Reklama

.

.

středa 9. května 2018

Chtějí Američané zemřít pro Izrael?

Paul Craig Roberts
9. 5. 2018    PaulCraigRoberts
Už jen pár dní zbývá do Trumpova oznámení, zda stáhne USA z multinárodní dohody o Iránu. Irán tuto dohodu až do dnešního dne přísně dodržuje a dokonce i washingtonští vazalové – Britanie, Francie a Německo – oznámili, že se jí nechtějí vzdát. Odkud se tedy bere tlak na Trumpa, aby tuto pracně dosaženou dohodu, jíž se Irán dobrovolně vzdal výroby a vývoje nukleárních zbraní, zrušil? Ten tlak vychází z Izraele a z jeho Páté kolony v USA – neokonzervativců.


Izrael je důvodem washingtonského nepřátelství jak vůči Sýrii, tak i Iránu. Izrael se už dvakrát pokusil obsadit jižní Libanon, po němž vztahuje ruce pro jeho vodní zdroje – a dvakrát jej odtud vyhnaly milice Hizballáhu.

Hizballáh podporují Sýrie a Irán. Jestliže Izrael s využitím americké vojenské síly s destabilizací Sýrie a Iránu uspěje, octne se Hizballáh odřiznut od přisunu zásob, a pak už by Izrael s invazí do jižního Libanonu uspět mohl.

Tohle tvoří materiální základ všech lží, jež se o Iránu vyprávějí. Jestliže se z Iránu vytvoří ďábel, získá Izrael v USA veřejnou podporu pro jeho vojenské potření.

Saker říká, že každý z Američanů by se měl zeptat sám sebe: „Chci zemřít pro Izrael?“ ZDE

A co vy?

16 komentářů :

 1. Trumpetův Honolulu má dobře a hluboko vykopaný atomový bunkr a proto doporučuje atomovou válku ,nebot včera jeho trumpeta smlouvu s IRANEM zrušila a tak nyni přeje Evropě,aby shořela na škvarky!

  Vítězstvi zdar ,to je jeho staroněmecký pozdrav!

  OdpovědětVymazat
 2. Nespim a vse vidim Bibi

  OdpovědětVymazat
 3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 4. Radi zemreme pro Israel vzdyt za tech 60 milionu si to zaslouzi ,musi se mnozit . Proto vzhuru do diry, na Iran chteji na nas strilet raketty a atomoffky. Soa

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já to říkal, že řezníkem (pr)Assada nakonec bude Netáhlojenda! - https://www.tyden.cz/rubriky/zahranici/asie-a-oceanie/zlikvidujeme-asada-pokud-umozni-utok-zni-z-izraele_479014.html

   Vymazat
 5. Zde zmizelo 30 prispevku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nespim ve sluzbe sem kurva a ve sluzbe sem furt VD

   Vymazat
  2. To je pořád málo!!!!!!☺

   Vymazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
  4. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Vymazat
 6. Izrael jedná z pozície sily, nie spravodlivosti. Sýria ma pravo sa brániť.
  Ako by svet reagoval, ak by Sýria preventívne útočila na základne Izraela?

  OdpovědětVymazat
 7. Jo tak čechoameričan z floridy rád umře za trumpa a izrael.

  OdpovědětVymazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 10. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 11. Nezbývá mi než konstatovat, že amerika je svinský stát, říše zla a války, ne demokracie, ale prvořadá diktatura, která chce ovládat svět. Navíc nedělá nic jiného, než-li podporuje a vytváří teroristy.Bohužel. Divím se, že EU si konečně nedupne a tu malou zemičku v porovnání s EU neposadí na prdel. Ale k tomu třeba krapet odvahy. Ekonomicky na to má. Tak hlupáci, běžte umírat za zájmy ameriky. Samozřejmě demokraticky.

  OdpovědětVymazat