Reklama

úterý 17. dubna 2018

Trump bombarduje Sýrii pro Izrael a chce třetí světovou válku

Jonas E. Alexis
14.4.2018 Veterans Today překlad TOP-CZ

S příchodem Donalda Trumpa a americkými vojáky ve stejně katastrofální událosit v Sýrii možná je načase, abychom zbavili Bushe jr. titulu „nejhorší prezident“ v historii USA a přijali vstup Donalda Trumpa na sionistický / neokonský / izraelský trůn.

Řada historiků správně korunovala George W. Busha za nejhoršího prezidenta ve Spojených státech, protože vedl Ameriku k nejvíce katastrofální události v dějinách tajných a satanských operací – válku v Iráku. Historik Jean Edward Smith a John Marshall profesor politologie na Marshallově univerzitě, napsal:

„Zda George W. Bush byl nejhorším prezidentem v americké historii, bude dlouho diskutováno, ale jeho rozhodnutí napadnout Irák bylo snad nejhorší zahraniční politické rozhodnutí, jaké kdy udělal americký prezident." [1]

Jiní vojenští historici a učenci, jako je Andrew J. Bacevich, řekli podobné věci. [2]

S příchodem Donalda Trumpa a americkými vojáky ve stejně katastrofální události v Sýrii možná je načase, abychom zbavili Bushe jr. titulu „nejhorší prezident“ v historii USA a přijali vstup Donalda Trumpa na sionistický / neokonský / izraelský trůn.

Proč? No, Trump věděl více o debaklech v Iráku, Afghánistánu, Libyi a Sýrii, než kterýkoli jiný žijící americký občan. Jak? Během své kampaně zahájil okázalý útok na Bushe a neokonzervativce, když říkal, že prakticky zničili americký život a vzácné duše na Blízkém východě tím, že vytvořili jednu válku za druhou.

V podstatě, vše OK a velká část Američanů hlasovala pro Trumpa, protože věřili, že zachrání Ameriku a bude bojovat proti sionistické ideologii v Americe a neokonzervativnímu hnutí, které nikdy v historii netvořilo Americkou zahraniční politiku na morální platformě.

Jak ale se ukázalo, Trump se stal důkladnou loutkou izraelského režimu a škoda, kterou udělal těsně po jednom roce působení, je téměř nevratná. Trump nyní poslal vojáky, aby bombardovali Sýrii, protože, jak tvrdí, Asad, používá chemické zbraně na své vlastní lidi. Důkazy?

No, jaké důkazy poskytuje sionistický režim jen za posledních padesát let? Nedělali to snad již od začátku? A nebyli Američané rozdělení, protože neokonzervativci převzali americkou zahraniční politiku?

Trump: Irák byl špatný – ale bombardování Sýrie je dobré
Vyčerpal jsem každou možnost, abych Donaldovi Trumpovi dal příležitost plnit jeho sliby, a to i přesto, že jeho mluva byla často velmi obojetná, když vstoupil na sionistický trůn. Ale Donald Trump, morálně a politicky ponížil sám sebe u lidí, kteří pro něj hlasovali, když se rozhodl k dalšímu útoku v Sýrii.

Žádný americký úředník nepředložil závažné důkazy o tom, že Assad byl hlavním viníkem za takzvaný chemický útok. Americký ministr obrany James Mattis řekl, že důkazy proti Asadovi jsou [3] , ale „šílený pes“ Mattis neposkytl žádné důkazy.

Naopak, Rusko znovu ukázalo, že Bílé přilby, které jsou podporovány americkou vládou, byly z velké části plně zodpovědné za útok.

Rusko také předložilo důkazy, které naznačují, že Británie i Amerika stojí za takzvaným chemickým útokem. Mluvčí mise generálmajor Igor Konašenkov řekl:

„Prosím, všimněte si. Tito lidé neskrývají jména. Nejsou to nějaké neosobní nároky na sociální média od anonymních aktivistů. Zúčastnili se natáčení. Ruské ministerstvo obrany má také důkazy, že Británie se přímo podílela na organizaci této provokace ve východní Gútě.

