Reklama

čtvrtek 24. května 2018

Dobrá zpráva pro světový mír

Jaroslav Loudil
24. 5. 2018
Ruská strategická jaderná ponorka třídy 955 Borey - Jurij Dolgorukij, odpálila včera v Bílém moři salvou čtyři mezikontinentální balistické střely R - 30 Bulava s vícenásobnými manévrujícími jadernými hlavicemi . Po úspěšném hromadném odpalu z ponořené ponorky, dolétly mezikontinentální střely na cílový polygon Kura na Kamčatce, který úspěšně zasáhly. Dobrá práce ruské ponorkové posádky i velení ruské podmořské flotily.


Podobné zkušební střelby ukazují USA, že pokud by vyprovokovaly válku s Ruskem , tak USA přestanou existovat zhruba do 30 minut. Navždy!! Pro světový mír velmi velmi důležité poselství! Ti, kteří rozpoutali po roce 1945 ve světě nejvíce zcela zbytečnách válek, tedy USA, se musí mít na pozoru.

Ponorky třídy Borey :

1. Jurij Dolgorukij - spuštěn na vodu 2008
2. Alexandr Něvský - spuštěn na vodu 2010
3. Vladimír Monomach - spuštěn 2012
4. Kníže Vladimír - spuštěn 2017
5. Kníže Oleg - ve stavbě
6. Generalissimus Suvorov - ve stavbě
7. Imperator Alexandr III - ve stavbě
8. Kníže Požarský - ve stavbě

https://www.novinky.cz/zahranicni/evropa/472879-z-ruske-ponorky-vypalili-salvu-ctyr-balistickych-raket-bulava.html

55 komentářů :

 1. Soudruzi Loudile s Davidem,
  hezky se snažíte s vaší ruskou propagandou. Jen to nesmíte dělat tak okatě a tlačit na pilu. Páníček vás potom jistě hezky odmění. Nebo jste jen ruští užiteční idioti?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Od rána do večera máme na ČT a všech jejich programech Americkou propagandu, které mají všichni obyvatelé ČR už plné zuby. Americké bombardování kdekoliv ve světě je nám servírováno jako nejvyšší forma humanitární pomoci. Američani, kam přijdou , rozsévají demokracii ve formě zabíjení obyčejných lidí. USA v současné době pokračuje v tom co Hitlerovské Německo nedokončilo. USA ve světě jenom zabíjí, bombarduje, znásilňuje a to vidíme dnes a denně i v naší televizi i když ta dělá co může aby tyto zprávy o zvěrstvech které páchají Američani, hovořila jako o blahu které okaždý stát a jeho obyvatele ze strany USA

   Smazat
  2. At zije RUSKO,nas osvoboditel !!!!!!!! Diky nemu jeste existuje valecna parita a drzi usaky v sachu !!!!! Diky bohu ty pablbe !!!!!!!

   Smazat
  3. 1:27 Svině, co měla službu, se ozvala. Doufám že tě má pan VK taky na seznamu.

   Smazat
  4. 1:27 zato tebe nema zajem nikdo cist

   Smazat
  5. To 1:27
   Osobně nemám žádnou radost z úspěšného otestování jakékoliv zbraně. Všechny mají jen jeden úkol zabíjet obyčejné lidi (nikoliv politiky, bankéře či státníky, kteří ve většině případů dělají světový ten bordel).Musím ale přiznat, že vedoucí pozici v tom špatném slova smyslu mají spojené státy americké.

   Smazat
  6. 1:27 Nemáte šanci fašisté zničit Rusko pokud něco začnete půjdete pod drn taky.

   Smazat
  7. 1:27 A teď pepku zameč a vyskoč !

   Smazat
 2. Vystřelení mezikontinentálních střel s jadernými hlavicemi má být "dobrou zprávou pro mír" a "důležitým poselstvím pro mír"? Aneb jak z černé udělat bílou. Jste nemocní psychopati a je mi z vás na blití.

