Reklama

pondělí 21. května 2018

Bild: Putin Merkelovou darovanou kyticí "urazil"

Kateřina Fladungová
21. 5. 2018      zdroj
Po setkání ruského prezidenta Vladimíra Putina a německé kancléřky Angely Merkelové zveřejnil list Bild velký článek. Uvádí se v něm, že právě návštěva Merkelové v Soči ukázala, kdo je "pánem na světové politické scéně". Tento závěr učinil autor německého bulváru na základě toho, že Merkelová souhlasila se setkáním, nehledě na vybudovaný krymský most, proti němuž Berlín vystupoval, a Putinovo jednání se syrským prezidentem, kterého SRN obviňuje z "hromadných vražd".


Po všech těchto událostech kancléřka souhlasila se setkáním, čímž Putina pravděpodobně velmi potěšila, píše autor.

"Spokojenější sotva může hlava Kremlu být", uvádí publikace.

Komentovaný byl i dárek Putina pro Merkelovou.Věnovanou kytici květin vyhodnotil list jako urážku.

"Vypadá to jako projev zdvořilosti, ale ve skutečnosti je to urážka", píše novinář.

Autor vysvětlil svůj názor skutečností, že světoví politici si mají navzájem potřást rukou a nedávat si kytice. Květiny Merkelové jen připomněly, že je žena, říká novinář.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

69 komentářů :

 1. Rict zene ze je zena je tedy urazka, zajimave

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 0:18 Podle onoho novináře by jí Putin měl nejspíš oslovovat "pane Merkel". Ti západní novináři jsou z politické a genderové korektnosti už úplně zpitomělí.

   Smazat
  2. Protoze je lesba.Nosi uniformy lesby. Nemusej za ni furt dolejzat.

   Smazat
  3. Oprava lezt za nim za Putinem. Aspon bude mit od tech posluhu pokoj...

   Smazat
  4. Tady vidíme, totální zpitomělost z genderismu. Za chvíli bude urážka chtít po ženě, aby dala svému muži dítě. Debilita Západu spěje mílovými kroky vpřed. Jen nevím, kdo koho na schůzku zval. Ví to někdo ?

   Smazat
  5. Dát na pracovní schůzce, zvlášť v podobném formátu, představiteli státu (ženě) květiny, si lze vysvětlit třema způsoby: 1) jedná se o zlovolnou urážku, 2) jedná se o nedostatek znalostí z bontónu, 3) jste v rejži a snažíte se o získání náklonnosti, přičemž vše pokazíte hned na začátku.

   Květiny v takové situaci by byly vhodné jen tehdy, kdyby dotyčná vrcholná politička přijela na neformální návštěvu, byli jste přátelé a ona by se stala třeba v nedávné době babičkou. V tom případě by to bylo dokonce i pozorné. Ovšem zde se jedná v tom lepším případě o faux pas, o čemž však silně pochybuji.

   Smazat
  6. 17:33 A ted pepku vyskoč !

   Smazat
  7. Pro retardované mediální tajtrdlíky je všechno, co dělá Putin, urážkou, zlem, zákeřností ap. Za chvíli bude urážkou i dýchat stejný vzduch jako Putin nebo jíst stejné jídlo. Prostě retardace západních jelit.

   Tidehunter

   Smazat
  8. 17:33
   V Rusku je darování květin ženám znakem dobrých způsobů, je to tradice, kterou sledoval ruský prezident Vladimir Putin, když kytici daroval německé kancléřce Angele Merkelové. Uvedl to tiskový mluvčí prezidenta Dmitrij Peskov.

   https://cz.sputniknews.com/svet/201805217385616-peskov-putin-merkelova-rusko-nemecko-kytice/

   I u nás to bývala tradice a projev úcty k ženě a jejímu poslání...
   Do chvíle, kdy jsme se nestali vazaly západních namyšlenců a jejich zvrhlých tradic. I přes příkoří, které nám tito "nadlidé" v minulosti uštědřovali jim lížeme prostřednictvím kolaborantských zaprodanců jejich řitní otvory a pyšníme se, jakého to máme spojence.
   J.C.