„Víme jistě, že od 3. do 6. dubna byly tzv. Bílé přilby z Londýna tvrdě úkolovány, aby urychlily provokaci, kterou připravovali.“
[4]

Jinými slovy, takzvaný chemický útok byl podvodem. Byla to falešná vlajka. Prosté a jednoduché. Lord Alan West, bývalý důstojník britského královského námořnictva, měl podobné myšlenky:
„Je naprosto absurdní, aby armáda [Asadovy vlády] jež byla v procesu převzetí oblasti, aby použila chemické zbraně, což by mělo za následek okamžitý hněv celého světa. Kdybych mohl radit odpůrcům Asada, poradil bych jim, aby zabili pár lidí z řad povstalců. Ti snad nezabíjeli ženy a děti?“
[5]


V reakci na tweety, v kterých Donald Trump obvinil Asada, West pokračoval slovy: „Nejsem ochoten přijmout tweety. Potřebujeme vidět nezpochybnitelnou pravdu o tom, co se tam stalo, a na tom základě se rozhodnout.“ [6]

Trump mohl vyřešit hádanku Sýrie právě tím, že zavře politické dveře Izraele a podívá se na tvrdé důkazy, které přesvědčivě dokazují, že Asad skutečně bojoval proti terorismu od počátku času. Trump si také mohl uvědomit, že Asad chrání křesťanské obyvatelstvo i jiné menšinové skupiny v zemi. Můj přítel a kolega Mark Dankof mi poslal prohlášení patriarchy Antiochie a všeho východu v Sýrii Jana X, které říkalo:

Odsuzujeme nedávné americké prohlášení a hrozby pro Sýrii založené na pouhých obviněních z používání zakázaných zbraní. Odsuzujeme jakoukoli možnou americkou agresi vůči našim lidem, která způsobí, že země a region budou dále zničeny.“

Stručně řečeno, spojením s izraelským režimem a neokonzervativní ideologií za účelem zničení Sýrie, se Trump ocitl v posteli se satanismem, který se snaží rozvrátit morální a politický řád. V tomto smyslu se Trump v Sýrii snaží spolu s Izraelem o třetí světovou válku. V tomto smyslu Trump nepracuje pro americký lid. Pracuje pro režim, který chce vždy vidět krev po celém Středním východě a jinde.

Izrael ztratil válku v Sýrii. Ale Izrael neztratil v Americe svou největší loutku. Takže izraelští politici skutečně požádali o „odvetu“ vysláním amerických vojáků zemřít za Izrael. Jinými slovy, Izrael žádá, aby se rozlilo více krve a více peněz bylo vynaloženo na další a další katastrofy v regionu.

Možná, že židovský politický učenec Norman Finkelstein měl pravdu, když řekl, že Izrael potřebuje velkou vojenskou porážku. Rusko by mohlo tento režim zpochybnit, nicméně Rusko to nemůže udělat samo, protože ruští politici se obávají, že by to v daném případě bylo ve světě hodnoceno, jako „antisemitismus“.


 • [1]  Jean Edward Smith, Bush (New York: Simon & Schuster, 2016), 660.
 • [2]  Andrew J. Bacevich, Breach of Trust: How Americans Failed Their Soldiers and Their Country (New York: Metropolitan Books, 2013), 94, 105.
 • [3] “Mattis: Still no evidence on Syria chemical attack, but I believe there was one,” Russia Today, April 12, 2018.
 • [4] “Syria ‘chemical attack’ staged to provoke US airstrike, London pushed perpetrators – Russian MoD,” Russia Today, April 13, 2018.
 • [5] Ibid.
 • [6] Ibid.


Zdroj článku: Veterans Today
Překlad: Administrátor


51 komentářů :

 1. Nas oblibeny president Trump byl DONUCEN, k akcim, ktere jsou v rozporu s JEHO ohlasenou AGENDOU v roce 2016 ! (A nekolikrat zopakovanou pozdej !)

  Jeste 2 tydny pred udalostmi v Syrii, tuto agendu hajil ve state OHIO, pred shromazdenim delniku !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Přitom jsou Izraelci objektivně vzato největší antisemité dnešní doby. protože stát Izrael je rasistický, protipalestinský stát, přičemž jeho zastánci opomíjejí, že Palestinci jsou rovněž Semité a Izrael je pronásleduje od samého vzniku tohoto umělého státu ! Izrael vznikl především jako projekt Amerických židů !!

