Reklama

čtvrtek 3. května 2018

Jaderná katastrofa. Hrozné, v jakých jsme rukou. Profesor Krejčí má přesná fakta, co teď začíná hrozit

rozhovor s profesorem Oskarem Krejčím
3.5.2018     ParlementníListy
„Izrael vytváří vojenskou rovnováhu na Blízkém východě prostřednictvím jaderných zbraní a o tom se vůbec nemluví. Tedy, pardon, nemluví se o nich v západním světě.“ Profesor Oskar Krejčí v rozhovoru pro ParlamentníListy.cz analyzuje situaci v souvislosti s tvrzením izraelského premiéra o porušování dohody o omezení íránského výzkumu jádra. „Někdo intenzivně pracuje na tom, aby se nesmysly o konfliktu civilizací staly realitou. Představa o tom, že všechny donutíme silou dělat to, co chceme, je prostě naivní,“ říká také politolog.


P.L.: Benjamin Netanjahu se postaral o pořádný rozruch, když vystoupil v televizi a veřejnost informoval o údajném porušování dohody o omezení íránského výzkumu jádra, kterou v roce 2015 podepsal Írán s USA, Velkou Británií, Ruskem, Francií, Čínou, Německem a Evropskou unií. Izrael podle Netanjahua získal kopie íránských archivů, které porušování dohody dokazují. V reakci na jeho vystoupení média citovala agenturu Reuters, která informovala o vyjádření Bílého domu ve smyslu, že USA dlouho věděly, že Írán má silný tajný program jaderných zbraní. Doplňme, že Írán prohlásil, že lhář je Netanjahu. Co z toho usuzovat?

Oskar Krejčí: Od doby, kdy americký ministr zahraničí USA Colin Powell vystoupil v Radě bezpečnosti a na obrázcích ukázal údajné chemické zbraně v Iráku, málokdo uvěří politikům, když prezentují nějaké obrázky. Fakt, že Netanjahu ukazoval nějaké archivy, za prvé neznamená, že víme, co v nich je a zda jsou o současném výzkumu, nebo o výzkumu před rokem 2015, kdy byla podepsaná dohoda s Íránem. Za druhé, jeho vystoupení bylo načasované, protože koncem týdne se má americký prezident Donald Trump vyjádřit k dohodě o íránském jaderném programu.

Musíme si také udělat představu o tom, co se vlastně kolem jaderných zbraní ve světě děje. Když se podíváme na údaje, které zveřejnila Federace amerických vědců, pak na začátku tohoto roku bylo ve světě 14 200 jaderných náloží. Z toho 93 procent mají Ruská federace a Spojené státy. V seznamu vlastníků jaderných zbraní nenajdeme Írán – ale pozor, najdeme tam Izrael. Podle citované zprávy Federace amerických vědců má Izrael 80 jaderných náloží. V analýzách, které dávají k dispozici, je připojená poznámka, že Izrael vyrobil plutonium, které umožňuje výrobu sto až dvou set jaderných náloží. Americká zpravodajská komunita odhaduje, že jich ale prý vyrobil osmdesát. Znovu opakuji, Írán nemá žádnou jadernou nálož a Izrael jich má osmdesát. Pro představu, pokud jde o humbuk kolem Koreje, Severní Korea má přibližně patnáct jaderných náloží. Na celém Středním východě kromě Pákistánu není žádná jiná jaderná mocnost kromě Izraele.

P.L.: Jisté pochybnosti o tom, zda Írán dohodu dodržuje, ale panují dlouhodobě…

Oskar Krejčí: Pokud jde o Írán, od roku 2003 Mezinárodní agentura pro atomovou energii upozorňuje, že ztrácí přehled o tom, co se vlastně s jaderným programem Íránu děje. Co to znamená? Mezinárodní agentura pro atomovou energii je kontrolní institucí, která dohlíží na plnění smlouvy o nešíření jaderných zbraní, což je ta nejdůležitější dohoda o kontrole zbrojení na světě. Je z roku 1968, platná je od roku 1970 a ke dnešnímu dni má 191 účastníků. To znamená, že podepsalo či ratifikovalo ji 191 států. Írán to udělal, Izrael to neudělal. Izrael smlouvu o nešíření jaderných zbraní nepodepsal. Kromě Izraele tak neučinily ještě Pákistán, Indie, Jižní Súdán… Zvláštní je Severní Korea, která podepsala, a pak v roce 2003 od této smlouvy odstoupila. Právě od tohoto roku Mezinárodní agentura pro atomovou energii upozornila, že se v Íránu něco děje.

