Reklama

sobota 14. dubna 2018

Útok Ameryky na druhu stranu světa je opravněny

Ladislav Větvička
14. 4. 2018    blog autora
Vlastně ani nechapu, jak to može někomu přijit nelegalni. My, ostravšti synci, moc dobře vime už z druhe světove, že preventyvni valka je nejlepši, bo ten, kdo da temu druhemu po pysku prvni, obvykle vyhrava.


Ameryčani se doslechli, že Syřani zabili Syřany.

A protože su Ameryčani bytostnymi demokraty, tak rozhodli, že dřive, než se vyšetři, keři Syřani zabili jine Syřany, tak preventyvně zabiju jakesik uplně jine Syřany, keři sice asi nezabili žadne jine Syřany, ale mohli by třeba zabit zase uplně jine Syřany.

Nevim, jak to Ameryčani zrobi, bo bude třeba, aby mohli odlišit pravě ty Syřany, keři podle informaci tych Syřanu, keři udali Ameryčanum, že někteři Syřani zabili jine Syřany. Ameryčanum by určitě bylo lito, kdyby zabili pravě ty hodne Syřany.

A proto, aby bylo Syřanum zabraněno zabit jine Syřany, tak Ameryka zabije uplně jine Syřany, a tym bude spravedlnosti učiněne zadost.

Myluju Ameryku.

Ladislav Větvička, hlasatel te prave ameryky z Poruby

62 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Přečíst ZNOVU! Okamžitě! Pečlivě! Použít hlavu! A mlčet, případně se zasmát.

   Smazat
  2. Babiš už je odepsanej.

   Podle Babiše byl úder v Sýrii nevyhnutelný. Pro ČR je užití chemických zbraní nepřijatelné, uvedl.

   Smazat
  3. Ano, Babiš se projevil jako úplně poddaný EU a Nato... Buď bude se vším souhlasit, nebo půjde bručet i se svou Monikou. Tím pádem se ale stává bezpečnostním rizikem pro Českou republiku a její občany. ANO bez Babiše v čele bude jen ztrácet...
   Všichni vlastenci a lidé, kteří mají alespoň trochu rozumu, by měli už opravdu začít rozumně přemýšlet a podle toho jednat.
   Taky mě zaráží, že když Islámský stát pořezával ty chlapíky, v amer. oranž. mundůrech na videích , tak nikdo hned celou oblast cíleně nebombardoval...
   Teď nikdo nic neví, nic není prokázáno a je to agrese 3 států proti jinému suverénnímu státu.
   Jak je to možné? Kde jsou všechny ty ziskovky, neziskovky, demokraté a statní?
   Ukážou teď také srdceryvná videa po bombardování. ? Ale to bylo humanitární, tam asi lidé netrpěli a nebyli zraněni, že?

   Smazat
  4. ??? Ty nemas rad ty amerycany anonyme ? my je tady v Ostrave mylujeme a davame k zradlu

   Smazat
  5. 12:13
   Blbiš se POSRAL JEŠTĚ DŘÍV, než začal jezdit do Eurohovnotný ráje....a že po pás vězí v uASSacký prdeli je po dnešku NAD SLUNCE JASNĚJŠÍ!

   Smazat
  6. na koho to platí ty kokote?!!!!!!

   Smazat
  7. 12:13 To už rozumnému voliči mělo být jasné před volbami. Pro koho je eu nato usa pro prachatý aby jim chránily majetky a moc a o nic jiného nejde. Takže volit oligarchu je jen volba jiného kraďouska.

   Smazat
  8. 22.48 - Američané svůj "rozvojový setrvačník" musí udržovat v chodu dalšími a dalšími válkami.Jenomže svět už je rozdělený, útok na Rusko nebo Čínu nepřipadá v úvahu, tak se bojuje v Iráku, Sýrii a kde to jenom jde, ale to je málo, leda tak Indie, snad. No jestli se setrvačník zastaví, tak USA padnou, rozpadnou se. Nějaké sebereflexe, natož osvícení nejsou schopny.

