Reklama

neděle 8. dubna 2018

Velvyslanectví USA v Praze otevřeně finančně podporuje potlačení svobody slova

Jaroslav Loudil
8. 4. 2018
Velvyslanectví USA nyní vyhlásilo granty na - "boj s dezinformacemi v ČR". Zájemce může obdržet sumu od 5000 do 25 000 Dolarů, když slíbí vývoj techniky, která pomůže v ČR umlčet jiné názory , než ty oficiální = ty proamerické. To vypadá opravdu velmi podivně ! Velvyslanectví cizí supervelmoci hodlá zasahovat pomocí peněz do mediálního prostoru a tedy do myšlení občanů suverenního státu OSN. A nijak se tím netají! Naopak! Občané ČR tedy musí do budoucna uvažovat už vždy jen - "proamericky a pronatovsky". Každý , kdo by tvrdil něco jiného, prý šíří nebezpečné dezinformace. Pamatuji časy socialismu, ovšem to co nyní organizuje velvyslanectví USA je opravdu -"silná káva"!! Nepamatuji se totiž na to, že by velvyslanectví SSSR v Praze před rokem 1989 veřejně náborovalo - "bojovníky proti jiným názorům ve společnosti" a platilo by zájemcům třeba 40 000 Rublů za dobrý - "tip či techniku" - na potírání protisocialistických a protisovětských názorů.

P.S. Blíží se tuhá totalita, dříve přišla z Východu, nyní se blíží zase ze Západu. Ta západní se ovšem tváří mnohem sofistikovaněji a je tak nebezpečnější.

https://cz.usembassy.gov/cs/vyhlasujeme-specialni-grantove-kolo-zamerene-na-boj-s-dezinformacemi/51 komentářů :

 1. "..hodlá zasahovat pomocí peněz do mediálního prostoru." Značně nepřesné, zasahování existuje již od převratu. Stejně tak, konstatování o "suverénním státu OSN" budí silné rozpaky.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. @ vvenc
   Zasahování existuje již dávno před převratem,nikoliv od doby převratové, protože by se ten "samet" nedal tak detailně připravit.

   Ti občané, kteří mají dobré pracovní pozice, si své protiamerické názory nechají pro sebe a veřejně je neventilují.
   Ti občané,kteří jsou už naprosto bezvýznamní, neboť jsou v důchodu, tak už mohou psát,co je napadne, stejně to nikoho nezajímá a oni upustí trochu páry...

   ČEST těm, kteří se musí za své veřejné názory obávat ztráty zaměstnání ,
   protože současná státní moc, řízená ambasádou USA, dokáže zničit každého, kdo příliš vystrkuje hlavu.
   Zločinná zahraniční politika USA začala zasahovat do poválečného vývoje v Evropě a také
   v ČR již počátkem padesátých let, z čehož vzešly ony známé procesy se Slánským a spol.
   Přečti si knihu
   "Komunistické zločiny a CIA" od Stewarta Stevena, tam je to popsáno detailně.

   Zcela vylučuji, aby normální člověk, který je obeznámen se zločiny minulými i současnými, považoval USA za spojence, nebo dokonce za přítele.
   Pokud to dělá z přesvědčení a zdarma,tak mu není pomoci.
   Naprostá většina Usahujerů to dělá za peníze,
   hlavně mediální kurvičky,ti ostatní pro udržení dobrých pracovních, nebo politických koryt.

   Takže, nic nového, pane Novák.

   Smazat
  2. Ad 12:12 souhlas, ale článek je o poslední době.

   Smazat
  3. Lidi v ČR povstaňte:

   https://www.youtube.com/watch?v=yzAgkofXTH0&feature=share&bpctr=1523202667

   Smazat
 2. Zase lžeš Loudile. Tak jako vždycky. samozřejmě že se tím netají, protože nikdo nechce nikoho umlčovat.
  Táhni do své milované Číny a zkus tam hlásat nějaké názory proti Čínským papalášům, idiote.

  https://cdr.cz/clanek/konec-svobodneho-internetu-v-cine-zacne-platit-blokace-vpn-sluzeb

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pomatený hlupáku, americký čípku, běž vyhrožovat na Seznam, blbě. SVOBODÉ občany nepotřebuje svymi idiociemi!

