Reklama

pondělí 16. dubna 2018

Zločinec vždy usvědčí sám sebe lhaním – jako nyní USA, Francie a Británie

Michal Brand
16. 4. 2018
Čím dál více vše nasvědčuje tomu, že v Dumá se žádný útok chemickými zbraněmi nestal. Očití svědci, obyvatelé Dumá, lékaři z nemocnice a další potvrzují, že žádné oběti žádného útoku chemickými zbraněmi v nemocnici nejsou a nikdy nebyli. Desítky lékařů přímo na místě potvrzují, že nenalezli žádné oběti ani žádné stopy po údajném útoku chemickými zbraněmi. Mayová ve snaze udržet propagandistickou lež při životě ihned kontruje tvrzením, že údajný útok chemickými zbraněmi byl proveden pomocí vrtulníků. A protože podle Mayové „rebelové“ (islámští teroristé podporovaní zejména USA, Británií, Francií, Německem a Saudskou Arábií) žádné vrtulníky nemají, je to "důkaz", že se útok stal a spáchala ho syrská armáda. Co na tom, že se žádný útok nikdy nestal – syrská armáda má vrtulníky a to je "důkaz", že se útok stal.


Koneckonců, důkazem, že Rusko otrávilo Skripala Novičokem bylo to, že ve Skripalově domě morčata chcípla žízní pod dohledem britské policie. Že Vám to nedává smysl? A nejste Vy náhodou nějaký ruský agent? :-D

Vzhledem k tomu, že se zřejmě vůbec žádný útok nestal, přichází válečná propaganda rychle se záchrannými historkami. USA urychleně vznáší absurdní obvinění, že Rusko zničí důkazy útoku chemickými zbraněmi. Bylo by zajímavé vědět, jak to asi tak provedou. Možná ruská armáda naloží polovinu města (domy, půdu, silnice...) do nákladních letadel a tajně tu polovinu města odveze. Protože jinak než kompletním „zmizením“ všeho co bylo v jakémkoli, byť i sebemenším styku s chemickými zbraněmi nelze zlikvidovat stopy těchto chemických zbraní.

Politici a presstituti lžou dál a dál – ale už ani britští čtenáři té propagandě nevěří.

Britský Daily Mail publikoval další díl propagandy. V dalším propagandistickém videu zde malá dívka, jedna z údajně ošetřovaných údajných obětí, vypráví svoji – nezlobte se – naučenou roli. Odhadem pěti, šestiletá dívenka zde začíná své vyprávění – s ústy ve svém širokém dětském úsměvu začíná vyprávění „schovávali jsme se ve sklepě před bombardováním...a pak shodili barel, ten ale nevybouchl, ale udělal šššššš...když jsme šli spát, letadla začala bombardování a byli jsme pokryti prachem a pak jsme nemohli dýchat vzduch a dýchali jsme pach krve“. A u toho všeho se směje, protože i jí samotné asi ty pitomosti připadají směšné. Ale politikům západních zemí a presstitutům to směšné nepřipadá.

Pak prý podle pressittutů vyběhla ze sklepa a běžela domem nahoru a pak prý zkolabovala. Co nám tedy dívka říká. Vynechejme absurdní slovní obrat „dýchali jsme pach krve“ jako „dětský“ popis dýchaní vzduchu s prachem. Pokud dívka nelže, pak LETADLA shodila barel, který udělal šššššš, všichni v krytu pak šli spát a pak začalo bombardování a ona dýchala pach krve. Mayová ale tvrdí, že barel shodily vrtulníky. No, nějak si to holky špatně domluvily. To se malým dětem stávám, že lžou naprosto průhledně. Jen je divné, že britskou premiérkou může být malé dítě, které naivně a průhledně lže.

