Reklama

sobota 14. dubna 2018

USA se spojenci Spojeného království a s Francií udeřily na Sýrii

- ps -

14. 4. 2018   PrvníZprávy
Všechny světové zpravodajské televizní programy nad ránem v sobotu 14. dubna 2018 přerušily pravidelné pořady, protože prezident Donald Trump oznámil, že ve spolupráci s Velkou Británií a Francií schválil americké vojenské zásahy na některé cíle v Sýrii. 


Údery jsou podle Bílého domu reakcí na údajný chemický útok na syrské město Douma minulý týden.

"Probíhá kombinovaná operace s ozbrojenými silami Francie a Spojeného království," uvedl prezident Trump v čase, kdy v Evropě panovala noc.

Premiérka Spojeného království Mayová potvrdila britskou angažovanost a řekla, že neexistuje žádná praktická alternativa k použití síly. Ale také řekla, že údery nemají vést ke změně režimu.

Americký prezident ve své řeči prohlásil, že cílem je "vytvořit silné odrazující prostředky proti výrobě, šíření a používání chemických zbraní".

Jak uvedl web BBC americký představitel řekl ještě v noci agentuře Reuters, že rakety Cruise Tomahawk byly použity proti několika lokalitám v Sýrii.

Agentura také citovala svědka v Damašku, podle něhož v hlavním městě bylo slyšet "nejméně šest hlasitých výbuchů". To ovšem na hodinách v Praze byl čas 3:45 hodin.

Ostatně syrská státní televize sama potvrdila údery na Damašek. Rovněž však oznámila, že byly nasazeny prostředky protivzdušné obrany země, které některé střely zneškodnily.

Britská monitorovací skupina Syrské organizace pro lidská práva uvedla, že střely zasáhly syrský vědecký výzkumný fond v hlavním městě spolu s několika vojenskými místy.

Česká televize na programu ČT24 o událostech v Sýrii informovala v té době pouze v textových informacích na liště pod záznamem z Poslanecké sněmovny. Oznámila však, že se bude událostem věnovat v mimořádné relaci v sobotu 14. dubna 2018 už od 6 hodin.

- - -

162 komentářů :

 1. Svině okupantský,naházet vás všechny i s tim plechový šmejde do Mariánských příkopu a bylo by p...i!!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Já bych teď udělal přesně to, co dělá západ ve spolupráci s teroristy.
   Navezl bych do místa dopadu desítky dětí a naaranžoval bych je jako masakr. Pěkně bych to zinscenoval a pustil do médií.

   Smazat
  2. Ideální příležitost jim oplatit stejnou mincí za zinscenované chemické útoky.
   Prostě hrát podle jejich pravidel!

   Smazat
  3. V podstatě se to dá vyhodnotit jako absolutní prohra západu!

   Smazat
  4. 7.45 to se neda uskutečnit,Rusko nema bohužel informačni mašinerii jako zapad/bbc,ny times,reuters.../.Snad RT

   Smazat
  5. Volte Babiše příště jsme na řadě my !

   Smazat
  6. FOKUS optik, diskutéři,Vy se snad proberete a pochopíte, jde pouze a jenom o prachy>směr>PRAHA!

   FOKUS optike
   Shop FOKUS optik klub Mapa stránek
   FOKUS optik na Facebooku

   Kontakty:

   FOKUS optik a.s.
   Třeboradická 1110/51
   182 00 Praha 8

   IČ: 25639854
   DIČ: CZ25639854

   Tel.: +420 296 119 111
   Fax: +420 296 119 119
   E-mail: info@fokusoptik.cz

   Kontaktní formulář


   Naši partneři

   O2 extra výhody
   Život dětem
   Dejmě dětem šanciNadace prof. VejdovskéhoSwitchCrown premium
   FOKUS optik a.s.
   Třeboradická 1110/51
   182 00 Praha 8 IČ: 25639854
   DIČ: CZ25639854 Tel.: +420 296 119 111
   Fax: +420 296 119 119 E-mail: info@fokusoptik.cz

   Počet zobrazení za dnešek + 6 předchozích dní
   444,652

   Počet zobrazení do 31. 3. 2018

   56 564 342

   Smazat
 2. Tak to vidite Cesi , nase zeme se pripojila k typu zeme USA , ktera napada jinou zemi pod vykonstruovanou zaminkou . To jsou ty prave zapadni hodnoty ! Pripojili jsme se k usa , zemi , ktera zapricinila smrt 1.3 mil.civilistu v Iraku .Ten demokraticky svet o tom mlci a karavany jedou dal ! Tak jen vzhuru Cesi , at se i Vy stanete podobnym svetem !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Souhlas. Připomenu Jugoslávii, kdy arogantn Cesi mlčeli v tom lepším případě, nahlas schvalovali v tom horším případě. Od té doby se zločinným NATO okupovali několik zemí, zatímco Habsburkům, Hitlerovi a Brežněvovi vyčítají "okupaci"..

   Smazat
  2. LIDÉ, pojďme do ulic, dokud žijeme. Tohle doma nevysedíme. Projevme svou vůli, že nechceme být skrze zločinné NATO účastni další svinské agrese USA, GB a Francie !!!

   Smazat
  3. Ted vidime natvrdo ,jak jsme naleteli svini Havlovi a spol.

   Smazat
  4. Já jsem pro!! A měli by to udělat všichni na celým světě. Jak jednoduché.

   Smazat
  5. Cesi se vzdycky pridaji na spatnou stranu

   Smazat
  6. 10:56
   V tom se mýlíš ! Češi se vždy přidají a v minulosti vždy přidali na stranu silnějšího.

   Je v tom určitý pud sebezáchovy
   a kolaborantství, jak se poklonkuje před vším, co prezentuje US ambasáda.
   Politici a elity jsou jedna podrazácká svoloč,
   která se překabátí rychleji, než chameleon.

   Smazat
  7. 10:56 Teda srovnávat čestné české politiky s chováním chameleona, to je teda něco. Fujtajbl.

   Smazat
  8. 11:46

   Naší a hlavně Pražskou povahou, přesněji. Já bych ještě dodal, Chameleoni s Potkaní a Krysí náturou!

   ...............................................

   8:24

   Občané ČR! Zdraží krabičku zápalek o 0,50Kč!!!

   Jedině takto máte zaplněné ulice ... bohužel?

   Vova

   Smazat
 3. Právě dnes dorazil do Damašku první vyšetřovací tým OSN pro vyšetření posledního chemického útoku. Něco mi říká, že spolu s ním dorazily i "důkazy" na amerických tomahawcích.

  OdpovědětSmazat
 4. Američtí bastardi, Rusové, bijte ty anglosazské kurvy, at´ z už nich nezůstane

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To právě nemůžou a doufám, že i sami Rusové to /snad/ dobře vědí, že jsou už teď poražení. Další boj pro ně nemá smysl, tedy pokud nemá být zničen celý svět. Pro Rusy bohužel není jiná a lepší cesta, než se nechat, podobně jako my, zkolonizovat. Můžou si jít dál svojí cestou, ale pokud nedojde ke globálnímu konfliktu s fatálními důsledky, cíl je pro ně už teď jasný. Ale tak jako tak, Rusko v současném stavu včerejškem skončilo.

