Reklama

pondělí 28. května 2018

Expert vyhodnotil zprávy médií o "nejhorší noční můře" NATO

28. 5. 2018       zdroj
Vojenský expert časopisu Arsenál vlasti Dmitrij Drozděnko v rozhovoru s RT okomentoval publikaci listu The National Interest, v níž je uvedeno, že nejhorší noční můrou NATO je "po zuby vyzbrojená" Kaliningradská oblast. "Kaliningrad je území naší země. A rozmísťujeme zde to, co považujeme za potřebné. Ale americké zbraně NATO se vůbec neumísťují tam, kde mají být. Nikoli ve státě Arizona nebo v San Diegu, ale na území Evropy", řekl. Drozděnko také dodal, že ruské zbraně, včetně komplexů Iskander, slouží především k obraně.


"Nerozmísťovali jsme je, dokud Amerika nezačala rozmísťovat systémy protiraketové obrany, které mohou mít nejen funkci protiraketovou, ale vzhledem k jejich všestrannosti i údernou. Znamená to, že se vlastně bráníme v okamžiku, kdy se tisíce kusů techniky stále více přibližují k našim hranicím ... Komplexy, které se nacházejí v Kaliningradu, pokrývají rozsahem působnosti systémy protiraketové obrany a americké základny, nacházející se v Evropě, a tak vytvářejí, jak oni říkají, hrozbu odvetného úderu. My si ale dobře uvědomujeme, že Rusko neudeří jako první", uzavřel expert.

Pro Novou republiku vybrala a přeložila PhDr. Vladimíra Grulichová

11 komentářů :

 1. Jsem z toho volaky zmeteny. Soustředění na tak malé ploše je lehký cíl. To může děsit jen připosrany.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 14.16 jsi určitě majitel modré knížky, nebo teenager. Kalingrad je strategická perla.

   Smazat
  2. To ano ale nemůže být rozhodující silou při obraně Ruska. Byl jsem na vojně 26 měsíců a jsem před smrtí. Rozhodující silou Ruska jsou pohyblivé a kosmické zbraně.

   Smazat
 2. Putin má cele NATO na párku .

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Giganticka atomovka v Kaliningradu, ktera smete celou Evropu, nepotrebuje nikam letet. Postaci tlacitko.

   Smazat
 3. Zajímavé by bylo zjistit, zda lidé z kaliningradské oblasti se skutečně cítí být Rusové, a zda u nich převládá vlastenectví před západními hodnotami- plné regály apod..Putin nemůže mít NATO na párku protože vojenská síla je ohromná- nelze je ignorovat

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Zkus se zeptat Olega Gazmanova, ten je odtamtud!

   Smazat
  2. eFPe 28. května 2018 17:04

   Zajímalo by mě, čím se cítíte být Vy, když kladete podobně inteligentní otázky?

   Smazat
 4. Vše je řečeno v článku co dělají usa u Ruských hranic????? Nikdo neprotestuje a vazalové nadšeně tleskají aby jednou nebylo pozdě.

  OdpovědětSmazat
 5. I read your post, it is very nice and useful to me, thank you for sharing.

  OdpovědětSmazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.