Ok, takže do domu spadl barel a vypustil jedovaté látky, možná chlor, možná směs chloru se sarinem, možná směs chloru s jinou nervově paralytickou látkou nebo kdovíco s čím ještě západní prolhaná propaganda přijde. Nikoho v domě to nezajímalo a všichni šli klidně spát. Pak se probudili při dalším bombardování. Podle presstitutů pak, když se lidé v domě probudili, zjistili, že již několik hodin leží uprostřed mraku bojových chemických látek a tak vyběhli na schody. Tam zkolabovali. Ale oplachování vlasů vodou z hadice a řev „Bílých přileb“ jim zachránilo život. Možná také dávka britské mlhy stříknutá do pusy.

Co je ale velice zajímavé – už ani britští čtenáři nevěří propagandě vlastní vlády – podívejte se na diskusi na Daily Mail pod zmíněným „článkem“.

Ve válečném ryku „svobodným“ médiím hlavního proudu úplně unikla informace, že podle tajné zprávy Organizace pro zákaz chemických zbraní nebyl Skripal otráven Novičokem ale látkou BZ – kterou ani SSSR ani Rusko nikdy nemělo ani nevyrábělo, zato tuto látku měla Británie a USA. Ministr zahraničí Ruska Lavrov tuto informaci zveřejnil, protože západní propaganda si vybírá jen to, co se jí hodí do obviňování Ruska, a tuto důležitou informaci západní propaganda i západní politici zamlčeli. Použití látky BZ vysvětluje, proč byl Skripal paralyzován ale v pohodě přežil. Nepomohlo mu ani britské zdravotnictví, nejvyspělejší na světě, a nepomohla mu dokonce ani britská mlha, nejvyspělejší mlha na světě.

To už jsou pitomosti jako „důkaz“ zveřejněný před několika dny. Britská rozvědka prý zachytila tajnou zprávu, kde někdo ze Sýrie posílá do Moskvy zprávu „balík dorazil“ a dvě osoby „úspěšně odjely“. Což je jasný důkaz, že Skripal byl otráven Novičokem vyrobeným ze syrské pohanky. Nebo tak něco.

Jen tak mimochodem, proč drží britská vláda Skripala i jeho dceru pod zámkem a bez kontaktu s vnějším světem? Že by se britská lež zhroutila jako domeček z karet, kdyby Skripal promluvil? Má pravdu zajímavá teze Jaroslava Štefce, že Skripal pašoval pro Brity chemické zbraně islámským teroristům v Sýrii ale vše vyzradil Rusku? A Británie se ho proto zbavila a umlčela ho navždy pod záminkou „ochrany“?

Mayová, Trump i Macron se chytili do vlastních pastí. Lhali tak dlouho, že už jim nezbývá nic jiného, než buďto potupně rezignovat a omluvit se, nebo eskalovat celou situaci kupením nových a nových lží, přebíjením jednoho svého válečného zločinu dalším a dalším a dalším.

I Pentagon musel přiznat, že nemá žádné důkazy, že by byly nějaké chemické otravné látky použity při nějakém útoku v Dumá. Ale Trumpova administrativa, Macron i Mayová „statečně“ a čím dál pitoměji lžou a lžou a lžou.

V zoufalé snaze ubránit svoje vrcholné posty i přes zjevnou neschopnost a morální nezpůsobilost vykonávat jakoukoli veřejnou funkci, je toto trio schopno situaci vyostřit – možná až na hranu jaderné války.

Lidstvo tak bude možná vyhlazeno díky tuposti těchto tří potentátů. Smutné.

I ti jezdci z apokalypsy byli alespoň čtyři.

20 komentářů :

 1. Patriotická platforma Aliance národních sil, která se aktivně účastnila posledních parlamentních voleb, učinila prohlášení kvůli poslednímu raketovému útoku USA a jejich spojenců na Sýrii. Útok na Sýrii vyvolal protiřečící si hodnocení, a to nejen ve společnosti, ale i u zástupců různých částí české vlády.
  „My si myslíme, že Českou republiku systematicky zatahují do vojenského konfliktu s Ruskem, což může pro nás všechny špatně skončit," řekla předsedkyně ANS Vladimíra Vítová.

