Reklama

středa 9. května 2018

Den vítězství

Vlk a Leo K.
9.5.2018  KosaZostra čili vlkovobloguje.wordpress.com
Včera nás svět slavil den podepsání německé kapitulace. Mnohý by mohl říci – konec největší války lidských dějin v Evropě.
Mnohý není synonymem slova každý. O tom vás nemusím nijak přesvědčovat. Pro ty, co tvoří v tomto konkrétním případě rozdíl mezi výrazy Každý mínus Mnohý, připadá den konce té II. světové šílenosti až na dnešek.


Na 9.května. Kdy oni neslaví Den německé kapitulace, ale svůj Den vítězství. Mají proč. Mohu plýtvat slovy jak chci a stejně nenapíši nic podobného následujícímu obrázku, který na jednom facebooku objevil Leo K. následně trochu upravil a jenž je centrálním poselstvím tohoto sloupku….


My jsme jej před třemi dekádami slavili s nimi.

Bylo to logické. U nás se tehdy, kapitulace, nekapitulace tvrdě bojovalo a Praha neměla vůbec nic jistého. Než přijeli, aby ji osvobodili. Od jisté doby někteří píší, že obsadili, či okupovali. Jak je nyní velmi in říkat.

Zajímalo by mne, jestli by tohle řekl do očí té zhroucené ruské matce z té fotografie… Váš syn, kdyby byl přežil a došel až do Prahy, by se byl stal zachvatčikem, tedy okupantem….

Chtěl bych to vidět Jakube Jando, Tomáši Klvaňo a vy další!

Celkem jich jen u nás padlo podle serveru Fronta.cz 139 918…

K tomu si přidejte ještě 411 514 zraněných. V uniformách Rudé armády. 14,18% jejích celkových ztrát za celou válku mimo vlastní území SSSR…

A přidám další z těch, pro které to také 8.5. u nás neskončilo!

Například pro příslušníky 1. a 4. rumunské armády, které dohromady ztratily 66 495 svých mrtvých a zraněných příslušníků. Z celkového počtu 248 430 osob, což je staví na druhé místo po Rudé armádě na území bývalého Československa.

Ale Pražská operace, ta, co skutečně skončila až 9. května se bytostně týkala také Druhé armády Polského vojska. Ta zaplatila za účast v pražské operaci 1302 padlými a zraněnými…

Nezapomínám na nikoho. Američané k nám do Plzně přinesli svobodu už 5.5. a měli všechny důvody 8.5. slavit. Oficiální závěrečná zpráva vyčíslila bojové ztráty americké armády v Československu za druhé světové války na 1230 osob (351 bojových úmrtí, 408 raněných, 377 zajatých a 94 nezvěstní).

Neznal jsem před rokem 1989, neznám ani po něm a nebudu znát nikdy do konce svých dnů, ty správnější nebo nebo jen správné mrtvé. A dnes po pádu železné opony nehodlám rozlišovat mezi přeživšími. Necítím žádnou potřebu překrucovat dějiny. Vlasovci sice pomohli leckde v Praze přežít poslední německou křeč, nicméně na jejich vykoupení to nikdy nemohlo stačit! Nikdy! Na to tahle válka byla příliš hrozná a jejich provinění proti vlastní zemi a všem porobeným národům, které by se při jejím opačném výsledku stalo věčným, nepřekonatelně velké!!! Nemám žádné pochopení pro mnohonásobného vraha, co pár minut před zatčením, zřejmě s vidinou polehčující okolnosti převede přes křižovatku slepce!

Kolik mrtvých je dost, aby se nezapomnělo? Kolik mrtvých je dost, aby se nepřepisovala historie podle přání dnešních vítězů? Kolik mrtvých je dost, abychom se jako čert kříže báli nové války? Kolik mrtvých je dost, abychom cítili nějakou vděčnost nebo jen pouhou pietu a nechtěli překrucovat dějiny? Kolik mrtvých je dost, abychom i my měli dnes Den vítězství?