   Smazat
 2. Odpovědi
  1. na koho to platí cipe kokotovský.I je takové jak zasloužíš ty učňu cypatej

   Smazat
 3. Je to absolutní prohra Amerického impéria.
  V běžné mluvě se tomu říká lúzři.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Už je to venku, jak to bylo s chemickým útokem:

   https://www.youtube.com/watch?v=0F3AEpWtD78

   Smazat
 4. Náhodou je to vtipné. :-))))))

  OdpovědětSmazat
 5. Větvička jako vždy, geniální!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. plný souhlas

   Smazat
  2. Doufám ,že těm amikum, ten slavný YELLOWSTONE brzy bouchne May a Macron potrestaní !

   Smazat
  3. Je pravda, že by je ta příroda měla potrestat.
   Ta bezcitná, bezdětná, nehezká žena, té prakticky o nic nejde. Život má za sebou.
   Ten homosexuální seladon je v péči obstarožní takymatky a určitě na něho mají kopro. Proto byl i dosazen...

   Smazat
  4. Jo, mám toho chlapce taky moc rád, ostatně je od nás...

   Smazat
 6. Přes sto raket, každá v hodnotě několika milionů dolarů, z toho třetina sestřelených sovětskými raketami (šrotem) z 60. let minulého století, pár zraněných, ty co doletěly, zasáhly prázdné a evakuované cíle, nikdo na útok Rusko neupozornil, ale dozvědělo se to komunikací s americkými ozbrojenými silami, dalo za včas echo syrským činitelům a za to se nezapojilo, nepřipadá vám to celé jako fraška ? Aby se to nějak ukončilo a nikdo neztratil tvář. A hlavně teď již bude jedno, co se v Dúmě vyšetří nebo ne, i když spěch s akcí po oznámení očitých a konkrétních svědků svědčí spíš o nahrané taškařici, ale to je již jedno...Assad pokračuje, Rusové pokračují, Turecko pokračuje, plynovod z Perského zálivu ke Středozemnímu moři se nepostaví, teroristi se pomalu rozplynou a jen bůhví co ještě...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Sirská protivzdušná obrana sestřelila 71 raket. Odborník na protivzdušnou obranu se vyslovil na tento výsledek, uznale.

   Smazat
  2. Všech 12 supermoderních amerických raket, které zaútočily na letiště Drumein, bylo sestřeleno sovětskými raketami S125 a S200, které byly vyvinuty v 50. letech 20. století a uvedeny do služby v roce 1961. Na to, že tyto sovětské rakety jsou dnes absolutně zastaralým šrotem, je to úspěch

   Smazat
 7. Kdo už tohle nepochopí 9:23, 9:24, tak to je co říci. Jinak řečí okolo je a bude ještě mnoho. Zatím nejlépe o tom píší na webu Pravý prostor, "Pohled z Ruska: apokalypsa se odkládá"? Tak nějak by to asi mohlo skutečně být.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 9:57 Děcka vyrostli na hamburgrech a teďka prostě nemaj rádi, když jim někdo boří bábovičku.

   Smazat
  2. Děcka spíš jsou zblblá hrami na PC typu Tankisté a spol. a myslí si, že válka je podobná sranda, jako ty hry. No a jejich tatíci už taky nepoznali, co to je "vojenská moudrost", tak v klídku přechízejí, co si jejich ratolesti o válce myslí. Tož asi tak. a Větvu mám taky rád.

   Smazat
 8. Trochu to připomnělo Swifta - Skromný návrh, jak zabrániti tomu, aby děti chuďasů nepřipadaly na obtíž rodičům i zemi, a jak to zaříditi, aby z nich měla veřejnost prospěch.
  Normálnímu člověku by takový druh výsměchu měl zaživa trhat maso z těla, problém ale je ti rozhodující lidi zřejmě normální nejsou...