   Smazat
  2. Mně ale nezajímá co je v Číně, neodváděj pozornost tady od nás... Předpokládám, že jsi jedním z těch, co se snaží podkopávat demokratické volby a škodit v ČR ve prospěch USA. Pamatuj si, že "naši" spojenci nikdy neudělali nic zadarmo, aby z toho neměli nějaký prospěch. Z globálního hlediska světu jen škodí a vykořisťují... Mia

   Smazat
  3. Pro 10:42 Tvá informace ve prospěch USA nemá cenu 5 centů, je moc průhledná a všichni odhalili, že ve tvé lebce zůstává velice mnoho místa ....., mnoho, je skoro prázdná... Mia

   Smazat
  4. 10:47
   Mluvíte-li o SEZNAMu, mějte na paměti, že Milan Šíma tam zveřejňuje zprávy (Svět bez obalu), opatřené značkou
   Radio Free Europe/Radio Liberty , od agentury,která je financována Kongresem Spojených států.

   Smazat
  5. Tady jde o to jestli to stihnou. Falešná vlajka s chemickým útokem v Sýrii je za hranou a Putinovi dochází trpělivost. Vypadá to že amíci dostanou co nevidět po držce. A kohopak bude nějaká pravda zajímat?

   Smazat
  6. Roky se američtí poskoci hlavně v ČT a politických stranách připoserou, když na Americké ambasádě prásknou dveřma. Slepice Němcová, Kalous a Gazdík jsou na vrcholu blaha když se na ně ve sněmovně usmál americkej přihřátej turista. Ale co teď? Brzy začne válka, kterou ti jejich idolové rozpoutaj. A národ o nich ví. Národ ví kdo bude v této zemi jako poskok amíků za zlo které nás čeká odpovědný. A kandelábrů máme dost.

   Smazat
  7. V roce 1968 se na plotě objevil nápis: Tolik roků jsme sra.. na západ a ho... se nám vrátilo z východu! Tento nápis je i v současné době aktuální, ale s přehozenými stranami

   Smazat
 3. Poměr diplomatu jednotlivých zemi by měl stejný , další na víc diplomat je už špion !!! Když je poměr z Rusama 1 ku 10 ,jaky je pak Američanama ! To máme na svém území tolik špionu ? Za to je odpovědné ministerstvo zahraničí , a když neplni svojí práci ,máji být odvolaní tak i potrestaní !

  OdpovědětSmazat
 4. Loudile,
  NIC nového nepíšeš.

  Americká velvyslanectví působí všude ve světě jako okupační správy, řídí místní elity,které za vydatné dolarové podpory, ale i zdarma zalíbit se páníčkovi,
  ovlivňují a formují veřejné mínění obyvatelstva.

  V ČR má americká ambasáda výrazně jednodušší roli,
  protože již od dob Protektorátu,pak pod vlivem Moskvy,
  se vždy našlo dost horlivých kolaborantů, poskoků a křiváků, kteří "kam vítr, tam plášť ", udávali a udávají své spoluobčany,kteří s nimi netleskají.

  Klasický příklad české podlézavosti byla, prý soukromá,
  návštěva "přítele" z USA v parlamentu.
  Všechna ta lidská špína, mimo komunistů,která má zastupovat své voliče, tleskala jak o život a jako výraz oddanosti k páníčkovi ještě povstala .

  Národ, který reprezentuje taková sebranka, je i do budoucna odsouzen k tomu, aby podlézal silnějšímu a smířil se i s importem islámských vetřelců.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No ale zase na druhou stranu 11.28 - nebýt zde článku pana Loudila, řada lidí by to nevěděla. Tak ho nepeskuj, že nepíše nic nového. Nemůžeš se vyjadřovat za všechny lidi - například já bych tohle nevěděl, protože nejsem diskuzní závislák, a na ulici tyhle info nepochytíš. No a ty jsi to ještě doplnil o další rozšiřující info, a další diskutující možná mají ještě další poznatky. Takže - díky panu Loudilovi za článek, a ty by ses mu měl omluvit. Všechno, co nám rozšiřuje obzory, je vítáno.

