Reklama

neděle 20. května 2018

Americká vojenská technika pro nasazení ve východní Evropě dorazila do Belgie

20. 5. 2018       zdroj
Do belgického přístavu v Antverpách dorazila americká vojenská technika, určená pro nasazení ve východní Evropě. Informovalo o tom Ministerstvo obrany Belgie na svém Twitteru. "17. května dorazila vojenská technika do přístavu v Antverpách v Belgii pro další nasazení ve východní Evropě jako součást operace Atlantic Resolve", uvedla zpráva.


Belgické ministerstvo obrany dodalo, že operace Atlantic Resolve "je zaměřena na zajištění míru a stability" v zemích východní Evropy. Dříve generální tajemník NATO Jens Stoltenberg uvedl, že vítá zvyšování americké vojenské přítomnosti v Evropě.


Původní zdroj:
Belgian Defence , ✔ @BelgiumDefence   May 17, US military equipment arrived in the port of Antwerp #Belgium for further deployment in E. Europe as part of Operation #AtlanticResolve. Operation Atlantic Resolve aims to ensure peace and stability in the Eastern European @NATO countries / Pic. @1BCT1CD #IronHorse

48 komentářů :

 1. Že by spiklenecká teorie? Nebo to oznámili, aby si z nás udělali dobrý den? Ne, spíše se z nějakého pro mne nesrozumitelného důvodu rozhodli mluvit o válce veřejně. Že by to veřejnost kvitovala s povděkem? Že by si představovali, že ty Rusáky utlučou čepicemi?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tohle neni legrace, kolik obeti valky znate?

   Smazat
  2. 17:13 Ta "informace" o dodání vojenské techniky do Belgie k "zajištění míru a stability ve střední a východní Evropě" je
   v podstatě "k smíchu"...

   Armáda Spojených států má kolem 800 známých vojenských základen mimo území USA
   - myslíte, že na nich doteď mají jen "ešusy" ?
   https://cs.wikipedia.org/wiki/Ozbrojen%C3%A9_s%C3%ADly_Spojen%C3%BDch_st%C3%A1t%C5%AF_americk%C3%BDch

   Smazat
  3. Jen aby se to Belgické ministerstvo obrany nemýlilo.
   Mohla by to být bratrská pomoc EU s obsazením neschopné Bruselské centrály EU.
   Tento útok ze západu vhodně dopňuje útok z jihovýchodu zpřátelené Arabské armády dobrovolníků, která se už přemisťuje do balkánských zemí a v Evropě má už předsunuté dosud neaktivizované jednotky.

   Smazat
  4. No RUSKO SA UZ POSRALO OD SMIECHU S TEJ AMERICKEJ TECHNIKY. LEN TU VOZIA SROT SPOZA OCEANU. Ved NEMCI V 2 SV VOJNE IM HOVORILI YENKYIVIA NA HLINENYCH TANKOCH!!!

   Smazat
  5. Bubu, bubu, bububu!

   Smazat
  6. USA chtěji mír. Oni fakt ctěji mír. Teď přišel čas nastolit mír s Iránem a Koreou.
   Za mír se musí bojovat. V Iránu povraždí tak 300 000 lidí, V koreji povraždí tak 500 000 lidí. No a co. Za mír se musí zaplatit. US armáda vyprázdní sklady a zbrojovky pojedou naplno. Že povraždí 200 000 dětí? Koho to zajímá. Hlavně když se kšefty zbrojovek hejbou.

   Smazat
 2. Kdo s Havem obcuje, s Havlem chcipne
  Cesko je obetovane
  Pindani vam nepomuze
  Cesko, obetovany naraznikovy stat
  Vsak si v zemi letiste Havla vzpomenete, ale to uz budete radioaktivni

  OdpovědětSmazat
 3. 17:08
  Drž HUBU ty Hovnodolní kolaborante!!!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 17:20 s roztrzenou hubou od ucha k uchu uz zvanit nebudes, ty ceska zbabela onuce

   Smazat
  2. 18:42
   Až té na pitevně přeříznu pilou od prdele k uším,tak pi tobě ty uASSackej chcípáku NIKDO ANI NEVZDECHNE,ty Hovnodolní MAMRDE!!!!!!!

