Reklama

pátek 20. dubna 2018

VIDEO: Ruský reportér natočil rozhovor s chlapcem, který účinkoval ve videu Bílých přileb v nemocnici v Dúmě po zinscenovaném chemickém útoku! Bílé přilby polévaly děcka vodou a rozdávaly jim datle a koláčky! Česká vláda, Babiš, Kalousek i Stropnický naletěli už druhému hoaxu z americko-britské produkce! Plejáda užitečných idiotů autorizovala raketový úder proti svrchované zemi na základě zpovykaného videa! [CZ Titulky]

- VK -
20. 4. 2018 AE News
Ruskému válečnému zpravodaji Jevegeniji Poddubnému se v Sýrii povedl opravdu husarský kousek. Podařilo se mu najít a natočit rozhovor s 11-letým chlapcem Hassanem Diabem, který účinkoval ve zinscenovaném videu Bílých příleb, které bylo natočeno v nemocnici v syrském Dúmá po údajném chemickém útoku. Na základě tohoto videa provedly USA, Velká Británie a Francie raketový útok proti základnám syrské armády.


Nyní o týden později se však podařilo ruskému novináři najít přímo jednoho z účastníků scén, které byly natočeny na videu Bílých přileb. Malý Hassan v rozhovoru popisuje, jak se všechno seběhlo. Někdo začal na ulici křičet, že lidé mají jít okamžitě do nemocnice. Když tam Hassan se svojí matkou došel, neznámý člověk ho popadl a začal ho polévat vodou a pomocí pumpičkové nádobky stříkali dětem i nějaký roztok nebo plyn do očí, protože i oči prý byly zasaženy chemií a musely být ošetřeny. Děti netušily, co se s nimi děje.

  
Oficiální video Bílých přileb, které odvysílala světová média. Hassan Diab v hlavní roli. 


Po celou dobu byl v nemocnici televizní štáb Bílých přileb, který natáčel celou situaci přímo na místě. Děcka byla polévána vodou od hlavy až k patě a za své účinkování nakonec dostaly datle, rýži a koláčky. Lékař popisuje, jak celá situace proběhla v nemocnici. Na ošetřovnu vtrhli neznámí lidé, začali křičet o tom, že došlo k chemickému útoků, popadli hadici a začali všechny lidi polévat vodou. Do nemocnice začali proudit lidé zvenku, protože neznámí lidé v ulicích burcovali ostatní obyvatele, aby honem rychle běželi do nemocnice, že došlo k chemickému útoku.

Jakmile se lidé v nemocnici objevili, hned jim lidé z Bílých přileb začali lít vodu na hlavu. Panika a hysterie, kterou to vyvolalo, neměla obdoby. Na základě tohoto videa, které zachycuje paniku, provedly USA , Velká Británie a Francie, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN a bez prošetření nezávislými experty, 13. dubna raketový útok proti Sýrii, který vzápětí podpořila i česká vláda, nejprve ústy ministra zahraničí Martina Stropnického, poté i ústy ministryně obrany Karly Šlechtové a nakonec i ústy premiéra v demisi Andreje Babiše.

USA a spojenci porušili Chartu OSN, čeští politici pochválili USA za agresi proti svrchované zemi a teď je usvědčuje ze zločinu 11-letý chlapec


Útok spojenců na Sýrii se dostal i do jednání poslanecké sněmovny ČR, kde se poslanci hádali o to, jestli Česká republika je nebo není transparentní partner pro USA, když Andrej Babiš nejprve úder v Sýrii uznal za správný, aby v neděli po schůzce s Milošem Zeman naopak pronesl, že výroky ministra zahraničí a ministryně obrany nebyly stanoviskem české vlády jako celku. Naprostá tragikomedie české vlády je poté zarámována výše uvedeným videem v úvodu článku, kde každý může vidět, že chlapec, který prý byl zasažen chemickou zbraní, je zcela v pořádku a jak sám vypovídá, jediné, co se onoho osudného dne stalo, byl kýbl vody, který mu na hlavu vylil zaměstnanec Bílých přileb v místní nemocnici. Signálem pro paniku byla jakási exploze, na jejímž místě byli lidé, kteří potom z místa v klidu odešli. Nikdo neumřel, nikdo nepostrádá své blízké, nikdo neoplakává mrtvé, žádní totiž nejsou.