   Smazat
  2. Jen tak na okraj: Možná budou předčasné volby, komunisti byli jediní, kteří tomu americkému protektorovi netleskali,.....? Preference..., koho budete volit? Nevím, jestli tleskali i Okamurovci!

   Smazat
 5. To ohýbání informací je až směšné. Když byl Egypt na straně USA, Radiožurnál akorát popularizoval profesora Bártu, ten je pro USA kovaný. Dneska, kdy president Egypta si denně vyměňuje zkušenosti s Putinem, je situace jiná. Developeři zahájily přestavbu okraje Káhiry a najednou se jedná o likvidaci malebné čtvrti, nikoliv o chudinskou čtvrť bez kanalizace a vody. Pan redaktor roní krokodýlí slzy, je to problém pro maloměšťáka se smířit s tím, že Egypt nechce, aby Západ koukal na tuto chudinu a snaží se radikálně se zaostalostí vypořádat.
  Stejné problémy jsou například v Bulharsku ale najdou se i u nás. To ovšem nikoho nezajímá, EU vzkvétá ... a nikdy jinak!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Problém Egypta a jiných afrických a arabských zemí je především raketový nárust obyvatelstva. Po válce 18 milionů, dnes 100 milionů. Ti se z chudoby nikdy nevyhrabou.

   Stejné problémy Bulharsko a už vůbec ne my nemáme. Jsi naprostý mimoň.

   Smazat
  2. Máš pravdu Rudo, ale tak to funguje na celém světě odjakživa, možná už od středověku, v enklávách, kde se přehlíží, že si jedni hrají na elity, a ty si musí vydržovat svoje chudáky, jako když se chovají domácí zvířata. Jsou užitečná. Kdyby se ve světě nepěstovala chudoba, kdo by nahradil zbohatlým oplastikovým americkým megerám, většinou neplodným, dělohy plodných, chudých žen? Podívej co chudých indických žen pronájmem svých děloh na odnošení potomků pro zdegenerované zbohatlíky, tím živí a zachraňuje svoje početné rodiny! A kdyby nebylo chudých Filipínců - kdo by dával zbohatlickým skřetům ledviny? Každý ten mladý kluk má jenom jednu - aby umožnil lepší život své rodině. Proč odjakživa elity potřebovaly otroky? Kdyby nebylo chudých lidí ve světě, kdo by na ty elitářský snobský kurvy dřel? Bez služebnictva by chcíply, bez robotníků by chcípl celý ten kurevský kapitalistický svět. A zkoumá chovné užitkové zvíře obsah svého koryta? NE! Je vděčné, že tam od pánů vůbec něco má, a táhne a táhne. Ano, pokud Egypt nechce rozdíly mezi bohatci a chudáky, a snaží se dát zem do kupy, dopadne jejich prezident jak plukovník Kaddafi, nebo chudák Hussajn. Lybie -byla téměř kvetoucí země, stejně tak ta krásná města v Iráku, vždyť co tam jezdilo turistů obdivovat trhy, a vůbec celý ten úžasný orient! A dnes? Ta krása neobsáhlá, co z ní je tam, kam ruka amerických kurev sáhla? Tam je tvrdej kapitalizmus, nesnesli by rovnost mezi občany - tam prostě musejí být elity se svými směšnými sídly, a raději budou sypat sockám do koryt žrádlo zdarma, než aby je nechali povznést na slušnou občanskou úroveň. Jak ryčel například Kalousek proti "rovnosti"!!! Jsou to odporný kurvy - myslíš si, že je normální, aby jedni lidi ve stejném státě brali sto tisíc měsíčně na žrádlo, a druzí jen deset tisíc? Ne - to normální není, tak o čem se s nimi vůbec budeme bavit? S těmi politiky, a se vší tou parazitickou chátrou? Jak psal Petr Bezruč - chtělo by to nože a bodáky - počkejte vy páni, budete žebráky! Ať si to zkusí - a potom se můžeme bavit dál.