Rok 2003 je důležitý, protože s největší pravděpodobností jde o reakci zmíněných států na americkou intervenci v Iráku. Severní Korea a možná i Írán si uvědomily, že bez jaderných zbraní jsou napadnutelní. Začal velký zmatek kolem íránského jaderného programu, který byl do značné míry zklidněn v roce 2015, kdy Írán, stálí členové Rady bezpečnosti OSN – tedy oficiální jaderné mocnosti – plus Evropská unie podepsaly komplexní plán akcí, který je zaměřený na kontrolu jaderného programu Íránu. Proč to takto říkám? Smlouva o nešíření jaderných zbraní dává každému státu právo na .... .... ..... .... ....

(celý text rozhovoru najdete ZDE)

67 komentářů :

 1. Dle mého názoru má každý stát nárok na vlastní obranu svých území. Dnes je situace taková, že jaderné zbraně slouží jako tzv.pojistka proti napadení jiným státem. Proč by 93% měly vlastnit Rusko a USA. Nikde není jistota, že právě některý z těch dvou jaderné zbraně nepoužije k napadení jiného státu. Severní Korea dokázala, že toto funguje. Dříve se s jejími představiteli nehodlal nikdo ze západních zemí vůbec bavit a jen vyhrožovali totálním útokem a to i jadernými zbraněmi, zaváděli nekonečné sankce a embarga a hrozili jí totální likvidací (viz Trump prezident USA). A ejhle když Severokorejci dokázali vyrobit funkční jadernou zbraň a raketový nosič pro ni,který by ji mohl sdoručit až na území USA, tak se u vůdce USA najednou chystá zaletět do Severní Koree a jednat o uvolnění napětí. Také nesmiřitelná Jižní Korea se Severní Koreou jednají, zatím nevíme nic moc o čem, ale jednají a to je dobře.Uvidíme co z toho vzejded.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Inu, Severní Korea čestně od Smlouvy o nešíření jaderných zbraní odstoupila.

   Izrael je jejím signatářem, od konce šedesátých let minulého století. Údajně ví i stařenka Sára Blažková, že Izrael jadernými zbraněmi disponuje (Francii ji přeci udělali jejich soukmenovci). A jak to, že se nepíše, jak kontroluje ta slavná KOMIS izraelský jaderný program a izraelská jaderná zařízení? Není nakonec ta slavná Agentura MAAE "komiks" jako Haagský tribunál pro stíhání válečných zločinů poražených?

   Smazat
  2. Až bude probíhat setkání KLDR a USA, hádejte kdo od toho uteče? USA budou tvrdit, že KLDR nic neplní, teď to zkouší s Íránem, co vydrží.

   Smazat
 2. Nevzejde z toho vůbec nic a nakonec Korejská a US vyjednávání skončí ve ztracenu. Američané na jednání přijedou jako nadutí nábobové, kteří si jenom budou diktovat podmínky jako kapitulaci (viz Jugoslávie) a maximálně mazat med okolo huby a slibovat. Slibem neuražíš a dodržet jej nemusíš! Pokud bude Severní Korea stát pevně na svém není možná dohoda. USA z Korejského poloostrova nikdy dobrovolně neodejdou. Dobrovolně nikdy odnikud neodešly. Dokonce i z Gvantanáma už měli podle smluv vnucených Kubě vypadnout a nemají se k odchodu. Buď Kim vyměkne a bude to jeho konec, nebo se prostě nedomluví a bude rád za jadernou pojistku. Vojenská síla je to jediné co ty svině emerický drží na uzdě.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 8:43 Přesně tak doufám že Kim nespáchá sebevraždu.

   Smazat
  2. Stanislav Ševeček3. května 2018 9:57

   cbd

   Smazat
  3. Anonymní3. května 2018 9:30
   „.. doufám že Kim nespáchá sebevraždu.“
   To by dobrý člověk Kim, Americe neudělal. Kdo by vytvářel napětí, vyžadující americkou přítomnost v oblasti? P.K.

