Reklama

pondělí 7. května 2018

Afričané do Evropy, podepsal Babišův ministr v Africe. Maďarsko: Tohle změní populaci Evropy, nepodepisujeme

Ministr vnitra v demisi L.Metnar
7.5.2018 ParlamentníListy
Ministr vnitra v demisi Lubomír Metnar (ANO) podepsal jménem ČR v Marakéši politickou deklaraci a akční plán euro-afrického dialogu o migraci a rozvoji pro léta 2018–2020. Tento dokument v mnoha bodech vyjadřuje podporu legální migraci Afričanů do Evropské unie. Maďarský ministr zahraničí Peter Szijjártó (FIDES) dokument označil za „extrémně promigrační a odporující zájmům Maďarska i Evropy“. A proto jej odmítl podepsat.


Další informace zde.

43 komentářů :

 1. Takových parazitů je v ANO povícero, včetně toho nejhlavnějšího. Očekával někdo, že Babiš půjde proti EU ? Snad ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ČT je veřejnoprávní, pravdivá televize a hleďme!

   Na jedné straně kontroverzní kanál videí na YouTube, v nichž hubený černovlasý kluk teatrálně prezentuje svoji homosexuální orientaci. Na straně druhé dokument České televize představující devítiletého knihomola, který cituje encyklopedie a tráví život v muzeu. Protagonistou obojího je jeden a týž chlapec Jan Zelenka (18).

   CHYTRÁK CHUDÁKEM?

   Ano, něco se stalo, ale všechno bylo trochu jinak, než se zdá. „Česká televize točila dokumentární seriál o malých roztomilých dětech, které jsou neobyčejně nadané, asi aby se na to dívaly ženské a měly potřebu rodit. Zúčastnil jsem se konkursu, a protože jsem měl dobrou paměť, napsal se scénář, který jsem se učil a říkal před kamerou. To, že jsem tam byl prezentovaný jako geniální dítě, bylo vykonstruované. Ve skutečnosti trvala příprava na natáčení dva roky. Neříkám, že jsem se vůbec nezajímal o čtení a vědu, ale bylo to celé značně přikrášlené. Zajímal jsem se o dějepis v rámci normálu,“ říká Honza Zelenka.

   Zdroj: http://www.reflex.cz/clanek/zpravy/49607/jsem-hloupej-blondatej-gay-jak-nekdejsi-detsky-genius-vydelava-natacenim-videi-pro-google.html

   Vymazat
 2. Neni jasne, proc lidi voli pro-EU, pro-americke poskoky.

  Uz pred lety vyslo najevo, k cemu ty migranty potrebuji
  - zrusit nacionalisticke pojeti statu, vytvorit "evropana"
  - znizit prumerne IQ "evropana" a tim i naklady na jeho "provoz" (tj mzdy)
  - zvysit ukazatele plodnosti a porodnosti, zamezit "vymirani" EU

  Spravna volba je SPD ci KSCM... ne, lidi voli ODS, ANO a dalsi havloidy. No, dobry. Za chvili tu budeme mit polovinu cernych jako vsude v zapadni EU a muzu odjet do Ruska.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Proč jsou lidi u nás pro EU? No protože jedině v EU je naše cesta k rozvoji! Kdo leze do zadku Kremlu, nechť se podívá na ekonomické výsledky mezi RF a třeba jen ČR za rok 2016!

   Vymazat
  2. 18,12
   Máte na mysli ten 1,6 bilionový dluh? No, z takové hromady se opravdu dá nějaký ten "růst" už zařídit. Jenom jsem zvědavý, jak porosteme, až, krom obsluhy dluhu, budeme muset nějaký ten dluh také splatit.

   PS
   Mimochodem, pokud se nepletu, tak ta naše sekera je cca 46% HDP. Sousední německý tygr má přes 60%, Francie okolo 90% a Itálie přes stovku. Opravdu, jsme v té nejlepší možné společnosti...

   Vymazat
  3. Musíme si místo otázky "CO SI POČNEME BEZ EU ?!?!" dát tu správnou otázku: "CO Z NÁS ZBUDE PO NĚKOLIKA MÁLO LETECH, POKUD ZŮSTANEME V EU?!" Bude tu víc negrů a Arabů než nás?! Dovolíme si zajít večer na procházku? Co večerní život? Jít do kina, divadla, jít si zaběhat? Tak na to zapomeňte tak jako Němci, Švédi, Italové, atd.
   Budu chtít na staré roky klid a bezpečí a potkávat lidi, co vypadají jako já. A ne bestiální divochy, co jim končí hlava hned nad očima a co mě budou chtít zabít jen proto, že budu "bledá tvář". .P.S. Víte vůbec o tom, že teprve před pár měsíci skončila kvůli střetům s imigranty ve Franciii stanné právo trvající přes rok ?!?! A všichni jsme klidní jako želvy.