   Smazat
  3. A my -ČR - my se nemnožíme geometrickou řadou, ba naopak ty rozumbrado 11.47. Tak v čem je problém u nás? Proč nejsme kvetoucí země, když se ukazuje, že peněz na rozhazování, až bezuzdný a trapný rozhazování, je zde dost - proč není zde pro všechny lidi ráj? Proč jen pro ty kurvy, celebrity, a podobný dobytek, který si hraje na elity, a rochní se v tom, že zde ročně umrzají bezdomovci na ulicích -ale oni ne, naopak si žerou lanýže? Jsou něčím šikovnější a lepší? Čím -ptám se? Proč je zde tolik chudáků, žebráků, lidí, co by bez podpor nezaplatilo aby ubohý bydlení v malometrážním brlohu? A ty přitroublý elity ( a co je mezi nimi dnes herců, mediálních parazitů, různých vychcaných rour, dementních protekčních parchantů, různých odborníků a dalších šašků) - proč oni mají zlatý koryta, a desetitisíce lidí ne? V tom že má být nějaká spravedlnost a řád? Je to neřád, a kdo tohle podporuje, je hajzl a neřád. Vytahovat se, a šklebit se nad počtem lidí, které jsem úspěšně podvedl, tím jsem si nahrabal, patřím mezi elity a zákony na to - nic? Tak k čemu jsou zákony, a co to vůbec je za paskvil? Takže - my se nemnožíme - kde se tady vzala ta propastná chudoba? Zadlužení chudáci, které okrádají exekutoři - kdy my se toho zbavíme? Tak tady laskavě nežvaň tak blbě. A kdyby někdo v politice konečně zavelel "halt!" tak je populista!!! Ucpou mu hubu nějakým vymyšleným skandálem, nebo ho zastřelí? Tenhle kmotrovský systém - to je teda vono? To jsme teda fakt chtěli?

   Smazat
 6. Chytrolínovi anonymnímu z 11.47 musím sdělit, že jsem mimo mísu, ale nejsem mimo téma. Radiožurnál je bašta maloměšťáků, kteří si libují v pohledu na chudáky, neboť si tak pak připadají skvělí. Ta bašta je krmená US financemi přímo z kongresu, tedy když velvyslanectví US pokyne i mísa plná otrub se změní na emerický koláč a naopak.

  OdpovědětSmazat
 7. Vážení Američané a jeho poskoci, vzpomeňte si jak jste skákali, když naši komunisti rušili vysílání Svobodné Evropy. Rušili ho z naprosto stejných důvodů, jako vy dnes, kdy chcete zamezit přístupu ruských dezinformací(tenkrát západních), vy chcete cenzurovat a blokovat ruské i jiné informační zdroje a určovat jedině správný názor. O co jste lepší než ti tenkrát?? Ani tam ani tam nejde a nešlo o zamezení šíření lží, proti kterým třeba zakročit, ale o šíření pravdy, které se každá vládnoucí garnitura bojí. Lež, jak známo, má krátké nohy a pravda bolí. Lež není nebezpečná, je hloupá lehce odhalitelná. S pravdou je to horší. Co na to třeba vy Lidi v plísni? M.Radikowski

  OdpovědětSmazat
 8. Budoucnost ukáže, jak je naše populace odolná proti zásahům zvenčí, jak se dokáže vyrovnat s nátlakem a manipulací. Způsob kolonizování světa je prověřen tisíciletími vývoje.
  V dnešní době je moderní využít moci peněz a prostě si na zájmovém území koupit úzkou skupinu jedinců na vrcholku společenské a kontrolní pyramidy a podporovat ji. Ta se postará o kontrolu obyvatelstva a plnění zájmů kolonizujícího státu.
  Jak je zmíněno výše, v naší historii se moc období, kdy jsme hráli na "svoje housle", nenajde. Pokud si myslíte, že nemám opravdu, prosím opravte mě.
  Směřováním životu jednotlivců za jediným cílem, kterým se v dnešní době stal osobní blahobyt, je cestou plnou nástrah a rozporů, hlavně z hlediska dlouhodobého rozvoje společnosti. Neposuzujeme svoje kroky s ohledem na náhled do budoucnosti a v podstatě tak parazitujeme na budoucích pokoleních.
  Hospodářský růst je modlou, stejně jako manipulacím podléhající měna a většina populace si nechává ukrást jednu z velkých cenností, za kterou považuji čas.
  ABC