   Vymazat
  2. Hovnolulane, prd byl donucen. Je to bezpáteřní had, který se jen potřeboval dostat na "trůn". Pak to ještě chvíli hrál, ale nakonec se jehoskutečný charakter projevil. Peníze nesmrdí. A on je odjakživa jeden z největších hrabivců ve Spokojených Státech. Ty se vydáváš za američana a světoběžníka ale nic nevíš o vnitřních charakterech lidí. Nemáš na to . To ale umíme my, Slované. Nás nikdo rohlíkem a medovými řečmi neopije. Satan už má americký lid obecný tzv. na lopatě. Nezmůžou se na sebemenší odpor proti režimu, protože to neumějí a ani asi nemají k tomu vůli. Jste zblblí Starbuckem . Mekáčem , Wallmartem a to je váš obecný způsob života už po generace. A kdyby náhodou k něčemu došlo, máte Národní Gardu a FEMA. Vás se svět zbaví jedině nějakou apokalypsou. Už se konečně prober ty starý blbe a začni přemýšlet...

   S.

   Vymazat
  3. honoluline ty stary "felcher" zase placas kokotiny!!! koho flechujes ted???

   Vymazat
  4. Petr Herout 17:27

   "Izrael vznikl především jako projekt Amerických židů."
   - V čem je Israel "umělým" státem?
   - Co chcete vyjádřit svými dvěma vykřičníky?

   - Můžete, prosím, své domněnky nějak konkrétně doložit?

   - Kolik amerických Židů se účastnilo 1. sionistického kongresu v Basileji (1897)?
   - Jaký byl podíl amerických Židů v sinistickém hnutí v následujících letech?
   - Kolik amerických Židů se přistěhovalo do Palestiny před rokem 1948 a po něm?
   - Jak američtí Židé pomohli osídlencům proti arabským masakrům (Jaffa, Hebron) ve 20. letech 20.století?
   - Jak američtí Židé pomohli Židům pronásledovaným v nacistickém Německu?
   - Jak američtí Židé pomáhali Israeli v době války za nezávislost (1948)?

   Vymazat
  5. Taky chci reagovat na HEROUTA,

   který svůj názor podpořil ještě dvěma vykřičníky na konci a přesto je mi jasné, že o vzniku státu Izrael ví starou belu.

   Do historie a utváření státu na tomto sporném území nejvíce zasáhla již po 1.svět. válce tehdejší koloniální mocnost V.Británie.
   Svou pokryteckou a lživou politikou vyvolala u palestinského lidu nepodložená územní očekávání na vznik palestinského státu.

   Na zdf.de v rubrice History je 30 min. dokument o vzniku státu Izrael pod nadpisem :
   "Jerusalem - ewiger Kampf um die Heilige Stadt."

   To by ale chytrolín Herout musel ovládat němčinu,aby zjistil, že vznik Izraele nemá
   s jakýmsi "projektem amerických Židů..."

   NIC společného.



   Vymazat
  6. Pro 18:14

   Na tvé dotazy ti Herout asi neodpoví, protože to neví. Má ale jakési nutkání, reagovat na rozličnou tématiku, mně to spíše připomíná
   konání pejska, který musí očůrat každý roh.

   Pro 18:38 ! Viděl jsem ten dokument, jen škoda, že jej nikdo neopatří českým překladem,
   NR není zrovna portál, jehož návštěvníci jsou jazykově vybaveni.
   Jinak - super !

   Vymazat
  7. 18:38 takže zdroj historických pravd pouze v němčině? Ale, ale ... A že ten jazyk od dětství umím.

   Vymazat
 2. V Americe je vnitropoliticka krize !
  Media , ktera nejsou v rukou globalistu, Neocon's, Zionistu a NWO nam reknou vsechno, a to co nam reknou, je velmi neprijemne, pro stabilitu zeme.

  Stale nas president Trump se osvobodi z "boxu"
  (krabice poslusnosti) , kterou na neho nasil James Comey - ex chief FBI ve sluzbach nepratel Trumpovi agendy. (Uz je na ulici - vykopnut !)

  OdpovědětVymazat
 3. President Trump rekl nekolikrat, ze chce ze Syrie odejit a ze nechce delat policajta nikde na svete !

  (Zduraznuji, ze nemam NIC, ze sve hlavy !
  Zduraznuji, ze nemam duvod vam lhat a ze anglictina / cestina jsou pro me jeden jazyk ! Rozumim vsemu co se mluvi na svobodnych mediich 100 % ) !