   Smazat
  4. Uvidíte, že Severní Korea a Jižní Korea se nakonec domluví a USA bude muset z Korejského poloostrova odtáhnout. Pokud to neudělají, tak je OSN i celý svět odsoudí za zbytečné vytváření napětí na Korejském poloostrově. Taky by to mohlo dopadnout tak, že je Korejci vyženou společnými silami, a že budou utíkat tak jak utíkali z Vietnamu. Zasloužili by to.

   Smazat
 3. Stojí za přečtení:D
  Místní klony severokorejské Ri-čchun-hi z Bakalova režimního splachovátka - Zelenka, Prchal spáchali další veledílo (doporučuji si ty ucha prokliknout pro představu, co dneska leze ze škol):

  https://zpravy.aktualne.cz/domaci/natacel-dezinformace-lide-sedi-na-facebooku-a-pisi-komentare/r~fa82faf64e1211e88560ac1f6b220ee8/

  Čtu snad slohové cvičení žáků 4.třídy základní školy ze Severní Koree? Je současný režim už tak ideově impotentní, že ho drží nad vodou jen peníze a vojenská síla západu?
  Nemesis všech režimních Jasánků pan důchodce Černý nás jistě bude dezinformovat i nadále a my mu k tomu přejeme hodně zdravíčka a životní pohody a děkujeme za odvedenou práci.

  Paní Ri-čchun-hi:
  https://www.youtube.com/watch?v=8pvOkUYlCOU  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Benedikt Vangeli má na srdci i Vaše blaho!
   Falešnou zprávu poznáte podle toho, že ji uvádí dezinformační server! Pane jo!

   https://www.blesk.cz/clanek/zpravy-udalosti/538177/soros-chysta-prevrat-duverive-cechy-si-dobira-krotitel-falesnych-zprav.html

   Smazat
 4. Jiří Jírovec3. května 2018 10:10

  K jednání mezi KLDR a USA lze dodat, že se Severní Korea dlouho snažila o přímé jednání s USA. Pokud se jednalo, šlo o smíšenou sestavu několika států, která nikdy nic nedohodla. Teprve jaderné zbraně a rakety, které KLDR má, otevřely cestu k přímému jednání. Na poměru náloží a raket vlastně nezáleží. Je to pořád síla proti síle.

  USA potřebují napětí v té oblasti, aby tam mohly dodávat zbraně. V jejich zájmu není aby se sever s jihem dohodl.

  Pokud jde o Izrael, ten dohodu o nešíření jaderných zbraní nikdy nepodepsal a dokonce krutě potrestal člověka, který vykecal, že je mají.

  V Kanadě jsem měl kamaráda, který přijel na rok z Izraele s celou rodinou a pracoval na matematickém modelu šíření emisí z bodového zdroje atmosférou. Pak se vrátil do Izraele, ale bylo mu nabídnuto, aby se do Kanady ještě vrátil a ten model doladil. Přijel sám, ale kdosi si všiml, že Izrael není signatářem oné dohody a tak ten známý nebyl vpuštěn na pozemek laboratoří, protože tam tenkrát byl jaderný reaktor. Vyřešilo se to tak, že dostal kancelář mimo pozemek a materiály, které pro svou práci potřeboval mu z laboratoří přinášeli tam.

  Problém s Izraelem je v tom, že je kvůli holokaustu nekritizovatelný.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Izrael je nekritizovatelný hlavně jako největší vojenská základna USA na Blízkém východě,pane Jírovče!!

   Smazat
  2. 11:36

   Pane, viděl jsem německý dokument, úplně náhodou jsem přepnul na danou stanici. Nemohl jsem uvěřit, že němci takový dokument natočili a Tv jej pustila, myslím že Čt2?

   Autoři zde video-dokumentem oznámili, Francie vybudovala továrnu na výrobu jaderných zbraní, byl to vládní komplot několika ministrů, židovského vyznání. Za Izrael to celé koordinoval, držitel Nobelovi ceny míru, Šimon Peres, dlouholetý izraelský voják a politik, který získání atomové bomby měl jako vrchol svého snažení pro Izrael a podařilo se!