  OdpovědětSmazat
 9. Pjakin 2.4.2018"
  "„My nepotřebujeme tvůrce, budovatele, výrobce, který by byl inteligentní, my potřebujeme debilního spotřebitele. Pouze debilnímu spotřebiteli dokážeme sebrat jeho stát. Proto musíme debilizovat vzdělání, aby lidé vycházející z vysokých škol nebyli schopni udržovat tu infrastrukturu, kterou zdědili po svých otcích a dědech.“"
  http://leva-net.webnode.cz/products/otazka-odpoved-v-v-pjakina-ze-dne-04-04-2018/

  Nepřipomíná Vám to situaci ve školství také u nás ? Spadlé mosty, domy, propadlé silnice, nedostatek řemeslníků, neexistenci obchodů a jiných služeb v řadě obcí, apod. ?
  L.S.

  OdpovědětSmazat
 10. Ano, a k příspěvku od anonyma 12.14 bych dodal - nedávno zde byla možnost srování naší doby s dobou, kdy byl napsán román F.L.Věk. Jak se poddaní lidé těšili na korunovaci císaře českým králem, že konečně se změní poroba, věcná i kulturní, a český jazyk nahradí německý, kterým se muselo mluvit, hrát, zpívat.... a jak se zklamali! Vrchnosti vadily i některé vlastenecké knihy... oparukovaní pitomci vpadali do domácností, knihy kontrolovali a ničili a myslíte, že ti panáci, kteří dělali bůhví z jakého rozkazu špinavou práci, ji dělali z vnitřního přesvědčení, že ty knihy jsou nebezpečné? NIKOLIV! Konali proti lidem, i proti sousedům - za všivé úřady, za všivé prachy, za všivý pocit nadřazenosti k ostatním. A konečně - román končí tím, že doktor V.Tham opouští divadlo v Praze, a odchází ke kočovnému divadlu plzeňského Šantroka, a k námitce F.Věka ... že ale přece i Šantrok je vlastenec, a vlastenectví nakonec zvítězí, řekl Tham ..."to ano, ale hrát musí německy, jinak by se neuživil"... A v této větě je úplně všechno i o dnešku. Ano, ale i čeští "vlastenci" v rolích úředníků konají panskou zvůli, mnohdy zvrhlou a trapnou, i čeští "vlastenci" ze sebe dělají americká a prozápaní pimprlata, svým dětem dávají americká jména, a šaškují, žvaní už pomalu nečesky a nesrozumitelně, přičemž media se chovají vysloveně jako kurvy - protože jinak by se tito všichni neuživili??!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:46 Váš příklad se mi líbí. Popisuje stav, který se táhne naší historií jako špagát, který ne a ne, přetrhnout.
   Vzpomeňme, kdo ze zástupců našich parlamentních politických stran zmiňoval vlastenectví. To je skoro zapovězené slovo, Evropanství .... to ano. Kdo by čekal, že se naše zem po roce 1989 vydá svoji cestou, s využitím svých zkušeností? Ten, kdo platil tehdejší opozici, dával noty podle kterých se hrálo. A dnes jsou lidé schopni se pohádat jako zástupci "demokracie" a "Babiše". Rozdíl je jen "vyber si svého kata".
   Jsem poučený optimista, věřím lidem a normální lidé mají několik společných zájmů a na těch by se mělo stavět.
   ABC

   Smazat
 11. Tušení souvislostí- kdyby ty granty a inzerce vydalo Ruské vyslanectví, tak nechci vidět tajfun, který by následoval. Po ambasádě v Bubenči by zůstala jen díra. Nejsem putinomil ani trumpolez natož bruselofil, ale mám rád fér hru, nesnaším fauly a podpásovky. "Naše zem nerozkvétá",právě naopak a "pravda a láska" prohrály na celé čáře, asi proto že byly zplozeny lží.

  OdpovědětSmazat
 12. ....nehorázná drzost Američanů nezná mezí..... co by se stalo, kdyby podobný grant vypsala Česká ambasáda v USA??? Nejvyšší čas, aby se naše vláda vůči tomu ohradila....nebo nás už těm šílencům z Ameriky prodali???? Při návštěvě neocona Ryana to tak vypadalo, Babiš byl podělaný blahem až za ušima. Americká kobyla chcípe a kope jako divá.....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14:16 Nejenom Babiš (ANO) byl "podělaný" blahem, ale i (abecedně) Bartoš (Piráti), Bělobrádek (KDÚ-ČSL), Fiala (ODS), Gazdík (STAN), Okamura (SPD) a Pospíšil TOP 09)spolu se všemi jejich poslanci.
   Jedině Filip (KSČM) si tentokrát, "zřejmě omylem", zachoval čest a tvář...
   "Tanečky" Filipa a Dolejše okolo podpory Babišovy vlády zřejmě naznačují opak...