  BTW, pokud USA kdykoli "přestanou existovat do 30 minut navždy", tak potom nechápu vaše neustálé kvičení jak se NATO přibližuje Ruským hranicím.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Máte službu na Netu, vy dva američtí kolaboranti 1:27 a 1:44 ?? To Rusko vyhrožuje celému světu nebo Spojené státy fašistické of Amerika ??

   Smazat
  2. Je to velice dobrá zpráva, která nám zaručí, že USA nemůžou kdekoliv páchat zvěrstva, tak je páchají v Afganistánu v Sýrii a jejich barevné revoluce páchané v severní Africe, Evropě a Asii.

   Smazat
  3. Souhlas tak na půl. Rovnováha je důležitá. Ovšem ten mamlas co tam napsal, že rakety měly jaderné hlavice se asi zbláznil nebo neumí buď rusky nebo česky..

   Smazat
  4. Vzhledem k vlastnostem člověka,který se pánubohu moc nepovedl,je to bohužel pravda.Jaderné zbraně jsou jediným důvodem nevypuknutí světové války.Asi se pánbůh pokusil svou chybu s člověkem napravit a zabránit pomocí jaderných zbraní velkým válkám.Asi se mu ani toto nepovede,ale můžeme doufat.Podmínkou je,aby hrozilo zničení útočníka,tedy autor má pravdu princip odstrašení je cestou k míru.Myslím si,že velkým problémem je lhát si do kapsy.

   Smazat
  5. 1:44 Co tady kvičíš ty to není pravdoláskařký server. Kdyby Rusko nemělo skvělé zbraně tak už tam vraždíte a loupíte barbarossa 2.

   Smazat
  6. 1:44 A teď pepku zameč a vyskoč !

   Smazat
  7. ja si v tom libuje, debil :oD Hned čtyřikrát, ten si u toho musí honit šaška:oD

   Smazat
  8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  9. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  10. Jméno tvé omezenosti se skrývá pod komentem z 1:44. Jak může někdo nevědět a nechápat, že překážkou velké války byla a je alespoň přibližná rovnováha ničivých sil soupeřících uskupení. Vždy jde o to, alespoň doufám, že rozum nepřipustí vítězství za cenu sebezničení. Pokuste se pochopit, že silnější jdou za svými zájmy prostředky, které si mohou dovolit, zatímco slabší mnohdy, aby předešli porážce, mohou mít pokušení získat výhodu momentu překvapení. Jestliže tedy systém Bulava je skutečně natolik spolehlivý a účinný jak je prezentováno, je pravděpodobnost válečného konfliktu iniciovaného NATO menší, tím i pokusu o preventivní úder ze strany Ruské federace, včetně jejích potencionálních spojenců, také podstatně menší. Příliš složité?

   Smazat
 3. RIKA RUSKY VEDEC AMERICANOVI !
  "My vezmeme slepeho a voperujeme mu oci z kralika a on zacne dobre videt !"

  RIKA AMERICAN RUSOVI !
  "U nas kdyz nekomu vybuchne granat v ruce a prijde o vsechny prsty, tak mu je naradime vemenem z kravy !"

  TOMU neverim, zacne kricet rusky vedec ! Kdo to videl ?

  Odpovi American - prece ten, co ma oci z kralika.

  (Tak nejak to mate vy detinsti "SOUDRUZI" i s temi ponorkami.)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. už jsem to sem sice dával,ale tobě ve 2:29 znovu,jestli USA začne válku s Ruskem,tak to dopadne takto ty dětinský lahvokavárníku

   Zemřel Obama, ale po 10 letech se už nudil v nebi, tak poprosil Boha,
   aby ho pustil zpět na Zem aby zjistil, jak se má jeho zem.
   Bůh souhlasil.
   Obama jde do jednoho baru v New Yorku. Objedná si rum a informuje se u výčepního,
   co je nového, jak lidé žijí, jak se rozvíjí jejich země a jaké jsou problémy.
   Výčepní se podiví a udiveně se ptá : "Jaké problémy?
   Přece jsme jedna veliká země a všechno okolo nás je naše".
   Obama :"Jak to? A co Irák, Afganistan...... ?"
   Výčepní :"To už je všechno naše".
   Obama :"A Evropa, Afrika a celý Blízký východ.....?"
   Výčepní z pod pultu vytáhne globus, roztočí ho a pyšně povídá :
   "Přece jsem říkal, jsme světová velmoc ! Celý svět je náš!"
   Obama je potěšen, pyšný a spokojený. Objedná si další rum a vypije ho.
   Před odchodem z baru povídá : " Tak tedy děkuji milý příteli. Kolik platím?"
   Výčepní :"Jeden rubl a dvacet kopejek"