Té staré matičce by stačil jeden živý, jeden jediný živý, aby její život neztratil smysl! Jeden, který z hlediska dnešních vykladačů historie padl, když to možná tady okupoval…. Co kdybychom ho nechali, pokud padl například někde u nás, a dali mu na hrob pomyslnou kytičku a pokud toho nejsme schopni, tak alespoň kvůli pietě a slušnosti, kterou se oháníme, byli zticha?! Jen byli zticha…

Nějaký správný opravdový hero v noci z pondělka na úterý polil sochu maršála Koněva v Dejvicích růžovou barvou….


50 komentářů :

 1. Díky Vlku, také slavím až 9. 5. .... Pietou.

  Růžová barva byla obvyklou barvou dívenek a homosexuálů. Asi se nějaký vyžívá barvením, barvou svého prádla, sochy opravdického chlapa a vojáka. Když si ani v květnu nedokáže sehnat sobě rovného... a pochod hnushrdosti je ještě daleko... politovat toho zbabělého ubožáčka ale já nedokážu. Asi neví, jak by ho "pomilovalo", coby buzíka, Gestapo.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Celkem dobrý článek, jen bych poznamenal, že Američané do Plzně vstoupili (nikoliv osvobodili) 6.5. a ne 5.5.1945. Údaj o 350 mrtvých Američanech je nejvyšší existující odhad, většinou se udávají čísla okolo 130. Rumuni se sice na osvobození naší země významně podíleli, ale nelze zapomínat na fakt, že na stranu SSSR se připojili až 8 měsíců před koncem války, do té doby hrdinně bojovali po boku Hitlera. Všichni ti pomatenci, kteří zpochybňují zásluhu na osvobození naší vlasti Sověty, by si měli uvědomit, že nebýt jich, tak by tady ty své rusofobní výplody vůbec nepsali, protože by prostě neexistovali.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Ovšem Rusové byli poraženým národem ve WWII - http://img-fotki.yandex.ru/get/3304/tapirr.11f/0_27c44_2dd8151b_orig.jpg

   Smazat
 2. Váš článek je ve všem pravdivý, ale nečekejte od výše jmenovaných jakýkoliv soucit. Jeden je úchyl a druhý, to je jen prodejná děvka. U takových kreatur svědomí najít nelze, protože tam žádné neexistuje.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Neuvěřitelné, tak nějak se to soudruhům komunistům s..lo hned po válce, jo dyž to vzali do svých rukou Východní Němci a hanili Sověty a komunisty z NDR, no nedopadlo to, přeci jenom byli poražení z války a ještě komunisty.Později Maďarsko věšelo komunisty a příznivce Sovětů na lampy kolem cest a opět to bylo lidové povstání.V 1968 jsme chtěli reformovat KSČ a oprostit se od Sovětů a doktríny sovětského bloku a tak nás opět Sověti a praví komunisté pěkně podusili.Pak přišlo Polsko a Solidarita a to byla mela. A potom už tu byl konec komunistické éry v Evropě, rozpad starých pořádků ve všech zemích bývalého sovětského bloku a především zánik SSSR, nikde se to soudruhům nedařilo a všude toho měli lidé akorát tak dost.Zbylo nám uražené a ješitné Rusko, které má pocit, že mu všichni neustále ubližují a podlamují ego. Co chtějí ty hordy z Východu přepisovat za dějiny?
   Bolševici vždy lhali.Už ta jejich revoluce byla kontrarevoluce proti řádně zvolené prozatímní vládě,která svrhla carskou vládu a internovala carskou rodinu.V Petrohradě obsadili bez boje zimní palác a pozatýkali poslance.Carskou rodinu a většinu poslanců povraždili.Potom se s jejich dobrodinci-němci dohodli na kapitulaci,když vyhlásili válku válce i když Rusko němce porazilo.
   Pro naši generaci zůstane okupace okupací a bolševik bolševikem. Proto všelikeré paktování s touto svoločí pouze cestu do pekel dláždí! Už kdysi staří kantoři tvrdili, že opakování je matkou moudrosti a proto nezapomínejme.
   Z rusů nikdy nebude velký národ,dokud si nedokáží přiznat i vlastní zločiny.Falšováním si zase jen falešně zvedají sebevědomí. Je to ale jejich věc. Smutnější je ,když těm lžím věří i naši lidé,nad tím pak zůstává rozum stát
   Rus nikdy nepochopí, že když někde rozjezdí svobodu tanky, tak tam potom po dvě generace nebude mít dobré jméno. Potenciál z roku 1945 prošustrovali jedním srpnovým ránem.
   Martin Wollner

