Reklama

středa 2. května 2018

Istanbulská úmluva a Gender ideologie do ní vložená. Zdegenerovaná výchova dětí?

Ivana Schneiderová
2. 5. 2018
Riziko je opravdu extrémně vysoké!
Jedním z dalších stěžejních a nepřijatelných bodů je oblast školství.
Istanbulská úmluva je přímým zásahem do školství a vzdělávání mládeže. Na základě této úmluvy mají být děti poučováni o „nestereotypních genderových rolích“, což je snaha o indoktrinaci dětí vedoucí k „genderové neutralitě“ a vzniku jakéhosi třetího pohlaví. Praxe západních zemí hovoří jasně. Tam si děti v raném věku vývoje „mohou vybrat“ vlastní pohlaví, což je naprosto společensky, morálně, kulturně a historicky nepřijatelné. Jasným důkazem tomu je například příručka pro pedagogy dětí předškolního věku schválená berlínským senátem "Murat hraje princeznu, Alex má dvě matky a Sophie se nyní jmenuje Ben"1.


„Tam, kde to bude vhodné, podniknou strany kroky k tomu, aby ve formálních osnovách na všech úrovních vzdělávání existoval materiál k tématům, jako je rovnoprávnost žen a mužů, nestereotypní genderové role, vzájemný respekt, nenásilné řešení konfliktů v mezilidských vztazích, genderově podmíněné násilí vůči ženám a právo na osobní integritu, to vše uzpůsobeno rozvíjejícím se schopnostem žáků.“

Zdroj: Úmluva Rady Evropy o prevenci a potírání násilí vůči ženám a domácího násilí - Článek 14 – Vzdělání https://www.martinus.cz/?uItem=155217

Popis knížky:

Tituly z edície, do ktorej patrí aj táto knižka, sú nielen ideálnymi pomocníkmi pre tatinkov, maminky a vychovávateľov, ale aj pre dievčatá a chlapcov, ktorí sa prostredníctvom jednoduchých textov a názorných ilustrácií prirodzene a spontánne zoznámia s pojmami spojenými so sexualitou. Táto séria kníh, pripravená odborníkmi z oblasti sexuológie, je určená deťom od 6 rokov.
Knižka Čo to robia mama s ockom? Prináša informácie o vzťahoch, a to nielen sexuálnych, medzi dvomi ľuďmi. Poskytuje tiež odpovede na otázky o oplodnení, ktoré deti kladú a na ktoré často nevieme zareagovať. Naučte sa s pomocou tejto publikácie komunikovať s deťmi o sexualite prirodzene! Ponúknite im zrozumiteľné a pravdivé informácie! ZDE


Nafocená knížka sexuální výchovy pro mateřské školky. Zdůrazňuji: Je to určené pro mateřské školky! Celkem nevinné poučení? Proč tak detailně? Proč tak ve veku 3-5 roků? Proč hned s nabídkou antikoncepce?

Strana 15: „Tělo už je připravené“ s fotkou dvou malinkých dítek ... Koho těla (a snad i mysl) jsou připravené? Těch dvou maličkých!? (... A pro KOHO ??)

Obrázky mluví za vše. Názorné ilustrace jsou vhodné pro 6 leté dítě? Do dnes jsme se mohli obejít, bez takové příručky, nyní už ne? Každá máma a táta věděli a ví, jak dítěti odpovědět, citlivě k jeho dotazům. Dnes je příručka, takže mámy, tátové vezmou knihu a dítko a tu máš. Jak by to brala dětská šiška? Spíše napácháno více škody, jak užitku.

Třeba zase tlak na ředitelky mateřských školek, aby se podřídily nové koncepci. Na základních školách se snižuje věk, kdy se děti seznamují se sexualitou. Tato věc je tak citlivá, že by se měla nechat rodičům a ne osnovám. Je ti 7, 8, 10, musíš být seznámen. Máme na to osnovy, máme na to ministerstvo. Ti, ví nejlépe, kdy začít. Mají snad nějaké komplexy a traumata ze svého dětství, že toto prosazují? Dnes na vše tabulky, grafy. Dítě je moc malé, velké, hubené, silnější. Které se vleze do tabulek? Je moc chytré nebo méně, vše srovnat. Podřídíme se průměru. Srovnáme i to silnější, nedáme mu najíst, musíš se vlézt do tabulky! A do hubeného budeme cpát horem spodem, ty to musíš dohnat! Malé budeme tahat za uši a velké tlačit do země?