   Smazat
  2. Rusko se nenechá zkolonizovat, a pokud bude muset bojovat . bude bojovat na územích států NATO včetně USA. je totiž potřeba, aby Američané sami umírali pod troskami, aby jejich města byla ničena a teprve pak snad pochopí, jakým zlem je válka.

   Rusko se na tu válku už připravilo ví., jako to věděl SSSR, že je nevyhnutelná, ale přes to stále doufá, že v USA, Británii, Francii a jinde bude slyšet lidi normální a ne jen neschopné a všehoschopné šílence.

   Rusko se nevzdá.

   Smazat
  3. Rusko se už vzdalo. Jestliže chrání jen sebe a na své spojence nechá dopadat rakety, tak ztratilo dověryhodnost. Obrovská příležitost byla promarněna, Západ má (zdá se) definitivně nad Ruskem navrch - takže čekejme válku v Evropě!!!

   Smazat
  4. Hahaha, vždyť způsob, jak byla bombardována Sýrie a co bylo bombardováno, je velký úspěch Ruska. Ofenzíva a čistící operace syrské armády nekončí, naopak, vše jde dost rychle. Amíci své pozice v Sýrii vyklízejí. To bombardování byla jen taková ta hysterická pěna u jejich huby.
   Počkejte pár týdnů a uvidíte, vy malomyslní.

   Smazat
  5. Pouze 9:43 pochopil,o co tady jde.
   Teď udělali us a jejich poskoci poslední bububu,
   pak odtáhnou.
   A novinářské kurvičky jim vytvoří náležité image,aby nevypadali,jako poražení, ale vítězové.
   Tak jednoduché je to, pane Novák.

   Smazat
  6. 9:35 prosím přečtěte si tento článek, který vyšel ještě před bombardováním.
   https://www.hlavnespravy.sk/moskva-stanovila-americanom-cervenu-ciaru-v-syrii/1370950
   Takže , když se to shrne, Rusové si ušetřili drahé S400 pro jiný případ a USA si vystříleli starý šrot ze skladů za několik milionů dolarů. Syřany ani Rusy to nijak nepoškodilo, maximálně vznikly nějaké malé materiálové škody. Navíc se ukázalo, že se USSA šrot se dá velmi úspěšně sestřelit i starým ruským šrotem. Výsledek.., po následném prokázání, že chemický útok byl zinscenován (tak jako chem. zbraně v Iráku), bude pro ty tři státy celosvětově naprosto ostudný, právě tak, jako zviditelnění našich rektálních alpinistů co máme nyní ve vládě. Celkem dobrý výsledek "Putinova agenta", jak znemožnit ještě víc USA, GB i žaborouty. LA

   Smazat
  7. Ad 9:43, 11:51, 11:54 - naprostý souhlas. "Deep state" se dostává v USA čím dál tím více do izolace a k prohře.

   Smazat
 5. US bastardi opět ukázali,že si můžou střílet kde chtěj a jak chtěj,a tak to bohužel zůstane.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:51
   Způsob provedení útoku a jeho dosud známé výsledky nesvědčí zrovna o tom, že střílejí "kde" a "jak" chtějí.

   Smazat
  2. Vašnosti, voni vlastně nemaj s kým bojovat, protože IS je již téměř rozprášen. Nemají tedy protivníka, mise je úspěšně splněna a budou se rozdávat metály.

   Smazat
 6. Teď už je konečně pádný důvod vyjít pořádně do ulic. Lidi probuďte se dokud je ještě čas. Nebo už není? Už není třeba něco udělat nejen pro naši republiku ale pro mír na celém světě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No jo n, dřív se vyřvávalo na "mítincích "Za mír a socialismus", pak jsme přešli na hodnoty našich "západních partnerů" a tím sme asi i tak nějak vycinkali náš souhlas s těmito hodnotami, byť celé "hodnoty našich západních partnerů" stojí na kolonialismu, otrokářství, vykořisťování, lžích, agresi, válkách". Asi nás víc než válka tíží to, kolik vlastně existuje pohlaví, to, abychom byli korektní a nenazývaly zloděje zlodějem, vraha vrahem, parazita parazitem, ale kulturně odlišným jednáním. Cink cink .... komu zvoní hrana? Nám! To je jasné, stejně jako to, že je to většině společnosti u zadku, větší starost má o slevy v "marketech", nebo o půjčku na nový mobil. Ein EU, Ein Merkel, Ein vol.

   Smazat
  2. Ulice nikdy nic nevyřešila. Ta přišla vždy jako tyátr až nakonec, kdy už bylo rozhodnuto. My můžeme rozhodovat u voleb a v referendu. Bojujme za referendum, které by bylo pro politiky závazné a které by se dalo lehce vyvolat. (např. 80.000 ověřených podpisů). Ve volbách nevolme strany, které posluhují západním válečnickým sráčům - to jsou Piráti, Ano, Top, STAN, ODS, Lidovci, ČSSD a podobní.
   Leo

   Smazat
  3. Do ulic pro takovou věc nikdo nepůjde, dnes nejsou šedesátá, ani osmdesátá léta, lidi jsou totálně zhlouplí z konzumu, peněz a pejzbůků. Je třeba se s touto reálií smířit. Nedá se nic dělat. Ani kdyby se na demonstracích shromáždil jednorázově třeba milion lidí, tak se nic nezmění. Mocní mají svět v hrsti, to je evidentní. Je načase věnovat se zahrádce, dětem, nebo třeba pivu, ale rozčilovat se pro něco, co sami nemůžeme změnit nemá cenu.

   Smazat
  4. Hovno zahrádce, dědku.
   Věnovat se politice a přesvědčování lidí - to je cíl.
   Závazné referendum - to je cíl.
   Pryč se zrádci, presstituty - to je cíl.
   Vrátit veřejnoprávní média svému poslání a vyrvat je z rukou samozvaných uchvatitelů - to je cíl.
   Na zahrádce se můžeš rýpat přitom.

   Smazat
  5. Chlapečku, budeš bojovat, ale s Rusem. Neboj, to bude tvůj cíl.

   Smazat
  6. 7:11 Dneska nikdo pro republiku zadarmo nic neudělá, vlastní život je lidem putna, radši se rozvalit na kanapi a dát si lahváče. Leda tak Prague Pride, tam dostávaj pokrokoví buzny pěkně zaplaceno.

   Smazat
  7. 7:34 Vo tom referendu nejni sporu, ale musí se za něj bojovat na ulici..

   Smazat
 7. Honolulu!!! Vylez z díry ty hajzle, obdivovateli Trumpa!