   Smazat
  9. 11:59 no někde je třeba dobrou tradicí si navzájem pít moč, ale nemyslím, že něco podobného prorazilo do všeobecných pravidel diplomatických kontaktů. V poslední době se kytice nedává ani manželkám politických partnerů, i když mají volný program. Například bylo hodně neslušné, když Putin pomohl do kabátu prokřeklé manželce čínského presidenta. To byla vysloveně urážka. Platí třeba pravidlo, že se nesmíte dotýkat britské královny (a panovníků všeobecně) a teď si vemte, že by některej křupan chytil tu babču kolem ramen a vlepil ji dvě čvachtavé pusy na obě líce.

   Smazat
 2. Prijala Hitlera Merkelova kvetinu? Takze prijala urazku! Ostudne

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Spravne ma uz ted na svedomi tisice Evropskych zen , deti a muzu. Pozvala fanaticky vrahy na nas..

   Smazat
 3. Kdo vlastní Bild? Soroš se nasral?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Kdo vlastní Bild? A jaké je národnosti, náboženské a politické příslušnosti?

   Smazat
 4. Dotyčný "novinář" je kokot, tudíž standard v této tak opovrhované profesi.

  OdpovědětSmazat
 5. Všechny západní demokratické sdělovací prostředky se snaží při hodnocení Ruska najít cokoliv negativního i tam kde nic negativního není. Kdyby nedal květinu, byla by to drzost. Dal květinu je to urážka. Jinými slovy blbost je věčná a tupost novinářů nekonečná. Proti tomu je jediná obrana, totální ignorance.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Denně
   musím, po shlédnutí některých německých veřejnoprávních médií ŽASNOUT nad tím, jak dalece pokročila degenerace disciplinovaných Němců.

   JAK jen mohou být Němci, jejichž prestižní technika a průmysl patří mezi světovou špičku, tak blbí ?!
   Německé novinářské kurvičky,zcela v odkazu jejich nezapomenutelného J.Goebbelse,odvádějí skvělou práci.
   Žádná oblast, v které lze hlásat jediné správné názory, nezůstává nepovšimnuta.
   Podívejte se, pokud ovládáte němčinu, na stránky zdf.de, na "Satirické zprávy" , které uvádí za vydatné podpory vybraného publika Oliver Welke.
   Tento, zdánlivě žoviální moderátor, je opravdová žumpa německé publicistiky, viz jeho Show z 18.t.m.
   A pokaždé,když kamera zabrousí do nadšeně tleskajícího publika,si říkám - vám Němcům už není pomoci, vedou vás na porážku a vy tomu ještě tleskáte.

   Smazat
  2. Svůj nejkvalitnější genofond si němci poslali vytlouct ke Stalingradu, doma zůstali jen kriplové, kteří nemohli jít bojovat. No a toto jsou jejich potomci...
   Domnívají se, že to spraví novou importovanou krví z jihu. Bůh s námi..., co nás čeká za nové sousedy.

   Smazat
  3. Socdemáci Evropy podpořili za První i Druhé světové vymordování nejkvalitnějšího evropského genofongu. Nahradit ho lzer jedině rozmnožením vlastního bílého evropského pracovitého genofondu. IMPORTEM NADUTÝCH CIZÁKŮ S IQ NA HRANICI OLIGOFRÉNIE není pomoc, ale cílené ireversibilní zničené genofondu evropského bělocha tvořivého - bez jehož vynalézavosti, tvořivosti a pracovitosti by africké armády dodnes vypadaly a byly i vybaveny, jako z vyobrazení Davida Livingstone a Emila Holuba... a kouzelníci by byli "primáři" nemocničních chatrčí...

   Smazat
  4. 17.41 - přišla hrozit a požadovat? a proč to vypadalo jako že přišla prosit a slibovat?

   Smazat
 6. Jak vidno, v Německu si Merkelové jako ženy příliš neváží.

