Reklama

neděle 29. dubna 2018

Zpravodajský výbor Sněmovny reprezentantu Kongresu USA rozhodl: Russiagate je podvod


P.C.Roberts
29.4.2018 blogg autora
Zpravodajský výbor americké Sněmovny reprezentantů vydal těchto dnech odtajněnou zprávu, týkající se domnělého ruského vměšování do amerických prezidentských voleb v r. 2016, která oficiálně zbavuje prezidenta Trumpa podezření z jakékoli tajné spolupráce s cizí mocností.


„Zatímco komise neshledala žádný důkaz o tom, že by Trumpova prezidentská kampaň spolupracovala s ruskou vládou, přineslo vyšetřování jisté poznatky o mylném úsudku a nesprávně zvážených akcích, a to jak ve volební kampani Trumpa, tak i Clintona“, uvádí se v nejdůležitější části předmětného rozhodnutí zpravodajského výboru americké Sněmovny reprezentatntů.

Dokument, čítající 253 stran textu, je výsledkem celoročního vyšetřování domnělého ruského ovlivnění amerických prezidentských voleb, které, jak známo, mělo za následek zběsilou protiruskou kampaň v USA, včetně vyhlášení protiruských obchodních sankcí nejen ze strany USA, ale téměř i všech evropských zemí.

Vybral a přeložil Lubomír Man

21 komentářů :

 1. spravne , tak by to malo byt . Nech je hlupak a klamar potrestany. Dnes je Rusko silnejsie ako kedy bolo po perestrojke. A mozu za to usa . Tak im treba a doplatia aj na svoju chtivost ... dolarik sa postupne bude viac a viac hadzat do kosa....

  OdpovědětSmazat
 2. I když se nakonec ukáže, že russijagate byla lež, přesto to pro USA a západ znamená, že výsledkem je postup sevření Ruska o nějaký ten km těsnější. A následují další lži a opět na to doplácí Rusko, ale nejen ono,ale i my, kteří se rozplyneme v atomovém ohni. A ta svinská Amerika bude mít zase navrch. Jací jsme to prosťáčci a ubožátkové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. naco ten pesimizmus , bude to inak ako to bolo doteraz . prebudia sa nerozhodni a hlupakov ostane menej.

   Smazat
  2. Závidím ti ten optimismus.

   Smazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Pane 21:02. Všechno od začátku roku si zopakujete - neovládáte látku. Deep State jsou všechny bezpečnostní služby USA, hlavně pak CIA, vojenskobezpečnostní komplex a neokonzervativci ve všech vládních strukturách. Tentokrát vrch prostě neměli, to je všechno.

   Smazat
 4. 21:02
  Ty seš novej Trumpetovo mluvčí?!☺

  OdpovědětSmazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 6. 21:40
  Leda v posteli u šlápot,tam má pozici LEŽÍCÍ PARUKY!!!!!

  OdpovědětSmazat
 7. No jo opět blbost od země která by chtěla poroučet celému světu.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. 22:07
  Ani impotentní komár NENÍ CELÝMU SVĚTU TAK PRO SMÍCH,JAKO TEN RETARDOVANEJ KAČER A MILOVNÍK VYSLOUŽILEJCH KUREV!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 10. A který z Rockefellerových zaměstnanců Russiagate vymyslel? On k tomu neměl podklady a přesto to tak prezentoval?? Soudruh kagan Rockefeller, by se měl upřímně zamyslet, komu dal důvěru. Již zjistila CIA, kdo za tím stojí?

  OdpovědětSmazat
 11. Je ostuda občanů ČR, že naše největší letiště se jmenuje po Václavu Havlovi. Kdo s tím vůbec přišel a navrhnul to? Nedá se to zjistit? Jak to říkají šmejdi, Letiště Václava Hajzla, není moje letiště!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Slovák Fero Fenič.
   Pro mě to bylo, je, a vždy bude Ruzyně.

   Smazat
 12. Hm a co vcul budu hovorit nestastni slnieckari

  OdpovědětSmazat
 13. Soudruzi v CIA udělali někde chybu, po zbraních hromad. ničení v Iráku, zase hekři z Ruska. Budou si muset zkrátit nohavice, protože lež má krátké nohy.

  OdpovědětSmazat
 14. Teprve teď mi došlo,proč měl Havel při přehlídce Hradní stráže krátké nohavice.

  OdpovědětSmazat
 15. Zpráva výboru Sněmovny potvrdila prohlášení Trumpa a jeho volebního týmu. Nicméně škody, které byly cilem neoconů a deep státe již byly napáchány. Pokud jde o mocenské postupy machiavelistické politiky těchto agresivních globalistických struktur nové totality, nic neobvyklého, že? Platí to jak na vnitřní US scéně, tak v politice zemí US "zájmu. Zajímavá na tom je skutečnost, že se o tom obecně ví, když ale bubny lživé propagandy a manipulasce zaduní, stereotyp chování Západních spojenců oportunisticky vrací jejich politiku do stejných kolejí. V USA, EU, Anglii, Sýrii, kdekoliv kde noha US Army spočine. Čím to asi je?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.