  OdpovědětSmazat
 8. Ukázala se tu jedna věc. Rusko dopředu avizovalo, že na útoky odpoví silou, což se nestalo, ruští představitelé se zmohli jen na hloupé blábolení o urážce Putina. Vzhledem k tomu, že je Rukso zjevně čímdál víc zatlačováno do defenzívy a silou opravdu odpovědět nemůže /tedy pokud nemá být zničen celý svět/, je myslím jasné, že je nanejvýš nutné hodit ručník do ringu a nechat se tak jako naše země zkolonizovat. Je to smutné, ale bohužel není pro Rusko /ani Irán/ jiné cesty. Klidně mne tu kamenujte, ale napadá vás něco jiného? Stojí zachování Ruska, či Iránu v dnešní podobě za ty obrovské škody? Osobně si myslím, že určitě ne.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Troubo 7:32 - když už nastupuješ do trollí služby za jidášský groš, tak aspoň vycházej z faktů:

   - všechny cílové oblasti bombardování jsou již několik dní vyklizeny,
   - bombardování je předem s Rusy konzultováno a Rusové včas upozornili Syřany
   - jde o divadlo určené především pro zblblé "západní" občanstvo,
   - USA a další výtečníci z NATO musí odejít ze Sýrie s vytyčenou hlavou, když už ti jejich proxy-bojovníci z Islámského státu dostali na prdel.

   Už chápeš - ty trollí tapetáři, že tvoje vlastizrádná propagandistická "práce" jde při konfrontaci se skutečností vniveč (to jsme ty zmetku ještě napsal slušně)!

   Smazat
  2. Nechval dne před večerem,"vlastenče".

   Smazat
  3. 06:30 14.04.2018(aktualizováno 06:38 14.04.2018) Získat krátkou URL10591
   Ministerstvo obrany Ruské federace oznámilo, že ani jedna raketa, kterou vypustily USA a jejich spojenci, neletěla zónou odpovědnosti jednotek ruské protivzdušné obrany, které kryjí objekty v Tartúsu a Hmímímu.

   Smazat
  4. Jak říkám, bylo to předem s Rusy a Syřany domluveno, aby Amíci a jejich přizdisráči z France a Malé Británie mohli hrdě odejít z prohrané války.

   Smazat
  5. ano, stojí, protože s jídlem podobným, jako jsou Amíci, roste chť, a kdyby se Rusko poddalo, zničili by tak jako tak dříve či později celý svět.

   kde jsou naši stateční studenti, už demonstrují za mír, za syrské děti? nebo ještě nedostali pokyn?

   Smazat
  6. To tedy stoji.Proti fasismu v 2. svetove se take bojovalo.Civilizace podrizena USA by nestala za existenci.

   Smazat
  7. 7:32 Toť pohled pacienta z klecového lůžka.

   Smazat
  8. 7:32 jste placená děvka a/nebo idiot.
   1. Rusové poměrně přesně sdělovali, na co odpoví, takže blbě lžete;
   2. západním vládcům nejde vůbec o změnu "Ruska ... v dnešní podobě", to je jim ukradené, pokud dostanou přístup k ruským zdrojům.

   Smazat
  9. Rusové sdělili, že sestřelí rakety a napadnou i cíle, z kterých byly vystřeleny. Zvlášť to druhé se zatím nestalo. Západním vládcům jde PŘEDEVŠÍM o změnu Ruska v tom smyslu, aby přestalo dělat "potíže" a nechalo se zglobalizovat. S tím samozřejmě souvisí i případná exploatace ruských přírodních zdrojů. Rusko je ale v první řadě konkurent a vyzyvatel. Eliminace této současné ruské vlastnosti je proto primární úkol. 7:32

   Smazat
  10. Ad 10:07 tak přestaňte poslouchat co říkají lokajové západu (od Trampa až po Dnes) a zjistěte si, co skutečně říkají Rusové.

   Smazat
  11. "Ministerstvo obrany Ruské federace oznámilo, že ani jedna raketa, kterou vypustily USA a jejich spojenci, neletěla zónou odpovědnosti jednotek ruské protivzdušné obrany, které kryjí objekty v Tartúsu a Hmímímu."

   Smazat
  12. Ad 10:07 ještě jednou, uvědomil jsem si, že bych měl konkretizovat, že jsem reagoval jen na první dvě věty.
   Se zbytkem od třetí věty dál naopak bezvýhradně souhlasím. Omlouvám se.

   Smazat
 9. Účastí žabožroutů a VB na tomto zločinu je ponížení Ruska dokonalé,ussáci to vymysleli dokonale,teď si s ním vytřou p.... kdy se jim zachce,bohužel.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Omyl. Přečti si příspěvek nad tebou. Kvákáš hlouposti. Bohudík.

   Smazat
  2. Rusko jim melo rict,Syrie je naš spojenec a jeho napadeni bereme jako napadeni sebe.A neucastnit se podobnych šaškáren,aby si nekdo vymenou za zabiti civilistů "zachoval tvář".Vděku se Rusko stejně nedočká.Odmněnou jim bude další us či gb sviňárna.

   Smazat
  3. Pochop, Rusko to nedělá pro nějaký vděk. Provokace a sviňárny Anglosasů pod falešnou vlajkou budou samozřejmě pokračovat. Známe je.
   Ale
   - Sýrie byla uhájena, a arabský svět našel pevného spojence. To bude mít ještě dozvuky. Dlouhodobě pozitivní,
   - Rusům se v Sýrii podařilo zničit několik tisícovek teroristů pocházejících z bývalých středoasijských sovětských republik a z Kavkazu. Nemusejí se s nimi potýkat doma.
   - Amerika couvla a je v dost silných křečích (stačí si číst ty krávoviny, co píše ten jejich hlavní Trumpeta na tweeteru.
   - u nás se odhalili svině v ANO a dalších stranách a lidé jim to v příštích volbách spočítají. Také pozitivum.


   Smazat
  4. Lidé to nikomu u nás ve volbách nespočítají,jen se od jedněch sviní vrátí k druhým.Změna se u nás uskuteční až na popud zvenčí/např. rozpad eu,nato,pád dolaru...../

   Smazat
  5. 8:50 Ano prosím, voliče v českých zemích nepřeceňovat, oni sice vypadají jako lidi, ale...

   Smazat
 10. Něco faktů k zamyšlení "Gladio":
  Někdejší italský premiér, italský soudce i šéf italské kontrarozvědky přiznali, že NATO s pomocí Pentagonu a CIA od 50. do 80. let minulého století provádělo teroristické útoky v Itálii a dalších evropských zemích, z nichž vinilo komunisty, a to s cílem přimět obyvatelstvo k podpoře svých vlád v jejich boji proti komunismu. Jak připustil jeden z účastníků tajného projektu Gladio: „Museli jsme útočit na civilisty, muže, ženy, děti, nevinné lidi, neznámé lidi, kteří neměli nic společného s politikou. Důvod byl prostý. Smyslem bylo donutit obyvatelstvo, italskou veřejnost, aby se obrátila ke státu a chtěla po něm větší bezpečnost (…) aby mohl být vyhlášen výjimečný stav a lidé aby byli ochotní vyměnit své svobody za bezpečnost.“ (Další zdroj ZDE). Itálie a další evropské státy se k NATO připojily ještě před sérií pumových útoků. (Speciální program BBC). Stejné síly provedly pumové útoky nejspíš také ve Francii, Belgii, Dánsku, Německu, Řecku, Nizozemsku, Norsku, Portugalsku a Británii…

  Namátkově vybrané atentáty provedené silami NATO v rámci Gladia:

  -- vražda tureckého premiéra (1960)

  -- pumové útoky v Portugalsku (1966)

  -- masakr na „Piazza Fontana“ v Itálii (1969)

  -- teroristické útoky v Turecku (1971)

  -- pumový útok v italském Peteanu (1972)

  -- střelba v italské Brescii a bomba ve vlaku (1974)

  -- střelba v Istanbulu (1977)

  -- masakr v madridské ulici Atocha (1977)

  -- únos a vražda italského premiéra Alda Moriho (1978) (další zdroj třeba ZDE).