   Smazat
  3. Co je to za ksindl, kterej tady nadává Čechům zbabělých onucí? Co to je za sprostý, odporný hovado? Co to lezeš krákat na náš český server ty hnusnej, smradlavej skunku? Starej se o sebe ty držko prašivá - on už tobě někdo roztrhne prašivou držku od ucha k uchu ty hajzle sprostej! Drzý je to, sprostý je to, oplzlý je to, vyhrožuje to, není to nějaký američan?

   Smazat
  4. 18:48 z prerazenyma rukama se ti bude spatne rezat
   Vybral si si sam, chodici mrtvolo

   Smazat
  5. 19:17 jdi nekam chcipnout, cezky zmrde
   Beztak te nekdo brzo dorazi, ona te odvaha prejde, Svejku zbabela

   Smazat
  6. 19;27
   Ty uASS POSRANINO,když už podporuješ veřejně tu okupantskou chamraď, tak se nediv,až ti někdo tu hovnohubu vobrátí kousavým dozadu!!!!!
   AŽ SE RUS NASERE, TAK TAKOVEJ UNTERMENSCH JAKO TY BUDE PRDELÍ ŠTIPAT OSTNATEJ.DRÁT....A TO BUDECZA CHVÍLI,KOZOMRDE!!!!!!

   Smazat
  7. CO si to dovoluješ ty americko - česká - svině? 19.27 - co to má znamenat? Jsi na našem webu na návštěvě, a jako slušná návštěva se budeš i chovat ty dobytku sprostej. Ty ses vybarvil ty hnuse. Jak to pěkně všechno začalo, to tvoje pindání o Africe - a teď konečně předvádíš, co jsi zač. Jsi nenávistnej, odpornej hajzl, nenávidíš Čechy, vyhrožuješ tady lidem. Je jenom dobře, že tě už před léty z tvojí český vlasti vykopali ven ty dobytku. Takovýho dobytka asi nechtěli ani vlastní rodiče -kdybys tady zůstal,dávno by tě někdo trhnul mezi dveřma jako vzteklýho kocoura, hajzle praštěnej. Proč nejsi separovanej v blázinci? Ty nenávistná potvoro - jsi nebezpečnej. Snad tě někdo odpráskne. Vždyť tohle ani není možné - a tohle leze na český web a udělá vždycky z diskuzí takovou mrdanici.

   Smazat
  8. 19:51 ty se nediv az te nekdo domlati, nebude te skoda, cesky odpade

   Smazat
  9. 19:52 ale prosimte, zmrdiku malej ceskej, jakej ceskej web, vzdyt tady to jede na Americke platforme, to ty jsi mimo cesko na navsteve
   Jinak, zmrde a odpade, si te znamenam, to se se sam obesis na klice bude pro tebe jeste dobre, ono te zrejme ceka neco mnohem horsiho nez trhnuti mezi dvermi
   Zase budes prosit o milost ale uz je pozde, zasel jsi moc daleko
   Koncis, zmrde

   Smazat
  10. ... zadula rudá posranina vypuštěná v 19:51 z lejnolíhně tohodle škaredýho kremelskýho Ugrofína A52 - http://iks2010.info/wp-content/uploads/img/291912_original.png

   P. S.: Radši zaduj rudoprde svýmu putlerfýroj do ucha, ať ti pořídí klávesnici s funkčím "R", ať ty tvý mongoloidní skřeky začnou aspoň krapet dávat smysl. Páč jedinej stát se dvěma "s" v názvu je tenhle - https://en.wikipedia.org/wiki/Rossiya

   Smazat
 4. Rusko posiluje přítomnost ve Středomoří, Nato posiluje v Pobaltí, asi běžná vojenská taktika. Někde to je vysvětlováno, že přisunavaná Texaská brigáda má střídat dosavadní Voj. brigádu v Polsku a Pobaltí. Může to být střídání, ale může to být i znásobení vojenských sil v tomto směru. Poláci tohle nejvíce podporují, je to dáno jejich historií, kdy byli někým vždy využíváni a manipulováni proti Rusku.