   Viděl jsem mapu zaměřených cílů, včetně USA a zbytku světových metropolí. Američané kupodivu a nedivím se jim zuřili, obešli je! A i ony jsou v hledáčku, takže se musí všichni snažit ve prospěch Izraele. Vydírají zasvěcené.

   Němci v tomto dokumentu zpytovali svědomí, jelikož jim dodali nejnovější ponorky, na které si oni přidělali jaderné nosiče. Západ jim prodal, co se dalo a všechno se teď obrátilo proti němu. Musí paradoxně poslouchat, malý státeček v poušti, jménem Izrael!?

   Ale nikdi nic jako neví?!

   Otec AB pro Izrael - Šimon Peres

   Ramón

   Smazat
  3. 22:52
   A jak se ten dokument jmenoval?
   Díky za odpověď.

   Smazat
  4. 22:52 "Ramón"

   Dejme tomu, že to je přesně tak, jak píšete.
   A co je na tom vlastně špatně? - Co se "obrátilo proti Západu"?

   - Bude se snad zeměkoule točit opačným směrem?
   - Zachová se snad Israel jako USA, které v roce 1945 svrhly bomby na Japonsko?
   - Přepadne snad Israel cizí země a bude tam vraždit kobercovými nálety, napalmem a Agent Orange jako to dělala slavná USA army ve Vietnamu?
   - Znáte možná postoj íránského režimu k Israeli. Tak jako někteří zdejší magoři tam mnozí lidé čtou "Protokoly sionských mudrců", které imámové vydávají v masových nákladech.
   A přesto:
   bude-li snad Teherán v budoucnu mít jaderné zbraně, myslíte, že je vypálí na Tel Aviv v bláhové naději, že se jim to nevrátí?

   - Zpytovali Němci svědomí, když dodávali Saddamovi do Iráku jedovaté látky na výrobu bojových plynů proti Kurdům?
   - Zpytovali Američané svědomí, když OSM LET vyzbrojovali Saddáma ve válce proti Íránu?
   - Zpytovali Rakušané svědomí, když v téže válce, jako neutrální země /!!/, prodávali zbraně OBĚMA válčícím stranám?

   Ptáte se: "A nikdo jako nic neví?!"

   Vaše řečnická otázka nemá být adresována zdejšímu anonymnímu publiku, ale Vašim zvoleným zastupitelům a Vaší vládě.

   Kokotko

   PS: Jaktože Egypt a Jordánsko dokázaly s Israelem uzavřít mír a jaktože to Syrie a Irák po půlstoletí nedokázaly?

   Smazat
  5. ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^
   Anonymní 4. května 2018 13:48
   22:56

   Budu hledat na netu, najdu-li název ihned ho sem dodám v ten moment uvedení jsem bohužel zaregistroval, pouze že jde o německý dokumentární film na závěr v titulcích.

   Ještě doplním, že na tuto podivně uloženou továrnu, kterou stavěli v tajnosti francouzi s izraelci. Přišli američané ze satelitních snímků, když si porovnali identickou stavbu na výrobu AB postavenou ve Francii.

   A udělali kolem tohoto tichý diplomatický humbuk. Oni nechtěli, aby Izrael vlastnila sama AB, protože ji slíbili svojí jadernou ochranu!

   Pro kokotko, to že se státy co jste vyjmenoval, nedokázali domluvit je asi věcí USA a SSSR (zóny vlivu)?
   A k mojí otázce, tají se to zřejmě právě ohledně legitimity vlastnění AB, ohledně těch zemí, co jste uvedl a dalších. Je zde patrné pokrytectví všech zůčastněných, včetně MAAE i OSN atd..

   Říká se že: "Politika je svinstvo"!?

   A z našich volených politiků, je mi pouze blivno! Zdejší osazenstvo jsem pouze ze solidarity informoval, včetně Vás.

   Zdraví Ramón

   Ps. Pozor, již mi po druhé nevulgární odpověď pro Vás smázli, šmejdi! Koukněte porovnejte množství vložených časů???
   Mám ji zálohovanou! Srabi cenzorský!