   Smazat
  2. 17.49 dej si mokrej hadr na hlavu.Chceš oslavovat Hitlera či Heindricha?Rus aneb sověti, neboli rudá armáda hnala ty vraždící zmetky, kterým dnes lezete vy zaprodanci do análu zpět do Berlína z jejich území.Nebýt jich,tak tu neblafeš na tomto přiblblém PC.Najednou si všichni pletou sověty s Rusákama,Ukrajincema,Lotyšema ap.Propaganda zasáhla dutiny hlav,kteří nic neprožili a žerou jen to, co jim nalajnují či zaplatí.Jak někdo psal: Kdo nezná historii,musí ji zažít, aby pochopil.Já už ji zažít nechci,ale vás mi je líto.

   Smazat
  3. Pan Martin Wollner to má dobře nastudováno z blbých pramenů. Co s tím? Nic. Nejzábavnější je, že hordy z východu chtějí přepisovat dějiny. A nebo k pláčii?
   Jindřich K.

   Smazat
  4. 18.43 Na ja, mají pravdu, USA je díky kulatosti země OD NÁS doopravdy VÝCHODNĚ. Dokonce i od Ruska... A ty americké hordy opruzují skutečně po celém světě... a tvoří novou "historii".

   Smazat
  5. Pan Wollner to má jen trochu pomotané a nerespektuje základní fakta. Např. si nevšiml, že v Rusku už komunisti nevládnou skoro třicet let, a navíc tam s komunisty zatočili mnohem tvrději, než např. u nás. Taky si zřejmě neuvědomuje, že na komunismus nejvíce doplatili právě Sověti. Ztotožňovat dnešní Rusko s komunistickým Sovětským Svazem může jen hlupák nebo havlokavárník s vymytým mozkem. Taky by si měl pan Wollner uvědomit, kdo komunistickou ideologii vymyslel, za čí peníze byla bolševická revoluce v Rusku uskutečněna a jakou národnost ti revolucionáři měli. A to se týká i bolševických revolucí v Německu a Maďarsku, které se však nepovedly. Vysvětlovat však fanatickým rusofobům fakta je zbytečné.

   Smazat
  6. 21:57 Popis průběhu demokratického přechodu ČSR po podání demise pravicových ministrů a jeho vyústění ve "vítězný únor" je přesný. Pochopitelně ti, kteří prohráli hledají vinu všude jinde než u sebe. A ani se není co divit, ztratili moc a vliv na dění v ČSR. Byla to výstraha pro celý kapitalistický svět v podobě nebezpečí celosvětového. Víme, o co usiloval Hitler a věděl kdo mu stojí v cestě a proto se vydal na SSSR. Nedopadl dobře, stejně jako Napoleon. Novodobí "uchazeči o ovládnutí planety Země využívají mohutné mediální manipulativní techniky k masovému ovlivňování lidí ve svůj prospěch. Tato mohutná munipulace a protikomunistická propaganda ze Západu ovlivnila negativně vývoj v ČSR po únoru 1948 tím, že nově vzniklá situace donutila ČSR věnovat obrovské prostředky na obranu a tím utrpěla životní úroveň. Klesala místo zlepšování. Ti, kteří dnes ovládají dění ve světě využijí složité situace ve světě i k vyvolání válečného konfliktu, který jim ještě může pomoci vybřednout z jejich katastrofální ekonomické situace. Jsme Slované a proto bychom měli stát na straně nejsilnějšího slovanského Ruska, a nikoliv na straně anglosaského společenství, které nám nikdy v dějinách nepomohlo, naopak, nedávné události dokumentují, že anglánům jde o oslabení Slovanů a rozbití vztahů mezi nimi(viz Jugoslávie, ČSR a nyní usilují o rozbití Ruska a ovládnutí jednotlivých

