Reklama

.

.

středa 18. dubna 2018

Žádnou válku naším jménem

18. 4. 2018

19 komentářů :

 1. Udržení míru je jedna z nejdůležitějšich priorit všech normálních lidí...............
  Proto by se měly konat demonstrace většího formátu,idealně ve všech městech,protože by to mělo být přímo úměrné hrozbě války ..a nyní je ta hrozba vysoká,šílená...

  OdpovědětVymazat
 2. Jsem starý, předválečný a proto přeji této akci úspěch.
  Altman

  OdpovědětVymazat
 3. Strana demokratického socialismu? Co to je? Socialismus jsem tady zažil, ale s demokracií to nemělo nic společného.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. http://www.sds.cz/index.php?akce=sds

   Vymazat
  2. 10:46 OK díky, nic pro mě.

   Vymazat
  3. 10:55
   Pak nechápu, proč se ptáte?

   Vymazat
  4. Já myslel, že jde jen o nějakou recesi.

   Vymazat
  5. 10:36 zato současnost je samý humanismus a čistá demokracie... Pravda je, že díky málem třicetiletému školení jsem pochopil, že onen "reálný socialismus" se oprávněně bránil těmi prostředky, které používal a které byly k dispozici. Hloupost lidská na straně jedné, s nenažraností na straně druhé, ale zvítězila. Ta většina nás obyčejných prohrává. Vy těch konců zřejmě nedohlédnete, když se v tom nemravném režimu, jak náhoda dopustila, jakž takž vezete, že?

   Vymazat
  6. 13:03 Pokud to, že chodím do práce, kde si vydělávám na živobytí, nazýváte, že se v tomhle nemravném režimu vezu, pak ano. Tenhle "nemravný režim" je pro ty, co nebrečí, ale koukají se starat.
   Uplakánky chlácholil ten minulý režim, který zas byl nemravný z mého pohledu.

   Vymazat
  7. 14:22 Vy nebrečíte, makáte, ale jste tu s partou plaček, co tu tedy děláte, pokud (ne)makáte jako Gabča Koukalů na MV-ČR?

   Jste zaměstnancem neziskovky v Praze?

   Člověk v tísni?

   Mě být pětadvacet jako Vám, tak naháním holky, vy v Praze zase naháníte klučíky. To je Vaše věc, ale tady nikoho nezbalíte, milý chlapče?
   Dědek

   Vymazat
  8. Milý dědku, mně být pětadvacet, tak ty holky naháním taky. No, bohužel mi pětadvacet už dávno není (tolik je mýmu synovi). Ale v klidu, nevím, kde maká Gabča Koukalů, ale na MV ČR rozhodně nikoliv. A jsem zaměstnancem normální firmy, která je sakra zisková.
   A ještě k tomu si přivydělávám na svoji živnost. Jo, jeden se musí otáčet, aby si občas mohl pořídit i něco, co nutně nepotřebuje.

   Vymazat
  9. 19:05 Hošánku a k čemu se tak honíte, splácíte exekuce za sebe nebo za děti. Kolik máte půjíček - hypoték - splátek.

   A jaktože máte, ještě čas zkoumat, kde je nějaká protistátní demonstrace? Tu promeškanou dobu na NR, jste mohl využít, ku další otáčivé spirále, velice dobře placeném pracovním byznysu! Měl by jste tři zaměstnání a místo sexu, rychle na NR a odtud spěšně do velice prosperující firmy AMAZON v Praze.


   Tak šťastné splátky, a stejně se sejdeme všichni na márách, jak říkávala Helenka Růžičková?
   Dědek

   Ps. Byl jste na tý demonstraci, stačí kývnout.

   Vymazat
  10. Dědku 20:11 Já se vůbec nehoním, prostě chodím do práce a tu a tam si něco přivydělám bokem, když mám čas. Půjčku ani hypotéku nemám, takže vše, co vydělám, je pro nás.
   Třeba dneska jsem si celé dopoledne v klídku přesazoval rajčata. A Amazon fakt není nic pro mě, běhat poklusem po nějakým skladu, to vážně nemám zapotřebí.

   Vymazat
  11. Jo a na Václaváku jsem nebyl, mám to docela z ruky. Ale vy, koukám, taky ne, tak jsme si kvit.

   Vymazat
  12. 21:44 Dejme tomu, nebudete špatný člověk, jelikož nejste vulgární, já bych se po přesazování rajčat, zřejmě na své zahrádce, nechodil dohadovat na NR s nějakým dědkem.
   Mějte se u Vás fajn!

   Vymazat
  13. 19:05 duše prostá, osoba levná k pořízení, jako taková nejspíš i slušně rentabilní. Víc takových, aby se celé ta chatrč nezhroutila. I když mám víc než dobře vystaráno, vidím, že právě ta chatrč, je to svinstvo. Milej 19:05, sem tam něco co nutně nepotřebujete, rajčátka a podobně, ale. Co když ta vaše sakra zisková firma bude v krizi propouštět, co když zdraví selže, co když, bůhvíproč, přijde exekutor...? Vždyť stačí, že třeba někdo blbě vezme, nebo vůbec nevezme za volant, že?.

   Vymazat
 4. 13:03: souhlasím s Vašim příspěvkem.
  Jinak jsem se bohužel dozvěděl o té demonstraci až ted - kdybych to věděl včera, tak bych přijel.
  Pro eventuální čtenaře tohoto příspěvku:
  Dle mého názoru USSA - šilenec, který sedí na sudu trhaviny a řve /do světa/, že když nedostane to co chce /chce celou Syrii a potom bude chtít další řekněme tomu položky/, tak vyhodí sud do povětří i s rukomími. Rukojmí přestavuje celý svět.
  Co tak asi zbývá nám normálním - tedy světu včetně Ruska, pokud chceme žít - asi nám nezbývá nic jiného, než přijmout podmínky šílence.

  OdpovědětVymazat
 5. Dnes nemohu ,ale budu duchem s vami.Vas Bagoun

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Duchem s námi - nebo spíš pod duchnou?

   Vymazat