  Informuji vas , ze nejvice ted kouse Zionisty osobnost RICK WILES (z Dallas/ Ft. Worth - Texas.)
  On vlastni media a je pobozny. Hned jak se pomodli, tak vyleje na Zionisty kybl hnojuvky !

  Tech osobnosti, ktere napadaji Zionisty je 10 - ktere chytnu na svobodnych mediich. Ty ktere jsou na severozapade zeme nechytnu vubec.

  OdpovědětVymazat
 4. Svobodna media rekla, ze zadna obcanska valka v Syrii nebyla a neni, ze to byla INVAZE zinscenovana zememi jako je Saudska Arabie, globalisticka parta v Americe a
  expanzivni skupina v Israeli, ktera usiluje o zvetseni zeme v ramci sve bezpecnosti na ukor Syrie.

  Vy si z toho vyberte co chcete. (Beru na sebe zodpovednost za cisty preklad do cestiny ! NEBERU na sebe zodpovednost za to, co rikaji skupiny, at uz na jakekoliv strane !
  NIC nemam ze sve hlavy !

  OdpovědětVymazat
 5. Verejne zde zadam ceske autority, aby me ochranili pred cenzurou a ja jim mohl vysvetlit vse, co se konstitucne zvolenu presidentu Trumpovi stalo a proc je uzavren v "krabici poslusnosti" - urcite jen docasne !

  Na zaklade prispevku ceskych obcanu se snadno pozna, ze nemaji ani potuchy, jak velky je boj o nasmerovani Ameriky a o co president Trump usiloval a proc je sabotovan !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:10
   Uzavřen v "krabici poslušnosti" - určitě jen dočasně!
   Ano, magore, maximálně do roku 2021. Pak ho Američani nakopou do prdele a už nebude muset poslouchat.

   Vymazat
 6. Pane Honolilu, vždy jsem pro Vás měl slabost, ale toho šaška, který se z Trampa vyklubal, byste omlouvat neměl. V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 7. Tak řekni Honolulu Proč Trumpeta bombarduje Sýriji,dej prednášku.

  OdpovědětVymazat
 8. 17:54 - vy to tam mate v tom Cesku velice "dobre" zarizene.

  Vy zvanite nesmysly a kdyz nekdo reknne pravdu, tak ho smazete ! Kde je prispek o Chazarech, ktery zde nekdo napsal ? Kam ten prispevek zmizel ?

  Nez se zmuzete vy nevolnici na tuto zakladni upravu ve vasi zemi, tak se nikdy nic nezdovite a nemate nejmensi sanci na orientaci a budoucnost.

  OdpovědětVymazat
 9. Velmi rad bych vam rekl VSE, ale kdyz jsem fanaticky mazan, tak ja nevim jak ?
  Vy svojim negativnim smyslenim ohledne Trumpa NAHRAVATE tem nejhorsim nepratelum Evropy, ktery tento svet ma ! A vy pro desorietaci skoncite v radioaktivnim zareni.
  Trump ted bojuje o preziti v radu !

  OdpovědětVymazat
 10. 18:14... Protoze byl donucen a zmanipulovan !

  Cim ? Dvema vecmi !

  MICHAEL COHEN attorney of Trump. (Trumpuv advokat a dlouholety spolupracovnik.) Byl PREPADEN / oloupen a vse, co bylo v jeho urade, bylo zabaveno protizakonnym postupem FBI, jehoz Chief (James Comey) je a byl loutka v rukou nepratel Trumpovi agendy !

  Presto, ze FBI hledala dukazy o spolupraci Trumpa a Putina ohledne voleb v roce 2016 (nenasla NIC) !

  Nasla vsak kompromitujici material ohledne porno hvezdy STORMY DANIELS (jmeno stetky) a Trumpa.

  Aby ji Trump umlcel, tak ji zaplatil t.zv. HUSH - Money. ($ 130 000)

  FBI Trumpa prohlasila za vysoce nemoralniho - na to, aby mohl delat presidenta. Hezke Americanky se zasmaly a skarede jeci o nemoralnosti jako Viktorky nad splavem a president se polekal !

  To neni vsechno ! V pokracovani !

  Oprava 18:28 - o PREZITI V URADE !