Navíc si může vybrat, čím bude: děvčetem, chlapcem, na co se cítí? Čím se cítí? Malé dítě se i někdy cítí být koníkem, pejskem, napodobuje pejska, dokonce štěká.

A co s tím potom?

Již při početí jsou chromozomy XX= muž, XY=žena, pohlaví je dáno v okamžiku spojení. Třetí pohlaví?

Kořen věci je v početí, jak říká Max Kašparů, který takové poruchy léčil.

Vznikne život, buňky se začnou dělit a je určené pohlaví. Maminka za 3,4 týdny zjistí, že čeká děťátko. A začne se těšit. Co to bude? Já bych chtěla děvčátko. A on se zrovna vyvíjí kluk jak buk. Maminka toužebně očekává holčičku, vše bude růžové. Sní a maluje si. Ovšem „hlava se rve s tělem“. Hlava očekává děvčátko, tělo vyvíjí kluka. A je zaděláno, časem vymalováno. Přijetí narozeného dítka, dá mu tolik lásky, jako by dala dívce, nebo bude chlapec pociťovat její zklamání? Některé mámy to dají dětem najevo i slovně. Problém dnešní doby. Nespokojenost s tím co máme. Dnes můžeme ovlivnit tvar nosu, uší, barvu vlasů, i očí, když se vezmou barevné kontaktní čočky.

Nenažranost doby, zpovykanost. Skromnost a přijetí jsou vzácné dary.

Dnes máte možnost podpořit zdravou českou rodinu, odkaz na petici, zde:

https://www.petice24.com/chceme_zachovat_tradini_rodinu_odmitame_ratifikaci_istanbulske_umluvy_a_dublinu_iv

Další zajímavé informace na www.tradicniceskarodina.cz

36 komentářů :

 1. Ja sem vichovani generálny stolov gender výchovou ja stasni dite.

  OdpovědětSmazat
 2. Panove, prispevek 2:45 zasluhuje uznani ! Napsala ho chlouba krajni levice - nick Mugabe (tez zvany Hulibrk), po sezrani tuby lepidla.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 3:28
   Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!☺☺☺☺

   Smazat
 3. Tento citát: „Již při početí jsou chromozomy XX= muž, XY=žena“ je z kritizované knihy, nebo je zdrojem znalostní báze autora článku? Co vlastně kritizuje? Aby se děti seznamovali se skutečnostmi, nebo se snaží pravdu cenzurovat? Od kolika let se může člověk dozvědět že to mezi nohama není jen na čůrání? Kdy může dítě přestat věřit na čápa?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dítě ne obklopujeme ostrými a nebezpečnými předměty a nepřivádíme jeho pozornost na nevhodná témata. Je prokázané, že vystavení dětské psychiky násilí a sexu (i třeba v televizi) má zhoubné následky. Dítě má přirozená témata, kterými se zabývá, chlapci a děvčata dokonce v rozdílném pořadí. Elitáři tyto znalosti mají a tak mají chlapecké a dívčí školy. Dále je zjištěné, že pro člověka je lepší začít se zabývat reprodukci co nejdéle, sex je droga a nevzdělaného a nezralého uvrhne do otroctví uspokojování instinktů. Hitler například nechtěl zaútočit na Rusko, když se dozvěděl, že ženy jsou tam panny do 20.let. Takový národ nejde zničit. Je to řízený rozklad morálky a lidství a návrat ke zvířeckosti, aby jsme mohli být zotročeni a porobeni.

   Jiná věc je, že děti jsou zvědavé a když na pohlaví nebo reprodukci narazí, tak stačí dát nějakou pravdivou krátkou odpověď a už se tím nebudou zabývat, protože pohlavní instinkty nemají ještě probuzené.

   Takže ten čáp, který se už asi nepoužívá, nevím o nikom v okolí, kdo by takto dítěti řekl, je pouze zástěrka pro přípravu nových otroků, které lze ovládat pomocí instinktů.