   Smazat
  2. Nebyli "podělaní" - to jen vy jste podělaní nenávistí a už opravdu i hloupostí. Přijela návštěva z USA - zachovali se, jak se sluší a patří, a pózovali pro novináře. Jako se to dělalo vždycky. Mnohem - mnohem horší byla podělanost ze strejdy Brady a tunama medailí - to bylo něco tak strašného!!! A přitom se nikdo nemusel zdvořilostně předvádět, celebrity do té šaškárny lezly dobrovolně! Sprostoty proti prezidentovi ani nebudu připomínat! Co jako měli teda dělat - každej měl vzít do ruky vidle a tvářit se zavile? Vy holt jste banda diskuzních primitivů, s váma tady vůbec nemá smysl cokoliv probírat. To už je opravdu dementní ty vaše postoje - nebo to o té "podělanosti" myslíte vážně? To vy jste podělaní blbostí. K čemu vedete své potomky - aby se chovali slušně a zdvořile? Nebo aby se chovali jako prasata a to bude výraz hrdinství? Za co pane bože - za co?

   Smazat
  3. 16:23 Ta návštěva, prej soukromá,přijela za jedním jediným účelem, snad víš, který to byl...

   Pokud přijede návštěva z USA, tak host prezentuje zemi a politiku, kterou lze nazvat pouze jedním slovem - zločinnou.

   Ve sněmovně je vláda a hlavně poslanci, kteří mají zastupovat své voliče.
   Pokud by tomu tak bylo, tak by musela aspoň třetina těch posránků odejít před, nebo během projevu toho "hosta."
   Odešli pouze komunisté, ti ostatní se tetelili blahem a prokázali své lokajství a oddanost tím,
   že mohutně zatleskali ve stoje.

   Mají to holt američtí okupanti i v tom Česku dobře ošéfované.
   Pak se nedivte, když si tady vybudují základny a Němci vás obdarují islámskými vetřelci.
   S takovou podlézavou chátrou se jinak nejedná.

   Smazat
  4. Jo - takže ať přijela návštěva odkudkoliv - to, co tady zvracíš, je hnusný 18.37. Když se budou politici chovat jako křupani, budeš na ně hrdej, jen proto, že ty sám jsi nevychovanej křupan? Myslíš si, že to, jak se chováš ke svý starý, nebo jak se chovají tvoji fakani k tobě, může být normou pro diplomatické styky? Křupan, kterej odmítá chovat se diplomaticky, nemá lézt do politiky, kde zastupuje občany všechny - i blbce a křupany jako jsi ty, i vzdělané a elitní. Například já bych nechtěl, aby se politici zastupující mně, chovali jako křupani, díky kterým bychom byli celému světu k smíchu a pro ostudu. Ostudu si dělej sám sobě a přestaň psát ty fanatický sračky blbe jeden blbej! Pravda je, že tleskat se nemuselo, ale taky je pravda, že se to nemusí rozmatlávat jako sračka pořád a pořád. Strejda Brady byl větší ostuda, a to jsi držel hubu křupane? A ty sračky s obdarováním islámskými vetřelci si taky nech pro svojí starou, lepší islámckej vetřelec, než českej zfanatizovanej křupan, kterej už neví, co blábolí. Půjdeš někoho zapíchnout do obchoďáku, posedlej magore?

   Smazat
  5. 22:37 ...rozmatlávat by se měla taková podlézavost lokajů každý den a znovu.
   Projev "Na věčné časy a nikdy jinak" tě zřejmě natolik okouzlil, že tě jiný názor natolik popudí,až zapomínáš na zažitá Pravidla českého pravopisu.
   18:37 napsal pouze to, a já to potvrzuji a souhlasím, že chátra, která zastupuje své voliče, by se neměla chovat tak podlézavě.
   Jinak je fajn,
   že ti stránky NR umožňují upustit páru a tvá frustrace se ustálí na denním limitu.