   Smazat
  7. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  8. 17:49 Co to žvatláš, že pučistická vláda masonů - fevralistů byl a zvolená, jo? Asi jako ta Jacenyukova v Kyjevě! Mason za podpory Západu organizovali v Pitěru majdan! Ta vláda to byli opoziční poslanci Dumy, kterou měl car hned na začátku války rozpustit a vyhlásit vyjímečný stav! A ne si nechat natahat zednářskou svoloč až do hlavního městy a a nechat je řídit dokonce železnice - tepny tehdejšího Impéria! Oni Imperátora nesvrhli, na to neměla ta banda zbabělců koule, cara svrhli vojenští velitelé, kteří krom admirála Kolačaka pověřeného provedením dubnové invaze na Bospor hlasovali pro nahrazení neschopného Nikolaje II. jiným panovníkem, který ale pod tlakem zrádců též abdikoval! Ty abdikace jsou ale neplatný, jak prokázala i Natália Poklonská! - https://www.youtube.com/watch?v=qotjIZnwHn0

   Smazat
 3. Také v koncentráku měli růžový trojúhelník a ty „ hodní" migranti s nimi též dělají v domovských zemích příšerné věci.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:15 S tím co jste napsal lze jen souhlasit!!! Jsem nejen pro slovanskou vzájemnost a solidaritu,ale jsem i pro vstup a začlenění ČR do RF jako další a suverénní stát pracující pro blaho ruského lidu!!! To, že bysme se učili Rusky je ten nejmenší problém!!! Nikým nevolení papaláši EU se snaží zavést 50 milionové pokuty proti provozovatelům sociálních sítí prý za projevy nenávistí a pomluvy. Připomíná mi to padesátá léta minulého století kdy se takové názory,které se nelíbily vládní garnitůře také trestaly a "viníci" byli perzekvování a zavírání do vězení!!! Co když ten,který chce tuto cenzůru provádět je zaprodaný cizí moci a jedná na její příkaz nedemokraticky,totalitně,diktátorsky a chce nám všem jako tupým ovcím zavřet pusu dle rčení: drž hubu a krok!!! V tomto případě by byla hrubě porušena základní listina lidských práv a svobod,včetně svobody slova a projevu či politické plurality!!! I náš ctěný prezident ČR Miloš Zeman tyto snahy tvrdě zkritizoval a odsoudil jako nežádoucí a nepřijatelné!!! EU a NATO jsou zločinecké organizace vedené fašisty a sionisty a proto je nutné z nich okamžitě vystoupit a stát se opět národním,prolidovým,prosperujícím a suverénním státem s bezpečně hlídanými hranicemi proti přivandrovalcům a teroristům ISIL!!! Jsem proti kvotám a přijímání "uprchlíků" v EU!!! EU a NATO jsou dárečky s Pandořiny skříňky!!! Pro islámské imigranty lobuje u EU pravá ruka sionisty Rothschilda - Soros za přijetí dalších milionů islámských nežádoucích vyžírek a nebezpečných teroristů ISIL na zničení Evropy národních států a tím i odrovnat Evropu coby geopolitického rivala USA!!! Největším ochráncem a podporovatelem teroristů ISIL je německá kancléřka frau Merkel,která je pozvala do Německa obrovskými transparenty VELCOME DEUTSCHLAND a teď je ta vlastizrádkyně ochraňuje i když provádí terorismus a vraždí obyvatelstvo Evropy se slovy "My to zvládneme",což je nemožné a pro lid Evropy velmi nebezpečné až tragické!!! EU má 23 milionů nezaměstnaných a miliony bezdomovců a ty přivandrovalce vůbec nepotřebuje - jsou persona non grata = nežádoucí a proto by sem měli všichni z Evropy vyhnat a vyhostit!!! Plně souhlasím s názorem ctěného prezidenta ČR Miloše Zemana

   Smazat
 4. Ale zase jenom v noci.To Nich vypovídá vše.

  OdpovědětSmazat
 5. Nechtějte po zločincích aby se chovali slušně a zodpovědně. Co jsme jim dovolili, to dělají. Tihle zmetci neznají soucit, tahle lidská svoloč, které není nic svaté, nikdy nepochopí, jak té matce je, když na něj vzpomíná a čte jméno svého syna na pamětní desce s vědomím, že ho již nikdy více nespatří.
  Tuhle zločinnou obludnost, která tu od roku 1989 jako plevel zakořeňuje, již těžko odstraníte, dokud..., dokud dobrý člověk se přestane jen a pouze nečině v tichosti na to vše dívat... Ale pochybuji, že dnes lidé dokáži víc, než jen se na to dívat, neboť jak řekl Bertold Blecht: „Všechno se dá vylepšit - s výjimkou člověka."
  Takže směle vpřed do pekel, lidé...