   Smazat
  2. 10:27 jakože pokus o debilní vtip

   Smazat
  3. 19:48
   Vtip je skvělej,nedovtipe!!!!☺

   Smazat
  4. 19:48 ty jsi tak hloupy, havlisto, ze by te meli vycpat a vystavovat

   Smazat
 4. USA, to je říše zla, kdyby zítra zmizela z mapy, celému světu by bylo líp. Mentalitu tohoto národu charakterizuje případ vietnamského My Lai, což se o nic neliší od toho. co prováděli za 2. světové války Němci. FUJ.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Každý nástroj musi vykazovat takovou míru zla, aby ho bylo možné v rámci pokroku vyměnit za jiný, který bude dělat přesně totéž, co ten první.

   Smazat
 5. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. tak se tam odstěhuj,huš huš huš co tady ještě děláš pomatený bloude

   Smazat
  2. Vzhledem k malé kapacitě panamského průplavu se Putin rozhodl na vlastní náklady postavit průplav nový, někde mezi břehy Mexika a Kanady. Všichni tvého ražení honem do USA, ať se vás už jednou provždy zbavíme.

   Smazat
 6. 5.14 , amerika je nejsvinstejsi zeme na svete spolu s britanii a israelem ! A s tou JAR , jdi do sipku !

  OdpovědětSmazat
 7. USA - světovy diktator, parazit a loupežnik vykrucujici druhym ruce pod vylhanymi zaminkami. Neplni sliby, porušuje mezinarodni pravo, konspiruje a lže jak na běžicim pasu.

  Vic takovych ponorek, aby amikovi začalo lepit. Amik rozumi pouze sile.

  OdpovědětSmazat
 8. Bohužel mnozí se zde velmi pletou, předpokládám, že staří dobří bolševici. Takže znovu: v Rusku už dávno nepanují komunisté, natož marxisté. Ti dnes sídlí v orgánech EU a na nejvyšších místech Ameriky. Oni jsou hrozba.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. HáHaHaHaHa! Ja si naopak myslim, že na Zapadě vladnou podržtašky americkeho protektora, ktery se po cele Ojropě roztahuje jak kdysi SSSR ve svych satelitech. Američti partňoři se řidi doktrinou PNAC (krouceni rukou všem, kteři se nepodřidi diktatu), NWO a vizemi sveho stratega Tomase Barnetta. A tež prvniho ředitele CIA Dullese. A všechny špicluji. I sve věrne spojence. Dokonce i sveho prezidenta. Nastudujte si o tom něco.

   Smazat
 9. Putin by měl USA co nejdříve vymazat z mapy světa. Na severoamerickém kontinentu by mělo být jen jedno roční období - nukleární zima.

  OdpovědětSmazat
 10. Je duležite, aby kolem USA kroužily takoveto ponorky a chranily ji před možnym utokem teroristu. Podobně jak USA přimo u ruske hranice svymi raketami chrani Evropu před jadernymi raketami z Iranu a KLDR. USA potřebuji pomoc ostatnich. Vic takovych ponorek! Musime si pomahat!

  OdpovědětSmazat
 11. https://cz.sputniknews.com/nazory/201805237399221-dolar-trump-usa-bloomberg/

  Zabíjíte dolar! Noviny Rothschildů prosí Trumpa, aby toho nechal

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 6:53 Tady je vidět kdo impérium zla ovládá.

