Reklama

.

.

pondělí 23. dubna 2018

ZDF označila chemický útok v Dúmě za falešný!

Uli Gack, reportér německé televize ZDF
- kou -
23. 4. 2018 PrvníZprávy
Zinscenovaný a falešný označil údajný chemický útok v noci 7. dubna v syrské Dúmě korespondent německé veřejnoprávní televizní stanice ZDF ve vysílání ze Sýrie.
Reportér Uli Gack navštívil velký tábor uprchlíků v Sýrii a mluvil tam s mnoha lidmi. Podle něj s jistotou říkají, že celý příběh s místem údajného chemického útoku byl zinscenován.


„Říkají, že toto místo událostí bylo velitelským stanovištěm islamistů, kteří tam položili několik kontejnerů s chlórem a čekali v zásadě jen na to, že to bude „zajímavé“ pro syrské letectvo k bombardování. To se i stalo, a láhve s chlorem explodovaly,“ řekl Gack v živě vysílaném programu „Heute“.

„Lidé s přesvědčením říkali, že v Dúmě bylo již hodně těchto provokací. Rovněž vypovídají , že v průběhu jednoho z takzvaných cvičení – tak to jinak nazvali ostatní – byli lidé byli podrobeni působení chlóru, natáčeli to publikovali jako důkaz ze dne 7. dubna“.

Podle slov Gacka neví, jestli je to opravdu tak, a nehodlá obětovat ruku za každou větu, ale podle jeho názoru mu Syřané řekli pravdu.

Výstup německého reportéra je o to podivnější, že západní média s odkazem na organizace jako "Bílé přilby" tvrdila, že při chemickém útoku v Dúmě bylo zabito okolo 75 lidí, a 1000 (slovy tisíc!) jich bylo zraněno.

V současné době místa údajného chemického útoku v syrské Dúmě zkoumají inspektoři OPCW.


Související:


6 komentářů :

 1. USA jsou prozatím velmocí. Kdyby byly dítětem, bylo by evidentní že je postižené, debilní.

  OdpovědětVymazat
 2. Falešné vlajky vždy byly divadlem pro celý svět, aby byl srozumněn s "odvetným" útokem postižených nebo "obránců" postižených. Čím více se média zapojují do válečných "operací" a v podstatě ovládají myšlení lidí na celé Zemi, tím více se tyto vymyšlené příběhy pro uklidnění lidu používají. Propaganda a pravda nebo lži, jsou samozřejmou součástí všech válek a v dnešní "digitální" době i nezbytnou proprietou. Že, ale tzv. Bílé přilby, vtírající se do myslí většiny obyvatel planety, která sleduje válku, jsou při tom samotní převlečení teroristé a tzv. "obránci" svobody je zcela respektují a stoprocentně jim věří, je opravdu přímo neuvěřitelné. Tedy neuvěřitelné je, že jim my ostatní, diváci toto vůbec "žereme" jako fakt! Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane Karle my normální občané jim to nežereme jen sluhové slouhů to propagují a samy tomu nevěří.

   Vymazat
 3. Pan reportér si mohl ušetřit cestu do Sýrie. Stačilo předložit publikované "důkazy" Bílých přileb libovolnému vojenskému chemikovi. Dozvěděl by se hned, že je to celé nesmysl.

  OdpovědětVymazat
 4. Bakalovy a ČT rozmetače prestitutácké mrvy stále melou ty hlouposti židi-nacistické propagandy od CNN, BBC a Reuterse...

  OdpovědětVymazat
 5. Ten reportér ale riskuje. Každý přeci ví, co má lid v naší svobodě a demokracii slyšet.

  OdpovědětVymazat