  OdpovědětSmazat
 5. Tak proto se u nás začaly opravovat mosty....

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spíše budeme muset navýšit počet sběren, železného šrotu.

   Smazat
  2. 17:59 Naivní to představy ...

   Za 2.sv.války si vyžádalo zničení určitého mostu nálety desítek až stovek bombardérů s nejistým výsledkem, v současnosti vypuštění 1-2 raket na vzdálenost stovek nebo tisíců kilometrů s přesností dopadu několika metrů.

   Smazat
 6. A ktomu plátat jami po silnicích.

  OdpovědětSmazat
 7. ""...zaměřena na zajištění míru a stability" v zemích východní Evropy"

  Kde a kdy jsem jen podobnou formulaci slyšel nebo četl ? Nemluvil v podobném duchu Hitler a Mussolini v Mnichově před podpisem Mnichovské dohody ?

  OdpovědětSmazat
 8. Ano,kam šlápla noha amerického vojáka,všude byl přece zajištěn mír a stabilita.

  OdpovědětSmazat
 9. Dobre to vystihol An 18:41,možno tá operácia sa skutočne volá na zaistenie dolára a jeho stability.

  OdpovědětSmazat
 10. Ještě se nepoučili ,zas chtěj na frak !!! Vietnam jim nestačil !!!!

  OdpovědětSmazat
 11. 20;29
  Směska bezmozků z uASS se nemůže NIKDY POUČIT!!!!!☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Smeska cechu vlezla a setrvava v Havlove prdeli, a tim se odsoudili k smrti. Ale zase 20:43 nebude skoda.

   Smazat
  2. 23:39
   Co vřískáš ty TĚŽCE MENTÁLNĚ RETARDOVANEJ VOLOTRKU z trumpetolatríny???!!!!

   Smazat
  3. 6:09 Ty nemáš zato čím ani vřískat, páč expertům se spektrometrem by trvalo pět sekund zjistit že jsi pouze smrdutý pšouk z Putlerovy prdele! Proto zajeď zpátky do lejnolíhně toho škarednýho kremelskýho židočekisty s krysím xichtem a odtáhni i s nim za Ural! :D:D:D

   Smazat
 12. Co je NATO? Není složeno s armád Evropských zemí?Co tu mají co dělat amíci?Veřejně hlásají útok na Rusko a chtějí válčit.Tak to je obranný pakt?Ať jdou už do prdele i vlastizrádnými vlezprdelema.Stějně dostanou po hubě, tentokrát už i na svém kontinentě.Hovada.

  OdpovědětSmazat
 13. Mno jo Rusové se třepou strachy jen komedie aby eu platila více na „obranu".

  OdpovědětSmazat
 14. Skvělý článek od Konvičky:

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/rozhovory/Martin-Konvicka-Nevidim-prezidentske-aktivity-ktere-by-nas-sinuly-k-Rusku-Ze-by-nekdo-stavel-pravoslavne-kostely-sochy-Lenina-zval-Putina-na-dozinky-ci-zavadel-rustinu-Pani-Nemcova-536704

  OdpovědětSmazat
 15. Porad vyjete jak sakali misto toho abyste vystoupili z NATO, a opreli se o Rusko
  Takhle zustanete onuce zapadu

  OdpovědětSmazat
 16. Rusko válku nezačíná. Rusko války ukončuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano Rusko války nezačíná ale UKONČUJE!

   Smazat
  2. Tím že je po každým takovým "ukončení" celý v troskách lehlý popelem spolu s půlkou svých krapet použitelných obyvatel:)))

   Smazat
  3. 11:44
   Ty seš nepoužitelnej v jakýkoliv době!!!!☺

   Smazat
  4. 11,44 asi jsi nesledoval pana Putina, který prohlásil, že budoucí válku na ruském území už nedopustí, pokud někdo napadne Rusko, válčit se bude za ruskými hranicemi.Poslední válka přinesla Rusům zničení měst a vesnic v řádu stovek tisíců.