   Smazat
 13. USáci nenávidí svobodu slova doslova BYTOSTNĚ.
  Proč?
  Protože dobře vědí, že svoboda slova vede k revoluci, k osvobození utlačovaných tříd.
  Proto v USA nenajdete v knihkupectvích ani Leninovy a Marxovy spisy, natožpak díla SOUČASNÝCH předních představitelů mezinárodního revolučního hnutí.
  Ano, v USA jsou oficiálně zakázána díla Velikého Putina, i soudruhů Brežněva, Černěnka, Ustinova a dalších.
  Takže není divu, že ani SVĚTODĚJNÉ knihy našich národních Vůdců Miloše a Babiše v USA seženete jen na Velvyslanectví Ruské federace a v (přísně zakonspirovaných) sekretariátech Komunistické strany USA.
  Rovněž cenzura internetu je USA doslova DĚSNÁ. Ano, fašisticko-neomarxističtí vládci USA se všemožně snaží zpomalit NEVYHNUTELNÝ dějinný proces, proces, jež povede k revoluci amerického dělnictva, k osvobození amerických ujařmených tříd nepřemožitelnou Armádou Ruské federace, a konečně k radostnému zániku USA, nejhoršího státu ve Vesmíru.
  Ať věčně žije Veliký Putin, naše jediná opravdová záštita proti EU a NATO!
  P. Radosta

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. No a nejenom USA ty radostnej primitive. Nikdo nemá rád "svobodu" slova, protože za výrazem "svoboda" se ledacos skrývá. Třeba to zhovadilé čmárání po fasádách. K čemu nám byla taková svoboda? Naše krásná čistá města jsou zničená od zhovadilců - sprejerů, kterým se tehdy pokrytecky skoro kupovaly spreje - a že prej svoboda! Vždyť je to blbost! Všechno lze zneužít, a tady v ČR typicky. Zneužije se všechno! A k té svobodě slova? Myslíte třeba urážky a nadávky na diskuzích? Zkuste si na pracovišti svobodu slova na nadřízené, i když nebudou mít pravdu - a poletíte na chodník rovnou čumákem napřed. Tak zase přestaňte hystericky žvanit a dramatizovat takové sračky! Svoboda slova - a USA - a bla bla bla... fujtajksl spolek tady.

   Smazat
  2. Prokrista - co tady nadáváš ty jeden zhovadilej blbe? Co jsi - Radosta? To sotva! Takhle Blb obecný - to by šlo. Dřevák nebo roura. Co tady přednášíš o vykořisťovaný dělnický třídě ty magore praštěnej? Samozřejmě že mi vadí počmáraný fasády, ty pauperizovanej výkale, ty hněve dělníků a rolníků. Nevynechal jsi návštěvu u psychiatra? Jasná schizofrenie, už jsi nebezpečnej pro svý okolí? A potom - já jsem tobě svůj příspěvek nepsal ty sprostej magore - co se do mně sereš? Ser se do svý báby nebo parchantů, demente debilní. Další diskuzní maskot se objevil, jak je vidět - budeš na NR strašit dlouho? Tebe ty blbe už brzo někdo trhne mezi dveřma jako vzteklýho kocoura!

   Smazat
 14. Janda si přestane leštit tyč a vystoupí za zachování europských hovnot!

  OdpovědětSmazat
 15. Chce to vyhostit nějaké velvyslance USA.

  OdpovědětSmazat
 16. Kdo schvaluje podnikání USA na našem území ?*

  OdpovědětSmazat
 17. Pane ministře Pelikáne , vypověděl jste tři Ruské velvislance . Jste odvážný borec , poslal jste hekra do USA na mučidla vodní .
  Teď když končíte v politice , tak by jste mohl ukázat svoji profesionalitu a vypovědět aspoň jednoho velvyslance USA za vměšování a porušení svobody slova . Až budete přednášet na u.k. budete borec anebo Babišuv poskok .

  OdpovědětSmazat
 18. Radosta je sadista a ja jsem se ted malem posral !