  OdpovědětSmazat
 9. Výborný článek pane Větvičko, ostatně jako vždy.
  Jen si kladu otázku, co se do toho montují UK+F, když mají dost svojích problémů? Že by to byl resentiment kolonialismu?
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Právě proto, že všichni tihle kriminálníci co si hrají na poltiiky mají svých problémů nad hlavu, dělají válku.
   Makron - proti němu začínají lidové bouře a vlna stávek.
   Jalovice Tereza má problémy, jak vysvětlit Britům, že brexit bude bolet a půjde do peněženek.
   A Trumpeta se nestačí bránit útokům doma. Tak odvádí pozornost k válce a "vnějšímu nepříteli".

   Smazat
  2. PŘED
   chvílí jsem dočetl přes šestset komentářů na welt.de , kde se Němci vyjadřovali
   k barbarskému aktu našich "spojenců."

   Naprostá většina odsuzuje tuto akci, která je podpořena stejnými vylhanými a podvrženými důkazy, jako agrese proti Iráku.

   V ČR schvalují něco tak odporného pouze politici a elity, kterým sice Trump vadí, neboť si přáli Hillary, ale protože považují za povinnost každodenně dokazovat svou oddanost a lokajství silnějšímu, tj. americkým zločincům, tak se přidávají na stranu zla.

   Nyní by už měli američtí okupanti konečně
   zmizet ze země, do které je nikdo nezval,
   kde po sobě zanechají stejnou spoušť a lidské oběti, jako všude,kam přišli "zachránit lidská práva a demokracii." HNUS !

   Smazat
  3. Není mi jasná jedna věc . Co se bude dít v případě , že se prokáže fakt že útok plynem byla provokace za účasti USA spolu s abritánií a Asad s tím nemá nic společného . Jsem zvědavý jestli spojenci USA , Británie a Francie za to omluví nebo jak se vlastně zachovají .A taky jaká bude reakce Babiše , Stropnického a všech těch co tento čin schvalují . A vůbec jak na to bude reagovat OSN ?

   Smazat
 10. Teď před chvilkou hovořil poslanec Kalousek. Vyjádřil se, že schvaluje bombardování Sýrie. Opravdu, křesťan každým coulem.
  Morave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. V souladu se zesnulým taky křesťanem - humanitárním bombarďákem.

   Smazat
  2. Pan poslanec zřejmě nechápe, že výstavka je putovní, i na něho se zdarma dostane.

   Smazat
 11. Zoufalost roku!
  Takže kdo je tím malým českým člověkem?
  Stropnický: "ČR bere útok v Sýrii jako vzkaz těm, kdo používají chemické zbraně."

  http://tn.nova.cz/clanek/cr-bere-utok-v-syrii-jako-vzkaz-tem-kdo-pouzivaji-chemicke-zbrane.html

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To co předvádí naši politici, to je přehlídka ubohosti. Totální dno. Dlouho nikdo tu blbku Parkanovou nikdo nepřekonal, až teď.

   Smazat
  2. Takže pokud Ušáci už asi měsíc tlačili na kozo.rdy aby zinscenovali chemický útok, který bude záminkou pro bombardování Asada, tak vlastně podle Stropnického, je to vzkaz Ušáků Ušákům, aby mohli humanitárně bombardovat ty co ještě přežili. Docela silná cynickodemagogická kávička, skoro jako od žida, ale ne tu vlastně dostali Skripalovi. Mají toho poslední dobu moc, že až je tomu těžké uvěřit, ještě že tomu věří alespoň bývalý ministr útoku Stropnický, známý to kokokomunikátor.

   Smazat
  3. Stropnický se překonává, na tohle by byl i Hašek se Švejkem krátký.

   "Kdyby mezinárodní společenství čekalo v Sýrii na mandát RB OSN, bylo by pasivním přihlížejícím až spolupachatelem chemických útoků" řekl ministr zahraničí Martin Stropnický.

   Smazat
  4. Může mi někdo říct, hlavně pamětníci z dob komunismu, jestli byl někdy na ministerstvu zahraničí ještě větší blbec?

   Smazat
  5. 11:38,jsem pamětník,nebyl.

