Reklama

pondělí 9. dubna 2018

Už jim to nikdo nežere. Posuďte sami

Manipulátor Bílá Přilba v akci
Geo
9. 4. 2018     Eurasia24
Je to tady zase. „Chemický útok“, „Bílé přilby“, „zvěrský Asad“ a jeho „režim“, který „musí za útoky zaplatit“, „reportáž BBC“, „reakce mezinárodního společenství“, „odpovědné Rusko“… Západní oligarchie už je v takovém srabu, že nedokáže vymyslet nic důmyslnějšího, aby se alespoň pokusila nenaplnit scénář, před kterým varovali ruští vojáci. Místo toho dusí chlorem další a další nevinné děti jenom proto, aby svět zaplavily „působivé“ záběry.


Česká televize si plní svoji úlohu, když redaktor dopoledního zpravodajství v nahlášce reportáže o chemickém útoku bez jakékoliv pochybnosti konstatuje, že „několik desítek lidí zemřelo při vládních náletech ve městě Dúmá“. Svou práci odvádějí i další papoušci, kteří jeden za druhým publikují záběry přidušených dětí a mezi řádky označují za viníka Bašára Asada.

Spekulant Trump označuje Bašára Asada za zvíře. Mimořádnou schůzi Rady bezpečnosti svolávají na pondělí Británie, Francie, USA, Nizozemsko, Švédsko – a aby se neřeklo, také kolonie Polsko, Kuvajt, Peru a Pobřeží slonoviny. Papež mluví o vyhlazovacích prostředcích. Lež střídá lež, trapnost střídá trapnost.

Ale lidé už tohle surrealistické divadlo hrát nechtějí. Nechtějí válku, nechtějí další mrtvé, nechtějí lež a pokrytectví. Nechtějí umírat za Trumpa, Macrona, Merkelovou, Mayovou, Babiše a další šašky. Nechtějí pokládat životy za celou globální oligarchickou bandu, která je před splasknutím gigantické dolarové bubliny nervózní jako prase před porážkou a snaží se vyprovokovat Rusko k velké válce, jak to jenom jde. Ghúta je na syrské frontě jednou z posledních příležitostí.

Tento konkrétní fakt si uvědomuje mnohem více lidí, než kolik si je oligarchická banda nenažranců, manipulátorů, sobců a parazitů ochotná připustit. Že ne?

Pokud někde Rusko nemá zrovna moc fanoušků, pak je to v pravicovém liberálním publiku iDNESu. A tohle jsou doslovné komentáře z diskuse k článku, které mezi čtenáři serveru získaly nejvíce souhlasu:

Jasná provokace. V Dumě už několik dnů žádné boje neprobíhají. Probíhá evakuace. Jižně od Dumy byla města Harasta, Irbin a další osvobozena tak, že je rebelové dobrovolně i se svými rodinami opustili otevřeným koridorem a byli odvezeni do provincie Idlíb. Stejný scénář se opakuje i s Dumou a někomu to zřejmě nevoní.

Já se omlouvám, ale je z toho člověku špatně. Po roce 1989 jsem byl na tom, že je konec a přichází lepší svět. Byla zde obrovská idealizace a naprostá víra ve spravedlivý Západ. Ano, člověk začal číst a cestovat, zjišťovat, že ne vše je růžové, co se dělo ve Střední a Jižní Americe. Pak přišel Irák a další akce. To, co se děje dnes, je absolutní extrém. V administrativě USA spousta radikálních šílenců, co prostě jedou nalajnovaný scénář. Člověk vy strašně chtěl fandit Západu, ale to nejde. Pak je zde mediální atmosféra, totální selhání novinářů, kteří navazují na tradici novinářů v Německu po nástupu Hitlera, či na tisk komunistický. Jedna pravda, filtrování zpráv, manipulace, absence otázek a kritického myšlení. Je zde atmosféra mezi lidmi - stačí zdejší debaty. Pokud analyzuji situaci a vyjde mi jako chybná politika Západu, nejsem bolševik, nejsem obdivovatel Ruska, ani se nechci nikam stěhovat. Kdo dává patent na pravdu těm, kdo zde ostatní takto titulují za své názory? No a onen útok je směšný, ale mám tušení, že dnešní administrativa USA je drzá a prostě neprohraje. Ostatně máme zde i motiv pro akci Novičok - tak uvažují tajné služby. Znemožní se Rusko a pak jako jeden pakt hurá na Asada. Nepřítel je vytvořen, pozornost odvedena, prachy tečou, ale ta hra je hodně přes hranu. Doufám, že jednou nedopadnu jak Němec, co musel někde v uniformě sloužit špatné straně.