   ^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^^

   Smazat
 5. Vy se vzdy utopite v moralizovani a v detailech.
  Valka na Middle East bude ! Preji si vsechny zeme, ktere tam jsou a my s tim nic nenadelame.

  OdpovědětSmazat
 6. SEVERNI KOREA ?
  Hlad, teror, koncentraky a akutni nedostatek potravin !
  ted je bude mit S.Korea znovu zdarma, aby nevyrabela
  A-Bomby !

  OdpovědětSmazat
 7. IRAN ?
  President Omama - priznivec Muslimu jim poslal tolik penez, ze je dukladne vyzbrojil !
  (Urcite atomovou bombu maji !)

  A Obama se dostal k moci kvuli obetave pomoci Davida Axelroda z Chicaga - (a jeho levicove zidovske organizace.)

  Valka proti Israleli bude , ale spise male intenzity, protoze cas pracuje pro Iran.

  OdpovědětSmazat
 8. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 9. PAKISTAN !
  To je nejnebezpecnejisi zeme na svete, pro kazdeho Evropana a belocha. Jeji zakony prikazuji zabijet neverici od 4 let veku.
  Na stesti pro nas, je na ne alegicka Indie.
  O 58 % se zvysila populace Pakistanu za poslednich 20 let.
  Takze valky jsou potrebne, kdyz nejsou v Evrope, ale ony tam prijdou, kvuli lidem jako je Merkerova.

  OdpovědětSmazat
 10. Navrhuji zmenit statni znak ceske republiky !
  Misto lva - HROCHA, ma velkou hubu ! (17:26) !
  A takovych je u vas hodne !

  OdpovědětSmazat
 11. V tom případě uASS budou mít ve znaku zrzavýmu,tupý hovno v posteli vysloužilý šlapky!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 12. AMERIKA !
  Zivi mnoho narodu a populacni exploze to ziveni jednou ukonci a potom bude valka.
  Tak se s tim smirte a zacnete se pomalu pripravovat.

  Americane NEJSOU zodpovedni za nezodpovednost
  druhych ! (Napr. za ten Pakistan !)

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Nemáš pravdu. Proč tedy USA Pákistán stále podporuje a to ve všem.

   Smazat
 13. RUSKO !
  To je prirozeny spojenec Ameriky v boji proti billionu Islamistu a az pomine vliv Neocon's, tak se president Putin a president Truam vrati k puvodni agende kterou Trump vyhlasil NEKOLIKRAT v roce 2016 !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 18:06
   Was is das prezident Truman,to je nějakej příznivec z jižního Vietnamu????!!!!☺☺☺☺

   Smazat
  2. 18:11 Generál Truam ze Saigonu měnil rudý skřety tvýho typu v žraločí lejna jejich svržením z helikoptéry do zátoky se žraloky!:)))

   Smazat
 14. Oprava, NEPRIMO (18:01) !

  OdpovědětSmazat
 15. 18:01
  Piš česky ty uASSackej chcípáku,ty tvoje tapety v uASSacký hatmatilce nemají hlavu ani patu!!!!!!
  A Mugabe byl proti tomu zrzavýmu,tupýmu celosvětově vysmívanýmu kurevníkovi PAN PREZIDENT!!!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 16. UKRAJINA !
  Malo ktery narod zazil tolik prikori a vyvrazdovani jako Ukrajinci. (Reky krve a potoky slz !)
  Ukrajinci z toho obvinuji Rusko ! Hladomor umele vyvolany roce 1929-32 zabil 7 millionu Ukrajincu a
  jak toto dnesni ohnisko napeti, vyvolane Neocon's nekdo dokaze zneutralizovat NEVIM. Vy jste v Evrope ! Vy by jste to meli analyzovat, ale jak zacnete obvinovat Ameriku , tak jse uplne vedle !
  Pamatujte - NEEE Amerika to zavinila, ale mala skupina specialnich zajmu, ktera nema rada Rusko !

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Ano vše na Ukrajině zavinila malá skupina se speciálními zájmy. Zapoměl jsi dodat, že ta skupina je z USA.

   Smazat
  2. A v USA stále vládne. Trump ne Trump!

   Smazat
 17. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 18. Panove, president Trump je velmi obliben a je pres obrovskou sabotaz globalistu uspesny !

