Reklama

.

.

čtvrtek 17. května 2018

Babiš podpořil afrikanizaci EU, která nám přinese bídu, epidemie a zločinnost. Brzy budeme mít stejnou kriminalitu migrantů jako Německo. A podupávání paní Němcové…

17.5. 2018   Rukojmí
  „Evropa je nejmenším a zároveň nejhustěji osídleným světadílem, který nepotřebuje nové osídlence. Marrákešskou deklaraci vnímám jako výzvu k afrikanizaci Evropské unie. Afrika ve srovnání s EU má vyšší míru bídy, válek, epidemií, zločinnosti a kolabujících států. Migrace bude znamenat, že tyto negativní tendence na černém kontinentě umocníme a zároveň je importujeme k nám. Základní otázka zní: proč? Jediná odpověď, která mě napadá, je, že jde o snahu zničit západní civilizaci,“ říká exministr Jaroslav Bašta o deklaraci, kterou podpořil premiér Babiš i ministr vnitra Metnar.
„Miloš Zeman dlouhodobě postupuje více v zájmu Ruské federace než v zájmu České republiky. Vzpomeňme na oslavy 70. výročí konce druhé světové války, které následovaly krátce poté, co Rusové začali okupovat Krym. Demokratičtí státníci se odmítli zúčastnit monstrózních oslav v Moskvě a jediný, kdo tam jel, byl Miloš Zeman. To už byly počátky, kterých si lidé možná tolik nevšímali, ale pak následovala řada dalších akcí. Zmíním jen ty z poslední doby, které se týkaly vydání ruského hackera Sergeje Nikulina nebo kauzy Novičok, ty jen stvrzují všechny kroky, které Miloš Zeman soustavně dělá, aby se zalíbil Kremlu, a vůbec nehledí, jestli takové kroky jsou v zájmu České republiky,“ řekla Miroslava Němcová. Podle ní Zemanovy proruské postoje jsou na zahájení kroků, které by mohly ve spolupráci se Senátem vést k pokusu o zbavení Miloše Zemana prezidentské funkce…

Výroky a podupávání paní Němcové se již staly součástí antizemanovského politického folklóru, kterým nás část politického spektra a většina médií oblažuje již šestý rok. To snad ani nestojí za komentář.

Jan Hamáček vyzval Jaroslava Foldynu kvůli incidentu, který se stal na akci Nočních vlků, kteří si připomínali padlé sovětské vojáky a vítězství ve druhé světové válce, k omluvě. Co si o tom myslíte?

Jaroslav Foldyna měl konflikt s člověkem, který přesvědčil mnoho uživatelů sociálních sítí, že slovo aktivista představuje eufemistické označení agresivního duševně nevyrovnaného jedince. Omluvit by se spíše měl Jan Hamáček panu Foldynovi za svůj nedomyšlený výrok.
Ministr vnitra Lubomír Metnar podepsal jménem České republiky v Marrákeši politickou deklaraci států Evropy a Afriky, kde se sice hovoří o „boji proti nezákonné imigraci a pašování imigrantů“, ale současně v ní „partneři uznávají potřebu povzbuzovat a posilňovat cesty zákonné migrace… mezi Evropou a zeměmi severní, západní a střední Afriky“. Cílem deklarace je „podpořit zákonnou migraci a mobilitu… mezi Evropou, severní, západní a střední Afrikou“. Babiš Metnara hájil, že se o podporu imigrace nejedná… Co o tom soudíte? A co to může znamenat ve vztahu k Dublinu IV?
Evropa je nejmenším a zároveň nejhustěji osídleným světadílem, který nepotřebuje nové osídlence. Marrákešskou deklaraci vnímám jako výzvu k afrikanizaci Evropské unie. Afrika ve srovnání s EU má vyšší míru bídy, válek, epidemií, zločinnosti a kolabujících států. Migrace bude znamenat, že tyto negativní tendence na černém kontinentě umocníme a zároveň je importujeme k nám. Základní otázka zní: proč? Jediná odpověď, která mě napadá, je, že jde o snahu zničit západní civilizaci. Když to zevnitř (přes veškerou snahu Evropské komise) postupuje příliš pomalu, holt je třeba pomoci tomu zvenčí. Tato „nezávazná“ dohoda otevírá Dublinu IV zadní vrátka.