  -- pumový útok na nádraží v Bologni (1980)

  -- zavraždění 28 lidí v Belgii (1985)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano, to je pravá tvář soudruhů z NATO. Jsme v príma společnosti. Na věčné časy a nikdy jinak.

   Smazat
  2. zdroj funkčními odkazy a přehršlí dalších a dalších false flag našich "západních plnohodnotových partnerů":
   http://literarky.cz/politika/svet/22152-nedvryhodny-svt-pod-falenou-vlajkou

   Smazat
  3. Však také zkratka NATO znamená North Atlantic Terror Organization a museli v té Sýrii svým teroristickým kolegům se pokusit nějak na poslední chvíli pomoci. A naše přizdisráče, kteří tomu tleskají jsem nevolil a volit nikdy nebudu. Pokud chtějí válku s RF pod patronací SSA, nechť si tam jdou zdechnout sami v první linii

   Smazat
 11. Provokace v Sýrii? Nic nového pod sluncem, jen "stará vyzkoušená taktika":
  Britský premiér Harold Macmillan ministrovi obrany přiznal, že spolu s americkým prezidentem Dwightem Eisenhowerem v roce 1957 schválil plán útoků v Sýrii, které měly být připsány syrské vládě s cílem dosáhnout změny režimu.
  https://www.theguardian.com/politics/2003/sep/27/uk.syria1?cat=politics&type=article

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Koho to zajímá?

   Smazat
  2. Mně. Tak se do toho 8:13tko nepleť a zmlkni.

   Leo

   Smazat
 12. JSOU TO KURVY. JAK NENÍ PODLE NICH, TAK STŔÍLÍ. Vůbec jim při tom nevadí, že zabíjí bezbranné civilisty. Aby je všechny čert pojebal ohnivým ocasem.

  OdpovědětSmazat
 13. Rusko neprodělá ani rubl, protože díky možnosti války půjde cena ropy raketově nahoru a Putin děnky sakra potřebuje. Zdejší křiklouni na NR by měli používat mozek, vždyť to celé divadlo je v režii Ruska a USA. Když už se tady sprostě nadává na Amigos, tak to samé by mělo patřit na Rusko.

  OdpovědětSmazat
 14. 8:12 no však, jak píšu. Je to celé divadlo. Když Kreml rázně nezasáhne, tak ztatí prestiž a bude jasné,že je to předem domluvený

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kreml zasáhne, ale prfo Anglosasy a Francouze na daleko citlivějším místě.

   Rusko vážně uvažuje o zákazu dovozu západních, především amerických, tabákových výrobků! To některé prachaté Amíky a Frantíky silně zasáhne. Tabáková náhrada má přijít z Turecka, Ázerbajdžanu a z Latinské Ameriky.
   Podobných opatření je na programu víc.

   Např. od příštího roku hrozí, že Evropa přestane vařit a topit na levném ruském plynu a bude nucena přejít na tu americkou břidlicovou zkurveninu. Ruský plyn si zabere Čína a Turecko. Zkapalněný pak USA a Latinská Amerika.

   Už chápeš, jak Rusové odpovědí?


   Smazat
  2. Rusko těžko zakaže dovoz tabakovych vyrobku,když si je zapadni koncerny vyrabeji u nich.Než napišeš nějakou blbost,tak nejdřiv počitej do desiti.

   Smazat
  3. Rusové klidně ty fabriky zavřou. Jde přece o zdraví, hahaha. Jasné, ty jeden počtáři?!

   Smazat
  4. 9.01,nezavřou,na to nemaj kule.A říkám to nerad.Nedávno jsem v Moskvě sledoval,co kdo kouří,Marlbora tak padesat procent,když jsme u těch počtů.Sajrajt MC donald by měli zavřít jako první,ale to by napřed museli sami rusové přestat tyhle sračky jíst.

   Smazat
  5. Ano zavřou, jelikož tam byl zákonem spuštěn několika letý program, který končí zákazem kouření.

   Smazat
 15. Neříkám to rád, ale Putin musí najít takovou formu odvety, kterou si zachová tvář. V opačném případě se jeho pozice doma výrazně zhorší a nebude vyloučen ani jeho pád.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Co blázníš? To ti ruské a syrské vítězství nad americkými proxy bojovníky nestačí? Ostatně prezidentské volby v Rusku budou zadlouho a nikdo neví, zda bude mít Putin chuť znovu kandidovat.


   Smazat
  2. Ale neblázní, tak jako jsem nasranej já jsou určitě nasraní i Rusové. A věř nebo nevěř, nestačí, když tak nějak trochu postupuješ, ale nepřítel ti dává jeden direkt za druhým až ti padají zuby. Taky by jsi se nakonec dopracoval tam, že už budeš jen žvatlat. Sýrie není ani zdaleka svobodná, ropná naleziště jsou pod správou US sviní a Rus je mlácen včude kam přišel. Vágnerovci v čudu, sankce všude kam se podíváš, výsměch Británie se Skripalem, teď se připravuje schůzka s Ukrajinou bez Rf a tak dále. Hovno Rus je blb a Putin mě zklamal a je mi to ale musím to říci.

   Smazat
  3. V diskusních studiích na ruských televizích, a že jich tam mají požehnaně (inu u nás se vyslovení názoru občanů věrchuška bojí) vystupují lidé i odborníci většinou s podporou politice Putina na Blízkém Východě a chápou situaci v Sýrii. Sám se podívej.

   Smazat
 16. Tak milí přátelé všech názorových proudů. Dnešní den posunul svět opět někam a ukazuje se, že prohlášení pana prezidenta Putina i jeho generálů se pohybují na úrovni Kima v Severní Korei.Na jasnou agresi se zmohli prohlášením, že byl uražen jejich prezident Putin. K tomu není zapotřebí žádný komentář.Agresor dnes zvítězil a jeho chuť dále poroste.Dávám Rusku maximálně dva tři roky a pak bude jako velmoc vymazáno z mapy světa, nahradí ho Čína.V kontextu posledních událostí měním názor i na Babiše, je to velice schopný pragmatik, který si dovede uhlídat své zisky. Nejen, že podepíše bez problému Dublin 2, ale dovede nás i do tvrdého jádra EU. Od samého začátku tvrdím, že co jednou západ sevře už nikdy nepustí. Takže asi by bylo nejlépe, aby znesvářené strany diskutujících na NR si podaly ruce a přestaly se hádat. O tom co bude a jak bude rozhodují jiní a žádná diskuze na tom nic nezmění.A jak prohlásil profesor Zelený, svět se změnil, kdo se přizpůsobí vydělá, kdo ne, bude plakat. Nebojujte se změnami, ale hledejte jak je využít ve vlastní prospěch.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Bez ohledu na to, že ses mohl na Nové republice seznámit s fakty a v pod články diskuzích s dalšími, píšeš blbosti. Jdi si hrát počítačové střílečky, ale nediskutuj s dospělými na své pokleslé úrovni.

