Reklama

sobota 5. května 2018

Bílé přilby nedostanou ani druhého Oscara ani americké dolary

Václav Umlauf
5.5.2018 E-republika

Poslední výkon Bílých přileb v Dúmě už nebyl na Oskara. Borci se nechali chytit při fejku za školácké chyby. Trump toto amatérské divadlo už platit nechce. Dalšího Oscara asi budou platit EU-poplatníci, tedy já a vy.Začněme od konce, tedy citací americké TV zde. Prezident Trump na konci března zmrazil finanční prostředky ve výši 200 milionů amerických dolarů na tzv. “program obnovy Sýrie”. V tomto programu se možná financovaly i užitečné věci (zneškodnění min, obnova elektřiny, obnova škol, vodovodů atd.) Ale hlavní dotace šly na Bílé přilby, které dostaly Oscara za skvěle provedené filmování vlastních humanitárních akcí. Jejich poslední výkon v Dúmě už opravdu nebyl na Oskara. Borci se nechali chytit při fejku za školácké chyby. Podívejme se na jejich zlaté časy v Aleppu, kdy filmovačka běžela jako na drátkách pod vedením západních střihačů a kameramanů.


Jenže ta nešťastná Dúma... To už se dělal fejkový plynový útok s narychlo sehnanými dětmi v nemocnici. A celá práce byla ztížena divokým útěkem teroristů z jejich obranných pozic, které prolomil útok Hasanových Tygrů z SAA a přesné bombardování Rusů. Tyto drobné nedostatky ve scénáři a v provedení spojenci jako obvykle přikryli pomocí presstitutů. Dnes vypadají v nezávislém tisku našeho typu jako úplní idioti, ale za peníze jsou ti i oni splachovací a omyvatelní stejně jako Bílé přilby. Trump nerad vypadá jako idiot a v Sýrii oficiálně nechce mít okupační US-armádu. Ale americké základny a britské a francouzské speciální jednotky se zde množí jako houby po dešti. Počet nelegálních jednotek Západu a Turecka roste v Sýrii v nepřímé úměře k počtu teroristů zlikvidovaných oficiální aliancí Ruska, Íránu, Iráku Hizballáhu a Sýrie. Trump toto amatérské divadlo už platit nechce. Dalšího Oscara asi budou platit EU-poplatníci, tedy já a vy.

Začátkem letošního roku v Bruselu na dárcovské konferenci pro Sýrii německý ministr zahraničí Maas slíbil více než 1,1 miliardy dolarů na pomoc lidem v nouzi v Sýrii. A Bílé přilby a jiné pro-teroristické organizace začínají mít opravdu nouzi: stále menší území (dobyto SAA), stále menší počet velitelů (zastřeleni mezi sebou a tajnými službami SAA), stále menší platy teroristů (Saudská Arábie má na krku ještě válku v Jemenu, Katar vyskočil z kola ven, USA už platí jen za poctivě odvedou destabilizační práci hlavně Kurdy), stále menší uznání boje za demokracii. No a teď se zastavil hlavní penězovod asi 100 mil. dolarů této zajímavé herecké skupině. Podívejte se na video, jak vznikly Bílé přilby a kdo je financuje.


Tak to shrňme. Je to klasická psy-ops k matení veřejnosti založená a financovaná západními vládami a zpravodajskými službami. Na objednávku se vyrobí plynové útoky, jejich natáčení a střih zajistí západní organizace. Viz náš předešlý článek (Poražený Západ v Sýrii předvedl závěrečné dětinské divadlo s Tomahavky). A nyní se podívejme na frontmana Pink Floyd, který se nenechal oblbnout a nenastoupil do kulturní fronty válečných štváčů.A jak vidíte, občanský aktivita Roger Waters klidně dá interview ruské RT News. Každý angažovaný umělec má rád, když jej poslouchá miliarda posluchačů v důležité věci. První část rozhovoru se týká bojkotu Izraele kvůli nedávným masakrům v Gaze, kde teď vrcholí protesty. Dost nechutný byl záběr zveřejněný nezávislými médii na izraelské vojenské ostřelovače. Ti zastřelili bezbranného mladíka a nadšeně jásali nad perfektním zásahem.* a ** - Google se tváří, že uvedená videa na YouTube nejsou. Ale stačí rozkliknout odkaz a video hraje.


Hodnota článku (rešerše, napsání, korektura, anotace, ilustrace, redakční práce) je ohodnocena částkou: 400 Kč. Pokud chcete na provoz webu přispět, klikněte zde, nebo na baner v úvodní stránce. Děkujeme!

Související články:

10 komentářů :

 1. Snad by pomohl divadelník Stropnický :))*

  OdpovědětSmazat
 2. ...či velmi neklidní mistři Dyk s Bartoškou ...

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ty směšné komedianty ještě někdo bere vážně? Oni ještě nepochopili, že slušní lidé mají vlastní selský rozum a nepotřebují loutkovodiče?

   Smazat
  2. 9:11, jasně, že je berou všichni vážně. Vždyť jen v Česku mají "Bílé přilby" a americké akce v Sýrii podporu přez 80% lidí.

   USA jsou v Sýrii bráni jednoznačně jako mírotvorný prvek. Stažení WH znamená pouze to, že USA už nejsou v ofenzivě, ale musí přeskupit síly a začít s jinou taktikou.

   WH působili jen jako mediální podpora pro světovou veřejnost, jinak samozřejmě vedli efektivní boj proti Asadovi a jeho příznivcům. S tou medializací to bylo to stejné, jako reportáže z Donbasu, kdy separáti sami natáčeli svoje bojové akce a svůj život, on-line, jako film, které byly velmi sledované a tak získávali velkou podporu po celém světě (což bylo samozřejmě krajně nežádoucí). Zavedl se nový pojem, on-line maskirovka.

   Američani se poučili. Samozřejmě s tím rozdílem, že to byla dvojitá maskirovka a WH ve skutečnosti působili právě naopak. Je spousta důkazů, jelikož tito blbečkové se fotili a filmovali nejen při "humanitárních" akcích po "asadových zvěrstvech", ale také při své oblíbenější zabavce, řezání hlav. Ano, internet je rozlehlý, ale nikam se v něm neukryješ, protože existují skvělé rekogniční aplikace, které tě v této dvojité roli vyšťárají.

   Ovšem Američani nikam neodchází, právě naopak. Pravá mela teprve nastává.

   Smazat
  3. Pravá mela je jaderná mela. To chete? Tomu fandíte?

   Smazat
  4. 10:06 - jak mohou být Američané bráni v Sýrii jako "mírotvorný prvek"? To si z nás děláš srandu? Ilegální agrese nezvané okupační armády na cizím území je podle tebe "mírotvorný prvek"? Armáda a tajné služby, které podněcují válku, vyzbrojují odporné hrdlořezy, kteří by byli už dávno v pánu, kdyby je Amíci nefinancovali a vojensky nepodporovali - to je podle tebe "mírotvorný prvek". No to jsi spadl na hlavu z velké výšky nebo jsi televizně veřejnoprávní dement?
   MM

   Smazat
  5. A nový potměšil hanák novotný se můžou přidat.

   Smazat
  6. 10:06 V anketách 16% tak tady nelži u Čechů podporu k válce nemáte.

   Smazat
 3. Požíraci hambacu sežerou všechno a paraziti potřebují slabochy.

  OdpovědětSmazat
 4. Bílé přilby na černých "ochráncích" zdraví a pravdy. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.