Reklama

.

.

čtvrtek 17. května 2018

David Rath: Likvidátoři ČSSD


David Rath
17.5.2018 VašeVěc
Sociální demokraté se rozhodnou, zda chtějí být ve vládě s Andrejem Babišem. Současně není vůbec jasné, zda tato vláda získá důvěru, protože třetí partner koalice - komunisté, nechtějí podpořit rozšíření vojenských misí. Je až neuvěřitelné jak ČSSD vrství jednu chybu za druhou. 

 

ČSSD ovládli mimozemšťané

Vypadá to, jakoby vedení Sociálních demokratů ovládli mimozemšťané. Tedy lidé, kteří vůbec netuší, co od nich jejich povětšinou bývalí voliči chtějí. Současní, ale hlavně bývalí voliči od socialistů očekávají kroky směřující ke snižování sociální nespravedlnosti. Tato nespravedlnost je v současnosti nejvíce způsobena faktem, že globální gigantické korporace si udělaly z Čechů otroky a naše země se stala jejich kolonií. Ročně z nás vyždímají stovky miliard.

Koloniální místodržící

Andrej Babiš je jejich zdejším místodržícím. Jeho podnikání je s globální chobotnicí propojeno a životně na ní závisí. Ať už jde o banky a jejich úvěry pro Agrofert nebo o různé obchodní partnery. Proto tak zásadně odmítá návrhy na progresivní zdanění oligopolních kolonizátorů. To mělo být naopak zásadní téma pro Sociální demokracii a konečně i komunisty. Dobře promyšlenými kroky by se dalo získat až 100 miliard ročně, což by vyrovnalo dluhový státní rozpočet a zbylo by na vyšší důchody, platy i investice.

Zlatá vejce se kutálí pryč


Naše zem snáší zlatá vejce, ale prospěch z nich má někdo úplně jiný a jinde. Místo tohoto srozumitelného tématu a zásadního požadavku, ČSSD upřela svoji pozornost na detaily a marginálie, které jejich voliče prakticky nezajímají. Zdá se, že vidina křesel ve vládě zbavila vedení socialistů zbytků politického rozumu. Výsledkem bude další propad voličské podpory.

Asi poslední šance


Pokud se řadoví členové nechtějí stát členy mimoparlamentní a bezvýznamné strany, pak musí v referendu říci Ne. Strana, která není schopna pochopit a udělat mediální téma z hlavního voličského - společenského problému, nemá žádný význam. Když k tomu ještě přidá podporu rozšiřování problematických vojenských misí, pak je její konec vlastně neodvratný.


- - -


 

45 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. Stručné, jasné... ale, jako vždy od politiků, až když je hodnotící mimo koryto... a zpravidla opožděné o roky. Víme to, a jiní to píší, již celá léta - od podvodu s církevními restitucemi a následném sčuchnutí se ČSSD s klerikály... a teď s pravičáky pana oligarchy. Shalom, pane bývalý politiku Rathe.

   Vymazat
  2. Zajimave, ze proti vojenskym misim jsou jen komuniste. Pritom cely narod je proti 21.8.68, kdy nam na vojenskou misi prisla vojska VS, jenze nestrilela a nezabijela, jako to delaji vojska NATO po celem svete. A cela nekomunisticka CZ je pro vojenske mise!
   Tragedie je, ze slusne se chovaji jen komuniste a z demokratu se stali sluhove vrahu a kolonizatoru sveta.
   Co asi tento narod muze pak dokazat? Pak uz je jedno, jaka je CSSD, protoze je to uplne stejna strana jako vechny ostatni (mimo KSCM) - nemajici s demokracii nic spolecneho, natoz se zajmy slusnych lidi, se zajmy CZ.