   Smazat
 17. Zdá se že ovčané Evropy ztrácejí pomalu ale jistě pud sebezáchovy . Téměř žádné velké demonstrace proti zrůdám ,které připravují další válku a ve volbách stále volí ty stejné parchanty kteří tuto apokalypsu chystají . No a co říkají si zřejmě nějak bylo , nějak bude .Spokojeně si chrochtají v supermarketech u pitomých nekonečných seriálů v televizi a ani je nenapadne , že by to mohlo být jinak . Ale ono bude a už brzo . Válečná mašinerie už se rozjíždí na plné obrátky a dodávky zbraní do přístavu v Antverpách to jen potvrzují . Otázkou je jak dlouho k tomu budou Rusové nečinně přihlížet . Vždyť toto všechno je namířeno proti nim . Obě předcházející světové války taky začaly takto podobně . Taky nikdo tehdy nevěřil tomu že budou , tedy kromě těch co je připravovali .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ne tak docela, protože váleční štváči potřebuji vyvolat hysterii, aby měli důvod k akci. Jakmile se lidé nedají vyprovokovat vše postupně vyřeší generální prokuratura a klanové boje budou probíhat pouze uvnitř elit (nešťastné nehody, podezřelá úmrtí atd. a někoho šoupnou za mříže), vždy když části elit

   (...podle zákona synergie se do popředí dostává ten morálnější, který umožní lépe ostatním spolupracovat, i když se nám úroveň té lepší morálky nemusí líbit - takový je ale stav morálky celého lidstva...)

   hrozí odstavení od moci, snaží se vyvolat chaos a zmatek (něco jako all-in v pokeru). Ale není to tak jednoduché někdy ten zmatek elity vytvářejí záměrně po dohodě (řízený chaos) i když je rozdělení moci dočasně stabilní. Na lidech jim prostě nezáleží, nejlepší je nenechat se vtáhnout do jejich sporů, což samozřejmě nejde vždy, protože při nesourodé morálce lidstva se vždy najde část obyvatelstva planety země, která se jimi nechá zblbnout a jde druhým po krku a tvoří tak ochranu před elitami, které by časem sundala generální prokuratura, která funguje jako rozhodčí klanových bojů.

   Čeho se, ale všechny elity bojí je neřízený chaos na jehož hraně stojí, protože se snaží vytvářet řízený chaos, proto je jejich život smutný a neveselý. Bohužel neřízený chaos není prospěšný nikomu ani obyvatelstvu sice by smetl prohnilé elity, ale vzhledem k nízké morálce lidstva a záměrnému skrývání metod řízení společnosti (pouze pro zasvěcené) vedlo by to k návratu do doby kamenné nebo rovnou ke zničení lidstva.

   Za současné situace je řešení silný vůdce s morálními kvalitami a s podporou davu, který bude lid a novou generaci učit a vzdělávat jak vzít vládu věcí svých do vlastních rukou. Davu se elity bojí a je to silná páka proti nim. Díky bohu za Putina a Zemana i Trumpa.

   Smazat
 18. Severoamerický kontinent spěje do svého finále (díky člověkem neovlivnitelným geofyzikálním procesům) a všechna vojenská technika tam brzy nebude k ničemu. Proto spojili příjemné s užitečným a bude vyvezena v rámci operace Atlantic Resolve. Tato operace je prý zaměřena "na zajištění míru a stability" v zemích východní Evropy, rozumějte, jinými slovy to znamená, že bude využita k ovládnutí nových teritorií plných původního obyvatelstva (= "indiánů"). USA jsou již "vybydlené" a čeká je šmytec. Nevím, jestli to už bylo i v naší pravdivé ČT, ale jihoafrická vláda nedávno prohlásila, že nebude plnit smlouvu (pro roky 2014 až 2024 o převzetí utečenců z USA) a odmítá je umisťovat na svém území. Takže je asi na stravu a byt dostane východní Evropa. Západní Evropa bude i nadále zásobována imigranty z jihu a z jihovýchodu.

  OdpovědětSmazat
 19. thank you for sharing information

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.