19 komentářů :

 1. Jediná naděje je že Zeman udělá vše pro to aby byly nové volby a pak snad by se mohlo něco změnit. Babiš je ve spárech Bakaly přes Hamáčka a spol. Podívejte se na AE News a bude Vám to jasné. Nepomůžou ani komouši.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 11:57 - Jak hlasovali poslanci k emigrantům z Afriky, jednohlasně ANO, Babiš je slizský had!

   Poslanci ANO podpořili v Evropském parlamentu jednohlasně Globální kompakt pro řízenou, bezpečnou a legální migraci - tedy projekt, ve kterém se národní státy vzdají svého práva rozhodovat o tom, kdo se usídlí na jejich území.
   Toto právo delegují na nikým nevolenou OSN/IOM a ty jim budou befelem přikazovat migrační kvóty a rozhodovat o tom, odkud a jaké migranty přijmou.
   Vše bude probíhat pod dohledem a ve spolupráci s EU/Sorosovskými neziskovkami.

   Hlasování:
   PRO PROTI ZDRŽEL SE
   NEPŘÍTOMEN
   ANO Ježek, Dlabajová, Charanzová,
   Telička
   ČSSD Poche Keller Poc, Sehnalová
   ODS Zahradil, Tošenovský
   KDU-ČSL a TOP09 Niedermayer, Polčák, Pospíšil Zdechovský, Šojdrová Svoboda
   KSČM Konečná Kohlíček, Maštálka
   Svobodní Payne

   Zdroj: http://www.votewatch.eu/en/term8-progress-on-un-global-compa... P.K.2

   Vymazat
  2. Výše jmenovaný odkaz není tak zřetelný jako tento:

   http://zvedavec.org/vezkratce/15340/ P.K.2

   Vymazat
  3. 12:47 a KSČM zase nezklamalo, ani ryba, ani rak, nikoho si nerozházet, hlavně když jede vlak!!!
   KSČM - Maštálka a Kohlíček se jako vždy zdrželi. To je bezpáteřní parta, co pro svoje koryta podporoří třeba samotného SATANA, jen když chrochtají u žlabů zaprodanci s ANO turisty.
   Loe

   Vymazat
  4. Loe Já jsem bývalý volič KSČM kýválku už dávno jsem je prohlédl a volím SPD.

   Vymazat
  5. 13:31 Já na Kraji volil KSČM a do Sněmovny ČSSD, ale prohlédl jsem ten chamtivý sajrat. Nyní bylo mnou voleno taktéž SPD.
   Loe

   Vymazat
  6. Ja myslim, ze daleko vetsi nebezpeci nez Afrika je pro CZ Severni Amerika, a z ni jen jeden stat! Copak nikdo z vas nevidi, co tady napachal zla a pase jej denne? To neudela ani milion emigrantu z Afriky umistenych do CZ. Copak udelal ten stat neco dobreho, treba po 2. svetove valce. Neni videt jeho zlociny denne? Tohle nikdo nevidi a vidi nejake chudaky z Afriky. Chudaci nejsou problem, problem jsou BOHACI. A treba ten 2. nejbohatsi v zemi - nenadela dost problemu? A ti z Ameriky jsou jeste daleko bohatsi a tim i horsi. A to se lidi boji jakehosi skoro chudaka z Afriky. Nelogicke. Ale logika v tomto state se nenosi.

   Vymazat
 2. „Marrákešskou deklaraci vnímám jako výzvu k afrikanizaci Evropské unie. … Základní otázka zní: proč? Jediná odpověď, která mě napadá, je, že jde o snahu zničit západní civilizaci.“
  Tak to je bomba. A to na nás může uvalit nějaký ministr v rezignaci? I kdyby nebyl v rezignaci, rozhodování v záležitostech s takovým dopadem by měla být zásadně potvrzována referendy. A pokud by to referendum nepotvrdilo (občané by to považovali za něco, co neodpovídá jejich zájmům), ministr by měl okamžitě odstoupit.
  Je vidět, že právě pro záležitosti mezinárodních závazků, by bylo referendum důležitým nástrojem. Bohužel, z našich politiků, si to uvědomují pouze politici SPD. Také proto se je snaží stále nějak blokovat (že Hamáčku, místopředsedo sněmovny). P.K.