   Vymazat
  3. Mě nejvíc fascinuje ta snaha ANO a ČSSD o, říká se tomu sebepoškozování. Měl jsem kdysi kámoše, který si vzal vdovu, za tři roky se rozešli, on svlíknutej do naha. A ten dobrák /blbec/ si ji za dva a půl roku vzal znovu. Jak myslíte, že to dopadlo? Za tři roky se to opakovalo, včetně bytu, který si mezi dvěmi manželstvími pořídil. Kaftany mají obě partaje ještě samej flusanec, kterými se vzájemě častovali za minulé spoluvlády a zřejmě se na to opět těší. A za rohem se jim šklebí Černoprdelníci, Ťopka a Modrý Straky. No neni to jak povídka od Edgara Alana Poea?

   Vymazat
  4. Anonymní17. května 2018 22:36
   Láska je mocná čarodějka, to jde rozum stranou.
   Ale co tak mocného, může přitahovat ty strany? Zde určitě rozum stranou nejde. P.K.

   Vymazat
 2. Přesné,krátké,výstižné!

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Dříve sociální demokracie hájila zájmy běžných pracujících v továrnách, elektrárnách, montovnách, apod. Před posledními volbami se přeměnila ve stranu hlasitě hájící zájmy státních úředníků. Obrovské nárůsty platy úředníků naštvaly skutečné pracující, protože jim to nic nepřineslo, leda vzek, že nyní budou ještě více přispívat na novodobou šlechtu - státní úředniky.

   Vymazat
  2. Anonymní17. května 2018 23:24
   Tato nová kasta, bude přebírat kompetence od volených politiků a bude to zde jako v Ano, pane ministře, jako v kastovní Británii. P.K.

   Vymazat
 3. Stát vede válku proti chudým a neřeší sociální problémy. Z ČSSD a KSČM už zbyly jen názvy pro matení voličů.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nemáte myslím pravdu. ČSSD s Kalouskem dávali voličům "reformy", Babiš peníze. Stát pod vedením ČSSD vedl válku proti chudým. Optejte se nájemníků Bakalových bytů.

   Vymazat
 4. Až budou všude pracovat roboti, nebudou už lidé potřeba a kdo a proč by je živil, když tedy nebudou potřeba. Je to doba konce kapitalismu, kdy buď bude nastolen plný socialismus a lidé budou živeni solidárně a nebo plný ne už kapitalismus ale plné otrokářství, kdy lidé budou někomu nebo některým patřit jako věc a on je bude používat a proto živit. Otázkou je, k čemu by je potřeboval. Napadají mne ty nejhorší věci. Takže se rozhodněte už nyní. Je čas na změnu,... protože roboti už jsou zaváděni do výroby.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. --- My vývojově vyspělejší vesmírné civilizace už jsme tím prošly ale ne všechny zvládly tu situaci, ten stav, který jsem vysvětlil. Proto ve vesmíru existují tzv. negativní civilizace, kterým říkáme Opačná sféra. Jsou charakterizováni otrokářstvím, přinejlepším kapitalismem a feudalismem. Já na Zemi zastupuji ty, kterých společenským systémem je demokratický socialismus.

   Vymazat
  2. --- V Opačné sféře není možné se osvobodit jinak než obětováním se pro dobro a tedy smrtí, přičemž je možné se inkarnovat v dalším životě do té naší sféry, kde vládne dobro, respektive demokratický socialismus. V Opačné sféře je vládce a nesvoboda, kde se trestá naprosto vše, aby byl udržen pořádek, respektive jeho vláda nade všemi, absolutní vláda.

   Vymazat
  3. S těmi roboty bych moc nevířil vodu. Pokud (logicky) bude jejich výroba lacinější, tak zůstává problém prodeje. Lidé bez příjmu si asi nekoupí ani lacinější výrobky robotů. Podobně to vidím s Čínou. Také oni potřebují kupujícího. Prostě lidé, kteří budou připraveni o práci jakýmisi roboty budou muset být nějak zaměstnáni (státem?) aby mohli robotí produkci kupovat. Problém bude určitě v organizaci, která nám moc dobře nejde.

   Vymazat
  4. 19:12 Ve Skandinávii, Finsko, to už zkoušejí v praxi, jde o tzv. Základní nepodmíněný příjem. Spočívá v tom, že ti, kteří nepracují, právě protože pro ně není práce, dostávají tento peněžní příjem, jako by pracovali, protože jejich náhrada roboty je nevratná a trvalá.