  OdpovědětVymazat
 11. Vite co znamena slovo STOOGE ?
  T.j. v anglictine agent cizi mocnosti
  - dosazeny agent - cizi nepratelskou mocnosti , jehoz vlastnikem je rusky president Putin !

  President Trump diky svoji agende mel tak briliantni vitezstvi v konstitucnich volbach, ze jeho nepratele ho obvinili z COHESION / TOGETHERNESS - T.zn. z pletichareni s Putinem !
  ( A rekli, ze je STOOGE !)

  President Putim opravdu nadrzoval Trumpovi, protoze Hillary ve sluzbach Globalistu by zautocila na Rusko, Tak jako v ramci - arabskeho jara - na Libyi !

  Soros a jeho parta se toho verejne domahala.

  Nekonecne stvani proti presidentovi za jeho "provineni" - za snahu mirove politiky vuci Rusku - unavi a utira i presidenta.

  -------------------------------------------------------

  Mam rad Ameriku ! Je to muj domov ! Ale velmi dobre si uvedomuji kdo jsou ti, kteri stale prosazuji konfrontaci z Ruskem , pro jejich osobni cile.
  Chci s Ruskem mir ! Tak jak to vzdy prosazoval president Trump !

  Ted je v boxu - "kleci poslusnosti". A ja si myslim , ze Rusove to uz vedi , ale nevim to urcite. Nerozumim rusky ani slovo a nikdy jsem v Rusku nebyl.

  (Vse napsane - neni z moji hlavy ! Je to cisty preklad udalosti , ktery ma u nas kazdy pred nosem !)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Psal jsi, že jsi emigroval v 68. roce. Jak to, že nerozumíš rusky ani slovo, když už od základní školy byla tehdy ruština povinným předmětem? Zase jenom kecáš.

   Vymazat
  2. stooge neni dulezite vedet ale meli by lide vedet ze jsi honoluline FELCHER-big time!!!

   Vymazat
  3. 18:14 V. J. Horáku, jste schopen reagovat na argumentaci, namísto pouhé prezentace svých pocitů?

   Vymazat
 12. Honolulu a Čt 24,obě stanice vysílají o NIČEM A OBA TY INFORMACE NEMAJÍ Z VLASTNÍ HLAVY!!!!!☺

  OdpovědětVymazat
 13. Chudáček marioneta kačer, pro něho neplatí svoboda rozhodování. To je nám ovšem platné, jako mrtvému zimník. I do budoucna můžeme spoléhat pouze na rozvážného Putina, jinak bychom možná, po těch bombičkách na Sýrii, už neexistovali.

  OdpovědětVymazat
 14. Pane Honolulu, to tam u Vás máte ve vedení pěknej bordel, ale prezidenta T. to vůbec neomlouvá, protože pravda prý vždy vítězí nad vším ostatním.V.J.Horák

  OdpovědětVymazat
 15. Jde o válku mezi chazidy a sionisty !A to celé bez našeho zničení neskončí !

  Viz nový článek na aeronet.cz

  50. léta u nás bylo sionistické spiknutí,tak to bylo tehdy i prezentováno !

  Trump i Putin jsou na jedné bárce !

  OdpovědětVymazat
 16. Omyl,Trump je v prdeli a pan Putin je PREZIDENT A NE LOUTKA!

  OdpovědětVymazat
 17. Nejen, ze kritizujete informace, ktere jsem vam dal, ale vy je neumit ani precist a porozumet z nich
  situaci / pozici presidenta Trumpa.

  Vy jste primitivni burani a nikdy nedokazete postavit protiargument.

  Zato nadavani a odsuzovani vam jde skvele.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Odpověz:
   Psal jsi, že jsi emigroval v 68. roce. Jak to, že nerozumíš rusky ani slovo, když už od základní školy byla tehdy ruština povinným předmětem?

   Vymazat
 18. Snazil jsem se vam vysvetlit nynejsi situaci ve ktere president Trump je ! Jsem si vedom toho, ze jsem neuspel.
  Hadejte se ted sami, jdu na nase weby.
  S vami bych mentalne zakrnel.
  bye, bye.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Aha, tak když se neumíš vykroutit z konkrétního dotazu (20:24), tak se vypaříš. Dobrá metoda do budoucna :)

   Vymazat
  2. 20:27 ubohá argumentace. Jestli jsem se školní ruštinou skončil např. v 17ti a je mi 80, od 20ti komunikuji výhradně v angličtině, není nic zvláštního, že nezvládám z ruštiny nic, natož azbuku. Ostatně, ten zub času vidíte i na Honolula češtině, jeho mateřském jazyku!