   Vymazat
 3. Začalo to ostudou při britské provokativní obludnosti zn.: Skripal, ve které sám babičok se stropničokem projevili nechutnou loajalitu k UK říši a uchýlili se ke skandálnímu vyhoštění ruských diplomatů z republiky.
  A jak je vidno, oni nemíní zastavit, ba pokračují v tom dál!
  Z "babišovců" se nám tak pomalu začíná klubat klon TOP09 apod. dobroserů! Jakoby ti kalouskovci zdárně nasadili svá kukaččí vejce do cizího hnízda. ANO!
  Doufám, že si toho úkazu všímají hlavně voliči toho hnutí.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Voliči ANO si toho myslím nevšimnou, museli by předem dostat koblihu. Myšlení jim evidentně moc nejde.

   Vymazat
  2. František Opluštil Hnutí ano je v liberální spolku když si to někdo neumí zjistit co volí je hloupý. Ten bureš říká jak je „proevropský"doufám že sem migranty nepustí.

   Vymazat
 4. 13:37
  Omyl,připosranej Blbiš a jeho poskoci JSOU DALEKO HORŠÍ,NEŽ HAVLOBANDEROVSKEJ ODPAD Z TROP09!!!!!

  OdpovědětVymazat
 5. Kobliha sem, kobliha tam.A parafráze na známou odrhovačku- vyhrňme si rukávy, až se černoch dostaví, hej rup , hola hej, hej rup hola hej, do práce Čechu se dej..

  OdpovědětVymazat
 6. Inu, koho si člověk naloží, toho veze. ANO, nebude líp !

  OdpovědětVymazat
 7. Inu, ano bude hůř, ale občané, zvláště ti ve vládě, kteří mohou výrazněji promluvit do ještě snad možné záchrany EU a Evropy, mají raději košili než kabát a moc dobře vědí, že oni budou až ti poslední, kterým nepřizpůsobiví migranti, navíc neakceptující naši kulturu a dovážející si sem své vlastní agresivní tradiční zvyky apod., jim či jejich dětem budou dělat také neskutečné problémy. Hlavně se udržet u moci a u koryt, po nás potopa, to je jejich motto. Karel z Plzně

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 18:31 Vy jste mě vyděsil, že prej máme ve vládě občany. Kdybych měl s kým, tak tu kravinu jdu hnedka zapít.

   Vymazat
 8. Defenestrace nebude stačit!!!

  OdpovědětVymazat
 9. Zmrdi!!!Zrádci!!!Zloději!!!Defraudanti!!!Kolaboranti!!!

  OdpovědětVymazat
 10. Problém je, že voliči ANO jsou absolutně odolní vůči čemukoli, co jejich guru předvádí. Nevadila jim často až přehnaná servilita této sekty v kauzách Skripal, Nikulin či bombardování Sýrie, stejně tak zkousnou i pozvánku pro africké migranty nebo koalici se stejně vítačskými socany. ANO je skutečná sekta, kterou její ovečky následují až do úplného sebezničení. V ničem si nezadá se stranami demobloku, ve schopnosti zhypnotizovat až zfanatizovat tupé davy je však bezkonkurenční.

  OdpovědětVymazat
 11. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 12. Kupuješ si nový KRABICE od uASSackejch bezdomovců nebo od Armády spásy,na to ty celoživotní netáhlo možná máš!!!!!☺☺☺☺☺☺
  A Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT,už si to ty TUPÁ VYSLOUŽILÁ PORNOHERKO ZAPAMATUJ!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 13. Dopadnete tak, jako my v Johannesburgu.
  NEEE, ze by me vas bylo nejak zvlaste lito, ale je zajimave, jak Bozi mlyny melou pomalu a jiste.

  OdpovědětVymazat
 14. To jsi vyčetl za skleněný koule???☺

  OdpovědětVymazat
 15. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 16. Piš česky ty uASSackej RETARDE,není rozumět tvejm třetihotním skřekům!!!!!☺☺☺☺
  Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT....ovšem ty seš od svýho vzniku tak omezenej,že rozumíš ani jednoduchý větě!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺
  No jo,komu není shůry dáno v apatyce nekoupí!!!!!

  OdpovědětVymazat
 17. Na jiném místě píši o dnešním Znojmu... Tak ještě doplním, že mátový čaj nemáme, ale mohu nebídnout pepermintový - říká tak 35letá ženština, obchodník-zelinář neví, že oregano je česky dobromysl... Co tím chci říci? Že ztrácíme svoje národní všechno a vlastní tupostí...

  OdpovědětVymazat
 18. 21:44
  Bohužel,máte pravdu zde i na jiném místě příspěvků.