Když to vypadá, že Asad vyhraje, použije chemické zbraně,aby se mohlo pomoci povstalcům, je potřeba záminka :-(

Tyhle chemické útoky začínaji silně připomínat falešné napadeni vysílače v Gliwicich nacisty,aby mohli napadnout Polsko..novičok je průšvih Britů,tak vytáhne zapad něco jiného..USA a Izrael by si měli uvědomit,že tohle už svět nesežere i s navijákem..už je to z jejich strapny ne trapné,ale přímo ubohé..ASad ani Putin nejsou blázni aby v okamžiku,kdy umožnují odchody rebelů útočili chemickými zbraněmi..válka neni nikdy logická..ale tenhle útok je totálni fake news,ale od bílých přileb

Ono už to pro "povstalce" vypadá opravdu hodně špatně. Nějaký ten chemický útok se dal čekat. je to jediná záminka, která ještě Američanům umožňuje přímo zasáhnout.

Opravdu nechápu jaké balíky musí již rozvědky také zaměstnávat, když nedovedou vymyslet proti Assadovi věrohodnější provokaci.

Další příspěvky si přečtěte zde, jsou vesměs podobného ražení a v době psaní tohoto článku jich tam bylo už hodně přes 1500.

Takže? Není nás málo, je nás většina. Velká většina.Geo, Eurasia24.cz

22 komentářů :

 1. Podívejte se na posledního Pjakina. Mluví tam přesně o zvrhlosti západních VIP ohledně dětí. Uvádí konkrétní jména a proč se to děje.

  OdpovědětSmazat
 2. oblbují nám mladou generaci. tím, že nefunguje mezigenerační předávání zkušenostíje pro mladé ze všeho nejdůležitější mít mobil a možnost lajkovat, poslouchat hudbu tančit, sledovat zvrácené videa.
  Národ je rozdělen oslaben, degeneruje.Nelze spoléhat ani na nějakou vzájemnost. kolikrát se německý majitel firmy diví že český ředitel nechce přidat na platech.je to v pytli

  OdpovědětSmazat
 3. Nestačilo by napsat jen tu poslední větu Icik???

  OdpovědětSmazat
 4. Francouzský prezident Macron se dnes přes média pochlubil, že se v telefonickém rozhovoru s US prezidentem, Trumpem, ujistili v tom, že to byl chemický útok!! A nadto spáchaný Asadem!
  Považte toto!
  Dva prezidenti, aniž by kdy hnuli prstem a nechali věc prověřit a poté řádně prošetřit, se z dálav svých úřadů (a shůry svých majestátů) shodnou na tom, co v Sýrii neví nikdo. Tedy krom Bílých příleb a TV štábů připravených odvysílat do světa další dávku emocí.
  Snad jediným vysvětlením jistoty těch prezidentů může to, že k té provokaci dali pokyn a ten, kdo jej poté splnil, jim dal hlášení o tom, že bylo splněno.
  Oba tito dva (spolu)pachatelé tím dávají vědět, že celou mezinárodní veřejnost mají za bandu prosťáčků, idiotů nebo beznadějných vypatlanců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chytli Blairův virus.

   Smazat
  2. František Opluštil Když se zeptají České vlády hádejte co řeknou?

   Smazat
  3. Po zkusenostech z minule nebyly o toho skoro zadny reporteri...
   Veci nejsou jen tak. Plyn vypusteny odnekud si lita jak chce....
   Rikaji zkusenosti z I.sv. valky a plynari casto byli napadeni vlastnim plynem...
   Tedy musi byt takovy terorista predem opatren nejen plynovou maskou ale celou vystroji aby pachatel sam nebyl obeti svych zlocinu...
   Tedy hodne zalezi na pocasi ,na smeru a sile vetru , atmosferickych tlaku, vzdusnych viru atd. Kdyz prsi muze takova, vznikla kyselina oplachnout a rozleptat vlastni jednotky atd..

   Smazat
 5. Vše zlé je v režii USA a VB a přitom ukazují na druhé. Celý svět ví, co jsou zač, ale "západní" vůdci se snaží být vůči nim vždy loajální. Chtějí velkou válku za každou cenu! Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. Tedy pokud jde o zjev, tak tím zvířetem by jeden spíše hádal na Trumpa, než Asada.
  Pokud jde ovšem o chemii - je to již dokola opakující se kolotoč: když teroristé pod vedením SSA prohrávají, tak USA inscenují plynový útok, z toho útoku samozřejmě neobviní sebe, scénáristy, režizéry a aktéry, ale Asada. Tak tomu může věřit snad jen totální tupec. Přece když Asad vyhrává, nepotřebuuje takto bojovat, to může vymyslet jen vojenský primitiv. Naopak takového druhu boje se ujímá strana prohrávající a to je přece ta americká s teroristy pod jejich kuratelou (kteří ovšem SSA označuje za rebely)! To je skutečně tak, že ty útoky na náměstích, v obchodních centrech, ve školách jsou dílem rebelů? To máte tak, když je to proti Rusku, tak jsou to stateční a hrdinní rebelové, když je to 11. září, tak jsou to teroristé. Proto se SSA jednou s nimi kamarádí a jindy ne. Ale suma sumárum, všechen terorismus v současném světě je dílem kapitálu, je to vždy jen způsob občanů, zasažených terorismem SSA válek se pomstít způsobem, který je jim dosažitelný. Na rozdíl od nehrdinného terorismu SSA v tomto druhém vznikají modly svého lidu, pro který položili svůj život. To je ten trapas. Lidový terorismus je splozenec kapitalistického válečnického terorismu! A o terorismu SSA válek může vyprávět i Praha, Brno, Pardubice, Plzeň, Kolín...a tisíce civilistů bombardováním povražděných!

  OdpovědětSmazat
 7. Dokud neudělají pořádek obyvatelé jmenovaných zemí se svými vládami, my tu nic nezmůžeme. My v té lži a pokrytectví žijeme od 1989, oni již od 1945, ale to není omluva pro ně. To už není trapné, ani směšné, to už je devastující lidskou důstojnost, tento stav.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Do roku 1945 ve lži a pokrytectví nežili?

   Smazat
  2. 19:24 Jistě zajímavá otázka. Samozřejmě, že lidé jako jedinci a kolektivy žili odjakživa ve lži, snad i skupiny lidí na základě třeba víry na současné nevědomosti - vlastně není i jakákoliv víra životem ve lži, kde jsou důkazy o existncí takových nebo onakých božstev? Ale snad přece jen ta polarizace kmenů, národů, států.... byly omezenější. Budou to asi soudobé možností ideologického ovládání národů - viz např. nacismus - které "život ve lži" přivedli k "dokonalisti". Snad i
   další "pokroky" od 2. světové války náš život ve lži se snaží potencovat politruci, medializátoři, také asi fungování peněz s korupcí všech a všeho dávají jiný rozměr životu ve lži. A pak i to odhalování této reality dramatizuje náš život ve lži. Prostě život ve lži je zde od zrodu lidského pokolení, jen to ustrojení tohoto našeho života vládci nad námi se některým začíná příčit v domnění, že nebyli pro lež zrozeni. No a to jsou "extremisté", zatím co ti pro oligartchii potřební si v životě ve lži přímo libují, většinou ovšem, aby si zvýšili korupné.

   Smazat
 8. Doba je prostě šílená. Redaktoři ČT bez mrknutí oka informují o bombardování Sýrie a vojenských operacích na jejím území zeměmi, které k tomu nemají žádné legitimní právo a nenajde se jediný novinář v námi placených sdělovacích prostředcích, který by alespoň slůvkem vyjádřil rozhořčení nebo podiv nad touto nevyhlášenou válkou.Naopak se bez důkazů citově angažují nad údajným plynovým útokem Asada proti bezbranným civilním obyvatelům, samozřejmě zejména dětem.Jen totální vymaštěnec může těmto hovadům věřit....