   Vymazat
  3. 1:13 Tvrdíte, že si nepamatujete z ruštiny ani azbuku, ačkoliv jste se ji učil do 17ti let. Je nemožné úplně všechno zapomenout, leda v pokročilé skleróze, na kterou máte, samozřejmě v 80ti nárok, a s tím ohledem nebudu tvrdit, že ubohá je argumentace vaše. Honoluluova čeština je právě důkazem, že ani po 50ti letech, kdy údajně emigroval, se nedá zapomenout.

   Vymazat
  4. 6:50 přehlížíte slovíčko "např.", uniká vám, že pokud v sedmnácti letech, tak v rámci základního vzdělání plus dvouletý učební obor, tedy v tehdejší "kvalitě" s tím, že od té chvíle dotyčný s daným jazykem nepřišel do styku. Pak vůbec nemusí být sklerotický, aby v ruštině ničemu nerozuměl (krom snad adin ... četyre pjať, išol zajčik poguljať) a onu chatrnou znalost azbuky úplně zapomněl. Pokud jde o mne samotného, ovládám krom mateřštiny jazyky tři, mezi nimi ruštinu a to i písmem. Pokud bych tuto znalost neudržoval četbou i komunikací, nepochybně by do značné míry vymizela. Jste zřejmě člověk bez zkušeností a skutečných znalostí, v lepším případě předpojatý.

   Vymazat
 19. Mentálně muže zakrnět POUZE ČLOVĚK S MOZKEM,TEBE SE TO VIDITELNĚ NETÝKÁ!

  OdpovědětVymazat
 20. Spojené státy americké jsou jedinou zemí světa, která ve své historii používala všechny druhy zbraní hromadného ničení.

  OdpovědětVymazat
 21. 20:24 JAK TO, ty primitivni nedordku, ze zde vysetrujes moji neznalost rustiny ? Po moji osobnosti je
  ti hovno ! Starej o svetove deni a ne o moji osobnost !

  Jdu se vyparit, proze nedokazete postavit protiargument, vy mentalni nemehla. Vy nedate dve a dve dohromady !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Honolulu, ty sám jsi napsal, že neumíš rusky ani slovo, a ty sám jsi napsal, že jsi emigroval v 68. roce, kdy ovšem byla už od základní školy ruština povinná. Místo odpovědi reaguješ podrážděně, protože to nedokážeš věrohodně vysvětlit, a tak jsi byl usvědčen ze lži. Pro nás to znamená, že jsi nedůvěryhodný, a kdoví, kdo vůbec jsi, a co těmi svými neutuchajícími kydy sleduješ. Je to poučení pro všechny, kteří ti dosud věřili. A že se jen tak nevypaříš, je jisté, neboť i to jsi opakovaně sliboval, a neuskutečnil. Jenže to tady budeš mít, jako lhář, o něco těžší.

   Vymazat
  2. 21:24 k tak hloupé argumentaci jsem se vyjádřil už v 1:13. "Pro nás to znamená ..." - za koho mluvíte, když za vaší logiku se myslící člověk musí stydět? On totiž ten Honolulu, v tom co touto dobou píše, nemusí být dalek pravdy a, podle mého, stal se zajímavý.

   Vymazat
  3. 1:24 Jediný, za koho se musíte stydět, jste vy sám, protože za cizí lidi neodpovídáte, to vám už za váš dlouhý život měl někdo vysvětlit. Za vás nikdo samozřejmě nemluví, a můžou pro vás být zajímavé jakékoliv lži. Slušně jsem se honolulua zeptal, a místo odpovědi jsem se dočkal sprosté urážky a lži. Každý, kdo lže i v tak nevinných otázkách, stává se pro mě navždy nedůvěryhodný napořád. Ale proti vašemu gustu, žádný dišputát.