  OdpovědětSmazat
 6. Neradujte se lidé z jeho porážky, protože ačkoli se svět postavil a zastavil toho bastarda, fena která jej porodila, je opět březí.
  Bertold Brecht

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Chvíli to lidstvo stmelilo, jenže to těm, kteří z válek žijí, nebylo vhod. Vždyť mezi první a druhou světovou bylo pouhých dvacet let. Po té první všichni normální lidé říkali, už nikdy. Jenže impéria a kapitalismus znovu dovedli přes osvědčený nacionalismus lidstvo na jatky.
   Víte, jak vypadá český propagandou ovlivněný občan? HájiRusko, kde dodnes žijí někde v zemljankách, jsou to ti, co nadávají na platy,ale souhlasí s Ruským „blahobytem“, důchody a zdravotnictvím. Jsou to ti,kteří hájí Zemana a jeho Čínu, kde lidé jezdí do práce tisíce kilometrů a jejich rodiny žijí bez proudu a tepla, ta Čína, která bude na pokraji krachu.Obhajují Ruské angažmá na Ukrajině a v Sýrii, přitom, by se mohli mít lépe, kdyby tento východní blok patřil k zádnímu vlivu. Jejich názory jsou tak roztříštěné, že když inteligentní člověk zapřemýšlí, musí každému dojit, že oni žijí v propagandě a lžích. Přitom na diskuzích v demokratickém státě útočí a hanobí vše, co není dle ruské propagandy, kdyby ovšem zde bylo tak zle, mohli by za své výroky v opačném případě sedět. Je mi jich líto.
   Z téhle diskuze je vidět, že 40 let morální devastace některým jedincům skutečně zatemnilo mozek a už uvažují jen tak, jak je to ve škole, na PŠM (politické školení mužstva) či na seminářích VUML učili. Dneska je k dispozici nepřeberné množství pramenů a hlavně spousta dobových dokumentů, kterým skončila sanitační doba a jsou postupně uvolňovány z archivů a jsou dostupné. Stačí si jen najít a přečíst a vyžaduje to ale aspoň základní znalosti i jiných jazyků než jen ČJ.
   Martin Wollner

   Smazat
  2. Martine Wollnere píšete výblitky.Mají budit zdání serioznosti,ale jsou to jen a jen propagandistické výblitky,které se seriozním hodnocením historie nemají co dělat.

   Smazat
  3. LžiWollnere, máš to dobře pomíchané ve své kotrbě, skoro jako ten pravý Wollner. Jste typickou obětí propagandy a vymývání hlav.

   Dovol abych tě opravil v několika nepřesnostech:

   V Rusku v žádných zemljankách už dávno nežijí.

   Morální devastace řádí tady v Česku posledních 28,5 roku. Také díky Wollnerovi a jemu podobným rádobynovinářům-propagandistům-lhářům.

   Rusové na Východě Ukrajiny pomáhají svým, aby se mohli bránit před genocidou, kterou nastartovali Hrdinné ukrajinské dobrovolnické bataliony - banderové.

   Čína to ekonomicky všem natírá a vaše poštívání je jen bzučením mouchy v uších Číňanů.

   Rusové nikdy nebudou patřit k "západnímu vlivu", protože jsou vlastenci a mají hlavu na krku. Svoje ze "západního vlivu" si zažili za Jelcina a nechtějí tu zkušenost opakovat.

   Minulý režim jsi asi nezažil, nevíš o něm nic, píšeš hlouposti a urážíš pamětníky. K žádné morální devastaci tu nedošlo. Všichni věděli, uměli se chovat (až na pár kolaborantských výjimek), uměli číst mezi řádky propagandy a chovali se k sobě daleko ohleduplněji, než dnes. Ale to vy, oběť propagandy, asi nepochopíte.

