuje jak zblbnout a ohlupovat masy. Tam se to přivedlo k dokonalosti, tady zatím bohudík ještě ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jste popsal jakoukoliv společnost, dokonce se to víc hodí na Česko než na USA.

   Smazat
  2. 20:30
   Těžko!!!!

   Smazat
  3. Američtí vědci zjistili, že američtí lidé věří všemu, co američtí vědci zjistili. Ještě aby to takhle fungovalo u nás a pak už to bude brnkačka. Hey hou.

   Smazat
 8. 20:15
  Přesně tak kolego,podle těch"""geniálních"""NEznalců je Země placatá a stará 2018 let,hlavní město Čech je Vídeň,Slovensko a Slovinsko jedno jest....A takhle můžu psát do NEKONEČNA!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 9. OT: Další novinka kauzy Skripal. OPCW odmítla odpovědět na ruské otázky, nepřipustí Rusko k vyšetřování, plně důvěřuje Británii a naopak požaduje po Rusku, aby odpovědělo na otázky Británie: "jak a kým byli Skripalovi otráveni a jak dopravili chem.bojovou látku na území Británie". EU jako jeden muž stojí za Británií. Podotýkám OPCW nesoustřeďuje pouze Západní země.

  OdpovědětSmazat
 10. 21:36
  Tohle můžeš bejt Trumpetovi do paruky,F73!!!!!☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ten co mu duje do paruky - známý Trumpův volič F73 - http://forum24.cz/wp-content/uploads/2018/03/29138285_10213606744234443_591888602_n-850x480.jpg

   Smazat
 11. Jen počkejte až jim padne životní úroveň tak je taky bude zajímat pravda.

  OdpovědětSmazat
 12. Zde zmizel muj briliantni prispevek o prarodicich vsech Hurvinku !

  Hurvinci Vy potrebujete, aby nad vami cenzor drzel ochranou ruku, vy nedochudcata mentalne osizena ! Vy imitace chlapu !
  A nezapomente se schovat pod sukne nejake babice !
  Vy "bojovnici" za "pravdu" !
  Americke deti vas jednou prijedou zdisciplinovat a scivilizovat !

  OdpovědětSmazat
 13. Ať je to jak je to, ČT mám pouze kvůli dvěma pořadům - nedělní Toulavé kameře a Objektivu, jinak je mi úplně šumák...

  Radek

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.