  Vítová: ANS vyjadřuje hluboké rozhořčení nad tím, že USA, Francie, Velká Británie a další členové nové „koalice ochotných", kam bohužel patří i vládou podporovaná účast ČR, osočují a vojensky ohrožují — způsobem známým z dob nejhlubšího kolonializmu — Syrskou arabskou republiku a Ruskou federaci. Tedy ty státy, které proti mezinárodnímu terorizmu na území Sýrie bojují.

  Mevlüt Çavuşoğlu.
  Rusko-turecké vztahy jsou příliš pevné, francouzský prezident Macron je nezlomí - Ankara
  Rozhodně protestujeme proti západní parodii na tzv. boj s terorizmem, který není nic jiného než „legitimací" pro vojenské intervence za účelem změny pro Západ nepohodlných režimů po celém světě a pro odbourávání skutečných demokratických práv a svobod. ANS zásadně odmítá snahy české vlády, senátorů a poslanců PS PČR a parlamentních politických stran — stát se součástí protiruského vojenského tažení. Pouze jediný ústavní činitel — prezident republiky Miloš Zeman — se od těchto snah distancoval. Kauza Skripal a obvinění Syrské arabské armády z použití chemických látek v Dúmě (východní Ghúta) ze strany tzv. atlantického společenství, raketový úder, který v sobotu nad ránem v Sýrii provedly mezinárodní síly v čele se Spojenými státy, zcela jasně prokazují agresívně-válečnický charakter těchto států. Pozorujeme koordinované válečné šílenství na základě uměle vykonstruovaných obvinění a průhledných, neustále se opakujících lží. Jedná se o cílenou kampaň proti uměle konstruovanému nepříteli. Spojené státy České republice poděkovaly za vyjádření podpory po náletu v Sýrii, kterým USA, Francie a Velká Británie takzvaně trestaly použití chemických zbraní.
  Ministr Martin Stropnický o záležitosti telefonoval s úřadujícím ministrem zahraničí USA Johnem Sullivanem, který také ocenil, že ČR má v Damašku ambasádu, která zastupuje i americké zájmy. Obyvatelé České republiky tak jsou nedobrovolně zatahováni do vojenské konfrontace s Ruskem, protože cílem útoku na Sýrii byl samozřejmě i útok na Ruskou federaci.

  Bambůčo

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Bývalý člen Pink Floyd označil Bílé přilby v Sýrii za „teroristickou propagandu“!

   22:44 16.04. 2018

   Syrská civilní obrana, běžněji známá jako Bílé přilby, se ukázala jako jedna z nejefektivnějších propagandistických nástrojů pro islámské militanty v Sýrii, tvrdí anglický zpěvák Roger Waters.

   Bývalý člen rockové kapely Pink Floyd Roger Waters označil Bílé přilby za „falešnou organizaci, která existuje jen proto, aby vytvořila propagandu pro džihádisty a teroristy", během koncertu v Barceloně 13. dubna. Jeho výroky byly s nadšením přijaty davem.

   Řekl, že Bílé přilby povzbuzovaly vlády na Západě k útoku na Sýrii a vyzval lidi žijící v Evropě a Severní Americe, aby naléhaly na své vlády, aby tak nečinily.

   „Kdybychom naslouchali propagandě Bílých přileb a ostatním, byli bychom povzbuzováni, abychom nutili naše vlády, aby začaly házet bomby na lidi v Sýrii. Byl by to omyl monumentálních rozměrů pro nás jako lidské bytosti," dodal Waters.

   Bílé přilby jsou podezřelé z toho, že mají vazby na odvětví Al-Káidy, přičemž členové organizace údajně pomáhají pobočkám teroristické skupiny při popravách a dalším porušování lidských práv.