 
Jevgenij Poddubný, ruský válečný zpravodaj, Hassan Diab (11 let) a jeho otec Omar. Nahoře záběr Hassana na nemocniční posteli ve videu White Helmets.


Americký prezident, všichni západní partneři a většina západních médií se stala obětí zinscenovaného videa, které dramaturgicky zinscenovala neziskovka White Helmets, kterou financují západní země a kterou založil britský operativec MI6, článek o historii Bílých přileb jsme přinesli zde. Celá česká zahraniční politika se stala obětí zinscenovaného videa a v podstatě nás ani nepřekvapí, že ministr zahraničí Martin Stropnický je nyní hospitalizován v nemocnici, protože asi každému by se udělalo nevolno, když by zjistil, že američtí a britští partneři opět využili českou vládu jako užitečné idioty.

Vražedný a smrtící ruský Novičok prý otrávil Sergeje Skripala a jeho dceru Julii. Česká vláda v rámci solidarity s Londýnem vyhostila 3 ruské diplomaty. O týden později však byla Julia, uprostřed noci a potají, z nemocnice propuštěna a nyní je podle ruských médií držena na britské vojenské základně, prý na vlastní žádost, ze strachu o svůj život. Samotný Sergej Skripal se také zotavil, nikdo neumřel. Česká vláda tak naletěla britské zpravodajské hře proti Rusku poprvé.

 

Česká vláda ohrožuje bezpečnost lidu české republiky svojí nebezpečnou a agresivní zahraniční politikou. Miloš Zeman by měl okamžitě zakročit proti kovbojské zahraniční politice Babišovy vlády v demisi!


Jenže přišel druhý chemický útok, v syrském Dúmá. Česká vláda opět vyjádřila solidaritu, tentokrát s USA a podpořila Trumpův raketový útok na Sýrii za údajný chemický útok syrských vojsk v Dúmá. Najednou se ale ukazuje, že týden po úderu se objevuje svědek, který je naživu a vypovídá o tom, že žádný chemický útok se nestal, nikdo nic neviděl, jenom Bílé přilby každého polévaly vodou v místní nemocnici a pořizovaly u toho video záznam. Česká vláda tak v krátké době po kauze Skripal naletěla britským a americkým partnerům už podruhé. Éto děbily, to se opravdu nedá jinak hodnotit a znovu se ukazuje, že česká politika je, až na výjimky, hotový Augiášův chlév, kde se každý ohání demokracií a humanismem, ale jakmile američtí a britští partneři a páníčkové zavelí, ti samí čeští politici si rázem s demokracií a humanismem vytírají zadky.Přesně podle tezí Václava Havla o humanitárním bombardování, bez mandátu Rady bezpečnosti OSN, stejně jako v roce 1999 během bombardování Bělehradu, tak i dnes v roce 2018 v Sýrii, nemají čeští poslanci a politici problém ve jménu humanismu bombardovat cizí svrchovanou zemi a na základě zinscenovaných videí odpalovat v odvetě rakety s plochou dráhou letu a potom se hádat v poslanecké sněmovně o tom, jestli česká vláda je nebo není transparentním partnerem USA.

Až budou na Česko padat bomby na základě pouhého podezření nějaké velmoci…


Rád bych viděl reakci, až by nějaká země střílela rakety na Prahu, na Plzeň, na Brno a namísto mandátu RB OSN by tyto údery obhajovala slovy, že “s největší pravděpodobností” je Praha viníkem něčeho strašného. Ve chvíli, kdy země, která zažila rok 1938 a také 1968, začne obhajovat kroky cizí velmoci, která bez souhlasu OSN operuje v mnoha zemích světa a odpaluje rakety proti suverénním zemím, tak v takovém okamžiku taková země se stává spolupachatelem mezinárodního terorismu.

 
Americká loď odpaluje raketu proti Sýrii na základě videa, na kterém Bílé přilby polévaly nic netušící děti studenou vodou… Ukázka mezinárodního gangsterismu USA a jejich spojenců!