   Zatím k rozumu vás nedovedl ani český jazyk a čtení v něm. Těžko vám pomůže angličtina s otevřenými prameny. Když je člověk myšlenkově zapouzdřený a omezený dogmatik, pak mu ani 100 jazyků nepomůže.

   Leo   Smazat
  4. M.Wollnere jdi se léčit, dokud je čas.Jeď se podívat do té Číny a dej sem video nebo obrázky třeba z metra a porovnání pražského.O tom se vám ani nezdá.To, že někde žijí lidé v jiných podmínkách než jiní,tak to je všude na světě. Zde v "demokracii" žije tisíce lidí pod mostem,v Americe v dřevěných boudách nebo v karavanech,tak nekecej bludy a vrať se na zem.

   Smazat
  5. OSV ZKUSI TADY DAT NAVRH MATERIALU,KTERY MŮŽETE SAMI ŠIŘIT PO REPUBLICE E-MAJLY TAK JAKO KDYSI BYLY LETÁKY.

   Špatnému vývoji v republice měly zabránit politické strany,které si voliči zvolili jako své zástupce.To se však nestalo.Po celé čtvrtstoletí, hned po volbách totiž strany desertovaly na pozice PENÍZE JSOU NA PRVNÍM MÍSTĚ a nechaly Občanskou společnost bez jakékoli ochrany.Tuneláři rozpoznali,že mohou využit vadné Ústavy,která byla občanům odepřena odsouhlasit v referendu.Tak se stalo,že jim v rabování republiky nestál a ani nebude stát dále v cestě žádný robustní protivník.
   Došlo to tak daleko,že strany jsou za nimi stojícími Tuneláři financovány jen proto,aby využily moci předané jim voliči-fakticky ukradené lživými sliby, k uhrazení investic,které do nich Tuneláři vložili.Prostě vyrábí v jejich prospěch vadné zákony ,aniž by to mohli jejich voliči nějak ovlivnit.
   Není divu,že nářky typu PRO ŘEŠENÍ LICHVÁŘSKÝCH PRAKTIK SE VE SNĚMOVNĚ PODPORA NENAŠLA nemají konce.
   Rozvrat republiky pokračuje a nelze ho zastavit ani novými volbami a neústavní cesta-revoluce je zdá se jen pro pět a půl demonstranta,kteři se schromaždují občas pod ocasem koně na Václavéku,kde obdivně hartusí nad úspěšným tažením Tunelářů.Ten kdo by si myslel,že stači k řešení povolat odborníky se mýlí.Odborník je člověk,který zná stávající stav a je schopen drobných evolučních úprav.Systémových změn však odborníci schopni nejsou.Na to je třeba někoho kdo přinese vizi- vizionáře.
   POKUD NĚKDO TAKOVÉ LIDI ZNÁ POZVĚTE JE NA TENTO WEB K DISKUZI.

   PROZATÍM NAVRHUJE OSV TZV PREAMBULI TJ.ZÁKLADNÍ CÍL.A TO HNED DO PRVNÍHO ČLÁNKU NAŠI UŽ TAK UBOHÉ ÚSTAVY,KTERÁ BUDE MUSET BÝT OBČANY ZMĚNĚNA .VZNIKNE ÚSTAVA NOVÁ OD OBČANŮ PRO OBČANY.K DISPOZICI JE ORGANIZAČNÍ POSTUP,KTERÝ BYL UŽ ODZKOUŠEN V PRAXI A TO ÚSPĚŠNĚ.DISKUZE O NĚM BUDE POZDĚJI.

   Našim cilem je vybudovat stát,založený na prosazování práv občanů,voličů,rozvoji jejich vzdělanosti i osobní odpovědnosti.Stát,který bude usnadnovat tvořivým,pracovitým a podnikavým lidem jejich prácia tím umožní všem občanům plnohodnotně prožít život s jistotou zakladních životních potřeb,bezpečí,spravedlnosti,zajištění ve stáří,mateřství,nemoci i při hmotné nouzi.To umožní podle našeho názoru pouze SOCIÁLNÍ STÁT,který tzv.naši zástupci prý zapomněli dát hned do prvního článku naší ÚSTAVY.
   Stát tak nemůže byt dále oslabován,ale musí sloužit lidem a ne naopak.