  Nacisticka / komunisticka literature je zde k dostani ! Malo kdo ji vsak cte. Internet je plny vsech moznych a nemoznych nazoru - nejen politickych, ale i jinych ve kterych je dokazana placatost a ne kulatost zemekoule.
  America je moc fain pro kazdeho kdo rad premysli a cte.
  Ale v Cesku maji lepsi jablecny zavin.

  OdpovědětSmazat
 19. America, daleko vice nez o Komunistech, nebo Nacistech si lame hlavu, odkud sem leta UFO, 100 x nafilmovane.
  Americane maji jine priority, nez Evropane.
  Svoboda slova je zajistena prvnim clankem Ustavy.
  Jak Komunisticka, tak Neonacisticka strana zde existuji.

  OdpovědětSmazat
 20. USA hrají se světem komedii. Hezká byla ta komedie s útokem na severní Koreu. Teď se hraje hra s útokem na Sýrii, potažmo na Rusko. A zatím v tichosti připravují odpálení magmatického kotle u supervulkánu v Yellowstone jadernou náloží.
  http://beforeitsnews.com/conspiracy-theories/2018/04/the-nuclear-warheads-of-the-minuteman-missiles-were-delivered-to-yellowstone-2487895.html
  Asi to pak svedou na Putina. Hlavně, že se vynulují dolarové dluhy. A proto, kupte si dolary dokud jsou k mání :-)

  OdpovědětSmazat
 21. Amerika
  Mrtvé pohřbívají, z krčmy zní opilé hlasy,
  Vítr si pohrává s vlajkou z pruhů a hvězd.
  Blyští se bodáky, hlavně a tankové pásy,
  Strýček Sam přivezl nám svévole děs.
  R.: Amerika, jistá v zádech dýka!
  Falešný demokrat, agresor, válečný štváč.
  Amerika, jistá v zádech dýka!
  Hrobařka míru a světa rozesírač!

  Staletí teroru, násilí, zrady a pučí!
  Věznění, mučení, vraždění, týrání mas!
  Strýček Sam s chutí demokracii vnutí,
  Pomůže, poradí, ochrání je tu pro nás. Ref.:

  Ten, kdo odmítne vážit si jeho vkusu,
  nezištné pomoci a dobře míněných rad,
  dává životu sbohem, smrti pusu.
  Strýček Sam Ďábel sám, prostě z pekla smrad! Ref.

  Štefan

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. A kde máte refrén k té známé písni? ..."Quantanámo, hejá, Quantanámo.... tanky a děla a vojáci Spojených států... to vaše je parodie na tuto píseň, kterou tady zpívali Rangers?

   Smazat
  2. 22:51
   Ano je to parodie na Quantanámo, ... Refrén tam samozřejmě je též. Zkuste si to zazpívat.

   Štefan

   Smazat
  3. 22.51 a 12.44: Co takhle refrén: Guantanamo, koncetrační tábor....
   Tanky a děla a muklové spojených států....

   Smazat
 22. Jo zvracet tak můžou usa a jejich sluhové nikdy je nebudu podporovat.

  OdpovědětSmazat
 23. Tak a už je další usa lež venku:

  http://svobodnenoviny.eu/informace-z-unora-ze-bile-prilby-chystaji-v-syrii-provokaci-s-chemickymi-zbranemi-se-naplnily/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. https://aeronet.cz/news/chemicky-utok-v-syrskem-duma-opet-vede-k-britske-tajne-sluzbe-mi6-a-britskemu-zakladateli-bilych-prileb-a-raedu-salehovi-operatorovi-white-helmets-a-cia-skripalova-rodina-se-dostane-do-usa/

   Smazat
 24. Skončíme jako na západě? Cenzura běží v Evropě na plné obrátky. Nejhůř je na tom Švédsko, tam vám hrozí vězení za to, že upozorníte, že migranti močí a kálí na ulici. V Británii skončíte ve vězení za nenávistný tweet. V Německu za to, že přirovnáváte islám k nacizmu. Návic tam postafili centrum které zastýxká za hate speech. V německu facebook musi sledovat a mazat příspěvky - má to nařízené od vlády. Snad takhle nedopadneme v Česku.
  http://www.epshark.cz/clanek/118/novodoba-totalita-na-zapade

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.