Opět zde vidíme, jak fungují západní mainstreamová média, která plně a ochotně převzala materiály Bílých přileb a mediálně je prezentovala západní veřejnosti takovým způsobem, že to stačilo k provedení raketového úderu proti třetí zemi, a to bez mandátu Rady bezpečnosti OSN. A potom se někdo diví, že mainstreamová média ztrácí kredit a důvěru veřejnosti. Právě tyto kauzy jsou hlavní příčinou toho, že mainstreamové zpravodajství už v dnešní době má pouze charakter propagandy a placených dezinformací, které jsou vysílány na objednávku. Potom nás ale nemůže překvapovat, že mrtví ožívají (v kauze Skripal), a že těžce zraněné děti po chemickém brutálním zásahu rozdávají pohodové rozhovory. Mainstream dnes vlastní oligarchové, kteří jsou napojeni na státní nebo globální moc. A nikdo se nemůže divit, že mainstream se stává obětí inscenací neziskovek stejně, jako se obětmi stávají vlády jednotlivých zemí.

* České titulky v úvodním videu zapnete tlačítkem “CC” v liště videa.
-VK-
Šéfredaktor AE News

41 komentářů :

 1. Prolhaný propagandistický Aeronet, placený kdoví kým, který provozuje kdo ví kdo, a jeho "redaktory" nikdo nezná a nikdo je nikdy neviděl a který byl už nejmíň 100x přistižen za ruku při lži, ať raději mlčí.

  Nebudu zkoumat, jestli je na obou videích ten samý chlapec, na to fakt nemám čas, ale pokud ano, tak to mohlo být klidně taky tak, že tomu malému úplatnému herci dobře zaplatil za jeho povídání právě ten Rusák, že ano.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. anonyme 14:24 - to už jste jednou napsal pod minulým příspěvkem, opakujete se. Nabízí se otázka: a vy osobně někomu věříte?

   Vymazat
  2. pokud je nekde debil, tak to je na dlouho

   Vymazat
  3. 14:24, na videjích je ten samý chlapec, ale jedná se o jeden incident, který natočily WH a na nějž se odvolává třeba Macron. Ale SANA na samém počátku uveřejnila, že se útok stal. Je možné, že se jednalo o něco jiného. Například všichni džihádisté, kteří prchli i s rodinami do Idlíbu, zas naopak tvrdí, že je Asad kropil jedy každou chvilku.

   Chtělo by to najít ty masové hroby s dětmi zabitými Asadem a Rusy použitím BCHZ. Jenže umím si představit, co řekne mainstream, když se nic nenajde - Rusko odvezlo, dekontaminovalo.

   AENet nečtu, nedá se to, ale nemůžu se spolehnout ani na hlavní média. I když jsou mnohem objektivnější než AENet. Pokud zhodnotím tamní situaci, vychází mi použití BCHL Asadem jako naprosto nelogický čin z jeho strany. Narozdíl od placených džihádistů, tam mi to přijde logické. Být džihádistou v těch samých podmínkách, udělal bych to samé.

   Vymazat
  4. 15.43 Vy asi nevíte co to je džihád, to je rozšiřování toho "správného" islámu mezi nevěřící, tady v Evropě. A je to za každou cenu, tzv. přes mrtvoly. Jinak věřit našemu mainstreamu už může snad jen soudruh ze 14.24 Karel z Plzně

   Vymazat
  5. 20:04, co to znamená džihád samozřejmě vím a co to má společného s tématem článku?

   Vymazat
  6. Ty blbe, jestli mas moznost videt OAN tak se tam podivej na zive a ze zaznamu vysilane videa o chemickem utoku na civilisty . Vse je to podvod a ty jsi jen pouzitelny idiot receno slusne OAN je TV stanice vysilajici ze San Diega a jiste neni duvod ji podezirat neb to je stanice silne podporujici Trumpa a republikany .Jiste havloid cili ksindl smejd a podrazak mozna predkurak smejdu jako byl Vondra &spol

   Vymazat
  7. 14:24 kdyz nemas cas na hledani pravdy, havlisto zradny, tak drz hubu