   Vymazat
 22. 21:24 - HNUPE ! Reaguji podrazdene, protoze nerozumim rusky a ty to vysetrujes ! Uvedom si ty zmetku, ze je to 50 let co jsem utekl a s rustinou jsem se nikdy nesetkal.
  Ruska kterou jsem znal v Pennsylvanii znala perfektne anglicky, ty hnidopichu. (Rusove mluvi anglicky daleko lepe nez vy v Cesku !)
  Ty odvadis pozornost od thematu ! Jsi BLBEC a nevnucuj se mi, kdyz nemas co rict k thematu.
  Neotravuj ty prirodou ozizeny nedochudce a nestarej se o moji osobnost ! Kdybych rusky rozumel, tak bych to rekl ! Bohuzel nerozumim.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. S ruštinou ses setkat ve škole musel, než jsi utekl. Leda bys byl záškolák, nebo už notně senilní. Jsi sprosté, lhavé prasátko.

   Vymazat
 23. 21:24 = HLUPAK ! Honolulu ignoruj ho !

  OdpovědětVymazat
 24. Jen debil bez THEMATU NEUMÍ SLUŠNĚ ODPOVĚDĚT!!!!!

  OdpovědětVymazat
 25. Mno nic to bude jeho poslední hnusný čin Rusové mají lepší zbraně a určitě i obranu proti zastaralým usa zbraním.

  OdpovědětVymazat
 26. Sionismus – nejodpornější výhonek kapitalismu a demokracie!

  Drazí soudruzi a soukmenovci, dovolím si připomenout svůj starší příspěvek na zdejší VYSOCE oblíbené téma „Agresivní sionisti židí a napadají naše lidi“: http://www.novarepublika.cz/2018/04/umime-reagovat-jak-se-patri-velmi-tvrde.html?showComment=1523259433487#c2540953874199738317
  Ano, sionisti sejí vítr, sklidí bouři! Veliký Putin je nejmírumilovnější člověk v celém Vesmíru, o tom žádná, ale zároveň za celý Vesmír nese zodpovědnost. Takže, až zločiny sionistů překročí míru, tak Veliký Putin vydá svým molodcům prostý a jasný rozkaz: „Bперёд!“
  Načež začne Svatá leninsko-putinská válka: http://www.youtube.com/watch?v=q-2LGM-24YE

  A zanedlouho zavlají nad osvobozeným Jeruzalémem dva SKVOSTNÉ prapory: Vlajka Ruské federace a prapor Hizballáhu. Pak nastoupí mocné ruské buldozery a bagry, aby odstranily poslední zbytečky prokleté tzv. Zdi nářků – a hlavní město Palestinské islámské socialistické republiky bude konečně, po tisících roků, bez nářků.
  Ano, tak prostě Velký Putin zaseje radost do srdcí prostého lidu v celém širém Vesmíru.
  A tím skončí války, skoro všechny, neboť za kolika válkami NESTÁL sionismus?
  A tím skončí rozvraceči typu Slánského, Tigrida, Sorose a spol., neboť za kolika zradami NESTÁL sionismus a Protokoly sionských mudrců?

  Prostě: Máme se nač těšit, tak proč bychom se netěšili, když nám Nesmrtelný Lenin zdraví dal, že.

  P. Radosta

  OdpovědětVymazat
 27. Nejsem panbíčkář, ale IZRAEL je trest boží.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pořád donekonečna stejné stereotypní prefabrikáty, bez invence, bez elánu, bez špetky humoru - jako kdysi na školení ve VUMLu?
   Na Neviditelném psu už tě to nebavilo? Nedostalo se ti tam přiměřeného obdivu za tvé pubertální hlášky?

   Vymazat
  2. Ale jsi, jsi pánbíčkář, zaostalý, v marxismu-leninismu-stalinismu-putinismu nevzdělaný buržoasní tmář.
   A trest tě nemine, za tvoji zaostalost, za šíření HNUSNÉ náboženské propagandy: Po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, po humánním odsunu a humánním znárodnění, začneme čistit náš národ, i naši Stranu.

   Prostě JAKO VŽDY po osvobození naší vlasti od kapitalismu a demokracie, od Evropy, prolezlé křesťanstvím a sionismem, naši společnost vyčistíme – od příslušníků poražených tříd, od cizáků, od náboženských tmářů, od kolísavých soudruhů a soukmenovců.

   Prostě, pánbíčkáři: Po likvidaci EU a NATO, po zrušení Izraele a likvidaci sionismu, dojde konečně i na tebe a tobě podobné. Ano, dostane se ti TAKOVÉHO školení ve Vědě věd, že z tebe bude vědecký ateista jak vyšitý.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

   P. Radosta

   Vymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.