   Rodíme se do neznáma a přijímáme informace od okolí a pokud novu generaci neuchráníme od špatných vlivů, tak ty vlivy nasaje a stane se degenerovanou. Nová generace se tomu nemůže bránit, bytost je tak nastavena, aby zpočátku nasála podmínky prostředí, kam se narodí. Moudrost rozlišení co je správné, přichází až se zkušenostmi.

   Smazat
  2. 9:34 Souhlas

   Smazat
  3. Je lépe znát své instinkty dříve než propuknou, a být připraven, středověká prudérnost a pocit viny je prostředek k zotročení. Stejně jako jakákoli nevzdělanost.

   Smazat
  4. Pro 18:23 instinkty nemusíme poznávat, ty máme zabudované něco jako hardware a je dobré pohlavní instinkty neprobouzet předčasně a naopak nechat je spát co nejdéle, aby až se rozvinou jsme měli k dispozici další nástroje na řešení situací. Jedním z dalších vrstev je kultura, kde dítě například od malička pozoruje a sleduje jak se muž a žena k sobě chovají a má pak k dipozici nějakou kostru kudy instinkty vést. Když to uděláte obráceně dostanete nevzdělané nevychované mladé muže znásilňující ženy na potkání a nebo velmi mladé matky u druhého pohlaví.

   Co se týká údajné prudérnosti středověku, tak to je o něčem jiném o falši a předstírání a hraní si na morálního a přitom být pod vlivem chtíče, který vznikl vše dovolováním si elit (a světe div se největší zvrhlíci začínali velmi brzo).

   Tedy opět platilo stejné rovnítko čím později se začalo s pohlavním životem tím lepší výsledky. Mladý organismus je přizpůsobivý, když se vede energie k vznešenosti v dospělosti se tam ukotví, když k nízkosti bude se velmi špatně z toho vyhrabávat.

   U vztahu mezi mužem a ženou jde o lásku a instinkty pak zajisti vše další v režimu automatu, vůbec se tím není potřeba nějak významně zabývat.

   V naší kultuře se hledá láska - nalezneme království boží a vše ostatní bude přidáno. Není nic falešnějšího než sex za peníze a není nic pravdivějšího (tělo je pravdivé, city jsou pravdivé) než sex z lásky.

   Platí nedostatek lásky nelze nahradit dostatkem sexu, který je sám o sobě pouze prostředkem uvolnění a drogou. Naopak láska se obejde bez sexu, stačí pouhá přítomnost.

   Shrnutí, děti se nepotřebují zabývat zkoumáním pohlavních instinktů, protože je nemají rozvinuté a tudíž je nezajímají.

   A v období puberty v dnešní době již vědí dost. V tomto období potřebují zapojení a pozvání do společné práce na blahobytu národa, ale to se neděje a tak mladí nevědí co se svoji energií a vyvádí psí kusy a rozhodně v tom nijak nepomohou nějaké podrobnosti o pohlavním životě, naopak napáchají více škody než užitku.

   Smazat
 4. Humanitární vynálezci ideologie psychologického, pedagogického a politicky zákonodárného ultra-sexismu a homoteroru si neuvědomují bumerangový efekt téhle morálně zvrácené metody odvádění pozornosti od sociálních zločinů kapitalismu. I kdyby ti ideologové to své úchyláctví sebepečlivěji balili do pokryteckého celofánu politické korektnosti. Deviantně zvrácený sexismus nalévaný do hlaviček dětí totiž nakonec překvapivě sjednotí do jednoho šiku v pravici i v levici všechny morálně zdravé občanské rodičovské většiny, které vyznávají nejen konzervatismus křesťanství a jeho základ v rodině, v dětech a v tradičních dobrých mravech, ale i ty většinové levicové atheisty, pro které vedle významu normálních rodin s dětmi je samozřejmostí i slušnost k ostatním, rovnost životních šancí všech a stejná obecná i sociální spravedlnost pro všechny. Proto i ten ideologický homoteror a další úchylný sex-teror nakonec musí jednoho dne skončit vlastní ideologickou sebevraždou, protože v pojmu rodina je pro každého většinově normálního člověka automaticky zakódován i jeho pud vlastní sebezáchovy. Pud čistě přírodní, který je ideologicky neporazitelný a který zlomit může jen křeč nějakého mocenského násilí politiků - a to vždy ještě jenom dočasně a krátkodobě.
  A ještě něco: To sjednocování zdravé pravice a levice však nevyvolá jen homo-teror a protirodinný teror. Stejně to sjednocování zdravé pravice i levice nakonec rychle zafunguje i proti imigračně-islámskému politickému teroru západoevropských a národních politiků a jimi financovaných vítačských neziskovek. Vzpomeňme si například, jak historicky krátce vládl v Kambodži trochu jiným způsobem politicky šílený Pol-Pot, kdy také nad tím jeho řáděním nakonec zvítězil pud sebezáchovy tam žijících národů. Problém však je ve škodách (i na životech), které takhle zvrácení politikové vždycky způsobí. Proto ti, kteří takové šílenosti a mezinárodní úmluvy navrhují a dělají, patří vždy co nejdříve a co nejrychleji před přísný a spravedlivý trestní soud vlastního lidu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Přesně a historicky podloženě napsané. Obecné podvědomí má své obranné funkce.

