Reklama

pondělí 14. května 2018

Čínská angažovanost v Africe

Jaroslav Loudil
14. 5. 2018
Imperialistické USA jsou zemí, která ničí lidi, věci i zemi. Bombardování cizích států je pro ně tím největším koníčkem. Zdá se, že po Vietnamu, Srbsku, Afganistánu, Iráku, Lybii nyní přichází na řadu Irán. Naopak, Čína je zemí , která hledí k budoucnosti, k prospěchu nejen svému, ale prospěchu celého lidstva. Například čínská výstavba infrastruktury v Africe dnes dosahuje úctyhodných rozměrů. Čína tam staví silnice, železnice, města, doly, přístavy, letiště, mešity..., atd.


A co je důležité!!!, po státech, kde staví infrastrukturu nepožaduje změnu jejich vnitřní i zahraniční politiky, nepožaduje, aby doma zaváděly - "čínský politický systém". Není tedy jako USA, které hospodářskou pomoc podmiňují vznikem lokajských uslintaných USA podřízených banánových republik, jako se nedávno stala i ČR. Ano jsme typická banánová republika. Nemáme vlastní názor, čekáme na pokyny z Washingtonu (dříve z Paříže, pak z Berlína, pak z Moskvy, nyní tedy zase z Washingtonu).

Naši politici z TOP 09, KDU, STAN a další mají heslo : "Raději se mýlit s USA, než mít pravdu s Čínou nebo Ruskem". Podle toho také dopadneme. Naši servilní lokajští politici rádi "podepíší" - USA každou další prasárnu. Když USA zaútočí na Irán, jistě tam Šlechtová s Babišem pošle pár desítek našich lokajských poskoků, kteří tam budou na každém kroku hulákat v pěti jazycích : "Ať žijou USA !! a mávat americkými vlaječkami". Pak si půjdou do gumového stanu spokojeně přepočítat svůj mrzký žold za napomáhání okupaci cizích zemí ! Fuj ! To jsme zase dopadli ! Lokajové a pomocníci okupantů.

P.S. Včera Čína dokončila nejdělší visutý most v Africe. Tři kilometry dlouhý most v hlavním městě Mosambiku Maputu. Do provozu bude uveden příští měsíc. Cena = 785 milionů Dolarů. Čína buduje, USA ničí.

https://www.youtube.com/watch?v=EW8nmzfJ7XI


23 komentářů :

 1. Odpovědi
  1. 21:56 není co dodat. A co takhle Čuk a Gek a nebo Timur a jeho parta ….P.S.: Viděl jste poslední film o hrdinných Panfilovcích? Nikdy neexistovali. Přesto se po nich jmenují ulice, parky, náměstí, školy …. Miliony pomníků a soch ...A teď se podržte: všichni jsou držiteli titulu Hrdina Sovětského svazu.A přes to že neexistovali, tak jsou "svatými" a už jen konstatování, že nikdy nebyli, nikdy nežili je urážkou svaté věci!
   Pavel Branka

   Vymazat
  2. Na ja, herr Branka. Ti sovětští vojáci se zastřelili sami, protože kaše z Ukrajiny byla studená a vaši si ty okřížované tanky zapálili sami... aby je nemuseli mejt. Říkala to pětadvacetiletá dceruška naší paní uklízečky, když vystudovala historii na Ukrajině a pomáhala mámě v Čechách s prací.

   Vymazat
 2. Za loajalitu dovedou USA ocenit. Kriminálník a agent STB za novičok a Izrael se stane nekriminálníkem a neagentem STB. Patolízalové z Reaspektu pojedou do USA na kolečko štěstí, kde při prohlížení kapitolu budou učůrávat štěstím a se slovy s USA na věčné časy si snad daj hubana.

  OdpovědětVymazat
 3. Američané nedokáží ani sanovat to co jejich předkové vybudovali (tedy jejich reperesentace) Je to jejich zhovadilost. To co by mněli investovat do své (ukořistěné)země to dávají do ničení jiných zemí.
  Václav

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Cechum padaji pamatky

   Vymazat
  2. 5.01 Ne Čechům, ale majitelům padají. Hrabou, ale neinvestují. Chtějí nadále privatizovat své zisky a zespolečenšťovat své náklady a ztráty. Třeba ta katolická věčnělživá...

   Vymazat
 4. To je zajímavé. Izraelci zavraždili víc jak padesát Palestincú a tisíce zranili a nic. Kde jsou bílé přilby, neziskovky a vítači. Američtí ochránci lidských práv. Palestinci jsou asi podlidé jako Izraelci za druhé světové války. Nějak na to se zaraženou hlavou v americkém zadku zapomněli. Že by to jednou museli prožít znova, aby si to zapamatovali. Jsem zvědavej, jestli hovada z Reflexu k tomu napíšou nějakej komentář.