   O Babičokovi máš pravdu, ale to víme už dávno a proto jsme ho nevolili.

   Tvoje vize světa je zmatená, proto jsi i citát profesora Zeleného použil v nevhodném kontextu.

   Smazat
  2. Pokleslou úroveň do toho taháte sám. Neříká, co je jeho vize. Říká, kam svět směřuje, jak se vyvíjí. Jistě, v žádném případě to není dobrý směr. Ale co s tím dělat? Vyklonit se z okna a řvát? Běhat s transparentem? K čemu by to asi bylo?

   Smazat
  3. to 9:36
   Milý příteli, ty fakta, které uvádíš jsou k čemu ? K ničemu, protože agresor je nebere.Počítačové střílečky mě nebaví, mám 75 let a o světě už něco vím.Na rozdíl od tebe milý příteli, žádnou vizi světa nemám, ty možná ano , ale je asi hrozně naivní.Profesora Zeleného jsi nepochopil, tady nepomohu, otevírat oči slepým neumím. Možná bych ti milý příteli doporučil pro začátek hodně číst a dívat se kolem sebe.

   Smazat
 17. Nejdříve by mne zajímalo kolik raket vyletělo a kolik doletělo. Zdá se, že jejich likvidaci nechali rusové na syřanech.
  Usáci potřebovali odložit rakety s prošlým datem upotřebitelnosti a s rusáky se dohodli. Jde teď o to jak to budou mediálně prezentovat. To nyní poslouchám a oni se z toho snaží vyždímat co nejvíc. Doufám, že jim to rusáci překazí a podniknou daleko citlivější kroky třeba v oblastech dodávek surovin a dalších ekonomických aktivit. Bohužel si lidé s těmi kroky tento způsob odvety nespojí.
  Usáci společně s angličany a francouzskou neskutečné svině a nedá se s nimi férově jednat. Jejich mediální masáž jede celým světem.

  OdpovědětSmazat
 18. Super zadlužené USA jde ke dnu a než na dno dopadne bude kolem sebe kopat a s tím se počítalo. Celý svět ví, že chemické útoky byly vymyšlené a z inscenované. Američane museli vyklidit se svými teroristy část území Sírie odkud je Rusové vyhnali. Američanům se nepodařilo zabránit tomu ani křičením, že se v Sirii nedodržují lidské práva, které tam chce nastolit opozice, Assada, tedy teroristé vyzbrojeni USA. USA se nadále nedaří ovládnout Sírii, aby přes Sírii vybudovali plynovod z Kataru do Evropy. Podle posledních zpráv se podařilo Sirské protivzdušné obrany sestřelit ze sto raket USA, čtrnáct a to systémem protivzdušné obrany vyrobené a dodané Sirii v sedmdesátých letech minulého století. Demokratický západ opět předvedl, že není rozdíl mezi tím co dělal Hitler a to co provádí západní "demokracie", tedy fašistické státy, které zabíjejí po celém světě nevinné lidi. V Iráku USA pozabíjely 1,3 milionů lidí a Libyi jeden milion lidí a jednoznačně se dopustilo válečných zločinů, které několikanásobně převýšilo zločiny Hitlerovského Německa. Vše hodně špatné má i tu stránku, která odhalí všechny svině, kteří se připojují a schvalují agresi USA Britanie a Francie proti suverénnímu státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Teď poslouchám tiskovou konferenci vojenských sil Ruské federace z toho co slyším, je jasné, že se většinu raket podařilo sestřelit.

   Smazat
  2. Siřané sestřelili 71 raket vystřelených z válečných lodí a bombarderů USA, VB a Francie, systémem protivzdušné obrany Sirské protivzdušné obrany.

   Smazat
  3. to 10:09
   Syřané... vždy jen Syřané.

   Smazat
 19. 7:47 Běž a začni přesvědčovat ty zombie v Kauflandech, Tescách, Ikeách, náměstích a parkovištích! Řvi jim svoje pravdy do ksichtů, o referendu, presstitutech, zrádcích, médiích! Běž, zkus to! Pak třeba konečně pochopíš, jak se věci mají.

  OdpovědětSmazat
 20. Další na řadě bude Irán a pak Rusko.Putin jen kouká jako bulík :-)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 10:46 Bulík jste spíše vy...

   "Při nočním útoku USA a spojenců na Sýrii protivzdušná obrana Sýrie zlikvidovala 71 raket s plochou dráhou letu, celkově na Sýrii letělo 103 raket. Generální štáb RF také informoval, že syrská letiště, na která Američané se spojenci zaútočili, nebyla poškozena."
   https://cz.sputniknews.com/svet/201804147152123-obrana-syrie-rakety-koalice-stab-rf/

   Smazat
  2. Naopak, Rusové o útoku věděli několik dnů dopředu a smluvili si prostřednictvím vojáků podmínky za kterých proběhne.. Viz varování gen. Gerasimova. Věděli že to bude jen bububu na uspokojení ega Trumpety a skvěle to využili na otestování účinnosti systémů S-400, poprve v bojovém nasazení. A vůbec to nedopadlo špatně vzhledem k omezenému množství které v Syrii mají. 70% vystřelených sekerek bylo sestřeleno viz videa na AE News. Myslím že to byl další ze skvělých šachových chodů Putina. Obětoval piona a získal pozici. Trump s Makaronem mi přišli jako zoufalý boxer který bije do dobrého krytu soupeře, unaví se a pak dostane K.O. odkud to vůbec nečeká. To je moje vidění situace
   Slávek

   Smazat
  3. Putin kouká jak bulík? Věřím tomu, dalekohledem hledá Vás a ostatní statečné blanické rytíře z Čechostánu, jak společně se svými spojenci,USA,VB a Francií, co nakonec porazila i Hitlera, aby Vás a Vaše spojence uvítal chlebem a solí, jak se sluší a patří. Se mnou a mnohými dalšími ovšem nepočítejte.

   Smazat
  4. 10:46 Vidím, že pán je informován, že by Bohouš Sobotka mohl závidět.

   Smazat
 21. Celé to těch posledních pár dní nápadně připomínalo dětský rituál při hře na schovávanou:

  "Před pikolou za pikolou nikdo nesmí stát - nebo nebudu hrát. ... Už jdu!"

  Kokotko

  OdpovědětSmazat
 22. Anglo-britsko-usácká, vzteklinou popstižená zvěř, běsní. Modlím se za jejich světské i Boží potrestání!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pusťte si historický dokument o tom, jak střely V 2 třískají Londýn. Uleví se Vám. Tehdy jsme podporovali Třetí Říši jako její integrovaná součást. Gott, strafe England.