   Vymazat
  8. Prolhaný propagandistický Aeronet, vykřikl zabedněnec, sledující a hltající zprávy štvavé vysílačky ČT :-)))))))

   Vymazat
  9. Vždyť na tom houby záleží, jestli nějaký "útok byl či ne! Stejně jako údajný "novičok"! Tady šlo o něco docela jiného! A totiž demonstrovat jednotu západní civilizace postavit se nebezpečí putlerizmu i (pr)assadismu v každé jeho formě a podobě kdekoliv a kdekoliv na světě pod jakoukoliv záminkou! Nebo zlu je třeba vždy čelit ještě větším zlem! To věděl už pan Hitler, když napsal ve svém stěžejním díle Main Kamf - "... my musíme vytvořit stejnou sílu jako oni (rudí, marxisté), stejně brutální a fanatickou, stejně nemilosrdnou a tvrdou, ale pravdivější!" A o tom to je ...

   Vymazat
  10. Je to marné, havlokavárnické rusofoby a amerikofily nelze přesvědčit ničím. Důkazy nechtějí vidět a slyšet, logika jim nic neříká, jejich zmanipulované mozečky věří jen tomu, co zapadá do jejich vidění světa. On totiž ten údajný chemický ůtok proti vlastním lidem ze strany Assada, nejen, že nemá logiku, ale i to mainstreamem odvysílané video je zjevný podvrh, aniž by kdokoliv s funkčním mozkem potřeboval jakékoliv další důkazy. Příznaky zasažení chlórem jsou totiž jednoznačné, zjevné a nehezké. Nikde jsem na těch videích neviděl mezi zasaženými žádné příznaky, jako jsou zarudlé a opuchlé sliznice, obrovské puchýře na těle, zvracení, dušení a nepřetržitý kašel. Jakou pohádku nám přichystají příště, aby měli zase důvod bombardovat a rozšiřovat sankce proti Rusku? Je to pořád stejná lež už od 11.9.2001, kdy se samovolně zřítil mrakodrap a havarovaná letadla nikdo nenašel, jelikož se odpařila.

   Vymazat
 2. Ruský reportér natočil minulou sobotu rozhovor s Elvisem. Rusové dokážou všechno. Co řekne Rus je svatá pravda í kdyby to byla lež

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bla, bla, bla .... sbal si batoh a vydej se do Sýrie. Potom prezentuj moudra.

   Vymazat
  2. Nejsi P.Radosta? V.J.Horák

   Vymazat
  3. 15:25 havlovsky klaune, vzdy ty nejsi ani legracni, jsi jen trapny
   Do hnoje s tebou

   Vymazat
 3. Ta stejná masáž jako před 30 lety, jenže se tenkrát nesmělo pochybovat na či straně je pravda. Já v tý Sýrii nebyl ale někteří čtenáři NR ano stejně tak, jako Ruský reportér

  OdpovědětVymazat
 4. Tak by mě zajímalo kdo z Bílých přileb a Bílého domu půjde sedět za podněcování války a za válečný útok. Pořád mě nebylo jasnè proč USA nedala expertům možnost celou událost s chemickým útokem prošetřit. Do Damašku se experti dostavili v pátek, a v sobotu měli bÿt v Dúmá, jenže USA v sobotu k ránu bombardovaly.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Není to tak, Rusové zablokovali přístup do Dúmá s tím, že se objevila střelba. Je možné, že to je pravda, a hlavně je možné, že potřebují víc času na odměňování. Ale také můžou mít úplně jiné úmysly.

   Vymazat
  2. 13:33 do Dúma přijela nejdříve protichemická jednotka na zahlazení stop,proto to zablokování a lež se střelbou. Vždyť úplně první tam byla ruská voj. policie a ne bojové jednotky. Divná válka, nejdřív poldové a pak vojáci. No, Rusové mají divnou taktiku

   Vymazat
  3. 16:45, policie přišla samozřejmě až po speciálech, kteří oblast vyčistili. Protichem.jednotka tam byla, to považuju celkem za normální (videjko a info o hrozbě BCHZ). Našli údajně labaky.