   Smazat
  2. 5:30 Když v Kambodži zvítězil pud sebezáchovy, měly to bohužel miliony lidí za sebou. Kolik miliónů si myslíte je možné obětovat zde ? Národ bude tolerovat poskoky tak dlouho, až bude možná pozdě.

   Smazat
 5. Je až neuvěřitelné, kam dospěla EU v době faktického přepychu a klidu bez velkých válek v Evropě. Dospěla ke svému konci, jako ostatně všechny kdysi slavné a obrovské říše světa, když věřily, že jsou na vrcholu svého rozkvětu. A vždy horních 10%(+-) si do posledního dechu jen užívalo a slavilo a co se děje ve "zbytku" země je vůbec nezajímalo nebo o tom ani nevědělo. Probudilo se z krásného "snu", až již bylo pro ně příliš pozdě. Karel z Plzně

  OdpovědětSmazat
 6. No tak s takovým zhovadilstvím nemůžu souhlasit rodina je základ státu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To už věděli i Homolkovi a kam to Heduš dotáhla, kde mohla být? Mohla tančit na jatkách, ale bez Ludánka!
   Tak ji zničili.

   .....

   Smazat
  2. 11:28 napsal potomek Homolků, ten to musí vědět.

   Smazat
  3. Bodejť, že rodina je základ státu, nikoliv pro Karla Šlechtovou!

   Smazat
 7. "Tělo už je připravené..." Cituji z Talmudu: "Má-li dospělý muž styk s malým děvčátkem, nic to neznamená, protože má-li to děvče méně než tři roky, je to jakoby člověk vecpal prst do oka... zrak se však vrátí a také panenství děvčátku, které je mladší než tři roky." (Kethuboth 11b)

  Další citát z Talmudu: "Děvče ve věku tři roky a jeden den může být získáno pro manželství sexuálním stykem." (Sanhedrin 55b a 69a-69b) a (Yebamoth 57b, 58a, 60b)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 11:20 Informace pro fajnšmekry nebo antisemitismus :-)

   Smazat
  2. Talmud (informace pro neznalé)

   Davidova hvězda Lukhot Habrit.svg Menora.svg

   Židé a judaismus

   Židé • Judaismus • Kdo je Žid
   Ortodoxní • Konzervativní (Masorti)
   Progresivní (Reformní - Liberální) • Ultraortodoxní
   Samaritáni • Falašové • Karaité
   Etnické skupiny a jazyky
   Aškenázové • Sefardové • Mizrachim
   Hebrejština • Jidiš • Ladino • Ge'ez • Buchori
   Populace (vývoj)
   Evropa • Amerika • Asie • Afrika • Austrálie
   Náboženství
   Bůh • Principy víry • Boží jména
   613 micvot • Halacha • Noachidské zákony
   Mesiáš • Eschatologie
   Židovské myšlení, filosofie a etika
   Židovská filosofie
   Cdaka • Musar • Vyvolenost
   Chasidismus • Kabala • Haskala
   Náboženské texty
   Tóra • Tanach • Mišna • Talmud • Midraš
   Tosefta • Mišne Tora • Šulchan aruch
   Sidur • Machzor • Pijut • Zohar
   Životní cyklus, tradice a zvyky
   Obřízka • Pidjon ha-ben • Simchat bat • Bar micva
   Šiduch • Svatba • Rozvod (Get) • Pohřeb
   Kašrut • Židovský kalendář • Židovské svátky
   Talit • Tfilin • Cicit • Kipa
   Mezuza • Menora • Šofar • Sefer Tora
   Významné postavy židovství
   Abrahám • Izák • Jákob • Mojžíš
   Šalomoun • David • Elijáš • Áron
   Maimonides • Nachmanides • Raši
   Ba'al Šem Tov • Ga'on z Vilna • Maharal
   Náboženské budovy a instituce
   Chrám • Synagoga • Ješiva • Bejt midraš
   Rabín • Chazan • Dajan • Ga'on
   Kohen (kněz) • Mašgiach • Gabaj • Šochet
   Mohel • Bejt din • Roš ješiva
   Židovská liturgie
   Šema • Amida • Kadiš
   Minhag • Minjan • Nosach
   Šacharit • Mincha • Ma'ariv • Musaf
   Dějiny Židů
   starověk • středověk • novověk
   Blízká témata
   Antisemitismus • Gój • Holocaust • Izrael
   Filosemitismus • Sionismus
   Abrahámovská náboženství

   Zdroj:

   https://cs.m.wikipedia.org/wiki/Talmud

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Pro mazače alibisty bez znalostí věci:

   https://uloz.to/live/!Eb00r7Tvi1QV/redakce-inkontinentnich-dedku-valecniku-a-kopirajtu-z-nova-republika-knrc-na-manipulacnim-snemu-cenzoru-ve-svych-pozicich-na-klade-zdravi-milada-avi-mkv-flv-mp4

   °°°°°

   Smazat
  3. Pedofilové jsou také menšina a mají svá práva. Chcete jim je snad upírat? To je v naprostém rozporu s lidskými právy, jejichž první podoba vznikla v Deklaraci lidských práv ratifikovaná i tehdejším ČSSR v Helsinkách roku 1977.

   Je v tom taktéž ohromný ekonomický potenciál, dosud nevyužitý, díky zastaralým prudérním zákonům, které musí být NEPRODLENĚ novelizovány. V této oblasti je ohromná poptávka především na Západě a ve Východní Evropě zas velký ekonomický potenciál v nabídce, který by mohl být smysluplně využit Humanitními sekcemi nadnárodních korporátních skupin, třeba přez neziskové organizace, nebo jiné subvencované či privátní firmy, které by dělali scouting v oblasti východní Evropy.

   Stačí jen pomyslet, kolik mužů třeba z Emirátů, Konga, Bangladéše, atd. ale i Evropanů, by podobnou nabídku rádo využilo a jaké peníze by se v tomto "human bussiness" točily.

   Smazat
  4. 17,31
   Pedofilové jsou také menšina a mají svá práva.
   NEMAJÍ ŽÁDNÁ.
   Chcete jim je snad upírat? ANO, JEDNOZNAČNĚ.

   Nic jako lidská práva neexistuje. Je to uměle vytvořený klacek na hlupáky, aby se nechali ovládat, vydírat a šikanovat ve jménu čehosi imaginárního.

   Smazat
 8. Tohle dělá ministra neomarxistický odpad ze Švédska:

  http://svobodnenoviny.eu/svedska-ministryne-prohlasuje-ze-starsi-obcane-zeme-jsou-problemem-nikoli-uprchlici/

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tak, co s těmi svými rodiči, případně prarodiči udělá? A co s ní udělají jednou její děti? Pokud něco takového má.

   Smazat
  2. 11:56

   Ve Švédsku platí po dosažení důchodového věku, švéd/e/ko vyber si, pokračování ve své profesi, ale za mzdu, kterou pobíráš, ale bez důchodu!
   Nebo důchod, ale bez mzdy, bez svojí profese!

   To nebo ono, obojí nelze, vyber si?

   A není to tak správné i vůči mladé pracovní generaci, místo po důchodci se tím spravedlivě uvolní mladým.