   Smazat
 23. Na Rossija 24 v efire citují stanovisko nevyzpytatelného středu světa, tygra zvaného Česká republika. Jistě jsou nešťastnější země, ale jeden se musí stydět.Česká republika stojí za svými partnery v NATO a EU...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. no tak to je pro vlastence opravdu veliká tragedie. Hůř už na tom ani být nemůžeme. Babiš asi musí padnout, jinak to nevidím. Když čtu diskuzi na iDnes tak je národ vcelku sjednocen proti té agresi a to se brzy projeví v průzkumech veř. mínění

   Smazat
 24. Celý útok je maškaráda formou "štábního cvičení", kdy americký křápy ze sedmdesátých let sestřeluje Asad sovětskými "moderními" systémy archaického původu. Je to parodie na závody ve zbrojení se spožděním bezmála padesáti let.
  Rus by bez problémů sestřelil všechny tomahawky včetně jejich nosičů. Asi by nebyl problém poslat ke dnu i americký raketový torpedoborce a obstarožní anglický Tornáda poslat za nima. Jena z moderních amerických válečných lodí se syrskými tomahawky na palubě už měla"tu čest" s ruským systémem radioelektronického boje, patrně s Avtobazou. značná část posádky americké hrdinné válečné lodi Donald Coock skončila v péči psychiatrů. Rusové, ale nevyloží karty na stůl, S-400 jsou v klidu, obranu obstarává syrská obrana s muzeálními kousky- sovětskými Buky..

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém je, že my servilně stojíme zase na špatné straně. Kéž by bylo možné ukončit nešťastné členství v zločinném uskupení a dívat se na to, jak muslimská západní Evropa, plná nešťastníků z napadených zemí, v to čítaje USA, budují mírový život na Zemi.

   Smazat
  2. Možná nastává čas na oživení myšlenky panslavismu. Ján Kollár..

   Smazat
  3. https://www.youtube.com/watch?v=K59KKnIbIaM

   Smazat
 25. Zastupuji vesmírné civilizace na Zemi už dvacet jedna let.

  Úmyslně jsme se k této věci nevyjadřovaly, měly jsme za to, že vám lidem necháme volnost, abyste opět mohli svobodně zklamat, což se stalo. 1) Opět jste lhali o použití chemických zbraní Asadem v Sýrii abyste mohli obvinit nepřítele a zaútočit, což je ale zbabělostí nejvyššího stupně. 2) My vesmírné civilizace zároveň považujeme tuto vaši neoprávněnou lekci Rusku v Sýrii za naprosto prospěšnou a nezbytnou. Rusko se přímo válečně zúčastnilo syrské občanské války, což je absolutně v rozporu s platným mezinárodním právem a navíc proti většinovému lidu - opozici proti Asadovi, kterého porážka jím už v té době byla neodvratná a brzká. Jinými slovy, Rusko je zločinným státem i v Sýrii, nejen například v Moldavsku, Gruzii a Ukrajině. Nám vesmírným civilizacím tedy nezbylo než strpět další vaši zbabělou akci, spočívající v nesmyslné a neprověřené lži,... protože vy ji ani prověřit nemůžete, vyšla by najevo a proto jednáte ještě před "soudem", respektive bez něj. To ale odporuje nejen prostému chápání a podporuje nespravedlnost, vytváří to disharmonii i ve vašich vlastních státních právních řádech a způsobuje chaos. Jednáte špatně. Zdravím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. všimli jsme si, že jste se nevyjadřovaly, holky jedny šikovné, tak běžte vařit a ozvěte se zase po umytí nádobí.

   Smazat
  2. Vesmírný vyslanče, nejsi otcem, nebo v jiném vztahu s géniem P.Radostou?

   Smazat
 26. hahaha
  dobře Ty!!!

  OdpovědětSmazat
 27. VÁLKA JE VŮL
  Chytré hezké rakety avizované Doníkem
  Syrská armáda procentuálně úspěšně zneškodnila starými systémy obrany.
  Následkem toho si západní spojenci mohou spočítat
  jak to asi bude po modernizaci Asádovi vzdušné obrany.
  Těm největším idiotům jestřábího mozku
  narostla křídla z beztrestnosti invaze
  a těší se na další hrdinný atak.
  ...ty už bez odpovědi nezůstanou*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To že ČR schvaluje invazi
   se oficiálně staví proti zájmům svých občanů*

   Smazat
  2. 12:16 Tak voni se oficiálně stavějí už dlouho, ale vo vobčana tady nikdá nešlo. Nynčko má křivý slovo správnej glajch a dukát.

   Smazat
 28. Tak mi to připadá jako společné cvičení USA, Francie, Anglie, Ruska a Sýrie. Dohodnuté cíle zaměřený, rakety vystřeleny, rakety zlikvidovány. Úkoly cvičení splněny, medajle rozdány, analýzy probíhají.

  OdpovědětSmazat
 29. Staří známí architekti dnešní Libye, kteří už zase křičí - my tu zemi sami pro sebe nechceme, ale musí zde být trvalá občanská válka kvůli našemu přístupu k levné ropě!

  OdpovědětSmazat
 30. Doufám že po tom co naše vláda dnes vyjádřila souhlas a nadšení z teroristického útoku USA na Sýrii už KSČM nebude o toleranci této vlády uvažovat.Pokud ano, bude to zrada jejího programu a ideálů.Bude to velké zklamání i pro její příznivce.

  OdpovědětSmazat
 31. USA , teplej Makron a bezdětná Mayová bombardujî neviné lidi . Jakým právem ?
  My jako spojenci bohužel v tom jedeme s nima . Nevíte kde se dá sehnat Georgijevská stužka ? Marcel

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:47
   Oficiálně se dají sehnat na Ruském velvyslanectví.

   Smazat
  2. Na velvyslanectví RF nebo na jejich konzulátech (Brno, Ostrava) nebo ne setkáních s nočními vlky která budou začátkem května. V Brně konkrétnš 6.května v 16h na čestném pohřebišti

   Smazat
 32. Ružové jsou srábotky ulekané a nechtík se Fackovat.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:50
   Fifli mifli,
   kam jsme pfifli,
   do fiflavý ulife,
   tam kde fiflaj vopife.

   Smazat
 33. Trump tímto vstoupil do klubu amerických vrahů a násilníků. Mayová měla až podezřele pilno s tím, aby jí její parlament nemohl v agresi zabránit, zrovna tak její chvat a její britsko-chemické zápletky a jejich analýza byly spíše jako na objednávku. No a zparchantělí frantíci, ti si rádi někoho sejmou - když jim to amík dovolí, viz. Libye.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A proč by to nedělali, když jim to Rusko dovolí????

   Smazat
 34. A co přívažek NATO, czech army ? Nemohl Stropnický aspoň vypálit z kanonu u hradu ? Místo toho slepáka tam mohl nabít tu Šlechtovou. Ta je taky dostatečně slepá. Slabá sounáležitost. A kdyby nestačilo, tak nabít nějakou větší koblihu. Nejlíp babičoka.

  OdpovědětSmazat
 35. NATO chtělo asi taky otestovat možnosti ruské PVO. Ale Rusové dovolili jen použití starých systémů ze 70tých let, nedovolili použití svých ani syrských S-400 a ani S-300, takže o jejich reálných schopnostech vědí v NATO stále kulový. Pokud je pravda, že účinnost těch starých byla okolo 70pct, tak v případě masivnějšího střetnutí nemají ani s modernizovanými Tomahawky šanci. Ale pro výstrahu jim měli Rusové / Syřani alespoň jedny necky nebo pár bombardérů sejmout (zejména tý babě krhavý bych to ze srdce přál).