   Smazat
  6. nejen na ministerstvu zahraničí.Blbec je slabé a slušné slovo.To, co bylo na ministerstvu obrany a nyní na zahraničí není žádný vlastenec, ale vlastizrádce, který musí být hnán k odpovědnosti.Je takvých víc,lidé bděte.

   Smazat
  7. Jako vtip dobrý, ale tady chemický zbraně nikdo nepoužívá. A krom toho, v Sýrii nejni ani žádnej Skripal..

   Smazat
  8. Mili pratele,
   k p. Stropnickemu - cihnete na https://cechycechum.wordpress.com/page/27/,
   jsem liny to strankovat, ale nekde tam v "Dvorane xxxxx slávy" je.
   Sl.

   Smazat
  9. Stropnický je přesvědčen ( !!!! ),
   obranářka žádá vyšetření a v další větě schvaluje.
   A Babiš, který v kauze Čapí hnízdo požaduje a předpokládá presumpci neviny věří (celým srdcem - asi) v oprávněnost zásahu. Tihle tři prohráli firmě ANO příští volby, což jim přeji, jakkoliv nejsem jejich voličem.
   Petr Hafan

   Smazat
 12. To je to dědictví Adolfa Hitlera a nacismu, které se přestěhovalo do SSA. Američané zabijí člověka, obviní z toho vás a popraví. Ale to přeci známe, vždyť takové jednání je v USA "normální" vůči Afroameričanům, kde počty justičních vražd jdou do tisíců ( jak ukázaly pozdější DNA), tak co se divíme?! Takže útok na Dumu provedli SA s asistencí jimi vycvičených teroristů, svedly to na legální vládu Sýrie a nyní bombardují za trest nevinné obyvatele Damaškuo. A toto vraždění navíc pachatelé označí za humanitární!!! Tak to je zcela bezprecedentní vraždění SSA vlády a věřme v trest boží pro takové zločince a jejich mafiánské přisluhovače z Britanie a Francie.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A veřme, že stejný trest postihne i schvalovače vraždění SSA soldateskou!!! A co na to OSN? Není na čase, aby si mírumilovné státy vytvořily novou strukturu mezinárodního porozumnění, když OSN totálně selhává a stává se nástrojem imperialismu a diktarury kapitálu?

   Smazat
  2. To je docela dobrý nápad a také by nebyla na škodu alternativa Varšavské smlouvy, jako protiváha NATO, jak už to tady jednou bylo.

   Smazat
  3. To žel nejde, usáci okupují za dohledu vlád téměř celou Evropu pod názvem Nato.Staví základny v každé evropské zemi a pokud to vlády tolerují, nic se nezměné, spíš naopak.Lidi nejsou schopní se sjednotit a vydat se na odpor, lenošení u PC je jednoduší.Spousta ani neví, co se děje, protože mají markety slevy.Konzumní společnost je odepsaná.

   Smazat
 13. Zemřeme, ale s úsměvem na líci!

  Děkuji Ti, drahý soudruhu Větvičko, za Tvůj NÁDHERNÝ textík!
  Děkuji Ti z celého srdce, a také z pověření účastníků dnešního aktivu naší ZO Strany, jimž jsem Tvůj článeček přečetl (ve svém věku a sociálním postavení nemají připojení na internet, samozřejmě).
  Ano, Tvůj veselý textík nám MOC pomůže – pokud si na něj vzpomeneme, až budeme za pár dnů umírat, VŠICHNI.
  Ano, za pár dnů Veliké Rusko udeří zpět, nevyhnutelně.
  A my Češi, Leninu žel, jsme pořád ještě okupováni silami NATO a EU.
  Proto naše území musí být – k žalosti našich starších ruských bratří – humánně zbaveno veškerého života.
  Jak řekl soudruh generál Jevgenij Bužinskij v Lidovém domě, kvůli americkému útočnému radaru nás Veliké Rusko nebude bombardovat, ale jako členy útočných paktů NATO a EU ano: http://www.tyden.cz/rubriky/domaci/rusky-general-u-cssd-bombardovat-nebudeme_69677.html

  Takže, skvělé ruské mírové jaderné zbraně vyhladí VŠECHEN život na území naší vlasti, nevyhnutelně, BRZY.
  Zahyneme, ale s vědomím, že jsme svou smrtí přispěli vítězství míru a socialismu nad Pravdou a Láskou.
  A jak jsem napsal výše, pokud si ve chvíli své smrti, smrti našich dětí, vzpomeneme na Tvůj článeček, drahý s. Větvičko, tak umřeme s úsměvem na lících.