  OdpovědětVymazat
 5. Jo článek má naprostou pravdu fakta jsou fakta.

  OdpovědětVymazat
 6. Tento komentář byl odstraněn administrátorem blogu.

  OdpovědětVymazat
 7. Nic nez narod
  Amerika Americanum
  Amerika First
  Co Havelsko, ta onuce?

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. 2:06
   Tak proč ta SMĚSKA OKUPANTŮ NEVRÁTÍ AMERIKU INDIÁNŮM,TY IMBECILNÍ KASTRÁTE???!!!!

   Vymazat
 8. A take Severni Koreje pouze dodatek

  OdpovědětVymazat
 9. Kráčíme všichni vesele do americký prdele :-)))

  OdpovědětVymazat
 10. Když jsem tady před více jak třemi lety po dvojité návštěvě Číny napsal: Pokud by mě bylo 40 odešel bych do Číny naučil se Čínsky, pokud by mě bylo 50 odešel bych do Ruska protože Rusky trochu umím a vedl bych normální život. Protože mi je víc jak 70 musím tady v tom absurdistánu dožít. No to bylo pitomých nadávek. Přezto že jsem měl velmi dobrý život i bez potřeby bít u komoušů, tak jak vidím ten zrychlující se marazmus v Evropě, je mi z toho úzko, protože mám dost potomků.

  OdpovědětVymazat
 11. Thank you for your information

  OdpovědětVymazat
 12. Pro Branku
  Co jsi svým příspěvkem o Panfilovcích chtěl sdělit?
  Že Amíci nerozvracejí cizí země?
  Dal sis troubo vlastní branku, Branko:-D

  OdpovědětVymazat
 13. Amerika existenčně potřebuje, aby se někde válčilo a tak se stará, aby se válčilo - a ona tam mohla dodávat svoje rachejtličky a živit zbrojařský průmysl, a magnáty a kohnáty...
  Nechť Američané vrátí zemi původnímu obyvatelstvu, neťch jim vrátí i jejich skalpy, ať vrátí Texas Mexiku..., ať táhnou na Měsíc, když už tam (prý) byli... Nebyli, tak aspoň dělají měsíční krajinu na Zemi... To vše 2018 let po Kristu...

  OdpovědětVymazat
 14. když ředitel státního archivu Sergej Mironěnko zpochybnil historickou věrohodnost filmu. Archiv dokonce zveřejnil vojenskou zprávu z roku 1948 dokazující, že legendu o panfilovcích vytvořila propaganda, podle níž se sovětští vojáci nikdy nevzdávali a bojovali do posledního dechu. Z dokumentu vyplývá, že někteří příslušníci Panfilovovy divize bitvu přežili a jeden z nich dokonce upadl do německého zajetí.
  takže existovali - len príbeh bol - no - poopravený, asi ako o Havlovi demokratovi a úžasnom dramatikovi

  OdpovědětVymazat
 15. Čína buduje ... v dolarech :) lol

  Chceme-li se vzdat zavislosti na USD/EUR, tak asi treba zacit uvadet ceny v juanich, rublech nebo korunach a jiz timto menit povedomi lidi. Nebo ten obchod byl skutecne v dolarech? To by byla skoda.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Chce to trochu trpělivosti, už to nebude dlouho trvat:)

   Vymazat
 16. Dřív s pěnou píva u pusy my nadávali na Rusy,
  že přijeli k nám s tanky, děly, kvéry,
  že se však Země otáčí, dnes už je všechno jinačí, neb změnily se i zájmové sféry,
  už máme nové spojence, teď makáme zas na Němce, vždyť změnili jsme spřátelenou stranu,
  máme děla a bouchačky,jdem za spojence do rvačky, táhneme válčit do Afhgánistánu.
  Protože
  tři baráky až do mraků zbourala parta šupáků,
  zůstaly po nich jen arabské pasy,
  prý je tam poslal Usáma, takovej strejda s fousama, tak čapnem ho a šoupneme do basy,
  i honí všichni Usámu, aby mu dali přes tlamu, ten padouch se však nechat chytit nechce,
  zbořili půlku Iráku, hledali v každym baráku, on se jim zatím z Tora-Bora řehce.
  Když nenašel se Usáma, tak oběsili Saddáma, že prý měl ňáký nebezpečný zbraně, dlouho je potom hledali, chvíli si pokoj nedali, však nedaří se naraziti na ně,pak potěšili Obamu, našli konečně Usámu, na místě jako psa ho odsřelili, bez obřadu a bez hoře šoupli ho rovnou do moře a tím ten případ slavně ukončili.

  OdpovědětVymazat

Redakce vás žádá, abyste diskutovali slušně, nenapadali spoludiskutující ani autory, abyste argumentovali věcně a fakty. Děkujeme.