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To jsou jen kecy. Nic nikdo nevyzkoušel a kdyby? Co ti to dá? V hokeji je každý zápas jiný a tak je to i ve válce. Kdyby jim rusáci sestřelili všechny rakety, jak to tvrdili, tak co by to jako těm vemenům dalo? Co můžou dělat? Prostě zlepšit rakety a rusové zase trochu zlepšej S-400 na S 500. Atd. Neomlouvej RF. Putin zklamal a lidi mu to řeknou. Bude muset udělat něco jiného, k tomu jej dotlačí.

   Smazat
 36. Chudák Trump, zase dělá sionistům poskoka a teď ho vidírá vrátný:)) Se mu z toho ztopoří přehazovačka.

  OdpovědětSmazat
 37. 7:16 - nebyt naseho presidenta Trumpa, tak jste ve valve s Ruskem od prosince 2016 !

  Trump ma zkroucene ruce a od najezdu na urad jeho advokate Michaela Cohena neni stejny, jako byl drive.

  Jeste pred 2 tydny rekl delnikum ve state OHIO, ze odchazi ze Syrii v nejblizsi dobe.

  Senator Mc Caine ho verejne narkl, ze se vtira Putinovi do prizne a o 14 dni pozdej, jsme byli na pokraji valky s Ruskem !

  Ted presidentovi nadavaji v Kongressu, ze se jich nezeptal - smi-li, ci nesmi-li bombardovat Syrii.

  Nemohu stale nektere veci opakovat dokola a dokola - ctete vse co vam na toto thema napisi a pamatujte, ze nic neni z moji hlavy ! Umim to vycuchat a prehodit hrave do cestiny , ale NEMAM na nic vliv.

  VALKU S RUSKEM NECHCI a bude-li, tak umreme vsichni na radiaci - kvuli parte, ktera Rusko nema rada.

  -------------------------------------------------------

  Upozornuji vas Cesi, bezohledu na vase postaveni, at uz jste dole nebo patrite mezi autority. Nejdulezitejsi je mit informace z kazde strany a udelat si svuj vlastni usudek na kazde thema. (Nedejte si usudek diktovat Cenzurou. Sorosova parta ji ted prosazuje v OSN.)
  nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 38. Trump je bezmeznej idiot s velkou držkou....a ty mu tady děláš klauna a tiskovýho mluvčího v jednom,TY THEMATE!

  OdpovědětSmazat
 39. NEVIM nic o computru a neumim ho ani poradne zapnut, ale vyznam se v mocenskych skupinach v Americe.
  V jejich vzajemnych vztazich a znam cile kazde z nich.

  Pamatuji si kazde slovo, ktere president rekl a vim , ze NEBYL nepritelem Ruska a neverim, ze i dnes, je nepritelem Ruska.
  Oni s nim proste manipuluji a ustvou ho furami negativni propagandy.

  STORMY DANIELS - porno hvezda je ted vynalezava v pomluvach a zadny clovek nevydrzi, ten TLAK pod kterym president je.

  Nejlepsi by bylo, kdyby se mohl presidenti Putin a Trump sejit . Vim, ze by se domluvili. Oba vi odkud vitr fouka a oba znaji zamery globalistu.

  -------------------------------------------------------

  Nic neni ztraceno !
  Stephen BANNON je zpet v Bilem dome ! (Nejlepsi stratech !)
  Alan DERSHOWITZ, (slavny advokat z N.Y. jde Trumpovi na pomoc).
  Jeanine PIRRO (nejvlivnejsi zena v Americe, byvala soudkyne, jde Trumpovi na pomoc proti FBI, ktera porusuje zakony ve prospech Globalistu.)
  Vnitro politicky boj jeste nezkoncil a Syrie t.j. jen mala epizoda.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty jsi jen malá epizoda. Dříve jsem tě rád četl , ale bohužel dnes musí přiznat, že jsi stejný hňup jako Trump a celý ten kokotský spolek v USA

   Smazat
  2. Honolulu,
   Velice jsem se mýlil, když jsem myslel, že Trump bude menší zlo než Hilary.
   Ukazuje se, že tzv. US demokracie je jen bajka pro prostomyslné Američany.
   Poslední president USA, který se postavil US loutkovodičům byl J.F.Kenedy a taky na to dojel.

   Smazat
  3. Honolulu, myslíš toho Bannona, co prohlásil: "Ivanka Trump is dumb as a brick”? ))

   Smazat
 40. Oprava 14:17 - STRATEG !

  OdpovědětSmazat
 41. 14:02 - silna slova - t.j. pouze docasne potrebna rethorika. Capisto ? Hmmm ?

  TY JSI slepicak, ktery SEZOBNE, kde jaky vyfrknuty sopel globalisty , ktery ti smakuje - po globalistovi.

  Nemame nahradu za presidenta, ktery prisel s AGENDOU americke renezance !
  Koho by jsi chtel ? Hillary ? Vis ty jak ta se
  umi boxovat ? NEVIS !

  Ta tak zmlatila Robby Mooka a Johna Podestu, ze kazdy rusky general by se pred ni dal na utek !
  Nastesti, parta policajtu ji svazala a tim tem dvou zachranila zivot.

  Vy jste tam v Cesku malo informovani o tom, jak zde mame nebezpecne zenske.

  A ted Stormy Daniels terorizuje presidenta.

  Syrie neni dulezita a regionalni valky budou. Valka s Ruskem byt NESMI ! Nebo bude bottleneck (konec sveta !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Honolulane, opět urážíš. Už se na tebe chystá mazání! Kašpárku

   Smazat
 42. Za schvalování agrese proti samostatnému státu Syrské arabské republice našimi kývači ve vládě v demisi, jsou pro mě tito pravdoláskaři nejen nevolitelní, ále jsem zásadně proti aby došlo k podpoře těchto kývačů a šmejdů od KSČM!
  Nové volby jsou potřeba a volím jedině KS.

  OdpovědětSmazat
 43. Hele ty rhetore,zmlkneš už konečně?!!!!
  Kdy už konečně tou jednou buňku v palici vezmeš na vědomí,ŽE NA TEBE A TOHO ZRZAVÝHO KRETÉNA MÁME VESMĚS STEJNEJ NÁZOR....A NIC LICHITIVÝHO TO FAKT NENÍ!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 44. Patřím k těm ,kteří se bojí,že bude válka..ale vzhledem k tomu co řekl Putin a pak i Gerasimov a sice ,že budou bránit i svého spojence Sýrii /Putin/ a u Gerasimova je to sporné,řekl,že odpalovače budou zničeny,pokud rakety zabijí Rusy.
  Mocnost jako RF si měla stát za slovy Putina a útok opětovat a ne opětovně couvnout vytvořit tak prostor pro další hurá akci západu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hloupost. Proč by to dělali když stejně vyhrávají.

   Smazat
 45. Tak jako KAZDY spravny chlap ma rad devzcata, tak i Trump, za mlada, mel rad devcata.

  Prestante tam v tom Cesku moralizovat jako "slecny" od Prasne brany po sezone, vy HYPORKATE s dvojitym meritkem.

  Je jasne , ze kdyz nemaji nepratele presidenta zadnou moznost, jak ho zbavit uradu, tak si na neho vymysli "moralni zasady".