   NEZAPOMENTE.Garnitura politiků,kteři svým voličům jen škodí bude muset být odvolána jen nově získanou mocí POSPOLITOSTI občanů-voličů.
   DEFINICE SOCIÁLNÍHO STÁTU.Je to typ solidární společnosti,kde vláda přejímá odpovědnost za politickou,ekonomickou a sociální prosperitu.Za něco takového se žádná poltická strana neodvážila převzít ve svém Programu odpovědnost,přičemž výmluvy PROČ jen prši.


   ONO PRAVDA NEZVÍTĚZÍ ONA POUZE ZBUDE AŽ NAŠI TUNELÁŘI VŠE VYRABUJÍ.ZKUSTE JE POPROSIT,ABY PŘESTALI A ONI SE BUDOU VÁLET SMÍCHY.

   PODPIS.Občanská Společnost Voličů-to jsme my všichni.

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 7. Pozor!!! Včerejší útok na Foldynu nese všechny známky připravené provokace Sorošových lidí!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hamáček = Sobotka 2.0

   Smazat
  2. Anonymní9. května 2018 15:04
   Vždyť to je také ten důvod, proč je Soroš všude houfuje. Kvůli provokacím a narušování demokratických pořádků, po celé Evropě. P.K.

   Smazat
  3. 17:51

   To je puč ČT, Hamáčka, Štěcha, Netolického atd. proti svéráznému, nebezpečnému, jelikož je jako jeden z mála oblíben a drží směr(na WC seřezal Vaňhové přítele, gangstera dnes mrtvolu za ČSSD)!

   Jo svérázný, sympatický exboxer ze severu Foldyna ..., to je volitelný politik za ČSSD, jinak lůza.

   Zdraví Ramón

   Smazat
  4. 18:06
   Rozhled orla na řetízku s úvahami Hurvínka. Za bibli má pravděpodobně Káju Maříka. Idiot jak poleno.

   Smazat
  5. 18:16
   Achillovou patou každého idiota je jeho hlava, viď ty havlozvratku???!!!

   Smazat
  6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  7. Moudrý 18:50 kdepak je 18:06 ???

   ...............................................

   Anonymní 9. května 2018 18:16
   18:06
   Rozhled orla na řetízku s úvahami Hurvínka. Za bibli má pravděpodobně Káju Maříka. Idiot jak poleno.


   Anonymní 9. května 2018 18:50
   18:16
   Achillovou patou každého idiota je jeho hlava, viď ty havlozvratku???!!!
   ...............................................

   Nejde náhodou o tvou hlavu idi..?   Smazat
  8. Kdo????Idi Amin,to byl velkej milovnik lidí....škoda,že tam nebyla tvoje familie tenkrát na prázdninách!!!!!!☺☺☺☺☺☺

   Smazat
  9. martin wollner bratr ci rodina marka wollnera z ct???zeby on sam??? stylem i obsahem to muze byt on!!!

   Smazat
  10. HOULY MOULY OSV UPOZORNUJE,ŽE V RUBRICE MANIFEST DOLE JE DALŠÍ ČAST ROZHOVORU S PANEM DOKTOREM DAVIDEM

   s názvem NEJSOU NÁHODOU POLITICKÉ STRANY ZÁTĚŽÍ OBČANŮ A BRZDOU SPOLEČNOSTÍ?Ti aktivisté,kteří ho chtějí prostřednictvím internetu šířit mají přiležitost v této rubrice nejen o něm diskutovat,ale mohou ho prostřednictvím e-majlů šířit podobně jako leták-y v době CHARTY ČI CO.Samozřejmě na každého ambasadora čeká tučná odměna a kdoví co ještě...

   Smazat
 8. K natření maršálova pomníku, stejně jako tanku na Smíchově - netřeba odvahy.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:03 No právě proto se takového aktu, účastní jen ten nejhorší lidský odpad.