   Smazat
 12. Je jistě velkým paradoxem, že relativní mír ve světě je udržován rovnováhou v jaderném odstrašování! Jenže jak jinak, když SSA četník, kat a zlatokop stále hrozí humanitárním vyhubením lidstva pro pobavení vládnoucí oligarchie. Chvála bohu, že jiné mocnosti stojí této chtivost masového vraždění v opozici. Tak se nedivme, že cokoliv, co brzdí kroky SSA při "humanitární" genocidě lidstva lidé vítají, i když jde o zbraně odvety!

  OdpovědětSmazat
 13. Ano, i já vítám multipolární svět, bez jediného četníka USA. Stačí srovnání od roku 1945 do těď. Pravidelná ruská armáda /nikoli jen instruktoři/ vyrazila 1956 Maďarsko, 1968 ČSSR a 1979 Afganistán.Gruzii nepočítám, tam si začal Saakašvili sám, Čečnu nepočítám = ruské území, boj proti islámským fanatikům, Sýrii nepočítám, jsou tam na pozvání oficiální vlády, Krym nepočítám, 90 % obyvatel je vítalo se slzami v očích jako osvoboditele. A co USA ?? Korea, Vietnam, Kuba, Grenada, Panama, Afganistán, Irák, Srbsko, Lybie, Sýrie, ...atd. atd. Žádný z těchto států armádu USA nepozval ,tedy všechno klasické vojenské okupace.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nutno podotknout, že Brežněvovi se k nám v 68. třikrát moc nechtělo! Nejvíc se hnali János Kádár v Maďarska a Erich Honecker z NDR. Takový Nikolae Ceausescu se přímo odmítl té slavnosti zúčastnit a tečka. Brežněv nakonec z politických důvodů vlastně musel. Ale kolik tady bylo obětí té tzv. okupace? 461, z toho 252 byly oběti dopravních nehod s ruskými vozidly.
   A oběti "amerických mírových misí" se počítají na miliony.
   Když se zinscenuje chemický útok loni i letos v Sýrii, to je hned řevu, ale když ušáci polejvali Vietnam sračkou Agent Orange a dodnes se tam rodí zmrzačené děti, tak to je ticho po pěšině. A přitom je vitnamci umlátili čepicema a z původního Vietnamu, kde půlka byla kapitalistická a druhá komunistická byl pak komunistický Vietnam celý! Prostě úspěch jak CYP.
   Co dodat? Banda ušáckých debilů...

   Smazat
 14. "Vystřelení mezikontinentálních střel s jadernými hlavicemi"
  pane Anonyme 1:44
  Doporučuji nechlubit se svou hloupostí a raději se soustředit na text. Vy jste opravdu vyčetl, že vystřelené rakety byly osazeny jadernými hlavicemi???
  Nebuďte smutný. S důvěrou se obraťte na svého obvodního lékaře. Nebo se zapište do nějakého kursu pro analfabety....

  OdpovědětSmazat
 15. 12.8.2000 jsme potopili chloubu ruského námořnictva jadernou ponorku Kursk u břehů Ruska při největším námořním cvičení Ruska od dob Sovětského svazu a přesto. Sděluji to znovu proto, aby bylo jasné, že my vesmírné civilizace máme takové možnosti. Sděluji to proto, abyste si vy všichni uvědomili, že už na Zemi máme "své" lidi, které už a dokonce, jsme povinni bránit a chránit. Pokud dojde k válce, jsme ochotni i je evakuovat a to v případě zkázy Ruska, protože a vy to už velmi dobře víte, my naprosto nesouhlasíme s jeho mezinárodní politikou, která je doslova zločinná a nebyla by ho tedy vůbec škoda. Pokud by byla napadena EU a nebo třeba i USA, o evakuaci z těchto území neuvažujeme. Proto si dobře rozmyslete vaše jednání!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. --- Jinými slovy: Pokud Rusko zaútočí, tedy zároveň i proti nám a my na ten útok Ruska odpovíme a to plně válečně, myšleno vesmírnými zbraněmi.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. "vesmírná bytosti" doufám, že se léčíte?