  „Není člověk, není problém.“ (J. V. Stalin)

  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Milý pane,
   pokud bude velká válka, ne lokální, tak opravdu zemřeme všichni...
   Je úplně jedno, jestli jsme pravičáci, levičáci, bez jakéhokoli myšlení..
   A je ve své podstatě asi i jedno, zda zemřeme krásnou, chytrou americkou a nebo nějakou novou ruskou...
   Budeme ve středu dění a budeme cílem, tak jako tak...

   Smazat
  2. 12:26 Proč komentujete idiota z neziskovky ?

   Smazat
  3. Číst P.Radostu, mám problém. Jenom doufám, že nemá rodinu, protože bych je musel litovat. V.J.Horák

   Smazat
 14. Ostravšti syncy, poďme přišti tyden na rynek ukazat tym navrchu, že na cizi zemi se bomby něhazaju. Že to už tu bylo a končilo to Norymberkem. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pro 12:16 Máte pravdu - měli bychom jít protestovat, ale obávám se, že není nikdo, kdo by nějakou VELKOU akci zorganizoval.

   Smazat
 15. Babiši, Babiši, Babišu, Babišu, ty půjdeš každopádně do kelu. Nejprve opět socani a nyní Usáci a Andrej se může přetrhnout, aby jim vlezl kamsi. Polovině voličů si teď navždy vypadnul z oka, jsi taková naše Theress May - holka do pohody. Boj se nových voleb! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 16. „Není člověk Radosta, není blbé srandy dosytosta.“ (p. Chocholoušek)

  OdpovědětSmazat
 17. Jsem za referendum o vystoupení z NATO. Ihned a natrvalo. Pak se můžeme začít bavit o vystoupení z EU, pokud budou chtít s naší pomocí táhnout na východ. PK2

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Je pravdou, že jedině občanská společnost a projevení názoru může alespoň něco změnit. Demonstrace ZA MÍR by teď měly následovat.
   Záleží však na lidech, nakolik už jsou jen stádo poslušných, vymytých ovcí nebo chtějí alespoň trochu slušně žít a mít naději pro sebe a své blízké do budoucna...

   Smazat
  2. V těchto dnech se ukáže, nakolik učitelé a propagandisté z Člověka v tísni a ČT vygumovali mozky nové generaci, která je schopna demonstrovat proti STB v čele naši vlády v demisi, ale obávám se, že vůbec netuší, že se nyní hraje o život(y). Vůbec netuší, že se v "Madridu" nyní bojuje i za Prahu. PK2

   Smazat
  3. Máte pravdu...
   12-ti leté děvče bude na demonstraci žáků a studentů blábolit o Ústavě, prezidentovi, premiérovi, nic o tom neví, neznají letopočty, dějiny, mají vymyté mozky.
   Maximálně si zahrají nějakou bojovou hru na tabletu. Totálně mimo realitu...
   A u toho Madridu :)
   I tam byla předzvěst II.světové
   Teď by měl mít každý evropan už půl roku problém s demokratickým postupem v Katalánsku.
   Ve válečné zóně použijí video, Skřípalovi, ale zbití do krve v Barceloně nevadili. Jak je to možné???

   Smazat
 18. ANO v čele s A.Babišem, by mělo mít , OSLÍ SERENÁDU jako znělku, kdykoliv vylezou k mikrofonu, to je stádo !

  OdpovědětSmazat
 19. Já mám pocit, že nás Trump i Putin tahají za fusakli všechny a nechávají nás jak ovce žít ve strachu. Prý takové stádo se lépe ovládá.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.