  Jsem pysny na to, ze jsou ho dobre odhadl a volil za stat Floridu a v hlavnich listopadovych volbach.

  Jeho uspech je v AGENDE, kterou vyhlasil v roce 2016 a jeho tezkosti prameni ze snahy o smireni dvou polarizovanych skupin obcanu, kteri maji kazda jinou predstavu o nasmerovani Ameriky !

  BUDU HO VOLIT ZNOVU !

  Kdyby vyhrala Hillary , tak jste ve valce s Ruskem !
  Meli by jste take uplne jinou vladu a vase osobnosti, ktere jsou cenne pro vasi republiku by byly v duchode.

  List techto osobnosti, byl prostudovan ceskou emigraci a vy budte vdecni Americe, ze Hillary prohrala.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Hedvicku ty Kojetine . Kecas ... hod si jeden z tech opasku z te tve zbirky ...

   Smazat
 19. Trump je úspěšněj leda v pelech vysloužilejch šlápot ty zblblo zdegenerovaný!!!!!!!!

  OdpovědětSmazat
 20. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 19:03 Prosím kroťte se, čteme vaše příspěvky i my ženy. Například já vás ráda čtu a vadí mi ten narušitel, zřejmě duševně chorý ubožák. Ten vás rozčílí, vy se neudržíte a oni vás smaží, ignorujte ho. Jste ženatý, nemusíte odpovídat vdově. Mějte se fajn.
   Zlata Chudá

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  3. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 21. 19:03
  Omyl,takhle krásně oslovujeme pouze a jenom uASS okupantský lejna a Hovnolulana!!!!!☺☺☺☺

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
  2. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

   Smazat
 22. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 23. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 24. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 25. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 26. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 27. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 28. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 29. Další věcná diskuse.
  Nová republika má úžasné čtenáře, jaké jí všichni mohou jen závidět.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Dr.Dr. Jan Berwid-Buquoy napsal(a):

   Vážený pane Jane Kopecký,
   děkuji Vám za slova uznání. Jméno "Buquoy" je francouzského původu a v originále se vyslovuje "Bykoá". Jinak Češi to čtou "Bukvoj" nebo "Bukvaj". Myslím, že obě oslovení jsou správná. Jinak já sám mám s češtinou problémy, neboť většinou mluvím německy.
   Zůstávám s nejlepšími pozdravy!

   01. 02. 2018 | 03:49

   Zdroj:
   http://blog.aktualne.cz/blogy/jan-berwid-buquoy.php?itemid=2491

   °°°°°

   Smazat
 30. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 31. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 32. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 33. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
 34. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. Anonymní 3. května 2018 22:52

   11:36

   Pane, viděl jsem německý dokument, úplně náhodou jsem přepnul na danou stanici. Nemohl jsem uvěřit, že němci takový dokument natočili a Tv jej pustila, myslím že Čt2?

   Autoři zde video-dokumentem oznámili, Francie vybudovala továrnu na výrobu jaderných zbraní, byl to vládní komplot několika ministrů, židovského vyznání. Za Izrael to celé koordinoval, držitel Nobelovi ceny míru, Šimon Peres, dlouholetý izraelský voják a politik, který získání atomové bomby měl jako vrchol svého snažení pro Izrael a podařilo se!

   Viděl jsem mapu zaměřených cílů, včetně USA a zbytku světových metropolí. Američané kupodivu a nedivím se jim zuřili, obešli je! A i ony jsou v hledáčku, takže se musí všichni snažit ve prospěch Izraele. Vydírají zasvěcené.

   Němci v tomto dokumentu zpytovali svědomí, jelikož jim dodali nejnovější ponorky, na které si oni přidělali jaderné nosiče. Západ jim prodal, co se dalo a všechno se teď obrátilo proti němu. Musí paradoxně poslouchat, malý státeček v poušti, jménem Izrael!?

   Ale nikdi nic jako neví?!

   Otec AB pro Izrael - Šimon Peres

   Ramón


   Anonymní 3. května 2018 22:56

   22:52
   A jak se ten dokument jmenoval?
   Díky za odpověď.


   Anonymní 3. května 2018 23:10

   22:52 "Ramón"

   Dejme tomu, že to je přesně tak, jak píšete.
   A co je na tom vlastně špatně? - Co se "obrátilo proti Západu"?