   Mnoho lidí na sociálních sítích chválí zpěváka za to, že odhalil fasádu Bílých přileb.

   Bambůčo

   Vymazat
  2. Anonymní16. dubna 2018 22:29
   Paní Vítová učinila prohlášení, se kterým, tak jako jistě mnoho jiných českých občanů, souhlasím.
   Ale již nemohu souhlasit s tou propagandistickou omáčkou: „ANS zásadně odmítá snahy české vlády, senátorů a poslanců PS PČR a parlamentních politických stran — stát se součástí protiruského vojenského tažení. Pouze jediný ústavní činitel — prezident republiky Miloš Zeman — se od těchto snah distancoval.“
   ANS v jejich svatém rozhořčení uniklo, že v PS PČR jsou minimálně dvě strany, které odsuzují ono divadlo zvané „chemický útok“ v Dumá a následnou vojenskou reakci Západu. Pan Radim Fiala z SPD, již 12.4.32018 odsoudil onen „chemický útok“ a varoval před unáhlenou reakcí Západu:
   http://www.spd.cz/novinky/radim-fiala-situace-kolem-syrie-je-mimoradne-vazna-povazuji-za-nejdulezitejsi-dukladne-prosetreni-cele-veci
   Podobně se vyjádřil i v neděli v pořadu OVM a jako jediný, tam s útokem Západu nesouhlasil.
   Ve stejném duchu dnes mluvil v Událostech a komentářích i pan Skála z KSČM.
   Proto bych ANS doporučoval, aby skončila s nepravdivými sebeoslavnými tirádami. P.K.

   Vymazat
 2. No to nebudou jen oni ale další banda tupců co jim radí.

  OdpovědětVymazat
 3. Pripomnelo mne to mou historku jak jsem vyzral nad jednim smejdem v Praze . Do Mnichova jezdival do jedne ceske hospody vzdy plne "ceskych zbohatliku" jisty stbak na ocumelou ,co je noveho, pravidelne ,s vysvetlenim ze jeho stryc mu to hrave umoznuje ,ty vylety za caru neb je velke zvire v aparatu v Praze. Vsichni vedeli kdo to je,ale jako nic ze nevedeli. Vyuzil jsem tedy situace a zeptal se ho zda by nevyridil tajny vzkaz ,a on ze zajiste ,komu ze?? Nemohu ti rici jmeno ani nic jineho jen vytoc toto telefonni cislo a rekni: "Bohousi holubi nedoleteli ,posli to oklikou"
  Po case jsem se dozvedel ze onen praskac- udavac byl sebran STB dan do veznice na 3 mesice a zttratil praci v Rudem Pravu . Nekdy je treba byti cipera.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 0:56 nějak tomu nerozumím, cipero.

   Vymazat
  2. chytremu napovez blbemu doloz

   Vymazat
 4. nolen nám to hlupákom prelož

  OdpovědětVymazat
 5. Kdo lže,musí lhát pořád a kdyby řekl pravdu,stejně mu nikdo neuvěří.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Velmistru lži je ale dávno jedno, zda jeho výrokům někdo doopravdy věří... Rozhodující je, že tomu "věří" jeho soudy a sympatizující soudkyně/soudci... a rozhodují ve velmistrův prospěch. I u nás platí, že "u soudu nehledej spravedlnost - dostane se ti ovšem práva".