  OdpovědětVymazat
 3. Telička a Ježek...
  ...nejsou v kategorii "nezávislí". Jsou v kategorii BEZCHARAKTERNÍ. Protože když už se nechali "vyvézt" do EP na kandidátce ANO jakožto členové hnutí, potom bylo jejich morální povinností vzdát se mandátu, když z tohoto hnutí odešli. Že se teď ohánějí jakousi "nezávislostí" = to svědčí pouze o jejich charakteru shnilého lejna. P.K.3

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Telička je standardní politický turista, ČSSD opustil poté, co musel svoji židli v Bruselu uvolnit pro jelimana Špidlína. To psychicky neustál a tehdy jsem se mu ani nedivil.

   Vymazat
  2. Telička skunk si nechá přeleštit svou pověstnou megapleš, od kohokoliv kdo mu lépe zaplatí, jednou hyena Bakala, podruhé had Babiš potřetí
   třeba Kim Čong-un, když je všechny přeplatí? Z toho má Telička tak velkou hlavu, že je v davu jako maják! P.K.2

   Vymazat
 4. Takže i u nás bude rasová a náboženská válka, která se připravuje i v USA a západní EU. No Čechům to hodně dlouho trvá a hodně, hodně dlouho drží huby jako všichni Slované a nechají si hodně líbit, ale pak to končí exody s ranečky a pláčem odcházejících ve vlacích. Naposledy si to vyzkoušeli sovětští "přátelé" a před nimi frickové, kteří z toho mají trauma dodnes. Pro domácí zrádce to dřív končilo šibeničkami. Jestli je dnes Babiš připosraný z toho co na něj vědí a čím mu hrozí "přátelé" z kavárny a US ambasády, tak by měl být přímo šílený strachy až dojde na lámání chleba. Ve Francii se nezachrání, tam to bude také mazec a na Slovensku jej braťa možná rádi vyvěsí za nás. Zklamal, zradil a podle toho také dopadne. Už o komunálních volbách půjde se socíky do hajzlu svorně s Kraďousem, starosty a lidovci. Smažky od pirátů možná zase zvolí hloupá omladina, ale ta jednou pozná na vlastní kůži co si s multikulty a homolíbes připravila.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Babičoka vidím někde v teple. Tedy nikoliv v teplácích, ale na Bahamách u koženkového Viktora :-)

   Vymazat
 5. Marákkéšská deklarace ukázala, že naši zemi nevedou prostoduché loutky, ale že jsou to zločinné loutky, které se aktivně zapojily do plnění Karneghiho plánu.

  OdpovědětVymazat
 6. Pozor, abyste z hněvu někoho neprokleli, potrestali by vás za čarodějnictví. Bravo středověká demokratúro :(

  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Carodejnicke-procesy-jsou-zpet-Klara-Samkova-byla-potrestana-za-vyhrozovani-tureckemu-velvyslanci-a-toto-nasledne-sepsala-536215/diskuse

  OdpovědětVymazat
 7. Nejstarší německý zvyk!
  http://www.prvnizpravy.cz/zpravy/zpravy/odstartoval-nejstarsi-nemecky-zvyk-jaky-no-prece-ramadan/

  OdpovědětVymazat
 8. vidina kapitalu žene do evropy chude a nevzdělane nejen kvuli nakladum na pracovni silu ale hlavně kvuli tisici procentnim ziskum snad až se kapitalisti udavi penězi a majetkem pak by se mohla situace zklidnit ale na druhou stranu jejich děti to nikdy nedovoli kdo ma prachy ten vladne a luza se da vždy zastrašit terorem i ta animoza po skončeni druhe světove a nadšeni z lepšiho světa se už nikdy nebude opakovat

  OdpovědětVymazat
 9. ANO již není ANO bude líp. Pan Babiš se začíná podobat Sobotkovi. Doma mluví jak občané očekávají dle volebních slibů ohledně migrace, ale venku poslanci za ANO hlasují opačně. To je špatná zpráva.

  OdpovědětVymazat
 10. Z clanku bych se pozastavil pri vyrocich strestene baby Nemcove...demokraticti statnici se odmitli zucastnit...jsou to ti demokraticti statnici , kteri se podileji na rozvratu arabskych zemi a podporuji valku !
  Pan president Zeman mel pravo na svuj postoj vydani Ruskeho obcana do zeme , kde muci vezne !Pan prezident
  Zeman nechce , aby se CR stavela svoji politiku na lzi a podvodu proti statu , ktery byl lzive obvinen ! A tohle je duvodem na zapoceti procesu obvineni za velezradu ? Ceska republiko ,ritite se nekam , kde ani sami nechcete !! Babis je ulisny had , mate ale jineho?

  OdpovědětVymazat