   Smazat
  2. Odvahy je třeba k uvedení těchto pomníků do původního stavu

   Smazat
 9. Je celkem jedno,kdy se slaví vítězství, ale je nutné po pravdě vzdát hold těm, kteří položili na oltář vítězství to nejcenější , svůj život! Proto mně velice vadí upozaďování obětí Rudé armády při našem osvobození! Když si dnes pustíte především ČT, tak zjistíte, že nás osvobodili hlavně jenom Američané a Rusové byla jenom taková epizoda a že nás Rusové především přijeli okupovat v roce 1968!!! Přepisování dějin je odporné a hnusné ze samé podstaty!! Když se to dělo za komunistů, kdy vlastně Američané u nás vůbec nebyli,podle totalitních historiků, tak to lze pochopit! Ale, že se totéž bude dít v opačném gardu za "demokracie" jsem si nemyslel ani ve snu a právě jsem se takové svinské doby dožil!! Jenom si myslím, že to ale s novými kulturtrégry po dobrém nepůjde!!! Už je čas, aby dostali pořádně přes "držku", myslím to obrazně, protože jsem odpůrcem násilí, ale tohle svinstvo, lží a překrucování musí zmizet!!! Především z ČT, kterou si povinně platíme, aby nás obelhávala!!! To máme panečku demokracii a můžeme si za ní sami, protože jsme se málo snažili,poprat se s nešvary!!!Teď už je sice dost lidí, kteří si přejí změnu , ale bohužel moc kolem sebe bude kopat, což konečně dnes vidíme kolem sebe v přímém přenosu!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Škoda, že neexistuje stroj času. Všechny zmetky a překricovače dějin bych poslal tak do roku 1942 nebo 43. Jenže oni by se určitě přidali k Moravcovi nebo by vstoupili do Kuratoria a jiných spolků. Taky by z nich byli určitě dobři konfidenti a udavači. Ti nejlepší by mohli dostat i Svatováclavskou orlici.

   Smazat
 10. společně s V.V. Putinem slavili na Rudém náměstí v Moskvě přehlídkou armády RF dnes 9.5., dva významní předáci zajímavých států, zvláště dnes po včerejším vypovězení íránské protijaderné smlouvy Trumpem.
  Předáci Izraele a Srbska. Putin se k nim choval velmi přátelsky. Co bude následovat ?

  OdpovědětSmazat
 11. Klvaňové,Jandové a jim podobní jsou zaprodaní hajzlové.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 20:12

   Vážně?!
   To tady určitě nikdo netušil.
   Tím pádem má ta informace cenu zlata!!

   Smazat
 12. Histerik překrucovač:
  https://www.parlamentnilisty.cz/arena/monitor/Pravda-o-roce-1945-Ruda-armada-Prahu-neosvobodila-rika-historik-535104
  FUJ!!!

  OdpovědětSmazat
 13. Pustila jsem si včera pochod Nesmrtelného pluku. Když si člověk uvědomí že každá ta fotografie, nesená v průvodu, byl živý člověk, který umřel většinou strašlivou smrtí ve válce, kterou nechtěl, nezavinil, ale vyhrál ...! Měla jsem "zimomrivky" dojetím. Ta stará matka na fotografii v úvodu je zdrcená, může být ale i hrdá na svoji rodinu i vlast a národ. Zachránili minimálně Evropu.
  Jinak není možné, aby ten (ti ), který tu píše pod různými názvy - jménem to nelze nazvat ( Wolln, Radost,) si myslel to, co uveřejňuje.Takový trouba není přece nikdo! Je to jen hloupé pošťuchování a nasí..ní diskutujících. Takže hoši, zdar vaší práci, my se ale bez ní obejdeme.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Věra Nedvědilová 10.května 2018 13:37

   Děkuji za povzbuzení - pokud mohu, vždycky rád pomůžu. Koneckonců je to naše společná republika, není-liž pravda?

   S P.Radostou ale nejsem v žádném spolku, to je nějaký upocený úředníček ministerstva vnitra, který sem v potu tváře dnem i nocí kopíruje pičoviny, které by mu ani blahé paměti "Dikobraz" nezveřejnil. I jeho sice občané platí ze svých daní, ale jeho úloha je jiná: jak správně píšete - nasírat. Nemyslím si, že se mu to daří. Je stejně impotentní jako "Honolulu".

   V úctě
   Marek Wollner

   Smazat
  2. 13:45
   Většinou nesouhlasím,ale tentokrát máte za jedna!☺

   Smazat
  3. 13:45 Jéžíšmarjá, tak to jste nejméně 2! No to je děs.

   Smazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.