   Vymazat
 6. Včera, 22,30 ČT 24, Skála, Zavadil: komentáře k obraně demokracie v Sýrii: Skála, KSČM - porušení mezinárodního práva. Zavadil tuto otázku umně veden redaktorem, který schválně ji nedává, zase je vidět na čí straně je ČT24, otázky redaktora manipuluji, jako to mají v oblibě pravičáci vědomím lidí, využívají zdánlivě zdravého selského rozumu /zkratkovitě - soukromé zdravotnictví je lepší protože je soukromé/. Zde redaktor operuje široce se v pravicové propagandě nesoucím argumentem, že prý zásah USSA je odůvodnitelný tím, že nebylo možno počkat na výsledek vyšetřování o použití bojových chemických látek, protože hrozilo nebezpečí "z prodlení", takže USSA zasahuje zcela opravněně neprodleně. Zavadil tvrdí, že naš postoj - svorně na straně USSA - je na místě, protože to je přece postoj protiruský a my jsme proti Rusům, to by Rusové se stali hegemonem před USSA. Otázka oprávněnosti zásahu - tedy jestli vůbec byl namístě - jestli tam došlo k použití chemických látek - to je vedlejší. No, řekl bych že člověku je z toho na blití. Další věc ze které je člověku na blití je to, že gangsterské trio - USSA, Francie, Britranie - žádá po Syrii zastavení bojů s "opozicí" - to je podmínka vycouvání USSA ze Syrie. Takže zde je vidět koho protěžuje USSA v Syrii - odřezávače hlav. USSA je vidět, že se všemožně snaži přidržet se toho původního plánu - o rozvrácení Blíského Východu. Poslouchal jsem ještě Kollera na Svobodném rádiu. Říká, že vypuknutí globálního konfliktu je otázkou času. Jo, a pokud se jedná pravice, při zdravém rozumu je jedině Klaus mladší, který zákrok USSA odsoudil - světlá vyjimka a budiž mu čest. Zavadil je myslím velvyslanec v Anglii, člen ODS.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 8:19 - Zavadil z ODS je europoslanec, "snad už třicet let".

   Vymazat
  2. 8:19 10:17

   Zahradil!

   Vymazat
  3. Anonymní17. dubna 2018 8:19
   „.. při zdravém rozumu je jedině Klaus mladší, který zákrok USSA odsoudil ..“
   Těch, co to odsoudili je více, viz Anonymní17. dubna 2018 0:48
   A toto bylo řečeno téměř před rokem: https://www.youtube.com/watch?v=ApEDOdqX9dk&t

   Vymazat
 7. Mayová dotaz...Kdy jsi naposledy šukala???Obludo prolhaná...

  OdpovědětVymazat
 8. Doplnění k 8:19: Zavadil se k otázce porušení mezinárodního práva vůbec nevyjadřuje. Myslím, že to je stejné jako v případě Iraku, Srbska - bez svolení OSN - akt agrese. K čemu to OSN vůbec je? Orwell ty knížky by měl psát nyní, byly by ještě lepší.

  OdpovědětVymazat
 9. Ano, syrská armáda má vrtulníky, jenže us islamstát má stingy a ty umí sestřelit i ruskou stíhačku, natož pak nějakého čmeláka. Hloupá náno od anglošů.

  OdpovědětVymazat
 10. Degeneráti se zásadně neomlouvají a nerezignují. Nebyli k tomu vychováni, neví co to je.

  OdpovědětVymazat
 11. Nevím, ale jsem přesvědčen, že je to jen jedno kolečko v předem stanoveném postupu. Dalším kolem bude "kybernetický útok" na stát NATO a to jak v minulosti již západní státy (i NATO) prohlásili povede k aktivaci 5. článku. Jestliže v minulsoti NATO zvládla v rámci psyop proti vlastnímu obyvatelstvu teroristické útoky (viz Gladio), jistě zvládne i nějakou tu "zásadní nepřátelskou kyberoperaci" - bude proti zdravotnictví, energetice, vládním úřadům - něco, co bude mít na plebs závažné důsledky. Do toho zapadá i Nikulin. Nejsem optimistou. Kyberútoky začala být veřejnost zpracovávána již před lety, občas jsou zmíněny - je připravováno informační pole. Tyto útoky již nelze jen tak vyvrátit (v podstatě je nelze vyvrátit nijak). Bude mela .... brzy.

  OdpovědětVymazat
 12. Kráska a zvíře .
  Prej je zvíře Asad .

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.