   Jestli došlo ještě k něčemu dalšímu, nevíme, SANA trvá na útoku BCHZ. Typnul bych, že ano. Jeden tvrdí, že Asad, druhý že Džajš al-Islam. Ale chlapec na foto je pravděpodobně ten pravý z videa.

   OPCW zůstala o víkend v Damašku z vlastní vůle, protože se v sobotu bombardovalo, a teď dle Rusáků údajně kvůli bezpečnosti. Moc tomu nevěřím.

   Ovšem pokud by Rusáci plošně dekontaminovali nebo vybírali mrtvolky dětí z masových hrobů, zcela bez pochyb neujdou pozornosti amerických družic s kamerami s vysokým rozlišením. A také obyvatelstvu (ne všichni jsou Adadovci), ti budou svědčit. Kamery přečtou i nápis na krabičce cigaret, masový hrob se neskryje. Stejně tak v zamořených místech NPL musí chemici používat ochranné prostředky, to se také neskryje.

   V Idlíbu už vypovídaly rodiny dzihadistu, že prý Asad na ně házel jednu bombu s BCHL za druhou a při posledním útoku bylo těch 209 mrtvých (40 dětí). Mělo by se to dokázat, jinak se jedná jen o tvrzení.

   Kdybych byl v té skupině OPCW a byl přesvědčen o Asadove (ruské) vině, uměl bych zabezpečit, aby se tam BCHL našly. Nejlépe přímo "Novičok".

   Vymazat
  4. Inspektory do Dúmy nepustil bezpečnostní odbor jejich domovské OSN. Tak prosím, žádané dohady a podezřïvání.

   Vymazat
  5. 19:32, inspektor komunikuje s Rusy v oblasti. Rozhoduje se na základě jejich informací.

   Vymazat
  6. Jedině debil může podezírat Asada z vraždění svých lidí, zvláště když je mezi nimi oblíben. To jste to ještě někteří blbové neprokoukli, že jediným cílem je, odstranění Asada ze strany USA, pro jejich plány(natažení ropovodu se SA, přes území Sýrie do Evropy)do kterých jim nezapadá? Prostě ovčani odkojení ČT...

   Vymazat
  7. 23:34, no to jste objevil Ameriku s těmi ropovody. A mimochodem, jedná se o plyn, ne ropu. Co se týká Asada a BCHZ, plyn mohl použít někdo z jeho armády, ne že na to dal rozkaz přímo Asad.

   Vymazat
 5. Arab jako arab i v Číně jsou všichni stejný zvláště, když jim je 10 let. Pro Evropana je problém poznat cikáně v davu, který vám šlohnul třeba tašku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Hystercis z videa
   Je to pro tebe velka rana, co?
   Ukazujes strach, havlisto

   Vymazat
 6. Chce to vypovědět nějaké britské diplomety. Tak on Babiš navštívil prezidenta, tam se dozvěděl pravdu a změnil názor? Babiš je jasná volba, obklopen Škarky, Kalousky a Kočími, nemůže vědět všechno.

  OdpovědětVymazat
 7. OBČANÉ UŽ NYNI VÍ ,ŽE Z USA PŘICHÁZEJI SPROSTÉ MORESY

  morálka je tam totiž založena na tom,že se musi vydělat a dosáhnout cilů jakýmikoli prostředky.
  Nakonec se nikdo neptá jak jste zbohatli,ale neskrývá se obdiv a lidé se tam obdivně divaji na své

  LIDI VELKÝCH PENĚZ,

  to,že se dnes právě oni dále chystaji vydělat výrobou zbrani,které maji zničit celou planetu je jim jedno.
  Nelze jim už ani dokazovat,že veci,které dělaji jsou vyložené lží oni chtěji a půjdou.

  ZA TIM,JAK NA NAŠICH MRTVOLÁCH VYDĚLAT ZA KAŽDOU CENU A PENÍZE MORÁLKOU NESMRDI!

  Zastavit je může jen když je všichni obyvatelé planety budou chtit postavit před soud podobný NORIMBERSKÉMU ovšem ne po válce ,ale před válkou a ten už najde způsob jak jim zabavit jejich CELÉ jměni,které použivaji k vyvoláváni válek a nyni vidime i to,že dřive nebo později i války poslední!