  Kazdy z nas vi, ze hezka zenska udela VOLA kazdeho z nas. Tak jake pak moralizovani !

  President Trump je stale nas president !

  (Panove, rad se s vami hadam. Dokazuji vam tim svoji
  mentalni nadrazenot, ale musi koncit. Mam povinosti !)

  Posledni rada !

  POZOR - na to, co mate, nebo nechavate choulostiveho na computru.
  Soros prosadil narizeni, ze udaje o vas a kazdem dalsim se budou shromazdovat. Zjednoduseno ! Nekdo vam bude cumet do kuchyne !)
  Svetlonos nick honolulu

  OdpovědětSmazat
 46. Trump je ukecanej exkurevník v prezidentském úřadu!!!!☺

  OdpovědětSmazat
 47. 14:52 - prece si nemyslis ty menecenny SMRADE, ze ja te poslechnu a zmlknu , kdyz ty si to prejes !
  Ty neceska, exoticka, despoticka, poloopice ! Slibuji ti, ze se vratim !
  hnl.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pokud chceš dál předvádět SVOJÍ TĚŽKOU VROZENOU DEMENCI SPOJENOU S PROGRESIVNÍ PARALÝZOU,můžeš se ty uASSackej přemřelo ztrapňovat dál!!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  2. Luciferský smrade honolulů,
   my víme, že se tu držíš, jako lejno košile.
   Nemáme obavu, že bys nás nadále neobšťastňoval svým pr_duchem, i přes náš nezájem, leč bohužel, nelze než s tvými slaboduchými teoriemi o dobrotě válečného kačera nesouhlasit.

   Smazat
 48. Je obtížné odhadnout, nakolik rozhodnutí o provedení noční agresivní akce ovlivnil nedávný nástup dvou jestřábů (Pompeo, Bolton) do americké administrativy, kgterou vede "stabilní génius".

  Každopádně bývalý analytik CIA Melvin Goodman vyjadřuje obavy, které současný Trumpův tým vzbuzuje takto:

  "Over the past year or so, President Trump has displayed that he has virtually NO CAPABILITY to assess his adversaries at home or abroad. His grandiosity and his indifference to the concerns of others are OBSTACLES TO EFFECTIVE DECISION MAKING. The Syrian crisis is already testing the mettle of his entire national security team. There is genuine reason for concern."

  (https://www.counterpunch.org/2018/04/13/trumps-first-big-test-a-crisis-for-all-of-us/)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ...prostě vlastenec nebude propagovat řeč otrokáře...
   raději překlad a nebo stručný výtah...děkuji*

   Smazat
 49. ...no pane Kopecký neumím tento nesrozumitelný jazyk..od vás bych čekal příspěvek i s překladem
  jak jste kolikrát úplný... :)) nic ve zlém*

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. "Za přibližně poslední rok prezident Trump prokázal, že nemá prakticky žádnou schopnost posoudit (zhodnotit) své protivníky jak doma tak i v zahraničí. Jeho exaltovanost a jeho lhostejnost vůči záležitostem (starostem, obavám) ostatních jsou překážkou pro efektivní rozhodování. Je tu skutečný důvod k obavám."

   Smazat
  2. ..jinými slovy
   na slabochy si troufáme
   ale tohle Doník přehání*

   Smazat
 50. Koalice využila jen toho, že se Putin p**ral, prostě jen velkohubí geroj. Sestřelíme potopíme atd. atd. teda pokud se z toho nepotento že Putine, prachobyčejný zrádce.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Mrzí vás, že ještě žijete?

   Mimochodem, američané s brity a francouzi zaútočili na cíle, které nebyly obsazeny ruskou armádou, aby se vyhnuli hrozbě slíbené ruské odvety. Ano, Rusové varovali "sestřelíme, potopíme atd. atd.", pokud dojde k napadení ruských cílů. Trump na to reagoval, že se mají připravit na útok "pěknými, novými a inteligentními" raketami.
   USA se svými vazaly nakonec i přes varování útok uskutečnili. Avšak s tristním výsledkem, kdy do cíle doletělo ještě méně raket, než při loňském útoku.

   I přes mizernou efektivitu útoku je to však gesto pohrdání vůči Rusku a jeho zájmům, což jistě nezůstane bez odezvy.

   P.S. Rusko dostalo před útokem seznam cílů a předalo tyto informace Sýrii, takže objekty byly včas evakuovány.

   Smazat
  2. 16.58
   víte o tom, že jste hlupák ?

   Smazat
 51. Syrská protiletecká obrana prý sestřelila 71 ze 103 raket tomahawk, které byly vypáleny na Sýrii. To je slušný výkon, ale za úspěch bez otazníků by to bylo možné považovat, kdyby zlikvidovali aspoň jeden z útočících prostředků. Tedy pokud byly v dosahu jejich obrany.
  Tohle je pěkná antireklama na americké tomahawky, sestřelené systémy z dob SSSR, ale není to důrazné varování před tím, aby se o něco podobného pokusili zase příště.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ..příště bude vlastnit Syrská vzdušná obrana Ruské S 300
   Proto že se všechno dělo na území
   kde Rusko nezodpovídá za ochranu
   nepotopili ani jeden cíl odpalu*

   Smazat
  2. "cíl odpalu" = ?

   Smazat
  3. ...cíl odpalu tomahavku...
   Není rizikovější místo na zemi
   než u právě vypálené rakety*

   Smazat
  4. "cíl odpalu tomahawku" = ?

   Smazat
  5. ..-...--....-.-.---.---.-.---.-.--.-.-.-.-
   -.--.--....---.-.-.--.-.-.-.---.-.-.-..-*

   Smazat
  6. Díky, že jste konečně přestal prznit češtinu.

   Smazat
  7. ..kdo vás to nutí číst ?
   Nevděčná práce
   předem se omlouvám až zase budete trpět*

   Smazat
 52. TO, ŽE SSA PÁLILA SVÉ RAKETY Z PRO SEBE BEZPEČNÉ DÁLKY naznačuje slabost a absenci něčeho, co by se dalo označit za statečnost. Ale absence hrdinství patří právě do arzenálu SSA - bombardovat "humantárně" civilisty z výšek, které nejsou dostupné pro jejich praky a kameny. Viz teroristické útoky USA na Německo a Japonsko s miliony mrtvých civilistů - A také u nás, kde s bezohleností, ba SADISTICKOU SUROVOSTÍ, byly bombardovány také nemocnice a školy!!! (mj. Praha a Brno)

  OdpovědětSmazat
 53. Umějí toho daleko víc! Před časem jsem shlédl video, kde ti chrabří hoši odkudsi z velína v SSA z dronů kdesi nad Irákem zabíjeli teroristy, maskované coby vodiče velbloudů. Q.

  OdpovědětSmazat
 54. Možná Rusko nechce začít válku . Čeká na pádnejší argument a potopí nebo sundá krocana .

  OdpovědětSmazat
 55. Útok "koalice" (rozuměj flotily USA a tři a tři letadýlka Mayové a Macarona) bez vyhlášení války, stejné jako útok bratrance Hitlera na SSSR. Je to takové milá, rodinná tradice.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.