  OdpovědětVymazat
 19. 20:56 - 10 let jsem byl clenem New Age a Occultistickymi pomuckami se divam do budoucnosti casto.
  Budoucnost se rysuje shodne tak, jako oznamuje deduktivni logika. (A vedmy.)

  Ze zlomyslnosti a skodolibosti, bych vam ji rad popsal dopodrobana, (na pristich 23 let), ale ja se nedostanu. pres cenzuru.

  MUGABE TY PRIMITIVE, ja te prestavam vnimat a to jsi zavinil tim, ze stale opakujes to stejne. Drive s tebou, ty paviane, byla vetsi sranda a ted degenerujes tak rychle, ze neudrzit ani titul Flasinetar !

  OdpovědětVymazat
 20. Mugabe ty BLBE, oznam mi den a mesic narozeni Dvoraka, ktery nad tebou drzi ochranou ruku, abych vedel cim ho nebesa potrestaji - co se mu stane.

  Tvuj den a mesic narozeni neni potreba. Neumim sestavit horoskop pro primaty. (CHIMPAZEE).

  OdpovědětVymazat
 21. Piš česky ty uASSackej chcípáku,ten tvůj blábol zase nemá hlavu ani patu!!!!!!
  A ZNOVO PRO RETARDA MAXIMA:Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 22. Není žádný rozdíl mezi ČSSD a ANO. Proto jsou taky spolu znovu ve vládě. Sobotka těsně před svým koncem podepsal, že zavedeme pro migranty "evropské" (rozuměj německé) sociální dávky a Babiš nechal podepsat, že to ty migranty přijme a ty dávky jim dá. A Filip je v tom podpoří. Čemu se divíte? Opravdu jste čekali změnu od Babiše, Stropnického, Pelikána, Jourové, Šlechtové, Filipa, Dolejše, Hamáčka, Zimoly a dalších, kteří se dostali po volbách k moci? NAIVKOVÉ!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nulová tolerance anebo jednožnačne " NE " !!! Vidíte koho jste volili !!! Těm bývalým nebo současným je to jedno jste pro ně debili a prodají vás pro posraný groš ! Jen Maďar řekl ne ! Až vzplanou občanské války na západě tak vám to otevře oči a nebo když to pocítíte na vlastni kůži ! To už bude pozdě !!!!!!!!

   Vymazat
 23. Panove zde mizi ty nejdulezitejsi informativni prispevky. T.j. mazano zamerne, aby s vami bylo manipulovano k vasi skode !

  OdpovědětVymazat
 24. MUGABE - je mi jasne, ze s mozeckem kolibrika nerozumis 80% - tum vseho co je zde psano .
  Ty NEANDRTALCE , ja za to nemohu, ze se ti nedokazi prizpusobit. T.j. proti vyvoji..,. Ty jsi v praveku a ja jsem ve 23 stoleti A.D.
  (Pssst ! Marek Wollner se na tebe chysta. Mel by jsi chodit v Praze kanalama, aby te nebylo videt.)

  OdpovědětVymazat
 25. Piš česky ty uASSackej RETARDE,tvým třetihotním skřekům nikdo nerozumí!!!!!!
  Seš tak blbej,že BYS I V SOUTĚŽI BLBOSTI SKONČIL DRUHEJ,TY TUPÝ DEMENTNÍ LEJNOBEZMOZKU!!!!!☺☺☺☺☺
  A zopakuj si znovu ty TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRKU:Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!!!!☺☺☺☺☺☺☺☺☺

  OdpovědětVymazat
 26. ANO a Babiš jsou kabátníci a zrádci evropy .

  OdpovědětVymazat
 27. Jsou to svině a zrádci České republiky!

  OdpovědětVymazat
 28. Tady je graf jak kdo hlasoval:


  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Jan-Keller-Me-zvolili-lide-z-Ceska-ne-migranti-Az-se-masy-Africanu-hnou-co-ministr-Metnar-Az-nam-vezmou-kontrolu-nad-migraci-demokracii-si-muzeme-strcit-za-klobouk-534978

  OdpovědětVymazat
 29. Také nechápu, proč ještě někdo je pro pro-imigrantskou EU. Asi neměli ve škole násobilku a kalkulačka jim nefunguje. Jinak by jim bylo jasné, že při průměrné porodnosti imigrantek - 6 dětí - a Evropanek, 1,4 (úřední statistika) bude původních Evropanů - našich potomků - směšná menšina, která se bude muset stoprocentně podrobit islámu nebo jim, nevěřícím, upilují hlavy.

  OdpovědětVymazat
 30. Bezte na youtube a zadejte !
  Russian policeman raped !
  To je nick MUGABE v pracovni akci !

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Běž do hajzlu,SMRADE RETARDOVANEJ!!!!!

   Vymazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat