Reklama

.

.

neděle 29. dubna 2018

Zpravodajský výbor Sněmovny reprezentantu Kongresu USA rozhodl: Russiagate je podvod


P.C.Roberts
29.4.2018 blogg autora
Zpravodajský výbor americké Sněmovny reprezentantů vydal těchto dnech odtajněnou zprávu, týkající se domnělého ruského vměšování do amerických prezidentských voleb v r. 2016, která oficiálně zbavuje prezidenta Trumpa podezření z jakékoli tajné spolupráce s cizí mocností.


„Zatímco komise neshledala žádný důkaz o tom, že by Trumpova prezidentská kampaň spolupracovala s ruskou vládou, přineslo vyšetřování jisté poznatky o mylném úsudku a nesprávně zvážených akcích, a to jak ve volební kampani Trumpa, tak i Clintona“, uvádí se v nejdůležitější části předmětného rozhodnutí zpravodajského výboru americké Sněmovny reprezentatntů.

Dokument, čítající 253 stran textu, je výsledkem celoročního vyšetřování domnělého ruského ovlivnění amerických prezidentských voleb, které, jak známo, mělo za následek zběsilou protiruskou kampaň v USA, včetně vyhlášení protiruských obchodních sankcí nejen ze strany USA, ale téměř i všech evropských zemí.

Vybral a přeložil Lubomír Man

21 komentářů :

 1. spravne , tak by to malo byt . Nech je hlupak a klamar potrestany. Dnes je Rusko silnejsie ako kedy bolo po perestrojke. A mozu za to usa . Tak im treba a doplatia aj na svoju chtivost ... dolarik sa postupne bude viac a viac hadzat do kosa....

  OdpovědětVymazat
 2. I když se nakonec ukáže, že russijagate byla lež, přesto to pro USA a západ znamená, že výsledkem je postup sevření Ruska o nějaký ten km těsnější. A následují další lži a opět na to doplácí Rusko, ale nejen ono,ale i my, kteří se rozplyneme v atomovém ohni. A ta svinská Amerika bude mít zase navrch. Jací jsme to prosťáčci a ubožátkové.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. naco ten pesimizmus , bude to inak ako to bolo doteraz . prebudia sa nerozhodni a hlupakov ostane menej.

   Vymazat
  2. Závidím ti ten optimismus.

   Vymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Pane 21:02. Všechno od začátku roku si zopakujete - neovládáte látku. Deep State jsou všechny bezpečnostní služby USA, hlavně pak CIA, vojenskobezpečnostní komplex a neokonzervativci ve všech vládních strukturách. Tentokrát vrch prostě neměli, to je všechno.

   Vymazat
 4. 21:02
  Ty seš novej Trumpetovo mluvčí?!☺

  OdpovědětVymazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 6. 21:40
  Leda v posteli u šlápot,tam má pozici LEŽÍCÍ PARUKY!!!!!

  OdpovědětVymazat
 7. No jo opět blbost od země která by chtěla poroučet celému světu.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. 22:07
  Ani impotentní komár NENÍ CELÝMU SVĚTU TAK PRO SMÍCH,JAKO TEN RETARDOVANEJ KAČER A MILOVNÍK VYSLOUŽILEJCH KUREV!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 10. A který z Rockefellerových zaměstnanců Russiagate vymyslel? On k tomu neměl podklady a přesto to tak prezentoval?? Soudruh kagan Rockefeller, by se měl upřímně zamyslet, komu dal důvěru. Již zjistila CIA, kdo za tím stojí?

  OdpovědětVymazat
 11. Je ostuda občanů ČR, že naše největší letiště se jmenuje po Václavu Havlovi. Kdo s tím vůbec přišel a navrhnul to? Nedá se to zjistit? Jak to říkají šmejdi, Letiště Václava Hajzla, není moje letiště!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Slovák Fero Fenič.
   Pro mě to bylo, je, a vždy bude Ruzyně.

   Vymazat
 12. Hm a co vcul budu hovorit nestastni slnieckari

  OdpovědětVymazat
 13. Soudruzi v CIA udělali někde chybu, po zbraních hromad. ničení v Iráku, zase hekři z Ruska. Budou si muset zkrátit nohavice, protože lež má krátké nohy.

  OdpovědětVymazat
 14. Teprve teď mi došlo,proč měl Havel při přehlídce Hradní stráže krátké nohavice.

  OdpovědětVymazat
 15. Zpráva výboru Sněmovny potvrdila prohlášení Trumpa a jeho volebního týmu. Nicméně škody, které byly cilem neoconů a deep státe již byly napáchány. Pokud jde o mocenské postupy machiavelistické politiky těchto agresivních globalistických struktur nové totality, nic neobvyklého, že? Platí to jak na vnitřní US scéně, tak v politice zemí US "zájmu. Zajímavá na tom je skutečnost, že se o tom obecně ví, když ale bubny lživé propagandy a manipulasce zaduní, stereotyp chování Západních spojenců oportunisticky vrací jejich politiku do stejných kolejí. V USA, EU, Anglii, Sýrii, kdekoliv kde noha US Army spočine. Čím to asi je?

  OdpovědětVymazat