   Ramón

   Smazat
 9. Tyto šílenosti do nás už skoro 30 let cpou salámovou metodou. Nejprve došlo k dekriminalizaci homosexuality, což nikomu nevadilo - co dělají dva dospělí mezi sebou ve svém soukromí a za souhlasu obou by mělo být každému jedno. Jenže to nestačilo - žádné soukromí, najednou se začala tato genetická anomálie adorovat - pořádají se různé Pride průvody a další akce, které mají za úkol na homosexualitu stále víc a víc upozorňovat, nikdo se nepozastavuje nad tím, že se průvody konají za bílého dne v centru Prahy, kde mohou často velmi perverzní výjevy vidět i malé děti - je to snad záměr? A co je nejhorší - v posledním průvodu už byli nejen homosexuálové, ale i pedofilové, kteří požadují tatáž práva, jako mají homosexuálové. Nespěje tedy tato nová "výchova" jen pomalu a jistě k tomu, aby byly děti připravené, až se i pedofilie jednoho dne zlegalizuje? Kam až ty šílenosti, co dnešní sociální inženýři vymysleli, dojdou?

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 12:03

   OVERTONOVA OKNA - již probádáno:
   Podle „Overtonova okna“ existuje pro každou myšlenku nebo společenský problém tzv. okno možností. V rámci něj lze nebo nelze o myšlence široce diskutovat, otevřeně ji podporovat, propagovat a snažit se ukotvit, dříve nepřijatelné, pro záměrně zmasírovanou populaci ...?!

   Ramón

   Smazat
 10. https://aeronet.cz/news/u-jilkove-se-resil-aeronet-sputnik-a-dalsich-42-udajnych-proruskych-webu-ale-jaroslav-basta-vyrazil-do-boje-za-svobodu-slova-jako-nikdo-jiny-zdaleka-uz-nejde-jen-o-umlcovani-alternativy/

  OdpovědětSmazat
 11. rovnoprávnost je v pořádku, kvótám také fandím, sexuální výchovu na druhém stupni ZŠ podporuju, i malé děti je navíc třeba varovat před cizími milými pány (zpravidla pány) a jejich nabídkami a je třeba jim jasně říci, že jejich tělo je jen jejich a nikdo se jej nesmí dotýkat kromě doktora za přítomnosti maminky a maminky když umývá. Je-li to sexuální výchova také, podle mne je na místě.

  ale volbu pohlaví, přijímat jako běžné rozličnosti, které prostě běžné nejsou. vyučovat malé děti technice sexu, to je už hodně přes čáru. samozřejmě děti ale musejí vědět, že se jiným pro odlišnost jejich rodinného prostřední neposmíváme, ale ne že bychom je chtěli následovat.

  OdpovědětSmazat
 12. Něco tak přemoudřelého napsat,13,08,to bude nejspíš nějaká výstavní slepice nebo typický Elton.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. ne, to se jen projevil tvůj IQ deficit

   Smazat
 13. Když se valachům rodí hříbata, proč by nemohli kapři hnízdit na stromech. Pan Werich psal velice moudré pohádky.

  OdpovědětSmazat
 14. Do zemí V4 by se měl implantovat systém privátní juvenilní služby, už se rozpracovává legislativa. Děti by od svého narození patřily pouze státu, rodičům by se přenechala dočasná péče, za níž i v současnosti dostávají tzv. přídavky, tj. plat za výchovu další generace. Změnou bude to, že rodičovská práva byla byla nezadatelná, stát pouze rodinu podporoval. Po novém budou rodiče jen "zaměstnanci" státu a stát bude plně rozhodovat, jak bude s tím kterým děckem nakládáno.
  Tím je myšleno, že dospělá osoba nemusí zůstat rodičem genetického potomka, ale může ji být dítě přiděleno (třeba z romské komunity) a jejich genetické může být použito jinde v EU nebo USA. Poptávka po dětech, zvlášť evropských, je obrovská a tento systém slibuje veliké zisky. Navíc se tak vychová generace, která nebude závislá na primitivních stereotypech, jež zvláště ve Východní Evropě stále převládají jako neblahé dědictví komunismu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. To je nelidské, zrůdné. Pryč s celou EU.

   Smazat
 15. já jsem ještě jako devítiletá tvrdila, že jsem lvice Elsa. Pak se mi to pomotalo ještě s nějakou gepardicí. To by mne dnes přeoperovali? Mohla jsme mít zuby, drápy a klec v zoo... Tak já si budu stěžovat, ne? Na nerespektování mé lví a gepardí identity! Tak! Nevíte o vhodném právníkovi?

  OdpovědětSmazat
 16. Zkuste Dr. Věru Strunzovou, kontakt +420 284 016 111.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.