   Vymazat
  5. A roboti si budou své výrobky kupovat sami.Lidi k tomu nebudou potřebovat.Člověka netřeba.Vize hodná nejčernější fantazie.

   Vymazat
  6. 18:48 Mě by zajímalo, kdy budou roboti ve vládě a budou realizovat moc voličů robotů. Fakt tam ještě nejsou ?

   Vymazat
 5. Tak ! A uz je to prozrazeno verejne - to co ja vedel na zaklade rasoveho profilovani.
  Socani jsou UFOuni ! UFOuni z nepratelske Konstelace !

  Proto je dulezite volit SPD !
  Jedina strana v Cesku, ktere stoji za povsimnuti !

  OdpovědětVymazat
 6. David Rath se mýlí když tvrdí, že "vedení Sociálních demokratů .....vůbec netuší, co od nich jejich povětšinou bývalí voliči chtějí."

  Ani jeden z nich není tak "blbý", aby to nevěděl, ale jejich cíl je jiný - hrabat, hrabat a zase hrabat...
  Existuje u nás v PS nebo Senátu vůbec někdo, kdo by se na tom, více či méně, nepodílel ?!
  L.Sm.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Jsou docela schopný, zatím nahrabali docela dost dluhů, který ne a ne splatit.

   Vymazat
 7. ČSSD je strana, která se brzy definitivně propadne na smetiště dějin. Ti lidé, kteří ČSSD vedli a v současné době vedou, nejsou schopni se jakkoliv přizpůsobit dnešnímu dění doma, ale i ve světě. Dnešní nejen naši politici bez rozdílu pohlaví a stranické příslušnosti přemýšlí jak co nejvíce okrást obyčejné lidi a stát různými nesmyslnými zákony a nařízeními. ČSSD neměla jít do voleb s programem ANTIBABIŠ a možná mohli uspět, protože všechny strany, které ho použili se propadly a volby dopadly tak jak dopadly. Babiš není žádný svatý, který kdyby poslech prezidenta Zemana a spojil se s SPD s podporou KSČM, tak dnes už vláda byla i s podporou parlamentu. Takhle to vidím na nové volby, protože KSČM z podmínky nepodpory rozšiřování vojenských misí v zájmu USA a NATO bez schvlálení OSN neustoupí. Tak se začněme připravovat, cirkus začne nanovo.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Anonymní17. května 2018 19:14
   Babiš je v pohodě. Má vládu a pro cokoliv, si vždy v parlamentu vyhledá podporu ad hoc. Ale ukazuje se, že je poslušným vykonavatelem direktiv z EU. A dokud tomu budou občané jenom přihlížet, Babiš bude dále v klidu předstírat nějaká jednání o vládě s podporou parlamentu a průběžně přijímat závazky z EU. Asi zde čeká nějaká práce na prezidenta. P.K.

   Vymazat
 8. TGM se musí obracet v hrobě, z ČSSD se stala sro. Koňských handlířů.

  OdpovědětVymazat
 9. Jak si ten zkorumpovanej politickej přeběhlík, který organizoval devastaci zdravotnictví, zneužívání dotací a krádeží ve velkém, dovoluje rozdávat tady hraběcí rady ???

  :-(

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Za sebe to vidím tak, že sice bral, kde to jen šlo, což by asi na jeho místě dělal každý kromě Krista. Druhá věc, že aspoň po něm něco zbylo, v jeho době se ještě dalo uvažovat o volení Soc. dem. dnes už je to jen levice záadoevropského typu, od vítačství nelegálů počínaje až po podporu úchylů a nepříspůsobivých konče. Antinárodní odpadlická strana, kterou díky bohu Sobotka, Diensbír a Marksová s Valachovou stáhli do předpeklí pekla, kam takové uskupení patří a Hamáček se svojí squadrou jež ho zvolila udělá ten poslední chybějící krok do zapomnění.