   - Bude se snad zeměkoule točit opačným směrem?
   - Zachová se snad Israel jako USA, které v roce 1945 svrhly bomby na Japonsko?
   - Přepadne snad Israel cizí země a bude tam vraždit kobercovými nálety, napalmem a Agent Orange jako to dělala slavná USA army ve Vietnamu?
   - Znáte možná postoj íránského režimu k Israeli. Tak jako někteří zdejší magoři tam mnozí lidé čtou "Protokoly sionských mudrců", které imámové vydávají v masových nákladech.
   A přesto:
   bude-li snad Teherán v budoucnu mít jaderné zbraně, myslíte, že je vypálí na Tel Aviv v bláhové naději, že se jim to nevrátí?

   - Zpytovali Němci svědomí, když dodávali Saddamovi do Iráku jedovaté látky na výrobu bojových plynů proti Kurdům?
   - Zpytovali Američané svědomí, když OSM LET vyzbrojovali Saddáma ve válce proti Íránu?
   - Zpytovali Rakušané svědomí, když v téže válce, jako neutrální země /!!/, prodávali zbraně OBĚMA válčícím stranám?

   Ptáte se: "A nikdo jako nic neví?!"

   Vaše řečnická otázka nemá být adresována zdejšímu anonymnímu publiku, ale Vašim zvoleným zastupitelům a Vaší vládě.

   Kokotko

   PS: Jaktože Egypt a Jordánsko dokázaly s Israelem uzavřít mír a jaktože to Syrie a Irák po půlstoletí nedokázaly?

   Smazat
 35. 22:56

  Budu hledat na netu, najdu-li název ihned ho sem dodám v ten moment uvedení jsem bohužel zaregistroval, pouze že jde o německý dokumentární film na závěr v titulcích.

  Ještě doplním, že na tuto podivně uloženou továrnu, kterou stavěli v tajnosti francouzi s izraelci. Přišli američané ze satelitních snímků, když si porovnali identickou stavbu na výrobu AB postavenou ve Francii.

  A udělali kolem tohoto tichý diplomatický humbuk. Oni nechtěli, aby Izrael vlastnila sama AB, protože ji slíbili svojí jadernou ochranu!

  Pro kokotko, to že se státy co jste vyjmenoval, nedokázali domluvit je asi věcí USA a SSSR (zóny vlivu)?
  A k mojí otázce, tají se to zřejmě právě ohledně legitimity vlastnění AB, ohledně těch zemí, co jste uvedl a dalších. Je zde patrné pokrytectví všech zůčastněných, včetně MAAE i OSN atd..

  Říká se že: "Politika je svinstvo"!?

  A z našich volených politiků, je mi pouze blivno! Zdejší osazenstvo jsem pouze ze solidarity informoval, včetně Vás.

  Zdraví Ramón

  Ps. Pozor, již mi jednou odpověď pro Vás smázli, šmejdi!
  Mám ji zálohovanou! Srabi cenzorský!

  OdpovědětSmazat
  Odpovědi
  1. 13:43
   Ještě jednou děkuji za ochotu a čas.
   Zdraví Teplice

   Smazat
  2. 13:47

   Nemáte zač, divím se, že Vás taktéž nesmazali, vždyť píšete slušně?

   Ps. Být Pražák je diagnóza, čili (nemoc)!

   Ramón zdraví Teplice (sousede)

   Smazat
 36. Ramone,jak Vy ke mně,tak ják Vám,aneb slušní Češi se dohodnou....a pokud ne,diskutují.
  Přeji krásný víkend,soused z Teplic.

  OdpovědětSmazat

Na opakovanou žádost čtenářů, kteří se nechtějí zapojovat do diskuzí obsahující vulgární a urážlivé výroky. Jejich odstraňování je časově náročné a narušuje plynulost diskuze. Proto nebude dále možné vkládat anonymní komentáře.
Pro vložení komentáře je proto nutné se na stránce "Nová republika" přihlásit vpravo v horním rohu této stránky "přihlásit se" (výběrem emailového účtu např. Google) a upravením uživatelského profilu (v kolonce Nastavení>Upravit uživatelský profil). Děkujeme za pochopení.