  OdpovědětSmazat
 7. jak pitomý musí být novinář, který si myslí, že být ženou nebo dokonce připomenutí ženě, že je ženou ženu urazí?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je stejné jako říci černochovi, že je černý. Také neodpustitelná urážka. Vyplývá to z toho, že o té rovnoprávnosti se sice neustále mele, ale ve skutečnosti právě ti politicky nejkorektnější vůbec nechápou, co rovnoprávnost znamená. Jestliže jsme si totiž všichni rovni, nemohu nikoho urazit tím, že řeknu, čím je. Je to totiž stejně dobré, jako cokoli jiného. Jestliže ale mám pod kůží pořád to "je to jenom negr", "je to jenom ženská", pak samozřejmě mohu pokládat za nekorektní to připomínat, podobně jako o jednonohém není slušné mluvit jako o tom "mrzákovi".

   Smazat
  2. Jste úplně vedle, oba. Existují neverbální signály, pravidla, a zde se pravidla porušila jednoznačně. Předání květin bez nějakého soukromého důvodu (třeba narozeniny) je téměř agresivní postoj, kdy úmyslně uvedete svého hosta do nepříjemné situace. Merkel totiž nepřišla na nějaké podružné přátelské jednání, ale přišla hrozit a požadovat. A Putin to dobře věděl. Tato schůzka neměla být přátelská, ale konfrontační.

   Smazat
  3. 17:41 A teď pepku vyskoč !

   Smazat
  4. 17:41
   A to víte odkud, že k tomu Putin neměl žádný soukromý důvod? Vy oba znáte osobně nebo víte, co jí k tomu řekl? Co když mu někdy řekla, že má ráda květiny, a jeho napadlo, že jí takto uvítá? Jste prostoduchý pitomec nebo jenom papoušek, který nemá mozek a papouškujete tady, co vymyslely ty komické duté makovičky z Evropských hovnot,Aktuálně,iBlesku,Hlídacího psa ap? A to, že schůzka měla být konfrontační je váš další smyšlený blábol, ve stejném duchu jako ten předchozí.

   Tidehunter

   Smazat
 8. jak je vidno, tentokrát Němci nepůjdu na Rusa. Budou výrobní základnou, a fyzicky do války proti Rusku půjdou země bývalé varšavské smlouvy. Nenávist proti v rusku je rozdmýchávána od školních let

  OdpovědětSmazat
 9. Putin se měl chovat jako soudruh Juncker, s červeným frňákem před ní napochodovat vojenským krokem, podat ruku a dle připitomělé Bruselské gender politiky jí jako člověk člověku vrazit pár facek nebo políbit na "pleš", podle nálady. To, že Merkel je dlouholetá německá kancléřka, svědčí o dlouholeté německé tradici, tradici nepřemýšlejících stáda ovcí. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Juncker s červeným frňákem se narozdíl od Putina umí chovat. Nepodlézá, je přímý, přiměřeně přátelský a nabízí řešení. Ani na obchodní jednání s finanční ředitelkou velké banky si s sebou nepřivezete pugét. Je to přinejmenším trapné.

   Smazat
  2. 17:44 A teď pepku vyskoč !

   Smazat
  3. 17:44
   Co věta, to blábol. Ani v jednom jste se netrefil a ten váš příklad je zvláště směšný, protože zjevně nesedí k Putinovi a Merkelové. Kdybyste nebyl prostoduchý blb, tak byste to věděl tady. Předpokládám, že jste napsal i tu hloupost výše v 17:41. Rozhodl jste se, že nás přesvědčíte, že jste tady nejblbější? Pokud ano, tak to chápu, ale myslím, že jeden příspěvek od vás bohatě stačí. :)

   Tidehunter

   Smazat
 10. Putin mal darovať Ali Merkel nikáb a tím bi ju viac potešil.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Vy se raději zdržte písemného projevu .

   Smazat
 11. No větší zhovadělinu jen tak nepřečtete a je vidět že Němci skutečně degenerují.

  OdpovědětSmazat
 12. Takováto novinářská hovada k tomu školí školí SSáci, stejně tak je to u nás s tím pornohercem. Navíc ten novinář z Bildu nestojí ani na straně Německa, ale SSA. SSA mají strach z růstu Ruska, potřebují ho hospodářsky zadržovat, a dělají to zase intenzivně aspoň 15 let. A všechny Krymy, Pobaltí atd. jsou jen zdůvodnění pro lidi.

  OdpovědětSmazat
 13. Takovýma krávovinami nás krmí pořád. Lepší už to nebude.

  OdpovědětSmazat
 14. Dle mého kytice byla předem schválena. Protokol a hlavně jak jinak by se povedlo sladit barvy květů a kostýmu? Pane redaktore z Bildu, dejte si pozor - ještě budete takhle křivě myslet a psát, už se nevrátíte do normy, i kdybyste chtěl. Zblázníte se sám ze sebe.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně tak to je. Navíc muž nemůže kyticí urazit žádnou ženu.

   Smazat
  2. 8:36 milý naivo, tohle platí možná u manželky, ale ne v politice nebo byznysu. Dokonce i vaše žena by zůstala překvapena, kdybyste ji znenadání obdaroval květy mimo svátek a přemýšlela by, proč najednou tolik pozornosti.

   Smazat
  3. 17:48 A teď pepku vyskoč !

   Smazat
 15. Za mě teda má redaktor pravdu, při oficiálních setkáních se kytky nedávají, ale protože Merkelová nepřijela na oficiální návštěvu do Kremlu, ale jenom poklábosit na daču k Putinovi, tak holt dostala pugét. A tak je to správné. Až přijede na oficiální návštěvu, bude přivítána oficiálně. Takhle holt jenom ten pugét. Až bude jezdit jako Hitler po dobytých latifundiích, tak bude možná vítána oficiálně, ale zatím nic takového.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ehm, nepřijela poklábosit. Přijela požadovat a hrozit. A ne na daču, ale do oficiálního sídla úřadu prezidenta. Putin má daču někde u Petrohradu a tam kdysi pozval Schödera s rodinou. Tam ano, paní Schröderové věnoval květy a podobně se zachoval i Schröder. Tohle bylo hodně mimo fazonu.

   Smazat
  2. 17:51 A teď pepku vyskoč !

   Smazat
 16. hnus bezpohlavni a bezmozci prestituti netreba kometare

  OdpovědětSmazat
 17. Mno jo ve všem se dá vycucat z prstu proti Ruská propaganda.

  OdpovědětSmazat
 18. Dobrý den.
  Píši to podruhé, anžto zafungoval příkaz z Brusele a tak se mi příspěvek nezobrazil.
  Chtěla jsem napsat, že novinář z Bildu je imbecil. Ale protože článek jednak napsala žena, vystavil MUDr. Ivan David a protože "šéfuje" tomuto webu, půjdu na to jinak.
  Novinář z Bildu je "mentálně retardovaný". Do jaké kategorie ze 6, které se v 21. stol. nyní používají, zařaďte sami, pokud si přečtete velice zajímavý a hlavně poučný výklad na:
  https://cs.wikipedia.org/wiki/Ment%C3%A1ln%C3%AD_retardace.
  Nezapomeňte, prosím, si dobře zapamatovat procenta v jednotlivých kategoriích. Pak se možná ledasčemu přestaneme divit.
  Jinak mě potěšilo, že "naši chlapi" jsou úplně normální, alespoň co se týče darování květin ženám.
  Pěkný den a díky "kluci".

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ad Vera - máte určitě pravdu, ale je třeba vzít v úvahu skutečnost, z čeho a jak je ten Bildův činovník živ, z čeho a jak profituje Bild, pod jakým ideologickým dohledem je. Přece u nás to není nepodobné! Naši mediální "tvůrci" nejsou vůbec retardovaní, pouze provádí dobrou práci, stejně, jako ti v Bildu.

   Smazat
  2. 9:48 Obávám se, že vaše vysvětlení neodpovídá skutečnosti. Ten novinář není retardovaný podle vašeho odkazu, jen prostě plní zadání. Zadáním je dehonestovat Putina a Rusko za každou cenu. No a kde brát negativa na pozitivním setkání? Tak se snaží, dumá, tlačí tak moc, až vypotí absurditu a je za blba.

   Smazat
  3. 14:22, nikdo Putina dehonestovat nemusel, on to udělal sám.

   Smazat
  4. 9:48 Dobrý den. Ale my přeci víme jaké kádry jsou vybírány na "pozice".

   Smazat
  5. 17:57 Také jste tlačil, jako ten novinář. A vytlačil jste stejnou hovadinu.

   Smazat
  6. To už jeho rodiče tlačili hovadinu na záchodě. Jen nejak zapomněli po sobě spláchnout a tak ho tady máme.

   Smazat
 19. Vše se dé zneužít! To záleží na tom, na které straně stojí "zneuživatel".

  Příklad z domova:
  President se k něčemu vyjádří - je to moc špatně!
  President mlčí, a zase je to moc špatně!

  OdpovědětSmazat
 20. Soudruzi,musíte mislět demokratycki a globalisticki, populace stárne a mladí sú hloupejší až blbí a proto je vímněna a migrace a defravdace v naší farmě za potřebí a proto náš velkí vúdce Angela Merkel povolala jiné zvířata s jinich farem do naší skviěle vybudované farmi k obohacemí a ke křížemí.To Kuliš s Kremlu vás dezinformuje ktorého s naší farmy vyhnala náš vúdce Angela Merkel a takhle jí Kuliš urazil. Ať žije naše farma,ať žije EU a budeme víc víc a dál dělat pro blaho démokracie a pro budoucnost našich prasatá.Všichni sme si rovni a některí jsou si rovnějši ""

  OdpovědětSmazat
 21. Odpovědi
  1. Nečítal ste zvířecí farmu,na farmě vládli prasata a ostatní zvířata delali na ně ako mukli a EU se podobá nani.

   Smazat
 22. Jestli se Merkelová, po tom co dostala od Putina kytici, cítila uražená, jak píše Bild, tak pochybuji o jejím zdravém rozumu. Nebo to taky všechno sprasil redaktor Bildu, který ten článek napsal. Předpokládám, že Merkelová je "normální žena" a ženu nelze kyticí urazit, jen potěšit.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Doktorka Merkel je profesionál a neuráží se. Velice hloupý trik s květy lehce absorbovala, i když to byl nepříjemný incident, a v následném kontaktu s ruským buranem o to víc přitlačila. Úspěch se dostavil.

   Smazat
 23. 15;05
  Mer-kheli a normální?????
  To je blbý i jako vtip!!!

  OdpovědětSmazat
 24. Soudruzi z bývalé NDR udělali někde chybu, když napsali tak blbej článek.

  OdpovědětSmazat
 25. Medialni zumpa Bild prokazala ze je v Nemecku opravnene povazovana za septik plny fekalii. Autor reportaze z Bildu potrebuje akutni nastestevu u psychiatra

  OdpovědětSmazat
 26. Je vůbec reálně možné, aby se toho tolik nažvanilo o pugétu? Už chápu, proč vzniklo tolik serverů a webů s takzvanou publicistikou. Protože lidi potřebujou každodenní žvanírnu - je to rychlejší a jednodušší než když se chodili vyžvatlávat do hospody. Dnes dřepí na prdeli u bedny, nemusí prdel ani zvednout, a zažvaní si, a žvatlají úplné sračky ve spoustě diskuzí, a v podstatě nikdo nikomu neodporuje. V hospodě se to hádalo, tady to jen samoúčelně žvaní. A do toho skáčou reklamy, a platí za "sledovanost" takže čím víc jsou články nasrávací, tím víc smečka u bedny píše sraček, a tím víc mají redakce peněz. Pecka - o tom to je. Proč by chodili někam do práce? Každý den napíšou pár sraček, a diskutující smečky už je uživí. Panebože - tolik diskuzních kokotin o pugétu - to už není ani směšné, to je k pláči. Tak blbá je dnešní generace starších občanů. Nalepených na bednu, na straně druhé - revoluce, ani převrat už nikdy nebude. Všichni trubci s poklopcem se vyblbnou u bedny svým žvatláním, a klídek. Zkuste přečíst tyto diskuze o pugétu od začátku - dojde vám, proč je to totálně směšný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nejvíc jsi tady nažvanil ty! Uber, a bude líp!