   Vymazat
 10. S D.Rathem lze v mnohem souhlasit, co se týče popisu současnosti ČSSD a lidí typu Hamáček, Štěch, Poche atd..
  Přesto lze i sdílet pohled J. Paroubka, pokud dají do vlády schopné a dobré rétory s jasnými a čitelnými názory, šanci by mohli mít ...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. A kde by je jako vzali? Jo vlastně to Paroubek myslel sám sebe. Ale já osobně myslím, že ani tenhle rétor by neuspěl. ČSSD je strana sponzorovaná Sorosem, takže hlasatelka jeho názorů, od vítání uprchlíků až "pochodům hrdosti" gayů, takže až to pochopí i ti jednotlivci, co se o politiku vůbec nezajímají, tak se budou muset sloučit s Kalouskovým TOPem aby je jediní voliči - rodinní příslušníci dotlačili do 5 % hranice. I když... se to dá ošetřit i jinak. Třeba zfalšováním voleb, nebo jejich zrušení. Tuším, že s tím už někde ve Skandinávii experimentovali. Koupit se dá všechno.

   Vymazat
 11. Celá řada mých známých volila ČSSD.Po jejím "zhamáčkování" ji volit již nebudou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. ZHamáčkováni, ZChovancováni, nebo bývalé Bohoušování je to jedno....

   Vymazat
  2. Om ten Bohusla Sobotka byl pro své těžké zdravotní postižení velmi snadno manipulovatelný (Pokorný).

   Vymazat
 12. Jo strana co by měla být pro pracující lid tak je skoro horší než stop09.

  OdpovědětVymazat
 13. Sobotka propojen s Bakalou skrze advokáta Pokorného.
  Hamáček propojen s Bakalou skrze Aspen institut a navíc chce lézt do vlády s dalším oligarchou Babišem.

  ČSSD hájí zájmy oligarchie - národní i nadnárodní. (V Aspenu je nalezlá krvavá Madla Allbrightová.)

  OdpovědětVymazat
 14. Taky si myslím, že ČSSD je taková chytrá horákyně, oblečená a nahá, nikdo s ní zřejmě nebude počítat, ani její voliči. Sobotku by měli ukamenovat, ten si měl místo jeho puče dát žádost o vstup do TOPky a byl by vzduch čistý. Úplně zbytečná partaj, Hamáček a spol lavírují kvůli svým postům, žřejmě neví ani, co si členové nyslí a až se to doví, už žádní ani nebudou.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Ve stanovách čssd zatím nebylo práva šaría, takže to nešlo.

   Vymazat
 15. stranicke tlachani je skutečně nejepši zpusob jak se dostat k miliardam jinak o vočany jde až posledni řadě tak by to mělo byt napsano na vystražne tabuli v sernatu posranecke sněmovně a vubec ve všech statnich institucich a pan dochtor je stejna sorta jako sudruch kobliha kor když radi jak nekrast a nelhat to je obvzlaště vyživne

  OdpovědětVymazat
 16. Tento korupčník atˇ maže bručet a nemluví nesmysly. Je to neskutečný kariérista - všechno kritizoval a když se dostal na post ministra zdravotnictví, tak udělal takové zásahy do systemu, že to dá spoustu práce ho nějakým způsobem udržet při životě.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Omyl, D.Rath se postavil proti privatizaci krajských a ústředních nemocnic a proti připravovanému podvodnému ukradnutí státní všeobecné zdravotní pojišťovny. Proto byl exemplárně kriminalizován a předhozen fanatickému davu toužícímu po spraveddlnosti. Kdyby to tehdy neudělal, zdravotbictví by bylo dnes už totálně v pr*eli. Ale to zblbělé masy nikdy nepochopí.

   Vymazat
  2. Mám tentýž názor. Dr. Rath byl nejinteligentnější a nejchytřejší člověk v ČSSD a proto musel být jako nepohodlný odstraněn. Těžko to vysvětlovat takovým zmagořencům jako jsou "Anonymní 7:28 a 20:24", kteří o fungování politiky a likvidaci nepohodlných politiků podle vzoru z USA a EU nemají ani tušení,podléhají vysílání mainstreamu a potom tady hlásají takovéto nesmysly.