  OdpovědětVymazat
 8. No co chcete. Po delší době jsem mluvil se sousedem z vedlejšího domu. Přišla řeč na politiku, tak mě (manuálně) pracující soused sdělil, že kdyby nebylo zkurvenýho Putina a komančů, tak je na světě svatý klid. Sousedův tatínek, vyučený zedník, nyní již v důchodu, za minulého režimu pracoval jako tajemník KSČ v blízkém městě. Syn už to nestihl, tak alespoň společně dokáží dokonale sepsut minulou dobu. Takových zmrdů tady žije skutečně dost, jak to má potom vypadat ?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Třeba Váš soused prostě jen není moc bystrý a tak se na něm téměř třicetiletá, stále zuřivější režimní propaganda podepsala.
   Také znám lidi, kteří nejsou zlí, nezajímají se o politiku ani neusilují o kariéru, ale také "vědí" že za vše špatné můžou komunisti a Putin. Jejich rozum jim prostě neumožní vidět svět jinak, než jak jim ho prefabrikují ohlupovadla.

   Vymazat
  2. Až vyjdu z baráku se svatojiřskou stužkou , tak jsem zvedav o kolik přijdu sousedu . Je tu plno Drahošovcu ve Slezsku .

   Vymazat
 9. Jsem občan malé země uprostřed Evropy. Obě velmocí usilující o nadvládu se snaží předkládat zbytku světa své argumenty pro zdůvodnění svého chování. Já nejsem přesvědčen.

  OdpovědětVymazat
 10. Proč není po rozbombardování skladů chem .zbraní zamořená min. půlka Syrie ? Jak to západní poskoci vysvětlíte ??

  OdpovědětVymazat
 11. Jelikož jsou placený, nebo blbí a nebo oboje, tak nic nevysvětlí. Konkrétní fakta se nedají falšovat a manipulovat a proto mají tento způsob vyjadřování, nejspíše, zřejmě, určitě, možná, asi, téměř jistě, ale kdo není blbej, ví kde je pravda. Teď na Leva-net vychází na pokračování video s překladem "Spící", zatím vyšly čtyři díly. Pro pochopení mnohého, moc užitečná věcička pro toho kdo chce být v obraze.

  OdpovědětVymazat
 12. USA má dokonalé satelity a není sama, ale žádné masové hroby, které by vznikly chemickým útokem, především na malé děti, ty jsou vděčným objektem pro citlivé duše diváků, nikde ani neukázaly. Zato ukazují mnoho nahých dětských herců a oblečených "hereček", nejlépe v nikábech apod. a masírují jimi veřejné mínění. Známe své papenheimské. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
 13. Kalousku .
  Nebyla to svetnička ,ale mancarda pokojova .
  Každý normální člověk poznal na videu že bílé přilby běhají jak veverky v bubnu . Totální oblbovák pro poťapané pražáky .

  OdpovědětVymazat
 14. Kdepak jsi ty náš všeznale HONOLULU. Co na to říkáš? Nějak jsi se dost dlouho odmlčel. Copak je asi příčinou???

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pro lesteni saska se nemam cas vyjadrovat opicim z limpopa. Nekdy si vybehnu postrasit ty stare carodejnce v trenyrkach dokud neni horko potom jen spim a lestim a lestim ,politika mne jiz nezajima Trump je neco jako Napoleon a Duce .Piseme si s hornim dolnim sprostarny o pornu a tak nazdar obludo
   Zde Kladivo

   Vymazat
 15. A do toho všeho .... v Sýrii jsou chemické zbraně pocházející z Anglie a Německa. Tyto Asadovi nejsou, zcela určitě.

  OdpovědětVymazat
 16. Ten příslušník vlajky kraďousek do toho sedí:

  http://virtually.cz/journal/?q=karel-schwarzenberg-1911-1986-byl-clenem-fasisticke-organice-vlajka

  OdpovědětVymazat
 17. Václav Princ22. dubna 2018 8:00

  Každý má nějaký názor a každý z nás máme jen informace z televize nebo z internetu. Není však nutné se vzájemně napadat. Zeptal bych se. Víte, jak začala II. světová válka a důvod napadení Polska německou armádou?

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.