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. áááááááá -copak to bylo,co se administrátorovi nelíbilo? Naštěstí už si to nepamatuji, ale divím se, že mezi tou smrští odporných hovadin, sprostot, urážek, a vyhrůžek řezání pilou administrátorovi vadí zrovna můj příspěvek. Asi mě nasral ten lump, který tady píše, abych "ubral" - jááááááá? proč? Takže ti hovadští kokoti, řezači pilou, a podobně, to je pro devianty v pohodě, ale jak to někdo zakritizuje, je to špatně? Asi se nelíbím proto, že často kritizuju tenhle skrz naskrz zhovadilý "diskuzní průmysl" který živí spoustu novinářského hnoje. Deviantní domorodce u počítačů je třeba každý den něčím nasrat, a pak je trvale udržovat v nasranosti, různými zhovadilými články. Například dvacetkrát článek o princovi, který si vzal za manželku pornohvězdu, ty blbečky nasral, ale opět a opět a znovu psali, jak je to sere - a diskuze se jen hrnuly - a prachy těm novinářským sviním, které se odporně živí bulvárem na lidské blbosti, se jen hrnuly. NR to sice nepsala, ale provozovatelem je také svinský Seznam.cz, provozovatel Novinek, Streamu, i Super.cz - jen sprostej a ubohej bulvár. Asi se na článcích dohodli - Novinky píšou sprostej bulvár, NR články o válce - jinak to nevidím. A všechno je to svinstvo. Hnůj. Senkrůvna. Až přijde zase převrat, půjde spousta novinářskejch kreatur ke zdi - nebo makat do kamenolomu, naštěstí si to všechno pamatujem. Takže administrátore - čest tvé práci!

   Smazat
 27. Tak zase feminismus? Rovnost mezi pohlavími by se měla projevit tím, že by Merklová věnovala Putinovi recipročně také kytici. Žijeme ve zmateném Světě s konstrukcemi soudů i předsudků, zvrhlost vydávaná za rovnost je na postupu! Lidé Západu fyzicky, ale zejména mentálně zdegenerovali a kolonizace Evropy jinými rasami je zřejmě nevyhnutelná, konec Západu v rezervacích z milosti na dožití je realitou!

  OdpovědětSmazat
 28. Ak bi sa to robilo tak ako sa má, tak naschval jej mali zahrať hymnu NDR.
  https://www.youtube.com/watch?v=OTdk5pouRuo

  OdpovědětSmazat
 29. Prostě zdvořilost, natož dvornost, to je doba minulá. Nynější etiketa je postavena ne na rovnosti občanů - samozřejmě by pak jako první museli zmizet"VIP, ELITY, UROZENÍ..." - ale na hulvátství. Odpovídá tomu plně i jazyk - u nás čeština, proti které někdejší brněnština - plotňáčtina - byla ještě brilantní! Kdysi zdvořilost a zejména vůči ženám, byla požadavkem č. 1. a nejen "v lepších kruzích, ale i v chudých rodinách - tam aspoň nehraná. Dnes velkohubost, hrubost, drzost - a výsledky - včera ukazovalo statistiku devastace mravů dětí od základních škol až po vysoké ČT. To se máme tedy čím chlubit - to že je demokracie? A to vše pro pár geneticky postižených jedinců, které nelze biologicky zařadit do normy a pro pár neukojených sufražetek! Nelze těmto nešťastníkům pomoci humánněji?

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.