  OdpovědětSmazat
 9. HnUSAci nemají žádnou fantazii, neumí nic jiného než trávit lidi plynem.

  OdpovědětSmazat
 10. já mám obavy, že jim stále díky naprosto systematické propagandě z masmédií dost lidí zobe z ruky...dnešní demonstrace na václaváku není o ničem jiném..sice proti babišovi, kterého já taky nechtěla, jenže taky proti okamurovi a zemanovi, na kterých já demokratickou závadu neshledávám jinou, než řízenou masívní propagandu proti nim, protože nevyjí s vlky..holt majdany budou ty špíny vyvolávat, dokud nebude po jejich...klasické divide et impera se jim daří už po staletí

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Prarodiče těchto sluníček tam stála s rudými prapory roku 1948 . Pražáci jsou kam vítr tam plášť .
   Marcel

   Smazat
 11. Proč by armáda která vítězí použila chemické zbraně . Hitler použil plyn v komorách . Jinak ho nepoužil i když byl ve sračkách .

  OdpovědětSmazat
 12. zvrácené opravdu zvrácené.je ale pravdou že pořád berou v potaz veřejné mínění

  OdpovědětSmazat
 13. Události ze Salisbury a útok v Sýrii měli na sebe zřejmě navazovat, ale ty tajné služby "západu" už zřejmě nejsou čím bývaly. Robert Baer (bývalý důstojník CIA a autor Syriany) v rozhovoru říkal, že za jeho dob bývala CIA organizací vzdělaných a inteligentních lidí. A dnes je to banda nedovzdělaných ambiciózních pitomců hledajících moudro v akčních filmech a pomocí Google za pojídání popcornu a popíjení CocaColy. Jak známo: "Kde blbec, tam nebezpečno." Říše se prostě hroutí, tak jako mnoho jiných před ní...

  OdpovědětSmazat
 14. I zde na těchto PŘENÁDHERNÝCH česko-ruských sajtách řádí imperialisti!
  Ano, věřte tomu nebo ne, drazí soudruzi, ale i z této diskuze se ztratil můj příspěvek, příspěvek podepsaný, slušný, pravdivý a věcný.
  Jak jinak si tuto SPROSTOTU mohu vysvětlovat než podlými rejdy Euroameričanů, našich dědičných nepřátel?!
  Teď však vrátím svůj smazaný příspěvek, poprvé uveřejněný dnes v 15:37:

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. USákům jejich lži nežereme už celá desetiletí!
   Ano, od chvíle, kdy USáci zinscenovali – podle předem připraveného scénáře – tragikomedii s názvem „Přistání na Měsíci“, jim nevěříme ani slovo, ani obrázek, my roduvěrní Češi a Rusové.

   Na shledanou v lepších časech, po opětovném osvobození naší vlasti nepřemožitelnou Armádou Ruské federace!

   P. Radosta

   Smazat
 15. Domníval jsem se, že když ten jejich plán útoku pod falešnou vlajkou Rusové odhalili a zveřejnili, padá to pod stůl a vymyslí něco jiného. Ale oni jsou tak drzí, že si jej klidně provedou. Teď už jen jestli podle plánu také zaútočí na syrskou armádu a Rusové jim ve slíbené odvetě zničí prostředky použité k útoku. To už by byla nová dimenze války a pokud by lidé urychleně nesvrhli své vlády, tak se můžeme chystat na horkou válku na domácí půdě.
  Arogance západních politiků a jistota toho, že ovce mají v pevné ohradě, nezná mezí. Ale dokonce už i na Radiožurnálu, když informovali o údajném chemickém útoku v Sýrii, emotivně odsuzujících reakcích Západu a Asadovo popírání účasti, podotkli, že po dosažených úspěších syrské armády by takovýto útok ze strany Sýrie nedával příliš smysl. Už i některým zaměstnancům koncernů na výrobu veřejného mínění asi přijde takovéto lhaní hloupé až příliš. A nebo si uvědomují, jak nebezpečně jsme tlačeni do situace, která je zničující i pro ně samé.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.