   Smazat
 16. A jaká je ta nejčestvější - dobrá, nebo špatná, nebo jak pro koho. Trump vzdal setkání v Kimem, obchází ho z toho setkání hrůza, že bude odhalena letitá SSA absolutní politická záludnost se zbabělostí v dobrém mixu a že vyjde pravda najevo. Trump je v tomto směru poraženým a navíc bez důvěry myslícího a věci znalého lidstva. Přece jen David dovede i dnes prohánět Goliáše, který zavádí Augiášův chlívek na Zemi.
  AD 14:17. TA ZPRÁVA JE "KULANTNÍ", UVÁDÍ NA ZAČÁTKU "MOŽNÁ", ALE PAK SVÉ ZDĚLENÍ POVAŽUJE ZA "VĚROHODNÉ.
  Ostatně chybí motiv, zatím co u Ukrajiny je těch motivů, i na omyl, celý pytel. V každém případě s letovou dráhou manipulovali Ukrajinci a ne Rusové. Proč asi??? A jakápak mezinárodní komise - komise upytlíkovaná militaristy ve službách kapitálu, který je zoufalý, že si již tak volně nekrade v Rusku, jako u nás!!!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 16:55 Kdyby se v blízkosti toho Boeingu pohybovaly dva neidentifikovatelné bojové letouny, jak ihned na internetu uvedl španělský operátor letového provozu v Kijevě, odklonil by ho každý rozumně myslící člověk. Raketa KUB, kterou údajně byl sestřelen, je zprvu naváděna radarem ze země a poté vlastním tepelným čidlem, které ji směruje zákonitě k nejsilnějšímu tepelnému zdroji, kterým je motor. Těsně před dosažením cíle exploduje a vystřelí z trychtýře šrapnely ve směru letu, což znamená, že zdevastuje i okolí motoru, respektive že bojovému letadlu nepomůže jakékoliv manévrování. Proto Západ tyto rakety považoval za nejúčinnější na světě a nazýval je Třemi prsty smrti!

   Je tedy naprosto vyloučeno, aby tato raketa odpočátku od země následující letadlo a směřující k jeho motoru, se nacházela přesně na opačné straně, před pilotní kabinou, před tzv. kokpitem a to dokonce nad, protože v tom Boeingu je umístěn v jeho nejhornější části a navíc letící proti směru letu letadla, protože vystřeluje ty šrapnely pouze tím směrem a ten kokpit byl rozstřílen. První zprávy odborníka navíc na místě dopadu tvrdily, že v kokpitu jsou otvory po projektilech palubního kanónu a je prostřílen ze dvou stran, protože z obou stran letadla je jeho plášť promáčknut dovnitř kokpitu. To opět potvrzuje střelbu dvou bojových letadel, z obou stran, a přímý jejich zásah kokpitu aby nedošlo k informování pozemního centra letového provozu piloty o útoku.

   Je nám z vás lidí tak špatně, jak moc lžete a lžete opravdu rekordně. Zvracíme z vás a uvažujeme o možnosti s vámi navázat vztahy v tom smyslu, že ne, směji se. Snad to nebylo moc napínavé.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. --- No, a samozřejmě, že jsme ho sestřelily právě 17.7., protože Amgela Merkel v ten den 17.7. slavila své narozeniny,... pokud jsem to tak přímo neuvedl.

   Smazat
 17. 18:17
  Takhle retardovanej jsi od výskytu v porodnici nebo to máš po chlastu a marjánce jako Kraďousek???!!!!!

  OdpovědětSmazat
 18. 18:53
  Jdi si ty bludy psát prstenec Saturnu!!!☺

  OdpovědětSmazat
 19. Dobrá zpráva...je třeba ukázat americkým gaunerům, že už jich má svět plné zuby.....

  OdpovědětSmazat
 20. Loudile, Loudile "Dobrá práce ruské ponorkové posádky i velení ruské podmořské flotily." Především ale vědecké základny Ruské federace, vývojářů, konstruktérů, výrobců systému Bulavy, stejně tak dané ponorky a teprve nakonec dobrý výcvik a ta nadepsaná "dobrá práce" jak v hollywoodském seriálu.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.