   Vymazat
  3. 7:28 neuvěřitelná míra neznalosti, naprostá neschopnost cokoli domyslet, to je to, co umožňuje drancovat dnešní společnost. Tu většinu obyčejných lidí, hlupáku 7:28!

   Vymazat
 17. Sociální nikdy nebyla sociální a přečtěte si to na AE News jak jsou propojeni i s tzv demokratickým blokem přes ziskovku JUSEJ ve které je Hamáček čelným představitelem. Komouši už nic nezachrání protože podle potřeby JUSEJ se všechno v parlamentě prohlasuje. Snad by to mohl změnit jen Zeman vyhlášením nových voleb za předpokladu že budem správně v nich hlasovat a o tom zase rozhodne JUSEJ. Právě protože nastupuje robotizace nebudou lidi potřebovat protože spotřebovávají moc zdrojů a pro ty co zůstanou bude komunismus jako konečná fáze vývoje.

  OdpovědětVymazat
 18. Myslím si, že Dr. Rath vadil mnoha lidem. Proč?
  Domnívám se, že to byly jeho schopnosti, výtečný rétor, vysoká inteligence, pružný a schopný člověk, který zabránil privatizaci krajských a cenrálních nemocnic. Kdyby jen toto učinil, dost učinil. To se však v Česku nemá rádo. Zato neschopný šlechtic, ten má svoje přívržence, no, tak to je tedy úroveň. Nejhorší je to, že tu vládnou neschopní a všeho schopní. S takovými jsme se dostali, tam kde jsme.
  Morave

  OdpovědětVymazat
 19. Je to přesně obráceně, pane doktore. Snaha ustavit funkční vládu je v zájmu tohoto státu i ČSSD. To spíše v minulém období za pana Sobotky ČSSD místo politiky pouze politikařila. Ona se sice mnoho nezměnila ani nyní, ale tato snaha je mi na ní sympatická, i když její jednání a postoje, které vyjevuje jsou pro mě zase jen pouhé politikaření a proto je ČSSD pro mě už dlouho stranou nevolitelnou. A ANO? Z tohoto hnutí se již pomalu stává standardní strana s členy trpícími ideologickou slepotou a tudíž neschopná jednat pouze pragmaticky a s jasným tahem na branku. To ji ostatně už zabránilo zvolit pro ni nejschůdnější cestu k ustavení vlády s SPD a komunisty. Mohli mít vše a teď jsou sevřeni v demokratických kleštích ČSSD, strany bez morálky, plné hloupé ideologie, která ji neumožňuje nic jiného než politikařit a předvádět ubohé divadlo pro masmédia.

  OdpovědětVymazat
 20. Tak to vypadá, že až jednou pustěj Dr. Ratha z kriminálu, nebude se mít kam vrátit. Ochotnický spolek čssd bude zrušen.

  Ale v jedné věci měl tenhle chlap pravdu. Lidi jako von fakt nemůžou dělat za padesát tisíc.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Charakterní lidé mají svoji užitečnou práci za koníčka, takže nabalovat se majetkem a luxusem za potřebu nemají. Těch současných, jistých 50 tisíc Kč čistého měsíčně je právě dost k tomu, aby normální člověk mohl mít všechno, co skutečně potřebuje. Máte dojem, že ne?

   Vymazat
  2. 20:28 takových 50 tisíc Kč čistého za měsíc bylo, když to přepočítáme do kupní síly konce osmdesátých let minulého století, tehdejších Kčs 5000. V té době to byl plat ředitele výrobního podniku s víc než tisícem až dvěma tisíci zaměstnanců. Podle oboru, ovšem za podmínky, že byl plněn uložený státní plán. Pravda, uklízečka pracovala za Kčs 1000, nepostradatelný dělník specialista na oněch 5000 Kč mohl dosáhnout taky. I když většinou s přesčasy a mimořádnými odměnami, někdy i s domácí prací. Tolik informace pro vymyté palice.

   Vymazat